Huawei Matestation S balí 7 obrovských funkcí v malém těle pro RM2999. Huawei Matestation s

Huawei Matestation S: Proč je to perfektní pro WFH!

Možná to nevíte, ale Huawei právě spustil Matestation S, což je prostě skvělé pro nový normální WFH!

Zjistěte, co nabízí Huawei Matestation S a proč je ideální pro WFH!

Huawei Matestation S: Proč je to perfektní pro WFH!

Huawei MateStation S je jejich vůbec první stolní počítač a je navržen pro nový normální WFH (Work From Home) Normal.

Co tím myslíme? Desktopové počítače jsou známé tím, že nabízejí vynikající výkon, ale obvykle jsou objemné, drahé a postrádají bezdrátové připojení.

Huawei MateStation S mění, že nabídkou výkonu stolního počítače v malém balíčku s bezdrátovými konektivitami a inteligentními schopnostmi sdílení sdílení.

Jinými slovy, nemusíte se starat o dráty, prostor nebo výdrž baterie. Stačí to provést kdekoli doma a můžete začít pracovat!

Mezitím router duálního jádra Huawei AX3 s schopností Wi-Fi 6 a Wi-Fi také přichází také brzy na RM 199!

Super kompaktní!

Matestace Huawei je super kompaktní. Na 9 cm široký a 29 cm vysoký, s kubickým objemem pouhých 8.6 litrů, je to jen třetina standardního pouzdra PC!

Se stylovým designem hvězdy stezky jej můžete umístit na stůl, pod ním nebo dokonce na nedalekou knihovnu!

6-jádrový výkonný výkon!

Huawei Matestation S je poháněn AMD Ryzen 5 4600G, procesorem 7 nm se 6 jader pro vynikající víceúčelový výkon.

Dodává se také s integrovanou 7jádrovou grafikou Radeon, duální kanálovou pamětí a PCIE X4 NVME SSD, která poskytuje ultrakvělé časy a odezvy díky své propustnosti 32 Gbps.

Uživatelé mají možnost přidat další SSD / HDD a dokonce RAM, pokud si ji přejí upgradovat po nákupu. Přichází s dvěma m.2 2280 slotů.

23.8palcový monitor fullview!

Přichází s 23.8palcový monitor fullview s ultra tenkými rámečky, které poskytují poměr 90% obrazovky k tělu.

Pro zajištění pohodlí očí během dlouhých hodin používání je monitor bez blikání a Tüv Rheinland-certifikován pro emise s nízkým modrým světlem.

Ultra-quiet chladicí systém

Pro zajištění minimálního dopadu šumu na vaše domácí prostředí, Matestation S přichází s ultra-quiet chladicí systém.

Ventilátor má svislé lopatky a pracuje v tandemu s „bionickým chladičem s vysokou hustotou“, který poskytuje vynikající chladicí výkon při nízké hladině hluku.

Ventilátor má obvykle hladinu hluku pouze 22 dB. Dokonce i na plné škrticí klapce se maximalizuje na 28 dB, takže to neruší nikoho, kdo spí poblíž.

Integrované bezdrátové připojení!

Na rozdíl od mnoha stolních počítačů nabízí Huawei MateStation S bezdrátovou konektivitu notebooku.

Přichází s Wi-Fi-AC-802.11a/b/g/n/ac, duální pásmo s 2 × 2 MIMO-a Bluetooth 5.0 Vestavěné připojení.

Takže se můžete snadno připojit k internetu a jiným zařízením, aniž byste se obávali kabelů!

Ale v případě, že potřebujete připojení LAN, je to také s port Ethernet RJ45!

Inteligentní připojení!

Huawei MateStation S podporuje vylepšené schopnosti sdílet Huawei, což vám umožňuje snadno sdílet soubory, obrázky a dokonce text mezi dvěma zařízeními pomocí drag-and-drop nebo jednoduchého klepnutí.

Smartphone můžete také připojit a otevřít tři okna mobilní aplikace na velkém displeji najednou. To vám umožní zvládnout více úkolů na jednom displeji a zlepšit vaši produktivitu.

Například se můžete zúčastnit videohovoru na jedné obrazovce mobilních aplikací a dělat si poznámky na druhé obrazovce, zatímco si povídáte s kolegy na třetí obrazovce.

Spousta portů!

The Huawei MateStation S nabízí spoustu portů. něco, co notebooky chybí, a mnoho uživatelů zoufale potřebuje.

Měli bychom zdůraznit, že tento port USB typu C vpředu podporuje 18 watt rychlé nabíjení za váš smartphone, takže jej můžete připojit k nabíjení při použití samatovaní s!

 • Zvukový vstupní port
 • Zvukový výstupní port
 • Vstupní port mikrofonu
 • HDMI Port
 • VGA Port
 • 2 x USB 3.2 Porty Gen 1 (typ A)
 • 2 x USB 2.0 (typ A) porty
 • RJ45 Ethernet Port
 • Sériový port

Port HDMI se připojuje k jakémukoli monitoru nebo televizi, zatímco VGA a sériové porty nabízejí zpětnou kompatibilitu s mnoha komerčními a průmyslovými zařízeními, jako jsou projektory a skenery čárového kódu.

Inteligentní klávesnice!

Huawei Matestation S je dodáván s kabelovou klávesnicí Huawei s vestavěným senzorem otisků prstů.

Díky tomu je první stolní počítač na světě, která má schopnost napájení otisků prstů a odemknutí! Jediný dotek je vše, co potřebuje k zapnutí a přihlášení.

Jedná se o klávesnici plné velikosti s numerickou klávesnicí a mechanismus nůžky, který nabízí 2.5 mm klíčové cestování.

Každý klíč měří 16.05 x 6.05 mm, nabízí pohodlný zážitek z dotyku s taktilní zpětnou vazbou.

Huawei Matestation S: dostupnost cen

Huawei Matestation S je k dispozici k prodeji s okamžitým účinkem při tomto spuštění:

 • Klávesnice pro stolní počítače: RM 2 488
 • Klávesnice pro monitor stolního počítače: RM 2 999

Každý nákup plného svazku (včetně monitoru) obdrží dárky zdarma v hodnotě až do RM 855 po nákupu.

Smluvní podmínky platí, zatímco zásoby vydrží.

Podpora Tech ARP!

Pokud se vám naše práce líbí, můžete pomoci podpořit naši práci na návštěvě našich sponzorů, účastí na fórech Tech ARP nebo dokonce darovat do našeho fondu. Jakákoli pomoc, kterou můžete poskytnout, je velmi oceněna!

Huawei Matestation S balí 7 obrovských funkcí v malém těle pro RM2999!

Huawei nabízí na malajském trhu řadu atraktivních notebooků, ale právě zde oznámili svůj první stolní počítač, The Huawei Matestation S pro Just RM2999. Desktopové počítače nabízejí oproti notebookům řadu výhod, a zde je sedm důvodů, proč Huawei Matestation S nabídne skvělý upgrade ve vašem pracovním prostředí. Mezitím duální jádro Huawei AX3 s povoleným Wi-Fi 6 Wi-Fi Mesh také brzy přichází za cenu RM199.

Inteligentní klávesnice je zahrnuta

Místo toho, abyste museli jít ven a koupit si vlastní klávesnici. Nejen, že zlepšuje zabezpečení systému přidáním ověření biometrie, je také mnohem pohodlnější než klíč od hesla, jaké byste museli s běžnými stolními počítači. Chcete.li spustit matestaci Huawei, vše, co potřebujete. Je to jediný počítač, který je schopen zapnout a přihlásit se pouze pomocí klávesnice!

Část klávesnice je také docela zajímavá, přičemž každý klíč měří 16.05 x 6.05 mm a nabízí dobré 2.5 mm cestování za pohodlný zážitek. Kolem klíčů je také elegantní kovový rám, který se má přidat k minimalistické přitažlivosti Matestation S.

Chytřejší zážitek z multitaskingu

Rozsáhlý vývoj Huawei do ekosystému sdílení Huawei je přenesen do Huawei Matestation S. Jediné, co musíte udělat, je klepnout na své zařízení Huawei na pravé klávesnici klávesnice a budete moci bezproblémově táhnout soubory mezi Huawei Matestation S a vaším smartphonem a dokonce mezi nimi kopírovat a vložit obsah mezi nimi. Huawei také zdokonaloval funkci sdílení Huawei pro Huawei Matestation S, aby lépe využil výhod stolních displejů, se schopností otevírat až tři okna mobilní aplikace najednou, což dále zvyšuje vaše multitaskingové možnosti.

Sledování zážitku, který je na očích jednodušší

I když můžete používat téměř jakýkoli displej, který podporuje vstup HDMI, Huawei také nabízí možnost sbalit Huawei Matestation S s 23.8 ″ displej FHD. Displej sportuje poměr 90% poměru obrazovky k tělu, který odpovídá minimálnímu designu Matestace Huawei a klávesnice. Je to TUV Rheinland-certifikované nízké modré světlo, aby chránilo vaše oči během prodlouženého využití, a také sportovní blikání certifikace, která poskytuje pohodlnější zážitek z prohlížení.

.Návrh šetření 6L

První věc, která často přichází na mysl, když uvažujete o stolním počítači, je jeho velikost a množství prostoru, který vyžaduje. Ale Huawei Matestation S je navržen tak, aby nezabíral tolik prostoru na vašem stole, s jeho 8.6L podvozek, který měří jen 9 cm široký a 29 cm vysoký. To je asi třetina běžného pouzdra na stolní počítač. Kromě toho, že je kompaktní, Huawei Matestation S nabízí jedinečný elegantní design hvězdné stezky na přední straně, který také skrývá chladicí otvor, což je jak vizuálně přitažlivé, tak funkční současně. To rozhodně není vaše průměrná černá skříňka.

Chytré a tiché chlazení

Když už mluvíme o chlazení, Huawei Matestation S obsahuje efektivní chladicí systém, který udržuje procesor v pohodě a zároveň mlčí. CPU chladiče CPU Huawei Matestation S vertikální čepele, které tlačí vzduch do bionického chladiče s vysokou hustotou, aby rychle rozptýlili teplo z procesoru. Fanoušci se mohou pochlubit operací šeptacího quietu za pouhých 22 dB při normálním použití a 28 dB při maximální rychlosti. Nebudeš probudit spící dítě s hlukem fanoušků Huawei Matestation S ‚.

Silný výkon pro všechno

Huawei Matestation S je poháněn AMD Ryzen 5 4600G, šestijádrový 7nm procesor, který přináší působivý multitasking pro vaši každodenní produktivitu. Procesor také sportuje integrovanou Radeon Graphics, která nabízí dostatečnou grafickou schopnost k řešení některých světelných her a také urychlit multimediální pracovní zatížení.

Huawei vybavil Matestation S dvěma sloty SO-DIMM na podporu paměti DDR4-3200 s dvojitou kanálovou. Když už mluvíme o tom, Matestation S může pojmout řadu upgradů, se slotem PCIE X16, slotem PCIe X1 a dvěma m.2 2280 slotů. Z krabice je Huawei Matestation S s vysokorychlostním SSD, která je připojena k PCIe 3.Rozhraní 0 x4, které podporuje maximální šířku pásma 32Gbps.

Pokročilé připojení

Kromě výkonu a upgradeability se Huawei Matestation S také může pochlubit spoustou přístavů. Na přední straně pouzdra je port USB-C, který nejen podporuje rychlé převody dat, ale také 18 W rychlé nabíjení za smartphony. Na zadní straně je ethernetový port RJ45, porty USB-A, HDMI a VGA displej a také sériový port, který vás podporuje v různých úkolech. K dispozici je také 2 × 2 MIMO Wi-Fi a Gigabit LAN Port, který vám umožňuje připojit se k internetu, aniž byste potřebovali jakýkoli další hardware. Huawei Matestation S přichází s Bluetooth 5.0 také podpora.

Zájem o huawei Matestation S, aby upgradoval váš výpočetní zážitek? Vše, co musíte udělat, je přejít na obchod Huawei online, abyste se dozvěděli více o Huawei Matestation s! Po zakoupení existují bezplatné dary v hodnotě až do RM855, ale jako obvykle se platí podmínky a stav a budou k dispozici pouze během vyprodání zásob.

Toto je exkluzivní článek pro Huawei Malajsie.

Huawei Matestation S, Análisis: La Resirencia al Portátil Como Ordenador de Casa Empieza Asa Así

Tras la Buena Acogida de Su Gama de Portátiles Tanto Asequibles Como de Gama Alta, Huawei da el paso siguiente y ya tiene un sobremesa de la gama de entrada listing para el mercado.

El Huawei Matestation S es una apuesta arriesgada en época de oneminio de los portátiles incluso en los hogares, pero su configuración listA para usar, su diseño compacto y que Venga asociado con un un un un un un un un un un un un un un un un un un un un un. Nosotros lo hemos analizado para comprebar sus puntos destacados y también dónde debe mejorar.

Ficha Técnica del Huawei Matestation S

23,8 „IPS Fullhd16: 9, 72% NTSC, Contreste 1000: 1

Potentia de Salida Nominal: 300 W

1 x Minijack1 x USB-C 2.0) 1 x USB-A (USB 3.2 Gen 2)

Worlds FIRST Fingerprint Power On PC! | HUAWEI MateStation S Desktop PC

1 x entrada de microFono1 x Salida de Línea1 x entrada de línea1 x hdmi1 x Vga2 x usb-a (USB 3.2 Gen 1) 2 x USB-A (USB 2.0) 1 x rj451 x serie

Wi-Fi IEEE 802.11A/B/G/N/AC2.4 GHz Y 5 GHZ2 X 2 Mimowpa / WPA2BLUETOOTH 5.0

649 EUR (inkluye monitor y Teclado Inalámbrico de Regalo)

Huawei Matestation S (8GB256GB) Con Regalo de Monitor y Teclado Inalámbrico

Un Sobmesa Compacto Para „Sacar y Usar

El Mercado de los Ordenadores de sobremesa del Ámbito de Consumo Quedó hace años dokončení eclipsado por el boom de los envotos todo en uno. Ciertamente PRACTICAMENTE TODO ERAN VENTAJAS, DESDE EL TAMAñO COMPACTO AL DISEñO. Pero el precio no siempre acompañaba.

Las Opciones Entre los sobremesa clásicos, los que no queremos para jugar, se redujeron casi a la nada. Siempre HABLANDO DE EUMPROS CLONICOS Y No Destinados al Mercado Empresarial.

El Huawei Matestation S Tiene Como objetivo Encontrar un Sitio fijo en hogar, ya mořská para labores de trabajo en casa, estudios o navegación estandar.

El Primer Argumenty Que Esgrime Salta A la Vista: Su Diseño Compacto. En Total Syn 8.6 Litros El Espacio Que Ocupa, Con Una Altura de Algo Más de 30 cm y Anchura de Menos de 10 cm.

De Entrada Sorprende lo Compacto del Huawei Matestation S, Tanto por el poco espacio que ocupa como por lo cómodo que es de llevar de un lado a otro a otro

El Peso También Acompaña, Con Poco Más de 4 kg. Resulta inkluso un sobmesa cómodo de llevar de un lado a otro. O al menos nos nos supendrá problém alguno querer cambiarlo de estancia en un momento dado. Como veremos, que los periféricos Sean Inalámbricos ayuda mucho a ello.

El diseño de un sobremesa, el acceso a los puertos es un elemento de vitální důležitost. Este Huawei Matestation S ofrece en la parte frontální una conectividad básica: conektor de audio, Puerto USB-C y otro más usb-a.

El Resto, Numerosos Pero Básicos, Quedan en la parte Trasera. Ahí Encontramos Las Típicas Entradas de Audio, On Puerto HDMI, Uno VGA, 4 Puertos USB-A (DOS de Ellos 3.2 Gen1), Puerto Ethernet y Hasta un Puerto Serie, lo que nos da una una Idea de que huawei no quiere quitar ojo al mercado de empresa que pudiera todavía necesitar esta conectievidad.

En todo caso, echamos en falta más conectividad skutečný vzlyká todo de tipo usb-c, pues, como veremos, es equepo que přijímá Cierta aadización de componentes siempre que nos acOplemos a es espacio interiér.

Amd Ryzen a los mandos con posobilidad de mejoras futuras

Amd es el protagonista del interiér de este huawei matestation s. Concretamente Hay Que Hablar de su Procesador Ryzen 5 4600G (6 Núcleos A 3.7 GHz Y 12 Hilos), Una Muy Buena Elección Para Mantener Un Equilibrio Entre Prestaciones y Consumo/Calor Generado.

La Ficha Técnica del Sobremesa de Huawei SE Contempt Con 8 GB de Memoria Ram (DDR4 3200 MHz) de Serie Asi Como El UsO de la Gráfica Integrada Radeon de Amd. La Memoria Ram puede ampliarse al contar con una ranura libre disponible. También Hay Posibilidad de Añadir Una Tarjeta Gráfica dedicada pero tenremos que afinar mucho por el Tamaño Disponible Asi como por la Detarda de Alimentación al Ser Ser la Fuente de solo 300 W 300 W.

El Ryzen 5 Cumple Con Creces A Nivel de Rendimiento Para tareas que uno piensa que tienen sentido el el mercado de consumo más así como en un amplio sector laboral sin requerimientos espec.

En nuestras prebas de Rendimiento, el Chip Ryzen Vuelve A DeMostrar Que el Líder de Rendimiento Cuando nos reference a Potentia multinúcleo. En los test de pcmark 8 nos dejó unas cifras de 4436 y 5490 en las prebas de home y práce respektování. En Cuanto al Aspeto Gráfico, en los test nos dejó una puntuación de 2194 en la preba fire úder y de 4811 en el test divoký život de 3dmark.

Un Elemento Heredado del Mundo del Portátil y que nos parece el más flojo de su ficha Técnica es el ssd. Žádný por Velocidad, que cumple con unes das de más de 3500 mb/s y 1100 mb/s en lectura y escritura respectivamente, sino en la capacidadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadadada. La Única Versión Disonible OfRece de Serie 256 GB NVME, UNA CANTIDAD MUY ESCASA Para Un Equipo de Sobremesa.

La conectividad inalámbrica no alcanza wi-fi 6 y nos tenemos que conformar con wi-fi además de bluetooth 5.0.

El DiSeño de la Carcasa USA La Parte Frontal Como Salida de Aire, Algo Que No Molesta en Absoluto Debido A Que Las Temperaturas y el Uso del Ventilador estra tot Tottingment Bajo Control. El Funcionamiento del Sobremesa, inkluso en las tareas gráficas má náplň, es dokončení silencioso.

Una Pantalla Acorde Con lo Compacto de la Torre

El Huawei Matestation S Viene Asociado A OSN Pack Que Incluye Algo Lógico: OSN Monitor. PESE A SER UN TROUTDO BÁSICO A NIVEL DE EMECIFICIFICACIONE.

Pero Arranquemos Esta Parte HABLANDO DE DESEñO DEL Monitor. No Es Nada Complicado de Montar, SE Realiza Sin Herramientas y Přijměte si soporte Vesa. El Soporte, Básico Pero Onserent, přijímá algo de incrinación en vertical pero nada en lateral o eleteación. La Conectividad que incluye es También Sencilla: un Puerto Vga y otro Hdmi. Nada de Altavoces Integrados.

El Panel Es de 23.8 Pulgadas, ofrece una resolución 1080p con un nivel de 250 nits y buen contste. Evita Bastante los reflejos y su vizualización es más que korektní para su precio. Lo mejor es la sensación de inmersión gracias a que los marcos syn Prácticamente neestatistentes, Su Gran Ama de Venta.

Skutečné, el huawei matestation s inluye de Serie un stroun con cable de Serie, Básico Pero de Buen Funcionamiento, Así Como con un un pack degalo el el que va in incluida la panAlla analizada así un teclado iladombrico que in inclue ungons ungre un se sere in intuida as se. Como la Tecnología Huawei podíl.

Huawei Matestation S, La Opinión de Xataka

Aunque el Portátil Todoterreno es la Opción Más lógica como equipo Informático Para casa e inkluso el trabajo, un sobremesa asetible y compacto listio para usar usar puede ser tentador paralyos usuarios.

El Huawei Matestation S Va justo destinado para ellos. Con potencia suficiente para las tareas de trabajo no especializado, ocio o estudio, este sobremesa destaca por su funcionamiento completamente silencioso, lo poco que ocupa y que, con el pack de regalo del monitor y teclado inalámbrico, resulta una opción lista para usar sin que el precio se dispare acho.

Huawei Matestation S (8GB256GB) Con Regalo de Monitor y Teclado Inalámbrico

Huawei Matestation s

AMD RYZEN 54600G Procesor

Huawei Share

HUAWEI Kabelová klávesnice s otisem prstu

Obrázky klávesnice jsou pouze pro informaci.

Elegantní design

S elegantním designem hvězdné stezky má Huawei MateStation S vzhled, aby to vynikl, zatímco jeho štíhlá, kompaktní velikost zajišťuje, že se nebude vyčnívat. při vysokých 93 mm širokých a 293 mm vysokých, bude se hodit jako jako jako jako Vaše oblíbená kniha konferenčního stolku.

Zpracování modrých čipů

Silný způsob, jak se napájet úkoly. Procesor AMD Ryzen 5 4600G s Radeon Graphics funguje rychle, bez ohledu na to, co děláte.

Data v rychlém pruhu

Ukládejte více dat, rychleji s vysokorychlostním SSD 256 GB. Získejte paměť DDR4 3200MHz pro ještě rychlejší výkon a užijte si plně upgradovatelný systém s Huawei Matestation S, díky více expanzním slotům.

Skvělý běh

Když tlačíte na limity, to je, když speciálně navržený chladicí systém v Huawei Matestation S snižuje teplotu dolů. Vlastní kanály vzduchového toku rychle odstraňují teplo přímo z procesoru do větracích otvorů, takže nezažijete žádný pokles výkonu. A při plném škrticí klapce je stále šeptající ticho a nechává vás dělat svou věc nerušeně.

Snadné jako 1, 2, 3

Získejte ten správný druh pocitu, když píšete s 2.Kabelová klávesnice 5 mm travel. A užijte si větší pohodlí a zabezpečení díky tlačítku napájení otisků prstů, k zapnutí a přihlášení jediným dotykem. 1

Obrázky klávesnice jsou pouze pro informaci.

Huawei Share

Další informace o sdílení Huawei

Inteligentní klávesnice má další překvapení rukáv. Jednoduše klepněte na svůj smartphone Huawei na klávesnici 2 Right Shift Klíč, abyste změnili telefon a Huawei Matestation S na „One“ Super, Collaborative Device 3.

This doesn’t really make sense | Huawei MateStation S hands-on & unboxing

Na obrazovce se objeví obrazovka vašeho telefonu a necháte přetahovat soubory z jednoho do druhého, snadno a intuitivně.

Podívejte se na své fotografie a upravujte je ve velkých, krásných detailech. Není třeba přenášet soubory zpět do telefonu nebo se obávat více kopií. Jakékoli změny provedené v souborech vašeho telefonu na Matestation S budou automaticky uloženy do vašeho telefonu. Dvě zařízení jsou lepší jako jedna s sdílením Huawei.

Připojte se a jste připraveni

Připojte se k objevování více. S Huawei Matestation S, nemusíte se starat o získání správného spojení. Port USB-C orientovaný na přední stranu umožňuje snadný přístup, ideální pro rychlé nabíjení telefonu 4. zatímco zadní porty podporují vaše periferní potřeby.

 • Klávesnice může být prodána samostatně. Funkce se liší v závislosti na modelu.
 • HUAWEI WIRED Klávesnice s otisem se senzorem NFC.
 • https: // spotřebitel.Huawei.com/uk/podpora/huaweishare/.- Tuto funkci podporují pouze určité typy souborů a mobilních aplikací. Máte-li jakékoli dotazy týkající se souvisejících funkcí při nákupu nebo používání, kliknutím na odkaz se dozvíte více o sdílení Huawei– tuto funkci podporují pouze určité typy souborů a mobilních aplikací. Máte.li jakékoli dotazy týkající se souvisejících funkcí při nákupu nebo používání, kliknutím na odkaz se dozvíte více o sdílení Huawei.
 • Zařízení musí podporovat rychlé nabíjení 9V/2A.

Dostupnost některých funkcí se může v průběhu regionů lišit. Obrázky produktu, videa a obsah zobrazení na výše uvedených stránkách jsou poskytovány pouze pro informaci. Skutečné funkce a specifikace produktu (včetně, ale nejen na vzhled, barvu a velikost), jakož i skutečný obsah zobrazení (včetně, ale nejen na pozadí, uživatelské rozhraní, ikon a videa).

Všechny údaje o výkonu na výše uvedených stránkách jsou teoretické hodnoty získané interními laboratořemi Huawei prostřednictvím testů prováděných za konkrétních podmínek. Další informace o konkrétních podmínkách testování naleznete v podrobnostech o výše uvedených produktech. Skutečný výkon se může lišit v důsledku rozdílů v konfiguraci jednotlivých produktů, softwarových verzích, podmínkách aplikace a faktorech prostředí. Všechna data podléhají skutečnému použití.

Huawei vynakládá veškeré úsilí v době zveřejnění, aby zajistila přesnost informací o produktu, kterou poskytuje. Vzhledem k následným změnám zahrnujícím šarže produktu, výrobních a dodávkových faktorů může být nutné, aby Huawei provedl změny a úpravy textu a obrázků tak, aby odpovídaly výkonu, specifikacím, indexům a komponentám skutečného produktu. Informace o produktu podléhají těmto změnám a úprav bez předchozího upozornění.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS