Domovské tlačítko na iPadu nefunguje

Co dělat, když po aktualizaci na iOS 15 nefunguje domovské tlačítko na iPhonu a iPadu?

Jeden z běžných problémů, které se stávají u iPhonu a iPadu, tlačítko domů nefunguje na iPhonu 4/4s/5/5s/5c/6/6s/SE/7/7 Plus nebo tlačítko domů nereaguje a samo se stiskne. A dnes se dozvíme, proč nefunguje domovské tlačítko na iPhonu, co dělat, když domovské tlačítko na iPhonu nebo iPadu nereaguje, a jak resetovat iPhone v případě, že domovské tlačítko nestisknete správně.

Kalibrace domovského tlačítka na iPhonu a iPadu

Ahoj! Tlačítko Domů (kulaté pod displejem) může jako každý jiný mechanismus fungovat špatně. Co? Například zaseknutí nebo nereagování napoprvé. Tento problém se velmi často týká modelů iPhone 4 a 4S, které vyšly poměrně dávno. Novější verze však nezůstávají pozadu. V případě poruchy byste neměli vždy běžet do servisu nebo se dostat do útrob smartphonu, protože existuje možnost pokusit se opravit sami za méně než 1 minutu. Stejně jako? Právě se dozvíte všechno. tady to je!

Mluvíme o tzv. Kalibraci klávesy Domů. Je důležité si uvědomit, že tato operace eliminuje rušení (dvojité spuštění) tlačítka pouze na softwarové úrovni.

Je nesmyslné říkat, že pokud tato metoda nepomůže, pak problém nemá nic společného s verzí systému iOS a čekání na aktualizaci firmwaru nebo odstranění všech informací ze zařízení bude schopno vše opravit.

Nyní k dalším krokům, které je třeba podniknout:

 • Otevřete libovolnou standardní aplikaci (tu, kterou původně nainstalovala společnost Apple). Mohou to být poznámky, hlasový záznamník, e-mailový klient (pokud je nakonfigurován).
 • Aniž byste z něj odešli, stiskněte tlačítko napájení (trochu podrobněji zde) iPhonu nebo iPadu, dokud se na něm neobjeví nápis „vypnout“.
 • Stiskněte a podržte tlačítko Domů po dobu 7-10 sekund. Dokud zpráva nezmizí z obrazovky. Aplikace se násilně ukončí a vy budete „přesměrováni“ na domovskou obrazovku.

Co se týče druhého Váš iPhone zřejmě potřebuje vážnější zásah. návštěvu oficiálního servisního střediska nebo jiné alternativní a „pokročilé“ způsoby řešení nefunkční klávesy Home.

Doufám však, že nebude podnikat žádné závažné kroky a nesprávnou funkci klávesy Home lze opravit jednoduchou kalibrací.

P.S. Říká se, že pokud se vám tento článek líbí na iPhonu nebo iPadu, tlačítko se přestane zasekávat Musíte to prostě vyzkoušet!:)

P.S.S. Pokyny pomohly a vše je v pořádku? Nebo máte ještě nějaké otázky? Nebo chcete vyprávět svůj příběh a podělit se o své osobní zkušenosti? Nezapomeňte napsat do komentářů!:)

Kalibrace domovského tlačítka na iPhonu a iPadu

Ahoj! Tlačítko Domů (kulaté tlačítko pod displejem) se může jako každý jiný mechanismus porouchat. Co? Například zasekávání nebo nefunkčnost od samého začátku. Velmi často se tento problém týká iPhonů, které vyšly před relativně dlouhou dobou. jedná se o modely 4 a 4S. Novější verze však nejsou o mnoho pozadu. Ne vždy musíte v případě potíží běžet do servisu nebo se dostat do útrob svého smartphonu, protože je možné pokusit se jej opravit sami a za méně než 1 minutu. Stejně jako? To se právě dozvíte. tady to je!

Budeme hovořit o takzvané kalibraci tlačítka Domů. Je důležité si uvědomit, že tato operace eliminuje zaseknutí (dvojité spuštění) klávesy pouze na softwarové úrovni.

Pokud tato metoda nepomůže, pak problém nesouvisí s verzí systému iOS a čekání na aktualizaci firmwaru nebo odstranění všech informací ze zařízení je zbytečné.

domovské, tlačítko, ipadu, nefunguje

Nyní k dalším krokům, které je třeba podniknout:

 • Otevřete libovolnou standardní aplikaci (tu, kterou původně nainstalovala společnost Apple). Mohou to být poznámky, diktafon, e-mailový klient (pokud je nakonfigurován).
 • Aniž byste jej opustili, stiskněte tlačítko napájení (zde o něm trochu více) iPhonu nebo iPadu, dokud se neobjeví nápis „vypnout“.
 • Stiskněte a podržte tlačítko Domů po dobu 7-10 sekund. Pokračujte, dokud zpráva z obrazovky nezmizí. Aplikace se násilně zavře a vy budete „přesměrováni“ na domovskou obrazovku.

Ale u druhého Váš iPhone zřejmě potřebuje vážnější zásah. návštěvu oficiálního servisního střediska nebo jiné alternativní a „pokročilé“ způsoby řešení nefunkční klávesy Home.

Doufám, že to nebude trvat žádné vážné akce a nefunkčnost domovského tlačítka lze vyřešit jednoduchou kalibrací.

P.S. Říká se, že pokud tento článek „Líbí se mi“ na iPhonu nebo iPadu, tlačítko se přestane zasekávat Musíte to zkusit!:)

P.S.S. Pokyn fungoval a vše je v pořádku? Nebo možná máte ještě nějaké otázky nebo se nás chcete zeptat? Nebo chcete vyprávět svůj vlastní příběh a podělit se o osobní zkušenosti?? Nezapomeňte napsat do komentářů. vítejte!:)

Tlačítko Domů na iPadu nefunguje

Když nefunguje klávesa iPadu, svěřte opravu nefunkční klávesy Domů odborníkům z AppsGrade. Naše společnost provádí a profesionální údržbu všech modelů iPhone. Odstraňování problémů, bez ohledu na jejich složitost, bude dokončeno okamžitě. Vysoké rychlosti našich služeb napomáhají solidní zkušenosti našich techniků, kteří jsou připraveni splnit jakýkoli zadaný úkol. Pokud váš iPad 2 nebo jiný tablet nemá funkční tlačítko Domů, kontaktujte nás. Velký počet provedených prací je zárukou kvality. všechny postupy jsou v souladu s doporučeními výrobce iPadu. Oficiální certifikáty a četné reference zákazníků potvrzují řemeslnou kvalitu.

Buďte si jisti, že když nás kontaktujete. pokud iPad nefunguje tlačítko Home, oprava vás bude stát peníze. Dlouhodobé vztahy se zákazníky nám umožňují nabízet atraktivní ceny našich služeb. Levné díly díky přímé spolupráci s předními výrobci náhradních dílů pro zařízení Apple.

Vlastní sklad nabízí za výhodnou cenu značkové komponenty pro iPad a osvědčené kopie dodávané certifikovanými výrobci. Problém s nefunkčním centrálním tlačítkem Home je možné vyřešit, aniž by bylo nutné zajistit dlouhou dodávku náhradních dílů ze zahraničí.

Oprava knoflíků na ApptsGrade

Diagnostika pomocí profesionálního vybavení

Dlouhá záruka na vyměněné díly

Bezplatný příjezd certifikovaného specialisty

Můžete se na nás obrátit každý den během víkendů a státních svátků, pokud tlačítko Home vašeho iPadu Air nebo jiné tlačítko nefunguje. Od sedmi hodin ráno na problému pracují údržbáři. Technika si můžete zavolat domů, do kanceláře nebo do nákupního centra před jednou hodinou ranní.

Náš manažer poskytne kompetentní konzultaci, pokud tlačítko Home na iPadu Mini nebo jiném tabletu selže nebo se zasekne. Náš poradce vám okamžitě poskytne odhad nákladů na údržbu. Cena společnosti zahrnuje cenu vyměněných dílů iPadu a servisní služby opraváře. Počáteční cena zůstává stejná i po dokončení zákroku. Urgentní oprava domů zachová stejné náklady. Výměna několika komponentů umožňuje příjemné slevy, nižší ceny pro stálé zákazníky.

Tlačítko Domů na iPadu nefunguje

Když iPad nefunguje, svěřte opravu nefunkčního tlačítka Home odborníkům z AppsGrade. Naše společnost provádí profesionální údržbu všech modelů iPhone. Práce na odstraňování problémů dokončíme rychle, bez ohledu na jejich složitost. Vysoká rychlost služeb přispívá k solidním zkušenostem našich techniků, kteří jsou připraveni splnit jakýkoli zadaný úkol. Pokud iPad 2 nebo jiný tablet nefunguje tlačítko Domů, neváhejte kontaktovat společnost. Velký počet provedených prací zaručuje kvalitu. všechny postupy jsou v souladu s doporučeními výrobce iPadu. Oficiální certifikáty a četné reference potvrzují řemeslnou kvalitu.

Buďte si jisti, že když se na nás obrátíte. pokud iPad nefunguje tlačítko Home, oprava vás bude stát méně. Dlouhodobé vztahy se zákazníky nám umožňují účtovat vám atraktivní ceny za poskytované služby. Nízká cena dílů je dána přímou spoluprací našeho servisního střediska s předními výrobci náhradních dílů pro zařízení Apple.

Vlastní skladová dílna nabízí za výhodnou cenu značkové díly pro iPad a osvědčené kopie, dodávané certifikovanými výrobci. Problém s nefunkčností tlačítka Home můžete vyřešit bez dlouhého doručování náhradních dílů ze zahraničí.

Výhody opravy tlačítek v AppsGrade

Diagnostika pomocí profesionálního vybavení

Dlouhá záruka na vyměněné mechanismy

Bezplatná návštěva certifikovaného opraváře

Kontaktujte nás, pokud váš iPad Air nebo jiné nefunkční tlačítko Home funguje o víkendech a státních svátcích každý den. Dělníci na závadách pracují od 7 hodin ráno. Až do jedné hodiny ranní si můžete zavolat technika k sobě domů, do kanceláře nebo do nákupního centra.

Správce poskytne kompetentní konzultaci, pokud se tlačítko Home na iPadu Mini nebo jiných tabletech zasekne nebo nefunguje. Náš poradce vám okamžitě sdělí cenu opravy. Naše cena zahrnuje všechny ceny oprav vyměněných dílů a oprav iPadu. Počáteční cena zůstává stejná i po dokončení práce. Potřeba naléhavé opravy domů ponechá cenu beze změny. Výměnou několika komponentů získáte příjemnou slevu a našim stálým zákazníkům nabízíme snížení ceny.

domovské, tlačítko, ipadu, nefunguje

Domovské tlačítko na iPadu nefunguje

Váš iPad zamrzl a vy nevíte, co s tím? Dotknete se obrazovky a stisknete tlačítko Domů, ale nic se nestane. Problém, se kterým se majitelé iPadu často setkávají.

Níže najdete návod, jak vyřešit zamrzlou obrazovku iPadu.

Před dalším postupem si iPad zálohujte. Takto nepřijdete o svá osobní data, pokud se vyskytne komplikovaný problém se softwarem.

Když obrazovka iPadu visí, je třeba nejprve provést úplný restart. Tato akce způsobí, že se iPad okamžitě a náhle vypne a znovu zapne, čímž by se měl rozmrazit.

Stiskněte a podržte současně tlačítko napájení a tlačítko Domů, dokud se uprostřed displeje iPadu neobjeví logo Apple.

Často mohou některé aplikace způsobit zamrznutí obrazovky iPadu.

Jedním z nejrychlejších způsobů, jak zjistit, zda máte s určitou aplikací problémy, je přejít na stránku iPad Analytics. Otevřete kartu Nastavení a klepněte na možnost Soukromí. Analytika. Analytická data. Pokud se zde název některé z aplikací zobrazuje mnohokrát za sebou, je pravděpodobné, že problém způsobuje tato aplikace. Nejlepší je odinstalovat nebo znovu nainstalovat.

Přejděte do Nastavení a obnovte všechna nastavení zařízení iPad. „Základní“. „Resetovat.“. „Obnovit všechna nastavení“. Zadejte heslo iPadu a potvrďte stisknutím tlačítka „Resetovat všechna nastavení“.

domovské, tlačítko, ipadu, nefunguje

Obnova DFU je hluboký typ obnovy zařízení iPad. Vymaže a restartuje veškerý kód v iPadu a umožní mu nový start. Nezapomeňte, že tuto obnovu nejlépe provede servisní středisko.

Pokud iPad stále zamrzá nebo jej iTunes vůbec nerozpoznají, bude možná nutné jej opravit. Poškození kapalinou nebo poškození vnitřních součástí může způsobit některý z těchto problémů. Chcete-li zjistit, v čem je problém, obraťte se na společnost Yabco. V tomto servisním středisku vám odborníci poskytnou bezplatnou diagnostiku a konzultaci.

Resetování tlačítka Domů na iPadu Mini 2 a iPadu 4. Generace

V nejnovějších verzích systému iOS nainstalovaných na novém iPadu Mini a dalších tabletech Apple je skvělá možnost Assistive Touch. Pomocí této možnosti můžete přepnout funkci Domů na ovládání gesty.

Chcete-li povolit funkci Assistive Touch, přejděte do nastavení zařízení Mini a poté do sekce „Základní“. Tam vyhledejte položku „Univerzální přístup“, kde se nachází možnost Assistive Touch. Otočte jej do polohy „ON“. Po dokončení se na obrazovce objeví speciální ikona, po jejímž stisknutí se zobrazí nabídka. Přímo na dotykové obrazovce můžete ovládat funkce tlačítek Domů, Napájení a Hlasitost.

Tato nabídka se otevírá v jakékoli aplikaci iPadu Mini nebo iPadu 4, takže tlačítko Domů je v ní jednoduše zbytečné.

Jak opravit nefunkční tlačítko?

Jakmile zjistíte příčinu nefunkčnosti klíče, můžete použít několik metod, jak díl oživit. Zde jsou uvedeny následující možnosti řešení problému:

 • Proveďte kalibraci;
 • Opravte polohu konektoru pro stisknutí klávesy;
 • Vymazání klíče pomocí chemického prostředku;
 • Duplikování klávesy na domovskou obrazovku.

Kalibrace klíče, abyste zjistili, zda selhání softwaru způsobilo rozbití dílu. To je to, co musíte udělat:

 • Spustit na iPhonu libovolnou aplikaci;
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se na displeji nezobrazí posuvník vypnutí telefonu;
 • Uvolněte napájení a podržte tlačítko Home, dokud nezmizí posuvník vypnutí.

Po 10 sekundách systém provede kalibraci klíče. Pokud je problém způsoben chybou softwaru, výše popsaný postup bude mít pozitivní výsledek.

domovské, tlačítko, ipadu, nefunguje

2) Korekce polohy konektoru

Odpojte kabel a otestujte iPhone. Pokud klíč začne fungovat, je skutečnou příčinou softwarová závada. Pokud se nic nestane, můžete zkusit vyřešit problém ještě jednou možností.

3) Chemický útok na vadný prvek

Častým problémem s klávesou Home je znečištěná součástka. A nejde jen o prach, ale také o pronikání kapalin. Prvek můžete účinně vyčistit izopropylalkoholem nebo sprejem WD-40. Jak na to?

 • Naneste kapku některého z prostředků na klávesu Home.
 • Mačkejte ji, dokud se do ní nedostane chemie.
 • Kontrola funkčnosti dílu.

Nepoužívejte tyto chemikálie na displej. To může způsobit poškození dalších prvků zařízení.

4) Přepnutí z fyzického tlačítka na virtuální tlačítko

Pokud je zařízení vystaveno dostatečně silnému fyzickému poškození, výše uvedené metody nepřinesou požadovaný výsledek. Jedinou možností je aktivovat virtuální tlačítko a zobrazit ho na iPhonu.

To lze provést prostřednictvím nastavení. V nastavení otevřete funkci Assistive Touch a povolte požadovanou funkci. Na displeji se zobrazí nová ikona. Stisknutím virtuálního tlačítka otevřete speciální nabídku, která vám umožní ovládat telefon bez fyzického tlačítka.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS