Core Review Asus Rog Delta S: herní náhlavní souprava pro každou příležitost. Asus Rog Delta S

core, review, asus, delta, herní

Bezdrátová recenze ASUS Rog Delta

Mým prvním dojmem bezdrátové náhlavní soupravy Asus Rog Delta je to, že se jedná o krásně vypadající náhlavní soupravu s barevným schématem, které odpovídá mému PS5, konzole, kterou jsem plánoval hlavně použít tuto náhlavní soupravu-pro mé testování i pro hudbu i pro hudbu, tak pro hudbu. Bezdrátová náhlavní souprava Delta byla připravena s podporou a využití více platforem. Náhlavní souprava není jen dobrá pro PS5 a PlayStation 4, ale také na Nintendo Switch, PC a Mac také. Nemám Xbox, abych to vyzkoušel, ale domnívám se, že by na tom také pracoval.

Design, stavba a kvalita

S barevným schématem Panda (černobílá) je pocit čerstvosti a minimalistický přístup v celkovém designu delta s bezdrátovým bezdrátovým prostředkem. Nese to příliš extrémní „vzhled ve stylu her“ jako některé herní náhlavní soupravy na trhu v současné době a je snadné pro jakékoli zařízení nebo použití, s nimiž se chci vyrovnat.

Pokud jde o pohodlí, tato náhlavní souprava se cítí příjemně pohodlně i během dlouhých hodinových sezení a to zahrnuje skutečnost, že nosím náušnici na levém uchu. Šálky ve tvaru d dokonale zakrývají uši a přestože mají váhu 318 g, necítil jsem, jak to nepříjemně tlačí dolů. Čelenka je také dostatečně polstrovaná a co je důležitější, není příliš tvrdě upína.

Každý nákup bezdrátové sítě Delta S také přichází se dvěma sadami ušního polštáře. jednou je 100% proteinový kožený polštář, díky kterému se vaše ucho může po chvíli cítit v teple a sada látkových polštářů, která lépe věnuje, ale nabízí blokování hluku dolního okolního hluku jako výsledek.

Obě polštáře neblokují úplně ekologické zvuky, ale jsou dostatečně dobré navzdory mezeře. Jako otec s mladou dcerou doma oceňuji, že jsem mohl detekovat jakýkoli hluk z aktivity mého dítěte. Přepínání mezi polštáři je naštěstí bez námahy a nezahrnuje žádné nervové okamžiky, kdy jsem se bál, že jsem náhodou odtrhl šálek daleko od těla.

Většina knoflíků se nachází na levém šálku, zatímco bezdrátový klíč USB-C jde doprava do chytrého odložení. Celkově vzato není opravdu nic, na co by si stěžoval, pokud jde o stavbu a design. Delta S Wireless vypadá a cítí se dobře a kvalita se také zdála impozantní. Veškeré mírné ohýbání a tlak, na které jsem na něj aplikoval.

Kvalita zvuku

S 50 mm neodymiovým ovladačem magnetu a frekvenční odezvou 20 ~ 20 000 Hz dodávající zvuk přímo do uší uživatelů, zněla bezdrátová síť Delta Schopná pro většinu her, na které jsem to testoval, s výjimkou her s rušnými zvuky na pozadí. Když je zaneprázdněn, může to znít, jako by se některé zvuky přilepily dohromady a vyšly jako obrovský kus místo individuálního pístového palby přesně.

Závodní hry jako F1 2022 a GT7 byly moje první dvě hry s náhlavní soupravou a zvukové efekty z motoru, který se vrhl a škrtilo, byly hlasité, jasné a pohlcující. Ale když se dostanu k hasičce v Cyberpunk s nepřátelskými prokletími a střelbou na mě, zvuk se někdy může cítit ohromující, ale jen trochu trochu.

Hudba s punchy melodiemi a měkčími vokály hrozí nebezpečí, že vokály jsou utopeny hlasitější hudbou, jako je Hu’s Legend of Matka Swan. Zatímco vybledlé (vokální) Alana Walkera, kde hudba i vokál mají identické objemy zněly punchy a svěží vyváženější notu.

Klasické a instrumentální kousky mají různé výsledky, v závislosti na tom, který z nich posloucháte. Sólové části bývají jasné a svěží, zatímco části, kde se několik nástrojů odzoulí od sebe.

Aby uživatelé získali to nejlepší z náhlavní soupravy. Zde je možnost přizpůsobit se náhlavní soupravu, včetně části, kde upravujeme profily zvuku a jednotlivé nastavení pro každého.

V závislosti na jedu, který dáváte přednost u uší, mohou výchozí profily znít dostatečně nebo vadné. Zjistil jsem, že jsem pohrával s nastavením profilů EQ, abych získal výsledky, které chci, ale to je vysoce subjektivní pro individuální preference.

Náhlavní souprava je o něco nižší na basách na výchozí hodnotě, ale to lze upravit na softwaru, pokud samozřejmě, pokud používáte tento na plný úvazek na konzole, v takovém případě může být jakákoli forma smysluplných úprav nepříjemně mimo dosah.

Dobrá věc je, že software zbrojnice Crate je snadno srozumitelný a používán navzdory svému poměrně pomalému načítání doba počáteku. Nastavení mikrofonu s funkcemi, jako je Noise Gate, Perfect Voice a AI Beamforming Mic, jsou zde také nastaveny.

MIC pro tvorbu paprsků AI pracuje společně s technologií rušení šumu AI tím, že zaostřuje akustickou zónu před našimi ústy, aby se vyzvedla, co říkáme. Má to vytvořit jasnější hlas, který přináší náš hluk na pozadí, což je skvělý nápad, ale na implementaci je stále třeba zpracovat.

Často než ne, mám druhou stranu mikrofonu si stěžuje, že jsem zněl příliš dutý, nebo jako bych byl příliš daleko od mého mikrofonu. Perfektní hlas a hlukové brány lze upravit tak, aby vyhladily jakékoli nežádoucí účinky, ale stále je to příliš mnoho práce pro něco, co má fungovat hned vedle krabice.

Abych napravil neštěstí z vazby formování paprsků a zrušení hluku AI, musel jsem se přepínat, v závislosti na prostředí, ve kterém jsem byl, buď otočit ANC, což mě nechává znít menší objem a jasnost, nebo ho vypnout, aby se hlasitě a slyšitelnější, ale zároveň také umožňuje, aby můj hluk na pozadí zaplavil mikrofon.

Stále můžu mít normální konverzaci, pokud nejsem příliš vybíravý nebo citlivý nad tím, co druhá strana cítí, ale jo, přeji si, aby věci byly o něco jednodušší a kvalita lepší.

Připojení a baterie

2.Bezdrátové připojení 4GHz zajišťuje nízkou latenci při připojení k zařízením a je zde také možnost Bluetooth, ale bohužel si lze vybrat pouze jeden nebo druhý prostřednictvím přepínače na jednom z náušnic. Náhlavní souprava nepodporuje dvojí konektivitu.

V oddělení baterií ASUS tvrdil, že bezdrátová síť Delta S má dostatek šťávy, aby vydržela až 25 hodin za jediný plné nabití, což není přesně špičkový. Několik dní jsem nechal náhlavní soupravu s ojedinělým využitím. Nenechal jsem to přesně 25 hodin, ale pokud mě můj časovač neoklamal, účtoval jsem to znovu po 22 hodinách, ale ne proto, že by to bylo suché, prostě jsem to musel udělat celý dlouhý den dopředu. Rychlost nabíjení nebyla přesně Sonic the Hedgehog, ale rychlý 15minutový poplatek přináší dostatek šťávy na 3 hodiny, což je v pořádku, pokud spěcháte.

Co se mi líbilo na bezdrátové náhlavní soupravě Asus Rog Delta

  • Hezký design
  • Pohodlné i po dlouhých hodinách
  • 2.Režim 4GHz
  • Software pro přepravu zbrojnice snadno použitelný

To, co jsem si přál, bylo lepší

  • Potřebuje režim duálního připojení
  • Kvalita mikrofonu
  • Lepší výchozí zvukové profily
  • Zvuk se někdy může cítit přilepený dohromady
  • Životnost baterie
  • EQ potřebuje těžké ladění

Výrok

Bezdrátové náhlavní soupravy Asus Rog Delta je bezpochyby jednou z nejpohodlnějších náhlavních souprav, které jsem předtím vyzkoušel, a pokud hledáte něco více v zóně pohodlí a nevadí vám trávit čas hraním s nastavením EQ, pak to bude Snadno vám doporučí tuto náhlavní soupravu. Ale pokud jste uživatelem, který očekává, že věci budou fungovat téměř bezchybně přímo z krabice, pak vás tato náhlavní souprava vyzve k řadě tréninků EQ. Jeho vlastnosti mikrofonu ponechávají hodně žádoucí, ale pokud nejste ten, kdo pravidelně mluví s lidmi online, nebude to mít šanci vás hodně obtěžovat.

Core Review Asus Rog Delta S: herní náhlavní souprava pro každou příležitost

Letos byla řada herních náhlavních souprav Asus Rog Delta rozšířena o další model, Asus Rog Delta S Core. Jedná se o kabelové sluchátka, která se vyrábějí v rozpoznatelném designu, s poměrně pěkný balíček, odnímatelným mikrofonem a kompatibilitou s prakticky jakýmkoli zařízením, které provozuje hry.

Jedním z jeho funkcí je jeho světlo a ergonomický design, protože náhlavní souprava plné velikosti váží pouze 270 g. Podívejme se, zda jsou sluchátka opravdu stejně pohodlná, jak říká oficiální web výrobce, jaký je zvuk v nich a zda je lze použít nejen pro hry.

Sada doručení

Core Headsent Asus Rog Delta přišla v pěkném krabici s Brandingem Rog. Spolu s náhlavní soupravou uvnitř najdete prodlužovací kabel s rozbočovačem pro sluchátka a mikrofon, další pár ušních podložek (tkaniny), stejně jako odnímatelný mikrofon a doprovodná literatura.

Umístění trhu a cena

Řada Asus Rog Delta zahrnuje řadu herních náhlavních souprav s různými typy konektivity a řadou dalších funkcí, od podsvícení až po chladné zrušení hluku na mikrofonu. Série zahrnuje například vlajkovou lodi Rog Delta S onimate s celou řadou funkcí a robustní cenovou značkou a existují jednodušší, jako je Rog Delta Core.

Čerstvé jádro Asus Rog Delta lze považovat za druhé: Jedná se o plnohodnotnou herní náhlavní soupravu s dobrou funkčností a vysoce kvalitním zvukem, ale bez jakýchkoli zvonků a píšťalek. A v době psaní této recenze si ji můžete koupit za 150.

core, review, asus, delta, herní

Design a materiály jádra Asus Rog Delta

Stejně jako všechny modely řady ROG Delta, i Core Asus Rog Delta S je model plné velikosti s rozpoznatelným „uši“ ve tvaru D “. Hlavní barva je černá, ale existují dekorativní prvky označené červenou. Logo na pohárech a „vidlice“, na kterém jsou sluchátka držena, je tedy zvýrazněna červenou. Kromě toho mají poháry texturovaný povrch s názvem série „Republika hráčů“ v různých jazycích.

Na horní části každého šálku je řada děr.

Uvnitř jsou značky L a R po stranách.

Čelenka není skládací, ale ušní polštáře se otáčí (90 stupňů dovnitř a trochu na záda) a velikost čelenky je snadno nastavitelná. Na vnitřních kovových deskách jsou pro pohodlí zářezy.

Tělo sluchátka kombinuje kovovou základnu, plastovou a umělou kůži, která zakrývá polštáři čelenky a ušní ušní. Vnitřek čelenky má velkorysou vrstvu pěny paměti. A nahoře můžete vidět reliéfní s názvem linky.

Ušní polštáře jsou vyměnitelné. Z krabice má náhlavní soupravu polštáře koženého koženého proteinu vyrobené z umělé kůže, které jsou na dotek měkké a příjemné. A pro ty, kteří tráví spoustu času v sluchátkách, existují hybridní polštářky ROG vyrobené z prodyšné tkaniny sítě.

Je snadné odstranit ušní polštáře, ale na ostatní je trochu dovedností. I když to nebudete muset čelit často, když si vyberete ty správné a použijete je.

Kontrolní prvky

Pravý pohár postrádá žádné ovládací prvky, všechny jsou soustředěny na levý pohár. Na spodní straně je tedy pevný kabelový konektor. Samotný drát je pletený a má pohodlnou délku 1.5 m. Je také možné zvýšit vzdálenost a použít samostatné konektory pro mikrofon a sluchátka připojením dodávaného rozvětveného kabelu.

Vedle drátu můžete vidět 3.5 mm konektor pro připojení mikrofonu. Mikrofon je flexibilní a vypadá docela jednoduše. Ovládací kolo hlasitosti a spínač mikrofonu jsou umístěny dole.

Ergonomie

Jednou z vlastností jádra Asus Rog Delta je hmotnost-herní headset v plné velikosti váží pouze 270 g, což poskytuje novinku název nejlehčích sluchátek v sérii. Jsou opravdu lehké a můžete v nich strávit spoustu času, aniž byste se cítili unavení. Jejich přizpůsobení je také velmi pohodlné, protože šálek jen „objetí“ ucho a sluchátka nikde netlačí a fixace je docela sebevědomá. Producent říká, že v tomto modelu byla kontaktní oblast snížena o 20% (zajímalo by mě, ve srovnání s tím, co?), takže možná to také nějak přispělo k pohodlnému přizpůsobení. Bohužel nemám co srovnávat, protože nejsem obeznámen s jinými modely série. Avšak pokud jde o mě, ergonomie jádra Rog Delta bez přehnané je solidní a.

Co se týče toho, které ušní polštáře jsou lepší, jde o vkus a kolik času strávíte s náhlavní soupravou. Nestrávím mnoho hodin v řadě v sluchátkách, takže dávám přednost těm z umělé kůže. jsou měkčí a příjemnější. Ale pro dlouhodobé hraní budou vhodnější textilie.

Funkce jádra Asus Rog Delta

Core Asus Rog Delta S má řidiče Essence 50 mm s neodymiovými magnety. Reprodukované frekvence jsou v rozmezí od 20 Hz do 40 000 Hz a impedance je 32 ohmů. Kromě toho existuje 7.1 prostorový zvuk s podporou systému Windows Sonic. Takové vlastnosti reproduktorů by měly poskytovat vysoce kvalitní a podrobný zvuk. A oni to poskytují, ale budeme mluvit o kvalitě zvuku podrobně níže.

Mikrofon je zde analogový a nemá systém zrušení šumu, ale obdržel certifikaci Teamspeak a Discord. Jednou z výhod jádra Asus Rog Delta je jeho kompatibilita s téměř všemi zařízeními, na kterých můžete hrát: od chytrých telefonů a tablet po herní konzole, včetně Xbox a PlayStation.

Pokud jde o proprietární nástroj pro přepravu zbrojnice, jádro Asus Rog Delta není dosud uvedeno v seznamu podporovaných zařízení. Možná to bude přidáno později (nebo možná ne. jsou na začátku dobré), ale během psaní recenze nebylo možné seznámit s dalším nastavením.

Zvuk a mikrofon

Jádro Asus Rog Delta je v první řadě herní náhlavní soupravou, která by hráči poskytla jasné pochopení toho, kde se na něj nepřítel plíží. Sluchátka se s tímto dokonale dobře vyrovnávají, protože zvuk může určit nejen směr, ale také relativní vzdálenost. Kvalita zvuku samozřejmě závisí na zařízení, ke kterému je náhlavní souprava připojena. Zvuk ve hrách na herní konzole nebo starém, ale stále výkonném notebooku je velmi odlišný.

Navzdory herní povaze sluchátka jsem během testování poslouchal hudbu s potěšením. Over, na smartphonu. Mimochodem, tady jsem narazil na zajímavou věc, o které si myslím, že musím sdílet.

Když jsem poprvé poslouchal streamování hudby na mém starém MI 9, zůstal jsem bez emocí, protože zvuk byl plochý, tichý a úplně nevýrazný. Pak jsem obviňoval adaptér typu C-zvukový konektor, protože tam nejsou 3.5 mm Jack v mém zařízení. Myslím, že zde není co překvapit: adaptér je špatné řešení pro zvuk a náhlavní souprava je navržena pro hry, nikoli pro hudbu.

Ale o něco později jsem se do nastavení ponořil za účelem, snad něco vyladit, aby sluchátka zněla lépe. Po úplném vypnutí ekvalizérů, které obvykle používám k doladění mých jednoduchých TWS, se sluchátka dokonale otevřela. Objemová, panoramatická (!) a vyvážený zvuk se objevil, bez zkreslení v „dně“ nebo „vrcholy“, ale zároveň s jasně definovanými basázami. Zde si také všimnu, že takový zvuk byl získán, když byl připojen k MI 9 na základě Snapdragon 855, na Redmi Note 9 Pro se Snapdragon 720 Zvuk byl mnohem jednodušší. Z toho jsme dospěli k závěru, že zdroj zvuku má velký význam, a neměli byste zasahovat do normálních zvukových zařízení, abyste vykonávali svou práci se všemi druhy vylepšení. Mimochodem, zvuk je také vynikající při sledování filmů, takže ho doporučuji.

Pokud jde o přenos hlasu, mikrofon dělá svou práci dobře, ale postrádá zrušení hluku. Buďte připraveni na skutečnost, že kromě vašeho hlasu uslyší partneři okolní zvuky a zvuky.

Závěry

Core Asus Rog Delta S je vysoce kvalitní a lehká herní náhlavní souprava s dobrým zvukem přímo z krabice. Nepotřebuje další nastavení nebo ekvalizéry, aby potěšil hráče s jasným a opravdu příjemným zvukem. Kromě toho, i když byla sluchátka vytvořena primárně pro hry, jsou také ideální pro hudbu a sledování filmů. Ale záleží na tom, s čím je spojíte.

Kromě toho bychom chtěli chválit náhlavní soupravu za jeho lakonický, ale zajímavý design, vynikající kvalitu materiálů a montáže, odnímatelný mikrofon, který lze odpojit, pokud není potřeba, velmi dobrá ergonomie, stejně jako pár dalších ušních polštářů Zahrnuto pro nadšené hráče.

Můžete také pomoci ukrajiny bojovat s ruskými obyvateli prostřednictvím Savelife nebo prostřednictvím oficiální stránky Národní banky Ukrajiny.

Recenze Asus Rog Delta

Asus Rog Delta S je skvělá kabelová herní náhlavní souprava pro ty, kteří chtějí skočit mezi platformy. Kvalita zvuku je působivá, ale vysoká cena mě nechala více.

Dostupnost

Úvod

Náhlavní souprava Asus Rog Delta je docela těžká, cítí se jako klasická herní náhlavní souprava.

Velké náušnice a čelenka se pravděpodobně hodí většině lidí, i když je na mě trochu velké. Pomocí kabelového připojení přes USB-C (a svazek USB-A adaptér) nabízí širokou podporu včetně PC, PlayStation, Xbox a Ninten Switch.

Za poslední tři týdny jsem hrál hry a poslouchal hudbu s náhlavním soupravou, takže tady jsou moje myšlenky.

Design

Rog Delta S je docela jednoduše vypadající náhlavní souprava; Matte-černá povrchová úprava je klasická a nevyčnívá jako nějaké náhlavní soupravy na trhu. Z krabice je náhlavní souprava přichází s peřím, které jsou velmi vhodné a pomohly náhlavní soupravě cítit se na uších méně těžce.

V krabici najdete také druhý pár náušnic, které jsou měkčí a tenčí, přičemž Asus navrhuje jejich ideální pro použití.

core, review, asus, delta, herní

Vzhledem k tomu, že nastavitelná čelenka je částečně vyrobena z kovu a silnějšího plastu, může se začít cítit těžce po několika hodinách používání. Nebylo to také pro mé náušnice. Tato náhlavní souprava není tak pohodlná nosit celý den jako ostatní, které jsem vyzkoušel, například Logitech’s G435.

Osvětlení RBG přináší nějakou osobnost k tomu, co je jinak minimalistickým náhlavním soupravou. Během používání jsem udržoval osvětlení, ale pokud dáváte přednost. Nebo byste mohli zapojit režim zvukové vlny, který odpovídá osvětlení na váš mikrofon.

Pod ovládacími prvky osvětlení sedí rocker pro objem, který velmi dávám přednost válci; Cítil jsem, že to nabízí větší kontrolu, a při úpravě náhlavní soupravy jsem ji méně pravděpodobně zaklepal. Rocker lze také zatlačit, aby ztlumil mikrofon, který se při použití připevňuje k levému náušnici.

Kabel se také připojí k levému ušnímu šálku pomocí připojení USB-C místo typičtější 3.5 mm jack. Pokud vaše zařízení nemá konektor USB-C, stále existuje nějaká naděje, protože náhlavní souprava přichází s adaptérem, který ho promění v USB-A. U většiny starších počítačů pomocí portů USB-A je to velmi důležité začlenění.

Zjistil jsem však, že drát byl trochu obtížnější než ty na jiných kabelových náhlavních soupravách, které jsem použil. Protože jej musíte připojit k své PlayStation 4/PS5 přímo místo přes ovladač, kabel se cítí trochu krátký, abyste dosáhli pohovky.

Při používání této náhlavní soupravy byste museli sedět docela blízko ke své konzoli, protože kabel USB-A má délku pouze 1 m. Naštěstí to fungovalo pro mé nastavení dostatečně dobře, ale kdokoli, kdo se chce sklonit na vzdálené pohovce.

Funkce

Asus Rog Delta můžete připojit přes USB-C nebo USB-A, takže jsem to mohl vyzkoušet na svém Nintendo Switch, PC a PlayStation 4. Bohužel, můj iPhone X neobsahuje port USB-C, i když tato headset by měla být podporována jakýmikoli telefony, které to dělají.

Konektivita Bluetooth chybí, stejně jako zvukový konektor, takže existují určité limity, s kým se můžete připojit. Přesto jsem byl spokojený s počtem platforem, s nimiž bych mohl použít Delta S, a nebylo zapotřebí žádné nastavení, které jsem ho zapojil.

Všimněte si, že mikrofon je odnímatelný, což je pro mě masivní plus. Po připojení budete vědět, že je to z malého červeného světla, takže můžete sledovat, zda je to ztlumené.

Kvalita zvuku a mikrofon

Tato náhlavní souprava dodává při hraní skvělý zvuk, který by se měl očekávat u 50mm ovladačů a technologie MQA-vestavěný renderor, který pomáhá dekódovat zvukové soubory MQA pro lepší kvalitu zvuku.

Quad DAC také zlepšuje výkon hluku, takže když jsem hrál na PlayStation 4, například jsem byl schopen slyšet nejmenší pohyby postavy velmi jasně. Pro náhlavní soupravu, která není vyrobena výhradně pro konzole, jsem zjistil, že Delta S byla super-působivá. Žádný ze zvuku se necítil neudělal, což vedlo k pohlcujícímu zážitku.

Také jsem fušoval v Animal Crossing: New Horizons on the Switch, a přestože tuto hru nepřidružím s jejím zvukem, chrastání listů, když jsem chodil a zvuk vln na pláži byl křišťálově čistý. Hudba na pozadí také zněla lépe a já jsem hrál déle, abych mohl dál poslouchat.

Za cenu bych rád viděl ANC nebo alespoň uzavřený design. Kdykoli se hluk na pozadí prolomil, vyřadilo mě to ze zážitku. Existují levnější herní náhlavní soupravy, které podporují ANC, například Razer’s Opus X.

Minula tato chybějící funkce je to působivá náhlavní souprava pro hraní her. Pro hudbu jsem zjistil, že to fungovalo zázraky s písněmi s těžkými basy. Bass Extension byla slušná a dávala písně jako Age of Consent novou objednávkou jasný a rušivý zvuk. Obzvláště dobře se také zvedla na instrumentálních instrumentálních, což dává měkčí písničky, jako například When Love’s In Bloom od Blow Monkeys mnohem větší hloubka.

Bez problémů jsem použil Delta S přes Discord a Zoom. Techna, která ASUS AI pro hluk, znamenala, že bych mohl dokonce z mé náhlavní soupravy dokonce vychutnat zvuk, aniž by to zasahovalo do mého mikrofonu nebo rozrušilo kohokoli, s kým jsem byl na volání, což bylo velmi vítáno.

Měli byste si to koupit?

Chcete vysoce kvalitní zvuk: Rog Delta S je působivá náhlavní souprava, kterou lze použít na více platformách. Je to skvělé pro všechny hráče PC nebo Playstation, kteří hledají spolehlivou náhlavní soupravu pro herní i zábavu.

Chcete to nosit celý den, každý den: Zatímco zvuk je působivý, nevidím mnoho lidí, kteří jsou schopni nosit tuto náhlavní soupravu po delší dobu bez problémů. Tam jsou levnější náhlavní soupravy, které lze nosit celé dny bez problémů.

Poslední myšlenky

Náhlavní souprava ASUS Rog Delta je skvělou volbou pro každého, kdo hledá náhlavní soupravu pro hraní na svém PC nebo PlayStation, ale který není fanouškem hlasitého designu. Zvuk je svěží a zlepší většinu her. Nejedná se však o model, který bude snadno nosit den, den, v důsledku pohodlí. Na trhu je k dispozici spousta možností pro méně, které dodávají pohodlí a srovnatelnou kvalitu zvuku.

Bezdrátová recenze ASUS Rog Delta

Asus Rog Delta S Wireless je skvělá bezdrátová herní náhlavní souprava, která je úžasně pohodlná, zní fantasticky a nabízí obrovskou kompatibilitu. Připojení je doslovný zástrčka a přehrávání, zatímco 25 hodin výdrže baterie poskytuje spoustu vytrvalosti. Stačí si všimnout, že mikrofon zde zní trochu tenký a software nenabízí nejvíce funkčnosti.

Klíčové funkce

Úvod

Cílem bezdrátové sítě Asus Rog Delta S je nakrájet šňůru na poutavé delta náhlavních soupravách značky, aby nabídl pohodlí bezdrátové připojení.

Trh je zaplaven spoustou prémiových herních náhlavních souprav, takže může být pro Delta S Wireless obtížné se dostat dostatečně daleko od konkurence.

Jeho cena je vysoká, s RRP 170, což ji dobře dává do rámečku proti konkurenci, ale mohou se tyto dobré vzhledy překládat na vynikající výkon? Pojďme to zjistit.

Design a funkce

Wireless Asus Rog Delta S je skvěle vypadající náhlavní souprava. Kombinuje minimalistický styl s podpisem agresivní design produktů ROG, jak ukazuje jeho náušnice ve tvaru D, zejména.

Je to převážně se skládá z plastu, i když přichází s čelenkou vyztuženou kovem pro další trvanlivost. Vzhledem k vysoké ceně by bylo trochu kovu hezké, jako jsou bezdrátové funkce Hyperx Cloud Alpha, jen aby fungovaly jako připomínka, že náhlavní souprava je spíše prémiový produkt. Přesto použité plasty se cítí trvanlivé a tvrdě odolné.

Матричный дисплей в игровых наушниках \ Распаковка ROG Delta S Animate

Zde nenajdete žádné osvětlení RGB, které může některé lidi vypnout, ale to souvisí s minimalistickým vzhledem k bezdrátovým funkcím Delta.

Vycpávání je většinou vynikající, s výchozími proteinovými koženými náušnice. Všechny polstrování kombinované tak, aby nabídlo skvělou izolaci pasivního hluku, zatímco hmotnost 318 g znamená, že se cítí značně, ale zůstala dostatečně lehká, aby byla pohodlná nosit po dlouhou dobu.

Pokud chcete vyměnit zabalené ušní šálky pro proteiny pro jinou sadu, pak byl ASUS dostatečně velkorysý, aby hodil do druhého páru v krabici; Jsou vyrobeny z prodyšnější pěnové sítě. Osobně jsem je upřednostňoval při testování, i když se kožené cítily trochu plusheru, zejména vzhledem k tomu, že jsem tuto náhlavní soupravu testoval během vlny Heat.

core, review, asus, delta, herní

Pokud jde o multimediální ovládací prvky, bezdrátová společnost Delta S má dobrý výběr. K dispozici je port USB-C, spolu s přepínačem voliče pro připojení (buď Bluetooth nebo 2.4 GHz Wireless), stejně jako vytáčení hlasitosti a nenáročné tlačítko, které řídí přehrávání médií.

Pokud jde o kompatibilitu, bezdrátová společnost Delta zde pracuje prakticky s čímkoli. Funguje to s Bluetooth as 2.4GHz USB přijímač (buď USB-C nebo USB-A s adaptérem), a tak nabízí bezdrátovou podporu pro téměř jakékoli běžné herní zařízení, s výjimkou Xboxu kvůli svému požadavku na Xbox Wireless. Místo toho však můžete použít kabelové připojení, které ještě více rozšíří jeho kompatibilitu.

25 hodin výdrže baterie s bezdrátovou hodnotou Delta je také dostatečně slušné za cenu a při používání náhlavní soupravy asi tak se mu podařilo s lehkostí přizpůsobit toto číslo.

Kvalita zvuku a mikrofonu

Kvalita zvuku pro herní sluchátka má prvořadý význam a bezdrátová znít zní docela dobře.

Jeho 50mm ovladače nabízejí skvělý zvuk, s obzvláště fantastickým zvukovým scénám, vzhledem k další poloze řidičů od vašich uší s tlustými náušnicemi. Středy se cítily pěkně a punchy, zatímco výšky byly twinkly a jasné. A i když tato náhlavní souprava s sebou přináší slušné množství basů, občas se cítilo trochu dutinou s malým nedostatkem energie a dopadu.

Nabízí se virtuální prostorový zvuk, jak je povoleno prostřednictvím softwaru zbrojnice Crate, a rozhodně to znamená rozdíl. Pocit umístění při lovu nepřátel při hraní Sniper Elite V byl mnohem lepší než s ním, zatímco to také umožnilo projít další bezdrátové basy Delta.

Najdete také software Asusův slušný software Armory Crate, ve kterém poskytuje fantastické přizpůsobení, včetně povolení prostorového zvuku, pohrávání s nastavením EQ a dokonce přidání reverb do zvuku, což je vzácná funkce.

Что не так с ASUS ROG Delta S ?

Mikrofon není obvyklý odnímatelný nebo zatahovací typ rozmachu, který uvidíte na jiných náhlavních soupravách a místo toho sedí uvnitř náhlavní soupravy. Je to jedna z možností ASUS ‚AI Beamforming, jak se používá v podobných jako Rog Fusion II 500.

Celkově nabízí slušné vyzvednutí s některými obecně dobrou jasností, i když jsem se snažil všimnout rozdílu, který zaznamenal hluk. Během testování mikrofon stále zvedl mé zvuky klávesnice, a zejména můj fanoušek stolu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS