Haylou Rs4 Plus Smartwatch: Specifikace, cena, výhody a nevýhody. Xiaomi Haylou Rs4

Haylou Rs4 Plus Smartwatch: Specifikace, cena, vývojové nevýhody

Pět měsíců po spuštění Smartwatch Haylou RS4 je Sub-značka Haylou-Xiaomi opět zpět a přinesla nám novou upgradovanou verzi s názvem Haylou Rs4 Plus. Nositelné jsou hodinky pro fitness sledování, které dostaly čtvercový design s 1.78palcový displej AMOLED a je vybaven několika funkcemi včetně monitoru srdeční frekvence, monitor kyslíku SPO2, teploměr, 105 sportovních režimů, vodotěsných IP68 a mnoho dalších. Pojďme se tedy ponořit do úplných podrobností!

Design Xiaomi Haylou Rs4 Plus Smartwatch:

Stejně jako Xiaomi Haylou RS4, i tento nový smartwatch Haylou Rs4 Plus má také čtvercový design, který vypadá sportovně, stylově a hodí se k mužům a ženám. Měření 453711.1 mm a vážení asi 57.6G. Na pravé straně pouzdra je jedno fyzické tlačítko. Je zodpovědný za funkci zapnutí běhu. Na zadní straně zařízení obdržela typickou konfiguraci. existují magnetické kontakty pro nabíjení a senzor srdeční frekvence.

Tělo Smart Smartwatch Haylou Rs4 Plus je vyrobeno z kovu, zatímco popruh je k dispozici v silikonu. Pokud jde o obrazovku displeje! Tyto hodinky Xiaomi Haylou LS11 používá 1.78palcová dotyková obrazovka sítnice zakřivená s 2.5D sklo a vytvořené s rozlišením 368 x 448 pixelů. Tento nositelný je také nabitý řadou obličejů hodinek a je k dispozici v černé, stříbrných a dobrých barvách.

Funkce Smartwatch Haylou LS11 RS4:

Haylou Rs4 Plus je vodotěsná smartwatch IP68, můžete ji nosit, když si umyjete ruce nebo v deštivých dnech. Smartwatch má senzor srdeční frekvence, který shromažďuje údaje o naší srdeční frekvenci po dobu 24 hodin. Toto zařízení vám také pomůže ovládat spánek, díky jeho úplnému monitoru spánku. Má také krokoměr a umožňuje nám ovládat a odhadnout kalorie spálené po celý den.

Kromě výše uvedených funkcí! Tento Haylou Rs4 Plus je vybaven teploměrem, který vám umožní sledovat vaše tělesné teploty v reálném čase. Tento chytrý hodinky může sledovat až 105 sportovních aktivit, včetně chůze, běhu, cyklistiky, lezení, fotbalu, basketbalu, badmintonu, tréninku zdarma, veslování, točení a gymnastiky. Dalšími funkcemi jsou monitor kyslíku SPO2, monitor krevního tlaku, sledování zdraví žen, trénink dechu, sedací připomenutí, připomenutí hovorů nebo zpráv, platba offline, alarm a mnoho dalších. Tento nositelný má kapacitu baterie 230 mAh s 7-10 dny normálního použití a 25 dní v pohotovostním režimu.

СМАРТ-ЧАСЫ XIAOMI HAYLOU RS4 PLUS. ОБЗОР, ОТЗЫВ, НАСТРОЙКА (90 циферблатов!)

HAYLOU RS4 PLUS Uživatelská příručka:

Poté, co získáte tento Haylou LS11 RS4 Plus! Musíte postupovat podle těchto dvou jednoduchých kroků:

 • Nainstalujte aplikaci Haylou Fun na svůj smartphone, která je k dispozici v obchodě s aplikacemi a přehráváním.
 • Spárujte své zařízení s chytrými hodinkami přes Bluetooth, poté bude načasování smartwatch nastaveno automaticky.

A je to! Nyní tedy můžete projít hovory, synchronizovat svůj kalendář nebo přijímat oznámení o smartphonu přímo z chytrých hodinek, můžete také zobrazit všechna data shromážděná chytrými hodinami, jako je srdeční frekvence, počet kroků nebo kvalita spánku přímo do vašeho smartphonu pro větší displej a lepší analýza dat.

Mohlo by se vám také líbit:

Výhody a nevýhody podle specifikací?

Pros: Docela skvělý design, 1.78 palcový velký displej AMOLED, 105 sportovních režimů, 6 druhů monitorování zdraví, 100 obličeje hodinek

Nevýhody: Není vhodné pro plavání

Cena a dostupnost?

Haylou Rs4 Plus Smartwatch je právě k dispozici pouze na Aliexpress. Zkontrolujte cenu

Můžete také zkontrolovat: Nové a nejnovější chytré hodinky 2023

Haylou Rs4 Plus

Haylou ls11 rs4 plus. Vylepšená verze vlajkové lodi Haylou pro 2022.1.78 „Displej sítnice Ultra HD s technologií AMOLED, rozlišení 368 x 448 px s obnovovací frekvencí 60 Hz, kovové tělo, Bluetooth V5.1 Konektivita s aplikací Haylou Fun, SP02 (oxygenace krve), srdeční frekvence a sledování spánku, senzor teploty kůže. Integrovaný krokoměr, senzor pohybu, dýchací cvičení, hudební přehrávač, spálené kalorie, budík, stopky, předpovědi počasí a telefonní oznámení (SMS, telefonní hovory a aplikace). než 100 sportovních režimů. Odolnost proti prachu a vodě s certifikací IP68, výdrž baterie do 28 dnů (10 dní s nepřetržitým používáním okysličení krve, monitorování krevního pulsu a teploty kůže).

Výměna velikosti náramku 20 mm se hodí k tomuto zařízení.

Haylou, jeden z nejslavnějších a nejlepších výrobců rozpočtových chytrých hodinek, přichází s nejnovějším přírůstkem do své vlajkové lodi RS série pro 2022.

Nejdůležitější funkce HAYLOU RS4 Plus Watch

 • Dotkněte se sítnice UHD AMOLED displeje s diagonálem 1.78 „s obnovovací frekvencí 60 Hz
 • Baterie s kapacitou 230 mAh po dobu až 28 dnů provozu
 • Velký výběr číselníků
 • Sledování srdeční frekvence
 • než 100 sportovních aktivit
 • Oznámení z telefonu
 • Vodotěsná s certifikací IP68
 • Kompatibilita Android a iOS

Přesná kvalita a zpracování

Smart Watch Haylou RS4 Plus mají moderní a elegantní design s velkým čtvercovým displejem s zaoblenými stranami. Jedná se o unisexový model, který budou ocenit muži i ženy. Kromě dotykové obrazovky má zařízení také fyzické tlačítko, které se používá k jeho zapnutí a vypnutí nebo k řízení sportovních režimů. Obnovová frekvence 60 Hz zajišťuje hladkost a ostrost obrazu, která bude dokonale čitelná i na přímém slunečním světle.

Tenké a lehké tělo hodinek je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, díky kterému je hmotnost hodinek pouze 57.6G, takže to vůbec nezasahuje do vaší ruky.

V balíčku najdete stříbrný náramek s magnetickým uzávěrem, který je vhodný pro celodenní opotřebení. Upřednostňovali byste kovový nebo kožený popruh? Není problem. Hodinky jsou vybaveny univerzální sponou se šířkou 20 mm, která vám nabízí neomezené možnosti přizpůsobit se vašemu stylu.

Váš osobní sportovní trenér

Hodinky Haylou Rs4 Plus jsou vhodné pro každého sportovce, ať už právě provozujete rekreačně, překonáte své vlastní limity, nebo jen rádi chodíte na procházku, hodinky vám pomohou sledovat vaše aktivity. Nabídnou vám více než 100 sportovních režimů, mezi něž patří cyklistika, běh, lyžování, basketbal a další.

Co můžete sledovat ve svých aktivitách? Každá z činností nabídne různé metriky. Nejčastěji se setkáte s časem cvičení, srdeční frekvence, vzdálenosti, průměrnému tempu, počtu kroků nebo počtu spálených kalorií. Stručně a jednoduše to budou vaším ideálním sportovním trenérem, který budete mít vždy po ruce.

Váš osobní zdravotní poradce

Pokud jste zastáncem zdravého životního stylu a chcete mít vše pod kontrolou, pak jsou hodinky jen pro vás. Můžete například sledovat úroveň kyslíku v krvi. SPO2. Nízké hladiny kyslíku v krvi mohou snadno způsobit únavu, nedostatek energie a sníženou koncentraci. K této podmínce může dojít kdykoli během dne. Riziková skupina jsou primárně sportovci a lidé intenzivně namáhají mozek.

Ale také vám pomohou s celodenním monitorováním srdeční frekvence nebo inteligentním sledováním spánku, kde automaticky zaznamenávají časy a stavy spánku. Během sedavé práce nebo studia budete také dostávat připomenutí, aby postavili, chodili nebo se protáhli, jakož i dýchací cvičení, abyste zmírnili stres a uvolnili mysl a tělo.

Životnost baterie, na kterou se můžete spolehnout

HAYLOU RS4 Plus Smart Sports Watch mohou trvat až 28 dní na jednom poplatku v režimu základního použití. Pokud jste však vášnivý sportovec nebo používejte hodinky 24 hodin denně, den i noc, baterie vám vydrží až 10 dní na jeden náboj.

Certifikace odporu

Hodinky mají certifikovaný odpor IP68. Takže je můžete snadno použít při mytí nádobí, osprchování atd. Snadno také zvládnou nadměrné pocení nebo déšť.

Inteligentní funkce a oznámení

Haylou Rs4 Plus je vybaven Bluetooth V5.1, díky kterému můžete hodinky snadno připojit k smartphonu a okamžitě začít přijímat inteligentní oznámení ve formě hovorů, zpráv a informací z různých aplikací přímo na ruce. Jednoduše zvedněte zápěstí a víte všechno v první sekundě. Nabídnou různé časové funkce, oznámení o počasí, ovládání hudby nebo nalezení ztraceného telefonu.

Nelíbí se vám design tváře hodinek? Jednoduše to změňte. Budete mít více než 100 sledovaných tváří, z nichž si můžete vybrat z hodinek a stahování v aplikaci Haylou Fun s možností nastavit vlastní fotku na pozadí.

Další parametry

Kategorie:

Záruka:

Desklej:

Konektivita:

Další Vlastnosti:

Operační Systém:

Rozměry:

HMotnost:

Baterie:

Smartwatches Haylou
24 měsíců (společnost 12)
1.78 „Sítnice UHD AMOLED, 368 x 448 PX
Bluetooth V5.1
Nodifikace z Telefonu, Opticý Snímač Teporé Frekvence, Monitorování Spanku, Měření teploty Pokožky, SpO2, Senzor Zrychlení, Krokoměr, Přehehrava. Hudby, Funkce najdi telefon, ip68.
Kompatibilita: Android 6.0 a Vyšší/ios 11 a vyšši
45.2 x 37.2 x 10.4 mm
57,6G
230 mAh

Být první, kdo zveřejní článek k této položce!

Pouze registrovaní uživatelé mohou zveřejňovat články. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Být první, kdo zveřejní článek k této položce!

Pouze registrovaní uživatelé mohou zveřejňovat články. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.

Nízká cena 49 EUR: Haylou Rs4 Plus má krásný kovový design, měření tělesné teploty a magnetický náramek

4 3.2K displej

Trh s inteligentními hodinkami je obrovský a každý výrobce se v něm snaží získat své místo. To se daří docela dobře se značkou Haylou, která patří do ekosystému Xiaomi. V minulosti jsme měli příležitost vidět několik zajímavých kusů a Haylou Rs4 Plus jsou jedním z nich.

Zatím nejlepší kupón

Smartwatch Haylou Rs4 Plus je nyní za nejlepší cenu prodejce na portálu Gshopper. Díky bezcelní dopravě, která je zcela zdarma, zboží dorazí bez celních poplatků.

Důležité: Nikdy na gshopperu nekupujte prostřednictvím aplikace na smartphonu! Chcete.li zakoupit, použijte prohlížeč Chrome na počítači nebo smartphonu. Jinak ztratíte náš zákaznický servis. Pokud odkaz nemůžete otevřít, vypněte Adblock v prohlížeči nebo zkopírujte odkaz kliknutím na tlačítko Sleva s pravým tlačítkem myši a ručně vložte odkaz na adresu adresy prohlížeče.

Haylou Rs4 Plus

Tip: Doprava zdarma.

Doprava zdarma je k dispozici pro tento produkt. Toto je však nejpomalejší metoda doručení a zboží může cestovat od 20 dnů do 1 měsíce.

Nakupujete Gshopper poprvé?

Na webu Gshopper se zaregistrujete na účet nebo se přihlásíte. Můžete se také přihlásit prostřednictvím účtu Google nebo

Klikněte na naše oranžové tlačítko Využijte slevu v našem článku, budete přesměrováni na produkt. Poté klikněte na „Koupit nyní“.

V košíku nejprve vyplňte dodací adresu bez diakritiky.

V tomto poli zadejte kupón slevy:

Po vstupu do kupónu budete i nadále platit tlačítkem „Pokladna“, které vás přesměruje k výběru metody platby. Je možné platit kreditní kartou nebo prostřednictvím PayPal. Po úspěšné platbě obdržíte potvrzovací e-mail a můžete také zkontrolovat objednávku na účtu na webu.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

Aliexpress Standard Dospívání

Aliexpress Standard Dospívání

Tip: Duty Free Shipping přes Aliexpress Standard Dospívání

Pro tento produkt je k dispozici standardní přeprava Aliexpress. Je to nejpohodlnější metoda doručení, která se koná bez cla a ve většině případů je dodávána kurýrní společnost. Dodací doba je obvykle 10-20 dní.

Sledujte cenu tohoto produktu. Jakmile vám vydáme nový kupón, zašleme vám e.mail.

Můžete se odhlásit kdykoli.

XIAOMI HAYLOU RS4 PLUS. ПОЛНЫЙ ОБЗОР И ТЕСТ НОВЫХ СМАРТ ЧАСОВ

Výrobce je známý tím, že zařízení nabízejí velmi dobré parametry za dobrou cenu. Tento model není výjimkou. Najdete vše, co byste mohli očekávat od chytrých hodinek, a to vás nebude stát moc. Za své peníze získáte nejen funkčně nabité, ale také designové atraktivní hodinky.

Sledování Haylou Rs4 Plus má krásný displej a IP68

Jsou kompatibilní s operačními systémy Android a iOS. Mohou se chlubit velkým a vysoce kvalitním displejem 60 Hz AMOLED s diagonálem 1,78 palce a jemným rozlišením 368 x 448 pixelů. Výsledkem je, že obraz bude vždy ostrý a také naprosto čitelný na přímém slunečním světle.

Zvýšená odolnost proti vodě s certifikací IP68 je samozřejmě záležitostí. To znamená, že můžete plavat s hodinkami bez obav. Rovněž stojí za zmínku i další funkce. Zatímco nepřetržité sledování srdeční frekvence je již standardní, měření teploty kůže je funkcí, kterou často nenajdete na mnohem dražších hodinách.

Pokud budete mít až 105 sportovních režimů, je také měření okysličení krve (SPO2). Každý jistě najde své vlastní. Potěší atraktivní magnetický popruh, který nejen vypadá dobře, ale je také praktický. Můžete si vybrat z více než 100 online číselníků.

Monitorování spánku a menstruačního cyklu a velké vytrvalosti

Další zajímavou funkcí je sledování spánku, hodinky vám přesně ukážou, jak dobrý byl spánek, a navrhněte tipy, jak jej zlepšit. Během spánku monitorují nejen vaši srdeční frekvenci, ale také oxygenaci krve a další důležité zdravotní funkce. Sledování menstruačního cyklu je také připraveno pro dámy.

Integrovaná baterie s kapacitou 230 mAh slibuje při normálním použití až 10 dnů vytrvalosti. Nabíjení je řešeno magneticky, samozřejmě dostanete nabíječku do balíčku. Hodinky váží 57,6 gramů a jeho rozměry jsou 45,2 x 37,2 x 10,4 mm.

Xiaomi Haylou Rs4 Plus AMOLED SMART WATCH (Magnetic Appap)

Xiaomi Haylou Rs4 Plus přichází s 1.78palcový velký displej sítnice AMOLED s obnovovací frekvencí 60 Hz. Je vybaven zakřiveným 2.5D sklo a vytvořené s rozlišením 368 x 448 pixelů. Je vybaven několika funkcemi včetně monitoru srdeční frekvence, monitoru kyslíku SPO2, teploměr, 105 sportovních režimů, vodotěsných IP68 a mnoho dalších. Haylou Rs4 má čtvercový design, který vypadá sportovně, stylově a hodí se k mužům a ženám. Má fyzické tlačítko na pravé straně pouzdra. Tělo smartwatch je vyrobeno z kovu, zatímco popruh je k dispozici v silikonu. Tato chytrá hodinka je nabitá různými tvářemi hodinek a je k dispozici v černé, stříbrné a dobré barvě. Haylou Rs4 Plus je vodotěsná smartwatch IP68, můžete ji nosit, když si umyjete ruce nebo v deštivých dnech. Smartwatch má senzor srdeční frekvence, který shromažďuje údaje o naší srdeční frekvenci po dobu 24 hodin. Toto zařízení vám také pomůže ovládat spánek, díky jeho úplnému monitoru spánku. Má také krokoměr a umožňuje nám ovládat a odhadnout kalorie spálené po celý den. Tento Haylou Rs4 Plus je vybaven teploměrem, který vám umožní sledovat vaše tělesné teploty v reálném čase. Tento chytrý hodinky může sledovat až 105 sportovních aktivit, včetně chůze, běhu, cyklistiky, lezení, fotbalu, basketbalu, badmintonu, tréninku zdarma, veslování, točení a gymnastiky. Je také vybaven monitorem kyslíkového monitoru SPO2, monitor krevního tlaku, sledování zdraví žen, trénink dechu, sedací připomenutí nebo připomínky zpráv, platební platby Alipay, alarm a mnoho dalších. Xiaomi Haylou Rs4 Plus AMOLED SMART Watch (Magnetic Appap) je poháněn baterií 230 mAh s 7-10 dny normálního použití a 25 dní v pohotovostním období.

Funkce:

 • 1.78 ″ displej sítnice AMOLED
 • 368448 Pixel
 • Řemeslo s kovem
 • 105 sportovní režim
 • 100 Online Faces Watch Faces
 • Přizpůsobené hodinky
 • Sledování srdeční frekvence SPO2
 • Spánek, monitorování
 • Monitorování teploty

Pětibodový kontrolní seznam štěstí turistického signálu 3denní 100% refundační politika 100% originální dodací dopravy zdarma bez skrytých poplatků. 100% bezriziková bezplatná platba prostřednictvím Baksh, Bank, Cod

Důležité: Opravdu věříme, že máme některé z nejlepších produktů v turistickém signálu. Pokud z jakéhokoli důvodu nemáte pozitivní zkušenost, uděláme cokoli, abychom se ujistili, že jste s nákupem 100% spokojeni

Sledujte nás Sledujte více chytrých hodinek

E-mail: nakupujte@turistSignal.com nebo zavolejte na naši podporu: 880 1613 664488

Xiaomi Haylou Rs4

Koupit v aplikaci

Prohledejte kód produktu a přímo si koupíte.

Postupujte podle níže uvedených kroků:

Přejděte na Google a Apple Market Stahování Instalovat aplikaci

Otevřete aplikaci Sunsky a naskenujte levý QR kód

Nákup na nižší na základě částky akumulativního řádu za posledních 180 dnů.

1089 zhlédnutí

Tip: Pokud si je koupíte společně, užijete si jak normální sleva, tak další sleva. Normální sleva se počítá z částky vozíku a z posledních 180denních objednávek. Zkontrolujte prosím podrobnosti v košíku.

nedávno shlédnutý

Popis

Materiál: Silikon kovového těla 2. Displej: 1.78 palcová obrazovka AMOLED, rozlišení 368×448. Baterie: 230 mAh 4. Životnost baterie: 10 dní v typickém režimu (24 hodin s zapnutou funkcí srdeční frekvence), 28 dní v základním režimu 5. Bluetooth: Bluetooth 5.1 6. Senzory: Senzor srdeční frekvence, snímač pohybu, snímač kyslíku krve. Vodotěsná: IP68 8. Synchronizovaná datová platforma: Haylou Fun 9. Podporovaná zařízení: Android 6.0 nebo iOS 11.0 a vyšší 10. Hlavní funkce: 105 sportovních režimů, celodenní monitorování srdeční frekvence, monitorování kyslíku v krvi, sledování spánku, monitorování tlaku, připomenutí menstruačního cyklu žen, připomenutí zpráv, 100 online hodinek Face 11. Užitečné funkce: Budík, stopky, odpočítávání, oznámení o počasí, ovládání hudby, nalezení telefonu atd. 12. Rozměry: 45.2×37.2×10.4 mm 13. Šířka popruhu: 22mm 14. Hmotnost: 51.8G (včetně popruhu) 15. Podpora jazyka: Číňana a angličtina

| Denial of responsibility | Contacts |RSS