Hik Connect for PC Windows 7, 8, 10 & XP ke stažení zdarma. Hik Connect Windows

HIK-Connect for PC (Windows Mac) ke stažení zdarma

HIK-Connect pro PC: HIK-Connect je aplikace, která vám umožní sledovat vaše kamery na vašem mobilním zařízení. Tento nástroj pracuje pouze s modely Hik Vision DVR, NVRS a IP kamer, které podporují Cloud P2P. Pomocí tohoto nástroje můžete také sledovat CCTV a další kamery pro sledování sledování vzdáleně.

Dnes existuje spousta aplikací CCTV kamery nebo k dispozici na internetovém trhu v obchodě Google Play, které vám umožní sledovat vaše záběry kamery CCTV na vašem smartphonu. Jakmile nainstalujete software pro útes, který vám umožní ovládat všechny kamery z jednoho místa.

Aplikace HIK-Connect je klientská aplikace, která umožňuje monitorovat a řídit kamery pro sledování CCTV a také digitální videorekordéry. Je to velmi uživatelsky přívětivé rozhraní. Takže můžete snadno připojit a ovládat celkové IP kamery pomocí buněčného připojení nebo Wi-Fi.

Je speciálně navržen pro zařízení Android, který vám pomůže sledovat vaše kamery. Pokud chcete tuto funkci použít na počítači, musíte ji nainstalovat. Zde poskytujeme, abyste vás nainstalovali k instalaci HIK-Connect pro PC.

Přehled HIK-Connect:

HIK-Connect je bezplatná aplikace, která vám umožní sledovat dozorové kamery na dálku. Funguje to pouze s modely Hikvision DVR, NVRS a IP kamer. Můžete nastavit své kamery na svém pracovišti budou moci sledovat, co se děje na vašem pracovišti pomocí této aplikace pro HIK-Connect.

Pro domácí kancelář je velmi vhodné, že potřebujete monitorovat sledovací kameru. Je k dispozici v obchodě Google Play. Pokud máte uživatele Androidu, můžete si jej stáhnout na zařízení Android a monitorovat fotoaparát ze zařízení.

HIK-Connect je navržen tak, aby vám umožnil připojit všechna vaše bezpečnostní zařízení Hikvision k zařízení Android. Můžete také získat živé video ze své bezpečnostní kamery.

Je určen pro zařízení Android. Zde vám pomůžeme získat aplikaci Hik-Connect na počítači nebo notebooku. Před instalací této aplikace do počítače uvidíme funkce HIK-Connect.

Funkce:

 • 24/7 Monitorování videa.
 • Podpora Wi-Fi.
 • Z fotoaparátu můžete získat živé video.
 • Uložte a sledujte všechny záběry později.
 • Monitorování fotoaparátu na dálku
connect, windows, stažení, zdarma

Jak stáhnout a nainstalovat HIK-Connect pro PC?

HIK-Connect je aplikace určená pro zařízení Android. Můžete jej získat z obchodu Google Play a nainstalovat jej na zařízení Android.

Pokud chcete nainstalovat aplikaci HIK-Connect do počítače, postupujte podle těchto kroků.

 • Nejprve si stáhnete emulátor Bluestacks Android.
 • Pokud chcete spustit aplikaci Android na vašem PC, pak vám software Bluestacks pomůže.
 • Nainstalujte na počítač software Bluestacks.
 • Otevřete Bluestacks a najděte obchod Google Play.
 • Video Otevřete obchod Google Play a zadejte jako HIK-Connect na vyhledávacím panelu.
 • Klikněte na tlačítko Instalovat a souhlasím s podmínkami.
 • Aplikace požádá o povolení k přístupu k vašemu mediálnímu souboru.
 • Poskytněte povolení a dokončete proces instalace.

A je to. Aplikace HIK-Connect se instaluje do počítače a můžete sledovat záběry z fotoaparátu z jednoho místa.

connect, windows, stažení, zdarma

Hik Connect pro PC Windows 7, 8, 10 XP ke stažení zdarma

Hik Connect for PC Online: Ahoj příteli, vítejte na našem technickém blogu. Dnes jsou nástroje pro dohled jednou z hlavních věcí, které poskytují bezpečné a bezpečné prostředí pro vaše práce a domácí místa. Pokud hledáte nejlepší aplikaci pro dohled CCTV, navrhujeme, abyste použili Hik Connect pro PC. Aplikace Hik Connect je bezplatný nástroj, který bude fungovat s modely HIK Vision IP kamer, které podporují Cloud P2P, DVR a NVR.

Hik Connect for PC navrhl zejména pro podnikatele, aby zabezpečili a zabezpečili své obchodní místa. Existuje mnoho bezpečnostních nástrojů a aplikace jsou k dispozici na internetu. V dnešní době lidé očekávají vše ve svých chytrých telefonech. Pomocí této aplikace HIK Connect můžete vzdáleně provozovat své kamery CCTV.“

Hik Connect for PC Windows

Stačí opravit své kamery CCTV (IP kamery) na svém pracovišti a pomocí této aplikace je můžete jednoduše ovládat na jednom místě na jednom místě. Tento Hik Connect na PC software je klientská aplikace. S digitálními video rekordéry to bude fungovat velmi dobře. Pomocí síťového připojení Wi-Fi můžete snadno připojit všechny své IP kamery v jedné aplikaci pro ovládání.

Aplikace HIK Connect je k dispozici pro zařízení Android i iOS. Můžete si jej snadno stáhnout z obchodu Google Play. Tato aplikace provedla obrovské stahování díky svým snadným a lehkým funkcím uživatelského rozhraní.

Jak nainstalovat HIK Connect pro PC Windows:

Za prvé, Hik Connect je aplikace pro Android pro instalaci jakékoli aplikace pro Android na PC, potřebujeme software Emulator Android. Emulátory Android jsou software, který nám pomůže spustit jakoukoli aplikaci Android na počítači Windows.

Na internetu je k dispozici spousta emulátorů Androidu, ale doporučujeme vám stáhnout emulátor Bluestacks.

Můžete si vybrat jakékoli emulátory Androidu, ale Bluestacks je můj návrh. Vyberte si další emulátory, jako je přehrávač aplikací NOX, Andy Emulator a KO Player.

Stáhněte si Bluestacks z níže uvedeného odkazu ke stažení nebo si stáhněte aktuální verzi z oficiálního webu.

Jednou proces stahování dokončí pokus o jeho instalaci na PC/notebook.

Nyní otevřete Bluestacks a vyhledejte Store Google Play Store.

V obchodě Google Play Vyberte vyhledávací lištu a zadejte „Hik Connect“

Hik-Connect for PC, Hikconnect camera view on Desktop/Laptop using Ivms 4200 Client software Sinhala

Nainstalujte HIK Connect pro PC s jediným kliknutím. Nyní nakonfigurujte a připojte své kamery z počítače. Sdílejte s námi své zkušenosti. Děkujeme Vám za Vaši návštěvu.

Související vyhledávání HIK Connect pro PC:

Hik Connect pro stahování softwaru PC

Hik Connect for PC online

Stáhněte si HIK Connect pro Mac

Hik Connect pro notebook

HIK CONNECT PRO PC Windows 10

Nainstalujte Hikvision IVM 4500 pro PC

Hik Connect for PC IVM 4500

Hik Connect for Desktop

Hik Connect for PC. zdarma ke stažení pro Windows 7, 8, 10 a Mac

Hik Connect for PC je nejlepší aplikace pro kontrolu a správu ze série Hikvision. Můžete připojit DVRS, NVRS. Kamery, video interkom a mnoho dalších zařízení jako bezpečnostní kontrolní panely. Umožní vám zkontrolovat video v reálném čase odkudkoli z těchto zařízení. Aplikace je plná úžasných funkcí a nástrojů, aby byl váš život mnohem pohodlnější.

HIK CONNECT je k dispozici pouze pro mobilní zařízení, jako jsou iOS a Android. Neexistuje žádná oficiální verze Hik Connect pro Windows nebo Mac. Existuje však snadný trik, který vám umožní spustit program na vašem PC. Přečtěte si tento článek a potvrďte metodu.

O Hik Connect for PC

Na internetu je k dispozici celá řada programů pro kontrolu IP a síťových kamer. Ale mnoho zařízení vám nabízí větší kontrolu, jako je HIK Connect. To vám umožní zvládnout mnoho věcí, kromě zobrazování videí z kamer. Jako příklad podporuje obousměrné video nebo zvukové interkomy. To znamená, že můžete mluvit se svými rodinnými příslušníky pomocí podporované kamery z kanceláře.

Takže HIK Connect vám také umožňuje odpovědět na hovory nebo zvony ze zvonu i ze zařízení Intercom Intercom. Umožňuje vám uložit video a zvuk z bezpečnostních zařízení, abyste je mohli později zkontrolovat, kdykoli budete chtít. Aplikace používá šifrovací technologii k ochraně vašich dat. Takže si můžete být plně ujištěni o zabezpečení uloženého videa a zvuku.

Jak stáhnout HIK Connect pro PC

Aplikace Hik Connect je k dispozici pro operační systémy založené na smartphonech, jak jsme již dříve řekli. Nemá žádnou oficiální verzi pro operační systém založený na PC, jako jsou Windows, Mac a další. Program však můžete spustit v počítači pomocí emulátoru Android. Emulátorem je počítačový software, který na vašem PC vytváří virtuální prostředí pro používání jakýchkoli programů Android na vašem PC. Implementace techniky používáte HIK Connect pro Android na vašem PC.

V současné době existuje široká škála služeb emulátoru online. Bluestack je jedním z nejspolehlivějších a nejslavnějších mezi nimi. Emulátor je vysoce preferován pro svůj slušný výkon a bezplatný. Níže budeme diskutovat o tom, jak stáhnout HIK Connect na PC několika způsoby.

Nainstalujte HIK Connect do PC pomocí Bluestack

Sledujte níže uvedený postup a stáhněte si Bluestack na počítači a spustíte HIK Connect.

connect, windows, stažení, zdarma
 • Navštivte oficiální web emulátoru Bluestack a stáhněte si vhodnou verzi podle vašeho zařízení.
 • Nainstalujte Bluestack a otevřete jej. Budete vyžadovat přihlášení do svého účtu Google Play.
 • Přihlaste se nebo vytvořte účet Google Play pro použití skladu Play.
 • Open Play Store a vyhledejte Hik Connect.
 • Z výsledku vyhledávání vyberte správnou aplikaci a stáhněte si ji.
 • Aplikace Hik Connect bude připravena k použití za chvíli.

Kroky pro instalaci HIK Connect pro PC se souborem APK

Pokud nevlastníte účet Google Play, můžete také stáhnout HIK Connect pro Windows pomocí daného způsobu.

 • Nejprve si stáhněte soubor APK HIK CONNECT APK vyhledáváním v Google.
 • Zjistěte soubor APK ze správce souborů a klikněte na něj pomocí myši.
 • Poté vyberte emulátor Bluestack „Open with“.
 • Aplikace bude nainstalována na Bluestack.
 • Po dokončení instalace bude připraven k použití.

Stejným způsobem platí pro spuštění HIK Connect pro Mac. Nejprve si však budete muset stáhnout emulátor Bluestack pro Mac.

Výhody používání HIK Connect jsou:

Zde jsou některé z horních okrajů používání HIK Connect:

 • Životní videa v reálném čase z produktů Hikevision.
 • Přidejte zařízení prostřednictvím IP adresy nebo skenováním kódu QR.
 • Dvousměrné zvukové interkomy, jako jsou zvukové hovory.
 • Odpověď volání z zvonků nebo zařízení pro intercom.
 • Přihlášení otisku prstu, abyste zajistili zabezpečení.
 • Podpořte až 8x zoom.
 • Uložit a sdílet videa a obrázky z fotoaparátu.

Hik Connect je aplikace bohatá na funkce, která vám může usnadnit život tím, že vám umožní ovládání různých zařízení několika prsty. Doufejme, že pokyny, jak je uvedeno výše, vám pomohou stáhnout Hik Connect pro PC.

Zkontrolujte přímá řešení, která se snadno sledují

Držitel diplomu v počítačích a s nadšeným zájmem o technologii je Madhuparna vášnivá pro psaní průvodců návodů a pomáhá lidem řešit nejsložitější problémy s okny Windows. Přečtěte si více

Poté, co se Alex vzdálil od firemního pracovního stylu. Držení serveru Windows MCSA. Přečtěte si více

 • Hikvision patří mezi nejpopulárnější nástroje pro bezpečnostní dohled po celém světě, které také zahrnují kamery CCTV.
 • Pokud však používáte starší verzi zařízení Hikvision, není podporován prohlížečem, můžete se setkat s chybou.
 • Mohlo by být také možné, že používáte starší verzi prohlížeče, která není kompatibilní s modelem zařízení.

Spalování s vaším aktuálním prohlížečem? Upgradujte na lepší: Opera si zasloužíte lepší prohlížeč! 350 milionů lidí používá operu denně, plně navigační zážitek, který přichází s různými vestavěnými balíčky, zvýšenou spotřebou zdrojů a skvělým designem. Zde je to, co může opera udělat:

 • Snadná migrace: Pomocí operního asistenta k přenosu ukončení dat, jako jsou záložky, hesla atd.
 • Optimalizace využití zdrojů: Vaše paměť RAM se používá efektivněji než v jiných prohlížečích
 • Vylepšené soukromí: integrované bezplatné a neomezené VPN
 • Žádné reklamy: Vestavěný blokátor reklamy zrychluje načítání stránek a chrání před dolováním dat
 • Herní přátelské: Opera GX je první a nejlepší prohlížeč pro hraní her
 • Stáhněte si operu

Download iVMS-4500 For PC (Windows 10/8/7 and Mac OS) For Free

Setkáte se s chybou, která říká, že váš prohlížeč není podporován na IP kameře Hikvision? No, to je běžná chyba.

Poté, co řekl, že to může přistupovat k nejnovějším záznamům Hikvision a IP kamerami pomocí webových prohlížečů přes TCP/IP.

Zde je podrobný seznam některých nejlepších prohlížečů pro Hikvision pro bezproblémový zážitek.

Pokud však stále narazíte na chybu, tento příspěvek vám pomůže opravit prohlížeč, který není v problému Hikvision podporován.

Jaký prohlížeč pracuje s Hikvision?

Pokud tedy máte starší verzi systému Hikvision, bude to fungovat pouze s Internet Explorer, ale jak víte, prohlížeč byl nahrazen Edge a již to není podporováno.

Tuto situaci však můžete opravit naložením pluginu ve stávajícím prohlížeči, aby se načítala adresa URL kompatibilní s průzkumníkem internetového průzkumníka.

Edge, na druhé straně, lze hladce vyladit pro internetový průzkumník bez použití pluginu.

Kromě toho opera vyniká kvůli rozmanitosti doplňků přístupných na vašem PC pro organizované prohlížení.

Fotoaparát Hikvision IP může být nakonfigurován v prohlížeči Opera pomocí doplňku CCTV, nebo můžete importovat rozšíření Chrome a tímto způsobem přistupovat k fotoaparátu Hikvision.

⇒ Získejte operu

Níže vysvětlíme, co dělat pro přístup k vašemu systému Hikvision na okraji a další prohlížeče.

Přečtěte si více o tomto tématu

Co mohu udělat, pokud Hikvision nepodporuje můj prohlížeč?

 • Chcete-li povolit podporu NPAPI na prohlížeči Chrome nebo na prohlížeči na bázi chromu, navštivte webový obchod Chrome a vyhledejte kartu IE vlevo.
 • Když stisknete Enter. Vidíte aplikaci IE v horní části stránky výsledku. Kliknutím vyberte.
 • Dále klikněte na tlačítko přidat do Chrome.
 • Nyní, na výzvě k kartě přidat IE, klikněte na Add Extension.
 • Po přidání rozšíření klikněte na logo E nahoře a Chrome si stáhne instalační soubor.
 • Kliknutím na soubor EXE dokončete instalaci.
 • Nyní znovu klikněte na ikonu E a níže uvidíte druhý panel nástrojů.
 • Nyní můžete na druhém panelu nástrojů zadat adresu URL nebo IP vašeho zařízení NVR a přihlásit se do vašeho zařízení.

Některé problémy s PC jsou obtížné řešit, zejména pokud jde o poškozené úložiště nebo chybějící soubory Windows. Pokud máte potíže s opravou chyby, může být váš systém částečně zlomený. Doporučujeme nainstalovat Restoro, nástroj, který prohledá váš stroj a identifikovat, jaká je chyba.Kliknutím sem stáhněte a začněte opravit.

Jakmile se objeví obrazovka NVR, budete mít nyní přístup k živému pohledu nebo zaznamenanému záběru z vašeho zařízení NVR.

Jak povolím připojení hik na svém prohlížeči?

 • Zadejte IP adresu zařízení do prohlížeče, stiskněte Enter. Zadejte pověření a klikněte na přihlášení.
 • Přejděte na konfiguraci, rozšiřte síť, vyberte pod ní základní nastavení a ověřte podrobnosti serveru DNS. Pokud jsou provedeny nějaké změny, nezapomeňte je uložit.
 • Nyní přejděte do pokročilého nastavení, přejděte na kartu Platform-Access a zaškrtněte zaškrtávací políčko pro povolení.
 • Při prvním nastavení budete požádáni o nastavení ověřovacího kódu. Zadejte jej a klikněte na OK.
 • Kliknutím na Uložit potvrďte změny.

Jak mohu přistupovat k Hikvision NVR prostřednictvím svého prohlížeče?

Už jsme vysvětlili, jak načíst plugin a přistupovat k NVR Hikvision na Chrome a další prohlížeče chromu výše.

Pro Edge není nutné načíst plugin, takže zde je návod, jak povolit IE režim na okraji a přistupovat k NVR Hikvision v prohlížeči:

 • Spusťte okraj a poté klikněte na tři tečky (…) vpravo nahoře.
 • Nyní vyberte Nastavení z nabídky.
 • Klikněte na výchozí prohlížeč vlevo.
 • Dále přejděte na opětovné načtení webů v režimu Internet Explorer a vyberte povolit z rozevíracího stavu.
 • Restartujte prohlížeč okrajů pro efektivní změny.
 • Nyní přejděte znovu na tlačítko Tři tečky (…) a otevřete nabídku a vyberte Reload in Internet Explorer Mode.
 • Prohlížeč se nyní znovu načte a zadáte režim Internet Explorer.

Nyní můžete zadat IP adresu NVR/DVR nebo kamery a přihlašovacích údajů a měli byste být schopni vidět video ve svém prohlížeči.

Který prohlížeč je nejlepší pro Hikvision?

Prohlížeč opery je nejlepší alternativou pro bezproblémový zážitek s Hikvision pomocí vhodného nástroje z jeho rozsáhlé knihovny.

Alternativně, protože prohlížeč také podporuje rozšíření Chrome, můžete nainstalovat jeden z webového obchodu, který provozuje Hikvision.

Ujistěte se však, že provozujete nejnovější verze zařízení založených na firmwaru Hikvision.

Mezitím mějte na paměti, že Hikvision pracuje s Firefoxem (verze 52 a vyšší), Chrome (verze 45 a vyšší) a Safari (verze 11 a vyšší).

Měli byste narazit na váš prohlížeč, který Hikvision nepodporuje, pokud nesplňujete požadavky na kompatibilitu pro prohlížeč a model zařízení.

Pokud však hledáte alternativy, máme dobrý seznam některých nejlepších softwaru pro video dohled pro nepřetržitý zážitek.

Pro více dotazů na Hikvision nebo podporované prohlížeče můžete zanechat zprávu v комментарии и мнения.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS