Dejte heslo do telefonu a zapomněli jste heslo. Zakázat blokování prostřednictvím počítače

Top 4 programy pro odemknutí Android

V našem věku informačních technologií je bezpečnost osobních údajů především a náš život je doslova „leštěný“ různými hesly. od sítě Wi-Fi, bankovních karet, účtů, sociálních sítí, aplikací, obrazovek smartphonů. Není překvapující, že neustále udržuje všechna hesla v hlavě je poměrně obtížná, a čas od času musíme obnovit přístup k jedné nebo jiné službě kvůli zapomenutému heslu. Tento článek je určen pro ty, kteří chtějí zjistit, jak odemknout smartphone Android, pokud jste zapomněli heslo nebo obrazovku zámku. Podíváme se na top 4 programy, které vám umožní rychle a efektivně vyrovnat se s problémem uzamčeného telefonu.

Tento program je kombinací efektivity práce a kvalitativních výsledků. Nástroj sám nabízí krok za krokem akce pro provádění a několik minut odstraní zámek obrazovky. Stáhněte si zdarma nebo plnou verzi programu od oficiálního developerského webu.

Připojte smartphone do počítače a spusťte 4UKEY pro program Android.

V nabídce, které se otevře, klepněte na tlačítko „Smazat“.

Smazat heslo zámku obrazovky

Po kontrole dat, odemknutí zámku obrazovky. Program vás bude informovat o potřebě smazat všechna data zařízení. pokračovat v práci, klepněte na tlačítko „OK“.

Počkejte, dokud není dokončen konec zámku a poté přeneste smartphonu do režimu obnovy podle výzev na obrazovce počítače.

Klepněte na tlačítko „Další“, po které provedete kroky doporučené programem pro obnovení továrního nastavení zařízení a restartování. Po spuštění smartphonu bude zámek obrazovky zakázán.

Co dělat, když jste zapomněli heslo?

Heslo instalované na telefonu může být užitečné v různých situacích. Ušetří z náhodného odemknutí telefonu v sáčku nebo kapse, chrání před zbytečnou zvědavostí přátel nebo kolegů a zároveň a vaše osobní data budou ušetřit při krádeži zařízení. A to vše, samozřejmě, úžasné. To je právě provedeno, pokud jste heslo zapomněli?

Ve skutečnosti se v tomto případě nestane nic strašné. Poté, co zadáte nesprávné heslo v řadě pětkrát, smartphone vás požádá, abyste počkali 30 sekund před dalším pokusem. Po kterém bude nabídnuta dvě možnosti, které chcete vybrat. buď zkuste zadat heslo znovu nebo jej obnovit.

Klikněte na tlačítko „Zapomněli jste kombinaci?“Nebo“ Zapomenuté heslo „. Systém vás vyzve k zadání dat účtu Google, ke které je toto zařízení připojeno. To je data, která jste zadali během primárního nastavení telefonu.

V prvním řádku zadejte přihlášení (obvykle to je poštovní schránka na gmailu.COM, ale může být jiná pošta), ve druhém řádku vytočte heslo. Vezměte prosím na vědomí, že musíte zadat heslo z účtu Google, a nikoli kódu PIN pro odemknutí smartphonu.

Pokud zapomenete heslo z účtu Google nebo si nepamatujete, na které pošty je přihlášení, poté zkuste použít stránku obnovy hesla na oficiálních stránkách společnosti.

Jak se dostat kolem hesla na Android

Blokovat smartphone s OS Android je nejen heslo nebo PIN. K dispozici je také grafický klíč, skener prstů a jiných metod ochrany. Hack je velmi tvrdě. Ale můžete se dostat kolem a přistupovat k zařízení. Zvažte nejoblíbenější metody.

Pomocí vlastního účtu Google

Grafické heslo můžete resetovat prostřednictvím účtu Google na zařízeních s Android OS 4.4 nebo dříve. Po několika pokusech odebrat zámek na obrazovce, odkaz „zapomněl grafický klíč“. Klikněte na to. Přihlaste se do systému uzamčeného aparátu. To resetuje grafický klíč.

„Dálkové řízení Android“

Jakékoliv mobilní zařízení lze ovládat prostřednictvím vzdálené služby HTTPS: // Google.com / android / devicemanager. Stránka Manager zobrazuje seznam všech zařízení připojených k účtu. Pokud se v seznamu nezobrazí požadované zařízení, musíte aktualizovat stránku prohlížeče. Chcete-li obnovit přístup k telefonu, měli byste kliknout na tlačítko „Block“ v dispečera. Na obrazovce se zobrazí okno pro zadání nového hesla, které nahradí grafický klíč, kód PIN. Nové heslo musí být zadáno dvakrát a potom klepněte na tlačítko „Block“.

Proces obnovy dat trvá 5 minut.

Resetování grafického hesla pomocí ADB

Tato metoda může být použita v případě, že uživatel má dříve spravované soubory ve smartphonu přes USB PC pomocí ADB. Připojte stroj k počítači pomocí USB. Otevřete příkazový řádek v adresáři ADB a zadejte příkaz ADB Shell RM / Data / System / System / Gesto.Klíč ». Restartujte telefon. Obrazovka zámku musí zmizet.

Samsung „Najít mobilní“ službu

Obnovení hesla na zařízením Samsung je nejjednodušší způsob, jakým najdete mobilní aplikaci. Bude možné pouze v případě, že uživatel dříve vytvořil účet v Samsungu. Přejít z libovolného dostupného prohlížeče podle odkazu https: // nálezmobile.Samsung.com / login.A přihlaste se do svého účtu Samsung. V levém panelu nabídky vyberte možnost „Bloková obrazovka“. Zadejte nový kód a klikněte na „Block“. Restartujte přístroj. Heslo uzamčení musí být nahrazeno novým.

Funkce „Zapomněli jste grafický klíč“

Na zařízení s Android OS 4.4 a níže lze obnovit přístup k datům prostřednictvím funkce „Zapomněli jste grafický klíč“. Po 5 pokusech odemknutí na obrazovce se zobrazí zpráva „Opakovat po 30 sekundách“.

V této době klikněte na tlačítko „Zapomenuté tlačítko“ níže. Okno Autorizace se zobrazí v systému Google. Z účtu musíte zadat uživatelské jméno a heslo. Systém generuje dopis se vzorem odemknutí a odešlete jej na zadanou e-mailovou adresu.

Načítání v nouzovém režimu

Co ještě udělat, pokud jste zapomněli heslo na telefonu? Pokud byla obrazovka zámku vytvořena aplikací třetích stran, je nejjednodušší dostat se kolem něj stažením zařízení v nouzovém režimu. Chcete-li to provést, stačí stisknout a podržet tlačítko Power. V novém menu vyberte možnost „Zakázat napájení“ a potvrďte operaci. Telefon se spustí v nouzovém režimu. Všechny aplikace třetích stran budou zakázány.

Stačí odstranit program nebo změnit heslo a znovu restartujte telefon.

Způsoby, jak odemknout grafické heslo na Android

Nyní postupujte přímo do praxe. co dělat, pokud je třeba smartphone naléhavě použít, a nepříjemný nápis „odemknout toto zařízení“ nebo „Tento telefon je uzamčen“?

Nejprve zastavte panice a vyjměte paměťovou kartu prostřednictvím speciálního slotu, pokud je tam přítomen. Dále se ujistěte, že smartphone má přístup k Internetu: přes síť Wi-Fi nebo mobilní tarif (první možnost je vhodnější). Nakonec připravte a začít pečlivě a opatrně postupujte podle pokynů níže.

SMS bypass

Výborná volba pro obnovení zapomenutého hesla. Jediný stav, který není vhodný pro každého, je povinná dostupnost režimu „superuser“. Pokud máte kořenová práva, můžete bezpečně zvolit tuto metodu.

SMS bypass je nástroj, který odstraní zamykání mobilního zařízení přes odesílání SMS zpráv. To se děje takto:

 • Nainstalujte program do telefonu. Načítání ze služby Google Play není vhodné, není tato aplikace. Vyberte si osvědčené zdroje z internetových prostor, ale vyhněte se virům. Upozorňujeme, že oficiální verze je zaplacena a její cena je asi 2 USD.
 • Poskytovat SMS Bypass Rooths. Dále určete klíčové slovo, které pomůže bypass blokování.
 • Když je smartphone blokován, program automaticky odešle SMS s tajným šifrovaným kódem a jste pozváni, abyste znovu zadali grafické heslo.

Co dělat, pokud program nebyl načten před ztrátou přístupu k zařízení? Potom je výstup jedno. vzdálená instalace. Provádí se prostřednictvím počítače pomocí synchronizace.

Takový postup však způsobí další potíže, takže doporučujeme zavést nástroj do telefonu předem, aby se zabránilo.

Obnovení účtu Google (Android 5-)

Docela jednoduchá možnost, která je nabízena uživateli po pěti nesprávných heslech. Klikněte na tlačítko „Zapomněli jste vstupní data?“. Na obrazovce se zobrazí nové okno, kde jedete v přihlášení a hesla z hlavního účtu Google.

To je vše, uživatel okamžitě získává přístup k mobilním zařízení. Ale je tu obrovský nedostatek pro moderní telefony! Ve verzích operačního systému nad Android 5 chybí tato funkce. Pokud jste vlastníkem Smartphone vydán v posledních dvou letech, tato metoda přeskočí. Na Android 7 a Android 8 budou muset hledat alternativu.

Odstraňte soubor gesta.Ručně

Již složitějším způsobem určeným pro zkušené uživatele. Budete muset odstranit soubory odpovědné za blokování zařízení a tato metoda přístup do smartphonu bude pokračovat.

Všechny akce s přístrojem utratíte na vlastní riziko! Nepřijme se k tomuto postupu, pokud není přesvědčen o technických znalostech a dovednostech. S jakýmkoliv problémem, který vznikl naléhavě kontaktujte servisní středisko, jinak dostanete cihly.

Budeme nutně potřebovat kořenová práva, CWM Recovery a Správce souborů pod konkrétním názvem aroma. O všem v pořádku.

Co je CWM obnovení a jak jej nainstalovat

Co je zotavení CWM? Jedná se o obrovský softwarový projekt ClockworkMod, nahrazující rozsah zásob. Funkčnost tohoto nástroje je mnohem rozsáhlejší: pomocí takového nástroje, můžete nainstalovat různé firmware, montáž, jádra.

Nainstalujte obnovu CWM prostřednictvím speciálního programu Root Manager. V blízké budoucnosti se na našich stránkách objeví samostatný článek na našem webu.

Vraťte se do smazání souborů zámku. S spolehlivým zdrojem na internetu (W3BSIT3-DNS.com) Stáhněte si Aroma Manager. V žádném případě rozbalte a rozbalte jej do telefonu.

Procesní instalační správce aroma

Přejít na režim obnovení. To se provádí následujícím způsobem: Držte klíč začlenění a snížení / zvýšení objemu. Na určitých modelech, různých kombinacích. Mělo by existovat vibrační signál a na obrazovce se zobrazí logo telefonu.

Nyní vidíme modrou obrazovku a bílé nápisy umístěné na něm. Volba položky „Instalovat zip“. Dále klikněte na „Vybrat ZIP“ a zadejte cestu k dříve staženému archivu s aroma.

Otevře se manažer a máme konečnou akci. Odstranit soubory s takovými názvy:

Potvrďte odstranění a jednoduše restartujte smartphone. V dalším spuštění zadáme libovolné heslo a zámek se automaticky odstraní.

Vymazání všech nastavení přes fastboot

Pokud problémy vznikly s výše uvedenou volbou, doporučujeme provést úplný reset na předchozí nastavení. Samozřejmě to není nejlepší způsob, protože uživatel ztratí všechna jeho data a vrátí smartphone do stavu „Zavodskoye“. Ale šance na úspěšné odemknutí je poměrně vysoká.

Upozorňuji vás předem, že postup není snadný, a začátečníci ji nesledují! Pokud jste zkušený uživatel, spusťte:

 • Nainstalujte ovladač FASTBOOT a ADB. Nejlepší ke stažení pro použití oficiálních webových stránek.
 • Připojte se pomocí USB telefonu do počítače. V příkazovém řádku jménem správce vstupujeme do fráze bez uvozovek: „.ADB Reboot Bootloader „a pro potvrzení ENTER.
 • Mobilní zařízení je přeloženo do blikání režimu. Ale protože nemusíme nainstalovat jinou verzi shell, my iReze data podle příštího týmu „.Fastboot-w ».
 • Nakonec restartujte zařízení. „FastBoot Reboot“. Připravený. Pokud jste v procesu zadali vše, telefon snadno spustí a vyzve k nastavení počátečních nastavení.

Odstranění pinového kódu přes android bliká

Nic nepomáhá, telefon je stále blokován? Pak se pokuste jej reflash, pokud má zařízení speciální skořápku. Například na Xiaomi je sestava zvaná Miui.

Způsoby, jak odemknout grafické heslo na Android

Nyní postupujte přímo do praxe. co dělat, pokud je třeba smartphone naléhavě použít, a nepříjemný nápis „odemknout toto zařízení“ nebo „Tento telefon je uzamčen“?

Nejprve zastavte panice a vyjměte paměťovou kartu prostřednictvím speciálního slotu, pokud je tam přítomen. Dále se ujistěte, že smartphone má přístup k Internetu: přes síť Wi-Fi nebo mobilní tarif (první možnost je vhodnější). Nakonec připravte a začít pečlivě a opatrně postupujte podle pokynů níže.

SMS bypass

Výborná volba pro obnovení zapomenutého hesla. Jediný stav, který není vhodný pro každého, je povinná dostupnost režimu „superuser“. Pokud máte kořenová práva, můžete bezpečně zvolit tuto metodu.

SMS bypass je nástroj, který odstraní zamykání mobilního zařízení přes odesílání SMS zpráv. To se děje takto:

 • Nainstalujte program do telefonu. Načítání ze služby Google Play není vhodné, není tato aplikace. Vyberte si osvědčené zdroje z internetových prostor, ale vyhněte se virům. Upozorňujeme, že oficiální verze je zaplacena a její cena je asi 2 USD.
 • Poskytovat SMS Bypass Rooths. Dále určete klíčové slovo, které pomůže bypass blokování.
 • Když je smartphone blokován, program automaticky odešle SMS s tajným šifrovaným kódem a jste pozváni, abyste znovu zadali grafické heslo.

Co dělat, pokud program nebyl načten před ztrátou přístupu k zařízení? Potom je výstup jedno. vzdálená instalace. Provádí se prostřednictvím počítače pomocí synchronizace.

Obnovení účtu Google (Android 5-)

Docela jednoduchá možnost, která je nabízena uživateli po pěti nesprávných heslech. Klikněte na tlačítko „Zapomněli jste vstupní data?“. Na obrazovce se zobrazí nové okno, kde jedete v přihlášení a hesla z hlavního účtu Google.

To je vše, uživatel okamžitě získává přístup k mobilním zařízení. Ale je tu obrovský nedostatek pro moderní telefony! Ve verzích operačního systému nad Android 5 chybí tato funkce. Pokud jste vlastníkem Smartphone vydán v posledních dvou letech, tato metoda přeskočí. Na Android 7 a Android 8 budou muset hledat alternativu.

Odstraňte soubor gesta.Ručně

Již složitějším způsobem určeným pro zkušené uživatele. Budete muset odstranit soubory odpovědné za blokování zařízení a tato metoda přístup do smartphonu bude pokračovat.

Všechny akce s přístrojem utratíte na vlastní riziko! Nepřijme se k tomuto postupu, pokud není přesvědčen o technických znalostech a dovednostech. S jakýmkoliv problémem, který vznikl naléhavě kontaktujte servisní středisko, jinak dostanete cihly.

Co je CWM obnovení a jak jej nainstalovat

Co je zotavení CWM? Jedná se o obrovský softwarový projekt ClockworkMod, nahrazující rozsah zásob. Funkčnost tohoto nástroje je mnohem rozsáhlejší: pomocí takového nástroje, můžete nainstalovat různé firmware, montáž, jádra.

Nainstalujte obnovu CWM prostřednictvím speciálního programu Root Manager. V blízké budoucnosti se na našich stránkách objeví samostatný článek na našem webu.

Vraťte se do smazání souborů zámku. S spolehlivým zdrojem na internetu (W3BSIT3-DNS.com) Stáhněte si Aroma Manager. V žádném případě rozbalte a rozbalte jej do telefonu.

Procesní instalační správce aroma

Přejít na režim obnovení. To se provádí následujícím způsobem: Držte klíč začlenění a snížení / zvýšení objemu. Na určitých modelech, různých kombinacích. Mělo by existovat vibrační signál a na obrazovce se zobrazí logo telefonu.

Nyní vidíme modrou obrazovku a bílé nápisy umístěné na něm. Volba položky „Instalovat zip“. Dále klikněte na „Vybrat ZIP“ a zadejte cestu k dříve staženému archivu s aroma.

Otevře se manažer a máme konečnou akci. Odstranit soubory s takovými názvy:

Potvrďte odstranění a jednoduše restartujte smartphone. V dalším spuštění zadáme libovolné heslo a zámek se automaticky odstraní.

Vymazání všech nastavení přes fastboot

Pokud problémy vznikly s výše uvedenou volbou, doporučujeme provést úplný reset na předchozí nastavení. Samozřejmě to není nejlepší způsob, protože uživatel ztratí všechna jeho data a vrátí smartphone do stavu „Zavodskoye“. Ale šance na úspěšné odemknutí je poměrně vysoká.

Upozorňuji vás předem, že postup není snadný, a začátečníci ji nesledují! Pokud jste zkušený uživatel, spusťte:

 • Nainstalujte ovladač FASTBOOT a ADB. Nejlepší je stahování pro použití oficiálních stránek na příkazovém řádku jménem správce vstupujeme do fráze bez uvozovek: „.ADB Reboot Bootloader „a potvrdit ENTER.
 • Mobilní zařízení je přeloženo do blikání režimu. Ale protože nemusíme nainstalovat jinou verzi shell, my iReze data podle příštího týmu „.Fastboot-w ».
 • Nakonec restartujte zařízení. „FastBoot Reboot“. Připravený. Pokud jste v procesu zadali vše, telefon snadno spustí a vyzve k nastavení počátečních nastavení.

Jak odemknout telefon, pokud jste zapomněli heslo nebo grafický klíč?

Pokud je účet Google připojen k smartphonu a pamatujete si na data, která chcete zadat, pak je problém vyřešen docela jednoduše.

 • Zadejte heslo několikrát špatně, po kterém se zobrazí tlačítko „Zapomenuté heslo“;
 • Když kliknete na něj, budete vyzváni k zadání účtu Google;
 • Po autorizaci budete vyzváni k nastavení nového hesla nebo grafického klíče.

Jak obnovit heslo v telefonu Android pomocí služby „Najít mé zařízení“ ze služby Google

Google nabízí svým uživatelům pohodlnou službu „Najít můj přístroj“ („Najděte zařízení“). S ním můžete najít ztracené nebo ukradené smartphone, stejně jako odemknutí telefonu vzdáleně než my nyní používáme.

Na libovolném zařízení přejděte na stránku služby Správa zařízení. Zadejte přihlášení do svého účtu.

Ze seznamu zařízení vyberte nezbytné (v případě, že máte několik). Poté vyberte „Block“.

Nastavte nové heslo zámku obrazovky. Zadejte opakované potvrzení. Znovu vyberte „Block“.

Toto heslo zadejte do svého telefonu Android Smartphone. Telefon bude úspěšně odemčen. Poté můžete toto heslo opustit nebo změnit v nastavení telefonu na jiném typu blokování.

Způsoby, jak vyřešit problém pro populární modely telefonu

V závislosti na modifikaci se mohou lišit metody odemknutí telefonů.

Zvažte, jak obnovit přístup k informacím bez hesla na gadgets od známých výrobců.

 • Samsung. Chcete-li odemknout gadget, budete potřebovat další zařízení, ze kterého se musíte přihlásit k prostředku HTTPS: // FindMyMobile.Samsung.COM a zaznamenáno v systému. Poté, na stránce webu v pravém okně klikněte na řádek „Další“ a vyberte položku „Odemknout mé zařízení“. Po zadání hesla z účtu Samsung bude obnoven přístup Přístup.
 • Sony. Chcete-li odemknout přístroj této společnosti, stačí se otevřít na displeji okna tísňového volání a zadat kombinaci ###. Po zobrazení servisní nabídky musíte kliknout na kartu „Service Test“ v okně Možnosti, které se otevře, vyberte možnost „NFC“. „DAG test“ a klepněte na tlačítko „Home“. V důsledku toho bude přesunut do menu zařízení, kde můžete provést všechny potřebné kroky nahrazení hesel.
 • Nokia. Chcete-li takové zařízení odemknout, budete muset stáhnout nástroj Nokia PC Suite a Nokia Unlocker Tool. Poté musíte spustit Nokia PC Suite a připojit telefon k PC. Když rozpozná mobilní zařízení, zapněte nokiaunlockertool a klikněte na menu programu na řetězec dotazu kódu. Po odemknutí.

Když uživatel vyzkoušel všechny způsoby odemknutí od jednoduchých až po nejtěžší, ale požadovaný výsledek nedosáhli, neměli byste pokračovat v experimentech. Možná je důvodem, že nějaká hardwarová porucha a další pokusy mohou situaci zhoršit. V tomto případě musíte kontaktovat servisní centrum.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS