Galaxy S22 Ultra vs. Bitva o ultra kamera Xiaomi 12s je jedna pro věky. Xiaomi Mi 12 Ultra

Galaxy S22 Ultra vs. Bitva o ultra kamera Xiaomi 12s je jedna pro věky

Je to drsná pravda, ale zřídka jakákoli jiná společnost než Samsung, Apple nebo Google se dostane na nejvyšší místo v žebříčku nejlepšího smartphone kamery. Čínští výrobci telefonů se často pokusili tento tripol porušit se zvláštními partnerstvími, například v případě Huawei-Leica, Vivo-zeiss a OnePlus-Hasselblad. Nyní, po ukončení svého partnerství s Huawei, se Leica připojí k rukou s Xiaomi pro Xiaomi 12s Ultra.

Ultra Xiaomi 12s je jedním z mála chytrých telefonů s velkým 1palcovým senzorem kamery. Sharp’s Aquos R6 a Sony Xperia Pro-i také mají senzory 1 palce, ale Xiaomi tvrdí, že je to první, kdo používá velký senzor bez oříznutí. Kromě velkého senzoru má ultra Xiaomi 12s ultra z nově nalezeného spojení společnosti s kamerovým gigantem Leica, která navrhla speciální čočky pro telefon a technologii, která ladí barvy. Udělejte tyto atributy, dávají mu dostatečnou obratnost k překonání Samsung Galaxy S22 Ultra? Pokoušíme se zjistit v řadě přímého srovnání mezi dvěma ultra patary.

Samsung Galaxy S22 Ultra vs. Xiaomi 12s Ultra Camera Specs

Galaxy S22 Ultra přináší do bitvy o Wits proti Xiaomi 12s Ultra čtyři kamery, která má k dispozici tři kamery. Na první pohled vidíte primární fotoaparát 108 MP, 12MP ultrawide-úhlovou kameru, 10MP teleobjektiv s 3x optickým zoomem a 10MP periskopovou kameru s 10x optickým zoomem-což lze dále rozšířit na 100x zoom s digitální oříznutím. Galaxy S2 Ultra má pro ostřejší zaostření autofokus laser.

Ultra Xiaomi 12s má 50MP primární kameru se senzorem 1 palce. Xiaomi říká, že se jedná o první smartphone, který má 1 palcový senzor bez oříznutí. Spolu s tím najdete kameru s ultrawide-úhlem 48MP a 48MP periskop s 5x zvětšením. Získává čas letu (TOF) pro zaostření.

Oba Xiaomi a Samsung jsou připraveny v aréně s optickou stabilizací obrazu (OIS) a autofokus povoleným na všech (ale ultrawide) kamerách. Xiaomi, která se zdá být těžká váha na papíře, má také speciální čočky Leica a přichází s předvolbami, které napodobují ikonické monochromatické a noir tóny Leica. Barvy, jak byste očekávali, jsou také vyladěny Leica.

Samsung na takové dosažení chybí jednoduše proto, že ho nevyžaduje. Byla to vedoucí síla v mobilních kamerech, a proto jsou sázky vyšší pro Xiaomi, která není obvykle uznána za její kamery.

Skutečné bitvy nelze bojovat na papíře a my jsme vzali oba telefony na skutečný test na točení v plážovém městě Pondicherry v Indii. Zde je to, jak oba telefony soutěží v zúčtování.

Galaxy S22 Ultra vs. Ultra hlavní kamera Xiaomi 12s

1-palcový senzor Xiaomi 12s Ultra má 70% větší povrchovou plochu než 1/1.Senzor 33 palců pozorovaný na Galaxy S22 Ultra (1palcový senzor měří 13.2 mm x 8.8 mm, zatímco 1/1.Měření senzoru 33 palců 9.6 mm x 7.2 mm). To dává vlajkové lodi Xiaomi významnou výhodu oproti S22 Ultra. Větší senzor fotoaparátu teoreticky umožňuje přicházet více světla, což dává prostor pro zachycení více podrobností. Větší senzor také umožňuje realističtější mělkou hloubku ostrosti, takže obrázky vypadají, jako by vycházely z DSLR nebo bez zrcadlového fotoaparátu.

Galaxy S22 Ultra a Xiaomi 12s Ultra používají kočování pixelů k výrobě obrázků, které jsou 12MP a 12.5MP, když konečně vyjdou. Senzor 108MP Isocell HM3 na Galaxy S22 Ultra je také vyroben divizí Optoelectronics Samsung a společnost tvrdí, že je optimalizována pro lepší zadržování barev. Mezitím ultra Xiaomi 12s používá senzor Sony IMX989 se speciálními čočkami vyvinutými Xiaomi a Leica.

Následující obrázky ukazují, jak se oba smartphony hromadí proti sobě v čelním srovnání. Zde je první:

Obraz pořízený s Ultra Galaxy S22 je viditelně živější, má lepší vrcholy a agresivnější HDR. Ultra Xiaomi 12s nemá tupé tóny, ale nevyskočí jako na Galaxy S22 Ultra. Povrchně se oba obrázky zdají ostré, ale intenzivnější HDR na Galaxy S22 Ultra způsobuje, že jeho obraz vypadá, jako by měl více podrobností. Předpoklad je brzy zpochybněn, když se přiblížíme do obrázků a uvidíme, jak dobře si ultra Xiaomi 12s zachovává detaily, a to i při 2x zvětšení.

Květy bílých Bougainvillea lze zřetelněji vidět na obrázku pořízené s ultra Xiaomi 12s. Zároveň se roztrhají na pixely, jakmile se přitiskneme do fotografie pořízené s Ultra Galaxy S22. Nejen frontální prvky nemovitosti, ale balkon v pozadí a jeho zábradlí se zdají mnohem ostřejší na obrázku pořízeném s ultra Xiaomi 12s.

Vidíme podobné trendy v naší další sadě obrázků. Obrázek pořízený s Ultra Galaxy S22 se jeví živější, zatímco bohatší HDR zřetelně zvětšuje. Na druhé straně se ultra Xiaomi 12s dokáže propracovat texturu protokolu, což z něj dělá lepší výběr pro každého, kdo dává přednost zachování surové podstaty scény.

Další sada obrázků porovnává hloubku pole produkovanou oběma kamerami. Kvůli většímu senzoru (ale srovnatelné velikosti clony) má ultra Xiaomi 12s mnohem menší ohnisko. To mu umožňuje nejen lépe zachytit objekty z bližší vzdálenosti, ale také vede k intenzivnějšímu přirozenému bokehu v záběrech z blízkého dosahu. Ultra Galaxy S22 zachází s většinou částí dřevěného protokolu jako jeden objekt, ale vlajková loď Xiaomi se může ostře zaměřit pouze na jednu oblast. Když se přiblížíme k zaostření, vidíme obrázek pořízený s ultra Xiaomi 12s, zachovává si více podrobností o zrna písku, se kterými je dřevo řídce potažené.

Další obrázek také zdůrazňuje mělkou hloubku pole produkovanou ultra Xiaomi 12s. Rovněž však podtrhuje schopnost Galaxy S22 Ultra se lépe zaměřit na objekty před podobně zbarveným pozadím, a to kvůli lepšímu algoritmu optimalizace scény. Ultra Xiaomi 12s má měkčí zaměření kolem okvětních lístků a místo toho se zaměřuje na stonek vpředu.

Jednou z běžných charakteristik všech obrázků je, že i přes mnohem menší velikost senzoru Galaxy S22 ultra zachycuje obrázky při mnohem kratší závěrce, ale mezi obrázky trvá delší mezery. Zatímco ultra S22 se zdá být lepší volbou při zachycení nestacionárních objektů, Xiaomi 12s Ulta je vhodnější pro výbuch výstřelů najednou.

Dále porovnáme obrázky pořízené se sekundárními a terciárními kamerami na Xiaomi 12s Ultra a Galaxy S22 Ultra.

Vítěz: Xiaomi 12s Ultra

Galaxy S22 Ultra vs. Xiaomi 12s Ultra ultra široký fotoaparát

Ultra Xiaomi 12s používá pro svůj ultrawide kameru velký senzor 48MP ve srovnání s Galaxy S22 Ultra, který pro tento účel používá pouze 12MP senzor. To umožňuje telefonu Xiaomi využívat 4-in-1 pixelové binning a produkuje obrázky, které mají velikost 12MP. Ultra Xiaomi 12s také převažuje nad svým zorným polem 128 stupňů ve srovnání s rozpětím 120 stupňů, které Galaxy S22 Ultra zachycuje.

Kromě spodního počtu megapixelů je senzor Galaxy S22 Ultra také menší (1/2.Velikost 55 palců) ve srovnání s tím, co je k dispozici na Xiaomi 12s Ultra (1/2.0 palce). Podívejme se, jak to ovlivňuje kvalitu obrazů umělce indické klasické taneční formy, Kathakali.

Jedná se o náročnou scénu pro oba smartphony, protože je zachycena proti lehkému pozadí, v tomto případě obloha. Zde je obrázek pořízený s Ultra Galaxy S22 Ultra zastíní ten pořízený pomocí ultra Xiaomi 12s. Ultra Aces Galaxy S22 zde s jasnějšími stíny, což má za následek lepší osvětlení tanečníkovy tváře a dlaně.

Záplaty zlaté výšivky přes fialový proužek jsou mnohem viditelnější na obrázku pořízeném s Ultra Galaxy S22. Na druhé straně je fialová ztracena uvnitř stínů na obrázku Xiaomi 12s Ultra. a také očí tanečnice.

Když se přiblížíme do šperků a hlavy, nevidíme žádné hlavní rozdíly v detailech. na rozdíl od srovnání zahrnujících primární senzory. Překvapivě se však na obrázku Xiaomi 12S Ultra zdá, že vysoká tráva v pozadí je o něco ostřejší.

Vítěz: Samsung S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra vs. Xiaomi 12s Ultra Telephoto Camera

Galaxy S22 Ultra používá dvě různé teleobjektivní kamery. jednu 10MP kameru s 3x zvětšením a další periskop s 10x optickým zoomem. Na druhé straně ultra Xiaomi 12s používá jedno 5x periskopické nastavení k pořizování snímků dlouhého doletu. Vzhledem k tomuto rozdílu možná nebudeme schopni najít přesvědčivé výsledky o tom, který je lepší telefon, ale stále se snažíme porovnat oba telefony.

Následující obrázky jsou pořízeny při zoomu 5x pomocí obou zařízení. Protože první teleobjektivní kamera Galaxy S22 ULTA podporuje pouze 3x optický zoom, přiblížení dále než značka 3x zahrnuje digitální přiblížení. v zásadě oříznutí obrazu, který snímač 3x zachycuje. Naproti tomu obraz pořízený s Ultra Xiaomi 12s je bez oříznutí a výsledky z přímého optického zoomu.

Ačkoli obrázek pořízený s ultra Xiaomi 12s je viditelně tmavší, zachovává si další podrobnosti o cihlovém sloupku a žulové paprsky, které skrz něj procházejí. Ale když se podíváme na vzdálenou loď plachtění v moři, není mezi nimi velký rozdíl, což naznačuje, že Samsungova optimalizace scény zachraňuje některé podrobnosti.

Vítěz: DRAW

Galaxy S22 Ultra vs. Xiaomi 12s Ultra Night Mode

Kromě obrázků pořízených s různými senzory na dvou ultra telefonech se podíváme na to, jak tyto fungují za slabého světla. První sada obrázků je pořízena s primárními kamerami bez nočního režimu. V zásadě se očekává, že ultra Xiaomi 12s přinese lepší výsledky, přičemž větší 1palcový senzor zachycuje více světla než Galaxy S22 Ultra. Skutečné výsledky se z našich očekávání příliš nezmizí.

Dolní světlo má za následek, že obraz Galaxy S22 Ultra se zdá být modře a nabízí tak dramatičtější účinek. Ale obraz ultra Xiaomi 12s je viditelně jasnější a zachycuje balvany, malé mušle na nich, lidi a dokonce i vzdálené vlny s větší pravdivostí. Vlajková loď společnosti Xiaomi zachovává mnohem lépe vrcholy a stíny.

Dále porovnáme, jak dva telefony fungují s předvolbami nočního režimu a výsledky jsou poněkud zábavné. Noční režim na obou zařízeních používá kombinaci dlouhé expozice a superpozice výstřelů na více úrovních ISO. Na rozdíl od našich výše uvedených zjištění zachycuje Galaxy S22 Ultra lepší osvětlený obraz navzdory menšímu trvání závěrky a dolním ISO. Stíny se zdají být mnohem vylepšenější, což nás vede k tomu, abychom viděli lidi místo jejich siluet, které Xiaomi 12s Ultra zachycuje.

Když se však podíváme na molo v pozadí, vidíme zlomenou sekci. Dále jsou lampy zachyceny s relativně vyšší čistotou ultra Xiaomi 12s, i když s tmavšími stíny. Obrázek z Ultra Galaxy S22 produkuje halos za paprsky a lampy kvůli HDR. Ještě jednou nemáme snadno vypočítatelného vítěze, ale obrázky pořízené s Ultra Galaxy S22 se zdají být příjemnější. Je to proto, že na rozdíl od denních záběrů můžeme získat jen trochu detailů úpravou obrázků.

Mezitím se obrázky pořízené s ostatními kamerami na obou zařízeních stanou příliš tmavou, a to jak s nočním režimem nebo bez něj, kvůli menším hodnotám clony ve srovnání s primárními kamerami.

Vítěz: DRAW

Můžete se podívat na všechny obrázky shora v jejich plné velikosti v albu Flickr níže:

Velký senzor není všechno

Ultra Samsung Galaxy S22 a Xiaomi 12s Ultra mají fenomenální schopnosti jako telefony kamery. Ze čtyř sekcí Samsung Galaxy S22 Ultra a Xiaomi 12s Ultra vyhrají jeden, zatímco zbývající dva testy vycházejí jako remíza.

Ultra Xiaomi 12s výrazně těží z jeho velkého 1 palcového senzoru, který zachycuje detaily do odpaliště. Obrázky z primární kamery jsou připraveny k hlavě přímo do foto laboratoře pro výtisky v životní velikosti. Výkon senzoru 1 palce je obzvláště chvályhodný při slabém osvětlení.

Na rozdíl od Xiaomi se obrázky z ultra Galaxy S22 cítí lépe optimalizované pro použití bez následného zpracování. To je zvláště užitečné pro ty, kteří chtějí pořídit kbelík obrázků a zveřejnit je na sociální média, aniž by museli věnovat mnoho pozornosti. Algoritmy optimalizace scény společnosti Samsung jsou mnohem lepší než Xiaomi a pomáhají při zajišťování důležitosti, ale uměle nasycené barvy mohou odkládat puristy.

Na druhé straně byla společnost Leica Color Science hit-and-miss v mé omezené zkušenosti s telefonem, a to by mohlo být proto, že se jednalo o předprodukční jednotku. Xiaomi ve skutečnosti neprodává telefon mimo Čínu, což může být zklamáním pro všechny nadšence fotografií, kteří se chtějí seznámit s nejnovějšími inovacemi ve fotografování smartphonů. I když někdo plánuje importovat zařízení z Číny, existují i ​​další výzvy. například nedostatek služeb Google Play a systémové aplikace, které jsou výchozí pro čínštinu jako výchozí jazyk.

U sekundárních a terciárních kamer se Galaxy S22 Ultra funguje lépe, což z něj činí celkově lepší volbu. Jeho globální dostupnost a vynikající výsledky společnosti Samsung s aktualizacemi softwaru v poslední době z něj činí praktičtější zařízení. Na druhé straně je ultra Xiaomi 12s v nejlepším případě skvělým sekundárním telefonem pro ty, kteří romantizují předražený smartphone s DSLR podobnou fotografii v kompaktnějším tvarovém faktoru a jsou zasaženi Leica’s Vintage Colors.

Xiaomi 12s Ultra. 8 GB/256 GB. Leica Camera. 120 Hz Ltpo

Ultra Xiaomi 12s je špičkovou vlajkovou lodí s Snapdragon 8 Plus Gen 1, 8 GB LPDDR5 RAM, 512 GB UFS 3.1 ROM, 4860 MAH baterie s 67 W, 50 W bezdrátového náboje a 6.73palcový dolby vision True Color Ltpo 120 Hz displej. Triple Camera je vyrobena ve spolupráci s Leica a je vedena senzorem Sony IMX989 s velikostí 1 palce senzoru. 48-megapixelový ultralehkový úhel kamera a 48-megapixelový teleobjektiv s hyper OIS činí smartphone novým průkopníkem v technologii fotoaparátu.

China Firmware = SAFTYNET prošel OTA aktualizace Widevine Level 1

Xiaomi.Firmware EU TWRP (odemčené) = Saftynet prošel aktualizace OTA Widevine Level 1

,73 Zoll AMOLED displej Snapdragon 8 Gen 1 Sensor Sony IMX989

Vlajková loď s monster kamerou

S Ultra Xiaomi 12s Ultra uvádí výrobce z Dálného východu svou novou vlajkovou loď, která byla vyvinuta ve spolupráci s Leica. Smartphone je vybaven gigantickým 1palcovým senzorem Sony, nový procesor Snapdragon 8 Plus Gen 1 a nekompromisně dobrými funkcemi. Od nynějška je technický zázrak od Xiaomi k dispozici v Tradelingshenzhenu za malou cenu. Objednat teď!

Perfekcionismus

Čínský výrobce se u Ultra Xiaomi 12s ultrakne na nic menšího. To je zřejmé v designu, ale zejména ve sestavení. Bez ohledu na to, z jakého úhlu, smartphone vždy zanechává velmi vysoce kvalitní dojem a v ruce se cítí velmi dobře navzdory své velikosti 163.17 x 74.92 x 9.06 mm a hmotnost 225 g. Zatímco na frontě dominuje téměř bezdrátový displej a má jen punčovou díru pro 32 megapixelovou přední kameru, masivní pole fotoaparátu s nápisem Leica na zádech již naznačuje, že ultra 12s je jedním z nejlepších fotoaparátů Smartphony vůbec.

Snapdragon 8 plus gen 1

Nové hodiny procesoru Snapdragon s až 3.4 GHz a je zvláště energeticky efektivní

50 MP Triple Camera

Pole fotoaparátu směřuje 1palcovým senzorem Sony IMX989

67 W CHARGE

Baterie 4860 mAh může být nabitá 67 W kabelem a s 50 W bezdrátově

6,73 displej s 120 Hz

Displej LTPO E5 AMOLED je mírně zakřivený a nabízí jas 1500 nits

Ve spolupráci s Leica

Xiaomi nepochybně: Trůn kamery je zamýšleným cílem a nový gigantický senzor Sony IMX989 je zbraň, která ji dobývá. Jako první smartphone vůbec, ultra Xiaomi 12s se může pochlubit snímačem 50-megapixelového senzoru 1 palce, který v kombinaci s f/1.9 Clona zajišťuje vynikající snímky fotografií. dokonce i v podmínkách slabého osvětlení. Výstřely s ultralehkovým úhlem jsou také pořízeny v naprosto vysokém rozlišení díky 48-megapixelu Sony IMX586 senzoru s f/2.2 podpora clony a Leica Summicron. Telephoto čočka je stejně vysoce kvalitní, vybavená senzorem 48 megapixelu Sony IMX586 s f/4.1 clona. Díky Hyper OIS se používá vynikající stabilizace obrazu, což umožňuje hladké střelbě i při zoomu. Vzhledem k 120x zoomu je to také velmi potřebné.

Mega výkon

Ultra Xiaomi 12s je jedním z nejrychlejších zařízení na trhu. To je umožněno nový Snapdragon 8 Plus Gen 1 od Qualcomm. Opět vylepšené hodiny CPU s až 3.4 GHz a je doprovázen mocným Adreno GPU. Plné 8 GB RAM LPDDR5 podporuje procesor v každodenním používání a zajišťuje, že ani ty nejnáročnější aplikace a hry nemohou vyčerpat výkon smartphonu. Xiaomi se také spoléhá na kvalitu pro interní úložiště. UFS 3.1 ROM je nejen velkorysý s 256 GB, ale také velmi rychlý.

Nová vlajková loď od Xiaomi

Ultra Xiaomi 12s má nový Snapdragon 8 Plus Gen 1, 120 Hz LTPO E5 AMOLED displej a trojitý fotoaparát.

Jeden z nejlepších displejů vůbec

To je bezpochyby přesně případ Xiaomi 12s Ultra. 6.73palcový panel nabízí rozlišení 3200 x 1440 pixelů, a tak dosáhne ostrého 522 PPI. Displej Dolby Vision Truecolor nabízí nativní 10bitovou barevnou hloubku a může přirozeně pokrýt 100% barevného prostoru DCI-P3. Obrazovka podporuje HDR 10, stejně jako HDR10 a HLG. Maximální jas je brilantní 1500 nits, takže ani přímé sluneční světlo není problém, pokud jde o čitelnost digitálního obsahu. LTPO 2.0 panelu podporuje variabilní obnovovací frekvence od 1 do 120 Hz.

Velká baterie včetně rychlého nabití

Díky velké vestavěné baterii, dokonce i obzvláště dlouhé dny bez zastavení na nabíjecím kabelu není problém. Zdroj vnitřního energie je velmi velkorysý s 4860 mAh a slibuje vynikající běh baterií, v neposlední řadě díky adaptivní frekvenci obnovení a technologii OLED pro úsporu energie. Baterie lze dobít pomocí kabelu USB C až 67 W. Baterie se nevyplňuje výrazně pomalejší prostřednictvím bezdrátového náboje díky podpoře 50W. Je také možné zpětné nabíjení až do 10 W. Speciálně vyvinutý čip Xiaomi Surge P1 zajišťuje inteligentní nabíjení a správu baterií. Runtime baterie i životnost vnitřních zdrojů energie významně těží z nového čipu.

Zcela vybaven

Ultra Xiaomi 12s je vlajková loď, a proto nemá žádné mezery, pokud jde o funkce. Připojení k internetu lze navázat pomocí Dual 5G podpory nebo Wi-Fi 6. Smartphone lze připojit chytré hodinky, bezdrátová sluchátka a další pomůcky.2 Bez problémů. Je také přítomen čip NFC a snímač otisků prstů. Stereo reproduktory certifikované Harmanem Kardonem poskytují vysoce kvalitní zvuk. Certifikace IP68 také zaručuje komplexní ochranu proti prachu a vodě. Jako operační systém se používá Miui 13.

CPU Snapdragon 8 Plus Gen 1 Soc / 3.2 GHz Octa-Core GPU Adreno Ram 8 GB Internal Storage 256 GB UFS 3.1 Rozšiřování paměti Ne SIM TRAY DUAL SIM SIM LOCK Žádná přední kamera 32 Megapixel RGBW Sensor Back Camera 50 MP Sony IMX989 s f/1.9 clona a velikost senzoru 1 palce. 48 MP Sony IMX586 Ultra široký úhel s f/2.2 clony, Leica Summicron a Super Macro Mode. 48 MP Sony IMX586 teleobjektivy s f/4.1 clona, ​​Hyper OIS a 120x Zoom Display 6.73 palcový displej Dolby Vision Truecolor. Ltpo (1. 120 Hz). Podpora HDR 10. 10bitová barevná hloubka. 1500 NITS Display Resolution 3200 x 1440 Pixel WQHD WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac/ax. 2.4 GHz 5 GHz | 2×2 wi-fi | 8×8 MIMU | Wi-Fi 6 GPS L1 / L5-dualband-GPS. GLONASS. Galileo. Qzss. Beidou Bluetooth verze 5.2 baterie 4860 mAh s 67 W Super Charge. 50 W bezdrátové nabíjení. 10w zpětné nabíjení bezdrátové nabíjení ano nfc ano doplňky wi-fi 6 enhanced. Displej HDR10. LPDDR5 RAM. Harman Kardon duální reproduktor. IP68 5G Smartphone Ano Netw /B40/B41/B42 Síť 3G WCDMA 850/1900/2100MHz Síť 2G GSM 850/900/1800/1900 MHz Band 20/800 MHz Žádná datová služba GPRS/HIDY/HSPA (42MBP)/LTE/LTE OS ADROID 12.0 (MIUI 13) jazyky Multilanguage (GE, EN, CHN, ES, FR, PRT AMM.17 x 74.92 x 9.06 mm Rozsah doručení 1x OVP, nabíječka zahrnovala adaptér EU, 1x case obrazovka Frekvence 120 Hz

Hallo ist bei diesem rukovně ? MFG

B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B12 / B17 / B18 / B19 / B26 / B38 / B39 / B40 / B41 / B42

Ahoj. Moje otázka bude xiaomi 12s Ultra bude v Indii fungovat stejně jako v Německu, protože pracuji v Německu, ale čas od času se vrátím do Indie. V asistentovi kompatibility. Nenašel jsem možnost zkontrolovat zemi „Indie“.

Ano, proč ne, když jsou podporovány frekvence. Jak se neprodáváme do Indie, nemáme informace pro Indii, promiň

Pracuje asistent „Hey Google“ s EU ROM?

Promiň, nezkoušel jsem to. Možná se musíte zeptat na fóru.

Dobrý den, bude fungovat nahrávání hovorů? Děkuji

Možná si nejsme jisti, zda to Xiaomi podporuje v softwaru. Ale obvykle čínské telefony ano.

Dobrý den, ROM EU je aktualizována prostřednictvím OTA?

Ano, s originálním firmwarem as Xiaomi.EU přes twrp

Ahoj, bude xiaomi.EU Rom Získejte přímé aktualizace telefonu nebo budu potřebovat počítač k aktualizaci

XIAOMI 12S ULTRA X GALAXY S22 ULTRA. O melhor XIAOMI mas a câmera frontal é LAMENTÁVEL

Ano, jak se dostávají pokaždé aktualizace, když to dělá Xiaomi. Xiaomi.EU se na to podívejte.

Bonjour, est-il možné de paye par carte en plusieurs fois?

Pouze s Klarnou je platba v částech možných, nikoli s kreditní kartou.

Hallo Welche Einschränkungen gibt es mit der eu rom verze? Danke

Nichts EigentLich, Gibts auch bei der originaen rom Nicht.

Hej, musí zařízení zůstat odemčené/ OEM musí zůstat odemknuté, aby se zařízení zabránilo cihla, po instalaci EU ROM?

Ano, pokud používáte Xiaomi.EU, je to a zůstává odemčené.

Na základě 13 recenzí. 5,00 / 5

(0)

(0)

(0)

(0)

Xiaomi 12s Ultra v Itálii

Objednal Xiaomi 12s Ultra. Dorazil do Itálie velmi rychle. Balíček velmi bezpečnost, takže bez poškození. Smartphone zbrusu velmi nový velmi úžasný!

Nejlepší telefon / nejlepší obchod

Pokud jste na trhu pro nový telefon, vřele doporučuji zkontrolovat tento čínský mezinárodní internetový obchod! Nejenže jsem dostal fantastický telefon, který překročil moje očekávání, ale celý nákupní zážitek byl potěšením od začátku do konce.

Za prvé, samotný telefon je neuvěřitelný. Může se pochlubit úžasnými funkcemi a elegantním designem, který vypadá a cítí se skvěle. Opravdu to překročilo moje očekávání a nemohl jsem být s nákupem šťastnější.

Ale velký zážitek se tam nezastavil. Zákaznický servis byl prvotřídní, s responzivním a užitečným týmem, který šel nad rámec toho, aby mi pomohl s jakýmikoli dotazy nebo obavami, které jsem měl. Přeprava byla navíc neuvěřitelně rychlá a produkt dorazil v perfektním stavu.

Celkově nemohu tento obchod dostatečně doporučit. Kvalita telefonu, zákaznický servis a zážitek z dopravy byly výjimečné. Je jasné, že tento obchod si cení svých zákazníků a je hrdý na poskytování fantastického nakupování. Neváhejte je zkontrolovat pro další nákup telefonu!

12s Ultra

Skvělý telefon, obchod s obchodem také skvělá a rychlá přeprava, určitě si koupím příští v tomto obchodě

Služba Sehr Guter

Alles Hat Funktioniert. Kompatibilitätsproblemme Wurden Durch ein Update Gelöst. Sehr Guter Service, Auch über WhatsApp.

Xiaomi 12s Ultra

Skvělý telefon, skvělý prodejce, rychlá doprava. Koupí znovu

Otázky týkající se objednávky / doprava / zvyky

Existují nějaké cla na import?

Pro zákazníky v Evropě neexistují ve většině zemí žádné celní poplatky za chytré telefony, tablety nebo menší gadgety. Zákazníci v Evropě jsou však povinni platit dovoz DPH, která může být účtována příslušnou zemí na uspořádanou položku. Dovozní DPH (například 19% v Německu) platí DHL Express / Poštovní službu zpravidla (například 19% v Německu. Pokud by existovaly komplikace na celním odbavení nebo pokud je poplatek, který zaplatíte, můžete nás kdykoli kontaktovat a my vám pomůžeme se zpracováním. Dovozní DPH se počítá z nákladů na přepravu hodnoty prohlášení (kupní cena).

POZNÁMKA! Nabízíme také metody přepravy, kde se nevyskytují žádné celní poplatky. Patří sem globální priorita. Ty však nejsou k dispozici s každou objednávkou, protože tyto metody přepravy jsou založeny na zemi odesílatele a zboží. Možnost ušetřit náklady je globální priorita.

Co znamená doprava za 3-5 dní?

Stejně jako mnoho jiných čínských obchodů nemáme velkou zásobu, kvůli často kolísání cen v Číně. „Doprava za 3-5 dní“ neznamená nic jiného než mít zařízení na skladě nebo v maximálně 5 dnech. Poté je zabalen a odeslán.

Jak dlouho trvá, než se mi balíček dostane?

Proces přepravy se liší a je u nás nebo kupujícího pouze podmíněně ovlivněn. V nejlepším případě, mezi 3-7 dny a v nejhorším případě, asi 2-3 týdny. Pravidlo je pro objednávku 1-3 dny a poté 3-4 dny pro přepravu s DHL Express. Samozřejmě se může stát, že to vlastní zpoždění, ale pro DHL Express je to obvykle do 7 dnů, než se k vám dostane.

Je absence CE značka problémem během importu?

Ne, evropská značka CE, jak to víme, není pečetí „ověření“, ale administrativním symbolem, který vyjadřuje svobodu uvádět na trh takové výrazné průmyslové produkty na evropském vnitřním trhu. Pokud chcete zboží prodat jako obchodníka, je pro vás toto znamení důležité. Pokud jste však soukromý jednotlivec, značka CE pro vás není důležitá a neměla by bránit dovozu.

Dokonce zaručujeme, že každé zařízení z nás přijde, dorazí na vaše místo.

Je zařízení zkontrolováno před odjezdem?

Ano, bereme více času a zkontrolujeme všechny funkce a hardware. To zahrnuje kameru, GPS, senzory, displej, testy nabíjení a také hodnocení externích vad. Pokud je pro zařízení k dispozici nový firmware, nainstalujeme jej. V případě chyb bude před odesláním provedena výměna a zákazníkovi bude odesláno nové funkční zařízení. Zaručujeme, že naši zákazníci dostávají pouze bezchybná zařízení. Pokud s těmito testy nesouhlasíte, dejte nám prosím vědět při objednávce. Mějte však na paměti, že za určitých okolností. Ale v nejvzácnějších případech. V důsledku testů mohou obrázky zůstat na zařízení.

Obdržím fakturu?

Ano. Jakmile jste zaplatili, faktura vám bude k dispozici prostřednictvím oblasti zákazníka. Můžete je stáhnout a vytisknout je kdykoli. Pokud existují nějaké problémy s zvyky, neváhejte nás kontaktovat.

Při zadávání objednávky budou moje data zacházena důvěrně?

Vaše data budeme zacházet důvěrně. Všechny objednávky jsou odesílány prostřednictvím stránky s podáváním SSL. Všechna hesla jsou šifrována v databázi. Vaše data nebudou předány třetím stranám a třetí strany nebudou používány pro reklamu.

Existuje 14denní období zrušení?

Ano, nabízíme období zrušení, ale uvědomte si, že musíte zaplatit náklady na návratnost, což může být docela rozsáhlé. Máme mnoho recenzí ze známých YouTubers / blogů, které se vás snaží informovat o každém produktu. Před zakoupením se prosím informujte o zařízení, abyste se vyhnuli nedorozuměním.

Jak mohu zrušit objednávku?

Pokud není balíček odeslán a zaplacen, můžete svou objednávku zrušit kdykoli. Jednoduše nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře na našem webu. Zadejte číslo objednávky do řádku předmětu.

Otázky týkající se záruky a opravy

Vadné zařízení při příjezdu, co bude dál?

Pokud je zařízení již vadné, okamžitě nás kontaktujte. Testujeme všechna zařízení na funkčnost, ale ve vzácných případech se může stát, že zboží je během přepravy poškozeno. V tomto případě obdržíte nové zařízení zdarma a my přijmeme náklady na přepravu za výměnu a vrácení doručení.

Jak mohu postupovat, když je moje zařízení rozbité?

Nejprve zachovejte klid. Prosím, kontaktujte nás e-mailem, nejlépe oblast zákazníka v našem obchodě. Projdeme chyby, protože často lze malý software vyřešit velmi snadno aktualizací. Pokud se jedná o skutečně hardwarovou chybu, můžete podat žádost o záruku. Obdržíte od nás další pokyny.

Kromě přepravy vašeho zařízení zdarma do Číny a bezplatného návratu nabízíme také možnost využít našeho opravného partnera v Německu, Rakousku, Švýcarsku nebo Polsku za drobné chyby. To je pro vás během záruční doby mnohem rychlejší a zcela zdarma.

Jak dlouho trvá záruka nebo opravy?

Doba opravy závisí na různých faktorech, včetně doby přepravy do Číny nebo dostupnosti náhradních dílů v Německu s naším opravným partnerem.

Oprava v Německu: To je možné, pokud jsou náhradní díly rychle k dispozici. Jakmile položíte záruku nebo požadavek na opravu, pošlete zařízení našemu opravnému partnerovi a mělo by se to vrátit do jednoho týdne. V případě záruky budeme předpokládat úplné náklady, v případě opravy mimo záruku zaplatíte méně našemu opravnému partnerovi.

Oprava v Číně: Pokud by chyba nebyla v Německu opravitelná, musí být zařízení převezeno do Číny. Nebojte se, převezmeme zásilku do Číny a zpět. V období záruky je oprava za vás zcela zdarma, za opravy mimo záruční období účtujeme malý poplatek. Oprava v Číně obvykle trvá 3-6 týdnů, ale nebojte se, nemusíte úplně zůstat bez smartphonu. Nabízíme každému zákazníkovi příležitost poslat půjčku na dobu opravy. Tato služba je také zdarma.

Ztrácím záruku blikáním?

To záleží na aktualizaci. Pokud se jedná o oficiální aktualizaci, můžete ji nainstalovat. Pokud nevíte, jak to udělat, můžete nás kdykoli kontaktovat. Pokud se však pokusíte nainstalovat vlastní ROM nebo zakořenit zařízení (s výjimkou zařízení, která jsou již zakořeněna, například zařízení Xiaomi), je velmi možné, že výrobce záruku zamítl záruku. O tom musí být rozhodnuto případ od případu.

Otázky týkající se softwaru / aktualizací / různých

Ostatní obchody mají zařízení s multilanguage, proč ne?

Mnoho dalších obchodů používá vlastní ROM a mohou také nabídnout německé a jiné jazyky na zařízeních. Problém s takovými ROMS spočívá v tom, že se již nemůžete aktualizovat a často se může stát, že na něm jsou trojské, spamové zboží nebo viry. Vyhýbáme se tomu pomocí pouze oficiálních ROM, i když to znamená, že můžeme nabídnout pouze zařízení s angličtinou / čínskou.

Mnoho zákazníků k nám přichází a zeptá se nás, jestli dokážeme blikat jejich zařízení, kde bohužel musíme odmítnout. Vlastní ROM byly nainstalovány objížďkami a často zabraňují normální aktualizaci nebo blesku.

Má zařízení manuál?

Většina čínských výrobců poskytuje pouze čínský krátký průvodce, ale ani proslulí výrobci, jako jsou Motorola nebo Apple, dnes nemají úplné pokyny. Obecně se předpokládá, že můžete systém prozkoumat sami, s Miui nebo emočními uživatelskými rozhraními můžete snadno najít cestu, protože obě manuál pro Android jsou zcela samovysvětlující.

Co jsou smartphony duálních sim?

Dual SIM znamená, že můžete vložit dvě SIM karty do mobilního telefonu. Můžete použít dvě SIM karty, také od různých poskytovatelů. Například tedy můžete kombinovat nízkonákladový datový tarif a levný telefonní tarif nebo v případě potřeby použít zahraniční karty.

Smartphony fungují bez problémů v Evropě?

Všechny chytré telefony a tablety, které nabízejí mobilní internet a telefonní hovory, pracují v Německu Co. bez problémů. Nabízíme také pouze zařízení, která pracují bez problémů v evropských zemích a zbytku světa. Přestože existují mobilní verze Číny, nenabízíme je.

A co aktualizace s chytrými telefony Číny?

Důvodem je většinou kvůli popularitě a velikosti výrobce. Zařízení Meizu nebo Xiaomi pravidelně získává aktualizaci než zcela nový a malý výrobce. Při výběru produktu zajišťujeme, že nabízíme pouze vysoce kvalitní zařízení, která jsou pravidelně aktualizována pomocí aktualizací. Zařízení Xiaomi často získává týdenní aktualizace a mohou rychle přizpůsobit nejnovější verzi Android. Také Meizu, Huawei, OnePlus, Realme nebo Oppo a Vivo nabízejí nejnovější aktualizace velmi rychle.

Poté mohou být nainstalovány prostřednictvím OTA (přes vzduch), nebo musí být stáhnout a poté nainstalovat s aplikací Updater.

Jak dobrá je kvalita čínských chytrých telefonů / tabletů / gadgetů?

To je velmi odlišné. Stanovili jsme náš cíl nabízet pouze vysoce kvalitní zařízení. Chceme se vyhnout chybám, které frustrují zákazníky. Technologie China se v posledních několika letech výrazně zlepšila a slyšela, jak je vidět z příkladu Xiaomi, na to nejlepší z toho, co je v současné době k dispozici.

Trojské koně nebo spamové zboží na zařízeních Xiaomi?

Ne, rozhodně ne s námi. Věnujeme velkou pozornost kvalitě zařízení, která nabízíme. S námi je každé zařízení kontrolováno na chyby a nainstalováno s novými a aktuálními oficiálními ROMS. Používáme nejnovější oficiální Xiaomi Roms nebo Xiaomi.EU roms. Nejsou na něm žádné trojské koně, viry ani jiný škodlivý software.

Mnoho dalších obchodů používá vlastní ROM a mohou také nabídnout německé a jiné jazyky na zařízeních. Problém s takovými ROMS spočívá v tom, že se již nemůžete aktualizovat a často se může stát, že na něm jsou trojské, spamové zboží nebo viry. Vyhýbáme se tomu pomocí pouze oficiálních ROM, i když to znamená, že můžeme nabídnout pouze zařízení s angličtinou / čínskou.

Jak je zde také uvedeno v článku Computerbild, nazýváme se jedním z mála důvěryhodných obchodů.

Mohu říci, že ultra Xiaomi 12s má jednu z nejlepších kamer na trhu. Vzhledem k tomu, že se technologie mobilní fotografie vyvíjí tak rychle, nyní se cítí, jako by potřeba mít řádný digitální fotoaparát může brzy skončit.

Ve zkratce

  • Xiaomi konečně předváděl svůj nový 12s Ultra Smartphone v Indii.
  • Vlajková loď smartphone nepřichází na globální trhy, včetně Indie.
  • Ultra Xiaomi 12s zůstane exkluzivní pro Čínu.

Autor: Ankita Garg: Xiaomi konečně předvedl svůj nový 12s Ultra Smartphone v Indii. Ultra Xiaomi Mi 11 byl dobrý prémiový smartphone od značky a říkal, že ten nový je jen lepší verzí, která by byla podhodnocením. Ultra Xiaomi 12s je schopen dávat tvrdou konkurenci jiným zavedeným telefonům, jako je Samsung Galaxy S22 Ultra a iPhone 13 Pro. Společnost představila svůj vlajkový telefon v Pondicherry a já jsem dostal příležitost zažít ho. Mohu říci, že ultra Xiaomi 12s má jednu z nejlepších kamer na trhu. Vzhledem k tomu, že se technologie mobilní fotografie vyvíjí tak rychle, nyní se cítí, jako by potřeba mít řádný digitální fotoaparát může brzy skončit.

Špatnou zprávou však je, že zařízení nepřichází do Indie nebo na jiných globálních trzích. Zůstane exkluzivní pro Čínu. Ultra Xiaomi 12s je prvním smartphonem z Xiaomi, který přichází s Leica Branding. V minulosti pracovali s Leica, která je jednou z předních kamer a je známá tím, že nabízí skvělé zpracování a kvalitu, další velké technologické giganty, jako je Huawei. Xiaomi však pravděpodobně zahájí svou příští generaci vlajkové lodi s Leica Goodies. Toto bude pravděpodobně série Xiaomi 13, která je nakloněna k příjezdu v listopadu tohoto roku. Na pár dní jsem použil ultra Xiaomi 12s a tady jsou moje první dojmy.

Xiaomi 12s Ultra: První dojmy

Ultra Xiaomi 12s není jen upgrade nad smartphonem Xiaomi 11 Ultra. Je to víc než to. Společnost provedla mnoho změn, dokonce i v oddělení designu. Nový napodobuje digitální kamery Leica. Má vzadu veganskou kůži a velký kruhový fotoaparát vzadu, který by mohl mít pocit používání digitálních fotoaparátů. Přesto je rána kamera velmi prominentní. Obával jsem se, že zadní kamera může dostat škrábance, ale opravit to zpětný pouzdro.

Použití veganské kůže způsobuje, že se zařízení cítí prémiové a luxusní. Dostal jsem variantu šedé zelené, ale černá vypadá klasičtější. Zařízení je trochu těžké, ale je téměř snadné použít jednou rukou. K dispozici je také hodnocení IP68 pro odolnost proti prachu a vodě. Má dvojí reproduktory, které jsou naladěny Harmanem Kardonem. Ultra Xiaomi 12s má také certifikaci pro Dolby Atmos a stereo reproduktory zní skvěle.

Protože se jedná o vlajkovou loď smartphone, Xiaomi se ujistil, že přidá všechny dobroty, které ospravedlňují prémiové ceny. Má špičkový displej E5, který je asi 6.Velikost 73 palců. Obrazovka AMOLED je velmi kvalitní s podporou rozlišení 2K. Techna LTPO také pomáhá ušetřit nějakou baterii. Barvy a kontrast jsou bohaté. Obrazovka je dostatečně viditelná na přímém slunečním světle. Vrchol telefonu má povlak Corning Gorilla Glass Victus, který nabízí ochranu před poškozením. Celkově Xiaomi odvedl dobrou práci při navrhování Xiaomi 12s Ultra.

Je vybaven skenerem otisků prstů pod displejem a může rychle odemknout telefon. Haptická zpětná vazba smartphonu je docela silná a cítí se dobře. Pod kapotou je čipová sada Snapdragon 8 Gen 1. Dostali jsme čínskou jednotku, takže jsme nemohli vyzkoušet výkon. Ale tohle je vyzkoušený a testovaný čip, který v roce 2022 pohádá většinu vlajkových telefonů v roce 2022.

Fotoaparát je jednou z nejzajímavějších částí ultra Xiaomi 12s. Má nastavení trojitého zadního fotoaparátu, včetně snímače 50 megapixelu Sony IMX989, který má ve srovnání s konkurencí docela velký velikost. Mít větší senzor kamery znamená, že zařízení bude schopno zachytit více světla a vykreslit podrobnější a kvalitní obrázky.

Velkou roli také hrají samozřejmě také software fotoaparátu, zpracování fotografií a další věci. Mohu říci, že Xiaomi odvedl vynikající práci na tomto oddělení a podle mého názoru bylo dobrém rozhodnutím partnerství s Leica. Použil jsem spoustu výstřelů pomocí tohoto smartphonu a mám pocit, že může nabídnout uživatelům obrázky podobné DSLRS. Hlavní kamera má podporu pro stabilizaci optického obrazu (OIS), f/1.9 Clona, ​​asférická čočka, která má asi osm prvků, a automatické automatické zaostřování fáze (PDAF). K dispozici je také 48-megapixel 1/2-palcový ultra široký úhle a 48-megapixelový teleobjevuje kamera s 120 mm ohniskovou vzdáleností. Má také 5x optický zoom.

Níže si můžete prohlédnout některé vzorky fotoaparátu. Jsem zamilovaný do portrétů zachycených pomocí ultra Xiaomi 12s. Někdo, kdo nepoužil fotoaparát tohoto telefonu, nebude schopen věřit, že výstřely byly pořízeny pomocí smartphonu, a ne DSLR. Úroveň detailů a ostrost, kterou zachytil, je jen pozoruhodná. Dynamický rozsah a úrovně expozice jsou na místě. Poprocesování obrázku je opravdu dobré. Úroveň rozmazání, textury po celé fotografii a kontrast barev jsou prostě perfektní. Totéž platí i pro fotografie denního světla. Video se také ukázalo dobře s téměř nulovou chvění. Stabilizace je opravdu dobrá a barvy jsou dobře zachovány. Nyní mám pocit, že není třeba kupovat DSLR, protože úroveň výstupu, který se dostává se smartphonem, je prostě neuvěřitelná a fascinující.

Bohužel to lidé v Indii nebudou moci koupit. S vitrínou Xiaomi 12s Ultra chtěla společnost v podstatě ukázat, jak daleko značka přišla a co je pro budoucnost připraveno. S novou nabídkou to znamenalo průlom v technologii kamery. Bude zajímavé vidět další vlajkový smartphone od Xiaomi a jak je v plánu prodat s Leica Brandingem, vzhledem k tomu, že cena bude pravděpodobně vysoká.

Ultra Xiaomi 12s se v Číně prodává s počáteční cenou Yuan 5 999, která je v Indii kolem 70 130 Rs, když je převedena. Tato cena je pro model úložiště 8 GB RAM 256 GB. Cena zařízení by byla na indickém trhu vyšší, pokud by Xiaomi uvedla v Indii, vzhledem k dovozu, a poplatky za GST, které musí společnost zaplatit.

Xiaomi 12s Ultra: La Nueva Bestia de Xiaomi es Una Cámara Pegada A Un Telefono de la Gama Más Alta

Xiaomi Acaba de Presenrar, junto a los nuevos xiaomi 12s y 12s pro, el móvil más ambicioso de su catálogo, el xiaomi 12s ultras ultras ultras ultras. Pesar del Cambio en la nomenklatura, este es el Sucesor Directo del Xiaomi Mi 11 Ultra, Una Bestia Fotográfica Que Logró Sorprendernos en Su Análisis.

Con Más Potentia, un senzor de una pulgada y un hardware que kompilace con lo mejor de lo mejor, el 12s ultra tiene el reto de konkurence con los mejores teéfonos de 2022. Syn Estas Sus Especifificaciones y Ficha Técnica.

Ficha Técnica del Xiaomi 12s Ultra

AMOLED de Tipo Ltpo6,73 Pulgadas2K (3.200 x 1.440 Píxeles) Refresco de 1Hz-120Hzbrillo máximo de 1.500 NITSDOLBY Vision /HDR10Gorilla Glass Victus

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 A 3,19 GHz (5nm TSMC) GPU ADRENO 730

Ředitel: 50 megapixeles f/2.0, PDAF, oisangular: 48 megapixeles f/2.22, PDAF, 128 ° COOM: 48 MegaPíxeles f/4.1, PDAF, OIS, Zoom 5xProfundidad: Sensor TOF 3D

32 MegaPíxeles Omnivision f/2.0

4.860 Mahcarga Rápida de 67WCARGA Inalámbrica de 50wcarga Inversa Inalámbrica de 10W

5G DUALWIFI 6EBLUETOOTH 5.2GpsnfcinfrarroJosusb-C 2.0

Lector de Huellas Bajo Pantallaaltavoces eSTÉREOIP68 CONTRA POLVO Y AGUA

Una Bestia Con Sensor de Una Pulgada

Empezaremos la casa por el tejado, y es que la cámara es el punto más důležitou en este xiaomi 12s ultra ultra. Estrena un nuevo senzor de Sony IMX 989 Con Tamaño de Una Pulgada, El Más Grande Jamás Montado en un Teléfono de Xiaomi. El 11 Ultra Ya éra uno de los mejores exponenty fotográfikás con differencia, y este 12s ultra tiene todas las papeleta para seguir por el mismo camino.

Xiaomi 12S Ultra vs Xiaomi Mi 11 Ultra vs Samsung Galaxy S22 Ultra Camera Test

Según Xiaomi, No SE TRATA SOLO DE INSTITUCIR UN SENSOR GRAND. Han desarrollado los destintos módulos del isp para que moře más presiso en colorimetria, siendo menos agresivo con el tratamiento de la piel.

Las Lentes Syn de primer nivel, Prometiendo Corregir Algunos de los problémové en reflejos, prezentuje en algunos de sus rivales directos. En concreto, syn lentes revestidas con un copolímero de olefina cíclica (coc) que reducen el destello de lente, algo espectmentamente důležitost Cuando disparamos por la noche a objetos como farolas.

Si Hablamos de Las Cámaras Secundarias, Tenemos un Zoom Óptico de Cinco Aumentos periscópicOs y con una resolución de 48 megapixeles, kapacity de Saltar al Zoom 120x digitální digitální. Senzor El Otro Ultra Gran Angular, También de 48 MegaPíxeles.

El Hardware Esperado en Un Flagship

El Panel de este xiaomi 12s Ultra es de 6,73 Pulgadas, Con Tecnología Amoled, 120 Hz Adaptativos Hasta 1 Hz Gracias al Ltpo y la promesa de tener una calibración sobresaliente. Es kompatibilní con contenidos dolby vision y tiene un brillo máximo de hasta 1.500 nits.

LA Configuración de Memoria Se Evena Hasta los 12 512 GB, con tipos de memoria lpddr5 y ufs 3.1. El Procesador, como no podía Ser de Otro Modo, es el nuevo Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, FabricAdo en Proceso de Tsmc y mucho más eficiente que el přední gen 1, con Proceso de Samsung y muy pocoficiente a nivo.

La Batería es de 4.860MAH, Debido Principalmente A Que Las Cámaras Ocupan la Mayor Parte del Teléfono. La Carga Rápida Es de 67W (extraño que no Hayan Apostado por los 120w), con carga inálámbrica de 50w e inversa 10w.

Verze y precio del xiaomi 12s ultra

El Xiaomi 12s Ultra No Saldrá a la Venta en españa, Siendo una Versión (en principio) Reserva Para el Mercado Chino. Queda aún la Esperanza de que pueda llegar bajo otra nomenklatura, pero según fuentes oficiales no aterrizará en nuestro panís.

  • Xiaomi 12s Ultra 8/256 GB. 857,37 EUR AL CAMBIO (5.999 Yuanes).
  • Xiaomi 12s Ultra 12/256 GB. 928,83 EUR AL CAMBIO (6.499 Yuanes).
  • Xiaomi 12s Ultra 12/512 GB. 1000,29 EUR AL CAMBIO (6.999 Yuanes).

Xiaomi 12s Ultra Review: Ahoj velký senzor

Nejlepší snapper smartphonu, jaký kdy byl vyroben, a ani si ho nemůžete koupit ve Velké Británii. Seznamte se s ultra Xiaomi 12s. S nějakou technikou prvního světového senzoru se nic nemůže dotknout nové vlajkové lodi Xiaomi, pokud jde o hardware fotoaparátu.

Vyzvednutí, kde ultra Xiaomi Mi 11 skončil a značně zdokonaloval mix, je ultra 12s také první, kdo těží z partnerství Xiaomi s Leica. až donedávna Huaweiho Bedfellow. Toto společné značkové úsilí pomohlo Huawei vstát z fotografické průměrnosti na dominanci telefonního telefonu a nyní Xiaomi chce pro sebe něco z této magie.

Získávání fotografického dědictví je jedna věc, ale 12s Ultra to odpovídá nejlepším hardwaru kamery ve své třídě, s laskavým svolením nového 1in senzoru, který se společně vyvinul s Sony. Zabalí také nejnovější procesor, krásnou obrazovku, značnou baterii a rychlé kabelové a bezdrátové nabíjení. Vrhněte oko na specifikační list a vypadá to jako smartphone prvotřídní-pokud by to vlastně spustilo po celém světě, stejně. Pokud si chcete koupit a nežijete v Číně, musíte jej importovat.

Proč to tedy vůbec zkontrolovat? Tři důvody. První: Ultra Xiaomi 12s je telefonní telefonní telefon. Za druhé: můžete jej importovat relativně. A konečně je snadné získat telefon s provozováním telefonů Google, takže se cítí a funguje jako západní telefon.

Design a obrazovka: Ring-a-ding-ding

Pokud se nějaký telefon cítí, jako by byl zpět dopředu, je to ultra Xiaomi 12s. Vyčnívající prsten fotoaparátu je tak výrazný, kompletní s ořezáváním zlata a stupňovým designem, že přikazuje více pozornosti než obrazovky. Xiaomi se nesnažila napodobovat vzhled tradiční kamery, ale odvážný, kruhový design volá na duchy Nokia Lumia 1020 a Huawei Mate 30 Pro a pokračuje je neaplikovaně.

Prsten fotoaparátu je obklopen pískem, zkoseným kovovým šmejcem, který sedí na vrcholu koženého materiálu. Můžete to mít v černé a zelené barvě, ale naše zelená jednotka se více naklání směrem k šedé. Je zasazen do matného kovového rámu, který je červenající se zlatou barvou. Combo Combo vypadá poutavě, ale jemně a zakřivené tělo hraje dobře proti plochému hornímu a dolnímu.

Zatímco daleko od světla při 225g, Xiaomi 12s Ultra váží méně než jeho předchůdce a 240g iPhone 13 Pro Max. Přestože je Chonk, stále existuje elegance, s odolností proti prachu a vodě IP68 naznačují, že je také relativně odolný. To je nepopiratelně hustý telefon. Je 9.Z velké části silná 1 mm, ale přidejte ránu kamery, což se zvyšuje na 13 mm. vše, aby vyhovovalo tomuto obrovskému 1in Sony IMX 989 Sensor kamery.

Pokud jde o obrazovku, jedná se o cvičení na líšku v roce 2022 vlajkové lodi. Je to displej AMOLED? Šek. Druhý gen LTPO pro adaptivní hladkost 120 Hz a optimální spotřeba energie? Šek. Vysoký jas až 1500 nits pro snadné venkovní prohlížení? Další kontrola. A co vynikající reprodukce barev a úhly sledování? Uhodli jste to. Xiaomi 12s Ultra je něco jako plný dům.

Měření 6.73in, displej 12s Ultra je také velký, aniž by byl Galaxy S22 ultra velikosti, a s rozlišením 1440 x 3200 také stiskne 522 pixelů na každém palec obrazovky, což z něj činí jeden z nejruchnějších kolem kolem.

Kamera: hodně na Leica

Můžete argumentovat, že ultra Xiaomi 12s není prvním 1in fotoaparátem, který jsme testovali. Koneckonců jsme strávili týdny s Sony Xperia pro-i v lednu a docela se to líbilo. Podívejte se však kolem marketingu společnosti Sony a objevíte se, že Xperia pro-i ve skutečnosti ořízne svůj senzor spíše než používat plné 1in. Je to stále impozantní kamera, ale doprovodné teleobjektivy a ultrawide čočky byly jen v pořádku.

Xiaomi nebyl téměř tak rezervovaný. Hlavním senzorem je skutečný 1in senzor, teleobjevuje je konkurenceschopný a ultrawide čočka je také působivá.

Nové partnerství Leica Xiaomi znamená, že dostanete možnosti, když poprvé vystřelíte telefon: Leica Vivid a Leica Natural. Leica Vivid produkuje fotografie, které jsou bohaté a nejednotné, příjemně kontrastní a nasycené, aniž by byla příliš nerealisticky zingy. Leica Natural způsobuje, že fotografie vypadají náladovější a atmosférické, ztmavnutí stínů a chlazení věcí po slušném kousku. Při střelbě v Leica Natural jsme dostali 1890s Londýn, Jack Ripper Vibes.

Senzor SONY IMX 989 Sensor Sony IMX byl přirozeně spojen se všemi ozdůbkami, které byste mohli požádat, jmenovitě optická stabilizace obrazu (OIS) a detekce detekce fáze duální pixely (PDAF). Objektiv má f/1.9 Clona se shodovala s ohniskovou vzdáleností 23 mm, takže je to jedna z širších primárních kamer, které jsme testovali, což vám pomůže zapadnout zatížení do rámu.

Normálně fotografie telefonů ukazují velmi malé rozostření na pozadí pro všechny předměty dále než délka zbraní, ale ultra Xiaomi 12s může vytáhnout přirozeně vypadající bokeh na mnohem větší vzdálenosti. To okamžitě způsobuje, že obrázky vypadají bohatší a dramatičtější a činí z něj vynikající portrétní kameru.

Extrémně mělká hloubka pole s oodlesem měkkého zaostření není vždy užitečná, ale. Zkuste vyfotografovat pasu nebo řidičský průkaz pro online ověření a existuje velká šance, že strany nebudou ostré. Automaticky se však přepne na režim „makro“ 48MP ultrawide kamery pro detaily a dělá slušnou práci-i když to chybí na dynamickém rozsahu a jemnosti hlavní kamery jinde jinde.

Fotografie s nízkým světlem je nejlepší ve třídě ještě předtím, než se dostanete do nočních režimů nebo režimu pro dlouhou expozici. Jen namířit a střílet v matně osvětlených scénách a telefon dělá skvělou práci, aby udržoval hluk na uzdě. S aktivním nočním režimem konkuruje čelním přípravku s tím nejlepším z Apple a Google a zabalí příjemné množství detailů a hloubky.

Ultrawide čočka se nakládá na výpočetní fotografii více než hlavní kamera, aby stáhla dobrý výstřel v tmavších scénách, ale je velmi konkurenceschopná. Telephoto kamera 48MP, 5x Zoom je také mocná a díky OIS zachycuje dobré množství ostrého detailu.

Ani sekundární fotoaparát nedokáže odpovídat jemným výstřelům hlavního senzoru, což vytváří odpojení při střílení na ně všechny. ale jednotlivě se stále dobře stahují proti konkurenci. Galaxy S22 Ultra se svým 10x optickým zoomem a Oppo Find X5 Pro s velkou 50MP Ultrawide Camera je přijata k úkolu.

Video zachycené na 12s Ultra vypadá skvěle až do rozlišení 8k a zvládne hluk lépe než prakticky jakýkoli telefon, který jsme použili. Selfie fotoaparát s rozlišením 32MP také zachycuje jasné snímky, které jsou lichotivé a podrobné.

Software a výkon: Google it

Zapněte ultra Xiaomi 12s a vás přivítáte čínské aplikace. Po několika odinstalátech a virtuálním swapu klávesnice se však všechno začne cítit trochu méně cizí ve Velké Británii.

Ponořte se do App Store Xiaomi a stáhněte si služby Google Play pro AR a vy můžete nainstalovat obchod Google Play, Chrome, YouTube a každou známou aplikaci, včetně peněženky Google. Získání úpravy kreditních karet ve Velké Británii nevyžadovaly žádné hackery, takže není důvod, proč se Xiaomi 12s Ultra nemůže stát pravidelným telefonem.

Stále existují určité praktické niggly, jako je nutnost ručně povolit oprávnění pro oznámení v aplikacích, jako je WhatsApp. Pokud neznáte cestu kolem Androidu, vyhýbejte se přijímání importního telefonu-ale kdokoli pohodlný s trochou jiggery-politiky by mohl chtít prozkoumat spolehlivé dovozce.

Jakmile to bylo vhodně googlified, 12S Ultra se stal dalším telefonem, který běžel Xiaomi’s MiUi. relativně těžká kůže postavená na vrcholu Android 12. To znamená řadu funkcí ve stylu iOS, jako je ovládací centrum pro rychlé přepínače, a univerzální vyhledávání s přejetím na vaší domovské obrazovce. Existuje také spousta předinstalovaných aplikací Xiaomi, ale z velké části získáte stabilní a hladký zážitek.

S Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 uvnitř, odpovídající buď s 8 GB nebo 12 GB RAM, 12S Ultra Mlouchy, které probíhají všemi hrami, které jsme na něm běželi, včetně dopadu Genshin a Tower of Fantasy. Začíná to 128 GB úložiště, ale možná se budete chtít rozhodnout pro konfiguraci s vyšší kapacitou (256 GB nebo 512 GB), protože telefon chybí na expanzi microSD a střílí značné 8k video.

Životnost a nabíjení baterie: Střelba na den

I když je ve vašem denním mixu spravedlivým trochu šťastným prasknutím, ultra Xiaomi 12s je dobrý pro denní výdrž baterie mezi náboji. Baterie 4860 mAh je o něco menší než konkurence 5000 mAh, ale telefon je dobře optimalizovaný a že CPU není tak hladová jako čipy předchozí generace.

Dlouhověkost není daleko za podobnými jako Samsung Galaxy S22 Ultra, snadno ji probíhá celý den s mírným používáním a potřebujete poplatek brzy večer, pokud jej absolutně klademe.

S rychlým, 67 W kabelovým nabíjením a nabíječkou v krabici se Xiaomi 12s Ultra může zapnout asi za 45 minut. Pokud máte bezdrátovou nabíjecí podložku pro noupky, můžete využít působivých rychlostí 50 W.

Xiaomi 12s Ultra verdikt

Pokud jde o senzory kamery, větší je lepší. Pokud chcete mělkou hloubku pole a nejlepší fotografie a videa ve své třídě, ultra Xiaomi 12s je opravdu špičková třída.

Má více vtípků a není vždy tak uživatelsky přívětivé jako iPhone nebo Google Pixel, s menší konzistencí napříč primárními, širokými a ultrawidními kamerami. Extrémně mělká hloubka pole může také vyvolat některé praktické problémy.

Přesto, fotografové budou pravděpodobně milovat 12s Ultra. Je to vážně rafinovaná aktualizace ohledně jeho předchůdce, s bohatým designem, spoustou energie, skvělou obrazovkou a dostatečným rychlým nabíjením možností. Kromě nedostatku dostupnosti ultra 12s mimo Čínu je těžké vážně zavinit telefon.

Import Telefon Xiaomi’s Benchmark Camera je proveditelný, pokud znáte cestu kolem systému Android a jste připraveni na některé funkce, které nefungují, jako je blízký podíl společnosti Google. Pro většinu je to však jeden z těch vyhledávaných smartphonů mimo dosah, který nám říká více o značce než o našem dalším nákupu.

Konkrétně tento telefon říká.

Věci říká.

Světově nejprve Tech a Leica Partnership Inches Xiaomi blíže k nadvládě telefonního telefonu, ale dostupnost pouze v Číně učiní Ultra 12s Ultra pro většinu.

Nejlepší hardware fotoaparátu ve své třídě

Vynikající obrazovka a prémiový design

Rychlé kabelové a bezdrátové nabíjení

Špičkový výkon, skladování a RAM

Čínský software je těžké navigovat

Nuanceova kamera nebude pro všechny

| Denial of responsibility | Contacts |RSS