Huawei Matepad 11 2021 – vynikající tablet (recenze). Huawei Mate Pad 11

Huawei Matepad 11 2021. vynikající tablet (recenze)

Huawei Matepad 11 2021 je tablet, ale možná ne, jak očekáváte. Nepoužívá Google Android; Místo toho to provozuje harmony operační operační systém Huawei. Při zpětném pohledu to není tak velký problém, jak jsme očekávali.

Musíme zmínit slona v místnosti předem, protože je to skvělý 11 ”tablet. Pokud najdete odvahu opustit svět Google (a jakoukoli aplikaci, která se spoléhá na služby Google), je to pro vás. V každém případě je jeho primárním trhem Čína, kde Google není povolen.

A my jsme byli zvědaví, když jsme viděli harmonický operační systém v akci. Je to docela dobré! Huawei byl moudrý používat open-source Android 10 vidlice, protože to umožňuje boční načtení mnoha aplikací Play Store s relativní lehkostí. na to později.

Huawei Matepad 11, 6/128GB, model DBY-W09

webová stránka Stránka produktu
Cena RRP 928 Matte Grey, ale možná zjistíte, že je to výrazně levnější cena Onlineau by měla zahrnovat M-Pencil Gen 2, obvykle 139 exkluze inteligentní magnetická klávesnice 178
Z Hledejte online obchod s Huawei v Chatswood NSW.
Záruka 2 roky
Země původu Čína
Společnost Huawei (EST 1987), prohlásil Whah-Way je čínská nadnárodní technologická společnost se sídlem v Shenzhenu, Guangdong, Čína. Navrhuje, vyvíjí a prodává telekomunikační zařízení, spotřební elektroniku a inteligentní zařízení. Od roku 2019 je na U.S. Seznam subjektů, neschopný používat žádnou americkou technologii, jako je Google Android a její služby. Nelze také poskytnout 5G infrastrukturu mnoha národům uzavření USA.
Cyberhack Huawei News a recenze

První dojem. Skleněná deska Standard 11 ”

Huawei Matepad 11 by mohl projít pro jakoukoli generický tablet, pokud by neměl na zadních panelech diskrétní stříbrné reliéfní huawei. Proto náš odkaz na syndrom skleněné desky ovlivňující příliš mnoho chytrých telefonů. V davu to nevyčnívá.

Má 10.5 ”skleněný dotykový panel, matný šedý polykarbonátový rám a záda, vše pěkně spolu s mezerami.

Nastavení. může být trochu konfrontační

Většina lidí, kteří kupují tablety Android, má účet Google Gmail a uznává, že Google má přístup k vašim osobním údajům a přiměřené očekávání důvěry, že jej nezneužívá.

To vyžaduje, abyste si vytvořili účet Huawei ID a vše, co zahrnuje soukromí moudré. Nákupem jste ochotni důvěřovat Huawei.

K úvěru Huawei je do velké míry, abyste se ujistili, že jste si toho plně vědomi prostřednictvím zdlouhavé licence koncových uživatelů, licence základních služeb a stránky o datech a soukromí, kde pokud stisknete „podrobnosti“, odhaluje samostatné a často zdlouhavé soukromí Zásady pro:

Objektiv AI Hledání AI Ai Touch Diagnostická analýza Funkce poradce
Zdraví Poziční služby Setkání Služby Meetime Location Services Aktualizace softwaru

Zajímavé je, že můžete přeskočit (nepřijmout) mnoho podmínek ochrany osobních údajů a tablet stále boty bez zjevné ztráty základní funkce.

Screen. barevné, rychlé, 120Hz IPS LCD

Je to 10.5 ”, 2560 x 1600, 16:10, 120 Hz IPS obrazovka.

Má 8bitovou barvu (16.7m), a přestože tvrdí, že široký barevný gamut (obvykle odvozuje filmový gamut DCI-P3)-je to spíš 95% SRGB. Filmy Netflix jsou 1080p@24fps SDR. ne HDR, jak navrhuje jeho 500nity. Kontrast je rozumný ve 1200: 1 v živém a adaptivním režimu. Může dekódovat až do obsahu HDR10/ a zobrazit, jak nejlépe to může.

Hráči najdou 15ms BTW, 30.4ms GTG zaostává přijatelné a obrazovka 120 Hz (bez dotyku je uvedena) rychle, ale v našich testech byly PUGB a další populární hry omezeny na

Je také těžké číst na přímém slunečním světle kvůli vysoce reflexní obrazovce.

Procesor. kvalita Qualcomm

Používá Qualcomm SD865, 7nm, osmijádrový (na začátku 2020 vlajková loď). Zajímavé je, že SD865G 5G Soc to nahrazuje a připisuje zvěsti o skladu Huawei Stockpiling Qualcomm Socs. Je to skvělý procesor, i když později 2021 SD870/888 5nm a nyní 2022 SD8 Gen 1 4nm jsou mnohem silnější, používají méně energie a generují méně tepla při zatížení.

УЛЬТИМАТИВНИЙ (МАЙЖЕ) Huawei Matepad 11 Огляд

huawei, matepad, 2021, vynikající

Test: Geekbench 5 single/vícejádrový 903/3179. Rychle moudrý je podobný Samsung Exynos 2100 nalezen v řadě Galaxy S21 2021.

ЕДИНСТВЕННЫЙ ВЫБОР �� ПЛАНШЕТ HUAWEI MatePad 11 120 Гц и Harmony OS 2.0

GPU Adreno 650 při 275/670 MHz. Pravděpodobně kvůli problému s subjekty USA dekóduje pouze MP4 a 3GP, ačkoli čip je schopen mnohem širší dekódování.

Test: OpenCL 3078, Vulcan 3174

RAM a rychlé skladování

6GB LPDDRX4 je pro toto zařízení vhodné, zejména proto, že harmonický OS je lehký linux jádro Android 10. Nezažili jsme žádné zpoždění.

Úložiště je 128 GB (110 GB zdarma) Fast UFS 3.1 (nejvíce používejte pomaleji 2.1)

 • Interní UFS 3.1: 1320/381. Tím se dosahuje rychlosti SSD úrovně 1
 • MicroSD 64GB Samsung Pro: 43/24. nadprůměr
 • OWC Envoy Pro Elektron 1TB USB-C 3.2 Gen 2 Recenze 9.5/10: 122/278-odráží napůl duplexní USB-C 3.0 5 Gbps (max 300 Mb / s)

Jak bychom mohli spustit test přenosu dat na externím SSD, obvykle to znamená, že může být namontován prostřednictvím možností vývojáře, aby fungoval jako interní úložiště, což umožňuje přímý přístup k jednotce.

Škrticí. minimální

GIPS: maximálně 239 583 průměrně 233 833 a minimálně 222 812 s 5% škrtící a maximální teplotou CPU 76 °. Je to teplejší SOC, ale teploty jsou výrazně pod maximem.

Comms

Wi-Fi 5 AC dosáhne.Síla signálu 34DBM (vynikající) a 1200 Mb / s (poloviční duplex) ve 2 metrech od našeho referenčního routeru Netgear AX11000. Drží signál docela dobře až asi 10 metrů. Je škoda, že to nemá wi-fi sekeru, jak to podporuje SD865.

Bluetooth 5.1 podporuje zvuk SBC, AAC a LDAC HD. Nemá povoleno kodeky Qualcomm APTX kvůli problémům s entitami USA.

GPS je jediný pás a pomalu získává satelity, ale přesný na

Nemá NFC nebo 4/5G.

Port. ano, jeden

Má jediný USB-C 3.0, 5Gbps polovina duplexu bez podpory zvuku/videa ALT DP. Může používat zařízení OTG pro zálohování, myši a klávesnice atd.

Všimněte si, že dodávaný kabel USB-A až USB-C je USB-2.0 a podporuje pouze 480 Mb / s, takže si musíte koupit kabel s vyšším hodnocením (viz baterie později). Přečtěte si více o standardech USB a nabíjení.

Reproduktory. čtyři

Na krátké straně jsou dva reproduktory (celkem čtyři) (režim krajiny). Jediným problémem je, že vaše ruce pravděpodobně zablokují reproduktory, pokud je držíte, takže potřebujete stojan. Maximální objem je 80 dB a nadprůměr. Zvuková fáze je o něco širší než tablet a je zde rozumná směrovost levého/pravého.

Je to 2.0 stereo (x 2 reproduktory každý kanál) Nastavení naladěné Harman Kardon. Zní to skvěle s tak dost střední až vysokou basy a střední trennou pro uspokojení zvuku. Jinak neexistuje ekvalizér reproduktoru (EQ).

Huawei Hiten 7.0 zvukových efektů jsou pouze pro sluchátka. Můžete použít USB-C až 3.5 mm DAC nebo BT 5.1 s SBC, AAC nebo LDAC na sluchátka. Existuje spousta objemu a vynikající definice stereo. je to škoda o nedostatku kodeků APTX.

Má čtyři mikrofony kolem senzoru zadní kamery, pravděpodobně pro lepší nahrávání zvuku videa.

Nemá nízké basy; Shattering Mid-Bass to dává dost na uspokojení a horní bass roste pěkně. Od 200 Hz do 6 kHz je poměrně plochý s mírně silnějšími vysokými, nízkými a středními treskami. Vysoká podroba chybí. Je to neutrální zvukový podpis, který nepřidává ani odečítá od původní hudby! Jediným problémem je odpadky, odpadky-čím lepší je kvalita hudby, tím lépe to zní. Můžete si přečíst více, jak zjistit, zda máte dobrou hudbu (klíč je zvukový podpis)

M-tužka s tipy na náhradu

Magneticky se připojuje k horní části tabletu, kde se bezdrátově nabíjí.

Má 4096 úrovní tlaku, 2ms zpoždění, skryté dotykové tlačítko a je citlivý na naklonění pro kreslení a rukopis (rozpoznávání textu).

Nejsme umělci ani designéři, ale můžeme vám říci, že specifikace jsou stejně dobré jako jakákoli značka Active Stylus.

1x. přírodní barvy a dobrý detail
2x. přirozená barva, ale ztráta detailů
10x. nechoď tam
Navzdory žádnému makro senzoru to dělá dobrou práci. 13MP a AI je mnohem lepší než většina 2MP senzorů.
Kancelářské světlo 400 lumenů a začíná bojovat s barvami a zaostřením.
Navzdory žádnému režimu „Night“ je to relativně jasné a barevné, ale na úkor detailů (viz vyplavené obrazovky)

Pohled Cyberhacku. hodně se mi líbí o Huawei Matepad 11

Skvělý hardware, vynikající výkon, dlouhá výdrž baterie a krásná obrazovka. Harmony OS a nedostatek místních aplikací Google Play je pro mnoho lidí.

Pokud to hodnotíme jako prémiový tablet 11 ”„ Android “, jedná se o 9/10. Pokud to hodnotíme za australské okolnosti, ztratí příliš mnoho bodů za nedostatek místních aplikací.

Huawei Matepad 11 Recenze: Postaveno pro práci a hru

Huawei se zdvojnásobí na jejich řadě zařízení poháněných harmony na Filipínách. Huawei Matepad 11 je jedním z takových zařízení, které zabalí jejich nový operační systém a solidní sada specifikací na papíře. Jeho cílem je stát se alternativou podobnou PC pro lidi, kteří dávají přednost lehkému zařízení. Ale manželství dobrého hardwaru s dosud neprokázaným OS přináší neuvěřitelný zážitek, aby si jej vybral nad zavedenými značkami na trhu?

Huawei Matepad 11

Čipová sada Qualcomm Snapdragon 865
Obrazovka 10.95palcový IPS, 2560 x 1600, 120 Hz
RAM 6 GB
OS Harmonyos 2
Zadní kamera 13MP f/1.8 PDAF
Přední kamera 8MP f/2.0
Úložný prostor 128 GB
Připojení Duální pásmo Wi-Fi 802.11AX, Bluetooth 5.1, USB typ-c
baterie 7 250MAH, 22.5W rychlé nabíjení, 5W zpětné nabíjení
Ostatní Stereo reproduktory
Barvy Matte Grey, Isle Blue, Olive Green

HUAWEI MATEPAD 11 Recenze. Unboxing

Huawei Matepad 11 dorazí do bílé krabice, jak se očekávalo od značky. Dostaneme se sem The Matepad 11 samotný, USB typ-c až 3.5mm adaptér zvukového konektoru, kabel typu-C USB, a 22.5W nabíječka.

Huawei nabízí časově omezený svazek pro tablet, který hodí ve 2. generaci Huawei M-Pencil a obálku s vestavěnou inteligentní magnetickou klávesnicí. Tyto doplňky rozšiřují schopnosti podobné PC tabletu.

Inteligentní magnetická klávesnice

Inteligentní magnetická klávesnice se připojuje k Matepadu 11, dobře, magneticky. Neexistují žádné tření fit kusy, které by na těle používaly jakékoli druhy opotřebení. Po tabletu se automaticky připojí k tabletu přes Bluetooth.

Klávesnice nabízí dvě úrovně úpravy náklonu, které jsou také magneticky uzamčeny, aby se zabránilo náhodnému pohybu. Magnetické spojení mezi těmito dvěma zařízeními je silné, ale není dostatečně silné, aby udržovala klávesnici připevněnou, když je tablet vybrán tělem.

Samotné klíče jsou uspořádány ve standardním 60% rozvržení s navigačním klastrem stisknutím v pravém dolním právu, aby napodobovaly standardní klávesnici na notebooku. Poskytují dobrou hmatavost s přibližně 1.3 mm cestování před dnem ven, ale rozměry klíčů jsou poměrně malé, aby se vešly do 11palcového rámu tabletu.

Huawei M-Pencil 2. generace

Matepad 11 je také kompatibilní s 2. generací Huawei M-Pencil. Je to vizuálně podobné s generací 1 ST, ale nyní přichází s platinovým hrotem a nižší latencí. Stále má 4096 úrovní citlivosti tlaku pro přesné notetaking nebo barevné práce na fotografiích nebo kresbách.

M-tužka může být snadno nabita dokumentem do rámu tabletu. Může být použit po dobu až 10 hodin v jednom náboji, ale může trvat až o 10 minut více účtováním po dobu pouhých 30 sekund.

Design a estetika

Tablet má 11palcový rám vyrobený z plastu na rozdíl od kovového sestavení Matepad Pro 12.6. Někteří by se mohli zaměnit Matepad 11, aby měl hliníkové tělo, protože se cítí jako kov, zejména s jeho matným povrchem a solidním pocitem.

Jeho strany jsou zaoblené, aby poskytovaly pohodlný zážitek z manipulace. Cítí se přirozenější rukojeť v režimu krajiny. Použití režimu portrétu je stále snadné, ale je to nejvyšší, i když váží pouze přibližně 485 g.

Jeho tlačítko napájení a hlasitosti jsou seskupeny na pravé horní straně tabletu. Při stisknutí nabízejí dobrou hmatavost a citlivost. Tablet chybí skener otisků prstů, ale nahradí ho zahrnutím odemknutí obličeje.

Matepad 11 odstraní 3.Zvukový konektor 5 mm a místo toho se silně spoléhá na svůj jediný port USB typu-C pro kabelové připojení.

Zadní část je matná a hladká, i když otisky prstů se stále zobrazí, pokud ho světlo zasáhne pod úhlem. Z velké části to může být jednotné, ale povrch propláchnutí je zlomený pouze jeho ránem kamery, což je pro náš vkus příliš mnoho.

Obrazovka a zvuk

Jedním z vrcholů Huawei Matepad 11 je jeho 10.Displej IPS 95 palců 2560 x 1600 120Hz. Rámy jsou dokonce na všech stranách měřících při 7 mm, což není nijak zvlášť velké, ale ne. Uniformita na displeji pro jas a matné porce poměrně rovné na všech částech bez jakéhokoli druhu krvácení podsvícení na okrajích.

Jeho 10.95palcová obrazovka může být pouze IPS místo OLED nebo AMOLED, ale může to poskytnout skvělý výkon. Barvy jsou většinou stejné bez jakéhokoli zvýšení nádech, jak stoupá jas. Celkový jas je docela dobrý v 505.86 CD/M2 a přestože nemůže dosáhnout absolutně černé, úrovně jasu dosahují pouhých 1.64 CD/M2 v jeho nejnižším nastavení.

Rychlý kalibrační běh ukazuje, že Huawei Matepad 11 má poměrně široký barevný gamut a vysoký kontrastní poměr i s panelem IPS:

 • SRGB. 94.20%
 • Adobergb. 83.10%
 • DCI-P3-87.10%
 • Svítidlo (minimum). 1.64 CD/M2
 • Světle (maximum). 505.86 CD/M2
 • Gamam. 2.2
 • Poměr kontrastu. 1120: 1

Barvy a jas v Matepadu 11 jsou v pořádku a dobře, ale zdá se, že Huawei se rozhodl aplikovat jakýkoli druh protilehlého povlaku na tabletu pro zachování ostrých obrázků. Naštěstí může obrazovka hrubá síla proti odrazům s vysokým jasem.

Huawei také zvýšila obnovovací frekvenci displeje MatePad 11 na 120 Hz. Procházení a obecné použití se cítí hladce ve srovnání s modely 60 Hz a 90 Hz na trhu. Hry, které podporují 120 Hz, se cítí máslo hladce a citlivější než kdy jindy.

Zvuk na Matepadu 11 je dodáván celkem čtyřmi reproduktory. dva na každé straně. a dostali ladění Harman Kardon. Umístění reproduktorů je poněkud problematické, zejména pokud máte sklon držet tablet po jejích stranách, ale audio výkon je docela dobrý. Bass je punčová, vokály jsou poměrně jasné a existuje velké množství zvukových scén.

Svazek se tam může dostat i tam, ale vyšší objemy mají tendenci zkreslit zvuky a zavádět trochu kovového zvuku „plísňování“.

Harmonyos

Huawei Matepad 11 Sportuje nový Harmoos 2 značky.0. Sdílí většinu funkcí nalezených na předchozích zařízeních, která přišla s Android 10 s EMUI 11. Harmonyos 2.0 a Android sdílejí stejné funkce, funkčnost a pocit. První z nich také přišel s vlastním asistentem jménem Celia.

Nový operační systém MatePad 11 byl navržen tak, aby využil své velké obrazovky. Multiscreen, Split-Screen a Floating Apps jsou chléb a máslo tabletu, což umožňuje bezproblémový multitasking. Většina nativních aplikací podporuje tuto funkci, ale některé aplikace třetích stran od nynějška nemají stejné schopnosti.

Režim rozděleného a plovoucího okna může být aktivován přejetím z levé nebo pravé strany a na chvilku ji drží. Objeví se malá zásuvka na aplikace, která obsahuje aplikace, které tyto funkce podporují. Jakmile je vybrána aplikace, můžete přesunout jeho nezávislé okno kolem nebo dlouho stisknout modrou velikostní lištu nahoře a aktivovat režim rozdělené obrazovky. Velikost každé aplikace v rozdělené obrazovce lze snadno upravit pomocí tyče šedé velikosti uprostřed.

Zařízení lze také spárovat s jinými zařízeními Huawei pro spolupráci s více obrazovkami. To lze použít k rozšíření nebo zrcadlení displejů na chytrých telefonech Huawei, tablety a notebooky. To je zvláště užitečné pro notebooky Huawei, protože tablety a smartphony mohou působit jako sekundární monitory.

Hledání Appgallery a okvětních lístků

Není žádným tajemstvím, že novější zařízení Huawei nemají přístup do obchodu Google Play, proto značka vytvořila vlastní obchod s aplikacemi ve formě Appgallery. Většina aplikací třetích stran je přítomna v App Store, ale aplikace první strany Google nejsou zjevně k dispozici.

Aplikace, které nelze najít v Appgallery. Vyhledávací lišta okvětního lístku prochází stránky aplikací třetích stran, jako jsou Apkpure, Apkmonk, ApkCenter, Aptoide a další důvěryhodná místa. Huawei říká, že vyhledávání okvětních lístků je bezpečné, soukromé a ignoruje pochybné weby nebo stahování aplikací.

Prostřednictvím prohlížeče samozřejmě máte stále přístup k většině služeb Google, jako je Gmail, YouTube a další. Funkce není tak plynulá jako aplikace první strany, ale dobře fungují vzhledem k omezením. Existuje však křivka učení, ale skočí do a z hledání Appgallery a Petal Aby hledal vaši oblíbenou aplikaci, ale vše funguje tak, jak bylo zamýšleno v naší zkušenosti.

Hlavní kamera

V zadní části Matepadu 11 je jediný 13MP f/1.8 kamera doprovázená LED bleskem. Tablet poskytuje většinu základních režimů pro jeho fotoaparát, včetně fotografie, 4k 30fps videa, panorama, časosběra, samolepky a zkrášlení. Chybí však možnosti pro režim HDR a Pro.

Výkon zadní čočky je docela dobrý vzhledem k tomu, že zachycení fotografií není primární funkcí tabletu. Snipy odebrané v dobrém osvětlení mají dobrý kontrast, dokonce i barvy a relativně široký dynamický rozsah navzdory nedostatku HDR.

Tablet není opravdu zaměřen na noční fotografie s nedostatkem vyhrazeného nočního režimu. Fotografie jsou hlučné a nedostatek podrobností. Jsou průchodné pro fotografie na sociálních médiích, ale nikoho nebudou wow s jejich kvalitou.

Selfie kamera

Na přední straně leží 8MP f/2.0 selfie čočky. Má stejné funkce jako zadní kamera s mírně menším počtem pixelů. Stills jsou slušné s přirozenými (ale tupými) barvami. Video má podobný výkon, ale působí působivá práce uvnitř. Existuje nějaký hluk, který lze očekávat, ale nic špatného ze snímače 8MP.

Huawei Matepad 11 Recenze. výkon a benchmarky

Napájení Huawei Matepad 11 je Qualcomm Snapdragon 865 s 6 GB RAM. Není to úplně vlajková loď, která nabízí dobrý výkon na všech účtech, zejména se zaměřením MatePad 11 na multitasking ve stylu PC. Ve způsobu výkonu je jen velmi málo. Tablet je také dodáván s 128 GB interního úložiště, který lze rozšířit pomocí slotu pro microSD.

Pokud jde o benchmarky, Snapdragon 865 na Matepad 11 porušuje 650 000 značky v Antutu a místy nad 12 000 skóre v PCMark Work 2.0. Skóre v Geekbench 5 je na 923 a 3 317 pro jednorázové a vícejádrové, respektive.

Běh her na Matepad 11 je po instalaci z appgallery nebo na různých jiných webech poměrně snadné. Bohužel, některé běžné hry stále nenabízejí podporu pro obrazovku 120 Hz tabletu, ale stále běží důsledně na 60 snímků za sekundu. Zařízení může také spustit graficky náročný dopad genshinů na nejvyšší nastavení na více než 30 snímků za sekundu.

Huawei Matepad 11 Recenze. životnost baterie

Matepad 11 běží na baterii 7 250 mAh skryté v její 7.3 mm podvozek. Baterie by vám měla vydržet celý den se středním použitím navzdory velkým 10.9palcový displej IPS. Sledování filmů je také prosím díky mixu displeje a zvuku a vydrží vám asi 10. 12 hodin na jednom poplatku.

Spuštění práce PCMark 2.0 Testovací smyčka baterie se středním jasem a objemem dává 12 hodin a 34 minut použití. Nabíjení se provádí prostřednictvím portů USB typu-C, který podporuje 22.5W Rychlé nabíjení. Naplnění baterie bude trvat asi 2 hodiny od 0% do plného.

Huawei Matepad 11 Recenze. závěr

Huawei Matepad 11 je určitě zařízení nabité funkcemi. Díky své vynikající obrazovce a úžasným reproduktorům může poskytnout vynikající zážitek z zábavy. Vyniká také jako náhrada notebooku/stolního počítače díky své inteligentní magnetické klávesnici a 2. generaci Huawei M-Pencil.

Harmonyos 2 ukázal velký potenciál na Matepad 11. OS využívá velkou obrazovku tabletu, protože se zaměřuje na schopnosti multitaskingu a rozdělení obrazovky. Existují však určité bolesti. Appgallery a Petal Search Huawei jsou v pořádku alternativy, ale nejsou tak rafinované jako obchod Play nebo App Store.

Lidé, kteří si vybudovali své online životy kolem ekosystému Google, budou na tomto tabletu s největší pravděpodobností přeskočit. Ale ti, kteří jsou ochotni se ponořit do naučení se složitosti harmony a užívají si plné schopnosti Huawei Matepad 11, budou příjemně překvapeni tím, jak kompletní tablet je, a proto mu dáváme pečeť schválení jí.

Huawei Matepad 11 Cena a dostupnost

Matepad 11 je nyní k dispozici na Filipínách pro Php 26 999 a přichází s dárkovým balíčkem zdarma, který zahrnuje Huawei M-Pencil, Matepad 11 Cover, Bluetooth reproduktor a členství v členském centru Huawei v době psaní. Můžete to získat prostřednictvím oficiálního internetového obchodu Huawei a také prostřednictvím vlajkových obchodů Huawei Lazada a Shopee.

Huawei Matepad 11 Recenze: Postaveno pro práci a hru

Huawei se zdvojnásobí na jejich řadě zařízení poháněných harmony na Filipínách. Huawei Matepad 11 je jedním z takových zařízení, které zabalí jejich nový operační systém a solidní sada specifikací na papíře. Jeho cílem je stát se alternativou podobnou PC pro lidi, kteří dávají přednost lehkému zařízení. Ale manželství dobrého hardwaru s dosud neprokázaným OS přináší neuvěřitelný zážitek, aby si jej vybral nad zavedenými značkami na trhu?

Huawei Matepad 11

Čipová sada Qualcomm Snapdragon 865
Obrazovka 10.95palcový IPS, 2560 x 1600, 120 Hz
RAM 6 GB
OS Harmonyos 2
Zadní kamera 13MP f/1.8 PDAF
Přední kamera 8MP f/2.0
Úložný prostor 128 GB
Připojení Duální pásmo Wi-Fi 802.11AX, Bluetooth 5.1, USB typ-c
baterie 7 250MAH, 22.5W rychlé nabíjení, 5W zpětné nabíjení
Ostatní Stereo reproduktory
Barvy Matte Grey, Isle Blue, Olive Green

HUAWEI MATEPAD 11 Recenze. Unboxing

Huawei Matepad 11 dorazí do bílé krabice, jak se očekávalo od značky. Dostaneme se sem The Matepad 11 samotný, USB typ-c až 3.5mm adaptér zvukového konektoru, kabel typu-C USB, a 22.5W nabíječka.

huawei, matepad, 2021, vynikající

Huawei nabízí časově omezený svazek pro tablet, který hodí ve 2. generaci Huawei M-Pencil a obálku s vestavěnou inteligentní magnetickou klávesnicí. Tyto doplňky rozšiřují schopnosti podobné PC tabletu.

Inteligentní magnetická klávesnice

Inteligentní magnetická klávesnice se připojuje k Matepadu 11, dobře, magneticky. Neexistují žádné tření fit kusy, které by na těle používaly jakékoli druhy opotřebení. Po tabletu se automaticky připojí k tabletu přes Bluetooth.

Klávesnice nabízí dvě úrovně úpravy náklonu, které jsou také magneticky uzamčeny, aby se zabránilo náhodnému pohybu. Magnetické spojení mezi těmito dvěma zařízeními je silné, ale není dostatečně silné, aby udržovala klávesnici připevněnou, když je tablet vybrán tělem.

Samotné klíče jsou uspořádány ve standardním 60% rozvržení s navigačním klastrem stisknutím v pravém dolním právu, aby napodobovaly standardní klávesnici na notebooku. Poskytují dobrou hmatavost s přibližně 1.3 mm cestování před dnem ven, ale rozměry klíčů jsou poměrně malé, aby se vešly do 11palcového rámu tabletu.

Huawei M-Pencil 2. generace

Matepad 11 je také kompatibilní s 2. generací Huawei M-Pencil. Je to vizuálně podobné s generací 1 ST, ale nyní přichází s platinovým hrotem a nižší latencí. Stále má 4096 úrovní citlivosti tlaku pro přesné notetaking nebo barevné práce na fotografiích nebo kresbách.

M-tužka může být snadno nabita dokumentem do rámu tabletu. Může být použit po dobu až 10 hodin v jednom náboji, ale může trvat až o 10 minut více účtováním po dobu pouhých 30 sekund.

Design a estetika

Tablet má 11palcový rám vyrobený z plastu na rozdíl od kovového sestavení Matepad Pro 12.6. Někteří by se mohli zaměnit Matepad 11, aby měl hliníkové tělo, protože se cítí jako kov, zejména s jeho matným povrchem a solidním pocitem.

Jeho strany jsou zaoblené, aby poskytovaly pohodlný zážitek z manipulace. Cítí se přirozenější rukojeť v režimu krajiny. Použití režimu portrétu je stále snadné, ale je to nejvyšší, i když váží pouze přibližně 485 g.

Jeho tlačítko napájení a hlasitosti jsou seskupeny na pravé horní straně tabletu. Při stisknutí nabízejí dobrou hmatavost a citlivost. Tablet chybí skener otisků prstů, ale nahradí ho zahrnutím odemknutí obličeje.

Matepad 11 odstraní 3.Zvukový konektor 5 mm a místo toho se silně spoléhá na svůj jediný port USB typu-C pro kabelové připojení.

Zadní část je matná a hladká, i když otisky prstů se stále zobrazí, pokud ho světlo zasáhne pod úhlem. Z velké části to může být jednotné, ale povrch propláchnutí je zlomený pouze jeho ránem kamery, což je pro náš vkus příliš mnoho.

Obrazovka a zvuk

Jedním z vrcholů Huawei Matepad 11 je jeho 10.Displej IPS 95 palců 2560 x 1600 120Hz. Rámy jsou dokonce na všech stranách měřících při 7 mm, což není nijak zvlášť velké, ale ne. Uniformita na displeji pro jas a matné porce poměrně rovné na všech částech bez jakéhokoli druhu krvácení podsvícení na okrajích.

Jeho 10.95palcová obrazovka může být pouze IPS místo OLED nebo AMOLED, ale může to poskytnout skvělý výkon. Barvy jsou většinou stejné bez jakéhokoli zvýšení nádech, jak stoupá jas. Celkový jas je docela dobrý v 505.86 CD/M2 a přestože nemůže dosáhnout absolutně černé, úrovně jasu dosahují pouhých 1.64 CD/M2 v jeho nejnižším nastavení.

Rychlý kalibrační běh ukazuje, že Huawei Matepad 11 má poměrně široký barevný gamut a vysoký kontrastní poměr i s panelem IPS:

 • SRGB. 94.20%
 • Adobergb. 83.10%
 • DCI-P3-87.10%
 • Svítidlo (minimum). 1.64 CD/M2
 • Světle (maximum). 505.86 CD/M2
 • Gamam. 2.2
 • Poměr kontrastu. 1120: 1

Barvy a jas v Matepadu 11 jsou v pořádku a dobře, ale zdá se, že Huawei se rozhodl aplikovat jakýkoli druh protilehlého povlaku na tabletu pro zachování ostrých obrázků. Naštěstí může obrazovka hrubá síla proti odrazům s vysokým jasem.

Huawei také zvýšila obnovovací frekvenci displeje MatePad 11 na 120 Hz. Procházení a obecné použití se cítí hladce ve srovnání s modely 60 Hz a 90 Hz na trhu. Hry, které podporují 120 Hz, se cítí máslo hladce a citlivější než kdy jindy.

Zvuk na Matepadu 11 je dodáván celkem čtyřmi reproduktory. dva na každé straně. a dostali ladění Harman Kardon. Umístění reproduktorů je poněkud problematické, zejména pokud máte sklon držet tablet po jejích stranách, ale audio výkon je docela dobrý. Bass je punčová, vokály jsou poměrně jasné a existuje velké množství zvukových scén.

Svazek se tam může dostat i tam, ale vyšší objemy mají tendenci zkreslit zvuky a zavádět trochu kovového zvuku „plísňování“.

Harmonyos

Huawei Matepad 11 Sportuje nový Harmoos 2 značky.0. Sdílí většinu funkcí nalezených na předchozích zařízeních, která přišla s Android 10 s EMUI 11. Harmonyos 2.0 a Android sdílejí stejné funkce, funkčnost a pocit. První z nich také přišel s vlastním asistentem jménem Celia.

huawei, matepad, 2021, vynikající

Nový operační systém MatePad 11 byl navržen tak, aby využil své velké obrazovky. Multiscreen, Split-Screen a Floating Apps jsou chléb a máslo tabletu, což umožňuje bezproblémový multitasking. Většina nativních aplikací podporuje tuto funkci, ale některé aplikace třetích stran od nynějška nemají stejné schopnosti.

Režim rozděleného a plovoucího okna může být aktivován přejetím z levé nebo pravé strany a na chvilku ji drží. Objeví se malá zásuvka na aplikace, která obsahuje aplikace, které tyto funkce podporují. Jakmile je vybrána aplikace, můžete přesunout jeho nezávislé okno kolem nebo dlouho stisknout modrou velikostní lištu nahoře a aktivovat režim rozdělené obrazovky. Velikost každé aplikace v rozdělené obrazovce lze snadno upravit pomocí tyče šedé velikosti uprostřed.

Zařízení lze také spárovat s jinými zařízeními Huawei pro spolupráci s více obrazovkami. To lze použít k rozšíření nebo zrcadlení displejů na chytrých telefonech Huawei, tablety a notebooky. To je zvláště užitečné pro notebooky Huawei, protože tablety a smartphony mohou působit jako sekundární monitory.

Hledání Appgallery a okvětních lístků

Není žádným tajemstvím, že novější zařízení Huawei nemají přístup do obchodu Google Play, proto značka vytvořila vlastní obchod s aplikacemi ve formě Appgallery. Většina aplikací třetích stran je přítomna v App Store, ale aplikace první strany Google nejsou zjevně k dispozici.

Aplikace, které nelze najít v Appgallery. Vyhledávací lišta okvětního lístku prochází stránky aplikací třetích stran, jako jsou Apkpure, Apkmonk, ApkCenter, Aptoide a další důvěryhodná místa. Huawei říká, že vyhledávání okvětních lístků je bezpečné, soukromé a ignoruje pochybné weby nebo stahování aplikací.

Prostřednictvím prohlížeče samozřejmě máte stále přístup k většině služeb Google, jako je Gmail, YouTube a další. Funkce není tak plynulá jako aplikace první strany, ale dobře fungují vzhledem k omezením. Existuje však křivka učení, ale skočí do a z hledání Appgallery a Petal Aby hledal vaši oblíbenou aplikaci, ale vše funguje tak, jak bylo zamýšleno v naší zkušenosti.

Hlavní kamera

V zadní části Matepadu 11 je jediný 13MP f/1.8 kamera doprovázená LED bleskem. Tablet poskytuje většinu základních režimů pro jeho fotoaparát, včetně fotografie, 4k 30fps videa, panorama, časosběra, samolepky a zkrášlení. Chybí však možnosti pro režim HDR a Pro.

Výkon zadní čočky je docela dobrý vzhledem k tomu, že zachycení fotografií není primární funkcí tabletu. Snipy odebrané v dobrém osvětlení mají dobrý kontrast, dokonce i barvy a relativně široký dynamický rozsah navzdory nedostatku HDR.

Tablet není opravdu zaměřen na noční fotografie s nedostatkem vyhrazeného nočního režimu. Fotografie jsou hlučné a nedostatek podrobností. Jsou průchodné pro fotografie na sociálních médiích, ale nikoho nebudou wow s jejich kvalitou.

Selfie kamera

Na přední straně leží 8MP f/2.0 selfie čočky. Má stejné funkce jako zadní kamera s mírně menším počtem pixelů. Stills jsou slušné s přirozenými (ale tupými) barvami. Video má podobný výkon, ale působí působivá práce uvnitř. Existuje nějaký hluk, který lze očekávat, ale nic špatného ze snímače 8MP.

Huawei Matepad 11 Recenze. výkon a benchmarky

Napájení Huawei Matepad 11 je Qualcomm Snapdragon 865 s 6 GB RAM. Není to úplně vlajková loď, která nabízí dobrý výkon na všech účtech, zejména se zaměřením MatePad 11 na multitasking ve stylu PC. Ve způsobu výkonu je jen velmi málo. Tablet je také dodáván s 128 GB interního úložiště, který lze rozšířit pomocí slotu pro microSD.

Pokud jde o benchmarky, Snapdragon 865 na Matepad 11 porušuje 650 000 značky v Antutu a místy nad 12 000 skóre v PCMark Work 2.0. Skóre v Geekbench 5 je na 923 a 3 317 pro jednorázové a vícejádrové, respektive.

Běh her na Matepad 11 je po instalaci z appgallery nebo na různých jiných webech poměrně snadné. Bohužel, některé běžné hry stále nenabízejí podporu pro obrazovku 120 Hz tabletu, ale stále běží důsledně na 60 snímků za sekundu. Zařízení může také spustit graficky náročný dopad genshinů na nejvyšší nastavení na více než 30 snímků za sekundu.

Huawei Matepad 11 Recenze. životnost baterie

Matepad 11 běží na baterii 7 250 mAh skryté v její 7.3 mm podvozek. Baterie by vám měla vydržet celý den se středním použitím navzdory velkým 10.9palcový displej IPS. Sledování filmů je také prosím díky mixu displeje a zvuku a vydrží vám asi 10. 12 hodin na jednom poplatku.

Spuštění práce PCMark 2.0 Testovací smyčka baterie se středním jasem a objemem dává 12 hodin a 34 minut použití. Nabíjení se provádí prostřednictvím portů USB typu-C, který podporuje 22.5W Rychlé nabíjení. Naplnění baterie bude trvat asi 2 hodiny od 0% do plného.

Huawei Matepad 11 Recenze. závěr

Huawei Matepad 11 je určitě zařízení nabité funkcemi. Díky své vynikající obrazovce a úžasným reproduktorům může poskytnout vynikající zážitek z zábavy. Vyniká také jako náhrada notebooku/stolního počítače díky své inteligentní magnetické klávesnici a 2. generaci Huawei M-Pencil.

Harmonyos 2 ukázal velký potenciál na Matepad 11. OS využívá velkou obrazovku tabletu, protože se zaměřuje na schopnosti multitaskingu a rozdělení obrazovky. Existují však určité bolesti. Appgallery a Petal Search Huawei jsou v pořádku alternativy, ale nejsou tak rafinované jako obchod Play nebo App Store.

Lidé, kteří si vybudovali své online životy kolem ekosystému Google, budou na tomto tabletu s největší pravděpodobností přeskočit. Ale ti, kteří jsou ochotni se ponořit do naučení se složitosti harmony a užívají si plné schopnosti Huawei Matepad 11, budou příjemně překvapeni tím, jak kompletní tablet je, a proto mu dáváme pečeť schválení jí.

Huawei Matepad 11 Cena a dostupnost

Matepad 11 je nyní k dispozici na Filipínách pro Php 26 999 a přichází s dárkovým balíčkem zdarma, který zahrnuje Huawei M-Pencil, Matepad 11 Cover, Bluetooth reproduktor a členství v členském centru Huawei v době psaní. Můžete to získat prostřednictvím oficiálního internetového obchodu Huawei a také prostřednictvím vlajkových obchodů Huawei Lazada a Shopee.

Huawei Matepad Pro 11 Recenze: Kompaktní a kreativní

Jste workoholik nebo více závislý na zábavě? Matepad Pro 11 chce potěšit oba tábory. Nejnovější Huawei má multitaskingové kotlety a produktivní periferie, aby se dostaly na vážnou práci, stejně jako prémiová obrazovka a šestba reproduktorů, když je hrací čas.

Tato hubená a svelte 11-incher je také na oku stejně snadná jako jakákoli špičková karta a nepřichází s daní Apple, která se vztahuje na každý iPad. Ale není to všechno prosté plachtění. Přístup Huawei k silikonu příští generace je stále škrcen vládou USA a obchod Google Play zůstává mimo limity.

Firma však zintenzívnila vlastní softwarové úsilí o kompenzaci. A kvalitní hardware jde dlouhou cestu. Je celkový balíček stejně přesvědčivý jako jakýkoli jiný špičkový tablet Android?

Sestavení designu: Velikost nulové břidlice

Na pouhých 449 g je Matepad Pro 11 jedním z nejlehčích tablet, které najdete s obrazovkou jeho postavy. Čtení e.knih v režimu portrétu by nemělo dávat zápěstí žádný důvod, proč si stěžovat, ačkoli poměr stran 16:10 vyžaduje obě ruce pro obsah krajiny. Rám slitiny hořčíku udržuje váhu s úhledně zaoblenými hranami, které se nekopí do dlaní.

Je to uklidňující robustní, přestože je sotva 5.9mm v jeho nejtenčím bodě. Jedinou výjimkou je kolem zadní kamery, která si půjčuje jeho kruhový styl z smartphonu Huawei P50 Pro. a jen o něco dále vyčnívá. Je to spíše dát volitelné magnetické klávesnici.

Splash červené na tlačítku napájení a nějaké zlaté obložení kolem čočky zadní kamery a logo Huawei jsou jediným náznakem barvy, i když matný účinek na zadním panelu vypadá vhodně prémiové. Leskne se ve světle jako kov, ale je hladký na dotek a dělá skvělou práci při skrytí otisků prstů.

Když už mluvíme o tom, že zde není žádný senzor otisků prstů-pouze webová kamera směřující přední část, kterou lze nastavit pro rozpoznávání obličeje, pokud nejste fanouškem klepání na hesla. Je rozumně umístěn v pravém horním rohu, takže bude mít slušný pohled na vaši tvář v portrétu i krajině a je poměrně rychlý, aby vás rozpoznal i při poměrně nízkém světle.

Po stranách je na stranách jen málo poznameneno od čtyř gril reproduktorů (dva nahoře, dva dole) a SIM zásobníky. Pouze 4G sítě je třeba použít-5G zůstává mimo limit pro hardware Huawei. Neexistují žádné 3.5 mm port pro sluchátka pro soukromé poslech a žádné rozšiřitelné úložiště.

Zvuk obrazovky: Všechny hezké pixely

Působivý 92% poměr displeje k tělu znamená téměř celá přední tvář MatePad Pro 11 je obrazovka. Selfie Cam Selfie Selfie je také pěkně zastrčená v rohu.

S rozlišením 2560 × 1600 a vysokou obnovovací frekvencí, zaškrtne většinu krabic top-end tablet by měl. Text a ikony vypadají ostrý a obrázky jsou spousta podrobných. Existuje možnost dynamického obnovení ušetřit trochu baterie, ale zjistili jsme, že to nebylo vždy nakopáno pro určité aplikace, takže zaseknutí s nuceným 120 Hz pro trvale krémový pohyb.

Jas peak 600 nits pomáhá poskytovat velkou viditelnost, když vstoupíte do přímého slunečního světla, i když Huawei neposkytuje žádné nároky na podporu HDR. Prohlížení úhlů je vynikající a přesnost barev je také na místě. Režim přirozeného tónu, který vylepšuje teplotu barvy za běhu na základě okolního osvětlení, lze obvykle spoléhat na přesvědčivé odstíny. nebo existuje komplexní barevné kolo pro manuální nastavení.

Má všechny správné softwarové ruce potřebné k získání Netflixu a podobně jako v Full HD, což bude hudba pro uši každého, kdo chce dohnat nejnovější služby streamování-stejně jako vestavěné reproduktory. Je tu šest, rozděleno mezi čtyřmi reproduktory a dva tweeters a všichni jsou hodně hlasitý. Hudba vedená hlasitěmi je vždy jasná, na špičkovém konci je spousta detailů a pro takový hubený stroj slušné množství basů. Apple stále celkově lepší zvuk, ale je to těsná věc.

Softwarové příslušenství: Převeden k úloze

Produktivita je velkou součástí Harmonyos 3, Huaweiho zakázkové verze Androidu, i když se cítí méně leštěná než nedávno IPADOS nebo IPADOS nebo SAMSUNG. Vezměte dock aplikaci podobné iPadu s prostorem pro obě oblíbené aplikace i nedávno otevřené: objevuje se pouze na úseku obrazovky, je nepřístupný v aplikaci. K spuštění druhé aplikace vedle sebe se používá zcela samostatná vertikální nabídka. Neexistuje způsob, jak na něm zachránit konkrétní páry aplikací pro snadný přístup.

V plovoucích oknech však zvládne další dvě aplikace, s podporou drag and drop, což umožňuje nějaké vážné multitasking. Cross-collaboration společnosti Huawei Super zařízení je stejně úhledně pro sdílení mezi notebooky a telefony vlastní značky.

Jinde se rozhraní bude cítit povědomě fanouškům Huawei, s jednoduchými ikonami a plnou škálou domácích aplikací. Kromě základů (hudební a video přehrávače, galerie obrázků, e.mailový klient, webový prohlížeč, kalendář) K dispozici je také komplexní aplikace pro zdraví, čtečka e.knih a mapy.

Existuje důvod, samozřejmě. Nemůžeme ignorovat chybějící obchod Google Play, i když je galerie aplikací Huawei slušnou alternativou. Pokud to nemá přesně to, co hledáte, místo toho vás nasměruje k důvěryhodným hostitelským webům APK. Je to trochu potíže a dokonce i pak některé aplikace, které se spoléhají na software pro back-end Google, odmítnou fungovat. Alternativy Huawei nejsou vždy vítězové. Klávesnice na obrazovce nechtěla zůstat skrytá při používání oficiální klávesnice Bluetooth a trvala na přepisu našich slov návrhy.

Projděte se kolem softwarových výstřelů a odnímatelná magnetická klávesnice je skvělá pro práci. Každý klíč má velkorysý 1.5 mm cestování a je uspokojivě pružinový. Dvoudílný design vám umožňuje podvrhnout tablet a pohybovat se klávesnicí kolem (po ruce pro těsné prostory, jako je rovinné sedadlo), přičemž zadní polovina působí jako stojan. Tablet nabíjí také klávesnici, když je kombinován.

Naše zařízení také hraje s volitelným 2nd-gen m tužkou stylusem, který objímá tablet magneticky, aby se nabíjel. Je to super-reagující, není těžší než běžná tužka a cítí se docela přirozeně, když se čtve na sklenici. Jen mějte na paměti, že to přidá a tablet pravděpodobně naráží na cenu tabletu o 200 liber.

Performance baterie: Jedna noc je v pořádku

MatePad 11 Pro je vybaven CPU Qualcomm Snapdragon 888, 8 GB RAM a 256 GB na palubní úložišti, což jej staví na nejvyšší úroveň tabletů Android. Je tu dost chrochtání, aby dodal důsledně úchvatné představení, i když běží dvě aplikace vedle sebe. Všechno zůstalo vstřícné, bez znatelného koktání nebo twiddlingu palců při čekání na načtení věcí.

Na hraní hraní to není žádný úsek. Rozlišení QHD se z křemíku trochu ptá, ale nastavení můžete stále klikat na většině titulů a získat hratelné snímkové frekvence. Obzvláště náročné tituly nebudou zasáhnout maximální obnovovací frekvenci a celá věc je nucena trochu škrtit, jakmile teploty začnou stoupat, ale nebudete spatřit žádné náhlé hroty nebo poklesy. dopad Genshin zůstává hladký i během více hektického sekvence.

Herní relace jsou největším rozhodčím, jak dlouho bude Matepad Pro 11 vydržet od sítě. Při neustálé hře byste se mohli dívat méně než osm hodin, než je čas doplnit, ale držte se jednodušších úkolů a vydrží to mnohem déle. Viděli jsme 11 hodin se kombinací úpravy dokumentů, prohlížení webu a streamováním hudby, což je úzká shoda pro současný 11in iPad Pro, a více než dost na celý pracovní den následoval hodinu nebo dvěma Netflix nebo Prime Video.

Zvládne to rychlé nabíjení až 66 W, což je zdravý krok z nejlepšího úsilí společnosti Apple. Plné tankování trvá méně než dvě hodiny.

Kamery: Dělá práce

MatePad Pro 11 vás nemůže zastavit, že vypadáte jako Wally pro použití tabletu k fotografování, ale přinejmenším hardware vkládá slušné zobrazení. Dostanete 13MP, f/1.8 Hlavní kamera s autofokusem s detektem fáze, spárovaná s 8MP, f/2.2 Ultrawide na zadní straně plus 16MP senzor dopředu pro videohovory. Zadní kamery mohou spravovat 4K video nahrávání na 30 snímků za sekundu, zatímco přední je omezen na 1080p.

Nakrmit to dobré světlo a obrázky jsou poměrně svěží, s rozumným množstvím detailů a přirozeně vypadajícími barvami. Některé výstřely by možná mohly použít trochu více ostření a jakmile začnete přiblížit, je tu trochu hluku.

Ultrawide je krok dolů na frontě detailů, ale barvy jsou v souladu s hlavní kamerou a dynamický rozsah je většinou také na par. Věci však rychle klesnou za slabého světla a pevná ohnisková vzdálenost nepomůže pro detaily. Výkon je krok od „to bude dělat v špetce“ celkově, ale ne natolik, že byste se ve většině situací neměli natahovat do smartphonu.

Huawei Matepad Pro 11 Verdikt

Matepad Pro 11 má na hardwarové frontě spoustu: krásná obrazovka, hvězdný zvuk a spolehlivá výdrž baterie. Požaduje také slušnou fotografii. ne vždy dané, pokud jde o tablety, dokonce i drahé.

Na straně softwaru jsou však některé drsné hrany. Jak je to multitasking-friendly jako harmonyos 3. Nejsme ani totální obchodník, ale neměl by být přehlížen nikým, kdo není přinejmenším obeznámen s APKS.

Je to však mnohem mnohem více šetrná k peněžence než iPad Pro a také podkopává Samsung Galaxy Tab S8. To samo o sobě by to mohlo přimět k tomu, aby se někdo po vyhledávání po a all-all břidlice.

Věci říká.

Spousta výkonná a postavená s ohledem na produktivitu je Matepad Pro 11 skvělý pro to, aby se věci dělaly. Pokud můžete žít s obvyklými námitky Huawei, je to dobře zaoblená alternativa k založení iPadu

Slim rozměry a hvězdná obrazovka

OS je přátelský k multitaskingu

Příslušenství klávesnice zdůrazňuje softwarové vtípky

Technické specifikace Huawei Matepad Pro 11

Obrazovka 11in, 2560 × 1600 OLED w/ 120Hz obnovovací frekvence
procesor Qualcomm Snapdragon 888 4G
Paměť 8 GB RAM
Kamery 13MP, f/1.8 hlavní 8MP, f/2.2 Ultrawide Back16MP, f/2.2 přední
Úložný prostor 128/256 GB
Operační systém Harmonyos 3
baterie 8300 mAh
Rozměry 160x249x5.9 mm, 449 g
| Denial of responsibility | Contacts |RSS