Co dělat, pokud iTunes nevidí iPhone. Proč iTunes nevidí iPhone?

Co dělat, když se iPhone / iPad / iPod nepřipojuje k iTunes?

iTunes neplatí váš iPhone po aktualizaci IOS 15? Pokuste se resetovat nebo obnovit iPhone, ale iTunes to nemůže detekovat? Když se váš iPhone neobjeví v iTunes, nemůžete ho obnovit ani obnovit přímo.

Již aktualizováno na IOS 15 a nyní iTunes nevidí ani rozpoznává iPhone? Chcete obnovit zálohu v programu iTunes do nového iPhone, ale iTunes nevidí ani rozpoznává iPhone? Nejenže jste se setkali s těmito problémy. Co dělat, když iTunes nevidí ani rozpoznává iPhone nebo iPad?

Žádná důvěra mezi zařízeními

Pro správné ovládání iPhone 5s a dalších modelů by měl být počítač mezi nimi. Chcete-li to provést, po odemknutí a připojení smartphonu do počítače na přístroji se zobrazí dialogové okno, kde potřebujete „důvěru“. V počítači se zobrazí totéž, kde byste měli kliknout na „Pokračovat“.

dělat, pokud, itunes, nevidí, iphone

Není viditelný iPhone, protože nedůvěřuje počítači

To se stane, iTunes nevidí iPhone, protože jeden den otázka „Chcete-li důvěřovat tomuto počítači„, ke kterému dochází, když je mobilní zařízení nejprve připojeno k počítači, uživatelé negativně odpověděli, „nevěří“. Teoreticky po odmítnutí důvěry, iTunes Přístup k obsahu mobilního zařízení je blokován a varování důvěry se vyskytují znovu a znovu při připojování tohoto iPhone nebo iPadu do počítače. V praxi jsou možné různé selhání, které tvoří smartphone nebo tablet neviditelný pro tuňáka.

Spolu s aktualizací iTunes na nejnovější verzi a znovu připojit mobilní zařízení k počítači Řešení Problém může obnovit nastavení důvěry a nastavení sítě.

Chcete-li obnovit nastavení důvěry, otevřete aplikaci „Nastavení“ a přejděte na položku „Hlavní“ Reset „“ Obnovit geonswores „. Poté, když připojíte svůj iPhone nebo iPad do počítače, zobrazí se dialogová okna s otázkou „pro důvěru tohoto počítače“.

Pokud nepomůže, Apple doporučuje resetování síťových nastavení. To se provádí následovně: Otevřete „Nastavení“ a přejděte na položku „Hlavní“ Reset „Reset Settings“. Upozorňujeme, že také resetujete Wi-Fi a hesla, mobilní nastavení, stejně jako Parametry VPN a APN, které byly dříve použity.

Pokud to nepomohlo, může to být užitečné pro vás tento materiál: „Důvěřovat tomuto počítači?“. řešení problému

Co když iTunes „nevidí“ váš iPhone nebo iPad?

iTunes nemůže číst obsah iPhone? Nepodařilo se spustit relaci synchronizace iTunes? iTunes nesynchronizuje hudbu? Použití Tenorshare TunesCare, je možné opravit chybu při synchronizaci iPhone, iPad nebo iPod Touch s iTunes přes odstranění iTunes nebo iPhone knihovny.

Stáhněte si Tenorshare TunesCare a klikněte na „Fix Itunes Problems“, abyste vyřešili chyby iTunes v počítači.

Pokud iTunes funguje jako obvykle, ale po dlouhou dobu načítání nebo houpačky pomalu, uvidíte okno níže. Klikněte na „Fix itunes“ a zvýšit rychlost.

Pokud iTunes funguje abnormálně, uvidíte okno níže. Klikněte na „Fix itunes“ a stáhnout iTunes Drives k obnovení.

Po stažení pohonů iTunes, TUNESCAR automaticky spustí správné iTunes. Tento proces obnovy trvá méně než 2 minuty, počkejte trochu.

Po opravě, Tenorshare TunesCare seminuje, že váš Pragram iTunes se automaticky restartuje.

Jak vidíte, nic složitého obnovit výkon itunes ne. Samozřejmě existují vzácné výjimky, například pokud problém je číhající v hardwaru zařízení. V takových případech můžete použít Tenorshare ICAREFONE pro přenos dat nebo vytvořit záložní kopie. Bezpečné a snadné chránit data a soubory.

Přeinstalace iTunes

Proč nevidí iPhone, pokud kabel a porty jsou celé, a služba AMDS je v počátečním stavu? Problém může být spojen s nesprávným ovládáním aplikace iTunes. Aby bylo možné se zbavit tohoto problému, aplikace by měla být přeinstalována. Smazáme ho z počítače, zkontrolujte nedostatek složek, které by mohly zůstat po odinstalaci programu (napsali jsme o tom na našich recenzích). Také nenarušuje provádění plného čištění počítače a registru pomocí užitečného nástroje CCleaner.

Dále restartujte počítač a pokračujte znovu nainstalovat iTunes. Chcete-li stáhnout nejnovější aktuální verzi této aplikace, musíte navštívit webové stránky společnosti Apple. Jdeme do sekce Download, odstraňte zaškrtávací políčko o přijetí pošty (proč potřebujete tyto informační bulletiny?), klikněte na tlačítko „Stáhnout“. Po stažení a instalaci aplikace se snažíme připojit smartphone. počítač musí identifikovat.

Co dělat, když iPhone není viditelné iTunes?

Pokud iTunes nevidí iPhone, nespěchejte, aby hledali odpověď na tuto otázku na internetu. Za prvé, použijte nejvěrnější a jednoduché řešení. Tenorshare TUNESCARE. Musíte provést následující kroky.

Stáhněte si a nainstalujte program Tenorshare TunesCare z oficiálního místa. Spusťte jej na pracovním počítači.

Připojte svůj iPhone pomocí kabelu USB k počítači. Program rozpoznává vaše zařízení.

V okně, které se otevře, budou dotázány dvě možnosti: „Opravte problém“ Synchronizace s iTunes „nebo“ Eliminovat všechny chyby iTunes „. Vyberte první akci.

Program Tenorshare Tunesware začne automaticky obnovit knihovnu iTunes.

Po dokončení procesu spusťte iTunes v počítači a proveďte synchronizaci dat.

Jak vidíte problém toho, co iTunes nerozpoznává iPhone během synchronizace, lze vyřešit poměrně rychle. jen pár kliknutí. Tenorshare Tunescare také ví, jak opravit jiné chyby MediaCombine: Pokud iTunes přestal otevírat a spustit na počítači, pokud nelze aktualizovat program, nebo iTunes funguje velmi pomalu. Chcete-li vyřešit tyto chyby, je nutné použít druhou akci „Eliminovat všechny chyby iTunes„.

Počítač nevidí iPhone kvůli selhání AMDS

Selhání služby AMDS. také jeden z důvodů pro jeho dokončení neuzavřených zařízení iTunes. V tomto případě může dojít ke zprávě „Tento iPhone / iPad nelze použít, t.na. Služba Apple Mobile Device není spuštěna. „.

  • Zavřete program iTunes a vypněte mobilní zařízení PC;
  • Otevřete příkazový řádek současně stisknutím tlačítek Windows a R;
  • Ve vstupním poli, které se zobrazí, zadejte služby.MSC a potvrďte svou akci kliknutím na „OK“. Otevře se servisní konzole.
  • V seznamu Servis servisu Apple Mobile Device, klepněte na název pravého tlačítka myši a vyberte v nabídce „Vlastnosti“.
  • V okně Vlastnosti, které se otevře, vyhledejte „typ spouštění“ a vyberte „Automaticky“.
  • Poté klikněte na tlačítko „Stop“ a po „spustit“, restartovat službu a „OK“.

Pokud nic nepomohlo

Navzdory skutečnosti, že dnes byl obrovský počet způsobů, jak vyřešit problém, někteří uživatelé se budou zabránit chybám při připojení iPhone do iTunes. V tomto případě se doporučuje odkazovat na radu našeho specialisty.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Pokud se smartphone nabíjení při připojení k počítači, pak jste již ve středu řešení problému. Ujistěte se, že aktualizujete iOS a iTunes, a pak rozhodně uveďte rozlišení, které se zobrazí na obrazovce iPhone, když je připojen popový oheň.

Jako poslední možnost se doporučuje odpojit od konektorů USB absolutně veškeré příslušenství, včetně myši a klávesnice. Pokuste se připojit smartphone použít dříve obsazený konektor. Možná je problém právě v rozpadu jednoho z portů portů.

Apple nabízí opustit aplikace pro vznikající problémy na oficiální stránce služby podpory. Můžete také zavolat 8-800-555-67-34.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS