Co dělat, když jste zapomněli účet Google

Nepřihlášení k účtu Google v systému Android po resetování

Problém, se kterým se setkávají uživatelé Androidu, je nemožnost přihlášení k účtu Google v systému Android po resetování. Občas se vyskytnou problémy se softwarem v zařízení. Operační systém může zamrznout nebo být napaden malwarem. Tento problém můžete vyřešit tvrdým resetem, ale mohou se objevit další problémy. Jedním z nich je nemožnost autorizace v účtu Google.

Existuje mnoho možností obnovení ochrany Google. Nelze je označit za oficiální, ale jsou stabilní. Problému můžete také předejít. Podívejme se na uvedené možnosti jednu po druhé.

Co dělat, když zapomenete heslo?

Heslo nastavené v telefonu může být užitečné v různých situacích. Zachrání vás před náhodným odemknutím telefonu v tašce nebo kapse, ochrání vás před zvědavými pohledy přátel nebo spolupracovníků a zabezpečí vaše osobní údaje v případě krádeže zařízení. A to vše je samozřejmě skvělé. Jediné, co můžete udělat, pokud jste sami zapomněli heslo?

Ve skutečnosti se v tomto případě nestane nic hrozného. Po pětinásobném zadání nesprávného hesla vás smartphone vyzve, abyste počkali 30 sekund a zkusili to znovu. Poté vám nabídne dvě možnosti. buď zkusit heslo zadat znovu, nebo ho resetovat.

Stiskněte tlačítko „Zapomenutá kombinace?“ nebo „Zapomenuté heslo“. Budete vyzváni k zadání účtu Google, ke kterému je zařízení připojeno. To znamená, že údaje, které jste zadali při počátečním nastavení telefonu.

dělat, když, jste, zapomněli, účet

Na prvním řádku zadejte své uživatelské jméno (obvykle vaše schránka na gmailu).com, ale může to být jiný e-mail), zadejte na druhém řádku své heslo. Všimněte si, že se jedná o heslo k účtu Google, nikoli o kód PIN k odemknutí smartphonu.

Pokud jste zapomněli heslo k účtu Google nebo si nemůžete vzpomenout, který e-mail je uživatelské jméno, zkuste stránku pro obnovení hesla na oficiálních stránkách společnosti.

Snadné odinstalování

Účet Samsung je vhodné odstranit v následujících případech:

Účet Google

Odstranění účtu Google z telefonu Samsung je jednoduché. K tomu můžete použít interní nástroj operačního systému Android:

dělat, když, jste, zapomněli, účet
 • Odemkněte miniaplikaci a zobrazte hlavní „Menu“.
 • V rozevíracím seznamu dostupných možností vyberte možnost „Nastavení“ klepnutím na ikonu ozubeného kola.
 • V seznamu dostupných operací vyhledejte položku „Cloud a účet„. Účet„. Pokud tato část v nabídce Nastavení chybí, přejděte k dalšímu kroku.
 • Přejděte dolů a vyberte funkci „Účty“: Zobrazí se seznam dostupných účtů propojených s miniaplikací.
 • Vyberte starý účet Samsung, který chcete odstranit. Uživatelé nejčastěji propojují účet Google (o tom se dočtete dále v této příručce).
 • Po vstupu do účtu Google klepněte na nabídku „Možnosti“, která se nachází v pravém horním rohu displeje (nebo na ikonu tří teček či tří čárek na stejném místě). U některých gadgetů, zejména u starších modelů Samsung, je třeba stisknout tlačítko „Menu“, které se nachází ve střední části smartphonu, přímo pod displejem.
 • Zobrazí se kontextová nabídka se dvěma možnostmi. „Zrušit synchronizaci“ a „Odstranit účet. Účet“. Výběrem této funkce bude uživatel moci odinstalovat účet ze zařízení Samsung A7 a další verzi.
 • Zobrazí se následující text: „Smazat účet“. Všechny související zprávy, kontakty atd. Budou ze zařízení odstraněny. Data. Pokračovat na?“. Vyberte možnost „Odstranit účet„.
 • Po dokončení operace může uživatel snadno odstranit účet Google ve smartphonu se systémem Android značky Samsung.

Účet Samsung

Účet Samsung můžete odinstalovat stejným způsobem jako účet Google, tj.Е. Prostřednictvím integrovaného nástroje Nastavení:

 • Přejděte do známé sekce „Nastavení“ (ikona ozubeného kola v hlavní nabídce zařízení).
 • Přejděte do služby Cloud a účty (je-li k dispozici) nebo.
 • Klepněte na účet Samsung: vyhledejte nabídku v pravém horním rohu displeje (může se nazývat „možnosti“ nebo může vypadat jako tři svisle uspořádané tečky).
 • Přejděte na spodní část obrazovky a přejděte na položku „Odstranit účet“: Potvrďte svou akci v dialogovém okně, které se otevře podruhé.
 • Tím se zruší propojení účtu Samsung s vaším aktuálním zařízením.

Obnovení továrního nastavení při ztrátě hesla Samsung

Obnovení továrního nastavení zařízení je užitečné, pokud výše uvedené metody z nějakého důvodu nefungují. Upozorňujeme, že provedením této operace dojde ke ztrátě souborů a dat v zařízení Samsung.

Postup pro resetování, pokud zapomenete přístupový kód, se u jednotlivých modelů telefonů Samsung liší.

Pro odemknutí miniaplikace proveďte následující kroky:

 • Vypněte zařízení Samsung;
 • Současné stisknutí a podržení tlačítek napájení a hlasitosti. Spustí se nabídka „Bootloader“;
 • Dvakrát stiskněte tlačítko „Snížení hlasitosti“ a nastavte kurzor na položku „Režim obnovení“. Poté jej vyberte stisknutím tlačítka napájení;
 • Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení a jednou stiskněte tlačítko “ Zvýšení hlasitosti “ pro spuštění režimu obnovení;
 • Pomocí tlačítek hlasitosti v otevřené nabídce umístěte kurzor na možnost “ Wipe Data / Factory Reset „. Zbývá ji vybrat stisknutím tlačítka napájení;

Použití tlačítka “ Zpět “ k odemknutí zařízení Samsung

V některých případech může fungovat stará osvědčená metoda odemykání obrazovky Samsung.

 • Vezměte si telefon své blízké osoby a zavolejte do uzamčeného zařízení;
 • Přijměte hovor na uzamčeném zařízení a bez přerušení stiskněte tlačítko “ Zpět „;
 • K uzamčenému zařízení budete mít přístup bez hesla;
 • Přejděte do nastavení zabezpečení miniaplikace a zkuste odstranit aktuální heslo.

Odemknutí obrazovky Samsung prostřednictvím služby Najít můj mobil

Služba Najít můj mobil je neocenitelnou službou pro majitele zařízení Samsung v situacích, kdy zapomenou heslo k zařízení nebo zařízení ztratí. Abyste mohli tuto funkci používat, musíte mít dříve zaregistrovaný účet Samsung a také síťové připojení v jiném telefonu nebo počítači. Hlavní výhodou této metody je, že ukládá všechna data vašeho zařízení.

Přejděte na stránku https://findmymobile.Samsung.com/ a přihlášení k účtu Samsung.

V pravé části okna klikněte na „Více“ a z úplného seznamu možností vyberte „Odemknout mé zařízení“.

Do prázdného pole zadejte heslo k účtu a potvrďte stisknutím tlačítka „Odemknout“.

Zařízení se odemkne a vy můžete v telefonu nastavit nové heslo.

Jak obnovit heslo v telefonu se systémem Android pomocí služby „Najít mé zařízení“ od společnosti Google

Společnost Google nabízí svým uživatelům velmi praktickou službu „Najít mé zařízení“. Pomocí něj můžete obnovit ztracený nebo odcizený smartphone a odemknout telefon na dálku, což se chystáme udělat.

Na libovolném zařízení přejděte na stránku služby Správa zařízeníPřihlaste se ke svému účtu.

V seznamu zařízení vyberte požadované zařízení (v případě, že jich máte více). Poté vyberte možnost „Zamknout“.

Nastavení nového hesla zamčené obrazovky. Znovu jej zadejte a potvrďte. Znovu vyberte možnost „Lock“.

Zadejte toto heslo do smartphonu se systémem Android. Telefon bude úspěšně odblokován. V nastavení telefonu si můžete ponechat heslo zamčené obrazovky nebo jej změnit na jiný typ zámku.

Nejlepší řešení pro obnovení hesla pro Android. Tenorshare 4uKey for Android

Jak rychle obnovím heslo zamčené obrazovky?

Tenorshare 4uKey pro Android je speciálně vytvořen pro tyto případy a je nejlepším pomocníkem při řešení problému zapomenutého hesla / přístupového kódu / vzoru zamčené obrazovky na vašem Androidu. Jediné, co musíte udělat, je nainstalovat software do počítače a postupovat podle pokynů programu.

Připojení telefonu se systémem Android k počítači. Spusťte program 4uKey pro Android.

Připojte zařízení se systémem Android k počítači PC/Mac pomocí kabelu USB. Spusťte aplikaci a vyberte možnost „Odemknout zámek obrazovky“.

Poté vyberte možnost „Odstranit zámek obrazovky“, stiskněte tlačítko „Start“.

Po zobrazení oznámení, že chcete odstranit veškerý obsah telefonu, stiskněte tlačítko „OK“.

Počkejte na dokončení procesu a poté přejděte do režimu obnovení. Postupujte podle pokynů programu.

Stiskněte tlačítko „Další“. Software vás vyzve k provedení akcí pro obnovení továrního nastavení smartphonu a následnému restartování zařízení. Poté můžete zařízení opět používat.

Resetování pro Samsung, Honor, Xiaomi

Resetování grafického klíče se může u různých modelů zařízení lišit. Poradíme vám, jak to udělat na gadgetech od Samsungu, Honoru a Xiaomi.

dělat, když, jste, zapomněli, účet

Některé způsoby jsou zcela shodné s těmi, které jsme již uvedli. Pokud jste zapomněli vzorový klíč na svém zařízení Samsung, ale nezapomněli jste dodatečný kód PIN, je to docela jednoduché. Použití aktivovaného účtu Google. Účet je k dispozici na modelech se systémem Android 5.0 a ještě nižší. Použijte také svůj účet Samsung, pokud ho již máte. Pomůže vám oficiálně odemknout zařízení přímo z webové stránky. Než však začnete odemykat, ujistěte se, že jste připojeni k internetu. Proveďte také úplné obnovení továrního nastavení, ale v takovém případě bude smazáno mnoho dat (pokud nejsou duplikována do cloudového úložiště), hesel a aplikací.

Získávání bodů v chytrých telefonech Honor? V takovém případě již máte k dispozici vestavěné nastavení s názvem „Zapomenutý klíč vzoru“.

Klikněte na položku a systém vám nabídne několik možností, jak postupovat:

Vyberte si jednu ze dvou možností, která vám vyhovuje, a použijte ji. Po obnovení přístupu k zařízení vstupte do nastavení a nastavte nový grafický klíč. Pokud se obáváte, že jej opět zapomenete, omezte se na PIN kód.

Při odemykání Xiaomi odborníci navrhují několik účinných metod. Rozdíly jsou pouze v procesu a souvisejí také s některými nuancemi ve firmwaru. Standardní metodou je kliknout na „Zapomenuté heslo“ po zadání kódu PIN. Poté přejdete k odemknutí prostřednictvím účtu Google nebo Mi Account. Zadejte své přihlašovací údaje a nastavte nový klíč. Nejste si jisti, zda si klíč skutečně zapamatujete? Pak doporučujeme změnit způsob zabezpečení, například nastavit otisk prstu (u novějších modelů) nebo kód PIN, který znáte pouze vy.

Výše uvedené metody fungují i na zařízeních různých výrobců. vybití baterie, hovor od známého, nastavení prostřednictvím účtu Google nebo obnovení továrního nastavení zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS