Důkladný pohled na Poco X4 Pro 5G. Xiaomi X 4 Pro

Důkladný pohled na Poco X4 Pro 5G

Podívejme se na Poco X4 Pro 5G, který vlastní Xiaomi. Skvělý způsob, jak popsat tento telefon, je nazvat jej průmyslovým standardem za střední cenu. Může se pochlubit vlajkovou lodí, jako je 6.67in 129Hz AMOLED displej a rychlé nabíjení 67 W, abychom jmenovali alespoň některé, vše za relativně přátelskou cenu.

Zatímco trh se středním rozsahem rozsáhle roste, to není to, co to kdysi bylo. Dnes je to mnohem konkurenceschopnější. Může Poco způsobit nepokoje mezi svými vrstevníky a dethrone ostatní milované polovině ranců?

Design

Jedna věc, kterou má Poco X4 Pro 5G, je to, že to nevypadá jako telefon střední třídy se svým prémiovým designem a relativně tenkými rámy a oříznutými hranami. Takové volby designu nebudou vypadat mimozemšťany na vlajkové lodi Samsung, nenesejte se odnesení, stále je to plastové. V pouhých 8.1 mm a 205G, jedná se o upgrade na svého předchůdce s takovým elegantním designovým schématem. Jedná se o kompletní generální opravu na Poco X3 Pro, který byl objemný a měl na zádech podivnou barevnou paletu a odvážnou značku Poco, díky čemuž byl design telefonu velmi subjektivní. Buď to budete milovat, nebo to nenávidíte.

Narazila na záda na zádech další zjevnou změnou, s odrazným vzorem, který popadl světlo a poskytl mu jedinečnou záři odrážející se z značného snímače 108 MP. Vypadá to velmi elegantně, ale trochu podceňovaný se všemi technikami fotoaparátu chybí a nenaplní ji. MI 11 Pro měl extra techniku ​​fotoaparátu s mnoha jmény na prostoru fotoaparátu; Poco se rozhodl držet jen AI z estetických důvodů.

Je to plastové, jak bylo řečeno dříve, ale někdy mohou být levnější materiály výhodné. Nebudou se rozbít na kousky jako sklo a jsou lehčí. Všechno se to promítá do slušné trvanlivosti a Poco zajistil, že levnější volba nevypadá tak špatná, jak si každý může myslet. A ve vší upřímnosti to vypadá docela stylově.

Poco X4 Pro 5G má také hodnocení IP53, díky čemuž je relativně odolný vůči vodě a prachu, 3.5mm konektor pro sluchátka a port typu C. K dispozici ve třech barvách, od ztlumeného laserového černého po laserovou modrou, a konečně tvrdě zasažená poco žlutá.

důkladný, pohled, poco, xiaomi

Cena

Poco X4 Pro 5G je dodáván ve dvou konfiguracích, 6 GB 128 GB, které budou stát kolem 300 (299 EUR) a 8 GB 256, které vám zaplatí až 355 (349 EUR), a obě možnosti jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách Poco.

Takové ceny znamená, že POCO prodává levněji než jeho prvotní soupeři, Nord CE 2 5G a další velké telefony střední řady. Přesto je samozřejmé, že nedostatek zaslíbeného softwarového závazku může být pro některé jistič.

Specifikace a výkon

Poco X4 Pro 5G se značí jako herní telefon; Ačkoli jeho výkon je obdivuhodný pro telefon střední třídy, nazývat jej herním telefonem je protažení.

Napájení Poco X4 5G Pro je procesor Snapdragon 695G Qualcomm s 6 GB nebo 8 GB RAM, 128 GB nebo 256 GB úložiště, z čehož si můžete vybrat, v závislosti na vašich potřebách. Taková čísla bijí benchmark, ale stále jsou působivé pro telefon, který vás vrátí pouze 304 (299 eur).

Kromě představení Poco X4 5G Pro nabízí Wi-Fi 5 vedle Bluetooth 5.1 a jak název napovídá, 5G připojení. Podporuje také NFC pro platební aplikace, jako je Google Pay, a senzor otisku prstu je zabudován do tlačítka napájení pro plynulejší odemknutí zážitku. A konečně, pokud se úložiště 128/256 GB ukáže jako nedostatečné, existuje slot microSD, který může vaše úložiště zvýšit na 1 TB.

Poco X4 Pro 5G má technologii Dynamic Ram Expansion Xiaomi, která využívá úložiště jako extra RAM, která ji zvyšuje až na 8 GB a 11 GB, v tomto pořadí, když se objeví potřeba. Ale tato technologie znamená jakýkoli obecný výkon X4?

Zvyšuje to rolování zážitků a rychlé přepínání aplikací a schopnosti zpracování obrázků. Skutečnost, že se jedná o střední telefon.

Poco X4 5G Pro provozuje mobilní hry AAA, jako jsou Apex Legends se slušnými grafickými nastaveními. Tlačí Snapdragon 695 na jeho limit. Zasážení hladké frekvence 60 snímků za sekundu není vždy dosažitelné a 120 snímků za sekundu, které může obrazovka nabídnout.

Takže spravedlivé řekněte, pokud chcete optimální herní zážitek, existují lepší možnosti věnované hraní s extra hardwarovými funkcemi, jako jsou Grips and Triggers.

Poco X45G Pro může být více než dost pro technické fanoušky, ale formová to tak, aby vypadalo jako slušná možnost pro průměrné uživatele, zejména s konkurenceschopnou cenou, jako je tato.

Baterie je prodejní místo. I při intenzivním používání a obnovovací frekvencí 120 Hz má vlastní dobře. Nabíječka 67 W je prémiová funkce, která se hodí častěji, než si myslíte.

Fotoaparát

Poco X4 5G Pro má působivou zadní kameru 108MP spojenou s ultrawidovou čočkou o rozloze 8MP 118 stupňů a makro čočky 2MP, který je skromným doplňkem, ale dokončí práci.

108MP používá senzor, který je jedním z největších v okolí, měří na 1/1.52in a otvor f/1.9. Tato čísla nabízejí životaschopný výkon, ale jsou ohromující při nízkém a nočním výkonu.

Tato kombinace fotoaparátu může umožnit výjimečně podrobné obrázky při plném rozlišení 108MP s technologií Xiaomi 9-in-1 Pixel Binning. Při fotografování v dobře osvětleném prostředí se obrázky ukáže skvěle. Ostré zaměření a vyvážená expozice a přesnost barev jsou chvályhodné.

Taková úroveň detailů je dosažitelná pouze tehdy, když střílíte v jeho plném rozlišení 108 MP, ale nevýhodou je, že soubory mají tendenci být 4x větší než protějšky s pixely. Obrázky s plným rozlišením jsou skvělé, pokud se cítíte jako oříznutí obrázků, ale téměř všichni uživatelé si nevšimnou rozdílu pomocí standardního výstupu z 12MP pixelů.

Poco X4 5G Pro nemá žádný teleobjektiv, ale výzva k zoomu na obrazovce usnadňuje zapomenutí na tuto skutečnost. Realisticky však oříznutí hlavního obrázku stisknutím této možnosti nebude konkurovat vyhrazenému teleobjektivu, pokud jste jeho vášnivým uživatelem.

I když je senzor značný, největší nevýhodou je fotografie slabého světla. Poco X4 5G Pro bojuje s umělým světlem a venku v noci, zejména s nevýrazným zaměřením, které nedokáže nabídnout, co dělá noční režim prémiového zaostření laserového zaostření. Potenciál je tam, ale bez aktivní stabilizace budete muset vykonávat práci s stativem, pokud potřebujete zachytit stabilní předmět. Pohybující se předmět je téměř nemožný.

Ultrawide kamera 8MP 118 stupňů se dobře nesrovnává s primární čočkou s měkčím vzhledem a f/2.2 clona znamená, že to nebude fungovat ani při slabém světle.

Působivou funkcí je ladění fotoaparátu. Navzdory specifikacím fotoaparátu existuje malý rozdíl v hladinách teploty barev a dynamického rozmezí mezi ultrawide a primárními čočkami. Díky tomu je přepínání čočky uprostřed hladké, ale ultrawide fotografie nebude fungovat v noci dobře.

Existuje 2MP makro senzor, ale je téměř skrytý v aplikaci Poco Camera, díky čemuž se zdá, že se ho výrobce snaží skrýt, což by mělo naznačovat jeho výkon. Fotografie jsou nejasné a zklamáním a po jejich použití jednou nebo dvakrát pravděpodobně zapomenete.

16 MP Selfie Camera veletrhy relativně dobře celkově, dobrá volba pro selfies a videohovory. Režim fotografování portrétu rozmazává pozadí, ale s sledováním hit-and-miss edge to může být někdy frustrující.

důkladný, pohled, poco, xiaomi

Software

Poco X4 5G Pro provozuje Android 11 a velmi intenzivní MUI 13, který obsahuje bloatware a silně skiny na skladě Android. UI fotoaparátu je někdy obtížné pracovat a obvyklé Xiaomi vtípky mohou uživatele odložit, zejména s závazkem nedostatku operačního systému (OS).

Výrok

Mnoho prémiových funkcí na rozpočtovém telefonu může být často významným prodejním bodem. Telefon nevypadá daleko od některých vlajkových zařízení. Fotoaparát 108MP a obnovovací frekvence 120 Hz jsou věci, které byste na svém smartphonu měli rádi, i když nefungují jako své prémiové protějšky. Konektivita 5G je také obrovským prodejním bodem v tomto cenovém rozpětí.

Nedostatek závazku aktualizací může být těžkou nevýhodou. Ačkoli většina uživatelů střední třídy by se chtěla cítit bezpečně s vědomím, že je jejich telefon znovu nevrátí dříve, než v to doufali, Poco X4 5G Pro zůstává slušnou možností, pokud hledáte středního stupně.

Inside Telecom vám poskytuje rozsáhlý seznam obsahu pokrývajícího všechny aspekty technologického průmyslu. Sledujte naši sekci 5G, abyste zůstali informovaní a aktuální s našimi každodenními články.

Poco X4 Pro 5G Recenze

Poco X4 Pro je sluchátko, které nabízí nádhernou obrazovku, velmi schopnou kameru a 5G připojení. Design nemusí být pro chutě každého, ale toto zařízení stojí za zvážení, pokud máte rozpočet na 260 liber.

Nevýhody

Klíčové funkce

Úvod

Poco je sub-značkou Xiaomi, která se specializuje na rozpočtové telefony. V předchozích letech nás obzvláště zapůsobilo jako Poco F3, ale může se Poco X4 Pro zlepšit na tomto vysokém standardu?

S výjimečnými specifikacemi, jako je 108-megapixelový hlavní fotoaparát, rychlý nabíjení 67 W, 5000 mAh baterie a 120 Hz displeje obnovování, věci určitě vypadají slibně pro tento cenově dostupný telefon.

Design a obrazovka

Zatímco Poco X4 Pro 5G v mnoha ohledech udeří nad váhu, design je jedním z prvků, kde se trochu zklamává. Modul fotoaparátu překlenuje většinu zadního zařízení a je naprosto ošklivý, s obrovskou značkou omítnutou nad ním pro dobrou míru.

Samotný zadní panel je docela poutavý, zejména když je slunce ven, protože pak zachytí světlo lesklými křižovatkami shora dolů. Tento přidaný lesk však ve skutečnosti dělá docela kluzkým na dotek a vzhledem k velkému a vyčnívajícímu modulu kamery jsem bohužel při několika příležitostech objevil, že to dělá trochu náchylné klesnutí mírně nakloněných povrchů, pokud jste nechali ‚T to opatrně položil.

Pokud chcete zařízení odemknout, máte na výběr odemknutí obličeje na odemčení otisků prstů (přes skener, který je zabudován do spínače napájení); Podle mých zkušeností obě tyto metody fungovaly spolehlivě a efektivně.

Naštěstí existují určité praktické doteky při hře s designem, navzdory jeho nepochybně dělícímu vzhledu. Obrazovka je obsazena do Gorilla Glass 5, což znamená, že by měla být docela odolná vůči hrbolům a škrábankám. Má také certifikaci IP53, což znamená, že je chráněna před nějakým vodním sprejem a před omezeným prachem vniknutím. Poco X4 Pro také získal slot microSD pro rozšiřitelné úložiště kromě maxima 256 GB, který je na palubě. nenajdete to na mnoha nejlepších telefonech, jako je Samsung Galaxy S22 Ultra. Jsou tam 3.Také konektor pro sluchátka, další funkce, která se obvykle obvykle ztratila na špičkových telefonech.

Obrazovka nebude mít téměř tolik kritiků jako design, protože je to upřímně výborné za cenu.

Měření velkorysého 6.Tento panel AMOLED se může pochlubit 67-palcovými diagonálně, ve srovnání s LCD protějšky, zatímco při 1080p je rozlišení dostatečně ostré pro sledování videí nebo hraní her.

Obnovová frekvence 120 Hz je pro tuto cenu zabijáckou funkcí, díky čemuž je obsah, jako jsou například sociální média, pěkně a hladce, aby se posunula dolů kvůli neustálé aktualizaci obrazovky. Stojí za zmínku však, že na rozdíl od prémiových zařízení, jako je OnePlus 10 Pro, která může nabídnout adaptivní obnovovací frekvence, lze tento nastavit pouze na 120 Hz nebo standardní 60 Hz ručně, bez jakékoli schopnosti automatického nastavení pro zachování baterií pro zachování baterie.

Také jsem zjistil, že jas přídavného jména je vstřícný a efektivní, s panelem se rozsvítí dostatečně rychle, abych zajistil, že jsem nikdy nemusel vyrazit tvář nahoru, abych rozeznal, co bylo na mé obrazovce, i když za přímého slunečního světla.

Fotoaparát

Jedním z titulků tohoto zařízení je bezpochyby jeho hlavní kamera 108 megapixelu. Pokud by specifikace obrazovky nestačily, aby vás přiměly otírat oči a zdvojnásobit cenovou značku, pak tento bude, protože obvykle očekávám, že tento senzor bude nalezen v mnohem dražších zařízeních.

Noční režim vyčistí část šumu a obnovuje přírodní barvy, jak můžete vidět z níže uvedeného obrázku. Tento režim však zjevně není tak působivý jako mírně dražší telefony střední třídy, jako je pixel 4a.

Můžete se rozhodnout použít umělou inteligenci na fotografie prostřednictvím režimu AI telefonu, který rozpoznává různé scény a odpovídajícím způsobem je upraví. například by to mohlo přidat barvu do talíře jídla, aby vypadala chutněji. Obecně řečeno, však jsem zjistil, že to právě přidalo na obrázek sklíčenou úroveň barvy, aniž by to skutečně zlepšilo. Pokud máte fanoušek super nasyceného vzhledu, možná budete chtít tuto možnost použít, ale já jsem upřednostňoval výsledky, když byla vypnuta.

Působivá hlavní kamera je doprovázena 2-megapixelovým makro senzorem a 8megapixelový ultrawide čočka. Ultrawide čočka není nijak zvlášť působivá, jak vidíte z praskliny výše, a skok dolů v kvalitě je patrně patrně, když na ni přepnete z hlavního. Ztráta detailů znamená, že se vám bude líbit, abyste se při střelbě co nejvíce drželi hlavní kamery.

Makro kamera je, jako obvykle na telefonech tohoto typu, zbytečná a není nijak zvlášť dobrá kvalita; Pochybuji, že byste to používali velmi, protože to jen zřídka přichází.

Nemáte zde specializovaný teleobjektivní senzor, takže pokud se chcete přiblížit svému předmětu, pak to nejlepší, co můžete udělat, je využít digitální zoom na hlavním senzoru. Nahoře je obrázek pořízený při 2x digitálním zoomu a jak vidíte, dochází k zjevné ztrátě detailů i v tomto rozsahu, ale stále vytváří použitelné obrázky.

Fotoaparát selfie je adekvátní, ale není nijak zvlášť dobrý, s fotografiemi obecně vyplaveným vzhledem, který neposkytuje mnoho detailů.

Pokud jde o nahrávání videa, můžete si vzít záběry 1080p za 30 snímků za sekundu. Nemůžete nahrávat na 60 snímků za sekundu, takže výsledky videa nejsou tak hladké a navzdory vysokému rozlišení senzoru nemůžete zaznamenat ani v kvalitě 4 kB, což je pravděpodobně na omezení procesoru.

Výkon

Poco X4 Pro běží na procesoru Snapdragon 695 středního rozsahu, který není nejrychlejší, ale naštěstí se balí v 5G modemu, takže můžete mít přístup k nejnovějším v mobilních datových rychlostech.

Není zdaleka daný telefon v tomto cenovém bodě, aby měl 5G konektivitu, takže je to hlavní prodejní místo ve svůj prospěch, zejména pokud byste se chtěli poněkud odolný. Kromě 5G má sluchátko také s dvojím pásma Wi-Fi a Bluetooth 5.1 připojení.

V níže uvedené tabulce můžete vidět, jak se Poco X4 Pro ve srovnání s jeho vrstevníky hromadí. a ačkoli to není nejlepší ve třídě, rozhodně to není ani sklouznutí. Skóre GeekBench se týká schopnosti CPU, která je součástí procesoru, který spravuje většinu úkolů, které provádíte, zatímco 3DMark skóre posoudí výkon GPU, což je obzvláště dobrým ukazatelem pro jeho herní schopnost.

Poco X4 Pro 5G ROM Aktualizace

Firmware Firmware Poco X4 Pro 5G (Codename Veux) níže jsou akcie stabilní MIUI, kterou lze stáhnout jako aktualizaci Fastboot ROM, Recovery ROM a OTA Aktualizace.

Název modelu telefonu odpovídá 2201116pg (globální). Xiaomi ROM jsou staženy zdarma z oficiálních webových stránek Bigota.d.Miui.com. Zveřejňujeme odkazy na sklady Poco X4 Pro 5G Flash soubory a originální aktualizace.

Global 13.0.7.0.SKCMIXM

Nejnovější verze stabilního globálního firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.7.0.Systém SKCMIXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-02 Velikost souboru 3.41 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Fastboot Rom

Verze 13.0.7.0.Systém SKCMIXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-10 Flash File velikost 6.43 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 13.0.7.0.Velikost souboru SKCMIXM 190.95 MB Požádejte o 13.0.5.0.Oficiální odkaz SKCMIXM Download (.zip)

Starší oficiální globální firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.5.0.Obnova SKCMIXM (3.42 GB) 2023-01-16 Fastboot (6.32 GB) 2023-01-24 OTA (450.76 MB) pro 13.0.4.0.SKCMIXM

Miui 13.0.4.0.Obnova SKCMIXM (3.38 GB) 2022-10-25 Fastboot (6.33 GB) 2022-11-10 OTA (675.16 MB) pro 13.0.2.0.SKCMIXM

Miui 13.0.14.0.RKCMIXM RECUROVALA (3.22 GB) 2022-06-16 Fastboot (6.02 GB) 2022-06-21 OTA (503.68 MB) pro 13.0.13.0.Rkcmixm

Miui 13.0.13.0.RKCMIXM RECUROVALA (3.12 GB) 2022-05-23 Fastboot (5.78 GB) 2022-05-30 OTA (145.77 MB) pro 13.0.10.0.Rkcmixm

Miui 13.0.10.0.RKCMIXM RECUROVALA (3.11 GB) 2022-04-15 Fastboot (5.89 GB) 2022-04-19 OTA (92.12 MB) pro 13.0.9.0.Rkcmixm

Miui 13.0.9.0.RKCMIXM RECUROVALA (3.11 GB) 2022-04-06 Fastboot (5.97 GB) 2022-04-12 OTA (123.84 MB) pro 13.0.8.0.Rkcmixm

Evropa 13.0.5.0.SKCEUXM

Nejnovější verze stabilního evropského firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.5.0.Systém SKCEUXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-05 Velikost souboru 3.35 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Fastboot Rom

Verze 13.0.5.0.Systém SKCEUXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-10 Flash File Velikost 6.14 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 13.0.5.0.Velikost souboru SKCEUXM 200.98 MB Požádejte o 13.0.4.0.Oficiální odkaz SKCEUXM Download (.zip)

Starší oficiální evropský firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.4.0.Zotavení SKCEUXM (3.36 GB) 2023-01-31 Fastboot (6.21 GB) 2023-02-07 OTA (271.35 MB) pro 13.0.3.0.SKCEUXM

Miui 13.0.9.0.RKCEUXM REKULE (3.20 GB) 2022-08-29 Fastboot (5.83 GB) 2022-09-07 OTA (95.40 MB) pro 13.0.8.0.RKCEUXM

Miui 13.0.6.0.RKCEUXM REKULE (3.16 GB) 2022-04-15 Fastboot (5.94 GB) 2022-04-20 OTA (113.01 MB) pro 13.0.5.0.RKCEUXM

Indie 13.0.6.0.Skcinxm

Nejnovější verze stabilního indického firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.6.0.Skcinxm System MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-20 Velikost souboru 3.27 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Aktualizace OTA

Verze 13.0.6.0.Velikost souboru SKCINXM 110.57 MB Požádejte o 13.0.4.0.Skcinxm oficiální odkaz ke stažení (.zip)

Starší oficiální indický firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.4.0.Zotavení skcinxm (3.27 GB) 2023-01-22 Fastboot (4.52 GB) 2023-04-12 OTA (387.79 MB) pro 13.0.3.0.Skcinxm

Miui 13.0.3.0.Zotavení skcinxm (3.25 GB) 2022-11-17 Fastboot (4.31 GB) 2022-12-17 OTA (291.46 MB) pro 13.0.1.0.Skcinxm

Miui 13.0.6.0.RKCINXM RECUROVALA (3.10 GB) 2022-07-05 Fastboot (4.08 GB) 2022-09-22 OTA (470.81 MB) pro 13.0.4.0.Rkcinxm

Miui 13.0.4.0.RKCINXM RECUROVALA (3.06 GB) 2022-04-11 Fastboot (4.03 GB) 2022-04-19 OTA (298.28 MB) pro 13.0.2.0.Rkcinxm

Indonésie 13.0.7.0.SKCIDXM

Nejnovější verze stabilního indonéského firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.7.0.Skcidxm System MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-20 Velikost souboru 3.29 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Aktualizace OTA

Verze 13.0.7.0.Velikost souboru SKCIDXM 191.25 MB Požádejte o 13.0.5.0.Oficiální odkaz SKCIDXM Download (.zip)

Starší oficiální indonéský firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.5.0.Obnovení SKCIDXM (3.31 GB) 2023-01-18 Fastboot (5.70 GB) 2023-04-18 OTA (452.87 MB) pro 13.0.4.0.SKCIDXM

Miui 13.0.3.0.RKCIDXM RECUROVALA (3.13 GB) 2022-07-20 Fastboot (5.25 GB) 2022-10-31 OTA (456.19 MB) pro 13.0.2.0.RKCIDXM

Miui 13.0.2.0.RKCIDXM RECUROVALA (3.10 GB) 2022-04-11 Fastboot (5.19 GB) 2022-04-13 OTA (382.91 MB) pro 13.0.1.0.RKCIDXM

Rusko 13.0.5.0.Skcruxm

Nejnovější verze stabilního ruského firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.5.0.Systém SKCruxM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-23 Velikost souboru 3.31 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Fastboot Rom

Verze 13.0.5.0.Systém SKCRUXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-04-27 Flash File Velikost 5.81 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 13.0.5.0.Velikost souboru SKCruxM 191.16 MB Požádejte o 13.0.4.0.Skcruxm oficiální odkaz ke stažení (.zip)

Starší oficiální ruský firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.4.0.Zotavení SKCruxm (3.33 GB) 2023-02-08 Fastboot (5.56 GB) 2023-02-14 OTA (454.58 MB) pro 13.0.3.0.Skcruxm

Miui 13.0.2.0.RKCruxm Recovery (3.09 GB) 2022-04-19 Fastboot (5.22 GB) 2022-04-22 OTA (384.27 MB) pro 13.0.1.0.Rkcruxm

Tchaj.wan 13.0.4.0.SKCTWXM

Nejnovější verze stabilního tchajwanského firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.4.0.Systém SKCTWXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-26 Velikost souboru 3.23 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

Fastboot Rom

Verze 13.0.4.0.Systém SKCTWXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-05-29 Flash File velikost 5.20 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 13.0.4.0.Velikost souboru SKCTWXM 497.88 MB Požádejte o 13.0.3.0.Oficiální odkaz SKCTWXM Stáhnout (.zip)

Starší oficiální tchajwanský firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.5.0.RKCTWXM Recovery (3.05 GB) 2022-07-18 Fastboot (4.60 GB) 2022-07-22 OTA (449.83 MB) pro 13.0.3.0.RKCTWXM

Miui 13.0.3.0.RKCTWXM Recovery (3.01 GB) 2022-04-28 Fastboot (4.58 GB) 2022-05-05 OTA (343.27 MB) pro 13.0.1.0.RKCTWXM

Turecko 13.0.2.0.Sktrxm

Nejnovější verze stabilního tureckého firmwaru pro Poco X4 Pro 5G od Xiaomi.

Oživení rom

Verze 13.0.2.0.Systém SKTRXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-02-06 velikost souboru 3.33 GB oficiální odkaz ke stažení (.Zip) ChangeLog

důkladný, pohled, poco, xiaomi

Fastboot Rom

Verze 13.0.2.0.Systém SKTRXM MIUI 13 Android Android 12 Datum vydání 2023-02-11 Flash File Velikost 5.54 GB oficiální odkaz ke stažení (.TGZ)

Aktualizace OTA

Verze 13.0.2.0.Velikost souboru SKTRXM 453.89 MB Požádejte o 13.0.1.0.Oficiální odkaz SKTRXM Download (.zip)

Starší oficiální turecký firmware pro Poco X4 Pro 5G:

Miui 13.0.4.0.RKCtrxm Recovery (3.13 GB) 2022-07-17 Fastboot (5.04 GB) 2022-07-22 OTA (481.07 MB) pro 13.0.2.0.RkCtrxm

Miui 13.0.2.0.RKCtrxm Recovery (3.09 GB) 2022-04-15 Fastboot (4.96 GB) 2022-04-18 OTA (368.47 MB) pro 13.0.1.0.RkCtrxm

Nejnovější aktualizace MIUI nutně neznamená, že je to nejlepší. Před instalací nové aktualizace softwaru na Poco X4 Pro 5G Veux si přečtěte recenze na webových stránkách vývojářů 4PDA nebo XDA. Pokud jste stáhli Flash File, Full ROM nebo nejnovější problémy OTA Aktualizace a setkání s vaším zařízením po instalaci, napište o něm v коменения.

Xiaomi vydává měsíční a čtvrtletní aktualizace bezpečnostních oprav pro Xiaomi, Redmi a Poco po dobu 2-3 let po spuštění trhu. Měsíční a čtvrtletní aktualizace zabezpečení zahrnují záplaty zabezpečení Android z Google a také opravy Xiaomi.

Když bude vydána aktualizace Poco X4 Pro 5G MiUi 14?

MIUI 14 se vyvíjí. Datum vydání aktualizace není dosud známo.

Xiaomi Poco X4 Pro 5G, Análisis: un Claro Aspirante a superventas con una batería de infarto

Ne Sé Cuántas Veces On Recomendado El Poco X3 Pro en 2021, Pero no Han Sido Pocas. „Oye Jose, Tengo Que Cambiar de Móvil y no Me quiero Gastar más de 300 eur, ¿Cuál Me compro?“. Éra la resfuesta evidente. El Poco X3 Pro Funcionó Muy Bien Gracias, en parte, Esa Ficha Técnica Tan Jugosa. Pues Hoy Temos Entre Mano Sucesor, El Poco X4 Pro 5G.

Esta recién Salido del Horno y nosotros llevamos ya unos cuantos Días probandolo a fondo para traeros este, su annálisis. Es un Telefono Que, Desde Mi Punto de Vista, VA Directo A Convertirse en uno de esos mejores móviles doporučení Cuando el prepupuesto es bajo, aunque distaly deer perfektní. Sin Más dilación, vamos con ello.

Ficha Técnica del Poco X4 Pro 5G

164,2 x 76,1 x 8,1 milímetros 205 gramos

AMOLED DE 6,67 Pulgadas Formato 20: 9 Fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles) Rango de Color DCI-P3 Tasa de Regursco: 120Hz Muestreo Táctil: 360Hz Brillo de 1.200 nits (pico) Gorilla Glass 5

Qualcomm Snapdragon 695 5G GPU ADRENO 619

128/256 GB UFS 2.2 Amplible Con Tarjetas microSD 1 TB

108 MP f/1.9 Gran Angular: 8 MPF/2.2, 118 ° makro 2 megapixeles f/2.4

5.000 mAh carga rápida de 67w Cargador de 67W incluido

Android 11 MiUi 13 pro poco

5G DUAL 4G WI-Fi 5 Bluetooth 5.1 GPS NFC

Lector de Huellas boční altavoces estéreo vibración z-osa hi-res audio dolby atmos senzor ir jack de auriculares rezistencea ip53

Poco X4 Pro 5G. Smartphone 6128GB, Pantalla de 6.67 ”120Hz AMOLED DOTDISPLAY, Snapdragon 695, Triple Cámara de 108MP, 5000MAH, Laser Black (Versión Es 3 Años de Garantia) con Alexa Manos Libres

Diseño: Todo Un Cambio

¿Záznam El Poco X3 Pro? Pues el poco x4 pro 5g no tiene nada que ver con él. DONDE ANTES TENÍAMOS BORDES REDONDEDOS Y UNA TRASERA DE PLÁSTICO, AHORA TEREMOS BORDES PLANOS Y CRISTAL. Es uns salto en calidad de materiaes významné que segradece en mano. Y Ne, Calma, žádný hemos detecado que sujetar el móvil moře menos cómodo ahora que los bordes syna más „afilados“, en absoluto.

La Trasera de Cristal Juega Con La Luz Para ofrecer Una Serie de Destellos Que Cambian Según El Ángulo de la Luz. Para Gustos, barvy. Es un acabado bastante más sobrio que el del modelOlo přední, más elegante si cabe. SE HA Eliminado El Nombre de la Marca y el Módulo Circular Para, En Su Lugar, Dejar la Trasera limpia y apostar por un enormísimo módulo, podobný al del poco m4 pro 5g, que seguramente moře objeto de Porémica entre entre los usUaor.

Este Módulo, Que Ocupa Toda La Parte Superior, Tiene Dos Relieves: El Del Módulo en sí y el del módulo con el senzor ředitele. Vamos, Que Sbresale dos Veces del Chasis. Esto provoka que el terminál baile un poco Cuando lo dejamos sobre la mesa, sobre todo sisionamos en la esquina superior izquierda. AdeMás, Me Preocupa Que El El Princisiol FOCO de Impact Sea la Cámara ředitel. Veremos Cómo afecta esto a largo plazo.

En Cuanto A senseciones en mano, es un teléfono cómodo, más bien grande y algo pesado. Más o menos, es tan alto y ancho como emo el poco x3 pro, pero diez gramos más ligero y bastante más delgado, pasando de los 9,4 mm de Grosor del poco x3 pro sólo 8,1 mm. En la tabla dolní tenéis una foto más globální:

Altura (Milímetros) Anchura (Milímetros) Grosor (Milímetros) Peso (Gramos) Pantalla (Pulgadas) Batería Superficie (Cm²) (CM3) Poco X4 Pro 5G

Google Pixel 6

Samsung Galaxy S21

Realme Gt

Xiaomi Mi 11 Utra

Sony Xperia 5 III

Huawei P40 Pro

OnePlus 9 Pro

164,2 76,1 8,1 205 6,67 5.000 124,95 101,21
158,6 74,8 8,9 210 6,4 4.600 118,63 105,58
151,7 71,2 7,9 171 6,2 4.000 108,01 85,33
158,5 73,3 9,1 186,5 6,43 4.500 116,18 105,73
164,3 74,6 8,38 234 6,81 5.000 122,57 102,71
157 68 8,2 169 6,1 4.500 106,76 87,54
158,2 72,6 8,95 209 6,58 4.200 114,85 102,79
163,2 73,6 8,7 197 6,7 4.500 120,12 104,5

Lo que sí es důležitost destacar es que la trasera de cristal se ensrucia con sólo mirarla. Si sois un poquito maniáticos, os Advierto que vais a pasar bastante tiempo limpiando las huellas de la trasera. Žádný překážku, Si Vais A Ponerle Una Funda (Como la Que Viene incluida en la Caja del Móvil) Mataréis dos Pájaros de Un Tiro: La Suicad de la Trasera y El Meneo Al Dejarlo Soobre la Mesa. Gusto del Consuidor.

En canto derecho tenemos el botón de inicio, que hace a la vez de lector de Huellas, y los botones de volumen. Todo se encuentra en una posición cómoda y. En el canto dolní tenemos el puerto usb tipo c, un altavoz, un microfono y la bandeja para la sim.

El canto izquierdo no tenemos Absolutamente nada y en canto superior, finamate, encontramos un Segundo altavoz, Otro Microfono, El Jack de Auriculares (Una especie en peligro de extinción).

Finalte, Cabe Destacar que la Cámara Interna se ha alojado en una pequeña perforación en la pantAlla. El agujero es bastante pequeño y llegas a olvidarte de que esta ahí, teraque seno una especie de aLillo brillante rosteando la Lente que brilla cuando la luz le de desde cierta posición. No Es Nada Preocupante y, en la Práctica, Cuando Estemos usando el móvil lo acabaremos ignorando.

Pantalla: AMOLED A 120 Hz

Si en el diseño hemos visto un salto důležitost en calidad, de la Pantalla podemos decir exactiomente lo mismo. Una de Las cosas que que podemos esperar de los móviles de 2022 es que los panel OLED Sigan Llegando a Cada Vez más Smartphones y Xiaomi / Poco, en ese aspectto, Han Tomado Buena nota nota.

El Poco X4 Pro 5G Incorpora UN PANEL AMOLED DE 6,67 PULGADAS EN FORMATO 20: 9, Con Resolución Fullhd (2.400 x 1.080 Píxeles), 120 Hz de Tasa de Regursco y 360 Hz de Muestreo Táctitil, Todo Ello Acompañado de un brillo máximo de 1.200 nits y Protegido por Gorilla Glass 5. Un Pantallote, Vaya, Sobre Todo Para Un Smartphone Que Cuesta Alrededor de 300 EUR. Y Plano, Nada de Curvaturas ni cosas extrañas.

La Pantalla Se ve estándalo, en Pocas Palabras. Es ideální tanto para reproducir contenido multimedia como para jugar. La Tecnología AMOLED povolení que los Colores Sean Algo Más vividos y los negros dokončení Puros, lo que aumenta el contreste. Es Una Pantalla Que, Sin Llegar A La Calidad Que ofrece la Gama Más Alta, Se Com Comporta PerfectAmente y no dejará indiferente a ningún usuario.

El Panel Viene Bien Calibrado de Fábrica, Pero desde los ajustes podemos ajustar la reprezentaci dejarlo dejarlo más a nuestro gusto. También Podemos Activar los 120 Hz, Que Por Algún Motivo no Vienen Activados por defecto. ES Absurdo, Desde Luego, Puesto que es uno de los grandes argumenty de este smartphone. En Cualquier caso, ya sabéis. Primera Parada: Ajustes Pantalla 120 Hz.

El brillo máximo es más que Suficiente Para no tener ningún tipo de problému a la hora de usar el móvil en el el exteriér. El Brillo Automatico, por su parte, También Funciona Como éra de esperar. Lo que tenemos es compatibilidad con contenido hdr, algo que es normal en esta y rango de preosio.

En Cuanto al Aprovechamiento del Fronttal, Los Marcos Laterales y Superior Estan Muy Bien Aprovechados, Pero La Realidad es Que Temos una generosa Barbilla dolní que, para Colmo, no es del Mismo Grosor que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que que el. Amantes de la Simetría y del orden en el Universo, reklama quedáis.

Rendimiento: del 8 al 6 y tiro porque me toca

Pasamos Asi Asího Asího ASIL ASION RENDIMIENTO Y, ANTES DE NADA, VAMOS A DAR ALLGO DE ContextO. Cuando Poco Lanzó El Poco X3 NFC Lo Hizo Con Un Snapdragon de la Serie 700 (Gama Media Premium). Luego, Cuando Lanzó El Poco X3 Pro, Montó Directamente un De La Serie 800 (Gama Alta). Tiene sentido, ¿ne? Si es un modelo pro, Qué Menos Que Montar un Procesador a La Altura. Este soc es, en parte, el culpeble de que el poco x3 pro fuese como un tiro y que no tuviera 5g.

¿Qué tenemos en el poco x4 Pro? UN Snapdragon 695 5G, ES Decir, OSN PROCESADOR DE GAMA MEDIA. Hemos Pasado de Un Snapdragon 860 (Siete Nanómetros y Ocho Núcleos a Una Velocidad Máxima de 2,96 GHz) A OSN Snapdragon 695 5G (SEIS Nanómetros y Ocho Núcleos A 2,2 GHz). Hemos Perdido Bastante Potentia y Hemos Ganado Conectividad 5G. LOS Benchmarks Hablan por sí sóla.

Popis

Hlavní kamera: 108 MP, f/1.9, 26 mm (široký), 64 MP, f/2.2, 119˚ (Ultrawide) 8 MP, f/2.4, 50 mm (makro),

Nedávno shlédnutý

Rombus, Majeedhee Magu, Maafannu, Male’332-1914 | 779-1914

Iruvai, Majeedhee Magu, Henveiru, Male’332-6969 | 786-6969

důkladný, pohled, poco, xiaomi

Whiteline, Majeedhee Mugu, Maafannu, Male’330-1914 | 779-2345

Nirolhu Mugu, Lot 10837, Hulhumale ‚, 335-1914 | 788-1418

Ve společnosti XeonMobiles se daří poskytnout našim zákazníkům vedoucí skutečnou technologii za nejlepší ceny na Maledivách. Poskytování bezproblémového zážitku z nákupu a po podpoře prodeje, aby byla zajištěna spokojenost zákazníků na nejvyšší úrovni.

Pro jakékoli další informace a pro citace nám prosím pošlete e.mail na: info@xeonmobiles.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS