Huawei Mate 10 Pro Review: Addicted po pouhém týdnu. Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro Review: Addicted po pouhém týdnu

Už týden testuji Huawei Mate 10 Pro. Zatímco výkon, výdrž baterie a software se dále zlepšily, zejména fotoaparát je velký skok vpřed. Přečtěte si o tom více v naší úplné recenzi The Mate 10 Pro.

Huawei Mate 10 Pro Datum vydání a cena

Mate 10 Pro byl spuštěn ve Velké Británii a Austrálii v polovině listopadu 2017 za 799 EUR (asi 710 GBP) a verzi Porsche Design ve Velké Británii za 1395 EUR (asi 1240 GBP). Předobjednávky začaly od dnešního dne (4. února) v USA a budou plně propuštěny 18. února.

K dispozici prostřednictvím Amazonu, Best Buy, BH a Newegg, odemčená verze smartphonu stojí 799.99 a přichází s dárkovou kartou 150. Je důležité si uvědomit, že to nebude fungovat s Verizonem, Sprint a USA celulárním, ale je kompatibilní s nositeli GSM/LTE (T-Mobile, ATT, kriket atd.). Nebudete muset čekat na žádné aktualizace softwaru, protože to bude běžet s již nainstalovaným Android Oreo.

Huawei Mate 10 Pro (Titanium Grey)

Pokud jste ochotni zaplatit více, můžete také předobjednat design Porsche prostřednictvím Amazonu, který vás nastaví zpět 1 225 (více než iPhone X)

Huawei Mate 10 Pro Porsche Design

Telefon je dodáván ve třech barvách. „Mocha Brown“, „Titanium Grey“ a „Midnight Blue“. Růžová varianta bude prozatím k dispozici pouze v Číně. Soudě z minulosti by však nebylo překvapivé, kdyby Huawei uvolnil další barvu včas na svátky.

  • Huawei Mate 10 Pro přichází do USA navzdory ATT

Pokud jde o paměť. Existují však různé verze SIM. Očekává se, že vydání poskytovaného poskytovatelem služeb bude mít pouze jeden slot SIM, zatímco odemčená vydání budou mít dva sloty SIM. Pokud je pro vás prvořadá funkce Dual SIM, musíte se zeptat svého poskytovatele, jakou verzi mají, když je k dispozici Mate 10 Pro. Model Dual SIM je jedním z mála, který může používat LTE na obou kartách paralelně-užitečné v dobách VoLTE a All-IP.

Huawei Mate 10 Pro Design and Build Quality

Elegantnější, ale ne tvrdší

Huawei přepracoval design kamaráda s Mate 10 Pro. Dokonce i loňský mate 9 Porsche Edition ve srovnání. Tento fantastický design však může přijít na úkor trvanlivosti zařízení. Huawei skočil na trend s nápisem k přestávce pomocí glazury na přední a zadní straně Mate 10 Pro. Pouze hliníkový rám drží zařízení pohromadě poměrně stabilním způsobem. Jack pro sluchátka je také nejnovější obětí nového vysokého lemového povrchu. Koneckonců, zařízení muselo obsahovat certifikovanou ochranu proti prachu a vodě certifikované IP67.

Hliníkový rám je leštěn na povrch s vysokým leskem a hladce se spojuje do dvou skleněných povrchů. Transparentní silikonový nárazník, který je dodáván zdarma, a standardní ochranný film pro displej udržuje první známky použití dočasně mimo Mate 10 Pro.

Po týdnu vypadal testovaný Mate 10 Pro stále nový; Kromě malých modřin v ochranném vybavení. Ale za rok se na to podíváme.

Na praktické prezentaci nám již bylo řečeno, že antény pro LTE Cat. 18 by bylo přítomno v designu hliníku, protože by to bylo možné s předchůdcem. Mohlo by to být pravda, protože se Huawei rozhodl nepoužívat GB-rychle LTE v MATE 10 Non-Pro, ale nabízí vyzkoušený a testovaný drsný design hliníku.

Na rozdíl od Mate 9 Pro, pro verze Mate 10 se vydává s duálním okrajem a slouží fanouškům konvenčních plochých displejů. Zakřivené sklo je umístěno pouze na zádech a zajišťuje, že se zařízení cítí štíhlejší v rukojeti, než ve skutečnosti je. Vzadu zdobuje „podpisový pruh“ hlavní oblast kamery a poskytuje novou identifikační značku série Mate.

Okraje displeje nad a pod displejem se zmenšují na několik milimetrů. Nový formát 2: 1 (jako vždy prodávaný jako „18: 9“) nám dává 6palcový displej v těle, který by byl schopen pojmout pouze 5.5palcový displej v předchozích modelech. Kompaktní pocit skutečně dělá dobrý dojem.

Huawei Mate 10 Pro Display

Atraktivní displej

Stejně jako u designu Mate 9 Pro / Porsche, Mate 10 Pro má displej AMOLED. Společně s nočním režimem, inteligentním automatickém řízení jasu a designem tmavého uživatelského rozhraní, Huawei zdůrazňuje zvýšený kontrast technologie. Rozhodne se na necelých 403 PPI, má nový formát 2: 1 a silně se spoléhá na integrovaný systém Split-Screen Android, aby využil nový formát širokoúhlého obrazovky.

Po prvním týdnu jsou barvy vždy bohaté, kontrasty jsou bohaté a nejsou problémy s AMOLED jako efekt Burn-In.

Huawei Mate 10 Pro Software

Jiná chuť Oreo

Mate 10 debutuje Huawei’s Oreo EmUI 8.0. Tato nová verze nahrazuje EMUI 5 založenou na Nougat a poskytuje kromě jádrových prvků Oreo Dramatická umělá inteligence vylepšení. Zcela nová jednotka neurálního zpracování v čipové sadě bude automaticky přístupná budoucími aplikacemi, aby se využila zejména výhodné výhody. Zatím však existuje jen málo důkazů.

Aktualizace EMUI z verze 5 do 8 naznačuje větší skok, než můžete skutečně vidět. Aktualizaci této verze také obdrží starší zařízení jako Mate 9 nebo Huawei P10/Plus. V rámci programu beta jsme také nainstalovali EMUI 8 na náš redakční Mate-8. Takže uvedeme pouze funkce EMUI-8, které najdete výhradně na Mate 10 Pro.

Snadná projekce dělá smartphone jednoduchou náhradou počítače

V první řadě Mate 10 Pro vyniká takzvanou snadnou projekcí. Tato funkce transformuje Mate 10 Pro na jednoduchou plochu pomocí standardního adaptéru od typu C do HDMI. Bohužel stále existuje mnoho limitů současné implementace a stále je třeba ji rozšířit. Již však ukazuje velký potenciál pro ještě složitější kancelářské úkoly.

Aktualizace Opravují problémy s kousky

Naše testovací zařízení obdrželo aktualizaci během prvního týdne. To vyřešilo vážný problém, který způsobil masivní odtok baterie v souvislosti se službami Google Play. Po aktualizaci, která by mohla být nainstalována bez resetování na výchozí hodnoty továrny, problém napájení zmizel a Mate 10 Pro byl schopen dosáhnout zaslíbené výdrže baterie.

Huawei sleduje tvrdě pracující politiku aktualizace a poskytuje aktualizace pro většinu svých zařízení měsíčně po dobu dvou let od data zavedení, a proto je lze klasifikovat jako spolehlivé a zabezpečené.

Huawei Mate 10 Pro Performance

Kirin 970 dokazuje svou hodnotu

Jako funkce hardwarové hvězdy se nová čipová sada Kirin 970 stala energeticky efektivnější než předchozí 960 v důsledku technologie 10nm, ale CPU a GPU zůstávají jinak do značné míry nezměněny. Mate 10 Pro poskytuje pouze svou výhodu výkonu z jednotky nervového zpracování (NPU), která má být navržena speciálně pro budoucí úkoly AR a VR.

Ale pokud je ve vašem okolí hodně hluku, Mate 10 Pro zvedne výstup reproduktoru podle toho a zajistí, že dobře rozumíte svému volajícímu. Pokud mluvíte pak do Mate 10 Pro, váš volající neslyší žádný z hluku kolem vás díky inteligentnímu filtrování. Huawei je tradičně jedním z nejlepších v oblasti kvality řeči, takže se nemůžeme jen stěží dočkat, až tuto funkci podrobně otestujeme.

A pak je tu ještě další tiché rozloučení s konektorem pro sluchátka. Huawei Mate 10 Pro přichází s adaptérem. O změně zvukové techniky se hodně mluví, ale pokud chcete, aby se na to přečetl, přečtěte si zde později.

Zvukové vybavení v kabinetu je stejně dobré jako v Mate 9: reproduktor vyzařuje dopředu, jeden dolů. Ve svislém režimu se duo přepne na obousměrné mono systém. V režimu krajiny se stává stereofonní nastavení. V každém případě výstup zní bohatě a relativně dobře, což znamená výrazně méně cínní deska, než by se od reproduktorů smartphonu očekávalo.

Huawei Mate 10 Pro Camera

Rozloučte se s rozmazanými tvářemi

V aplikaci kamery Mate 10 Pro můžete sledovat NPU v práci. Rozpoznání objektu a krajiny je zpracováno v reálném čase prostřednictvím nového procesoru. Ve spojení s režimy portrétu nebo otevřeného clony již můžete vidět v hledáčku, jak bude obrázek vypadat po následném zpracování. A výsledky jsou také působivé. Podívej se sám:

  • Fotografie pořízené s Huawei Mate 10 Pro

Na straně hardwaru došlo ve srovnání s nastavením kamery z Mate 9 došlo k relativně malé změně. To jsou nyní dva f/1.6 Optika značky Leica Summilux-H místo f/1.7 s Summarit-H. Duet asymetrického senzoru však zůstává: černobílý senzor řeší s 20 megapixely; Senzor RGB řeší pouze 12 megapixelů, ale má optický stabilizátor obrazu. Každý ze senzorů má svůj vlastní procesor obrazového signálu, jehož data se spojují z umělé inteligence na NPU k obrazu, analyzovány v reálném čase a zpracovány v hledáčku v reálném čase.

V novém režimu portrétu, podobně jako varianty iPhone nebo Google Pixel z roku 2017, AI rozpoznává scénu v reálném čase a podle toho upravuje expozici i po zpracování: doba expozice, zaměření a nasycení zajišťují, aby fotografie získaly efektivní vzhled dokonce efektivní vzhled bez manuálního následného zpracování. Zelená tráva je jen trochu zelenější. Za tímto účelem NPU používá data offline školení, která Huawei vyhodnotil na svých domácích serverech ze 100 milionů fotografií.

Fotoaparát chápe, zda fotografujete domácího mazlíčka, osobu, rostliny nebo jídlo a aplikuje filtry, které se běžně používají pro fotografii takových objektů. A zejména pro rychle se pohybující objekty, je užitečné, že toto pohyb následuje důsledně, dokud nespustíte.

Obzvláště Bokeh Effect, který byl implementován s velkým úsilím v Mate 9, se nyní používá střídměji, inteligentněji a přesněji. Režim portrétu přichází s aktualizací EMUI-8 na ostatní chytré telefony Huawei.

Post-efekty jsou chladnější, než se očekávalo

Poté, co jsem byl na začátku trochu skeptický o tom, zda tolik následného zpracování bude mít prospěch na fotografie, výsledky byly většinou příjemným překvapením. Fotoaparát Mate-10-Pro nebo její AI spolehlivě detekuje, na co se zaměřit, a barvy, v případě potřeby naostří a otáčí dynamiku. Výsledky jsou vždy viditelně retušované, ale stále v pohodě.

Samozřejmě můžete také deaktivovat postprocesing. Dokonce i tehdy dosáhne fotoaparátu vynikající výsledky. Je to kvůli stabilizátoru optického obrazu a v neposlední řadě novým velkým f/1.6 Clona, ​​která společně umožňují menší hodnoty ISO nebo kratší expozice, i. E. Více ostrosti.

Nakonec můžete aktivovat manuální režim již zavedený v Huawei P9 přetažením pruhu nad spouštěcím tlačítkem. Tam ručně upravíte ISO, rychlost závěrky, kompenzaci expozice, zaostření, vyvážení bílé nebo barevné teploty, pokud se vám nelíbí automatická nastavení.

Selfie jsou vyrobeny s f/2.0 Snapshot pevného zaostření. I zde je možný zaostřovací efekt, který na rozdíl od starších verzí také rozpoznává skupiny chytře. Rozmazané tváře jsou minulostí. Zde také můžete vidět, jak režim portrétu zachycuje a naostá všechny tváře.

Huawei Mate 10 Pro Battery

Baterie vás nezklame

Čína baterie 4000 mAh v Huawei Mate 10 Pro je vynikající, jak se očekávalo od řady Mate Mate. Problémy s chybějícími oznámeními o výdrži baterie z předchozích chytrých telefonů Huawei se také zdají být minulostí po týdnu testování.

Místo toho vám Huawei nyní dává sofistikovanou manuální kontrolu nad aplikacemi, které běží na pozadí. Emui je nezastaví bez vašeho svolení. Obzvláště chytrý je tmavý režim, který ušetří energii pomocí AMOLED displeje Mate 10 Pro.

4 000 baterií MAH lze rychle nabití pomocí proprietární technologie Huawei. Po 30 minutách původní poplatky za příslušenství od 0 do 58 procent. Bezdrátové nabíjení však není k dispozici a baterii nelze snadno vyměnit.

Počínaje 100 procenty jsem byl schopen použít Mate 10 Pro na celý víkend od pátku večer do pondělí ráno. Další víkend jsem to použil jako hotspot Wi-Fi a pořídil jsem několik fotek. Pak baterie trvala jen jeden den, ale v tomto těžkém scénáři uživatele to trvalo déle než mnoho konkurentů.

Huawei Mate 10 Pro (COMPLETE WALKTHROUGH)

Konečný verdikt

Navzdory svému slibnému výkonu, bezvadnému designu a špičkové kameře, Huawei stále vyniká z hlediska ceny. Skutečnost, že následuje trend směrem k větší křehkosti, pokud jde o návrh a odstraňuje připojení konektoru, je bohužel normální a někdy nutná s ohledem na konkurenci.

Huawei chce být první v závodě pro nejlepší smartphone a pro verze série Mate je jeho nejsilnějším úsilím. Uvnitř je skryté úžasné množství hardwaru z předchozího roku. Huawei sázky na svůj průlom s novým NPU, malý mozek za Mate 10 Pro a novým efektem fotoaparátu.

A s druhým Huawei opravdu ví, jak zapůsobit. Po týdnu nechci na chvíli pustit tento fotoaparát. Sotva existuje žádný jiný telefon, s nímž mohu získat tak dobrý výsledek tak rychle. Zde se může Huawei postavit na trvale dražší konkurenci.

huawei, mate, review, addicted, pouhém, týdnu

V příštích týdnech budeme mít Huawei Mate 10 Pro Hlava k hlavě, pak zjistíme, jak jeho výdrž baterie a výsledky fotoaparátu s filtry nebo bez filtrů odříznou proti iPhone 8, Pixel 2 nebo Galaxy Note 8.

Co myslíš? Mohl by být Mate 10 Pro vaším smartphonem roku?

Huawei Mate 10 Pro

NextPit obdrží provizi pro nákupy provedené prostřednictvím označených odkazů. To nemá žádný vliv na redakční obsah a nejsou pro vás žádné náklady. Více o tom, jak vyděláváme peníze na naší stránce transparentnosti.

Takto recenze NextPit smartphony, nosidla, sluchátka více: Přečtěte si více!

Eric Ferrari-Herrmann Senior Editor

Eric je s Androidpit od roku 2014. Píše články a recenze na německý web. Témata jsou většinou soukromí a nová technologie, ale je zde také příležitostný kus na environmentální udržitelnost.

Огляд Huawei Mate 10 Pro. Розумний флагман.

Doporučené články

Matthias „Matt“ Zellmer před 2 dny

Matthias „Matt“ Zellmer před 1 týdnem

Poslední články

Antoine Engels před 37 minutami

Huawei Mate 10 Pro Review: Polož ahoj na dvoudenní výdrž baterie

Smartphony Huawei Mate vytvořily pro sebe trochu jméno jako zařízení Powerhouse, která přicházejí s dlouhou výdrží baterie a velkou obrazovkou. S 50hodinovou životností baterie a prémiovým designem není výjimkou Mate 10 Pro (najděte zde).

Huawei se pokusil šlapat jemnou hranici mezi dobrou hodnotou za peníze a nabídkou špičkového zážitku, ale Mate 10 je prvním skutečným vítězem čínské firmy.

Přední část zařízení je prakticky celá obrazovka s tenkými rámy po stranách a tenkými horními a spodními sekcemi, soupeřící s Samsungs tohoto světa, ale bez zakřivené obrazovky.

6in Full HD OLED obrazovka s jeho protáhlým poměrem vypadá skvěle. Není to tak vysoké rozlišení jako někteří z jeho konkurentů a není tak ohromující jako nejlepší Samsung, ale stále má inkoustové černochy, bohaté barvy a široké sledování úhlů.

Kovová skupina po stranách se setkává se zakřiveným sklem a v ruce se cítí neuvěřitelně solidní a ergonomicky pro velký smartphone. Mate 10 Pro je opravdu atraktivní, zejména v barvě Mocha Brown.

V 7.9mm tlustý, Mate 10 Pro odpovídá Pixel 2 XL Google a je 0.O 2 mm tenčí než Samsung’s Galaxy S8. Tři mají podobné hmotnosti, přičemž Mate 10 Pro váží 178g, pixel 2 xl 175g a Galaxy S8 173G.

Mate 10 Pro je také odolný vůči standardům IP67, což znamená až 1 m vody až 30 minut. dost dobré na to, aby přežil výlet po loo nebo do vany.

hodin mezi poplatky

Huawei je jednou z mála společností, která vyrábí své vlastní procesory a čipy, ostatní jsou Samsung a Apple. Mate 10 Pro má nový Octo-Core procesor společnosti Huawei, který je výkonnější a efektivnější než předchozí generace. Má také novou „jednotku pro zpracování neuronových sítí“, což je nová horkost v technologii s Apple a Google také sdružuje nějakou formu procesoru AI ve svých nových chytrých telefonech.

V každodenních aktivitách není pochyb o tom, že Mate 10 Pro je úchvatný, drží krok s nejlepšími ze zbytku, včetně Google Pixel 2 XL, což bylo působivé.

Aplikace, i velké hry, se nakládaly rychleji než většina konkurentů. Přepínání mezi aplikacemi bylo okamžité, zatímco odemknutí zařízení a vstup do akce bylo opravdu velmi rychlé. To je funkce vynikajícího skeneru otisků prstů Huawei na zádech, což je pravděpodobně nejlepší v oboru, stejně jako výkon smartphonu.

Neurální procesor je navržen tak, aby pomohl Huawei provozovat systémy strojového učení na zařízení. Většina z nich běží v zákulisí a není pro uživatele zřejmá. Telefon může předvídat, kdy pravděpodobně budete chtít načíst aplikaci a připravit ji. Mohu také vyčistit systém, přičemž Huawei slibuje, že telefon bude běžet stejně rychle jako v první den v den 365. Nemohu to vyzkoušet, ale anekdoticky jiné smartphony Huawei se ukázaly jako konzistentní ve výkonu v mém rozšířeném testování po šesti měsících.

Nejpůsobivější věcí na Mate 10 Pro je však jeho fantastická výdrž baterie.

Většina chytrých telefonů se může jen o to, aby se to daří v den tvrdého využití. Mate 10 Pro spravoval celé dva dny mezi poplatky, jeden den zapnul v 7 hodin a umíral v 9:00 třetího dne, takže to 50 hodin bez použití jakýchkoli zvláštních režimů úspory energie, kde to nejlepší z konkurence to pouze vyrobilo Asi 30 hodin.

To bylo při používání Mate 10 Pro jako mého primárního zařízení, procházení a používání aplikací po dobu pěti hodin se stovkami push e.mailů a zpráv, 60 minut Netflixu, liché místo navigace v Mapách Google, asi 30 fotografií a poslech kolem pěti Hodiny hudby přes Bluetooth sluchátka. Většina uživatelů bude moci snadno projít dva dny mezi poplatky.

Rychlé se také nabíjejí a za přibalené nabíječky dosáhnou těsně pod 60%, ale bohužel to není kompatibilní s bezdrátovým nabíjením.

EMUI 8

Huawei modifikuje standardní zážitek Android a vytváří to, co nazývá emoční uživatelské rozhraní. Mate 10 Pro provozuje nový EMUI 8 na základě Android 8 Oreo, díky čemuž je jedním z prvních nových zařízení, která mají být vydána, s provozováním nejnovější a největší verze Androidu.

EMUI 8 je zatím nejuznávanější verzí. Může to vypadat stejně jinak nebo podobně jako běžný Android, jak chcete, se spoustou možností motivů a nastavením, aby se choval jako iOS Apple. s každou ikonou aplikace na domovské obrazovce. nebo použijte zásuvku aplikací Většina ostatních Android varianty.

Feed Google se nachází v podokně nejvíce domovské obrazovky, ale lze jej vypnout. Zahrnuty jsou nové adaptivní ikony společnosti Google, které hledají aplikace, které jsou aktualizovány, zatímco na výběr je dokonce i několik pěkných animovaných tapet.

Existují některé podivné vtípky, například režim „pohodlí očí“, což je verze Huawei s možností snížení modrého světla, aby pomohla namáhání očí a v noci spala napětí a spaní v noci. Můžete to naplánovat na konkrétní čas, ale ne odpovídat časům západ slunce a východu slunce pro vaši polohu jako většina ostatních.

V některých aplikacích existuje dokonce možnost přeměnit rozhraní na černou, podobně jako „Night“ režimy, které ušetří napájení. Funguje to pro všechny výchozí uživatelské rozhraní a aplikace Huawei, ale ne aplikace třetích stran.

Různé režimy úspory energie v EMUI 8 také fungují také dobře, ať už jde o obecné monitorování jakýchkoli nepoctivých aplikací, které se snaží zničit výdrž baterie, nebo režim ultra úspory energie, který deaktivuje některé funkce a omezuje počet aplikací, které jste může použít k prodloužení výdrže baterie za čtyři dny.

Kamery

Mate 10 Pro má Huaweiho třetí generaci duální kamery značky Leica a tato stojí hlava a ramena nad předchozím úsilím společnosti.

Na zadní straně je jedna 12megapixelová barevná kamera s optickou stabilizací obrazu a jedna 20megapixelová monochromatická kamera, obě s rychlým f/1.6 čoček.

Pracují společně na posílení detailů a světla v barevných scénách a na vytvoření hybridního zoomu, který funguje docela dobře ve všech, ale nejhorších podmínkách osvětlení.

Výkon slabého světla je velmi dobrý, ale za dobrých osvětlovacích podmínek by některé fotografie mohly být trochu přeexponovány v automatickém režimu. Huawei používá svůj nervový procesor ke spuštění velmi rychlého rozpoznávání objektů pro výběr scény, detekci všeho od textu po jídlo po květiny a optimalizaci kamery pro výstřel. Výsledky jsou docela dobré.

The Mate 10 Pro vytvořil všude velké výstřely, ale nezachoval se tolik detailů jako chytré telefony Google Pixel 2. Také si myslím, že Huaweiho nedostatek automatického HDR je nesprávný krok v normálním režimu point-and-shoot, ale neexistuje žádný chybný počet režimů a funkcí fotoaparátu.

Pro-režim zahrnuje manuální ovládací prvky pro téměř všechno, ale existuje spousta dalších kreativních režimů, od lehké malby po 3D panorama. Měl jsem nejvíce zábavu s vyhrazenými monochromatickými režim pomocí monochromatického senzoru. Režim portrétu není tak dobrý jako soupeři z Apple a Google.

8megapixelový selfie fotoaparát je docela dobrý, ale bojuje o detaily ve středním světle. Většina z toho bude spokojená.

Pozorování

  • K ovládání televize je IR blaster
  • Neexistuje žádná podpora Bluetooth 5, jen 4.2, ale má APTX/APTX HD a LDAC HD Audio Support
  • Můžete zavěsit Mate 10 Pro na monitor se standardním USB-C pro zobrazení nebo podobný kabel a připojit klávesnici a myš, abyste ji použili jako počítačový zážitek podobný stolním počítači
  • Skleněná záda je překvapivě přilnavá, ale velmi snadno vyzvedne otisky prstů
  • Je dodáván s ochráncem obrazovky a v krabici s měkkým plastovým pouzdrem
  • Neexistuje žádná zásuvka pro sluchátka, což je zklamáním
  • Verze pro duální SIM je k dispozici pro použití dvou telefonních čísel a plánů současně

Cena

Huawei Mate 10 Pro stojí 699 GBP (koupit zde) s úložištěm 128 GB.

Pro srovnání, 6in Pixel 2 XL společnosti Google stojí 799 GBP (koupit zde) s 64 GB úložiště, 6.2in Samsung Galaxy S8 stojí přibližně 680 GBP (koupit zde) s 64 GB úložného prostoru (779 GBP při spuštění), 5.8in Galaxy S8 s 64 GB náklady na 540 GBP (koupit zde) (689 GBP při spuštění), 6.3in Galaxy Note 8 s 64 GB náklady na 820 GBP (koupit zde) (869 GBP při spuštění), 5.5in OnePlus 5 s 64 GB stojí 449 GBP (koupit zde) a 5.5in iPhone 8 Plus s 64 GB stojí 799 GBP (koupit zde). Apple je nadcházející 5.8in iPhone X s 64 GB úložiště bude stát 999 GBP.

Výrok

Mate 10 Pro je první smartphone Huawei, který prokazuje, že čínská firma může skutečně konkurovat na horním konci se Samsungem a Apple.

Má skvělou kameru, dobře vypadající obrazovku, prvotřídní vzhled a pocit, výkonný procesor a vestavěná umělá inteligence, která by měla věci udržovat hladce běžící. Skutečnou hvězdou pořadu je však výdrž dvoudenní a více výdrže baterie.

Jistě, neexistuje žádné bezdrátové nabíjení, žádné zásuvky pro sluchátka a žádné rozšiřitelné úložiště. Někteří nemusí milovat Huaweiho Emui, ale je to opravdu docela dobré na místech a v souladu s ostatními jinými jinými jinde. Je to také o něco levnější než její velká obrazovka, prémiové soupeři, ale bez obětování kvality, díky čemuž je Mate 10 pro velmi konkurenceschopný.

Pokud máte dost telefonu, nebudete mít dálku, Mate 10 Pro je telefon, který si můžete koupit. Stanovil nový standard pro výdrž baterie.

Pros: Vynikající výdrž baterie, Android 8 Oreo, skvělý výkon, dobrý duální kameru, prémiový design, odolnost proti vodě

Nevýhody: Žádná zásuvka pro sluchátka, žádný slot pro kartu microSD, žádné bezdrátové nabíjení, obrazovka není nejvyšší rozlišení, žádná podpora Bluetooth 5

Další recenze

Tento článek obsahuje přidružené odkazy na produkty. Naše žurnalistika je nezávislá a nikdy není napsána pro propagaci těchto produktů, i když můžeme získat malou provizi, pokud čtenář provedlo nákup.

Huawei Mate 10 Pro Recenze

Doposud byl 2018 pro Huawei střevním úderem. Huawei je druhým největším výrobcem telefonů na světě a všichni byli připraveni konečně udělat své velké rozštěpení v USA, ale pak ATT vytáhl z partnerské dohody a pak americké zpravodajské agentury vyslaly varování, že Američané by si neměli koupit Telefony z Huawei (a ZTE) kvůli obavám, že tyto čínské společnosti jsou hrozbou kybernetické bezpečnosti pro krádež informací. Abych na to odpověděl, Huawei říká:

„Huawei si je vědom řady u.“.S. Vládní činnosti se zdánlivě zaměřily na potlačení podnikání Huawei v U.S. trh. Huawei důvěřují vládami a zákazníky v 170 zemích po celém světě a nepředstavuje žádné větší riziko kybernetické bezpečnosti než kterýkoli prodejce IKT, sdílení, protože děláme společné globální dodavatelské řetězce a produkční schopnosti. Jsme odhodláni otevřenost a transparentnost ve všem, co děláme. Nakonec bude Huawei i nadále rozvíjet své globální podnikání prostřednictvím významného závazku k inovacím a RD a doručování technologie, která pomáhá našim zákazníkům uspět na všech trzích, které si cení inovací a hodnoty, kterou poskytuje.“

V době tohoto psaní neexistovaly žádné tvrdé důkazy, které by zálohovaly vládní tvrzení, že Huawei nebo Zte na nás špehují. Neřeknu vám, abyste si koupili nebo nekoupili telefony Huawei a nebudu mluvit také o politice, protože to není to, co tady děláme na Gadgeteer. Jsem jen tady, abych si prohlédl tento telefon. Takže začněme.

Co je to?

Mate 10 Pro je nejnovější vlajková loď Android smartphone pro Android s čínským technologickým gigantem s kvalitou sestavení a funkce, které byly připraveny konkurovat jiným špičkovým telefonům od Apple, Samsung atd.

Hardwarové specifikace

Procesor: Huawei Kirin 970 Octa-Core CPU (4 x Cortex A73 2.36 GHZ4 X kůra A53 1.8 GHz) I7 Co-Processor, Mali-G72 MP12 GPU NPU: UNITOROVÁ SETORU Neural Network Operation System: Android 8 Paměť: 6 GB RAM128 GB ROM displej: 6in 2160 x 1080 pixelů, 402 PPI OLED Displeje Síť: Carrier Onlocked 4g Lte TDD : B39 4G LTE FDD: B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B14/B18/B20/B28/B29/B30/B66 LAA Band: B46 3G WCDMA: B1/B2/B4/B5/ B8 2G GSM: B2/B3/B5/B8 (850/900/1800/1900 MHz) Kamera (zadní): 20 MP Monochrome12 MP RGB, f/1.6 fotoaparát (přední): 8 MP FF, f/2.0 Připojení: Bluetooth: BT4.2, podpora Ble Wi-Fi: Wi-Fi 2.4 g/5 g, 802.11a/b/g/n/ac s Wi-Fi přímé podpory DisplayPort 1.2 NFC: Ano Pominutí: GPS/GLONASS/BDS Baterie: 4000 MAH Rozměry: 154.2 mm x 74.5 mm x 7.Hmotnost 9 mm: 178 gramů Voda a prach odolný proti IP67 v rámci standardu IEC 60529

Co je v krabici?

Design a funkce

Když jsem poprvé otevřel krabici a uviděl docela půlnoční modrý telefon, byl jsem jako Ooooh, je to tak hezké! Pro ty z vás, kteří jsou nepřízniví pro barvu, je Mate 10 Pro také k dispozici v diamantové černé a titanové šedé.

huawei, mate, review, addicted, pouhém, týdnu

Přední část telefonu je celá obrazovka s výjimkou úzkých rámů podél horních a spodních okrajů. Na horním okraji je reproduktor předního palby, který má na jedné straně senzor okolního světla a na druhé straně kameru směřující přední. Vlevo od senzoru okolního světla je nepatrný stav, který se rozsvítí, když se telefon nabíjí a když přijde oznámení.

Zadní strana telefonu má čočky s dvojitou kamerou, LED blesk a senzor otisku prstu.

Záda telefonu je vyrobena ze skla s povrchem, který je úhledný a lesklý. To znamená, že je to magnet pro otisky prstů a šmouhy a je kluzký jako sakra. Ale v tom, co je první pro moderní chytré telefony, jsem byl překvapen, když jsem zjistil, že Mate 10 Pro lodě s jasným silikonem zahrnutým v krabici. To je pěkný dotek, protože budete moci chránit svůj nový lesklý telefon, jakmile ho vyjmete z krabice.

huawei, mate, review, addicted, pouhém, týdnu

Dalším stejně pěkný dotek je předinstalovaný ochránce obrazovky. Opět mě překvapilo, že to Huawei zahrnula do telefonu, ale je to vítaná „freebie“. Zejména proto, že byl dokonale nainstalován bez bublin nebo prachu.

Na levé straně telefonu najdete slot SIM karty, ale nemá oblast pro micro SD kartu.

Na opačné straně najdete tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti kolébky. Obě tlačítka jsou pěkně zvednutá, takže je můžete najít prstem a obě mají vynikající taktilní zpětnou vazbu. Stejně jako základní telefon PH-1 je tlačítko napájení umístěno pod tlačítkem objemu místo nad ním, ale na rozdíl od toho, co jsem nezjistil, jsem neměl žádné problémy s tlačítkem stisknutím nesprávného tlačítka.

huawei, mate, review, addicted, pouhém, týdnu

Horní okraj telefonu má reproduktor a IR blaster, takže můžete použít svůj telefon jako univerzální dálkové ovládání pro televizi a další vybavení.

Na spodním okraji najdete více mikrofonů, nabíjecí port USB typu-C a reproduktor palby dolů.

Mate 10 Pro vypadá a cítí se jako to, co byste očekávali od špičkového vlajkového telefonu. Je pevně vyrobeno se zaoblenými stranami a hladkým zaobleným záda pro pohodlný pocit. Mate 10 Pro neměl žádné problémy s přežitím mého přísného testu Gadgeteer Squeeze bez chrasticí, ohýbání nebo vrzajícího se.

Zobrazit

6-palcový OLED displej Mate 10 Pro je krásný na to. Je to jasné, svěží a jasné. Na rozdíl od jiných obrazovek, jako je ten na mém pixelu 2 xl, obrazovka nemá modrý odstín, když se na něj podíváte z jakéhokoli jiného úhlu než rovného. I s úrovní jasu nastavenou na 50%, obrazovka Mate 10 Pro je opravdu pohodlná.

Už jsem se zmínil o stavu LED a ochránce obrazovky. Obrázek výše ukazuje oba. Ano, ta malá žlutá tečka nahoře je LED.

čtečka otisků prstů

Pro ty z vás, kteří rádi čtou mé telefonní recenze. Říkám téměř proto, že skener otisků prstů Pixel 2 XL je první, kdo pro mě pracuje 99% času. Všechny ostatní telefony fungují první den poté, co jsem nastavil svůj otisk prstu a pak se zastaví, dokud to nepřeprogramuji. Pak se to znovu zastaví během jednoho dne. Opláchněte a opakujte. Hádejte, co? Huawei pracuje také pro mě a řekl bych, že by to mohlo fungovat ještě lépe a rychleji než pixel 2! Zdá se, že se odemkne, jakmile se můj prst přiblíží ke skeneru.

Fotoaparát

U čoček Leica byste očekávali, že kamera Mate 10 Pro bude působivá a nezklame to. Tento telefon je schopný střelec. Rychle planoucí při zachycení improvizovaných snímků dvojitým kliknutím na tlačítko hlasitosti. Ukazuje dokonce, jak rychle je to zobrazením rychlosti, kterou trvalo, aby se probudil a pořídil obrázek, který, pokud jste zvědaví, je menší než sekundu pokaždé, když jsem to zkusil.

Nebudu předstírat, že jsem profesionální fotograf, ale z obrázků, které jsem pořídil s tímto telefonem. Je to dokonce opravdu dobré při pořizování makro záběrů.

Kvalita zvuku

I když pravděpodobně nebudete chtít poslouchat své oblíbené melodie prostřednictvím reproduktorů telefonu, nebude vás to odloženo jejich zvukovou kvalitou. Hudba a další mediální zvuk zvuk opravdu dobře. Kvalita zvuku je ještě lepší, pokud používáte zahrnuté 3.Adaptér 5 mm na USB typu-C s vašimi oblíbenými kabelovými sluchátky.

Použití Huawei Mate 10 Pro pro telefonní hovory

Během mých 2 týdnů pomocí Mate 10 Pro jsem neměl problémy s tím a přijímal hovory s tímto telefonem v síti T-Mobile a cítil jsem, že úroveň hlasitosti na obou stranách konverzace byla v pořádku.

Software a uživatelské rozhraní

Mate 10 Pro lodí s Androidem V8.0 a Huaweiho vlastní kůže nad skladem Android, který se nazývá emui. EMUI nečiní Android vypadat tak odlišně, ale přidává další funkce, jako je schopnost pořizovat snímky obrazovky dvakrát na obrazovce s kloubem. Můžete také jednou zaklepat a poté nakreslit S, abyste provedli rolovací obrazovku pro opravdu dlouhé stránky. K dispozici je dokonce vestavěný nástroj k nahrávání obrazovky.

Další funkce obsažené v EMUI zahrnují speciální tlačítko, které můžete přidat kdekoli na obrazovce, které zlepšuje jednoruční použití. Klepnutím na tlačítko se vrací zpět na domovskou obrazovku a držíte tlačítko a klouzání doprava jde do předchozí aplikace, zatímco drží tlačítko a klouzání doleva vytáhne všechny otevřené aplikace.

Jsou další gesta, která můžete použít k zobrazení aplikací v zobrazení rozdělené obrazovky a můžete spustit aplikace nakreslením dopisu s kloubem.

Telefon má dokonce svůj vlastní velmi základní vestavěný asistent jménem Emy, který můžete použít k volání a odpovědi.

Líbí se mi některá gesta, zejména gesta snímků obrazovky, ale jedna věc, která se mi na The Mate 10 Pro, nelíbí, je softwarový balíček. Místo toho, aby se drželi skladových aplikací Google pro základní sadu programů, jako jsou kontakty, kalkulačka, zprávy, kalendář atd., Huawei zahrnoval své vlastní verze těchto aplikací. Blah Neříkám, že jejich verze těchto základních aplikací jsou špatné, ale jsou pro mě plýtváním prostorem, protože se rád držím skladovacích aplikací Google. Ještě více zklamáním je, že nemůžete odinstalovat ani skrýt aplikace Huawei ze seznamu aplikací.

Huawei Mate 10 Pro má další trik na rukávu. Můžete ji připojit k velké obrazovce přes HDMI a zažít stolní počítač vzhled a pocit, který mi připomíná stanici Samsung Dex, aniž byste si museli koupit speciální dok. Vše, co budete potřebovat, je kabel HDMI s konektorem USB Type-C na druhém konci nebo adaptéru USB typu C na HDMI. Už jsem měl kabel a adaptér, takže vše, co jsem musel udělat, bylo připojit konektor typu C k Mate 10 Pro a druhý konec mé HISENSE 65 ″ TV.

TV s velkou obrazovkou ukazuje plochu Android na celé obrazovce s hlavním panelem na dně a ikony na levé straně. Nevidíte ikony na levé straně? Jo, já ani já. To je problém. Problém, který jsem nemohl vyřešit změnou rozlišení v telefonu nebo formátem televize. Ve skutečnosti mi přepnul TV na formát 4: 3, umožnil mi vidět část ikon, ale ick. Tato funkce by byla opravdu skvělá. kdyby to fungovalo pro mě. Huawei říká, že tento problém nemohou replikovat a říkat, že to musí být moje televize Aktualizace 3/8/18: Huawei obdržela telefon pro půjčky, který jsem zkontroloval a testoval na několika televizorů a nemohl replikovat problém výše, o kterém jsem mluvil výše.

Celkový výkon a výdrž baterie pomocí Huawei Mate 10 Pro pro každodenní úkoly

Tento telefon má baterii 4000 mAh, která ji udržuje v běhu po celý den středního až silného používání, se spoustou šťávy. Nikdy jsem neviděl varování s nízkým baterií a když jsem se dobil, byl to velmi rychle zakončen kvůli technologii Huawei, která vám dává celý den energie za 20minutový náboj.

Poslední myšlenky

Nečekal jsem, že se mi bude líbit huawei. S výjimkou bezdrátového nabíjení, 3.5mm konektor pro sluchátka a slot pro kartu microSD, tento telefon má téměř každou jinou funkci, kterou byste očekávali v prémiovém telefonu. Mate 10 Pro je kvalitní telefon a je škoda, že v USA pravděpodobně v USA nedostane mnoho trak. Jeden si však můžete koupit z online obchodů jako Amazon a Best Buy.

Cena: 799.99 Kde koupit: Amazon a Best Buy Zdroj: Vzorek pro tuto recenzi poskytl Huawei.

Huawei Mate 10 vs. Mate 10 Pro: Který kamarád byste měli dostat?

Když přezdívka „pro“ nemusí nutně znamenat, že je to lepší volba

Když Huawei zveřejnil dynamické duo, které je Mate 9 a Mate 9 Pro koncem loňského roku, pravděpodobně byste předpokládali, že ten druhý bude mít lepší sadu funkcí než první kvůli „pro“ přezdívce v jeho jménu.

A měli byste pravdu. Porovnejte jejich specifikace vedle sebe a uvědomíte si, že Mate 9 Pro má výrazně ostřejší (i když menší) 5.5palcový QHD (2 560 x 1 440), více RAM, více interního úložiště a větší baterie 3 500 mAh.

Kupodivu však věci nejsou tak jednoduché s jejich příslušnými nástupci, Mate 10 a Mate 10 Pro. Protože v tomto konkrétním případě, mít „pro“ přezdívku připojené k vašemu jménu nutně z vás učiní lepší zařízení ve výchozím nastavení. Dovolte nám vysvětlit proč.

Zobrazit

Začněme s displejem. Mezi dvěma varianty Mate 10 byste byli překvapeni, když víte, že standardní kamarád 10 zabalí menší, ale vyšší rozlišení 5.9palcový QHD (2 560 x 1 440) IPS LCD displej než Mate 10 Pro, který má větší, ale nižší rozlišení 6.0palcový plný HD (2 160 x 1 080) OLED displej.

Ano, OLED displej Mate 10 Pro by měl být teoreticky lepší než IPS LCD displej Mate 10, pokud jde o reprodukci nejčernějších černochů, nejjasnějších bílých a nejživější barvy, ale soudě podle jeho nativního Rozlišení, to přichází se zjevnými náklady na ostrost a jasnost. Ale samozřejmě je to všechno teoreticky. A co ve skutečnosti?

Abychom to zjistili, měli jsme jak úrovně jasu Mate 10, tak Mate 10 Pro, tlačily na jejich maximum, přinutily toto konkrétní video na Vimeo, aby streamovaly v kvalitě 4K, a vynořili oči tam a zpět mezi dvěma zařízeními, abychom zjistili jakékoli rozdíly v kvalitě obrazu.

Z toho, co mohly říct naše oči, byly barvy Mate 10 Pro stále tak lehce nasycenější než barvy Mate 10. Nebyl vnímatelný rozdíl v ostrosti mezi oběma zařízeními. i když čtení odstavců textu v The New York Times. i když jsme si všimli, že zobrazení Mate 10 bylo znatelně jasnější než pro Mate 10 Pro v plném jasu.

Obzvláště zvláštní, byla skutečnost, že bílé pozadí mobilního webu New York Times se zdálo, že na Mate 10 Pro, ale dokonale bílé na Mate 10. něco, co bychom připisovali přirozeně teplé teplotě barev Displej Mate 10 Pro.

Takže, které z těchto dvou displejů bychom si vybrali? To by se mohlo zdát kontraintuitivní, ale ve skutečnosti dáváme přednost pohledu na zobrazení Mate 10. Je tu něco o displeji OLED Mate 10 Pro, který se zdá, že na obrazovce trochu temno. Nejsme si zcela jisti, zda je to kvůli výrazné vysoce kontrastní povaze panelů OLED, teplou barvou teploty displeje Mate 10 Pro, nebo obojí. To je samozřejmě zřejmé pouze tehdy, když se zapojíte do boku; Bez toho vypadají oba opravdu dobře.

Výkon

Pokud jde o výkon, je to Mate 10 Pro, který má navrch. Ano, Mate 10 Pro skutečně sdílí stejnou čipovou sadu Kirin 970 jako Mate 10, ale má více RAM ve svůj prospěch. o 2 GB více, být konkrétní. Výsledkem je, že aplikace na Mate 10 Pro byly schopny spustit šířku vlasů rychleji než na Mate 10.

Podařilo se nám kvantifikovat tento mírný rozdíl ve výkonu pomocí benchmarků, včetně PCMark pro Android, 3Dmark, Antutu a Epic Citadel.

Mate 10 Pro skóroval 6 750 za práci 2.0 Benchmark PCMark pro Android, zatímco Mate 10 získal mírně nižší skóre 6 737.

Výsledky 3Dmarku byly poněkud smíšenou taškou, protože Mate 10 ve skutečnosti trumfli Mate 10 Pro v ledové bouři neomezený benchmark se skóre 31 748, takže Mate 10 Pro se spokojil s druhým místem s nižším skóre 30 398. Na druhé straně se Mate 10 Pro vrátil do návratu vítězného v The Sling Shot Extreme Benchmark a vydělal vyšší skóre 2 929 ve srovnání se skóre 2 707 získaných Mate 10.

Mate 10 Pro pokračoval v triumfu nad Mate 10 v referencích Antutu a Epic Citadel, zatáhl skóre 177 560 za druhé a dokončil první na ultra vysoké kvalitě s průměrnou snímkovou frekvencí 59.0 FPS.

Mate 10 mezitím získal nižší skóre 168 902 pro Antutu a nižší snímkovou frekvenci 52.1 FPS pro epickou citadelu. ten je s největší pravděpodobností způsoben tím, že jeho čipová sada Kirin 970 musí tvrději pracovat, aby uspokojila jeho displeje s vyšším rozlišením.

Úložný prostor

Mate 10 Pro má dvojnásobnou interní úložnou kapacitu (128 GB vs. 64 GB) Mate 10. Je však úlovek. skladování Mate 10 lze rozšířit pomocí karty microSD (až 256 GB), i když to samé nelze říci pro Mate 10 Pro.

Fotoaparát

Je to rovné podmínky, pokud jde o kamery Mate 10 a Mate 10 Pro. Oba mají na zádech systém Leica s dvojím kamerou, který obsahuje 20MP f/1.6 monochromatický senzor a 12MP f/1.6 Senzor RGB (se stabilizací optického obrazu), které jsou spárovány s čočkami Leica Sumlilux-H.

Žádná překvapení tedy, že jejich výkon jejich fotoaparátu je téměř identický. Jděte do toho a hádejte, které z níže uvedených fotografií byly zachyceny Mate 10 a Mate 10 Pro. Odpovědi jsou zabudovány do adresy URL obrazu s plným rozlišením.

Životnost baterie

Jak Mate 10, tak Mate 10 Pro jsou vybaveny baterií 4 000 mAh s podobně velikostí, která podporuje technologii rychlého nabití společnosti Huawei. Pokud jste si mysleli, že Mate 10 Pro by byl díky jeho displeji nižšího rozlišení efektivnější, byli byste překvapeni, když vědíte, že práce 2.0 Benchmark výdrže baterie PCMark pro Android ve skutečnosti navrhuje jinak.

I když stojí za zmínku, že rozdíl není moc, Mate 10 Pro by mohl udržet smyčku práce 2.0 Benchmark PCMark pro Android po dobu devíti hodin a 22 minut, zatímco Mate 10 by tak mohl udělat po dobu 18 minut: devět hodin a 40 minut.

Podrobnosti o drzosti

Nyní, když jsme pokryli některé z větších rozdílů mezi Mate 10 a Mate 10 Pro, zde jsou některé z malých (ale neméně nevýznamných) detailů, které od sebe oddělují dvě vlajkové lodě. Věřte nám, budete je chtít vzít v úvahu při výběru mezi dvěma kamarády.

První: odolnost vůči vodě. Mate 10 Pro má hodnocení IP67, což znamená, že může zůstat ponořená pod vodou v hloubkách až do jednoho metru po dobu 30 minut bez úcty. Udělejte to samé s Mate 10 a skončíte s velmi drahou těžkou váhou.

Za druhé, Mate 10 má 3.5mm zvukový konektor, zatímco Mate 10 Pro ne. Chápeme, že to může být pro většinu lidí docela rozbitou dohodu, ale Mate 10 Pro je plná typu USB na 3 na 3.5 mm adaptér v rámci svého obalu. vše se scvrkává na to, zda si chcete zvyknout na život dongle nebo ne.

Pak je tu umístění senzorů otisků prstů: The Mate 10 Pro má na zádech skener kruhového otisku prstu pod systémem Leica Dual-Camera, zatímco skener otisků prstů Mate 10 je zabudován do tlačítka na pevném stavu na jeho přední části.

Když už mluvíme o tom, že tlačítko Home Mate 10 se také zdvojnásobí jako navigační klíč, což vám umožní klepnout na něj a vrátit se na předchozí obrazovku, dlouho stiskněte jej a vrátíte se na domovskou obrazovku a posuňte se doleva, aby vyvolala nedávné Nabídka aplikací. Mate 10 Pro je bez tlačítka domů-budete muset použít jeho měkké klíče Android na obrazovce (nebo one-button plovoucí navigační dock), abyste našli cestu kolem.

Cena

Hotovo vážení jednotlivých výhod a nevýhod Mate 10 a Mate 10 Pro? Máme pro vás jednu poslední proměnnou přidat do mixu: cena. Mate 10 prodává pro S888, zatímco The Mate 10 Pro je pro S1 098.

Zabalit

Takže pro které z zařízení Mate 10 byste se měli rozhodnout? Jako vždy to záleží.

Pokud se domníváte, že jasný a svěží displej, 3.5mm konektor pro sluchátka a slot pro kartu microSD jsou nezbytnými složkami velkého smartphonu, pak by Mate 10 byl způsob, jak jít.

Mám rád silné, nasycené barvy OLED displeje? Potřebujete další RAM, abyste nasytili své tvrdé multitaskingové návyky (ať už jsou cokoli)? Myslíte si, že by bylo hezké, kdyby byl váš smartphone imunní vůči prvkům matky přírody? Pak jděte do toho a získejte mate 10 Pro.

Poté, co to bylo řečeno, je poněkud nešťastné, že Huawei přiměje spotřebitele vybrat jednu funkci před druhou. Místo toho, aby přišel s více variantami, měl Huawei soustředit své úsilí o vytvoření perfektního smartphonu. ten, který by svrhl konkurenci v jednom padajícím swoopu, a ten, který ztělesňuje všechny skvělé rysy Mate 10 a Mate 10 Pro.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS