Co dělat, když tablet Asus zamrzne

dělat, když, tablet, asus

Co dělat, když tablet zamrzne, můžete problém vyřešit sami?

Provoz moderní elektroniky je často doprovázen poruchami, které jsou pro jejich majitele tak nepříjemné. Obtíže spojené se softwarem a vadné moduly. V důsledku toho mohou tato „pokročilá“ zařízení často selhávat a připravit své majitele o funkčnost. Ale nerozčilujte se, protože vždy existuje cesta ven. Co dělat, když se například iPad zasekne?? Tento problém není příliš závažný a k tomu, abyste se z této situace dostali, můžete použít mnoho prostředků, které si v našem článku rozebereme.

Jak restartovat tablet od značky „Apple“? Tlačítko Reset zde nenajdete, protože zde jednoduše není. Ipady však mají své vlastní nástroje. Stisknutím a podržením tlačítka Domů na několik sekund restartujete tablet. Za pouhých osm až deset sekund se tablet restartuje a vrátí se do normálního stavu. Úspěšný restart je indikován symbolem společnosti Apple na displeji.

Škytavka může mít mnoho různých příčin, například softwarové závady, selhání elektroniky nebo problémy se samotným operačním systémem. Ani důvěryhodná značka, jako je Apple, není zárukou, že tablet nezamrzne. Žádná reakce na tlačítka a dotykovou obrazovku po pozastavení provozu. Bez ohledu na příčinu poruchy můžete neočekávanou poruchu vyřešit jednoduchým restartem.

Mějte na paměti, že resetování iPadu podržením klávesy Domů a klávesy Napájení nezpůsobí ztrátu uživatelských informací. Při tomto procesu mohou být ztraceny pouze změny v souborech otevřených v době zavěšení.

Pokud iPad visí, může to být způsobeno vnitřní hardwarovou závadou. V takové situaci nelze provést žádné kroky vlastními silami, obraťte se na odborníka, který provede opravu. Vyžaduje pečlivou diagnostiku, testování a řešení problémů. Neopravujte svůj tablet vlastními silami, jinak se situace ještě zhorší a z vašeho zařízení se jednoduše stane nepoužitelná „cihla“.

Stávající resetování

Každý výrobce poskytuje výchozí metodu vypnutí tabletu v případě jeho zamrznutí. Vaše nastavení, uživatelské informace a nainstalované aplikace se neztratí. Pro restartování stačí stisknout tlačítko napájení. Při běžném provozu se systém zeptá, co má dělat. Zde jsou položky nabídky: vypnutí, restart, režim letadla, ztišení. Jednotlivé modely různých výrobců, např. Asus, Irbis, Samsung, se mohou lišit seznamem možností.

Chcete-li tablet restartovat běžným způsobem, jednoduše v hlavní nabídce napájení vyberte možnost „restartovat“. Ale tak snadno odstranit problém není vždy. Pokud tablet takto nezamrzne, stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu 5-20 sekund. Reakční doba na akci se u jednotlivých výrobců liší.

Po úplném odpojení se tablet normálně spustí. Pokud je to možné, stojí za to odstranit příčinu, proč tablet se systémem Android visí. Odinstalujte nedávno nainstalované aplikace, vraťte zpět všechny změny nastavení, pokud byly provedeny.

Vyjmutí baterie

Někteří výrobci, zejména Samsung, nabízejí snadný způsob vypnutí hardwaru tabletu vyjmutím baterie. Zařízení mají odnímatelný zadní kryt, který lze snadno sejmout. Pokud se tablet nevypne, vyplatí se vyjmout baterii. Mějte však na paměti, že při výpadku napájení se nemusí zachovat data aplikace a výsledky posledních pokusů o zápis na paměťovou kartu nebo do interního úložiště.

dělat, když, tablet, asus

Záloha! Pokud tablet restartujete vyjmutím baterie, musíte v některých případech po zapnutí obnovit datum, čas a regionální nastavení systému.

Tablety Asus

Dobrý den, milovaný dětský uzamčený tablet Asus ME172V. Prosím, pošlete mi odkaz, nemůžu ho otevřít.

Asus tablet repair před více než 6 měsíci Asus ZenPad 10 tablets

Dobrý den, mám tablet Asus ZenPad 10, displej je rozbitý a není připojen ke smyčce. Otázka: Mohu svůj tablet opravit a kolik to bude stát?

Tablet Asus se již více než rok nenabíjí Asus FonePad 7 ME372CL Tablety

Dobrý den, když dám svůj starý tablet Asus FonePad nabíjet, objeví se tento obrázek. Co to znamená a zda to stojí za to.

Počítač nevidí tablet před více než rokem Tablety Asus ZenPad 8.0 (Z380KL)

Dobrý den. Na tabletu Asus ZenPad 8.0 (z380KL) nahrazena základní deska. Nová základní deska s označením Z380 KL_MB, REV.1.4, DESKA PLOŠNÝCH SPOJŮ NADE V.

Tablet nevidí SIM kartu a wi-fi před více než rokem Tablety Asus ZenPad 8.0 (Z380KL)

Dobrý den. Tablet Asus ZenPad 8 KL přestává vidět SIM kartu a dlouho trvá, než se nainstaluje Wi-Fi. Prošel jsem všechny kroky před resetováním (sim na jiném počítači).

Sensor failure on tablet před více než rokem Tablety Asus Nexus 7 16Gb

Odpoledne. Nejprve jsem s ním musel kroutit, aby fungoval snímač tabletu Asus Nexus 7 16Gb, teď nefunguje vůbec. Co dělat?

Ikony blikající na playmarketu před více než rokem Tablety Asus Transformer Pad TF701T

Dobrý den. Asus Transformer Pad TF701T. Ikony v playmarketech blikají, hra v metru zamrzne na obrazovce s texturami, ale zvuk jde.

Asus memo pad 7 tablet doesn’t turn on před více než rokem Tablety Asus MeMO Pad 7

Dobré odpoledne všem. Víte, jak napájet Asus MeMO Pad 7 přímo bez baterie?? Děkuji za radu.

Tablety Asus MeMO Pad 7 not working and not charging před více než rokem

Odpoledne. Najednou se můj tablet Asus MeMO Pad 7 nespustil, ale zapnul se, ale teď je mrtvý, snažil jsem se nabíjet baterii přímo.

Odpoledne. Když se Asus Transformer Pad TF701T spustí, načítá se logo Asus a pak se načítání zastaví. Následně stiskněte tlačítko.

Odpoledne. Na hlavní obrazovce tabletu v aplikaci Stránka se objevilo okno, že došlo k chybě, co to znamená??

Asus not charging battery on tablet před více než rokem Tablety Asus Transformer Pad Infinity TF700T 32Gb 4G

Nenabíjí se baterie na tabletu Asus Transformer Pad Infinity TF700T, prosím, poraďte, co je důvodem?

Battery not charging on Asus tablet před více než rokem Asus VivoTab RT TF600TG 64Gb 3G Tablety

Po výměně se nová baterie v tabletu Asus VivoTab RT TF600TG nenabíjí, co s ní nyní dělat??

Co mám dělat, když tablet Asus visí před více než 1 rokem Tablety Asus ZenPad Theater 8.0

Dobrý den. Můj tablet Asus Zenpad je zmrzlý, prosím, poraďte, co lze udělat na vlastní pěst, aby se zabránilo dávání.

Co mám dělat, když tablet Asus ZenPad visí před více než 1 rokem Tablety Asus ZenPad 3S 10

Dobré odpoledne, pánové. Nedokážu si představit, co mám dělat, když najednou zvedl a zmrazil tablet Asus Zennpad? Pomozte prosím vyřešit.

Nedostatek paměti pro aplikace v mém tabletu Asus, prosím, poraďte, jak ji zvětšit?

dělat, když, tablet, asus

Asus tablet camera not working před více než rokem Asus Eee Slate EP121 tablets

Dobrý den. Nefunguje mi kamera v tabletu Asus, za kolik ji mohu opravit??

Nová baterie nenabíjející se v tabletu před více než rokem Tablety Asus Transformer Pad Infinity TF700KL 16Gb 4G dock

Nová baterie v tabletu Asus se nenabíjí, vůbec nevím, co mám dělat? Nápověda!

Tipy pro případy, kdy tablet zamrzne

Pokud tablet přestane reagovat při používání určité aplikace, zkuste ji odinstalovat.

Pokud tablet i po použití všech metod uvedených v tomto článku stále zamrzá, bude pravděpodobně nutné obnovit tovární nastavení.

Obnovení původního nastavení zařízení: v nastavení stiskněte „Zálohování a obnovení“ „Tovární nastavení“ „Obnovit tablet“ „Vymazat vše“.

Nezapomeňte zálohovat všechna důležitá data ve vnitřní paměti zařízení.

dělat, když, tablet, asus

UPOZORNĚNÍ: je možné, že máte povolenou bezpečnostní ochranu, pak budete při pokusu o obnovení továrního nastavení vyzváni k zadání uživatelského jména a hesla k účtu Google, které jste použili k povolení ochrany.

Jak vypnu tablet, když zamrzne?

Někdy tablet zamrzne a nereaguje na nic. V takovém případě není možné normální vypnutí.

Pokud tato situace nastane, stiskněte a podržte tlačítko napájení po dlouhou dobu (obvykle 10 sekund).

Jedná se o nouzové opatření, které by mělo být použito pouze v krajním případě. Pokud se takové situace musí opakovat příliš často, měli byste zařízení „vyléčit“.

Existuje však ještě jedna možnost: tablet nevypínat a nezapínat, ale násilně ho restartovat. V mnoha zařízeních výrobce takové ustanovení učinil.

Čínské napodobeniny nebo špatně známí výrobci mají větší pravděpodobnost, že zamrznou. Není to žádná katastrofa a většinu problémů lze napravit vlastními silami.

Samozřejmě existují případy, kdy se bez odborníka neobejdete. záleží na příčině: hardware nebo systém.

Problémy s hardwarem se řeší obtížněji než problémy se softwarem, které se obvykle řeší doma.

Pokud je tablet již starý, podívejte se pozorně, zda není baterie nafouklá. možná je čas ji vyměnit.

Pokud tablet pracoval stabilně a najednou zamrzl, vzpomeňte si, co jste s ním v poslední době dělali, a zkuste zařízení namasírovat.

Možná je třeba tablet přeflashovat nebo upgradovat a nezapomeňte na viry, které mohou „zatížit“ procesor na 100 %, pak se určitě zavěsí. Hodně štěstí.

15 Komentářů k „Co dělat, když se tablet zasekne“

Dobrý den,! Abych byl upřímný, chci zde napsat, takže: Chtěl jsem si koupit tablet, po konzultaci s mým tátou a mým otcem a jeho švagrem, a můj švagr říká, že je lepší koupit smartphone spíše než tablet, protože tablety, jak věří, že den neprojde a zavěsit a nejsou tam žádné velké funkce jako v chytrých telefonech a planety mohou rychle přijít do rozpadu, takže říkají, že všechny stejné lepší smartphone, protože existuje více funkcí, a to, co jsem ani odhadnout. Myslíte si, že chytré telefony mají opravdu více funkcí než koupě drahého čínského tabletu?? Souhlasíte s tímto názorem??

V tabletu a smartphonu se stejnými parametry a schopnostmi jsou stejné, ale tablet je pohodlnější používat, protože je větší, a smartphone zase dynamičtější. je snadnější přenášet. Dáte si ho do kapsy a ani si nevšimnete. s tabletem nefunguje.

Neexistuje žádné doporučení, jak vyřešit problém „během spouštění systému se okamžitě zasekne“. co v tomto případě dělat??

Pokud při spouštění systému vždy zamrznete, je jedinou možností přeflashování, k nastavení není přístup, pokud ovšem není příčina v hardwaru.

Instalace jiného operačního systému

Instalace nepodporovaných nebo vlastních operačních systémů často vede k tomu, že se zařízení nezapne. Proto nesmíte instalovat nevhodný nebo vlastní firmware.

Ve většině případů můžete zařízení přeflashovat instalací oficiálně podporovaného operačního systému.

Někdy se však stane, že špatný firmware změní tablet na cihlu. Není zde žádná nápověda, co dělat, když se tablet Asus po přeflashování nezapne.

O autorovi těchto stránek

Ahoj. Jmenuji se Peter. Jsem autorem těchto stránek. V něm mluvím o tom, co považuji za velmi zajímavé. Konkrétně o tabletech. V tomto blogu se pokusím jednoduchým jazykem vysvětlit firmware, nastavení a inovace všech moderních tabletů. Většina článků se také týká operačního systému Android, který se mi velmi líbí

| Denial of responsibility | Contacts |RSS