Fnaf, kde můžete chodit na android

Recenze hry Five Nights at Freddy’s

Ilja je šéfredaktorem webu softdroid.Net. Autor několika stovek průvodců a článků o konfiguraci systému Android. Opravuje techniku a řeší technické problémy pro iOS a Android již přibližně 15 let. Zabýval se téměř všemi více či méně populárními značkami mobilních smartphonů a tabletů Samsung, HTC, Xiaomi atd. Použitý iPhone 12 a Samsung Galaxy S21 s nejnovější verzí firmwaru pro testování.

Bez ohledu na to, kolik strašlivých a nechutných monster spisovatelé a filmaři vymysleli, některé z nejobávanějších postav byly a jsou staré hračky. Myšlenka zlých oživlých panenek je tu s námi už desítky let a stále je zábavné ji sledovat. První hra z populární série „Five Nights at Freddy’s“, která byla vydána teprve před rokem, si podmanila mysl hráčů všech věkových kategorií. Zde je důvod, proč FNaF (aka. „5 nocí s Freddym“) si zaslouží vaši pozornost.

Strašidelné noci u Freddyho

Strašidelné noci u Freddyho. Je hra vytvořená vývojáři Immortalized Studios. Byl založen na první části známého hororu Scott Cawthon, ale CNAF je pokročilejší a vylepšená verze slavného hororu.

Známé místo, známé postavy, ale v lepší kvalitě a plně ve 3D. Úroveň detailů v této hře je mnohem lepší než v původní hře, protože byla vytvořena v Unreal Engine 4. A to také znamená rozšířenou možnost interakce s okolím: Nyní se můžete pohybovat po hře a prozkoumat každý její kout.

V budově samozřejmě nejste sami, ale zpočátku se kolem vás bude pohybovat několik neškodných animatroniků. Časem však získají schopnost pohybu a v tu chvíli vás začnou pronásledovat! Nejnebezpečnější jsou Freddy a Foxy, protože mají rychlostní výhodu a mohou se k vám dostat, i když běžíte. Jediné místo, kde se před nimi můžete schovat, je kancelář, kde můžete zavřít dveře zevnitř a vytvořit tak nepřekonatelnou bariéru pro nepřátele.

Ve hře jsou implementovány všechny funkce z původní hry. Kromě tlačítek pro aktivaci dveří je k dispozici monitor, na kterém můžete sledovat obraz z bezpečnostní kamery. Faktorem, který komplikuje přežití, není nekonečná zásoba energie, která může dojít dříve, než přijde ráno.

Remake hry FNaF 1 Free roam

Tvůrce hry vydal aktualizaci pro FNaF 1 Free roam. Důvodem je to, že parodii na FaNaF vytvořil už dávno, když se teprve učil základy enginu, a po nějaké době se rozhodl horor vylepšit. Grafika je skutečně mnohem lepší, ale zatěžuje počítač navíc. Potřebujete výkonný systém a slušnou grafickou kartu, abyste se v pizzerii pohybovali bez zadrhávání a vše se zobrazovalo co nejplynuleji.

Archiv s aktualizací je již na webu. Odkaz ke stažení byl aktualizován a soubor nyní váží něco málo přes 1 GB a po rozbalení bude mít ještě více. Není třeba instalovat. Extrahoval vše z archivu a můžete začít procházku. Známá pizzerie Freddy Fazbear!

Stáhnout FNaF World v1.24 zdarma

Vítejte v úžasném světě animatronického Freddyho. S potěšením vám představujeme nový produkt talentovaného a nenapodobitelného Scotta Cawthona hru „Fnaf World“. Přestože se v ní objevují všechny postavy ze série her „5 nocí s Freddym“, nejedná se o nový díl, ale pouze o kvalitní a velmi úspěšnou odnož. Scott se se svými postavami sžil natolik, že je prostě nemohl vynechat. Nyní si můžete zahrát demoverzi hry online.

Než se online hra Fnaf World, hrát zdarma, tady a teď. Pozor! Flash Player 1 Klikněte pro přehrání 2 Pro spuštění hry musí být aktivován web https://vseigru.Nejvyšší žádosti o povolení: Spustit Flash nebo

Požadavky na operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 Procesor: Dvoujádrový (1.8 GHz) RAM: 1 GB Videokarta: 512 MB Místo na disku: 400 MB Rok výroby: 2016 Žánr: RPG Vývojář: Scott Cawthon Typ: Licenční Verze: v1.24. plná verze (Last) Jazyk: Angličtina Hlasový průvodce: Angličtina Hardware: Nevyžaduje se

Hry 5 nocí s Freddym (FNAF)

Každý z nás, co. Se obává. Časem však dětské obavy začnou ustupovat a postupně se na ně zapomíná. Život se stává odměřeným a spánek hlubokým a silným. Někdy se však noční můry z dětství vracejí a nejděsivější je, když zasáhnou do reality. Přesně to můžete zažít v sekci her 5 Nights With Freddy FNAF. Nyní vám povíme o skvělém podniku jménem Freddy Fazbear’s Pizza. Zde si vždy můžete dát chutné jídlo sami nebo s dětmi. Děti toto místo milují kvůli obrovským loutkám. Roboti, kterým dospělí říkají animatronici. Vesele zpívají a baví děti zábavným smíchem a hrami. Je to skvělé místo pro setkání s těmito animatroniky. Konkrétně s kuřátkem Čikou, zajíčkem Bonnie, lišákem Foxym a kuličkou Bebe. Děti však milují především obřího medvěda jménem Freddy a neustále se kolem tohoto mechanického dobráka motají. Dalo by se tedy říct, že Freddy Fazbear’s Pizza. Je skvělým místem pro rodinnou zábavu. Ale ne v noci. Vždyť v pizzerii je noc, sem tam je vidět záblesk obřího stínu.

Jednoho dne přijme mladý chlapec Mike Schmidt práci nočního hlídače v pizzerii. Plat mu byl slíben, což ho překvapilo a potěšilo. První noc si Mike uvědomí důvod vysokého platu. Ukázalo se, že animatronici ožívají za soumraku a potulují se po restauraci. Pokud jen na okamžik vycítí přítomnost člověka, okamžitě se ho pokusí strčit do rozbité panenky nebo ho úplně dorazí. Během své první směny Mike neočekával zrovna pohostinné setkání, ale byla tu i malá světlá stránka. Najednou v kanceláři zvoní telefon. Když Mike zvedne telefon, neznámý muž mu začne vyprávět o všech nočních můrách, Freddym a o tom, jak se během těch pěti nocí vyhnout smrti. Ukázalo se, že to byl předchozí strážce, kdo volal. A to nejlepší na tom je, že bývalého člena ochranky namluvil sám tvůrce filmu „Fnaf 5 Nights With Freddy“. Scott Cawthon.

fnaf, můžete, chodit, android

Ve hře „5 Nights with Freddy 1“ si zahrajete na Mikea Schmidta. Strávíte pět bezesných a děsivých nocí o samotě s Freddiem a jeho přáteli. Jediný způsob, jak přežít, je sledovat všechny bezpečnostní kamery a včas zavřít dveře, aby se k vám nedostali animatronici. Klíčem k úspěchu je přežít od půlnoci do šesti hodin ráno. Pak jste zachráněni. Pro nočního hlídače je to náročný den. Jen Mike ví o všech nočních můrách své práce.

fnaf, můžete, chodit, android

Jednoho dne městem otřese strašlivá zpráva. Ukázalo se, kdo. V té pizzerii zabil pět dětí. V následujících dílech FNAF 2, FNAF 4 a FNAF 4 se dozvídáme, že to byl Purple Man, alias Fialový muž. Byl to maniak a sériový vrah. Fialová se skrývala ve Springtrapu. Springtrap. Je experimentální robot. Animatronika, který může fungovat sám nebo s člověkem uvnitř. Po několika testech byl Springtrap vyřazen z provozu jako nebezpečný. A jde o to, že v něm byly animatronické části, které byly zodpovědné za autonomní provoz Springtrapu. To znamená, že když muž uvnitř pracoval, všechny tyto části se složily a uvolnily mu prostor. Ochranné pružinové mechanismy však byly velmi nespolehlivé a mohly se kdykoli zlomit, což pro člověka uvnitř znamenalo okamžitou smrt. To je osud, který potkal Purpuru, když ho duše dětí, které zabil, zahnaly zpět do obleku Springtrapu. Na robota totiž spadla kapka vody ze zatékající střechy, a tehdy došlo k poruše pružinového mechanismu. V jedné vteřině animatronické části maniaka probodly a ten zemřel v hrozných křečích. Po jeho smrti vyjde najevo, jak zemřela maniakova první oběť. Purple Man znal Freddyho a ostatní animatronické roboty a medvěda přeprogramoval. Medvídek Freddy nakonec ukousl malému chlapci čelní lalok. Stal se místní legendou jako „Bite 87“.

V naší sekci her FNAF můžete strávit pět nocí s animatronickým Freddym a jeho týmem nočních můr. Jste však připraveni překonat nekonečný strach a narůstající paranoiu?? Přežijete těch pět nocí? Freddy na vás bude čekat.

Co dělat?

Pokud zjistíte, že je některý z animatroniků příliš blízko dveří, musíte je pomocí dálkového ovladače urychleně zavřít. Dále se někteří nepřátelé mohou vloupat do kanceláře, ale nepanikařte, stačí si v Minecraftu PE nasadit masku, mělo by to fungovat.

Pamatujte, že všechny činnosti tak či onak souvisejí s výdejem energie baterky. A ta je zase extrémně omezená a neobnovitelná.

Během dne je hlídka v bezpečí, takže si můžete být jisti. Právě teď je ta správná chvíle, kdy si můžete dát pauzu v očekávání další noci. Těchto nocí bude celkem pět, což přesně odpovídá názvu hry.

FNAF 5 Sestra Umístění hry

V novém díle FNAF na vás čeká obrovská dávka strachu a zmatený příběh. FNAF 5 Sister Location už nás nenutí pracovat jako pouhá ochranka. Nyní opravujeme animatroniku. Neexistuje žádná historka o tom, jak jsme tuto práci našli. Hra začíná tím, že sjedeme výtahem a promluvíme si s robotem. Jako náš poradce. Při hře Sister Location s ním budeme hodně komunikovat. Různé hlasy, které k nám během hry promlouvají, jsou vlastně hlavními hybateli příběhu. Za zmínku stojí, že hlasoví herci se snažili: každá intonace, každý přízvuk dodává hře atmosféru děje a tajemství. V nové části FNAF 5 Sister Location zažijete celkem pět nocí, které se od sebe výrazně liší svou obtížností.

fnaf, můžete, chodit, android

První dvě. Jedná se o poměrně jednoduché noci, které lze zvládnout za 30 minut, pokud ovšem nestrávíte pět minut zíráním do tmy. Poslední tři noci. Náročné. Zejména ve čtvrté noci hry FNAF 5, kdy se ocitnete uvnitř antimatronika a budete bojovat s ostatními soukmenovci, si užijete spoustu utrpení? Scotta Cawthona je třeba pochválit za vynikající práci na grafice hry. Hned je vidět, že do FNAF 5 bylo vloženo hodně času a úsilí, úroveň detailů každé lokace je výrazně zvýšena, animatronici vypadají krvavěji, celkový dojem ze hry se zvyšuje. Hudba ve hře FNAF 5 Sister Location je jako vždy špičková. Neustále cítíte a slyšíte, jak se za vámi někdo potuluje, slyšíte šepot, nějaké vrzání. Pokud se budete hodně snažit, můžete FNAF 5 projít na jedno posezení a strávit 4-5 hodin, ale věřte mi, že si budete chtít užít každou úroveň. Na konci každého večera je jeden díl minisérie, kterou náš hrdina rád sleduje doma po práci. Sledujeme v něm vztah mezi upírem a upírkou. Je docela zajímavé sledovat jejich dialogy. Rozptyluje napjatou atmosféru FNAF.

Shrnuto a podtrženo, nový díl Sesterské lokace FNaF se povedl: má horor, skvělý příběh a náznak pokračování. Na tomto základě lze učinit jediný závěr. Pospěšte si a stáhněte si hru z našich webových stránek a rychle se vydejte na cestu po sesterské pizzerii.

FNAF 7: Konečná vlastní noc na Androidu

Ultimate Custom Night je kompilace série Five Nights at Freddy’s pro sedm hráčů. V Ultimate Custom Night na Androidu bude naším úkolem přežít v kanceláři, která chce vylézt na smrtící animatroniky. Sedíme u stolu a musíme ovládat dvoje dveře vedoucí do místnosti a dvě větrací šachty. Abyste jim ztížili pohyb, budete muset pracovat s nejrůznějším vybavením, jako je topení, klimatizace, rádiový uzel, generátor energie a dokonce i laserové pasti, které můžete umístit do ventilačních kanálů. Stojí za zmínku, že slovo Custom není do názvu přidáno zcela náhodou. Při zahájení hry si můžeme vybrat soupeře, určit úroveň obtížnosti a rozhodnout, které problémy chceme řešit. Splněním následujících úkolů odemkneme další skiny pro naši kancelář a kočičí scénu.

Ve hře Ultimate Custom Night si zahrajete na správce v nočních (od půlnoci do 6:00) změnách v jedné z budov patřících řetězci restaurací Freddy Fazbear Pizza. Hlavní atrakcí v jídelně jsou tzv. Animatronické postavy, což jsou roboti v lidské velikosti, kteří podávají jídlo a baví děti. Bohužel, když slunce zapadne, probouzí se v nich něco podivného, zlověstného a pro ty, kteří jsou v budově, nepochybně nebezpečného. Velmi užitečné je také šikovné umisťování laserových pastí do průduchů a sbírání mincí, které lze později vyměnit za různé pomůcky.

Základy Ultimate Custom Night, stejně jako většiny hitů série Five Nights at Freddy’s, se trochu podobají těm, kteří znají populární dětskou hru „Raz, dva, tři, Baba Jaga se dívá“. Večírek začínáme v kanceláři a animatronici jsou v různých částech. Začnou chodit směrem k hráči (rychlost pohybu závisí na zvolené úrovni obtížnosti), ale zastaví se, když se na ně podíváte z jedné z kamer rozmístěných po budově. Pokud se robotům podaří dostat k hrdinovi před vypršením času, hra končí neúspěchem. Pokud se animatronici dostanou příliš blízko, není k dispozici dostatek kamer. V takové situaci je také nutné neustále sledovat dveře do kanceláře a větrací otvory. V případě přímého ohrožení můžete také vchod uzamknout, ale počítejte s tím, že to spotřebuje nemalé množství energie generátoru. Padá také při používání fotoaparátů. Pokud je zcela vybitý, nefungují žádná elektrická zařízení, a hráč je tak prakticky bezbranný. Abyste úkol zvládli, musíte se naučit používat i další nástroje, které jsou ve hře k dispozici. Musíte neustále sledovat teplo, hluk, klimatizaci atd. Д.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS