Co dělat, pokud je iPhone vypuštěn na nabíjení. Co dělat, pokud telefon neúčtuje?

Proč je telefon na nabíjení vypuštěn iPhone?

Často iPhone vypouštěn na nabíjení z důvodu aktivního push oznámení. zprávy, které se objeví na obrazovce Smartphone, pokud aplikace chce přilákat pozornost uživatele. Zvukové a lehké signály, stejně jako vyskakovací okna nejen odvrátí, ale jsou důvodem pro rychlé vybití baterie.

Nejčastějším důvodem, pro který je telefon vypuštěn na nabíjení, je vadná nabíječková zásuvka. Taková situace je často poměrně často, zejména s nestabilním napětím nebo továrně sňatkem.

Najděte nejkrásnější aplikace

Chcete-li lépe pochopit, proč váš iPhone rychle vypouští, musíte najít aplikace, které tráví nejvíce náboj. Zjistěte, že je možné prostřednictvím nastavení baterie.

Zde uvidíte hodnocení aplikací, které strávíte nabití baterie, je nejsilnější. Pokud je to možné, zkuste je používat méně.

Jak pochopit, že iPhone je účtován v samotném stavu?

O tom, co se nabíjí na iPhone, naučíte se na ikonu zipu. zobrazí se vedle ikony baterie v pravém horním rohu. V zablokovaném stavu, které nabíjení úspěšně „šel“, řeknete vám podsvícení blesku a velký znak baterie se objevil uprostřed displeje.

 • Stiskněte napájení a „Domácí“ tlačítka ve stejnou dobu (7 generačních zařízení jsou „napájení“ a tlačítko ovládání hlasitosti)
 • Čekáme na 10-20 sekund před vzhledem loga Apple na obrazovce Gadget
 • Uvolneme tlačítka. operační systém začne přibližně jednu minutu

Další rada

Níže uvedené tipy se týkají pouze těch funkcí, které nepoužíváte. Pokud právě potřebujete optimalizovat použití baterie, je lepší je aplikovat.

Zapněte 5G Auto

IPhone 12 podporuje 5g. Ve výchozím nastavení má systém optimalizaci 5G. Pokud je však váš smartphone rychle vybití, ujistěte se, že je povolena možnost Auto 5G.

Chcete-li to provést, přejděte na buněčné mobilní nastavení. Přepnutí na 5G Auto, aktivujete režim inteligentní komunikace. Když nebude zapotřebí 5G připojení, váš iPhone automaticky přepne na LTE pro uložení nabíjení.

Widgets

Widgety v iOS 14 byly velmi aktualizovány a mohou být konečně přidány na domovskou obrazovku. Nicméně, nemusíte ho přehánět s nimi. Nepoužívejte widgety, které nepotřebujete, nenavštívíte na ně poplatek. Kromě toho mohou některé widgety používat geolokační služby.

Dynamické tapety Přidat animaci na obrazovce domovské obrazovky a zámku obrazovky. Taková animace bohužel spotřebovává více energie. Chcete-li změnit tapetu na obvyklém snímku, přejděte na tapetu Nastavení Vyberte nové tapety. Můžete si vybrat standardní tapetu nebo obrázek z fotografie. Na iPhone 6s a novější jako tapety mohou být instalovány živou fotografii, ale ovlivňují spotřebu baterie, pouze při aktivaci svorky na dlouhé obrazovce animace.

dělat, pokud, iphone, vypuštěn, nabíjení

Systém iOS je naplněn různými animacemi a účinky na lepší vnímání údů. Některé z účinků používají data gyroskopu, které spotřebovávají energii. Zakázat tyto efekty v nastavení Základní snižování univerzálního přístupu.

Telefon na nabíjení vypuštěn. top 5 důvodů řešení problému

Dnes budeme analyzovat spíše nepříjemný problém, když je telefon vypuštěn na nabíjení. S takovým fenoménem, ​​jedním nebo jiným, mnoho uživatelů čelí, zejména těch, kteří používají stejný smartphone několik let.

A I když tato situace přináší spoustu nepohodlí, může být vyřešena, a zpravidla, doma. zejména pokud jde o systémové chyby.

Proč se zařízení nenabíjejí

Viry, horníci, jen glukislomano nebo špinavá zásuvka zoenerglasu překročí nabíjení proud baterie, mechanické poškození čipů, oxidace (rez) kontakty

Moderní gadgets jsou spíše křehké. Výrobci od roku do roku zavádějí nové funkce, zlepšují provoz jejich zařízení, ale nemohou dovolit sto procent ochrany pro ně.

Nejprve změňte kabel a stěnu adaptér. Možná, že nabíječka spálila, nabíjecí krajka je tažena nebo rozbila mikro-USB zástrčku (typ-C, blesk).

Uživatelé navíc pravidelně čelí různé škody:

 • Od problémů s operačním systémem (závady, viry, horníci),
 • Opotřebení vestavěné baterie (v déle než 3-4 let),
 • Systémové desky (mateřský, výkonový regulátor),
 • K mechanickému poškození (padající, utopení, silné stlačení).

Často uživatelé, čelí takový problém, přemýšlel, jak je telefon vypuštěn během nabíjení. To je obzvláště neuspokojivé, když byl ponechán v blízkosti výstupu na noc, a v dopoledních hodinách se nabití baterie dosáhne kritických nízkých hodnot.

První věc, která je třeba zkontrolovat, je. jak pevně je zástrčka sedí v zamýšleném hnízdě, není tam žádná vůle.

Možná, že jeho role hrála banální nepozorování. Nabíjení bylo vloženo nesprávně, ale nikdo k němu nevěnoval pozornost. Vytáhněte kabel a znovu jej vložte. Pokud neexistují žádné kritické chyby, na horní části obrazovky se zobrazí ikona nabíjení baterie.

Pojďme analyzovat, jak diagnostikovat a vyřešit problémy tohoto druhu, a vždy by měly přenášet smartphone v servisním středisku.

dělat, pokud, iphone, vypuštěn, nabíjení

Možné příčiny a způsoby, jak je vyřešit

První signál možného problému, je to, když telefon stojí na nabíjení, ale nic se nestane. Gadget buď nevidí vybavení pro potraviny nebo detekuje, ale nedostává energii.

Pokud procento není kritické, je nutné naléhavě zapnout baterii do režimu úspory energie, než zjistíte příčiny takového chování. Pokud je buňka již zakázána, diagnostikovat problém bude obtížnější, ale stále je to možné.

V následujících kapitolách považujeme za následující zdroje problémů:

 • Umírání baterie nebo paměti.
 • Hardware (Manželství továrny, mechanické poškození, oxidace kontaktů, fouků a dalších).
 • Software (včetně virů, rootkits, horníků, reklamy „malware“. Můžete povolit chyby operačního systému, nesprávnou aktualizaci firmwaru a programy, které zasahují ke správnému provozu zařízení).
 • Chyby nabíjení Sockets.
 • Přehřátí (může být způsobeno desítkami různých důvodů, budeme hovořit o hlavním).

Hardware

Hardwarové problémy nelze opravit doma. Tento seznam obsahuje:

 • Manželství z výroby baterie.
 • Manželství nabíječky (zjištěno ihned po zakoupení).
 • Oxidace kontaktů v důsledku vlhkosti od vstupu do telefonu.
 • Pády, fouká s následným mechanickým poškozením vnitřních komponent.

V původním nabíjení poruchy je extrémně vzácné. Nejčastěji jsou inherentní v čínských padělcích a chudé kvalitě levné vybavení.

Je lepší neopatřít a koupit kvalitní techniku, která bude trvat dlouho, než pravidelně vyměnit baterii, adaptéry a šňůry.

dělat, pokud, iphone, vypuštěn, nabíjení

Doporučujeme chránit displej a zadní víčko se speciálními běhouny, aby se zabránilo mechanickému poškození.

Aby nedošlo k přenosu zařízení s oxidovanými kontakty na hlavní, nemusíte přístroj používat mokrýma rukama, ve sněhu nebo dešti, stejně jako v místnostech s vysokou vlhkostí, například ve vaně.

Není nutné skrýt kabely silně, a skladovat příslušenství na špinavých místech nebo pod pravým slunečným paprsky.

Vadný slot

Porucha slotu kabelu nejčastěji dochází v důsledku mechanického poškození, zejména když je mikro-usb zástrčka pravidelně vložena nesprávnou stranou. Takový důvod brzy ztratí svůj význam, protože více a více výrobců jdou do typu-C a bleskových konektorů, ale stále je v rozpočtu a starých modelech.

Když se připojíte k nabíječce do rozbitého konektoru, indikátor nespaluje a smartphone není účtován. Pokuste se opakovat pokusy o připojení několikrát. Pokud problém nezmizí, důvod může být v ucpaném konektoru prachu a drobků. Může být snadno vyčištěn konvenční jehlou nebo bavlněnou ranou na párátko na vlastní pěst.

Spotřeba energie převyšuje nabíjecí proud

Spotřeba energie v miliampérech bude několikrát vyšší než výstup adaptérem.

Pokud povolíte podsvícenou komoru, aplikaci intenzivní zdroje s vysokým příjmem dopravy nebo komplexní grafiky, odšroubujte jas podsvícení (zejména amoled) na maximum.

Spotřeba v píku bude 1,7 ampér za hodinu a nabíječka dává 1 amp, a tam jsou problémy zde.

Chcete-li začít, vypněte telefon úplně a dejte mu několik minut na cool. Poté opakujte pokus o připojení.

Přehřátí během nabíjení

Přehřátí zařízení se děje, když se mobilníka nevyrovnává s zatížením: teplota vnějšího prostředí, centrální procesor, grafický subsystém, baterie, úkoly jsou zvýšeny mnohem pomalejší, zaostávají se zpomalení a závěsné strany. V takovém okamžiku nedosáhne žádný výsledek.

Software

Může také ovlivnit spotřebu energie. Nejdříve musíte zmínit virové aplikace, které nezávisle pracují v pozadí, ucpané paměti a přehřátí telefonu.

Vadná nabíječka

Dalším důvodem, proč je telefon účtován a vypuštěn je banální porucha nabíječky. Skutečnost je, že pouze jedno elektroinstalace je dost někde uvnitř kabelu. a vše, nebude fullbit. Rozbalit všechny záložky Minimalizovat všechny záložky Příznaky Není smysl popsat zde, stačí zkontrolovat operaci nabíjení na jiném telefonu nebo připojit telefon na dobrou nabíječku.

Účtujeme správně

Ale pro startéry, pojďme mluvit o tom, jaké podmínky zajišťují správné nabíjení zařízení.

  Nejprve stojí za zmínku, že když je připojen k zdroji napájení, je nejlepší použít pouze původní nabíječku, která přišla s telefonem. To bude varovat všechny potíže, které jsou velmi známé pro majitele Apple iPhone. Často mají kabely, což znamená nákup nového. Ale divně dost, uživatelé drahých zařízení si nemohou dovolit koupit originální kabel, jehož náklady jsou poměrně vysoké (asi tři tisíce pro kompletní sadu). Proto často získávají nekvalitní levné kabely, které kazí nejen baterii smartphonu, ale také nabíjení hnízda.

Na iPhone je kabel velmi často rozmazlený a je vyžadován nový nákup

Před použitím telefonu musíte vypnout z nabíjení

Příčiny rychlého vybití baterie

Pravděpodobně každý uživatel čelil skutečnosti, že smartphone začal rychle posadit, a fenomén je jako náhlý a pozorován v čase, a přístroj může být zakoupen ne tak dávno nebo po dlouhou dobu v provozu. Zároveň telefon baterie, ať už je to iPhone 6 nebo X, může být velmi horké. Existuje mnoho důvodů, takže byste neměli okamžitě odepsat baterii nebo řadič s účty, i když je možné, že problém je hardware.

Zvažte hlavní důvody, proč se iPhone zahřeje a rychle vypouští, a zároveň a co dělat pro uložení poplatku.

Geolokační služby

Umístění Data používají mnoho aplikací, někdy i při práci v pozadí, a mnoho z nich není pro fungování opravdu potřebné. To může být hry, sociální sítě, poslové a další software, které dokonale kopíto a bez přístupu do Geodan. Pro takové aplikace je lepší zakázat používání informací o geolokačních službách, protože velmi často baterie na iPhone rychle sedí dolů z tohoto důvodu, a dobře, pokud jste nebyli potvrzeni nebo povoleni používat data dočasně používat, pokud přístup je Po neustálém základě je snadné opravit v nastavení zařízení. Chcete-li zakázat, proveďte následující akce:

RADA. Widgety počasí neustále vyžádejte data ze satelitů a buněčných kohoutků pro určení umístění. Chcete-li snížit spotřebu energie strávenou na místě, je lepší instalovat odpovídající město ručně.

Načítání nové pošty

Pravidelná pošta, která je automaticky provedena, není nutná každého uživatele, můžete obvykle provádět ruční zaškrtávací políčko nebo nastavit vzorek v určeném čase. Chcete-li změnit parametry, proveďte následující kroky:

 • V nastavení smartphonu jdeme na sekci „Hesla a účty“.
 • Otevřete „Stáhnout data“ a v odstavci „Select“ Nastavte požadovaný interval pro aktualizaci informací z e-mailu nebo vyberte možnost „Ruční“ ověření.

Oznámení

S oznámením je problém stejný. Mnoho aplikací Pokud pro ně můžete poslat oznámení, aby odesílali, usnul upomínky (nejčastěji je možné žít bez nich), a pokud existuje mnoho takových programů, spotřeba baterie se výrazně zvyšuje spotřeba baterie. S tímto scénářem se obrazovka aktivuje častěji a software sám se pravidelně odkazuje na servery s použitím mobilních dat nebo Wi-Fi. Zakázání oznámení:

Živá tapeta

Animovaná tapeta je krásná, ale pro účinky, uživatel platí autonomii zařízení. Takže pokud jste důležitější udržet si smartphone baterie, je lepší se vzdát „živé tapety“ ve prospěch statického obrazu, zejména tito uživatelé, kteří často chodí na hlavní obrazovku, přepínání mezi aplikacemi. Pozadí můžete změnit v nastavení nebo ve fotogalerii.

Automatický jas

Funkce automaticky upraví jas obrazovky podle osvětlení, který také vytvoří zatížení na přístrojové baterii. Chcete-li uložit poplatek, nemůžete se uchýlit k této funkci a ručně upravit jas, když to vyžaduje okolnosti, které je vhodné učinit tyto uživatele, kteří tráví většinu času na místě s konstantní úrovní osvětlení. V IOS 11 není přepínač již v části „Obrazovka a jas“, kde se používá k vidění. Chcete-li tuto možnost vypnout, musíte projít cestou „Nastavení“. „Základní“. „Univerzální přístup“. „Adaptace zobrazení“.

Obsah aktualizace pozadí

Možnost spouštění pozadí v aplikacích také utrácí baterie. Je lepší opustit tuto příležitost pouze k opravdu důležitým programům, ponechat aktualizaci při startu. Vypnout:

 • Jdeme do „Nastavení“. „Základní“. „Obsah aktualizace“.
 • Zakázat aktualizace v pozadí pro aplikace pohybem Toggler do neaktivní pozice naproti jejich názvům. Odcházíme jen pro ty, kteří jsou důležité.

Mobilní síť

Buněčná data jsou lépe odpojena pro uložení nabíjení baterie. Zvláště silně ovlivňuje spotřebu energie slabého síťového signálu, protože se špatným povlakem se smartphone snaží navázat spojení. Zakázat přenos dat přes mobilní síť, pokud jste v zóně slabého povlaku jedním ze způsobů:

 • V mobilních komunikačních bodech v nastavení.
 • V řídicím centru (posuňte nahoru) dotykem příslušné ikony.
 • Použití hlasového pomocníka Siri.

AvtoBlocking

Jak víte, aktivní obrazovka je nejdůležitější spotřebitel energie baterie. Proto je lepší nastavit minimální dobu, aby se snížila spotřeba energie, pro které provádíme následující akce:

 • Jdeme do „Nastavení“. „Obrazovka a jas“. „autoblock“.
 • Zde vyberte minimální hodnotu propagace displeje (30 s. nebo 1 min.) Takže podsvícení se vypne dříve.

Bluetooth a Wi-Fi

Ačkoli Apple poskytl své zařízení energeticky účinné bezdrátové komunikační moduly, stále tráví výkon baterie do určité míry při aktivaci, protože některé časové intervaly hledají přístupné body. Pokud v blízké budoucnosti nebudete používat Wi-Fi nebo Bluetooth, můžete moduly vypnout jedním z následujících způsobů:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS