Deadpool 3 Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine Stanoveno datum vydání září 2024 Zábavní novinky

deadpool, hugh, jackman, vrátí

Hugh Jackman již dříve odešel z role ve filmu Logan z roku 2017.

Autor: Rahul Chettiyar, Redakce: Akhil Arora, Siddharth Suvarna | Aktualizováno: 28. září 2022 10:51 IST

Hugh Jackman (vpravo) debutoval jako drápkatý mutant ve filmu X-Men Origins Wolverine z roku 2009

  • Deadpool 3 má nové logo s lomítkem u Wolverinových drápů
  • Reynolds, který si s Jackmanem zahrál v roce 2009 ve filmu
  • Shawn Levy (Stranger Things, Free Guy) se ujme režie Deadpoola 3

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine ve filmu Deadpool 3. V krátkém skeči zveřejněném na. herec potvrdil svůj zájem zahrát si zvířecího mutanta s drápy z komiksů společnosti Marvel. Film Deadpool je prvním filmem, který se odehrává v marvelovském filmovém vesmíru poté, co společnost Disney před několika lety koupila studio 20th Century Studios. Kromě toho sám Deadpool, Ryan Reynolds (Volný chlap), oznámil oficiální datum vydání 6. září 2024 spolu s grafikou Deadpoola, který se nechá rozsekat drápy Zbraně X.

„Těžko se mi o tomhle šije pusa,“ napsal Reynolds na u a snažil se potlačit své nadšení z oznámení. Chytrý způsob, jak si utahovat ze své upovídané marvelovské postavy Deadpoola, kterému v roce 2009 ve filmu X-Men Origins doslova sešili ústa: Wolverine. Velká část klipu je jen chmýří materiál, s nímž se omlouvá za zmeškané Disney D23 Expo, který se konal na začátku tohoto měsíce. „A já nemám nic. Jo, tady nahoře je úplně prázdno,“ říká předtím, než se Jackman projde v pozadí. Na otázku, zda by si ještě jednou zahrál Wolverina v Deadpoolovi 3, odpovídá: „Jo, jasně, Ryan.“

Těžko se mi o tomhle šije pusa. ⚔️ piccom/OdV7JmAkEu

deadpool, hugh, jackman, vrátí

– Ryan Reynolds (@VancityReynolds) 27. září 2022

Po 17 letech a devíti filmech z univerza X-Menů. včetně epizodních rolí. Jackman oficiálně odešel z role ve filmu Logan z roku 2017, v němž barbarský mutant spočinul na odpočinku. Je známo, že Deadpool alias Merc with a Mouth má společnou historii s Wolverinem, jelikož oba příběhy začaly v programu Weapon X. Dvojice udržuje rivalitu díky svým odlišným ideologiím, prodloužené dlouhověkosti a regeneračnímu faktoru, což je pro Deadpoola žertovná záležitost, protože Loganův léčebný faktor může být značně rozporuplný a méně pokročilý.

Deadpool 3 představuje sentimentální moment pro Reynoldsova Deadpoola, který se poprvé objevil ve zmíněném filmu Wolverine z roku 2009. Postava, která byla ve filmu pojmenována Weapon 11, se vyznačovala neradostným koncem a naprostým zmasakrováním svých vlastností.

Později v roce 2016 Tim Miller (Láska, Smrtící roboti) vymyslel první samostatný film Deadpool, který sloužil jako příběh o vykoupení postavy. Film byl přijat pozitivně, vydělal 783.1 milion (asi 1 rupie. (asi 6 408 milionů korun) celosvětově, oproti 58 milionům (asi 6,5 milionu rupií), které vydělal. 474 crore) rozpočet. V roce 2018 následovalo pokračování, které se setkalo s příznivým ohlasem kritiků a vydělalo 785 milionů dolarů.8 milionů (asi 8 rupií. 6 433 milionů korun) v celosvětových pokladnách kin.

Deadpool 3 by se měl v kinech po celém světě objevit 6. září 2024. Není jasné, zda je Deadpool 3 součástí 5. fáze MCU (která má skončit Thunderbolts), nebo 6. fáze (která má začít Fantastickou čtyřkou).

deadpool, hugh, jackman, vrátí
  • Jeff Loveness je údajně pověřen psaním scénáře k Avengers: Kang Dynasty
  • Podívejte se na trailer k seriálu The Last of Us od HBO
  • Podívejte se na trailer k 7. dílu Dračího domu
  • Na veletrhu Disney D23 Expo 2022 bylo oznámeno obsazení a složení skupiny Thunderbolts
  • Tudum Netflix 2022. všechny upoutávky a největší oznámení
  • Podívejte se na první upoutávku na film Secret Invasion od Marvelu

Proč se stále natáčí další díly Harryho Pottera? Diskutujeme o tom v podcastu Orbital, Gadgets 360. Orbital je k dispozici na Spotify, Gaana, JioSaavn, Google Podcasts, Apple Podcasts, Amazon Music a všude tam, kde získáváte podcasty.

SOURCE

Image:gadgets360.com

deadpool, hugh, jackman, vrátí
| Denial of responsibility | Contacts |RSS