Garmin Fenix ​​6s Sapphire Carbon Grey DLC s černým pásmem. Garmin Fenix ​​6s Sapphire

Garmin Fenix ​​6s Sapphire Carbon Grey DLC s černým pásmem

Podmínka: Nový zbrusu nový, nevyužitý, neotevřený předmět v původním maloobchodním obalu, se všemi původními balicími materiály. Zahrnuta je záruka původního výrobce.

Přemýšlejte lépe, ne větší

Multisportové hodinky série Fēnix 6S vám umožňují přidat mapování, hudbu, monitorování tempa a další trénink-aniž byste na zápěstí přidali objem.

 • Senzory srdeční frekvence na bázi zápěstí a pulzních oxů přidávají k vašim fitness činnostem vhled
 • Dynamická funkce PacePro vám pomůže srážet chytřejší nad různými typy terénu
 • Předinstalované lyžařské mapy pro více než 2 000 středisek po celém světě
 • Změřte výkon běhu a cyklistiky způsobem, o kterém jste nevěděli, že byly možné
 • Navigujte svůj svět pomocí satelitních a venkovních senzorů multi-GNSS
 • Synchronizovat své oblíbené streamovací služby a poslouchat hudbu bez telefonu

Soubory

Máte kolem sebe starou jednotku GPS? Program GPS Nation Trade and Up je skvělý způsob, jak obchodovat ve vašem starém a používaném GPS pro úvěr na nový GPS. Volba je zcela vaše! Proces jsme usnadnili a zefektivnili. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků a budete na cestě k přijímání kreditu směrem ke svému zcela novému GPS!

Získejte citát

Chcete.li získat nabídku zdarma, zadejte svůj typ GPS, výrobce, model a stav. Do 24 hodin obdržíte nabídku za obchodní hodnotu vašeho aktuálního produktu. Formulář pro obchod/obchod s GPS je v dolní části této stránky.

Posílejte své produkty pro obchod

Po přijetí naší nabídky bezpečně zabalte své produkty a odešlete je pomocí předplaceného přepravního štítku, který vám poskytl. Až dorazí váš obchod do našeho skladu, poskytneme potvrzovací e-mail. Máte 30 dní ode dne, kdy dokončíte svůj on-line obchod a odeslat produkt do GPS Nation.

Proveďte nákup

Jakmile obdržíme váš produkt v našem skladu a ověřujeme stanovenou podmínku, zašleme vám potvrzovací e.mail. Pokud se rozhodnete získat kredit na nové GPS na GPSNation.com, váš kredit v obchodě bude vydán a vy můžete provést nákup.

Multisportové hodinky série Fēnix 6S vám umožňují přidat mapování, hudbu, monitorování tempu a další trénink-aniž byste do zápěstí přidali objem.

 • Senzory srdeční frekvence na bázi zápěstí a pulzních oxů přidávají k vašim fitness činnostem vhled
 • Dynamická funkce PacePro vám pomůže srážet chytřejší nad různými typy terénu
 • Předinstalované lyžařské mapy pro více než 2 000 středisek po celém světě
 • Změřte výkon běhu a cyklistiky způsobem, o kterém jste nevěděli, že byly možné
 • Navigujte svůj svět pomocí satelitních a venkovních senzorů multi-GNSS
 • Synchronizovat své oblíbené streamovací služby a poslouchat hudbu bez telefonu

Kvalita podle designu

Robustní, ale sofistikovaný design má vždy 1.2 ”displej, nerezová ocel nebo DLC potažený rámeček a konstrukce testovaná na u.S. vojenské standardy.

Technologie PacePro

Funkce prvního druhu PacePro vám pomáhá udržovat tempo s pokyny s přizpůsobením třídy při provádění kurzu.

Správce energie

Zobrazit, jak různá nastavení a senzory ovlivňují výdrž baterie vašich hodinek, takže můžete provést změny prodlužující baterii za běhu.

Metriky výkonu

Zobrazit pokročilé metriky tréninku, které zahrnují běh dynamiky¹, tepelně a nadmořskou výškou VO2 Max, poradce pro zotavení a další¹.

Sportovní aplikace

Použijte profily předběžných načtených aktivit pro běh stezek, plavání, běh, cyklistiku, turistiku, veslování, backcountry a resort lyžování, golf a další.

Mapy topo a lyžař

Použijte topografické mapy k navigaci vašich dobrodružství a zobrazení jmen a hodnocení obtížnosti pro 2 000 celosvětových lyžařských středisek.

Funkce ClimbPro

Použijte plánovač výstupu ClimbPro a podívejte se na informace o vašich současných a nadcházejících stoupáních, včetně gradientu, vzdálenosti a výšky.

Golfové kurzy

Přístup k plnobarevným mapům CourseView pro více než 41 000 předinstalovaných golfových hřišť po celém světě a získejte cílení na tlačítko a hrací prvek na dálku.

Navigace otočení

Sledujte trasu nebo kurz s pomocí směrů otočení, což vám dá vědět předem, když se blíží další tah.

Směrování zpáteční cesty

Zadejte vzdálenost, kterou chcete cestovat, a získejte navrhované trasy, které vás přivedou zpět do výchozího bodu. Směrování popularity trendline vám pomůže najít nejlepší místní cesty.

Podpora multi-GNSS

Přístup k více globálním navigačním satelitním systémům (GPS, Glonass a Galileo), abyste sledovali ve náročnějším prostředí než samotné GPS.

Senzory ABC

Najděte svou další stezkou se senzory ABC, včetně výškoměru pro data výšky, barometru pro monitorování počasí a tříosé elektronický kompas.

Bezpečnost a sledování

Pokud se cítíte nebezpeční nebo pokud vaše hodinky cítí, že došlo k incidentu, funkce detekce pomoci a incidentu pošlete vaši polohu do nouzových kontaktů.

Uložte až 2 000 písní nebo aplikací pro streamování přístupu z vašich kompatibilních služeb, včetně Spotify, Deezer a Amazon Music, a poslouchejte sluchátka s technologií Bluetooth.

Garmin Pay Service

Breeze skrz pokladnu s linky Garmin Pay bez kontaktu s kontaktním platebním řešením prostřednictvím zúčastněných poskytovatelů.

Chytrá upozornění

Připojte e.maily, texty a upozornění přímo na hodinky, když jsou spárovány s kompatibilním zařízením.

Srdeční frekvence založená na zápěstí

Vylepšená optická srdeční frekvence¹ Technologie měří intenzitu vašich fitness aktivit a variabilitu srdeční frekvence pro výpočet skóre úrovně stresu. Sleduje také pod vodou bez popruhu srdeční frekvence.

Pulse Ox Sensor

Pro aklimatizace nadmořské výšky nebo sledování spánku používá senzor Pulse Ox.² na zápěstí světelné paprsky, aby měřilo, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík.

Body baterie EnergyMonitor

Optimalizujte energetické rezervy vašeho těla pomocí variability srdeční frekvence, stresu, spánku a dalších dat, abyste zjistili, kdy jste připraveni být aktivní nebo kdy budete muset odpočinout.

Menstruační sledování

Detaily cyklu sledování období, protokolujte fyzické a emocionální příznaky a zaznamenávejte pravidelné, nepravidelné nebo menopauzy typy přechodu, abyste lépe porozuměli vašemu tělu.

Připojte obchod IQ

Stáhněte si obličeje vlastních hodinek, přidejte datová pole a získejte aplikace a widgety z obchodu Connect IQ.

Expediční režim

Trek široký mezi nabíjením. Expediční režim, odkaz na GPS poháněný ultraleh, trvá týdny.

Interní, dobíjecí lithiová baterie poskytuje až 9 dní výdrže baterie v režimu smartwatch, 6 hodin v režimu GPS s hudbou a až 34 dní v režimu spořiče baterie.

¹ Sledování aktivity a přesnost metriky fitness ²To není zdravotnickým zařízením a není určen pro použití v diagnostice nebo monitorování jakéhokoli zdravotního stavu; Viz Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox není k dispozici ve všech zemích. „Když je spárován s kompatibilním smartphonem. Pro požadavky a omezení bezpečnosti a sledování viz Garmin.com/bezpečnost.

Spotify a Logo Spotify patří mezi registrované ochranné známky společnosti Spotify AB. Amazon Music a všechna související loga jsou ochranné známky Amazonu.com, inc. nebo jeho přidružené subjekty. Značka a loga Bluetooth jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví Bluetooth Sig, Inc. a jakékoli použití takových značek Garminem je na licenci.

Jak je Garmin Fenix ​​6 Sapphire nástrojem Ultimate Training

Austin je stavební inženýr, aspirující triatlonista a vášnivý venkovní dobrodruh, který sídlí z Reno. Vždy hledá nové a vzrušující způsoby, jak se dostat ven a zažít přírodu. Jako bývalý skaut však zná hodnotu vždy připraveného.

Začátkem roku 2021 jsme provedli hluboký rozhovor s Austinem, abychom prozkoumali drzou, jaké byly jeho zkušenosti s Fenixem 6 jako. V rozhovoru se ponoří do toho, co si užívá o Fenixu 6, jak to pomáhal svým venkovním dobrodružstvím a podrobně se týká technických funkcí, které si užívá. Nedávno vzal Fenix ​​6 za otočení na túry v Desolation Wilderness a při tréninku na triatlony.

Jaký model Fenix ​​6 má Austin?

Austin má vydání Fenix ​​6 Sapphire, což znamená, že se rozhodl mít safírovou čočku, nevybral si prémiové funkce a rozhodl se pro standardní velikost pouzdra 47 mm.

Garmin Fēnix 6. Sapphire Editions: Garmin / REI / Amazon

Když si zakoupíte Fenix ​​6, máte na výběr tři základní možnosti: (1) možnosti objektivu, (2) prvotřídní funkce a (3) velikost. Kombinace rozhodnutí zákazníka určí název modelu.

Možnosti objektivu. určuje název vydání:

 • Standard. Standardní čočka
 • Sapphire-odolný proti poškrábání
 • Sluneční. umožňuje čočce sklízet sluneční energii

Prémiové funkce. určuje, zda je model popsán jako Pro:

 • Základna-standardní načítání Fenixu. Stále přichází se všemi špičkovými funkcemi Fenix.
 • Pro. umožňuje směrování popularity trendline, PacePro, lyžařské mapy a schopnost předběžně načíst hudbu

Velikost. určuje, zda se hodinky nazývají 6s, 6 nebo 6x:

Garmin Fēnix 6. Sapphire Edition turistické hodinky s topo mapy

Náš plný rozhovor s Austinem o jeho Fenixu 6 Sapphire

Níže je úplný rozhovor, který jsme udělali s Austinem. Vezměte prosím na vědomí, že jeho odpovědi byly upraveny pro jasnost a čitelnost.

Než jste si koupili svůj Fenix ​​6 Sapphire, použili jste jiné hodinky nebo podobné?

Dříve jsem měl Garmin Forerunner 235. Takže jen pro cyklistiku, běh, takové věci.

Proč jste upgradovali z předchůdce na Fenix ​​6?

Než jsem upgradoval, právě jsem dokončil triatlon a doufal jsem, že udělám další. Doufal jsem, že se přesunu do hor a budu mít příležitost strávit trochu více času turistikou nebo batohem, být venku, kde by byla užitečná delší výdrž baterie. Takže jsem hledal něco, co mělo trochu více funkčnosti

Jaké rysy chyběly na předchůdce?

Hodně mě to zajímalo o schopnost mapy topo. To nakonec bylo jedním z rozhodujících faktorů. Chtěl jsem také něco, co mělo trochu více funkčnosti plavání. Takže jsem dostal safírovou verzi, takže jakýkoli z nich přichází s tvrzeným pouzdrem, a obrazovka Sapphire je o něco odolnější. Věděl jsem, že se jen snažím upgradovat na něco s trochou více funkcí (nadmořská výška, pulzní vůl, lepší baterie), to bylo trochu schopnější než jen GPS Tracker a vaše informace o srdečním rytmu.

Co jste používali k sledování GPS před upgradem?

Na mém 235 bych jen použil trať mých běhů. Jen vám dává vaši vzdálenost, ale není na něm žádné mapování ani nic. Takže bych musel naplánovat trasu.

Podívali jste se na nějaké jiné hodinky nebo jiné modely Garmin, než jste skončili s 6?

Podíval jsem se na jeden z modelů Tri (945 nebo 935), ale výdrž baterie byla o něco kratší. Také to nemělo možnost ztuhnuté obrazovky, kterou jsem potřeboval, když jsem trochu porazil svůj starý. To byl prodejní bod pro Fenix, tvrzená obrazovka.

Přišel váš nový safír Fenix ​​6 předem načtený mapami?

Ano, bylo to předem načteno severoamerickými mapami. Ale můžete k tomu přidat mapy. Musíte však použít počítač, ne váš telefon.

Máte pocit, že detaily na mapě jsou dost, aby vám pomohly cítit se sebevědomě v navigaci? Přestože nepoužívá větší obrazovku, jako je telefon?

Uživatelské rozhraní může být občas neohrabané, protože jste na obrazovce 1 1/2 palce, 1 palce. Přesto však má standardní topo mapy (s kontury 20 stop) s trochou dalších detailů (trasové body a zajímavé body) a stezky jsou zvýrazněny červeně. Takže to má, do značné míry, vaše standardní značky topo mapy a styly. Můžete přiblížit a ven, můžete se posouvat a posouvat a dostat se na jiné místo nebo se podívat na něco jiného na mapě.

Hodinky jsem několikrát použil jako jediný zdroj navigace. Použil jsem to k napojení své polohy dříve. To je opravdu pohodlná věc. Téměř vždy mám s sebou papírovou mapu, abych mohl zkontrolovat fyzickou mapu, pokud mám na hodinách nějaké další otázky, než co vidím snadno. To je chlapec skaut ve mně.

Má Garmin Fenix ​​6 Sapphire vylepšil váš turistický zážitek?

Rád sleduji své túry. Delší výdrž baterie na Fenixu 6 usnadňuje větší turistiku. Vzhledem k různým kartám na Fenixu 6 se můžete posouvat dolů, abyste se podívali na to, jak dlouho jste byli venku a vaše nadmořská výška.

Cestoval jsem na západ na pracovní pohovor a přinesl jsem si boty, abych se dostal do túry. doufal, že se dostanu do výletu a přinesl mi boty pro případ, že bych měl čas. Byla pozdě v zimě, brzy na jaře, jen a byla trochu sněhu na zemi, nahoru v horách, ale. Stezka byla nedávno jasně vychována. Ale, tak byly tam nějaké stopy, ale tam, kde to zasněžilo, jste občas nemohli říct, kde byla stezka, když ji zasněžila. Podařilo se mi sledovat stezku na mém Fenixu 6 a dostat se tam, kam jsem mířil.

Na zpáteční cestě, mapa, kterou ukázala stezka, došlo k alternativní trase zpět na chodník a já jsem šel přímo na cestě nahoru a chtěl jsem se obejít kolem smyčky, abych se dostal zpět, ale nebyl jsem si jistý, jak daleko Bylo to, západ slunce se blížil a já jsem nevěděl, jestli budu schopen najít odbočku pro Spurs zpět na stezku. Ale dokázal jsem se posouvat na svém Fenixu 6, vytáhnout mapu na hodinky a přijít na vzdálenost od Spurku zpět k stezce.

Fenix ​​6 vám také říká, kdy je západ slunce. Což je užitečná funkce, pokud chcete něco udělat před setměním. Takže jsem si říkal: „Dobře, mám asi 30 minut, než slunce klesá. Je to méně než kilometr na křižovatce a pak jako půl míle zpět na stezku, na rozdíl od jedné a půl kilometru, možná trochu víc, co jsem šel k tomuto bodu od první stezky. Takže vzdálenosti byly přibližně stejné, a já jsem věděl, že kdybych nebyl schopen najít stezku přesně, mohl bych jen projít, dokud jsem nenašel místo na mapě, kde se obě řádky spojily a pak zamířily do kopce směrem cesta.

Nakonec jsem se vzal malebnou cestu zpět a dostal jsem se do auta právě včas na západ slunce. Byl jsem mimo stezku a zpět někam teplý, než slunce sestoupilo díky mému Fenixu 6. Nevím, jestli bych byl spokojený s riskováním neznámé stezky na cestě zpět k autu s soumrakem, který se blíží jinak. zejména bez buněčné služby.

Fenix ​​6 byl skvělý pro takové situace. Funkce je vestavěná a nemusel jsem, jako by jsem musel vytáhnout mapu, než jsem odešel a ujistil se, že byla načtena nebo cokoli a stezky byly předem označeny na výchozích mapách. Podařilo se mi navigovat na mapu, trochu se posouvat, zjistit, kam jsem chtěl jít, a použít ji k zdvojnásobení svého pokroku.

Nahráváte informace do stejné aplikace jako s předchůdcem?

Jo, vestavěné párování je s Garmin Connect. Automaticky vytáhne data vaší aktivity z hodinek a synchronizuje s telefonem. Můžete to udělat i přes počítač, myslím, ale je to opravdu vhodné, pokud je váš telefon v řadě Bluetooth. Jakmile dokončíte aktivitu, začne ji nahrávat. Pokud existuje připojení k internetu, můžete také poslat svá data na jiné účty. Mám svůj účet Strava spojený a jakmile se událost synchronizuje s Garminem Connect.

Dává vám Garmin Fenix ​​6 Sapphire trochu sebevědomí?

Dělá mi to mnohem méně obavy, že se někdy ztratíte. Mohl bych se dostat zpět na stezku. Fenix ​​6 mi také trochu pomáhá o výšce o výšinách tím, že mi poskytne další informace o tom, jakým směrem směřuji, pokud dojde k velké změně tlaku, zisk na výšku a opravdu si užívám, jak daleko jsem viděl, jak daleko jsem “ Ve pryč.

Je mnohem snazší to mít s hodinkami a je to přístupnější, protože nemusíte strávit 10 let v backcountry a vědět, jak číst mapu, jak se tempo tempo nebo být schopen říct, kdy počasí se mění jen na základě teploty nebo větru. To dělá všechny věci, které se naučíte v lese trochu přístupnější pro lidi, kteří nemají stejný zážitek.

Přišli vaše hodinky někdy do hry s vaší prací?

Jsem stavební inženýr, takže je hezké to mít na poli. Když děláme nějaký průzkum, potřebujeme hrubý odhad toho, co je naše nadmořská výška. Právě tento týden jsme narazili na situaci, kdy jsem dokázal tyto informace vytáhnout na hodinky. Místo toho, abych musel vytáhnout jednotku GPS a čekat, až získám signál nebo vytáhnout mapu a najít naši polohu, jen mi to trvalo pár vteřin pohledu. Je také vždy příjemné být schopen ukazovat na sever bez kompasu, protože hodinky mají na něm kompas. Takže, jo, je to užitečné. Nemohu říci, že ho používám každý den v práci, ale je to hezké a přidává trochu hodnoty.

Proč miluješ svého Garmin Fenix ​​6 Sapphire?

Miluji to, protože v mém srdci jsem blbeček a miluji všechna data, která mi dává o sobě, srdeční frekvenci, spočívající srdeční frekvenci. Dává mi metriky stresu a zotavení pro činnosti, pro školení, stejně jako normální každodenní život. Je tedy opravdu skvělé, že se můžete trochu dostat pod kapotu a zjistit, co se děje, možná si nebudu moci vědomě uvědomit. A je to také skvělý nástroj k použití pro venkovní pronásledování. Přidává hodnotu mé turistice. Fenix ​​6 může také sledovat mé běhy a kola a plavání, kajaku nebo lyžování nebo batoh. Hodinky opravdu zvládnou téměř cokoli, co na to hodím.

Také si to užívám. Až to vyjde, bych se otočil a nekoupil jsem si 7, protože to, co mám dobře, a pokud to funguje dobře, pravděpodobně ho budu používat, dokud nebude čas správným upgradem.

Garmin Fenix ​​6. SAPPHIRE MULTISPORT GPS Watch

S Garminem Fenixem 6. SAPPHIRE MULTISPORT GPS Watch připoutané k vašemu zápěstí, budete mít jistotu ve své trase, vaše tréninková čísla a váš stav nejchladnějšího nositele hodinek v posádce. Toto není chytré hodinky, stejně jako je to trenér životního stylu a fitness, zařízení se všemi odpověďmi. Bude to sledovat váš den, od spánku po backcountry lyžování po golf a zpět ke spánku znovu, to vše při streamování vaší hudby a vypadajícího hledání chladně.

Detaily produktu

Synchronizace s Garmin Connect. aplikace Garmin Connect je domovem pro prosperující online komunitu, kde se lidé na cestách mohou spojit a soutěžit. a dokonce sdílet své triumfy prostřednictvím sociálních médií.

Inteligentní oznámení. přijímat e.maily, texty a upozornění přímo na zařízení, když je spárováno s kompatibilním smartphonem.

Připojte IQ. Stáhněte si pole vlastních dat a získejte aplikace a widgety z Garmin’s Connect IQ Store.

Synchronizace s aplikací Garmin Explore

Senzory. GPS / GLONASS / GALILEO / GARMINE Zvyšte monitor srdeční frekvence zápěstí / barometrický výškoměr / kompas / gyroskop / akcelerometr / teploměr / pulzní ox krve nasycení kyslíku monitor nasycení kyslíku

Další funkce

Funkce hodin. Čas a datum / GPS Čas synchronizace / automatický DST / Alarm / Timer / Stopwatch / Sunrise a Sunset Times

Navigace-Point-to-Point / Bread Crumb Trail / Back to Start / Tracback / Ultrac / Elevation / vzdálenost k cíli / barometrickým indikátorem trendu s bouřkovým výstražkou / stezkou Auto Climb / Vertic / Compatible / Sight ‚n Go / Area Calculation / Promítané informace o slunci a měsíci / Xero Místo / Expedice GPS Aktivita

Směrování Tracback. Vyjměte hádání z vaší zpáteční cesty pomocí této funkce k navigaci stejné trasy zpět do výchozího bodu.

Venkovní rekreace. pěší turistika, lezení, horská kola, lyžování, snowboarding, lyžování xc, paddleboarding, veslování, kajaku, rybaření, lov, taktický

Plavání-více profilů / metriky otevřené vody / bazén metriky / zdůraznění detekce / tah / přivrhnutí zaznamenávání / základní časovač a opakujte časovač / čas a vzdálenost Upozornění / bazén Plavecké tréninky / podvodní zápěstí založené na zápěstí

Cyklistika. upozornění / kurzy / více profilů / rasa / rychlost a podpora senzoru kadence (inteligentní senzory Ant a Bluetooth)

Životnost baterie. Smartwatch: Až 14 dní / Režim sledování baterie: Až 48 dní / GPS: Až 36 hodin / GPS Hudba: Až 10 hodin / Max GPS režim: Až 72 hodin / Expedice GPS Aktivita: nahoru do 28 dnů

Dobíjecí lithium-iontová baterie

Garmin Fēnix 6s Sapphire

I když cena není vždy jediným faktorem, je důležité vědět, že dostáváte hodně.Andel. Poskytujeme vám přehled toho, co naši konkurenti účtují za stejnou položku, kterou prodáváme.Nejsme vždy nejlevnější, ale vždy se snažíme být spravedliví a věříme, že poskytujeme nejlepší zážitek za cenu. Byly naskenovány naším cenovým robotem v té době uvedené níže. Proto získáváte čerstvé aktualizace doručeny.

Garmin

Kolekce Garmin Fenix ​​6. Nejnovější a nejpokrokovější běžící, dobrodružné a multisportní hodinky. Kolekce Garmin Fenix ​​6 je pro sportovce, který to všechno chce a který odmítá kompromitovat funkčnost, design a kvalitu materiálu. Kolekce Fenix ​​6 je řada nejlepších modelů Garminu, které jsou rozděleny do tří různých velikostí, takže najdete perfektní Fenix ​​6 pro vaše zápěstí. Kolekce Garmin Fenix ​​6 je nástupcem populární kolekce Fenix ​​5 Plus, která měla několik aktualizací od kolekce Fenix ​​5. Kolekce Fenix ​​6 je nová generace hodinek Fenix, protože modely obdržely velké a důkladné aktualizace jak pro jejich návrh, fyzické měření, tak zejména jejich funkce a rozhraní uživatelského rozhraní.

Sapphire Glass

 • Garmin Fenix ​​6s = 42 mm v jeho průměru
 • Garmin Fenix ​​6 = 47 mm v jeho průměru
 • Garmin Fenix ​​6x = 51 mm v průměru

Co je nového ve sbírce Garmin Fenix ​​6

 • Nový energetický design
 • Nové uživatelsky přívětivé rozhraní
 • Až 36% větší displej
 • Zlepšená výdrž baterie ve všech modelech Fenix ​​6
 • Pole dat na stránku (až 8 datových polí na stránku)
 • Mapová témata pro podporu směrování popularity, zimního sportu a dalších aktivit
 • Nové, pokročilé funkce výkonu (PacePro, Vo2 Max, upravuje vzhledem k nadmořské výšce a teplotě)
 • 810g standard pro nejvyšší certifikaci v nadmořské výšce (nízký tlak), déšť, vlhkost, kapka a zmrazení/tání.
 • Při plavání funguje Garmin Elevate (monitorování na bázi zápěstí)
 • Předinstalované aplikace pro streamování
 • Snížená vzdálenost na lug

Větší displej

Garmin Fenix ​​6 byl aktualizován s větším displejem pro modely Fenix ​​6 a Fenix ​​6X, což výrazně zlepšuje zkušenost uživatele a umožňuje vám snadněji číst data na hodinách snadněji.

Vyšší rozlišení doprovází větší displej ve Fenixu 6 a Fenix ​​6x, takže data a text vypadají ostré holicí strojek.

Garmin Fenix ​​6s

 • Modely Fenix ​​6S. 1,2 ″ displej a 240 x 240 pixelů
 • Modely Fenix ​​5S Plus. 1,2 ″ displej 240 x 240 pixelů

Aktualizované lug-to-lug

Vyjádření je vzdálenost od popruhu do místa, kde je popruh připevněn k pouzdro.

Vzdálenost je snížena na Garmin Fenix ​​6s a Fenix ​​6, což přivádí popruh blíže k pouzdru a způsobuje, že hodinky vypadají štíhlejší a elegantnější.

Vybrané funkce klíčů ve sbírce Fenix ​​6

 • Garmin Elevate (monitor založený na zápěstí) nyní také pro plavání
 • Senzor Garmin Pulseox pro všechny činnosti. měří nasycení kyslíkem v krvi
 • Garmin Pay. bezdrátová platba přímo z hodinek, když jsou spárována s kompatibilními bankami
 • Garmin Music-Přehrajte hudbu přímo z vašich hodinek s mp3 nebo offline streamování
 • 32 GB paměť pro hudbu a mapy
 • Nový a aktualizovaný uživatelský rozhraní pro snadnější způsob navigace na hodinek a získat přehled v nabídkách
 • Aktualizovaná mapa s více tématy pro směrování popularity, zimní sport a další aktivity
 • Navigace a navigace a směrování popularity
 • 810g standard pro nejvyšší certifikaci v nadmořské výšce (nízký tlak), déšť, vlhkost, kapka a zmrazení/tání.
 • Správce napájení. řekne vám výdrž baterie za hodiny
 • PacePro. Dynamic Pace Guide
 • Až 8 datových polí na stránku
 • Nová maximální nastavení VO2 max na počasí a nadmořskou výšku
 • Nový profil aktivity pro backcountry lyžování
 • Aktualizovaný stav školení a zátěž školení
 • Barometr, výškoměr, temperaturmåler a 3-osy kompas
 • Detekce havárie. sledování během nehod prostřednictvím zpráv a pošty
 • Inteligentní oznámení a funkce smartwatch

Nové a aktualizované rozhraní

Kolekce Garmin Fenix ​​6 byla aktualizována s nejnovějším a nejpříjemnějším a nejpříznivějším rozhraním dosud.

Nové rozhraní se zdá být strukturovanější a rafinovanější než dříve, což zlepšuje zkušenost uživatele, když procházíte mnoha nabídkami hodinek.

Nové rozhraní se zejména nachází, pokud jde o mnoho widgetů, jako je například Show Heart Funce, Stav tréninku, statistika zdraví, můj den a baterie těla, které jsou všechny prezentovány organičtějším způsobem.

Nyní je také možné zobrazit stále více a více jemných informací a dat během aktivity nebo navigace.

PacePro

Pacepro je průvodce dynamickým tempem, který vám pomůže udržet optimální tempo na základě výšky profilu vaší trasy.

PacePro je inteligentní funkce, která se automaticky zohledňuje, když se na vaší zvolené trase dostane do kopce nebo z kopce, takže můžete dosáhnout svého ideálního cíle na základě profilu výšky v reálném čase.

garmin, fenix, sapphire, carbon, grey

Správce napájení a zlepšení výdrže baterie

Všechny hodinky ve sbírce Fenix ​​6 se zlepšily ve srovnání s jejich předchůdci, kolekce Fenix ​​5 Plus.

To platí jak v režimu smartwatch, režimu GPS a režimu GPSMusic.

Správce napájení je chytrá funkce, která vám řekne, kolik výdrže baterie zbývá v hodinách.

S Power Manager můžete snadno přepínat mezi různými režimy napájení pro každou aktivitu, abyste mohli ovládat, kolik používáte baterii v hodinách na hodinách Fenix ​​6.

Přehled životnosti baterie

Garmin Fenix ​​6s Fenix ​​6s Pro / Sapphire

 • Režim smartwatch: Až 9 dní
 • GPS režim: Až 25 hodin
 • GPSMusic: Až 6 hodin (pouze modely pro / sapphire)
 • Režim Ultratrac: Až 50 hodin (bez hudby a map)

Testováno na vojenské standardy

Hodinky ve sbírce Garmin Fenix ​​6 jsou ultradurovatelné a byly testovány na vojenský standard MIL-STD-810G.

Garmin věří, že hodinky mohou být certifikovány na nejvyšší úrovni, pokud jde o výšku (nízký tlak), déšť, vlhkost, kapku a zmrazení/rozmrazení. (V tuto chvíli test ještě musí být dokončen).

Garmin Fenix ​​6 je vodotěsný až do 100 metrů s klasifikací vody 10ATM.

Aktualizovaná funkce mapy

Série Garmin Fenix ​​6 přichází s topografickou mapou Evropy s navigací za obrat, jak ji znáte z navigace pro řidiče.

Použitím informací od uživatelů po celém světě mapoval Garmin nejoblíbenější trasy, které můžete použít k plánování svých tras pro běh, cyklistiku, lyžování nebo turistiku.

Směrování popularity vám pomůže provozovat nebo na kole nejoblíbenější cesty a silnice.

Topografická mapa je aktualizována novými tématy, která odpovídají aktivitě, kterou děláte s novými rozvrženími, jako je venkovní režim, režim s vysokým kontrastem, režim mořského režimu a režim popularity.

Směrování popularity trendline

Směrování popularity trendline je neuvěřitelně chytrá a užitečná funkce mapy, která vám řekne, kde jsou nejoblíbenější cyklistické trasy poblíž.

Okružní jízdní kolo

S okružním během a jízdním kolami máte možnost plánovat běžeckou nebo cyklistickou trasu se nastavenou vzdáleností nebo směrem, který se vaše hodinky promění na tři různé trasy. Tímto způsobem je snadné prozkoumat nové silnice a oblasti bez ztráty. Hodinky automaticky nasazují trasu na topografickou mapu a poté vás provedou.

PAMĚŤ

Kolekce Fenix ​​6 má nyní dvojnásobek množství paměti ve srovnání s předchozí kolekcí.

Kolekce Garmin Fenix ​​6 má vnitřní paměť 32 GB, což umožňuje hodinky ukládat až 1000 písní a více tras a map.

Mapa pístů s více než 2000 lyžařskými oblastmi

Nová topografická mapa je vybavena mapou sjezdovek pro více než 2000 lyžařských oblastí.

Mapy jsou snadno čitelné, takže můžete rychle získat představu o jménech sjezdovek a výtahů a obtíží.

Zobrazení dat během aktivity

Se sbírkou Garmin Fenix ​​6 je nyní možné získat až 8 datových polí na stránku, což poskytuje nové způsoby čtení všech důležitých údajů během školení nebo soutěží.

Další hodinky Garminu byly omezeny na 4 datová pole na stránku a přinutily vás procházet nabídkami hodinek.

Nový monitor pro školení

Záleží vám na vašem tréninku a výkonu? Poté vám kolekce Garmin Fenix ​​6 může pomoci analyzovat a zlepšit vaše školení pomocí nových funkcí stavu školení a tréninkové zatížení, což automaticky sleduje, jak váš trénink ovlivňuje váš tvar a zotavení. To vám pomůže co nejlépe z vašeho tréninku.

Fenix ​​6 vám pomůže číst, jak velký stres vaše tělo prochází kvůli vašemu tréninku. Je založen na vaší kapacitě Anaerobe a na tom, zda je školení vysoce aerobní nebo nízké aerobní. Na základě těchto údajů vám vaše hodinky řeknou, jak se váš tvar vyvíjí v pozitivním směru a jakou úroveň intenzity byste měli trénovat, abyste z vašeho tréninku vytěžili maximum a zlepšili svůj tvar.

Zaostření načíst

Focus Load Focus je funkce, která kategorizuje vaše tréninkové zatížení pro různé disciplíny a řekne vám, na co byste se měli zaměřit na zlepšení vašeho tvaru.

S ohledem na to, že můžete trénovat, je chytrý způsob!

Maxová schopnost VO2

Teplo a nadmořská výška ovlivňují schopnosti vašeho těla, maximum Vo2 a stav tréninku.

S Fenixem 6 vám hodinky pomáhají nejlepším možným způsobem, jak dobře můžete provádět na základě tepla a nadmořské výšky upravené VO2 Max.

Garmin se zvyšuje

Garmin Elevate je monitor srdeční frekvence na bázi zápěstí zabudovanou do hodinek a který monitoruje vaši srdeční frekvenci 24/7. Dělá to tím, že zářící světlo skrz pokožku a měřením krevního řečiště.

S nejnovějším Garminem Elevate je nyní možné při plavání použít monitor na bázi zápěstí. To dříve nebylo možné.

Garmin Pulse Ox

Garmin Pulse Ox je senzor, který najdete na zadní straně hodinek spolu s Garminem Elevate. Měří nasycení kyslíkem.

Ve sbírce Fenix ​​6 je nyní Pulse Ox k dispozici ve více profilech aktivity, takže můžete monitor využít během mnoha různých druhů činností.

Se senzorem Garmin zvedněte a pulzní ox získáte užitečná data o svém spánkovém vzorci a úrovni stresu vašeho těla.

Jiné senzory

Kolekce Fenix ​​6 má také mnoho dalších a různých senzorů, které vám pomohou z dat vytěžit maximum z vašich hodinek.

S barometrickým výškoměrem, kompasem 3 osy a teploměrem máte vše, co byste měli potřebovat, abyste na své dobrodružství získali správná data a měření.

Garmin Music

Garmin Music promění hodinky v hudební přehrávač. S vnitřní pamětí 32 GB můžete na hodinách ukládat soubory MP3 a offline z Play-lists z Spotify nebo Deezer (s prémiovým předplatným).

S hudbou Garmin nemusíte s sebou svůj smartphone přivést na svůj denní běh.

Hudba Garmin má nyní předinstalované služby streamování. Vše, co musíte udělat, je přihlásit se na svůj prémiový účet a převádět hudbu bezdrátově s vestavěným Wi-Fi na hodinky a poté s hodinkami spárovat bezdrátovou náhlavní soupravu.

Garmin Pay

Garmin Pay vám pomůže platit bezdrátově při platebních terminálech, stejně jako to víte z bezkontaktních kreditních karet.

S jeho vestavěným čipem NFC můžete svou kreditní kartu použít přímo s hodinami.

Všimněte si, že Garmin Pay je kompatibilní pouze s některými bankami.

Funkce bezpečnosti a sledování

Kolekce Garmin Fenix ​​6 přichází s novou bezpečnostní funkcí pro registraci nehod během určitých sportovních aktivit.

Kontakty můžete přidat na hodinky, které jim dají vědět přímo se zprávou nebo poštou, když jste byli při nehodě. Watch registruje vaši pozici a pošle ji vašim kontaktům.

Je také možné zavolat své kontakty, pokud vám dodržují nebo potřebujete pomoc, i když jste nebyli při nehodě.

Všimněte si, že musíte mít smartphone s sebou, aby tato funkce fungovala.

Sportovní profily

Kolekce Garmin Fenix ​​6 je plná sportovních profilů pro každou potřebu.

Garmin Fenix ​​6 jsou hodinky, které mají vše, co budete potřebovat k tomu, abyste chtěli sport, který chcete.

Kolekce Garmin Fenix ​​6 má dva nové sportovní profily, které neexistovaly na předchozích modelech Fenix ​​nebo na jiných Garminových hodinách. Garmin přidal lyžování mimo slepý a backcountry, které lze přidat do dlouhého seznamu sportovních profilů na hodinách:

 • Běh, běžecký pás, stezka, venkovní, vnitřní běžecká dráha
 • Bikci, MTB, vnitřní kole
 • Plavání v bazénu, plavání v otevřené vodě
 • Golfová a golfová hřiště, Trueswing
 • Triatlon, duathlon, plavání, multisport
 • Plachtění, lezení, turistika, skok
 • Lyžař, mimo slepý, backcountry, cross-country, snowboard
 • Postavte se paddleboardu, veslování, veslování v rámci, kajak
 • Fitness, kardio, jóga, síla, eliptický, krokový stroj
 • A mnoho dalších aktivit na míru

Garmin Running Dynamics

Využijte maximum ze svého tréninku a analyzujte vaše tréninková data s dynamikou spuštění. Dynamika běhu vám poskytuje užitečná data o vaší kadenci, délce kroku, vertikálních podmínek a mnohem více.

Běh dynamiky vyžaduje další vybavení. Lze jej měřit buď pomocí srdeční frekvence Garmin HRM-RUN 4, srdeční frekvence Garmin HRM-TRI, nebo Garmin Runnic Dynamics Pod.

Vestavěný Wi-Fi

Kolekce Garmin Fenix ​​6 má vestavěné Wi-Fi, což vám poskytuje rychlý a snadný způsob, jak získat aktualizace softwaru, nahrát vaše tréninková data nebo přenášíte svou hudbu bezdrátově.

Satelitní připojení

Kolekce Garmin Fenix ​​6 se může připojit ke třem různým druhů satelitních systémů. Se sbírkou Fenix ​​6 je nyní možné připojit se k americkému satelitnímu systému GPS, ruským satelitním systémem GLONASS a evropským satelitním systémem Galileo.

Se třemi různými možnostmi máte nejlepší podmínky pro nejstabilnější satelitní recepci, bez ohledu na to, zda běžíte v lese nebo v úzce osídlené oblasti.

Režim Ultratrac

S režimem Ultratrac můžete prodloužit výdrž baterie svých hodinek, když děláte dobrodružný závod nebo na dlouhé tréninkové cestě, která trvá několik dní, aniž byste museli najít zásuvku.

Režim Ultratrac snížil frekvenci satelitního signálu hodinek. Gyroskop pomáhá zaregistrovat vaši rychlost a zvyšování nadmořské výšky, takže hodinky hledají signál pouze v případě potřeby.

Live-Track Group-Track

Live-Track vám dává možnost sdílení vaší pozice s rodinou a přáteli, když trénujete nebo konkurujete.

Během tréninku nebo soutěže můžete zůstat v kontaktu se svými školícími kamarády se skupinovou stopu a posílat jim malé předem napsané zprávy a pozice svým spoluhráčům.

Všimněte si, že to vyžaduje, abyste si s sebou přinesli chytrý telefon.

Garmin Coach

Trenér Garmin je váš nový online trenér, který plánuje, že spustíte na základě vaší úrovně.

Prostřednictvím aplikace Garmin Connect si můžete vybrat svého trenéra a získat tréninkový program, který odpovídá vaší úrovni a cílům.

Váš tréninkový program se automaticky přenáší na hodinky, abyste jej mohli sledovat krok za krokem, když trénujete.

Garmin Coach byl vyvinut společností Garmin ve spolupráci s profesionálními trenéry.

Garmin Fenix ​​6 jako smartwatch

Garmin Fenix ​​6 je váš smartwatch pro každodenní použití.

Přijímat zprávy, hovory, oznámení, kalendář dne a počasí.

Podívejte se na svou srdeční frekvenci 24/7 a vaše kroky a podlahy přímo na hodinách.

Baterie těla

S tělesným baterií mohou hodinky měřit skutečnou úroveň stresu vašeho těla, což vám poskytne a naznačuje vaši obecnou únavu a energetickou úroveň.

Baterie těla je na stupnici od 100-0, počínaje 100 ráno, když se cítíte svěží.

Spojení a přenos

Kolekce Garmin Fenix ​​6 může přenášet data přímo do vašeho smartphonu pomocí Bluetooth.

Garmin se nyní otevřel pro používání Bluetooth s jednotkami třetích stran, takže můžete spárovat bezdrátovou náhlavní soupravu třetích stran s hodinkami nebo popruhem srdeční frekvence třetí strany.

Garminovy ​​dřívější hodinky byly kompatibilní pouze s jejich Ant Heart Furek.

RYCHLÉ VYDÁNÍ

Kolekce Garmin Fenix ​​6 je dodávána s jedinečnými popruhy Garmin s rychlým uvolňováním, které můžete snadno přepnout bez potřeby nástrojů.

Všimněte si, že popruhy jsou dodávány v různých šířkách pro různé modely.

CO DOSTANEŠ

Garmin Fēnix 6s Sapphire

Značka

Barva

Elektronika

Série produktů

Rod

Sledujte typ

Funkce kol

GPS-Functions

Jiné funkce

Funkce srdeční frekvence

Tréninkové funkce

Garmin
21
Hodinky
Garmin Fenix
Ženy, muži, unisex
CIKE Watch, Fitness Watch, běžící hodinky, Multisport Watch, Outdoor Watch, Triatlon Watch
Průměrná rychlost, rychlost, kadence, vertikální měřiče, sklon %
Navigace od dveří ke dveřím, GPS s mapováním, sestavení v GPS, je možné přidat další mapy
Barometr, Bluetooth, Altimetr, Compass, Display Light, PC Connection, Stop Watch, teploměr, Persure Altimeter, Wi-Fi
% maximálního pulsu, alarmu srdeční frekvence, zóny srdeční frekvence
Délka bazénu, vzdálenost, průměrná rychlost, rychlost, intervaly, počet kalorií, rozdělení, min/km, plavecká kadence
| Denial of responsibility | Contacts |RSS