Furious fanoušci otočit GTA Trilogy Develogist’s Big Search Search Workry with Savage…

Remastered Edition GTA Trilogy bude obsahovat tři klasické hry z franšízy GTA. Kromě PC a konzolí budou také přicházet mobilní zařízení.

Franšíza Grand Theft Auto je definována společností GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas, a jak Rockstar Games slaví 20 let původní 3D klasiky, na této frontě je nějaké oznámení. Bude tu velká krádež: trilogie. Remastered Edition spuštění koncem tohoto roku na PC, Xbox a PlayStation 5. Tyto hry přijdou také do chytrých telefonů Androidu a iOS!

V rámci trilogie budou Rockstar Games aktualizovat tři klasické hry ze své minulosti. Trilogie bude zahrnovat GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas. Všechny tyto hry získají aktualizovanou grafiku a mechaniku hry a přitom si stále zachová vzhled a dojem originálů z minulosti. Vydavatel také odstraní původní verze z digitálních obchodů do budoucna.

Funkce GTA Trilogy Remastered Edition

Rockstar Games doposud vydala teaser pouze a odhalila ikonické krycí ženské postavy. Zatím není náznak hry, ale můžete očekávat, že se neliší od původních verzí. Tituly by mohly s největší pravděpodobností získat léčbu 40 FPS s dalšími speciálními efekty, aby udržely krok s požadavky na moderní generaci.

„Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition bude obsahovat přehnané vylepšení včetně grafických vylepšení a moderních vylepšení hraní pro všechny tři tituly, přičemž stále udržuje klasický vzhled a dojem původů. V nadcházejících týdnech jsme nesmírně nadšeni, že se o těchto průkopnických titulech podělíme o více, “říká Rockstar Games.

GTA V. Fast and Furious 7 Hill Jump Scene

„Na počest nadcházejícího výročí dnes jsme rádi, že můžeme oznámit, že všechny tři hry přijdou na aktuální generační platformy koncem tohoto roku v Grand Theft Auto: The Trilogy. Definitive Edition for PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch a The Rockstar Games Launcher na PC, “dodává vydavatel.

Trilogie GTA přichází na mobily

Podobně jako u klasických verzí, GTA Trilogy Remastered Edition zasáhne také zařízení iOS a Android. Tyto platformy však budou svědky her v první polovině roku 2022. Android i iOS v současné době hostí mobilní verze těchto her. Uživatelé Androidu mohou hrát GTA 3, GTA Vice City, GTA Chinatown Wars a GTA San Andreas.

Hráči na iOS Can, ale GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas samostatně. Kromě toho je v App Store k dispozici automatické automatické auto: The Trilogy Bundle, který obsahuje všechny tyto tři hry.

Sledujte HT Tech pro nejnovější technické zprávy a recenze. Také s námi držte krok Google News a Instagram. Pro naše nejnovější videa se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.

Furious fanoušci otočit GTA Trilogy Develogist’s Big Search Search Workry with Savage

Vypadá to, že pro franšízu GTA se teď nic neděje. Po rozzlobených reakcích hráčů nad hrami Rockstar je nové studio, které právě čelí hněvu milovníků vášnivých sérií.

Tentokrát však byla reakce pro nedávno vydanou trilogii GTA: Definitivní vydání. Nemluvě o tom, kolik kritiky již obdržela remasterovaná kolekce. Ale nestačilo to jen přinejmenším.

GTA Developer Grove Street čelí masivnímu odporu od hráčů

Kromě Rockstar, hlavního vývojáře milované série, byla Grove Street také klíčovým studiem pro franšízu v posledním desetiletí. Pro ty nezasvěcené, jeho tým hrál klíčovou roli při přinášení mnoha portů titulů GTA pro iOS a Android. Tímto způsobem je i hráči, kteří nemají konzole, jsou schopni je zažít.

V poslední době se však celková série dostala pod špatné světlo, zejména po loňském debutu definitivního vydání. Pro někoho, kdo to již hrál, nebude těžké říci, že to nebylo zdaleka dokonalé. Všechny hry z původní trilogie skončily tím, že dohromady byly špatné recenze a zpětnou vazbu od kritiků a hráčů.

GTA: The Definitive Edition. What Happened?!

Kai Cenat a Ishowspeed Show nese rachot Spotify a další v horních grafech Apple

Hry PlayStation Plus červen 2023: Pověsti a

0letý veterán z druhé světové války chválí Mrbeast za to, že mu a jeho rodinu poskytl nezapomenutelnou paměť

Po Rockstar se nyní zdá, že Grove Street Games je další na cíli fanoušků vážně. Developer nedávno sdílel zprávy o svých nejnovějších výpisech zaměstnání pro zájemce o vstup do týmu. Na. Zmínil se o tom, že práce se bude cítit jako zábava na Grove Street.

Na druhé straně fanoušci měli své vlastní názory, protože neztráceli čas voláním studia za to, že nedělali nic pro opravu trilogie GTA. Mnoho hráčů kritizovalo jejich způsob, jak zvládnout stížnosti založené na hraní. Sledujte tento příběh: Nejlepší tituly automatického autoservisu všech dob, které někteří hráči ve svých odpovědích dokonce ukázali, že byli studiem zablokováni pro vyjádření čestných myšlenek.

Mezitím mohou ti, kteří chtějí hrát na splátky GTA na dalších konzolách Gen, pátý záznam pro PS5 a Xbox Series X | S.

Jaké jsou vaše myšlenky na celou tuto situaci zahrnující Grove Street? Jaká jsou vaše očekávání pro budoucnost série Open World, která se pohybuje vpřed? Myslíte si, že další hlavní záznam získá důvěru fanoušků? Dejte nám vědět v комментари и мнения.

Příspěvky na související témata

Sdílejte tento článek:

Mintu Tomar je autor esports v podstatě artports. Po dokončení bakalářského studia ve filozofii následoval svou vášeň pro pokrytí zpráv jako začínajícího novináře. Žije a dýchá videohry a je fanouškem tvrdého Call of Duty.

GTA Vice City Definitive Edition Mobile Download for Android Apk ios

Zdá se, že definitivní vydání GTA Vice City získala největší pozornost všech her v trilogii, aniž by nebyla v žádném případě velkým remake.

Po pozoruhodném úspěchu debutového 3D Grand Theft Auto společnosti Rockstar North začalo studio téměř okamžitě pracovat na pokračování. Grand Theft Auto: Vice City, pokračování týmu k jeho žánrově definující hra na otevřeném světě, bylo propuštěno o více než o rok později. Hra by se konala na písečných pobřežích Vice City, které je samozřejmě inspirováno reálným Miamim, spíše než za Dusty a Spary Streets of Liberty City. S tímto vydáním by Rockstar znovu dokázal, proč je to jeden z nejlepších v oboru.

O hře

Grove Street Games spustila vylepšené vydání Grand Theft Auto: The Trilogy. Definitive Edition, méně než rok po 20. výročí hry. Zatímco to spadá mezi plnohodnotný remake a remaster s nízkým úsilím, tentokrát došlo k několika změnám. Pojďme se na to podívat.

GTA Vice City Definitive Edition Mobilní funkce

Osvětlení

Grand Theft Auto: Vice City, stejně jako Grand Theft Auto 3, využívá engine Criterion Renderware Engine. Zdá se, že v oddělení osvětlení nedošlo ke změně.

Stále používá stejné principy jako Grand Theft Auto 3, ale to neznamená, že nedochází k žádnému pokroku. Z velké části se stíny zdají ostřejší a vzhledem k předpokladu hry je v okolí mnohem více zdrojů světla.

Na většině povrchů stále neexistuje žádný nepřímý odraz, zatímco automobilové povrchy a modely znaků se rozsvítí a odrážejí vybrané zdroje světla, jako jsou semafory.

Na druhé straně se zdá, že budovy mají pečené sebereflexe, které jsou zvláště patrné v noci, a vytvářejí vzhled okolního osvětlení. Napříč deskou, stíny jsou také ostřejší.

Do definitivního vydání hry byl zahrnut zcela nový osvětlovací systém a rozdíl je v noci a den. Budovy mají odpovídající okolní okluzi a odrazy jsou přesnější a mají větší rozlišení.

Zdá se, že vývojář posílil intenzitu neonových světel, aby generoval vhodné stíny na silnicích, aby udržoval autentickou atmosféru evokující originál. Auta mají zářící exteriéry, které přesně odrážejí sluneční světlo, což jim dává bez poskvrny.

Vzhledem k tomu, jak důležitá je osvětlení pro GTA Vice City Definitive Edition Mobilní prezentace 80. let, se zdá, že vylepšený osvětlovací model spolu s pečlivým retušováním provádí spoustu tvrdého zvedání, aby prezentace hry vypadala přijatelně.

Znakové modely

Modely postav v GTA Vice City Definitive Edition Mobile byly v té době vynikající, ale Rockstar se dokázal překonat v pokračování, když se naučili, jak pracovat s technologií PlayStation 2.

Vývojáři se mohou napěchovat v mnohem více polygonech, jak se motor zlepšuje v průběhu času, vytváří okolí a, co je nejdůležitější, modely charakterů.

Ve srovnání s GTA Vice City Definitive Edition Mobile APK byl rozpočet polygonů pro modely charakteru ve Vice City zdvojnásoben, podle Rockstar. Vice City má také mnohem lepší pohyby obličeje, avšak primitivní mohou být.

I když se obě hry mohou zdát být nyní podobně základní, zlepšení v grafické kvalitě bylo patrné, zejména vzhledem k slunečnému a brilantnímu stylu hry, který neumožnil hlubší barevné palety skrýt nedostatek detailů.

Hry Grove Street Hry zaměstnávaly nějaký typ přesahující AI pro modely postav i textury pro definitivní vydání hry a poté je ručně retušovaly, aby jim daly správný vzhled.

Zatímco modely postav jsou přirozeným vývojem z originálů, úpravy nebyly dobře přijato všemi fanoušky. Poté, co jsem to řekl, věřím, že modely charakteru Vice City jsou nejčistší a nejvíce konzistentnější ze tří her v trilogii.

Streamování, hustota NPC a nakreslete vzdálenost

Když byl v roce 2001 spuštěn Grand Theft Auto 3, bylo vykreslování zcela 3D otevřeného světa obrovským technologickým úspěchem, ale pokračování se podařilo vytvořit bohatší a živější prostředí bez obětování estetiky nebo s framerate.

Streamovací mechanismus je fantastický, protože při zkoumání vesmíru hry existuje jen velmi málo nakládacích oken. Zdá se, že vzdálenost remízy byla také zvýšena, což není neočekávané vzhledem k tomu, že oblast Vice City nemá téměř tolik tyčících se struktur jako původní hra.

Ačkoli možná využili stejné metody a techniky posunu úrovně detailů, hustota NPC se zdá být stejná a listy se zdá být o něco lepší.

Pro Grand Theft Auto 3 použil Rockstar technologii primitivního pohybu a pro Vice City byla technologie obrácena na jedenáct. Hra má plně nové animace, které, i když jsou hrubé podle dnešních standardů, jsou obrovským pokrokem v převážně komickém animacích předchozí hry.

Pro vytvoření výrazně lepšího výsledku v cutscenes i hraní hry Rockstar využila jak techniky zachycení pohybu, tak i animace zastavení pohybu. Doba načítání byla také zdokonalena, přičemž Vice City na PS2 potřebuje jen něco přes 20 sekund, aby spustil nový uložení.

V remasteru neexistují žádná viditelná vylepšení animace. S definitivním vydáním se zlepšily rychlosti načítání.

Jak stáhnout GTA Vice City Definitive Edition pro Android APK iOS?

Kliknutím na hvězdu ji hodnotíte!

Průměrné hodnocení 4.9/5. Počet hlasů: 174747

Zatím žádné hlasy! Být první, kdo ohodnotil tento příspěvek.

Průvodce. všechny chybějící písně v Grand Theft Auto: The Trilogy. Definitive Edition

Niantic zpočátku oznámil 31. ledna 2020 a oznámil, že během února 2020 zahájí testování nových typů událostí. Pokémon Hodist Hour a Mystery Bonus Hour. Po testování a zpětné vazbě uživatele Niantic spojil obě události do jednoho a oznámil, co by Pokémon a bonusy byly uvedeny předem. Nyní číst

NOHR NOBLE Corrin se připojuje k sestavě Fire Emblem Scale, nahoru pro předobjednávku

Už jste někdy byli roztrháni mezi rodinou, která vás a rodina, jejíž krev nesete? Chtěl skončit boje bez zabití jedné osoby? Přijďte s spletitým plánem na splnění imperiální invaze, abyste mohli přimět jednoho chlapa, aby seděl na židli?… Přečtěte si

Hollow Knight a Hornet Nendoroids odhaleni, brzy přicházejí

Ponořte se do hlubin Hollownest s tvorbou po vašem boku-The Hollow Knight (z Hollow Knight) a kdysi soupeřící, budoucí hedvábný protagonista Hornet Nendoroids byl odhalen v rámci jarního jara Wonhobby 2023 v Japonsku v Japonsku. #Wonhobbyg 2023 Aktualizace jarního čísla! Dobře číst

Grand Theft Auto: The Trilogy-The Definitive Edition je zde a přináší vizuální a herní aktualizace do desetiletí starý Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas. Zeptejte se jakéhokoli fanouška těchto her a oni vám řeknou, že jejich zvukové doprovody patří mezi jejich nejlepší funkce. a budou naprosto správné. Zatímco GTA III do značné míry používá originální písně vytvořené interní, Vice City a San Andreas spojují některé z nejlepších bangerů z 80. a začátkem 90. let.

Bohužel, časem se objevily problémy s licencí a mnoho skladeb uvedených v původních vydáních těchto her bylo odstraněno. Pokud hrajete Grand Theft Auto: The Trilogy. Definitive Edition, opravdu nezažijete definitivní verzi soundtracků těchto her. Přestože je však frustrující, že „definitivním“ verzím těchto her chybí celá řada hudby, která z nich učinila skvělá, řezání písní z her GTA není nic nového.

Odstranění písní začalo v roce 2012, kdy byl Vice City vydán pro mobilní zařízení; Později byly tyto stejné škrty nuceny na PC hráči skrz náplast a když byla hra přenesena na PlayStation 3 a PlayStation 4, tyto skladby stále chyběly. Totéž platí pro San Andreas, který ztratil písně, když byl přenesen do Mobile (oprava je odstranila z PC verze hry a eventuální porty Xbox 360, PS3 a PlayStation 4 je nezahrnovaly).

Grand Theft Auto: Vice City-Definitivní vydání zahrnuje většinu škrtů z let před rokem, ale znovu přijme jednu píseň. Zatímco Grand Theft Auto: San Andreas. Definitivní vydání Zahrnuje pouze škrty provedené v předchozích vydáních. Grand Theft Auto III. Definitivní vydání nevidělo žádné škrty, pravděpodobně kvůli svému převážně nelicencovanému soundtracku. V GTA je celkem 25 chybějících písní: The Trilogy. The Definitive Edition.

Pokračujte v posouvání pro úplný seznam všech odstraněných skladeb v Grand Theft Auto: The Trilogy. Definitive Edition. Nezávisle jsme potvrdili, že tyto písně chybí posloucháním každé rozhlasové stanice ve všech třech hrách. Pokud chcete informace o všech písních ve hře, místo toho se podívejte na náš úplný seznam hudby.

Písně chybí v Grand Theft Auto III. Definitivní vydání

Z Grand Theft Auto III nebyly odstraněny žádné písně. Definitivní vydání. Zažíváte soundtrack GTA III, jak tomu bylo v době, kdy hra byla původně spuštěna v roce 2001!

Písně chybějící v Grand Theft Auto: Vice City. Definitivní vydání

V Grand Theft Auto: Vice City. Definitivní vydání, i když žádný z nich není v této verzi, chybí 8 písní. Zajímavé je, že „běh s Night“ od Lionela Richieho, který se objevil pouze v původním vydání Vice City PlayStation 2 a byl vyříznut ve všech ostatních verzích, je v definitivním vydání.

Herbie Hancock Rockit Divoký styl Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Hledáte perfektní rytmus Afrika Bambaataa a Soul Sonic Force Divoký styl Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Smurf Tyrone Brunson Divoký styl Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Billie Jean Michael Jackson Flash FM Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Chci něco začít Michael Jackson Horečka 105 Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Štěkat na měsíc Ozzy Osbourne V-rock Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Añunga ñunga IRAKERE Radio Espantoso Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Páni Kate Bush Emoce 98.3 Původně odstraněno v roce 2012 iOS a Android opětovné vydání původního The Grand Theft Auto: Vice City a později odstraněno přes opravu pro jeho verzi PC. Všechna vydání po roce 2012, včetně On PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.

Písně chybí v Grand Theft Auto: San Andreas. Definitivní vydání

V Grand Theft Auto: San Andreas. Definitivní vydání, i když žádný z nich není v této verzi, chybí 17 písní.

Kritické Beatdown Ultramagnetické MCS Přehrávání FM Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Runnin ‚Down A Dream Tom Petty K-DST Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Žena k ženě Joe Cocker K-DST Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Yum yum (gimme někteří) Fatback Band Bounce FM Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Pustil jsi na mě bombu Gap Band Bounce FM Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Utíkat Roy Ayers Bounce FM Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Nedávám kurva 2pac feat. Pogo Radio Los Santos Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Vyjádřete N.W.A. Radio Los Santos Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Hellraiser Ozzy Osbourne Rádio x Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Zabíjení ve jménu Vztek proti stroji Rádio x Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Nenechte to jít na hlavu Černá harmonie K-Jah West Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Zazvonit můj zvonek Krevní sestry K-Jah West Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Vyjádři se Charles Wright the Watts 103rd Street Rhythm Band Master Sounds 98.3 Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Rock Creek Park Blackbyrds Master Sounds 98.3 Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Funky prezident James Brown Master Sounds 98.3 Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Návratnost James Brown Master Sounds 98.3 Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.
Grunt JB Master Sounds 98.3 Původně odstraněno v roce 2013 iOS a Android Release of Grand Theft Auto: San Andreas, a později odstraněna náplastí pro svou PC verzi. Všechna vydání po roce 2013, včetně Xbox 360, PlayStation 3 a PlayStation 4, nezahrnují tuto píseň.

Grand Theft Auto: The Trilogy. The Definitive Edition Guides

Hledáte další pomoc s Grand Theft Auto: The Trilogy. Definitive Edition? Podívejte se na naše další průvodce!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS