Honor MagicBook X 15, který bude k dispozici od 19. června, po kterém následuje čest…

Honor Magicbook X15 přichází do pH, cena za 37 990 PHP

Nový Magicbook X15 je dodáván s velkým 15.6-palcový IPS čest displej s rozlišením 1920 x 1080. Je obklopen 5.3mm třístranný štíhlý rámeček. Panel je TUV Rheinland Flicker Free Certified a TUV Rheinland Low Blue Light Certified.

Uvnitř je 10nm 11. generace Intel Core i5-1135G7 čtyřjádrový procesor a intel iris xe grafika, která je ochlazena dvěma fanoušky Shark Fin. Spolu s procesorem jsou 8 GB DDR4, 512 GB PCIe SSD a 42WHR LI-POL s nabíjením 65 W.

Spuštění pořadu je domov Windows 11. Spojuje bezdrátově přes Wi-Fi a Bluetooth 5.1. Dodává se s 1 USB-C, 1 USB-A 3.2, 1 USB-A 2.0, 1 HDMI a 3.5mm konektor pro sluchátka.

Dodává se s klíči ve stylu chickletu, ale bohužel nemá zpět. Tlačítko napájení se zdvojnásobí jako skener otisků prstů. Má velký dotyk špatný a má magický link.

Jeho tělo je vyrobeno z hliníkového podvozku, který měří 357.8 x 229.5 x 16.9 mm a váží 1.56 kg a přichází pouze ve vesmíru šedé.

Ve srovnání s X14 může mít tento notebook větší obrazovku a tělo, ale X15 má menší baterii a klávesnice není podsvícena.

Konektivita: Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac/ax (2.4GHz/5GHz), Bluetooth 5.1, 1x USB-C, 1x USB-A 3.2, 1x USB-A 2.0, 1x HDMI, 3.5 mm mmba konektory: tlačítko napájení/skener otisků prstů, touchpad, magický link, 2x mikrofonů, 2x reproduktory, 2x fanky na žraloky, barvy: Space Grey

Cena a dostupnost

Pro ty, kteří si zakoupí nový notebook od 22. do 28. února od autorizovaných obchodů s čestnými a oprávněnými distributory, získají zákazníci bezplatný prémiový čestný batoh a reproduktor prémiového cti Honor.

Hlavní příspěvek

OPPO narušuje PH skládací trh s převrácením s nalezením N2 Flip, cena pod 50k PHP 50K!

Čínský mobilní technologický gigant Oppo spustil na Filipínách spuštěn čínský mobilní technologický gigant Oppo. Nový král flip? Je to Galaxy Z fli.

populární příspěvky

Po používání Vivo V27 5G jako našeho každodenního řidiče po dobu dvou měsíců sdílíme naše myšlenky a zkušenosti s novým inovátorem prstencového světla. The.

Xiaomi nedávno sdílel svůj celkový výkon Q1 2023. Zadní kamery silný výkon ve všech kategoriích během prvního čtvrtletí.

Asus oznamuje Chromebook CR1 a Chromebook Flip CR1 jako nové učící se kamarády pro studenty a pedagogy. Infografika série CR1 asus c.

Na základě nejnovějšího průzkumu trhu Wisevotera má Filipíny průměrné IQ 81.64. Zdroj fotografií: Tapetaccess Low IQ Philippi.

Netflix pokračuje ve svém zásahu proti sdílení hesel. včetně na Filipínách. Netflix aktualizuje svou politiku sdílení měsíční poplatek za ex.

Dostaneme ruce na nedávno odhaleném Fujifilm X-S20 a zde jsou naše první výstřely s ním a nový XF 8mm F3.5 Ultralegaletní úhel LE.

Na Fujifilm X Summit Bangkok 2023 japonský výrobce odhalil novou kameru řady X, novou čočku odolnou vůči počasí, a.

Podle zprávy od Canalys je na Filipínách nový lídr na trhu smartphonu. Zpráva Canalys May 2023, fotografie z unboxu.

Infinix včera spustil poznámku 30 pro spolu se svými varianty 5G a vanilky. Infinix Note 30 Pro Camera Nový uchazeč o střední třídu.

První vysoce výkonná hybridní raketa v zemi brzy dobývá vesmír. Tala vzlétne později tala, aby vytvořila historii dnes 19. května a.

HONOR MagicBook X 15 Review: There is plenty to like!

Zřeknutí se odpovědnosti

Veškerý obsah uvedený na tomto blogu „GizGuide“ je pouze pro informační účely. Majitel tohoto blogu neposkytuje žádná reprezentace ohledně přesnosti nebo úplnosti jakýchkoli informací na tomto webu nebo nalezeno dodržováním jakéhokoli odkazu na tomto webu.

Majitel www.Gizguide.com nebude odpovědný za žádné chyby nebo opomenutí v těchto informacích ani za dostupnost těchto informací. Majitel nebude odpovědný za žádné ztráty, zranění nebo škody z zobrazení nebo používání těchto informací.

Tyto podmínky se mohou kdykoli změnit s přednájem nebo bez předchozího upozornění.

O nás

GizGuide je jeden přední a nejdůvěryhodnější webové stránky založené na technologiích, které poskytují nejnovější zprávy, recenze gadgetů a návody v PH.

Náš tým si klade za cíl poskytnout všem nejnovější technologické trendy, praktické doporučení gadgetu a vytvořit nejčestnější recenze produktů na základě našich osobních zkušeností a názorů.

Honor Magicbook x 15, která bude k dispozici od 19. června, po kterém následuje série Honor 50

Honor Malajsie dnes oznámila Honor Magicbook X 15 a potvrzuje, že série Honor 50 bude v Malajsii skutečně spuštěna. Velmi očekávaný smartphone Honor 50 byl včera odhalen v Číně na slavnostním obřadu, hodně potěšení fanoušků po celém světě. Honor Malajsie se svým mega spuštěním představí další 2 modely notebooků ze série Honor Magicbook X 15 na celostátní úrovni od 19. června bude k dispozici na celostátní úrovni.

Honor MagicBook X 15 také stanoví kořen pro čest funkce, na kterém je vylepšená síťová ekosystém známá jako 18N strategie pro uživatele na celostátní úrovni. S příchozí cti 50 jako hlavní aktivační zařízení se mohou fanoušci těšit na propojený ekosystém.

Honor Magicbook x 15

Honor Magicbook X 15 přesahuje tradiční hranice a představí 15.6-palcový displej obrazovky s 5.Hranice obrazovky o velikosti 3 mm na levé a pravé straně. Poměr 87% obrazovky umožňuje vysoce kvalitní displeje obrázků s jasnými barvami. A screen verified by TÜV Rheinland Low Blue Light Certification and TÜV Rheinland Flicker-free Certification – fans can enjoy their studies, work, binge watching their favorite TV shows worry free with enhanced protection feature to give a comfortable viewing experience – even for a long period.

Lehký notebook na 1.56 kg a vyrobených z hliníkového kovového těla, fanoušci si mohou užívat tohoto společníka bez zatížení.

Honor MagicBook X 15 je poháněn procesorem Intel Core 10. gen, spolu s baterií s velkou kapacitou 42Wh. Velký chladicí systém umožňuje notebooku dosáhnout příjmu vzduchu až o 38% vyšší a efektivní rozptyl tepla, aby se udržel optimální teplotu během delšího období používání. Fanoušci si mohou být jisti o zážitku bez tepelných novin.

The Honor Magicbook X 15, která umožňuje uživatelům zpracovávat úkoly s těžkou snadnou snahou a účinností, přichází s duální kanálovou pamětí, což zlepšuje přenosovou rychlost až o 50% ve srovnání s jednokanálovou pamětí. Spolu s 8 GB DDR4 s dvojitým kanálem RAM a jedním z nejrychlejších interních úložných jednotek, PCIE NVME SSD, si uživatelé mohou při zpracování multimediálních souborů, úpravy fotografií a videí s přáteli vychutnat větší rychlost při zpracování multimediálních souborů, úpravy fotografií a videí nebo her s přáteli.

Vylepšený nadměrně chladicí ventilátor, který dosahuje až 38% vyššího příjmu vzduchu a umožňuje efektivnímu rozptylu tepla udržovat zvládnutelnou teplotu i během dlouhých období používání. Díky masivní baterii 42Wh si mohou ventilátory užít až 7.86 hodin místního přehrávání videa 1080p nebo 7.3 hodiny procházení webové stránky na jedno plné nabití. Nová rychlá nabíječka 65 W vážící pouhých 200 g může zařízení napájet až 53% za pouhých 30 minut-trvání notebooku je vždy na cestách.

Širší tlačítko pro čtení otisků prstů umožňuje okamžitý přístup při spuštění Honor Magicbook X 15 pro bezpečnější a bez námahy přihlašovací zážitek. Nezapomínáme na spolupráci s více obrazovkami-dávat uživatelům zobrazit obrazovku a soubory smartphonu na notebooku-provádět jakékoli úpravy souborů, nyní pomocí stejné klávesnice a myš.

Honor MagicBook X 15 přichází ve vesmírné šedé barvě a bude k dispozici po celé zemi 19. června. Zákazníci si mohou zakoupit od obchodů s Honor Experience na celostátní úrovni nebo prostřednictvím ShopEe prostřednictvím čestné vlajkové lodi a oprávněného prodejce dostávat bezplatné dárky na základě prvního řízení.

Honor MagicBook X 15 Ceny

Procesor RAM/ pevný disk Barva Maloobchodní cena Dárky zdarma
Intel Core 10. gen i3 8 GB 256 GB Space Grey RM 2 299 Honor notebook batoh v hodnotě RM179
Intel Core 10. gen i5 8 GB 512GB Space Grey RM 2 899 Čestné notebook batoh a Bluetooth myš v hodnotě RM228

Honor 50

Série Honor 50 se ve videografii skočí vpřed, což umožňuje fanouškům pro zážitek z jednotného vlogu. S 2 řadami-Honor 50 a Honor 50 Pro-fanoušci mohou předvídat skvělé funkce fotoaparátu v bohatých detailech s čtyřkolkou kamerou, která se skládá z hlavního fotoaparátu 108MP, 8MP širokoúhlé kamery, 2MP makro kamery a 2MP hloubkovou kameru.

Displej je dodáván se 77 ° zakřivenými 6.57palcový displej pro Honor 50, zatímco The Honor 50 Pro má větší 6.72 palců. s oběma obsahujícími 1.07 miliard barev špičkového displeje kvality, poskytování pohledů na vylepšený zážitek a ohromující vizuální prvky. Série Honor 50 je poháněna čipem Qualcomm’s 778G 5G pro zvýšený výkon, zatímco rychlé nabíjení 66 W a až 100 W pro Honor 50 a Honor 50 Pro, respektive.

Série Honor 50 je k dispozici v ohromujících barvách Frost Crystal, Amber Red, Emerald Green a Midnight Black. Mějte oči oloupané, protože Honor 50 se brzy dostane do Malajsie!

Honor Malajsie nedávno představila inteligentní zařízení, která přichází s propojeným ekosystémem pro přicházející čest 50. Se 4 dosud 4 notebooky. jmenovitě nově Honor Magicbook X 15 Series, Honor Magicbook 15 a Honor Magicbook Pro; Spolu s inteligentní kapelou Honor Band 6 a Smart Watch of Honor Magicwatch 2, tyto produkty připravují cestu pro propojený ekosystém před příchodem Honor 50 v Malajsii.

S tím bude Honor Official Store přes ShopEe uspořádat zvláštní propagaci prvního dne spuštění The Honor Magicbook x 15. 19. června 2021. Fanoušci, kteří se připravují na jakékoli nákupy notebooků, přinesou domů některé dárky zdarma:

Produkt Maloobchodní cena Dárky zdarma
Honor Magicbook x15 i3 RM2 299 Honor notebook batoh v hodnotě RM179
Honor Magicbook x15 i5 RM2 899 Čestné notebook batoh a bezdrátová myš Bluetooth v hodnotě RM228
Honor Magicbook 15 RM3,699 Čestné notebook batoh a bezdrátová myš Bluetooth v hodnotě RM228
Honor Magicbook Pro RM3,399 Čestné notebook batoh a bezdrátová myš Bluetooth v hodnotě RM228
Honor MagicWatch 2 46mm uhlí černé RM649 N/a
Honor MagicWatch 2 46mm lněný lněný RM699 N/a
Honor MagicWatch 2 42mm Acate Black RM599 N/a
Honor Band 6 RM189 N/a

Honor Magicbook x 15: Co potřebujete vědět!

Honor právě spustil dva nové modely notebooku MagicBook X 15. Podívejme se blíže a uvidíme, co skutečně nabízejí!

Honor Magicbook x 15: Co potřebujete vědět!

Spolu s Honor 50 a Honor 50 Pro Smartphones Honor také spustil dva nové modely notebooku MagicBook X 15.

Tyto základní notebooky jsou součástí strategie Huawei 18n, když byla Honor dceřinou společností Huawei.

A tyto dva modely se zdají být dědictvím jejich dědictví Huawei. Ukážeme vám, proč to říkáme.

Dědictví zákazu Huawei přetrvává

Přestože jsou nový modely, Honor Magicbook X 15 jsou stále poháněny procesory 10. Gen Intel Core od roku 2019.

Zdá se, že se jedná o dědictví jejich dědictví Huawei. Huawei bylo od září 2020 zakázáno kupovat nové procesory z Intel.

V pokročilém zákazu již zásobovali mnoho procesorů, ale již nemohou zakoupit novější procesory Intel.

Nová čest, která byla prodána společnosti Shenzhen Zhixin Nová informační technologie, již tento zákaz neovlivní. Ale vypadá to, že nebyli schopni včas získat pro nejnovější procesory Intel.

honor, magicbook, který, bude, dispozici, června

Existují dva modely Honor MagicBook X 15, založené na jejich konfiguracích jejich procesoru a úložiště:

  • 10. Gen Intel Core i5, 8 GB RAM, úložiště 512 GB
  • 10. Gen Intel Core i3, 8 GB RAM, 256 GB úložiště

Honor tvrdí, že přicházejí s nadbytým žraločím fin 2.0 ventilátor s až 38% vyššího příjmu vzduchu, pro lepší výkon chlazení.

Používají paměť DDR4 a přicházejí s PCIE NVME SSD, ale to je pro notebooky standardní.

Honor Magicbook x 15 přichází s velkým 15.6-palcový displej, s plným HD rozlišením 1920 x 1080 pixelů.

Díky jeho úzkému 5.3 mm rámy na levé a pravé straně, tento displej nabízí poměr 87% obrazovky k tělu.

Životnost baterie

Modely 2021 MagicBook X 15 přicházejí s baterií 42 Wh, o kterých tvrdí, že doručí něco přes 7.5 hodin přehrávání videa 1080p nebo jen přes 7 hodin prohlížení webu.

Přicházejí s novou kompaktní 65 wattovou rychlou nabíječkou, která váží jen 200 gramů. Může dobít baterii na 53% za pouhých 30 minut.

Další funkce

HONOR MagicBook X15 Review

Přes své nízké náklady se může pochlubit tělem z hliníkové slitiny, které umožňuje tenčí profil a lehčí hmotnost pouhých 1.56 kg.

Je také dodáván se snímačem otisků prstů zabudovaným do tlačítka napájení, který vám umožňuje rychle se přihlásit do Windows.

Konečně podporuje spolupráci s více obrazovkami-další dědictví jeho dědictví Huawei.

Honor Magicbook x 15: Cena Deal

Honor Magicbook x 15 je k dispozici v Malajsii od 19. června 2021. za tyto cenové body:

  • Intel Core i5, 8 GB 512GB: RM 2 899 (asi US700 / 504 / A929 / S938)
  • Intel Core i3, 8 GB 256 GB: RM 2 299 (asi US555 / 400 GBP / A737 / S744)

K jeho datu spuštění bude každý nákup MagicBook X 15 přijde:

  • Intel Core i5: Honor notebook batohu Bluetooth bezdrátová myš
  • Intel Core i3: Honor notebook batohu

Podpora Tech ARP!

Pokud se vám líbí naše práce, podpořte nás prosím návštěvou našich sponzorů, účastí na fórech Tech ARP nebo dokonce darováním do našeho fondu. Děkuji!

Honor Magicbook X14, Magicbook X15 notebooky s procesory 10. genu Intel spuštěné v Indii: Cena, Specifikace

Honor odhalil dva nové notebooky. Honor Magicbook X14 a Honor Magicbook X15 v Indii. Notebooky byly poprvé spuštěny v Číně v květnu loňského roku. Oba nově spuštěné notebooky se mohou pochlubit prémiovým hliníkovým kovovým tělem s elegantními rámy. X14 a X15 jsou poháněny procesory 10. genu Intel Core i3/I5, spárované až 8 GB RAM a 512 GB palubního úložiště, mimo jiné.

Pojďme se blíže podívat na nově spuštěné notebooky Honor MagicBook X14 a na Honor Magicbook X15 a zjistěte, co mají pro uživatele v obchodě.

Honor Magicbook X14, Magicbook X15 notebooky: cena, dostupnost

Honor Magicbook X14 prodává za 38 990 GBP pro model i3 a 48 000 GBP pro model i5. Honor MagicBook X15 je cena za 40 990 GBP pro verzi i3, ale uživatelé si ji mohou koupit za 36 990 GBP v rámci úvodní nabídky, která zahrnuje slevu 2 000 GBP a okamžitou slevu 2 000 GBP s kreditní kartou HDFC Bank Bank Credit Card.

Přihlaste se k odběru OnSiteGo

Nabídka bude platná pro prvních sedm dnů prodeje, která začne na Amazonu.Počínaje 6. dubna. Oba notebooky jsou k dispozici v jedné variantě stříbrné barvy.

honor, magicbook, který, bude, dispozici, června

Honor Magicbook X14, Magicbook X15 Notebooky: Specifikace, funkce

Honor Magicbook X14 a Honor Magicbook X15 mají obrazovky FHD s rozlišením 1920 × 1080 pixelů a certifikacemi TUV Rheinland. Přicházejí se skenery otisků prstů vyražených na tlačítko napájení pro bezpečnější a bez námahy přihlašovací zážitek. Získáte také pop-up webcams pro video volání pro oba notebooky.

Napájení notebooků jsou procesory Intel Core i3/I5 z 10. genu spojené s grafikou Intel UHD a spárovány s až 8 GB 2666MHz DDR4 DUAL-CHANNEL RAM a až 512 GB NVME SSD. Notebooky X14 a X15 Boot Windows 10 Home Edition mimo krabici.

honor, magicbook, který, bude, dispozici, června

Přichází na baterii, balíčky MagicBook X14 v baterii 56WH, která nabízí až 13.2 hodiny přehrávání místního videa, zatímco The MagicBook X15 je vybavena baterií 42 WH s až 7 hodinami přehrávání místního videa. Oba tyto notebooky mají 65 W podporu rychlého nabíjení a mohou být účtovány až 48% za 30 minut.

Možnosti připojení pro oba notebooky zahrnují Magic-Link 2.0, Wi-Fi 802.11 AC (Dual-Band), Bluetooth 5.0, HDMI X 1, USB3.0 (typ A) x 1, USB2.0 (typ A) x 1 a port USB typu-C, který podporuje nabíjení a přenos dat. Uživatelé také získají 3.5mm zvukový konektor s oběma modely.

Honor Magicbook X14 a Honor Magicbook X15 mají podsvícené klávesnice, díky nimž jsou ideální pro prostředí s nízkým osvětlením. Dále existuje ventilátor a tepelná trubka pro zlepšení rozptylu tepla. Přichází do rozměrů, Honor Magicbook X14 měří 409 x 283 x 72 mm a váží kolem 1.38 kg. Na druhé straně je Honor Magicbook X15 trochu na těžší straně, vážící kolem 1.56 kg a měření 475 x 283 x 72 mm.

Budete mít zájem o koupi některého z nově spuštěných notebooků Honor Magicbook X14 a Honor Magicbook X15? Dejte nám vědět v комментари и мнения.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS