Co dělat, pokud drát neúčtuje iPhone. Použijte kabel někoho jiného

iPhone neúčtuje, ale ukazuje, že je nabíjení. co dělat?

Někteří uživatelé iPhone se mohou setkat se situací, kdy při připojování nabíječky se jejich smartphone prostě není účtován, a pachatelé této dysfunkce mohou být příčinami hardwaru i softwaru, úrovně. V tomto materiálu vám řeknu, co dělat, pokud iPhone neúčtuje, ale ukazuje, že je nabíjení, popíšu příčiny tohoto problému a rysy metod jeho řešení.

iPhone přestal nabíjení z nepůvodního kabelu

Původní kabel pro iPhone má dvě závažné nedostatky. je velmi nespolehlivý a velmi drahý. A samozřejmě, nikdo nechce dát 1590 (ano, je to tolik nabíjecího drátu vyrobeného v jablečných rostlinách) pro kabel, který priori nebude trvat dlouho, a proto mnozí rozhodují o koupi nenabírání.

A teď je to docela vyhozené (ceny za originální kabely začínají od 100!), šťastný uživatel se vrací domů, ale žádná naděje. připojení vašeho iPhone k novému drátu, chápe, že gadget není účtován a není synchronizován s iTunes, a na jeho obrazovce je depresivní nápis. „Tento kabel nebo Příslušenství není certifikováno „. Co dělat v takové situaci? Rozumíme!

Ovriammer Apple Oco

Co je tam říct. neefektivní uživatel je takový stav, aby ho mírně odradit. V jeho očích je ztlumení otázka. „No, kde jsem můj smartphone, jsem se dozvěděl, že jsem pro něj nekupoval nabíjení v App Store?!“.

A i když, odkud? Názory specialistů na tomto skóre se liší. Někteří argumentují, že důvodem integrovaného v IOS mazaném mechanismu, který rozpoznává originální drát podle některých „majáků“, druhý, že speciální čip, který signalizuje ověřování je zabudováno do samotného nabíjení. Každopádně však skutečnost zůstává fakt. jablko, jak to by mělo, staralo se o to, aby nepůvodní kabely nefungují s iPhone.

Ne všechny původní kabely jsou stejně unoriginální

Nicméně, tady je paradox, tam je spousta uživatelů, kteří nárokují na internet. „koupil non-tuhý drát a všechno funguje!“. Ve skutečnosti, žádný paradox, jednoduše podle „zákona“ apple i-zařízení, může být účtován nejen z kabelů vyrobených přímo „Apple“ gigant. to znamená, že originál, ale také z těch, které vyrábějí výrobci partnerů. to Ukázalo se, že „detail“ non-original, ale má certifikaci. Na těchto nabíjecích vodičích je speciální značka. MFI (vyrobeno pro iPhone).

Kvalita výrobku označená čestným znakem je řízena osobně jablko. A mimochodem z každého výrobce pracujícího na programu MFI se Apple dostane, řekněme: „DPH“. Tato skutečnost vede k tomu, že MFI nabíjení stojí více než ty, které nemají takové označování, ale stále nejsou tak drahé jako originální. Průměrný

Kde mohu koupit kabel MFI pro iPhone? Obecně platí, v každém dobrém obchodě elektroniky. Zeptejte se konzultanta a pomohl vám.

Co dělat, pokud iPhone není nabíjen z původního kabelu?

Nicméně, zpět na náš problém, drát již byl zakoupen a odmítne účtovat náš iPhone nebo synchronizovat s PC. Co dělat? Dobré zprávy! Uživatelé přišli s několika „sniffs“ pro všechny pohledy na oči. Řekni vám o nich všechny.

Mimochodem, jak víte, že původní blesk se liší ve schopnosti pracovat s smartphone, na které straně ji nevztahuje (tato příležitost je implementována podle schématu. Speciální spínač je instalován v čipu kabelu), nicméně může být taková možnost, která má být zbavena (Číňané prostě zapomeňte vzít v úvahu výše uvedený přepínač obvodu), a tak, aby drát začal nabíjení, Možná je nutné jej vložit jinou stranou.

„Zavřít, blízko“

V některých situacích tak, aby nedostupný kabel začal nabíjet, je dostačující k provedení následujícího:

1 Připojte iPhone k nabíječce nebo PC. závisí na úkolu. nabíjení nebo synchronizaci. 2 Když se zobrazí okno, oznámení o nemožnosti práce s kabelem klepněte na něj na tlačítko „tlačítko“. „Zavřít“. 3 Nyní je třeba odemknout zařízení. oznámení se znovu zobrazí. opět Tapad „Zavřít“ a vypněte vodič z iPhone (neblokujte!) a okamžitě zapojte.

Úžasné, ale poměrně často tato podivná instrukce pomáhá. Nejsi mezi těmi šťastní? Pak zkuste následující způsob.

Vypnout a povolit

Tato mazací metoda provozu iPhone s non-originálním kabelem je následující:

  • Vypněte přístroj.
  • Připojte jej k výstupu (pokud chceme synchronizovat s iTunes, připojte se k počítači).
  • Zapněte smartphone a nabíjení šlo!

Mimochodem, pokud nyní vytáhnete drát a vložte zpět, nabíjení / komunikace s počítačem se zastaví, aby ji obnovil, iPhone bude muset být znovu vypnut.

dělat, pokud, drát, neúčtuje, iphone

Vzduchový režim

Někteří uživatelé však zajišťují, že není třeba zapnout a vypnout smartphone Clearance, je možné ji oklamat a jednoduše aktivací vzduchového režimu. A někdy je dostačující, aby jednoduše zapnuli, připojte smartphone k nabíjení a kdy se nazývá, proces bude jít. můžete vypnout, ale častěji. po celou dobu nabíjení musíte udržet aktivní režim vzduchu.

Co je nebezpečné iPhone práce s původními kabely?

Bohužel, skutečnost, že nesmyslné kabely neúčtují iPhone nebo nejsou synchronizovány s iTunes. ne hlavní nebezpečí, že užívají. Storuble čínské dráty nejsou prováděny podle standardů, ale protože správná rovnováha napětí a proudů nemusí být dodrženy, s výsledkem, že v nejlepším případě bude iPhone účtován delší a / nebo vybíjení rychlejšího, v nejhorším případě regulátor energie, který bude znamenat velmi drahou opravu. Pro pátý iPhone bude tato oprava stát například dolary na 100, a to není situace, kdy může být opravena.

Nicméně, poradenství kupovat původní drát pro 1590 nebudeme se stát. Není třeba dát šílené peníze na originál, ale také koupit takový drahý gadget jako iPhone, riskovat to „Zdraví“, čínský kabel pro 100. jen vtipné, souhlasím. Co doporučujeme? Držet se zlatého středu a získat certifikovaný kabel. přijatelnou cenu a zajištění kvality.

Proč iPhone není nabíjen z originálního kabelu

No, konečně, zvažte další velmi zajímavou otázku. Někdy odrazují uživatelé se ptají. „Proč můj iPhone odmítl účtovat od původního drátu, rozdávat zprávu“ Tento kabel není certifikován?“. Odpověď je vlastně jednoduchá. Někdy se to stane, pokud je kabel poškozen nebo její kontakty ucpané.

? Adaptér se nezdařil

Původní adaptér pro iPhone. starověký a téměř oddělený příslušenství. Ale i on se může jednoduše zlomit. Ale v našem věku digitálních technologií není problém najít jiný adaptér v bytě, ne nutně značkové. Pokud bylo pouze napětí 5V, a proud proudu z 1a.

Řešení: Vezměte si další adaptér se stejnými vlastnostmi

Jak čistit nabíjecí zásuvku iPhone

Zpočátku nemusíte ani nevidět nahromaděné nečistoty v Jacku z nabíjení iPhone. Je důležité jednat jemně, dokud nedostanete alespoň nějaké odpadky. Po tom se vše stane snazší.

Poznámka. Dodržujte zvláštní péči při čištění kontaktů pro nabíjení, aby je náhodně poškodil. V opačném případě budete muset plně nahradit nabíjecí port iPhone.

  • Vypněte svůj iPhone.
  • Pokud použijete bavlnu, umístěte ji na párátko a otočte, dokud se nezavře na porthpick (použijte pouze malé množství vlny).
  • Držení iPhone hnízdění nahoru, umístěte párátko do nabíjecího portu.
  • Strávit na zadní stěně konektoru a zkuste vytáhnout nečistoty odtud.

Pečlivě jednat, nestiskněte moc

Někdy můžete také potřebovat pečlivě vymazat strany přístavu. Může se dostat s odpadky. Dávejte pozor, abyste nepoškodili zámky, které drží bleskový kabel.

Jakmile skončíte, znovu připojte nabíjecí kabel k iPhone a zjistěte, zda to funguje. Nemůžete čekat, kdy se nečistoty rodí do nabíjecího hnízda a tento postup tráví jednou za 3-4 týdnů.

Změnit nabíjení portů

Všechny notebooky mají alespoň jeden nabíjecí port.Jedná se o jednoduchý USB port, který může sloužit napájení připojeného zařízení. Všechny porty USB však mohou napájet napájení, nabíjecí port poskytuje více energie a umožňuje rychle nabité zařízení (pokud je podporováno) a nabíjení, i když je notebook vypnutý.

dělat, pokud, drát, neúčtuje, iphone

Nabíjecí port je označen vedle něj, i když v některých případech může být nepřítomný. Přečtěte si příručku pro notebook, abyste zjistili, který port je nabíjení port, a ujistěte se, že jej používáte k nabíjení iPhone. Pokud již používáte správný port, zkuste použít jiný počítač přenosného počítače.

Proč se tohle děje

V bleskovacích kabelech je levnější než 500 téměř vždy položeny jako tenké dráty. Úspory nejsou vyřazeny ze vzduchu. V důsledku toho tyto kabely neudržují proudovou sílu (A. AMP) na úrovni originálních nebo kvalitních bleskových kabelů.

Původní kabel, jako na fotografii výše, udržuje aktuální sílu Až 2,1 A (ampér). Síla proudu, zase je jednou z parametrů, které určuje, jak je váš iPhone rychle účtován.

dělat, pokud, drát, neúčtuje, iphone

Falešné a nízko kvalitní kabely podporují aktuální sílu Asi 1 A. Může být menší, možná 1,5 a. Lámání velký. Zde je to rozdíl jako. Tak si vezměte čínský kabel, dostanete nabíjení 2krát déle.

Nebo ne? Proč nikdo nevšimne problém, kde stížnosti? Kdyby bylo všechno tak jednoduché, věděla bych to už dávno. Jen v případě, že existuje další faktor.

Porucha baterie

Proč může mít stále problém s nabíjením iPhone? Zdá se, že všechno je v pořádku se zařízením a nabíječka je správně, ale proces se nepohyboval z mrtvého bodu. V tomto případě může být důvodem vážnější. Vaše zařízení nenabíjí, protože baterie selhala. Skutečnost je, že má určitý počet nabíjecích cyklů. Proto je čas koupit nový.

Krok malé triky

Pokud uvedené metody nepomohly, můžete se pokusit použít různé geniální metody navržené uživateli, což vám umožní zbavit se chyby „příslušenství není podporováno“. Například:

  • Připojte svůj iPhone k nabíjecímu kabelu. Když se zobrazí chybová zpráva, ignorujte ji. Potom zapněte režim gadgetu „v letadle“ (režim letadla). Vypněte zařízení, počkejte jednu minutu a pak ji zahněte;
  • Pokuste se odpojit a připojit příslušenství několikrát. Někdy algoritmus Connect nefunguje stabilně, a re-připojení může problém opravit.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS