Co očekávat od společnosti Apple Streaming Video. Udržujte smartphone na nabíjení

Stream video programy

Termín „Streaming Video“ (streamování videa) dnes označuje technologii komprese dat a vyrovnávací paměťová data, která vám umožní přenášet video v reálném čase přes internet. Hlavním rysem streamovaného videa je, že když je přenášen, uživatel by neměl čekat na úplné zatížení souboru, aby to bylo možné zobrazit. Streamování videa je odesláno nepřetržitým proudem ve formě sekvence stlačených paketů a je přehráván jako přenášen do počítače příjemce.

Chcete-li zobrazit video streamování, uživatel obvykle potřebuje speciální přehrávač, který dekóduje data a zobrazí dešifrovaný obraz na obrazovce. Tento hráč se může integrovat do skořápky nebo pracovat jako nezávislý program.

Spuštění režimu celé obrazovky

Při rozšíření videa ze zařízení z Apple do televizoru s konzolou Apple TV, vždy držte aktivní režim „zobrazení obrazovky“. Například v prohlížeči Safari stačí zveřejnit online video na celé obrazovce, a pak můžete bezpečně blokovat gadget a užít pozorování.

Apple TV. první plně originální streaming video servis

Spuštění Apple TV v pátek 1. listopadu označuje výstup výrobce iPhone k bohatému toku streamování televize. Jablko výkonný ředitel Tim Cook (Tim Cook) volá službu s prvním plně originálním vysílacím video servisem, což zřejme, že všechny materiály uvedené v něm jsou odstraněny obřím COCHPERTIN.

Jennifer Aniston a Reese Witherspoon na světové premiéře Apple ranní show na Lincoln Center v Manhattanu v New Yorku, 28. října 2019 (Reuters / Eduardo Munoz)

Apple, na rozdíl od Netflixu a služby Disney, která začíná v listopadu, neposkytuje přístup k rozšířeným adresáři dříve vydaných televizních pořadů a filmů v rámci Apple TV. Díky tomu je Apple nabídka relativně špatná ve srovnání s jinými online služby. Služba a levnější: Pro 199 ₽ v Rusku může někdo získat přístup k němu, a ti, kteří zakoupili iPhone, iPad, Apple TV, iPod Touch nebo Mac po 10. září se může počítat s volným ročním předplatným.

Pan Cook v rozhovoru s novinářům Reuters v předvečernímu startu, řekl, že vítá rozmanitost konkurentů v oblasti streamovaných video služeb, protože podle jeho názoru bude podporovat více lidí, aby opustil kabelovou televizi ve prospěch různých Digitální zábava. „Je to opravdu ziskové nejen jablko, ale také do všeho v oblasti streamovaných služeb,“ věří.

Spuštěn ve více než sto zemích a teritoriích Apple TV debuty se čtyřmi sériemi pro dospělé, talk show „knižní klub Oprah“, dokumentární film o přírodě a třech dětských televizních pořadech. Další nabídky budou přidány do služby každý měsíc. Co mohu počítat první den?

Jeden z nejmornějších sérií Apple s Jennifer ANISTON (Jennifer Aniston) v titulní roli v televizním projektu po seriálu „Přátelé“. Také hrál Reese Witherspoon a Steve Carell (Steve Carell). Drama jednat o poukazování z ranních přehlídek a je věnován těžkých všedních dnech těch, kteří pomáhají milionům Američanů každé ráno se probudit. Zkoumá dynamiku moci mezi muži a ženami na pracovišti, stejně jako etika v novinách podnikání a diskriminace.

Reakce televizních kritiků byla nejednoznačná: pozitivní hodnocení bylo 59% od čtvrtka na webových stránkách shnilých rajčat. Daniel Finberg (Daniel Fienberg) od Hollywood Reporter řekl, že show začala strašně nudnou první a neúmyslnou druhou epizodou a získala hybnost pouze v následujícím seriálu. První tři epizody z 10-sériové sezóny jsou k dispozici v pátek a každá nová epizoda půjde ven v týdnu později pátek.

Tato série 10 epizod je sci-fi drama v alternativním světě, kde kosmický závod nikdy neskončil. Hlavní postavy dramatické řady Ronald Moore (Ronald D. Moore) („Strank“, „Star Cruiser“ Galaxy „). Astronauty NASA a jejich příbuzní. Tento příběh, ve kterém je lidstvo stále posedlé sny o dobývání prostoru. Vytváří půdu pro alternativní historii s obrovským dopadem na všechno: Od práva žen a životního prostředí před válkou ve Vietnamu.

Mezi recenzí shromážděné na webových stránkách shnilých rajčat bylo 73% pozitivní od čtvrtka. „Rozsáhlá, ale zároveň zdokonalil alternativní příběh. to bít jablko z Tim Cook a Apple,“ Dominic Patten napsal Dominic Patten z termínu Hollywood \ t. Stejně jako u „ranní show“, první tři epizody debutované okamžitě v pátek a každá nová epizoda půjde v pátek po tom.

Černá komedie o Emily Dickinson, hrál Hayley Steinfield. se narodila prutem v XIX století a bude se stát nejznámější poeteskou na světě, odvážně znepokojující hranice, které stanovují společnost a rodinu. Projekt měl na čtvrtek 76% pozitivní hodnocení. Všech 10 epizod jsou k dispozici v době startování Apple TV.

Herec „Aquamena“ a „hry trůny“ Jason Momoa (Jason Momoa). Epic Drama se rozvíjí 600 let poté, co virus zničil většinu lidstva. Ti, kteří přežili, slepí a musí přežít. V rodině hlavní postavy se dvojčata narodila obdařena schopností vidět. A teď musí chránit jeho kmen z Queen, kdo považuje tento dar zlo.

Projekt obdržel nejnižší pořadí mezi televizními kritiky. pouze 43% pozitivních odpovědí na shnilé rajčata. „Navzdory skutečnosti, že show vytváří bezohledný svět. akce je krutý, a příběh se rychle vyvíjí. projekt není dostatečně vynalézavý, aby nedošlo k věnci daňovým dialogům a způsobilám,“ napsal Bryan Lowry od CNN.

První tři epizody vyšly v pátek a každý nový. v pátek po tom.

V první epizodě Oprah Winfrey (Oprah Winfrey) pojednává o římské vodní tanečnice s autorem ta-nechisi Coates (Ta-Nehisi Coates. Kniha vypráví příběh mladého muže, který se narodil v otroctví, a pak se připojí k pohybu abolaticistů.

Také v době start, uživatelé získali přístup k následujícím projektům:

  • „Malé pomocníky“. série dětí od tvůrců „Sesame Streets“: Cody a společnost okouzlujících monster je přijata pro rozhodnutí lidských problémů.
  • „Snoope ve vesmíru“. nová animovaná série z arašídů po celém světě a DHX média, vyprávění o dobrodružství Snoupe na cestě k jeho ceněný sen: Staňte se astronautem. Snoupe, Charlie Brown a jejich přátelé dorazí na mezinárodní vesmírnou stanici, aby prozkoumali Měsíc a vzdálený prostor.
  • „Duchové zprávy„. nové čtení klasického příběhu o čtyřech dětech, které sjednocené tajemství neznámého stvoření z knihkupectví: společně musí zemřít z zajetí hrdinů hrdinů široké odrůdy.
  • „Královna slonů“. slavná dokumentární série o peripetech života obřích umístěných na pokraji zániku. Maiden Slonichova matka a její majestátní stádo se obávají radosti a ztráty na expanzi africké savany.

Apple TV ještě není ruský dabing. pouze titulky

Edition „Kommerzant“ s odkazem na jeho zdroje hlášeno, že v streamované video službě Apple TV, protože bylo možné očekávat na základě reklamních materiálů, nebude žádný ruský dabing. Odběratelé ruských služeb, která budou zahájena 1. listopadu, budou moci vypočítat pouze na lokalizaci ve formě titulků. Samotná Apple ještě neuvádí tuto otázku, ale všechny přívěsy na stránce rusky mluvící služby jsou k dispozici v angličtině s ruskými titulky.

Zástupci ruské konkurenční video služby věří, že nedostatek kopírování nebo alespoň hlasový přenos znamená, že Apple ještě neočekává široké publikum v Rusku. A konkurenční výhody zahrnují Apple TV s vazbou na zařízení Apple (nicméně, předplatitelé prostřednictvím webových stránek služby budou moci sledovat všechny materiály na libovolném zařízení s prohlížečem).

Připomeňme si: Apple TV Služba bude zahájena ihned ve více než sto zemích, nabídne plně originální obsah ve formě seriálů, filmů a karikatur bez reklamy Sedmidenní volný volný čas a rodinný přístup k materiálům pro šest uživatelů jsou poskytovány. Při nákupu nových iPhone zařízení, iPad, iPod Touch, Mac nebo Apple TV uživatele dostane zdarma roční předplatné na Apple TV.

očekávat, společnosti, apple, streaming, video

V současné době, ruské online kina, jako je IVI, TVZAVR, premiér, Amediatek, Okko nebo Megogo, zpravidla získávat filmy již s hlasovým jednáním nebo nařídil ruské kopírování při koupi populární show od držitelů autorských práv. V posledně uvedeném případě, podle komergace, hlas hraní populární série, který vychází v Rusku současně se Spojenými státy, může udělat přibližně 300 € za minutu. A například dva hlasový spacerový zvuk s anglickými stojany v Rusku od 200-300 ₽ za minutu, plné kopírování. 890-1300 ₽ za minutu a tvorba titulků. 100-200 ₽ za minutu.

Obrazový výstup z safari

Chcete-li přenášet bez vodičů, jakýkoliv válec hrál v Safari (Chrome není podporován) Proveďte následující:

  • Video najdeme v prohlížeči, který se vám líbí a spustíme ji hrát;
  • Klikněte na ikonu AirPlay v pravém dolním rohu;
  • Volba konzoly Apple TV.

Video se přehraje na obrazovce televizoru, v této době lze v MAC zapojit do ostatních případů. Hlavní věc není zavřít kartu Video v prohlížeči.

Možné problémy při práci s AirPlay

Problém v oblasti AirPlay z velké části dochází z důvodu nesprávného provozu Wi-Fi nebo hardwarových nesrovnalostí. Pokud MAC, kompatibilní televizor televize nebo Apple TV předpona v místní síti v provozu a ikona AirPlay stále není zobrazena, může znamenat, že „vyplnění“ počítače nesplňuje požadavky společnosti AirPlay. Zkontrolujte dodržování hardwaru MAC s požadavkem na systém AirPlay. Pokud je vše v pořádku, a ikona se stále nezobrazuje, pak může být problém v nastavení brány firewall. Chcete-li zkontrolovat nastavení, musíte provést následující kroky:

Otevřete menu → „Systémová nastavení“ → „Ochrana a bezpečnost“ → „Firewall“.

očekávat, společnosti, apple, streaming, video

Klikněte na ikonu zámku a zadejte uživatelské jméno a heslo správce.

Pokud je funkce povolena, vyberte parametr BrandMEER.

očekávat, společnosti, apple, streaming, video

Zrušte zaškrtnutí políčka „Blokovat všechna příchozí připojení“.

Vyberte možnost „Automaticky vyřešit podepsanou při příchozích připojeních“.

Někdy může AirPlay vypnout sám. To znamená, že síť Wi-Fi je přetížená nebo připojení je přerušeno v důsledku velkého množství rušení.

AirPlay 2 příležitosti

Air Play 2 je vlastně alternativou k Apple TV. Systém umožňuje používat následující funkce:

  • Vysílání streamování videa přímo z telefonu nebo zařízení na MACOS;
  • Převod hudby na sloupcích instalovaných v domě;
  • Zobrazit obrázky na velké obrazovce.

S AIR PLAY 2 S jakýmkoliv zařízením od společnosti Apple, může být obsah přenášen jednoduše domovskou sítí Wi-Fi. Není vyžadováno žádné další vodiče a zařízení.

McPlayer

Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS