DIY Windows 10 Tablet PC. Tablet PC Windows 10

DIY Windows 10 Tablet PC

Asi: Pokud se vám líbí moje projekty, zvažte stát se mým patreonem: https: // www.Patreon.com/ferferite o ferferitu »

Někdy chtěl postavit svůj vlastní tablet, který dokáže spustit Windows 10?

Pokud ano, mám pro vás nějaké skvělé zprávy! V tomto instruktáž vám ukážu, jak můžete vyrobit tento tablet! Tento tablet je ideální pro prohlížení, streamování videa a další programy, které nevyžadují výkonný počítač. Osobně používám tento tablet pro procházení při provádění různých projektů. Dva porty USB lze použít k připojení myši a klávesnice, díky čemuž je notebook. Vzhledem k tloušťce tabletu může stát hned bez jakékoli pomoci, aby se jedná o pěkný bonus nebo nevýhodu, záleží na tom, jak se na něj díváte! Řekněte mi, jaké další použití byste mohli najít pro tento tablet! Rád bych je slyšel

Krok 1: díly

1x Lattepanda (můžete také jít s Lattepanda Alpha, pokud chcete, ale vybral jsem 2GB model od doby, kdy jsem měl rozpočet)

1x USB Hub s nejméně 2 porty USB

Doporučuji získat 2 ploché kabely HDMI, protože jsou opravdu křehké a můžete je rozbít.

-3D tiskárna (používám Tevo Tarantula)

Krok 2: Nastavení všeho v sekcích

Chystám se založit tablet v sekcích, takže je snazší sestavit tablet. Poté, co postavíme všechny sekce, budu je všechny kombinovat, když je vložím do pouzdra.To usnadňuje stavbu, protože se nemusíte starat o to, že se do cesty dostane chaotický kabeláž. Také usnadňuje testování věci, které dělám doporučuji.

Poté, co Assamble baterie, zkuste napájet lattepanda s baterií. Poté, co uděláte zesilovač a připojte jej k reproduktoru, vyzkoušejte jej, abyste se ujistili, že to funguje.

Krok 3: baterie BMS

Paralelně pájím baterie a připojím je k nabíječce baterií.

!!Ujistěte se, že baterie mají stejné napětí!!Pokud mají baterie různá napětí, vypuknou v jednom a druhém.Měli byste použít BMS (systém pro správu baterií), ale já jsem neměl po ruce a nechtěl jsem čekat na dlouhé doby přepravy, které by mohly trvat až dva měsíce. Tentokrát jsem měl štěstí a díly dorazily ve 2 týdnech a vytvořily nový rekord pro krátkou dobu přepravy.Také při pájení drátu k bateriím se ujistěte, že drát je dostatečně silný a nevyhřívejte baterii, protože baterii můžete poškodit tímto způsobem. Před pálováním do baterie narušte povrch baterie.Také jsem zakryl terminály baterie elektrickou páskou tak, aby se s bateriemi nezkratovalo nic

Krok 4: AMP reproduktoru

Chystám se připojit zesilovač k reproduktoru a pájit zvukový konektor k zesilovači. Zvukový konektor se připojí k Lattepanda. Budu také pájet napájecí vodiče a připojím je k baterii s přepínačem mezi. Bez potenciometru můžete použít další tipe zesilovače, protože můžete nastavit hlasitost v systému Windows Alredy.

Poté, co jste to zapadli, můžete to vyzkoušet pomocí svého mobilního telefonu.

Krok 5: Hub USB

Odstranil jsem elektroniku z rozbočovače USB a také odstranil porty USB, abych mohl připevnit nové na stranu tabletu. Při pájení vodičů se ujistěte, že vodič je dostatečně dlouhý, aby dosáhl portů USB v případě.

Rozbočovač USB je nalepeno na horní část nabíječky baterie s plastem.

Krok 6: Lattepandascreen

Chystám se připojit obrazovku k Lattepanda a ujistit se, že všechno funguje.Také jsem odřízl kabel Micro USB a pájecí dráty do konektoru, abych ušetřil prostor uvnitř tabletu.

Buďte opatrní s kabelem stužky kabelu HDMI, protože je velmi tenký a může se velmi snadno rozbít. Objednávám dva kabely HDMI, ale jeden z nich byl rozbitý po příjezdu. Obchod vrátil peníze

Krok 7: Je čas namontovat vše uvnitř pouzdra

Budu namontovat obrazovku na místo se šrouby a vést kabel koryto horní část. Pak se chystám přilepit část elektroniky na polovině obrazovky. Pak budu namontovat elektroniku uvnitř pouzdra.STL jsou připojeny k tomuto kroku. Pro kabely budete muset vyříznout díru na horní části portu HDMI a Micro USB. Budete muset pokrýt stínění portů HDMI a micro USB. Chtěl jsem pájet dráty k tlačítku, ale je to tlačítko SMD a práce pájky je příliš tvrdá a nechtěl jsem riskovat poškození své desky.

Měl jsem nějaké problémy se svou 3D tiskárnou a část obrazovky nebyla dokonale vytištěna. Ale po mnoha neúspěšných pokusech jsem to přijal. Pokusil se to písnit, ale moc nepomohl

Zapomněl jsem přidat otvor pro tlačítko napájení, takže jsem musel vyrobit pomocí pájecího železa a vytvořit tvar „L“ pro stisknutí tlačítka napájení (obrázek připojený k tomuto kroku)

Toto je druhá verze tohoto případu, starý případ byl jen jeden kus a já jsem musel udělat spoustu úprav a nakonec to vypadalo ošklivě, takže jsem se rozhodl případ znovu navrhnout a znovu jej vytisknout a znovu vytisknout. Pokud jste sledovali video, možná jste viděli, že případ je šedý. To byl starý případ!

Jak zapnout a vypnout tabletový režim na Windows 10

    Benj Edwards

Ve výchozím nastavení se Windows 10 automaticky přepne do režimu tabletu, když překonfigurujete svůj konvertibilní počítač na formulář tabletu. Pokud byste raději zapnuli nebo vypnuli režim tabletu ručně, existuje několik způsobů, jak to udělat. Tady je, jak.

Jak automatický režim tabletu funguje na Windows 10

Používáte-li konvertibilní notebook 2-in-1, který se může transformovat z faktoru notebooku pomocí klávesnice do tabletu-buď oddělením klávesnice, složením obrazovky dozadu nebo nějakou jinou fyzickou akci, pak by se měl spustit režim tabletu Windows 10 automaticky, když tuto akci provedete.

Pokud se vám toto chování nelíbí a chtěli byste ho vypnout, je snadné změnit nastavení Windows. Jednoduše otevřete „Nastavení“ a přejděte do systému System Tablet, poté v rozbalovací nabídce vyberte „Nepřepněte do tabletu“.

Jakmile je automatický režim tabletu deaktivován, můžete spustit režim tabletu ručně pomocí níže uvedených metod.

Přepněte režim tabletu pomocí akčního centra

Pokud chcete povolit nebo deaktivovat režim tabletu ručně, je akční centrum Windows 10 pravděpodobně nejrychlejším způsobem. Nejprve otevřete „Akční centrum“ klepnutím nebo kliknutím na tlačítko Oznámení na rohu hlavního panelu. Když se objeví nabídka centra Action Center, vyberte tlačítko „Režim tabletu“.

Toto tlačítko funguje jako přepínač: Pokud je režim tabletu vypnutý, když jej použijete, tlačítko jej zapne. Pokud je režim tabletu zapnutý, stejné tlačítko vypne.

Nejlepší technický zpravodaj kdekoli

Připojte se k 425 000 odběratelům a získejte denní trávení funkcí, článků, novinek a trivia.

Odesláním e.mailu souhlasíte s podmínkami použití a zásady ochrany osobních údajů.

CONVERT BROKEN TABLET INTO WINDOWS 10 COMPUTER | टूटे हुए टेबलेट को बनाये कंप्यूटर

Přepněte režim tabletu pomocí nastavení Windows

Režim tabletu můžete také povolit nebo deaktivovat pomocí nastavení systému Windows. Nejprve otevřete „Nastavení“, poté přejděte do systému System Tablet.

V nastavení „Tablet“ klikněte na „Změnit další nastavení tablety.“

V „Změnit další nastavení tablety“ uvidíte přepínač označený „Režim tabletu.„Zapněte to„ zapnuto “a povolte režim tabletu a vypněte jej„ vypnout “, abyste deaktivovali režim tabletů.

Poté nastavení ukončení. A nezapomeňte, že můžete vždy přepínat tabletový režim mnohem rychleji pomocí zkratky akčního centra uvedeného v předchozí části. Bavte se!

Benj Edwards Benj Edwards je bývalým přidruženým editorem pro How-to Geek. Nyní je reportérem AI a strojového učení pro ARS Technica. Více než 15 let psal o technologii a technologické historii pro weby, jako jsou Atlantic, Fast Company, PCMag, PCWorld, MacWorld, ARS Technica a Wired. V roce 2005 vytvořil Vintage Computing and Gaming, blog věnovaný technologické historii. Vytvořil také Culture of Tech Podcast a pravidelně přispívá k podcastu Retronauts Retrogaming. Přečtěte si plné bio »

Jak vypnout tabletový režim v systému Windows 10

Pokračuje váš notebook Windows 10 přepínán do režimu tabletu? Zde je způsob, jak to zastavit automaticky přepínání.

Čtenáři, jako jste vy, pomáhají podporovat Muo. Když provedete nákup pomocí odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Číst

Windows 10 je dodáván s vyhrazeným režimem tabletu, který najdete ve svém panelu oznámení na pravé dolní části hlavního panelu nebo v nastavení vyhledáváním režimu tabletu. Pokud máte zařízení 2 v 1, bude Windows 10 ve výchozím nastavení jako režim tabletu.

Pokud nechcete používat režim tabletu nebo nejste s ním obeznámeni, možná zjistíte, že tato funkce při používání počítače je nepříjemná nebo obličejová potíže. Naštěstí existuje možnost vypnout režim tabletu.

Co je režim tabletu?

Režim tabletu je uživatelsky přívětivá funkce, která optimalizuje vaše zařízení pro dotek. Po povolení nepotřebujete myš ani klávesnici. Když je režim tabletu zapnutý, všechny aplikace se otevírají v režimu na celé obrazovce a velikost ikony se zmenší.

Režim tabletu Windows 10 může být velmi užitečný, pokud máte zařízení, které může převrátit nebo má obrazovku 2 v 1. Mnoho uživatelů si stěžuje, že jejich režim tabletu nefunguje; Je to proto, že jejich zařízení nepodporuje funkci dotyku displeje.

Over, můžete také přizpůsobit režim tabletu nebo přepínat režim tabletu zcela vypnout v nastavení Windows 10. Tady je, jak.

Jak deaktivovat tabletový režim v systému Windows 10

Chcete.li deaktivovat režim tabletu Windows 10 v počítači, klikněte na akční centrum vpravo dole na hlavním panelu hlavního panelu. Vyhledejte režim tabletů, který bude zvýrazněn modrou barvou, poté se vyberte.

Pokud máte zapnutý režim tabletu, váš počítač se systémem Windows 10 bude mít ikony na bázi dlaždic známý jako živé dlaždice. Chcete.li to vypnout, stačí klepnout na ikonu režimu tabletu.

Toto je jednoduchý způsob, jak vypnout režim tabletu Windows 10, ale můžete jej také přizpůsobit podle vašeho použití. Zde je návod, jak to udělat.

Jak přizpůsobit režim tabletu v systému Windows 10

Můžete také použít virtuální klávesnici s režimem tabletu. Stačí klepnout na ikonu klávesnice na hlavním panelu, když je zapnutý, a objeví se klávesnice.

Ve výchozím nastavení počítač automaticky zapne režim tabletu, když detekuje notebook v ruce, i když jej nechcete povolit. Chcete.li jej nastavit ručně podle vašeho použití, můžete vyzkoušet tato nastavení.

Vstupní režim tablet do vyhledávacího panelu nabídky Start a vyberte nejlepší shodu pro otevření aplikace Nastavení. Jakmile se nabídka otevře, můžete si vybrat mezi přepínáním, vždy přepínat nebo se zeptat před přepnutím.

Pokud jej nastavíte, aby se přepnul, váš systém neposílá vyskakovací okno s žádostí o přepnutí plochy do režimu tabletu. Mezitím, pokud jej nastavíte tak, aby vždy přepnul, automaticky se ve výchozím nastavení automaticky přepne na režim tabletu.

A konečně, pokud si vyberete zeptejte se mě před přepnutím režimu, vždy se zobrazí vyskakovací okno a zeptá se, zda přejít na režim tabletu nebo ne.

Můžete si vybrat jakoukoli možnost podle svých preferencí. Over, je k dispozici další nastavení, když se přihlašuji, což vám také dává tři možnosti: vždy používejte režim tabletu, nikdy nepoužívejte režim tabletu a udržujte režim, který jsem naposledy používal.

windows, tablet

Uživatelé stolních počítačů (i.E., zařízení bez dotykové schopnosti) může najít možnost použít vhodný režim pro můj hardware místo možnosti použít dříve vybraný režim.

Výběr možnosti nastaví výchozí režim, když se přihlásíte na plochu. Tyto možnosti jsou velmi podobné těm předchozím a fungují také jako oni.

První možnost, vždy používat tabletový režim, otevře Windows 10 v tabletovém režimu, bez ohledu na to, jaký typ zařízení máte. Pokud si vyberete druhou možnost, systém nikdy nebude používat režim tabletu, pokud jej nezměníte. Konečná možnost vám poskytne možnost přepínat mezi režimem stolního počítače Windows 10 nebo režimem tabletu.

Jak to funguje?

Pokud stále nejste jasné o tom, jak funguje režim tabletu, zde je podrobný příklad, který vymaže všechny vaše pochybnosti.

Řekněme, že máte flip notebook, který běží na Windows 10 a vy jste vybrali vždy se mě před přepnutím zeptejte.

Nyní, když převrátíte zařízení nebo jej zvednete v ruce, notebook to detekuje. Na základě vašeho výběru vám dává vyskakovací okno, ať už byste chtěli přejít na režim tabletu nebo ne.

Vypnutí dalších nastavení v tabletovém režimu

Režim tabletu Windows 10 má uvnitř něj několik dalších funkcí, které můžete prozkoumat kliknutím na Změnit další nastavení tablet z nabídky nastavení tabletů Windows 10. Tato část zobrazí tlačítko přepínače.

Poté je rozdělen do dvou kategorií na základě použití režimu tabletu. Počínaje režimem, kdy používám tabletový režim, vám dává dvě možnosti: skrýt ikony aplikací na hlavním panelu, který je ve výchozím nastavení nastaven na ON, a automaticky skrýt hlavní panel, který je nastaven na OFF.

Když zapnete režim tabletu a vyberete ikony aplikací skrýt v režimu hlavního panelu, odstraní všechny ikony zkratky. Druhá možnost odstraní celý hlavní panel zdola, pokud jej vyberete.

Druhá kategorie, když nepoužívám režim tabletu, vám dává spoustu možností. Ve výchozím nastavení jsou zapnuty tři možnosti a je vypnuta pouze jedna možnost.

Možnosti, které jsou ve výchozím nastavení zapnuty, jsou ikony aplikací na hlavním panelu snáze dotykem, zobrazení vyhledávací ikony bez vyhledávacího pole a tlačítka v Průzkumníku souborů snadněji se dotýkají.

windows, tablet

Jedinou možností vypnutí je zobrazit dotykovou klávesnici, když není připojena žádná klávesnice. Všechny tyto možnosti jsou některé funkce přizpůsobení, na které můžete přepnout podle svých možností.

Vyladění režimu tabletu tak, jak chcete

Je to uživatelsky přívětivá funkce a člověk by to mohl považovat za užitečné. Koneckonců je to všechno o vašich volbách. Režim tabletu Windows 10 je na displeji více prostoru. Over, můžete snadno navigovat pomocí gest švihnutí.

Můžete dokonce provozovat dvě aplikace najednou pouze u prstů. Pokud povolíte režim tabletu, uvidíte ikony podobné dlaždicím zobrazené v systému Windows 8. Je tedy druhem možnosti vrátit se zpět do Windows 8, dokonce i na Windows 10.

Nejlepší tablety Windows, které si můžete koupit právě teď

Notebooky a stolní počítače pravděpodobně zabírají většinu vašich myšlenek při zvažování počítačů Windows. Na platformě Microsoft je však mnohem více. Od responzivních dotykových obrazovek po aplikace v plné velikosti může Windows vytvořit případ k napájení dalšího tabletu. Zde jsou naše tipy pro nejlepší tablety Windows, které můžete získat hned teď.

Myšlenka tabletu poháněného se systémem Windows pro vás pravděpodobně není příliš cizí. Koneckonců, spousta lidí je obeznámena s povrchovou linkou Microsoft. Zatímco povrchová zařízení jsou skvělá a na tomto seznamu se objevila několikrát, existuje více možností. Pokusili jsme se pokrýt všechny základny a poskytnout vám nejlepší možnosti, z nichž si můžete vybrat.

Nákup nejlepšího tabletu Windows

Tablety Windows se zcela nevzlétly, takže tam není příliš mnoho možností, které dávají smysl. Pokud jste na trhu s tabletem Windows, pravděpodobně máte pro něj konkrétní případ použití a už jste si vědomi zážitku, který dostanete. Na druhou stranu, pokud nemáte konkrétní případ použití vyžadující Windows, možná budete chtít místo toho získat iPad nebo tablet Android. Možná dokonce i tablet Chrome OS.

Pokud jste nastaveni na tabletu Windows, měli byste zvážit dva hlavní faktory. rozpočet a velikost. Tablety Windows jsou dnes obvykle k dispozici ve standardní velikosti obrazovky notebooku, které se pohybují mezi 10–15 palci. Před několika lety jsme měli k dispozici menší velikosti, ale ty se nyní staly méně standardními. Na straně rozpočtu nakonec utratíte stejně nebo více, než co byste zaplatili za ekvivalentní notebook Windows, obvykle mezi 400 a 1 500.

Většina tabletů Windows bude mít možnost mít odnímatelnou klávesnici, buď sdruženou s tabletem, nebo se prodává samostatně. Pokud jde o schopnosti těchto zařízení, můžete očekávat, že budou fungovat dobře pro většinu úkolů produktivity, v závislosti na tom, jaký druh hardwaru vyberete. Herní tablety Windows ještě nejsou běžné, ale v nadcházejících měsících můžeme očekávat, že se na trhu objeví více a více možností, které se na trhu objeví na trhu.

Některé tablety Windows také přicházejí s režimem S, více omezeného režimu, který vám umožňuje pouze spustit aplikace z Microsoft Store. Můžete však zakázat režim S a spustit tablet Windows jako běžný počítač Windows.

Nejlepší tablety Windows k nákupu

Poznámka editora: Uděláme vše, co je v našich silách, abychom mohli aktualizovat tento seznam nejlepších tabletů se systémem Windows při spuštění nových produktů.

Microsoft Surface Pro 9: Nejlepší celkový tablet Windows

Zatímco řada povrchu Go může být vaše nejlepší sázka na špičkovou přenositelnost, Microsoft Surface Pro 9 může být nejlepším tabletem Windows v okolí. Je větší, balí výkonnější procesor a může usnadnit mnoho těžkých úkolů. Je to upgrade oproti již tak velkému povrchu pro 8. Bohužel, stejně jako většina povrchových zařízení, Surface Pro 9 neobsahuje klávesnici nebo stylus, protože se prodávají samostatně. A jsou docela drahé. Nemluvě o samotném tabletu je docela drahý, protože začíná na 999.99.

Jako jeden z modelů vlajkových lodí nabízí Surface Pro 9 dostatek prostoru pro přizpůsobení. Můžete si vybrat procesor Intel Core i5 nebo jít na vše pro verzi Core i7 nebo Microsoft SQ3. Můžete také získat až 32 GB RAM. Chcete.li to zálohovat, můžete vybrat kdekoli od 128 GB do 1 TB úložiště, což by mělo být více než dost pro práci nebo přehrávání. Surface Pro 9 završuje již tak působivý specifikační list s 13palcovým displejem s rozlišením 2 880 x 1 920.

Pokud potřebujete mobilitu, existuje také Microsoft Surface 9 Pro s 5G. Je o něco méně výkonný, doplňuje 16 GB RAM a 512 GB úložného prostoru. Má delší 19hodinovou výdrž baterie.

Máme také seznamy nejlepších případů Microsoft Surface Pro 9 a klávesnice, pro případ, že budete potřebovat nějaké příslušenství.

Microsoft Surface Pro 9 (2022) je výkonný tablet Windows s odnímatelnou klávesnicí, funkčním stylusem a širokou škálou příslušenství.

Microsoft Surface Go 3: Nejlepší malý tablet Windows

Surface Go 3 je Microsoft’s Surface Go 3 je sledováním povrchu Go 2-tablet, který se objevil na několika našich nejlepších seznamech a z dobrého důvodu. Povrch Go 3 je skvělý způsob, jak se vylepšit okna na cestách, aniž by to obětovalo hodně energie. Stejně jako u většiny povrchových tablet budete muset vydělat trochu extra hotovosti na doplňky.

Pokud jste připraveni ponořit se do povrchového ekosystému, společnost Microsoft vás nastaví s čipem Intel Pentium Gold nebo Chip Core i3 a integrovanou Intel HD Graphics 615. Pokud jde o možnosti, můžete si vybrat ze 4 GB RAM a 64 GB úložiště EMMC nebo je zdvojnásobit na 8 GB a 128 GB SSD, respektive. Handy 10.5palcová obrazovka se snadno skrývá v batohu a 11hodinová výdrž baterie by vám měla pomoci zůstat po celý den produktivní.

Microsoft Surface Go 3 je spolehlivý tablet Windows s 10.5palcový displej. Je to světlo na specifikace uživatele energie, kompromis, který umožňuje větší přenositelnost a výdrž baterie.

Asus Rog Flow Z13: Nejlepší herní tablet Windows

Tablet Windows a hraní her ve stejné větě zvuku na místě, ale přibližuje se k tomu, aby se stal věcí, a tok Asus Asus Rog z13 je důkazem toho. ASUS sundal obaly z tohoto na CES 2022, a přestože je to do značné míry jediným uchazečem v této kategorii, je to docela solidní nákup.

Existuje několik verzí zařízení, ale můžete získat specifikace až do Intel Core i9 (12. gen), NVIDIA RTX 3050 Ti GPU, buď FHD nebo 4K rozlišení s až 120Hz obnovovací rychlostí, až 16 GB RAM a další. Tyto specifikace nemusí pro hráče znít tak působivě, ale pamatujte, že je to tablet! Stále nemůžeme uvěřit, že takový výkon můžete získat ze zařízení, které je přenosné. A pokud chcete další sílu, můžete k němu také připojit externí GPU.

To je tak blízko, jak se můžete dostat k výměně herní plochy ve světě tabletů Windows.

Asus Rog Flow Z13 je herní tableta s vysokým rozlišením, která provozuje Windows. Nakonfigurujte jej s nejlepšími specifikacemi pro vaše potřeby, včetně displeje 4K, vyhrazenou grafickou kartu, procesoru Core i9 a až 16 GB RAM.

Asus Zenbook 17 Fold OLED: Největší tablet Windows a skládací

Nyní je to velmi drahé při 3 500 msrp a pravděpodobně to není pro každého, ale je to drahokam, o kterém víme, že mnoho z vás bude alespoň překvapeno. To není opravdu malá klávesnice, na kterou se díváte; Je to obrazovka, která je nadměrná.

Asus Zenbook 17 Fold Oled má ve jménu dvě z nejdůležitějších funkcí. Přichází s masivním 17.3palcový displej. Pokud vás zajímá, jak byste měli vzít tak velký tablet Windows, řekněte nám, že je to vlastně stejně přenosné jako ostatní na tomto seznamu. Je to proto, že má flexibilní obrazovku, která se skládá na polovinu.

DIY Gaming Tablet PC

Milovali jsme to testování během naší recenze, protože je to opravdu vzrušující zařízení. Hladce se transformuje a přizpůsobuje se vašim potřebám. Můžete jej použít v režimu tabletu, použít samostatnou klávesnici nebo polovinu obrazovky a položit klávesnici na spodní část k použití celého; E stroj jako notebook.

Navíc se jedná o silný a funkční tablet Windows. Zjistili jsme, že OLED obrazovka je živá a celkově nádherná. Poměr obrazovky 4: 3 je skvělý pro celkovou navigaci. Je to také velmi schopné, pokud jde o specifikace. Získáte 12. gen Intel Core i7 procesor, 16 GB RAM, 1TB úložiště a Snappy Wi-Fi 6e.

windows, tablet

Asus Zenbook 17 Fold nabízí velký 17palcový skládací displej poháněný dlouhodobou baterií. Reproduktory jsou hlasité a software se velmi dobře hodí každému režimu obrazovky.

Dell XPS 13 2-in-1: Nejlepší tablet Windows pro firemní uživatele

Musíte najít nejlepší tablet Windows, který můžete vzít do kanceláře? Bylo by těžké najít něco lepšího než Dell XPS 13 2-in-1. Není to výslovně vyrobeno pro práci v kanceláři, ale máme pocit, že je to ten s nejlepším designem pro profesionály. Je vyroben z hliníku, pouze měří 0.29 palců tlustých a váží 1.6 liber. Design je jednoduchý a elegantní, přesto velmi příjemný pro oko. Folio a stylus také vypadají profesionálně.

Zařízení je také docela schopné po většinu kancelářských prací. Lze jej přizpůsobit až do čipu Intel Core i7 z 12. generace, až do 16 GB RAM a až 1 TB úložiště. 13.3palcová dotyková obrazovka je také opravdu pěkná a představuje rozlišení 2 880 x 1 920.

Dell XPS 13 2-in-1 je tablet se systémem Windows s odnímatelným krytem klávesnice. Je k dispozici s několika procesory a konfiguracemi úložiště, ale všechny nabízejí 13palcový displej 2880×1920 a Windows 11.

Chuwi Ubook X: Nejlepší tablet s rozpočtem Windows

S Chuwi nemusíte být tak dobře obeznámeni s některými dalšími možnostmi na seznamu, ale UBOOK X je jednou z nejdostupnějších možností na tomto seznamu o dobrou marži. Cena přátelská k rozpočtu dělá Ubook X solidním výběrem pro všestranný dobrý seznam specifikací.

UBOOK X nebalí výkonný čip Intel Core. Čtyřjádrový Intel Celeron N4100 však může držet vlastní pro mnoho světelných úkolů. Šikrý a cenově dostupný tablet Windows je také vybaven 8 GB RAM a 256 GB úložiště. To je víc, než je povrch Go 3 nabízí s jeho variantou na základní úrovni. Chuwi postavil UBOOK X s tělem a klávesnicí v plném kovovém. Zabalí jeden port USB-C, jeden port USB-A a konektor pro sluchátka.

Existuje Chuwi Ubook X Pro se vylepšenými celkovými specifikacemi, ale je k dispozici pouze v Číně, Evropě a Japonsku. Přejděte do oficiálního obchodu Chuwi a podívejte se na to, zda jste na jednom z těchto trhů.

Tablety Windows vs soutěž

Trh s tablety není úplně, kde je Windows vedoucím hráčem. Apple iPady prozatím mají obrovský náskok a poskytují nejlepší hodnotu za peníze, působivý ekosystém aplikace a efektivní sestavu modelů. Na druhé straně tablety Android sotva existují. Jako alternativy je k dispozici několik modelů, pokud byste se chtěli vzdát od Windows. Tablety Chromebooku jsou však více správnou alternativou k tabletům Windows, pokud se díváte na stránku Google věcí.

Samozřejmě, pokud se díváte na tablet Windows, pravděpodobně máte pracovní zatížení, které vyžaduje používání Windows. Windows má jedinečnou výhodu ohledně svého softwarového katalogu. Tradiční počítačové aplikace, které jsou k dispozici na tabletu.

Na druhou stranu, pokud chcete přenosný počítač, ale aplikace Windows nejsou požadavkem, Apple iPad by vám pravděpodobně lépe sloužil jako tablet. Získáte také spoustu aplikací, takže nalezení náhrady za aplikace Windows, které jste používali, je také snadné. Na druhou stranu, pokud chcete zážitek na ploše, můžete si vybrat tablet Chromebook. Kromě sady aplikací Chromebook získáte podporu pro aplikace Android a aplikace Linux.

Tablety Android od nynějška nejsou nejlepším způsobem, jak jít. Někteří výrobci, jako je Samsung. To znamená, že Android nebyl na tabletech dlouho skvělý. Google nedávno uvedl, že tablety jsou budoucností, ale nemůžeme doporučit tablety Android přes tablety Windows, iPady nebo dokonce Chromebook Tablets.

Často kladené otázky

Tablety Windows jsou k dispozici v různých specifikacích. Jako takové mají širokou škálu cen. Většina tabletů Windows je k dispozici mezi značkou 400 až 1 500.

Tablety Windows běží na Windows, zatímco iPady běží na iPadosu. Mají různé sady kompatibilních aplikací. IPads provozují aplikace z App Store. Tablety Windows spustí aplikace z obchodu Microsoft Store, pokud je v režimu S nebo v jakýchkoli aplikacích Windows, pokud nejsou v režimu S.

Podobné softwarové zážitky poskytnou notebooky Windows a dotykové obrazovky. Notebooky oken dotykové obrazovky jsou však běžnější a většinou přicházejí s plnou silou notebooku. Ty mohou zahrnovat vyhrazené možnosti GPU. Můžete si vybrat podle svých předvoleb použití.

Microsoft Surface Pro 8 je nejnovější povrch Microsoft. Microsoft Surface Go 3 je nejnovější v sestavě Go.

Tablety Windows mohou spustit všechny aplikace Windows. Tablety Windows v režimu S mohou spustit aplikace pouze v obchodě Microsoft Store. Můžete však snadno přepnout z režimu S a nainstalovat jakoukoli aplikaci Windows. Některé tablety založené na paží nemusí spustit aplikace X86 Windows příliš dobře. Ale většina z nich běží dobře s vestavěnou emulací.

AirPods můžete připojit k povrchu Microsoft nebo jakýkoli jiný tablet Windows. Přesto si uvědomte, že vám bude chybět nějaké exkluzivní funkce pro zařízení Apple. Jinak by však měli fungovat dobře.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS