Herní náhlavní souprava od Sennheiser: Hra Zero Review. Sennheiser G4Me nula

Herní náhlavní souprava od Sennheiser: Hra Zero Review

Sennheiser je renomovaný tradiční německý výrobce, který doposud jen málo vzhled v herním sektoru. Game Zero je jednou z mála herních náhlavních souprav od Sennheiser. Náhlavní souprava je navržena speciálně pro herní průmysl a je navržena tak, aby vyhovovala potřebám nejnáročnějších hráčů a poskytovala ideální zvukový zážitek.

Sennheiser je dlouho považován za nejvyšší značku mezi výrobci sluchátek. Kromě již zmíněného zvukového zážitku slibuje Sennheiser velkou skupinu hráčů dokonalého filtrování hluku a sofistikovaný design. Sennheiser však zůstává věrný sám sobě a nepřizpůsobuje se výraznému designu běžného v herním průmyslu. Takže náhlavní souprava „Game Zero“ se představuje poměrně jednoduché.

Technická data rozsah dodání

Frekvenční odezva sluchátek je mezi 10 a 28 000 Hz, zatímco impedance je 50 ohm. Citlivost při 1 kHz je přesně 108 ohm.

Sennheiser G4ME Zero. профессиональная игровая гарнитура. Видеодемонстрация от Comfy

Mikrofon má frekvenční odezvu 50 až 16 000 Hz a citlivost.38 DBV/PA při 1 kHz.

Náhlavní souprava váží celkem 300 gramů a je dodáván s kabelem s dlouhým pochvařem na tři metry. Náhlavní souprava EUR 190 EUR také přichází s cestovním pytlem a kabelem pro připojení k smartphonu.

Vypadá a zpracování

Nejprve cestovní sáček, ve kterém je náhlavní souprava umístěna, upouští oko. Tato okolnost je samozřejmě obzvláště pozitivní, protože náhlavní souprava je v ideálním případě chráněna a je také zahrnuta možnost dopravy. Cestovní taška je zvláště užitečná pro nadšence LAN Party nebo pro lidi, kteří se nechtějí dělat bez náhlavní soupravy na dovolené. Cestovní sáček je zpracován vysoce kvalitní, je uzavřen zipem a má další malý kompartment.

Jednoduchý vzhled sluchátka je také nápadný. Kvůli nim vyniká z podobných náhlavních souprav. Ti, kteří dávají přednost světlým barvám, efektům a jiným doplňkům, nebudou se Sennheiserem spokojeni. Přátelé jednoduchého, ale ušlechtilého designu budou dobře doporučeni použít hru Zero.

Všechny materiály jsou vysoce kvalitní; ohledně zpracování neexistují žádné kritiky. Přes robustní materiály je 300 gram náhlavní souprava poměrně lehká. Sennheiser tak vytváří dobrou směs robustnosti, designu a příjemné váhy. ten by měl být výhodou, zejména pokud se nosí po dlouhou dobu.

Ušní šálky jsou polstrovány černou imitační kůží, která má měkké jádro.

Pohodlí

Hranu Zero je prodloužena o 5.5 centimetrů na obou stranách, aby se vešly náhlavní soupravy do velikosti hlavy. Celkem je k dispozici odbavení až 11 centimetrů, což by mělo stačit pro většinu lidstva. Nastavení probíhá krok za krokem v menších krocích. Auricle lze také upravit. Sennheiser k tomuto účelu používá robustní kloub z nerezové oceli.

Náhlavní souprava se v testu ukáže jako příjemná. Zejména měkké polstrování chrámu a šálků uší, stejně jako nízká hmotnost, mají pozitivní vliv na pohodlí nošení. Obě auriky jsou poměrně velké, a proto nabízejí dostatek prostoru i pro větší uši. Kvůli konzistentnímu utěsnění téměř proniká žádný vnější hluk do vnitřku skořápek. Tato umělá kožená pečeť však má také nevýhodu: po delší nošení se pod úsečkami stane relativně teplým. Toto teplo pravděpodobně nelze úplně vyhnout s polstrovanými náhlavními soupravami.

Zvuk

Protože se jedná o stereofonní náhlavní soupravu, neposkytuje prostorově povolený více ovladači. Přátelé okolního zvuku by si proto měli vybrat jinou náhlavní soupravu. Sennheiser ukazuje dobré porozumění potřebám hráčů, pokud jde o zvuk. je eliminován hluboký, svěží basy. Místo toho dochází k koncentraci na střední. Přesné umístění soupeře může uspět pouze tehdy, pokud jsou Mids velmi podrobné. Sennheiserova hra nula nabízí právě to. nejmenší detaily jsou jasně slyšet. Soustředěním na esends dosáhne Sennheiserova hra Zero. Náhlavní souprava nenabízí svěží basy. ale pro hraní to není nutné. Vzhledem k tomu, že se jedná o herní náhlavní soupravu, Sennheiser dělá moudré rozhodnutí.

Ovládání hlasitosti je vyrobeno malým kolem, které je ubytováno na pravém auriklu. Kabelové dálkové ovládání není zahrnuto. Je také zahrnut do praktického testu, protože všechna nastavení lze pohodlně vyrobit přímo v náhlavní soupravě.

Mikrofon je také přesvědčivý v testu. Přenos hlasu je vybaven zrušením hluku a vynikající citlivostí, je naprosto jasný. Hluk není přenášen. Shielding of the Auricles také eliminuje nenáviděný ozvěn. celkově velmi přesvědčivý mikrofon. Pro ztmavení není k dispozici žádný samostatný přepínač. Mikrofon musí být jednoduše nakloněn mírně nahoru. Zvukové kliknutí naznačuje, že mikrofon byl tlumen nebo zapnutý.

Hands On: Sennheiser G4me Zero Gaming Review

Prémiová herní headseta Sennheiser zní úžasně i přes její 2.1 Omezení stereového zvuku.

Nevýhody

Proč můžete věřit Techradar

Trávíme hodiny testováním každého produktu nebo služby, které kontrolujeme, takže si můžete být jisti, že kupujete to nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Audiofilové vědí, že Sennheiser je ve zvukovém světě respektován od sluchátka z rušení hluku po masivní sluchátka DJ. Ve světě herního světa však německá zvuková společnost šlapala novou půdou svými G4ME One a G4ME Zero Headsets. Na výstavě na Pax East jsem dostal šanci si dát pár Sennheiserových vyšších G4ME Zero napojeno na Xbox One, abych viděl, jak společnost sráží s novou řadou herních plechovek.

Pár G4ME nuly, se kterými jsem si musel hrát na kongresu, byl v nově vydané černé a červené barvě. Až dosud byla sluchátka k dispozici v bílé barvě s červenými akcenty a černou oříznutým čelenkou. All Black povrch je o něco méně honosný než jeho bílá varianta, ale celkově je G4ME Zero stále módní herní headseta. Záda zády ušních šálků jsou navrženy s vzorem grilu, aby jim daly trochu vkusu. Knoflík rotujícího objemu také akcenty pravého ušního šálku. Mezitím má levá strana připojený mikrofon, který při zvednutí ztlumí jakýkoli hlasový chat pocházející z hráče.

Obě sluchátka jsou připevněna na rotující a skládací závěs. To mi umožnilo sundat náhlavní soupravu a vyrovnat si ušní šálky na mé hrudi, kdykoli jsem chtěl udělat přestávku od všech střelby v duchů Call of Duty. Poté, co jsem je sundal. Díky tomu je náhlavní souprava menším balíčkem pro přenášení, protože je to zhruba o palec vysoký, když se vše složí.

Pokud jde o skutečné nošení sluchátek, jsou nuly G4ME bez dozoru lehké díky jejich celoplastické sestavě. Ušní šálky na Sennheiser jsou kavernózní a měly by zcela obávat i ty největší uši. G4ME nula radost nosit díky šálkům uší z měkké kůže a plyšovému polstrování.

Bohužel na zvukové frontě jsou nuly G4ME trochu omezené ve srovnání s jinými herními náhlavními soupravami. Náhlavní souprava Sennheiser dodává pouze 2.1 stereo zvuk, kde se tolik jeho dokončení může pochlubit 5.1 a dokonce 7.1 Zvuk stereo-surround. Přes toto omezení nuly G4ME stále přinášejí skvělou kvalitu zvuku.

Na výstavě jsem byl schopen slyšet nízkou, prudkou hudbu během docela okamžiků v duchů Call of Duty, a potom každá kulky zaslané ve hře následovaly interpunkční ránu. Navíc uzavřené ucho a zavřené záda. Znamená to, že uchové paprsky sluchátek pokrývají vaše ucho zcela a exteriér ušních šálků jsou zapečetěny. návrh nul G4ME přidal překvapivé množství izolace hluku.

Sennheiser GAME ONE Headset Review

herní, náhlavní, souprava, sennheiser, review, g4me

Sennheiser navržený především pro PC a nedávno vydal nový konektor 15 (asi 8 £/AU15) s názvem PCV 305. S tím mohou hráči připojit náhlavní soupravu přímo k řadiči Xbox One, aniž by museli procházet proprietárním adaptérem společnosti Microsoft. Samotná náhlavní souprava je cena za 279 (asi 166 GBP/Au296)

Brzy verdikt

Sennheiser G4me Zero se cítí jako skvěle prémiová kvalita herní náhlavní souprava. Je velmi lehké a pohodlné nosit. Navíc to také přináší úžasnou kvalitu zvuku v celém rozsahu od tiché náladové hudby po exploze a střelbu ve tváři.

Největší překážky pro to však jsou jeho vysoká cena a 2.1 stereo-zvuk. Existují prostě lépe vybavené a levnější alternativy. Za stejné ceny mohou hráči vyzvednout Astro A40s za téměř stejnou cenu, mezitím hráči PlayStation 4 vynechané ve tmě by se měli podívat na Turtle Beach PX4.

Nedostatek prostorového zvuku, možností mixu a zpracování digitálního signálu může být pro některé zvukové vážné hráče velkým zklamáním. Ale to by mohly být jen malé dohavy. Budu muset dát několik dalších hodin na poslechu, abych slyšel, zda tato omezení skutečně ovlivňují schopnost Sennheiser G4me Zero vydávat skvělý zvuk.

Recenze: Sennheiser G4me Zero Gaming Headset

Sennheiser má pověst výroby fantastického vybavení pro audiofil v různých odvětvích. O HD800 je známo, že jsou nejlepší znějící sluchátka, které si mohou koupit peníze, DJy HD6-8 jsou fantastická sluchátka DJ a PC360 G4ME byly mezi největšími herními náhlavními soupravy v jejich čase.

Sennheiser právě vydal svůj nejnovější vpád do účelových herních náhlavních souprav, The G4ME One a G4ME Zero. Pro tuto recenzi se podíváme na nulu. Tyto plechovky jsou vybaveny utěsněným měkkým koženým náušnicí s otevřeným uchovým designem. G4ME Zero prodává za 279.95 a je k dispozici v černé nebo bílé barvě s červenými akcenty.

K 10. lednu 2015 jsem použil Sennheiser G4ME nuly jako své každodenní řidiče dva týdny, poslouchal hudbu, hrál si s hlasovými komunikace. G4ME Zero se může pochlubit prémiovou cenou, ale jeho vlastnosti se hromadí?

Budování kvality, designu a pohodlí

Náhlavní souprava se lodí v tvrdém přepravním pouzdře, takže je ideální pro hráče, kteří chtějí cestovat s náhlavní soupravou. Sluchátka jsou velmi malá a obecně minimalistická ve svém návrhovém přístupu. Kvalita budování je velmi solidní a nepochybuji, že kovové panty poskytnou v průběhu času spoustu síly a odolnosti. Moje osobní volba barvy byla černá, se všemi modely přicházejícími s červenými akcenty kolem ušních šálků a na mikrofonu. G4ME Zero se pohodlně vejde přes hlavu, pomocí nastavitelné čelenky. Ušní podložky mohou být nakloněny až na devadesát stupňů, aby se pohodlně vešly hlavy uživatele.

Náhlavní souprava je dodávána s 3.5 mm náhlavní soupravy a adaptéry mikrofonu, se spoustou délky drátu, aby bylo použitelné v situacích v reálném světě. Není to však příliš dlouho, dokud mohou být některé náhlavní soupravy. V bezdrátových verzích není k dispozici ani nula G4ME ani jedna, takže pokud je chcete použít pro komunikaci na notebooku nebo tabletu bez 3.5 mm mikrofon z krabice, budete mít bohužel z štěstí.

herní, náhlavní, souprava, sennheiser, review, g4me

Měkké kožené ušní polštářky se hodí velmi pohodlně přes uši a vytvářejí velmi efektivní pečeť. Prostřednictvím nepřetržitého používání během mnoha dlouhých her a skype sessions, úroveň komfortu G4ME nula vytrvalá, kde žádná jiná náhlavní souprava, kterou jsem použil. Je to způsobeno kombinací hojného polstrování, kde se počítá a velmi nízká hmotnost pouhých 312 g. G4ME Zero dělá úžasnou práci při zrušení hluku na pozadí, když se počítá nejvíce; umožnilo to projít veškerý zvuk i s nejhlasitějšími a nejnáročnějšími zvuky, které se odehrávají v mém okolí. Kromě toho zvuk vůbec neuniká náhlavní soupravě.

Poslední poznámka o návrhu nuly G4ME. Na trhu je mnoho herních náhlavních souprav, pro mnoho různých lidí. Někteří mají rádi vzhled Steelseries Sibiře, jiní jako vzhled Kraken Chroma a jiné jako DT770S. Osobně však považuji všechny výše uvedené za příliš hloupé vypadající a přes vrchol. Gamer Bling je něco, co cítím.

Ovládání mikrofonu a hlasitosti:

Zahrnutý (a připojený) mikrofon je tlustý a připojený velmi ohýbatelným gumovým kusem s robustním a odolným. Když je mikrofon nakloněn nahoru, může být slyšet slyšitelné kliknutí, které znamená, že mikrofon je vypnutý a již nepřijímá zvuk.

Pokud jde o kvalitu, mikrofon je opravdu docela působivý pro integrovaný mikrofon. Při správném vyladění je zvuk jasný a v současné době jsem nezažil žádné rány. Stále bych navrhl externí mikrofon pro dlouhodobé použití.

herní, náhlavní, souprava, sennheiser, review, g4me

Zvukový objem zařízení na ucho hráče může být ovládán knoflíkem na pravém ušním podložce.

Kvalita zvuku

Jak již bylo zmíněno, Sennheiser si pro sebe vybudoval docela pověst ve vysoce kvalitním prostoru kvality zvuku. G4ME Zero je naživo podle jména Sennheiser a pak některé. Zvuk je při hraní křišťálově čistý, exploze v Battlefield 4: Poslední stojan je živý a definovaný. Blacklight: Retribution and Warframe je široká škála zvukových zvuků bohatých a jasných zvuků. Poslech hudby na nule G4ME je také naprosto příjemné. Zatímco sluchátka monitoru a audiofilních sluchátek zní méně zkreslená, zvuk G4ME Zero velmi dobrý pro každodenní poslech hudby. Bass v hojnosti punchy, ale v žádném případě to není tvář tavení. Ti, kteří hledají sluchátka výhradně pro hudbu, by se měli dívat jinde. Rovněž stojí za zmínku, že pokud posloucháte klasickou nebo obecně měkčí hudbu, nemusíte se dívat na náhlavní soupravy G4ME, protože se k tomu nejsou dobře vhodné.

Rychlá poznámka o řízení této náhlavní soupravy. Tyto náhlavní soupravy v podstatě vyžadují zesilovač nějaké formy. Oba počítače, které jsem testoval, to nebyl žádný problém, ale nemohou být poháněny iPhone/Mobile Phone nebo ve skutečnosti žádným nezzemaštěným zařízením. G4ME Zero má 150ohmovou impedanci, takže existuje docela dost odporu řidiče. Většina lidí si to nevšimne při hraní, ale rozdíl v poslechu hudby na zesíleném zdroji je zřejmý.

Testované hry (noty něco, co jsem hrál pouze za účelem zvukového testování)

Deus Ex Human Revolution Metal Gear Solid: Ground Zeroes Warframe Blacklight: Retribution F.E.A.R. Dayz Dirty Bomb

Hudba poslouchala (všechny MP3 320 nebo ALAC, pokud netestuje Spotify):

Blue Stahli. Ultranumb a Enemy Monstercat. Horizon Mix Celldweller. konec říše a srdce při žádosti Alexandrie. Pohybující se a smrt Me Starset. nechte to zemřít a masožravec pro odkaz.

Moje nastavení: notebook Asus G750JH. 3.5mm Audio Jack My PC. prostřednictvím astro herní mixamp

Celkově se jedná o fantastickou herní náhlavní soupravu; Stojí za drahou cenu, pokud jste hráč, který hledá minimalistický vzhled spojený s funkcemi náhlavní soupravy, pohodlí a fantastickým zvukem.

nipnops

Dal jsem oo do Swagoo. Jeden ze zakladatelů KBMod. Streamuji na Twitch, stejně jako psaní a úpravy pro web.

Brandon’s Build Showcase →

Gigabyte se připojí k hlavnímu závodu 10GBE a já jsem stále 100 MB pleb →

Recenze Sennheiser GSP 300 →

Cougar Revenger | PMW3360 Sensor Gaming Mouse →

Průvodce sestavením PC. květen 2018

Vítejte ve verzi našeho PC Build Guides v květnu 2018. Implementovali jsme cenové cíle (800, 1400, 2000) na sebe a museli jsme s každou sestavou provádět kompromisy. Váš osobní rozpočet bude pravděpodobně flexibilní, ale doufáme, že vám tento článek poskytne :: Číst »

Sennheiser Game One Gaming Headset Sluchátka recenze

Hra Sennheiser One je jednoduchá a pohodlná herní náhlavní souprava s skvělou kvalitou zvuku. Tato sluchátka mají kabelový design, takže trpí v dosahu, ale nemají prakticky žádnou latenci, což je způsobuje, že jsou vhodné pro herní i filmy, tak pro sledování filmů. Mají také otevřené ušní šálky, které jsou pro herní náhlavní soupravy relativně vzácné. To jim dává lepší zvukovou scénu, ale dělá je ještě méně vhodnými pro hlasité prostředí a venkovní použití. Bohužel jim chybí několik aktivních funkcí ve srovnání s jinými herními sluchátky v jejich cenovém rozpětí.

Náš verdikt

Skvělé pro neutrální poslech. Hra má dobře vyváženou kvalitu zvuku a otevřený design, který jim poskytuje otevřenější zvukovou scénu než většina herních náhlavních souprav, které jsme dosud zkontrolovali. Také, i když jim může chybět trochu basů pro hraní, jejich neutrální zvuk a pohodlný design z nich činí dobrou volbou pro příležitostné a neutrální poslech.

Není vyrobeno pro dojíždění. Mají otevřený design, který sotva blokuje okolní hluk, takže nebudou vhodné pro dojíždění nebo cestování. Také nejsou příliš přenosné.

Sub-par pro sport. Přestože mají prodyšný design, nejsou dostatečně stabilní, aby byli slušnou možností pro běh. Jejich objemný design má průměrné kontrolní schéma a během fyzické aktivity se hodně otáčí.

Sub-par pro použití v kanceláři. Jejich otevřený design hodně uniká, což může být rušivé pro lidi kolem vás. Také neblokují hodně okolního hluku, takže pokud máte živou kancelář, budete moci slyšet veškerý chvění.

Tuto kabelovou herní sluchátku nelze použít bezdrátově.

Dobré pro hraní. Hra Sennheiser One má skvělou kvalitu zvuku, pohodlný design, nízkou latenci a dobrý mikrofon, který vyfiltuje hodně hluku. Protože jsou otevřené, mají o něco prostornější zvukovou scénu než jiné herní náhlavní soupravy. Jsou také prodyšnější, takže je budete moci nosit déle, ale jsou méně izolační. Bohužel jim chybí možnosti podpory softwaru a přizpůsobení.

herní, náhlavní, souprava, sennheiser, review, g4me
 • 8.0 Neutrální zvuk
 • 4.1 Dojíždění/cestování
 • 5.7 Sport/Fitness
 • 5.5 Kancelář
 • 5.8 bezdrátových her
 • 7.8 Kabelové hraní
 • 6.9 telefonních hovorů
 • Aktualizováno 11. srpna 2021: Převedeno na testovací lavici 1.5.
 • Aktualizováno 18. února 2020: Převedeno na testovací lavici 1.4.
 • Aktualizováno 21. listopadu 2019: Převedeno na testovací lavici 1.3.1.
 • Aktualizováno 21. listopadu 2019: Převedeno na testovací lavici 1.3.
 • Aktualizováno 16. února 2018: Převedeno na testovací lavici 1.2.
 • Aktualizováno 9. listopadu 2017: Recenze zveřejněna.
 • Aktualizováno 7. listopadu 2017: Zveřejněn včasný přístup.

Ve srovnání s jinými sluchátky

Hra Sennheiser One jsou pohodlná kabelová herní sluchátka s velkou kvalitou zvuku. Díky tomu jsou dobrou volbou pro kritické poslech a jejich kabelový design znamená, že při sledování videí a her nemají žádnou latenci. Bohužel jim chybí funkce ve srovnání s většinou herních náhlavních souprav ve svém cenovém rozpětí, takže pro hraní nebudou tak pohodlné jako některé z níže uvedených modelů. Také nemůžete odstranit jejich boom mikrofon a protože mají otevřený zády, nebudou vhodné pro venkovní použití. Podívejte se na naše doporučení pro nejlepší herní náhlavní soupravy, nejlepší herní náhlavní soupravy do 100 a nejlepší herní náhlavní soupravy PC.

Sennheiser Game One Gaming Headset je o něco lepší kabelová herní headsent než Hyperx Cloud Alpha. I když jsou oba podobně pohodlní, má Sennheiser lepší vyvážený zvukový profil a konzistentnější frekvenční reakci. Jejich mikrofon jejich rozmachu má také celkově pozoruhodný výkon. Hyperx se však cítí odolnější a lépe postavená.

Astro A40 TR Headset Mixamp Pro 2019 jsou lepšími herními sluchátky než Sennheiser Game One Gaming Headset. Astro má více kontrol a lepší podporu přizpůsobení prostřednictvím své aplikace, kterou Sennheiser chybí. Astro se cítí lépe postavené a mají skvělý basový výkon navzdory jejich otevřenému designu. Někteří lidé však nahlásili problémy pomocí doprovodného softwaru, což je trochu zklamáním. Na druhou stranu, Sennheiser může nabídnout lepší hodnotu, pokud opravdu nepotřebujete aplikaci, protože jsou docela všestranné a pracují s každou konzolí, která má příslušný Jack, zatímco pro model potřebujete model specifický pro konzolu Astro.

Drop Sennheiser PC38X funguje podobně jako Sennheiser Game One Gaming Headset. Zatímco obě sluchátka jsou dobře postavená, pohodlná, Sennheiser má o něco lepší celkový výkon boomu mikrofonu. Kapka však má výrazně lepší přesnost basů.

Sennheiser Game One Gaming Headset je lepší pro kabelové hry než EPOS Sennheiser GSP 600. Hra jedna je pohodlnější a mají lepší konzistenci frekvenční odezvy. Také díky jejich otevřenému designu mají lepší zvukovou scénu. To znamená, že uzavřený GSP 600 má lepší izolaci hluku a úniky. Také jsou lépe postavené a stabilnější.

Hyperx Cloud 2/Cloud II a Sennheiser Game One Gaming Headset jsou dobré herní náhlavní soupravy, ale každý funguje lépe různými způsoby. Open-Back Sennheiser má lepší reprodukci zvuku a bude otevřenější než Hyperx, ale někteří se mohou cítit, jako by jim trochu chybělo v podlaží. Mikrofon Sennheiser také nabízí lepší kvalitu nahrávání. Na druhou stranu má Hyperx míchání kanálů při použití prostřednictvím USB a je pohodlné a lépe postavené. Jsou také všestrannější, protože jejich uzavřený návrh blokuje více okolního hluku a můžete plně oddělit jejich mikrofon pro více venkovní vzhled.

Sennheiser Game One Gaming Headset a Steelseries Arctis Pro GameDac jsou velmi dobré kabelové herní náhlavní soupravy, ale s velmi odlišnými vzory. Sennheiser jsou sluchátka s otevřeným zádi, což znamená, že stěží izolují žádný hluk, ale mají v důsledku toho pohlcující zvuk. Steelseries izolují více hluku díky jejich uzavřenému designu a získání více basů. Jsou také mnohem přizpůsobitelnější než Sennheiser, a to díky jejich jedinečnému Gamedacu, i když to přidává trochu latence, kterou si vysoce konkurenceschopní hráči mohou všimnout.

Astro A50 Gen 3 Wireless 2017 jsou lepší herní sluchátka než Sennheiser Game One Gaming Headset. Astro má celkově vyvážený zvuk, ačkoli Sennheiserův design s otevřeným zádi může být pro některé vhodnější. Astro je o něco lépe postaveno, ale jejich design vyžaduje, aby jejich doku, aby fungovali, zatímco kabelové spojení Sennheiser je všestrannější. MIC Sennheiser nabízí lepší kvalitu záznamu a nebudete muset také spravovat výdrž baterie. Na druhou stranu má Astro několik možností přizpůsobení uvnitř své aplikace, které Sennheiser chybí.

Steelseries Arctis 7 Wireless 2017 a Sennheiser Game One Gaming Headset jsou dobrými herními náhlavními soupravami, ale ocelí jsou díky své bezdrátové podpoře všestrannější díky své bezdrátové podpoře. MIC Sennheiser má však mnohem lepší kvalitu nahrávání a jejich design s otevřeným zápletkem jim pomáhá znít prostornější. Pokud dáváte přednost svobodě bezdrátových her, bude pro vás Arctis 7 lepší, ale Sennheiser je dobrou volbou pro ty, kteří dávají přednost kabelovému spojení.

Hraní náhlavní souprava Sennheiser Game One a Beats Solo Pro Wireless jsou navrženy pro různé účely. Sennheiser jsou herní sluchátka s otevřeným zápletkem. Jsou pohodlnější a mají výrazně lepší pasivní zvukovou scénu a celkový výkon mikrofonu. Naproti tomu rytmy jsou vhodnější pro příležitostné použití. Mají bezdrátový, uzavřený design, cítí se lépe a mají systém ANC, který kolem vás může blokovat značné množství hluku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS