Huawei P50 Pro Plus: Cena, datum vydání, specifikace a recenze. Huawei P50Pro Plus

Huawei P50 Pro Plus: Cena, datum vydání, specifikace, recenze!

Vítejte v tématu Huawei P50 Pro Plus Review. Podle poslední pověsti se na celosvětovém mobilním trhu debutuje nová vlajková loď Huawei P50 Pro Plus. Bude to další další smartphone značky Huawei. Jeho ohromující funkce činí zařízení pro uživatele stále atraktivnějším. Nyní se budeme dívat na zbrusu nový ohromující model Huawei.

Podívejme se na specifikace Huawei P50 Pro Plus, cenu, datum vydání, funkce, pověst, recenze, koncept a design. Takže to pro vás bude určitě skvělý dárek.

Huawei P50 Pro Plus Datum vydání:

Huawei neohlásil oficiální datum vydání svého nadcházejícího modelu Huawei P50 Pro. Přibližná dostupnost trhu je 29. prosince 2021 nebo může být pozdě vydáno pro aktualizaci funkcí nebo vydání společnosti. Jako jako Huawei p50 Pro.

HUAWEI P50 Pro Plus SPECTS FUNKCE:

Huawei je přední značka smartphonu. Za prvé, Huawei P50 Pro Plus Spections obsahuje velké 6.9 ″ palce Super OLED kapacitní dotykový displej, HDR10, 120Hz barevný displej. Na druhé straně bylo přidáno Corning Gorilla Glass 7 pro ochranu displeje. Celkově je to chytrý vzhled.

Pojďme se posunout směrem k úložné části tohoto mobilního telefonu, tento smartphone nabízí tři různé varianty 10 GB/12 GB/16 GB RAM a 128 GB/256 GB/512 GB interního úložiště. Můžete tedy snadno vybrat kohokoli podle vašeho rozpočtu. Huawei poskytuje čipovou sadu Kirin 985 5G spolu s telefonem.

Huawei P50 Pro Plus má atraktivní funkce kamery. V tomto telefonu je pět zadních kamer. Tento smartphone Huawei je dodáván s penta 108 MP 32 MP 16 MP 8 MP 5 MP Back Camera a 64 MP selfie kamera s výkonným světlem blesku. Takže, nebojte se, pokud nejste profesionální fotograf. Toto úžasné nastavení fotoaparátu vždy zachycuje pěkný pohled.

Kromě jiných funkcí je Huawei vždy velmi znepokojen baterií. P50 Pro Plus je poháněn Li-Polymer 8900MAH nevyjímatelnými bateriemi s technologií rychlého nabíjení. Takže baterii můžete dobít v krátkém období, kdy bude nabití baterie nízké.

Tento telefon nabízí 4G VoLTE, 5G podporu, Wi-Fi, Bluetooth, GPRS. Bez ohledu na to, kamkoli jdete, váš telefon určitě zůstane naživu. Doufáme, že má duální SIM a oba SIM podporují technologii GSM / 3G / HSPA / LTE / 5G.

Huawei p50 pro plus cena:

Nyní také pravděpodobně považujete toto zařízení za jeden z nejúžasnějších chytrých telefonů. Cena Huawei P50 Pro Plus je však trochu vysoká. Za zvažování funkcí je to mírná cena. Bude to stát kolem 1190 USD, což se převádí na 85900 indických rupií (INR).

Milujete tento telefon? Komentujte prosím svou odpověď! Velice vám děkuji za to, že jste s námi zůstali.

Huawei p50 pro recenze

Huawei P50 Pro je vynikající telefon, který za těchto okolností trpí jeho tvůrci. Vlehlé uvedení na trh a vysoká cena. navzdory absenci klíčových funkcí, jako je 5G. nepomáhám ani

Mezi omezeními USA, globální pandemií a probíhajícím nedostatkem čipů, byl okamžik, kdy se cítil, jako by série Huawei P50 nikdy neuviděla denní světlo.

Zařízení nakonec dorazila do rodné Číny společnosti (v srpnu 2021), ale téměř rok od jejich očekávaného vydání, teprve nyní mají mezinárodní trhy konečně praktické alespoň jeden z příspěvků v sérii: The Huawei P50 Pro.

Pravděpodobně v důsledku obtížné silnice linky P50 na trh, model Pro, který přerušil vrchol rodiny Huawei P40 z roku 2020, není nikde vidět uprostřed této generace (i když jsme místo toho obdrželi skládací p50), což nejvíce vykresluje P50 Pro P50 Pro P50 Pro. schopný konvenční telefon ve stylu baru, který společnost v současné době nabízí.

Design a sestavení

Stejně jako u ostatních položek v řadě P50, pro předvádění nejnovějšího „designu kamer s duální maticí“; přerušováno dvěma velkými moduly kruhové kamery umístěné jeden nad druhým v levém horním rohu reflexního skla telefonu zpět.

Samotné moduly jsou poté seděny na vrcholu stupňovité pilulky ve tvaru pilulky, ale i s tímto přístupem je rána kamery zanedbatelná a rozložení je zajímavé; se třemi ze čtyř zadních senzorů telefonu v horním modulu a teleobjektivem, bleskem a automatickým zaostřením umístěným uvnitř dolního.

Обзор Huawei P60 Pro

Zatímco Huawei představil telefon ve čtyřech barvách. kakaové zlato, perleťové bílé, kouzlo růžové a zlaté černé. jsou to zlaté a černé varianty, které jsou mezinárodně nejvíce dostupné.

Cocoa Gold (jak je znázorněno/recenzováno) neovlamuje očekávání, jako je obvyklá řada poutavých povrchů Huawei, má tendenci a dokonce to nazývá zlato, zdá se jako úsek; Se stříbrným zrcadlem podobným vzhledu, který obsahuje „náznak čaje“, jak to popsal jeden zástupce Huawei.

Pěkné jsou dovednosti barevného porovnávání týmu, s doplňkovým kovovým rámem, který sleduje obrysy zaoblených stran telefonu a přijímá rozhodně oppo-podobný plochý a spodní okraj. Ačkoli lesklý povrch je nepřekvapivě náchylný k otiskům prstů, Huawei zahrnuje transparentní flexibilní pouzdro, aby se tento problém poněkud zmírnil a stále to znamená.

Navzdory sportu větší baterii než její předchůdce, je to lehčí (195G vs. 209G) a tenčí (8.5 mm vs. 8.95 mm) než 2020 P40 Pro; Pomohl tím svelt kovovým rámem a zakřiveným skleněným vpředu a vzadu. Celkovým efektem je osvěžující vlajková loď s prvotřídní kvalitou sestavení a odolnost proti prachu a vodě IP68 k bootování.

Displej a zvuk

Část tohoto příjemného pocitu pochází ze skutečnosti, že na rozdíl od mnoha dalších nejvyšších soupeřů není P50 Pro obrovský telefon.

Jeho tenký rám obklopuje 6.Panel 6in zakřiveného okraje, který-poprvé v řadě P-dělá skok na rychlost obnovení 120 Hz; Poskytování super hladkých vizuálů. To je doprovázeno mírou odezvy dotyku 300 Hz (skvělá pro hraní) a 1440 Hz PWM Dimming Control (určená ke snížení očního namáhání, zejména při nižším jasu).

Huawei’s také posunula svou displejovou technologii dále integrací 10bitové podpory barev a-ačkoli se neroztahuje do území 4K, jako je řada Xperia 1 Sony-2700px o 1228px rozlišení vede k ostrému 450ppi. Spárujte to s výjimečnými úhly pozorování (nemluvě o minimálním poklesu jasu při pohledu na osu) a to pro jeden z nejhezčích displejů smartphonu kolem, právě teď, právě teď.

The front-facing camera has moved from its predecessor’s pill-shaped offset dual-sensor offering to a far less obtrusive, centrally-positioned single snapper, while the optical in-display fingerprint sensor sits low on the panel and works well enough, but could být vylepšen-pokud jde o dobu odezvy a spolehlivost (existuje možnost také odemknout se obličej založené na kameře RGB).

Tento luxusní displej je doprovázen stereofonním párem reproduktorů s mřížkami reproduktoru zasazených do horních i spodních okrajů telefonu (při portrétu). K středu a vysokým frekvencím z horního reproduktoru existuje úmyslná zkreslení, zatímco spodní část dodává zvuk s více basy, což není neobvyklé, kde se dotýkají stereofonních reproduktorů smartphonu.

Celková hlasitost je slušná, bez zkreslení, a reproduktory také nabízejí příjemnou jasnost a rozsah. Bass je vždy oceňován, pokud jde o mobilní zvuk a P50 Pro to moc nedělá, i když je zde určitý stupeň separace stereo.

Neexistuje žádný konektor pro sluchátka ani USB-C až 3.5 mm adaptér v boxu, takže přes/on/in-in-ear je nejlépe dosažen bezdrátově (podívejte se na náš nejlepší pravdivý bezdrátový graf pro uší pro některá užitečná doporučení).

Zatímco Huawei nezmiňuje technologii akustického zobrazení poprvé implementovanou v řadě P30, nedostatek rozpoznatelného sluchátka a skutečnost, že pokrytí horního reproduktorového grilu neovlivňuje kvalitu hovoru, naznačuje, že určitá variace tohoto systému může přetrvávat na P50 pro.

Jasnost a objem jsou slušné, ačkoli únik zvuku je také velmi skutečným rysem telefonu, takže neočekávejte, že budete moci vést soukromou konverzaci v klidném prostředí.

Software a funkce

Pokud jste sledovali spolu s příběhem Huawei o pozdějším příběhu, budete vědět, že harmony jsou nejnovějším a největším mobilním operačním systémem společnosti. Zjistíte, že to běží na všem od nedávného Matepad 11 po Huawei Watch 3 a je dokonce k dispozici v řadě P50, ale pouze v Číně.

Mezinárodně-jak se zde testoval model-telefon spustil EMUI 12, který dlouhodobí uživatelé Huawei budou znát jako verzi společnosti Android společností společnosti s kožními kožemi. EMUI v této nejnovější inkarnaci (podle Huawei) běží na přepracovaných základech, založené na sestavení platformy AOSP (projekt Open Source Android Open Source) a samozřejmě zcela postrádá Google Mobile Services.

Zkušenost Global P50 Pro’s EMUI 12 se stále cítí rozhodně jako nejnovější telefony Android (je založeno na Android 11) a Harmonyos 2, na to přijde. Hlavním diferenciátorem je oznámení podobné iOS a kontrolní centrum, rozděleno do dvou diskrétních odstínů; Přístup k přejetím dolů z levé horní a pravé strany displeje.

EMUI má také zřetelné barevné schéma bílé na modrém (pokud nepoužíváte temný režim v celém systému) a obsahuje identifikovatelnou estetiku v oblastech, jako je její ikonografie aplikace, Animovaná na zobrazení a nastavení nabídky.

Pocházející z průměrného telefonu Android Google-Laden najdete přímou náhradu za všechny klíčové aplikace a zkušenosti, které byste očekávali: Appgallery Huawei nahradí obchod Google Play, asistent Huawei nahrazuje asistenta Google (kompletní s jeho Hlasové komponenty), Huawei Music nabízí své vlastní předplatné placeného streamování, filmy a televizní pořady lze streamovat, pronajmout a zakoupit prostřednictvím aplikace Huawei Video App a Mapy Google byly nahrazeny vlastními mapami čínské společnosti pro lístky.

Pokud se nepovažujete na Google, přesun do EMUI na P50 Pro by neměl představovat žádný skutečný problém; Je to samo o sobě kompletní ekosystém. Avšak pro ty, kteří jsou již zakořeněni v aplikacích a službách amerického technického gigantu, je jejich využití na P50 Pro cvičení v rozsáhlém skoku na skořápce.

Beyond Tiktok a Snapchat-který byl předem nabitý na Pro-20-tito aplikací, které jsem si stáhl (včetně. Instagram, Netflix. Spotify a Discord), zatímco všichni pracovali na různých stupních, Huawei’s vlastní obchod s aplikacemi mě nařídil, abych stáhl 11 z těch ze zdroje třetích stran (jmenovitě Apkpure), zatímco dalších 8 bylo použitelné pouze jako webové aplikace (nebo „rychlé aplikace rychlé aplikace ‚, jak je značky Emui).

Ačkoli některé aplikace Google lze stáhnout prostřednictvím webů, jako je Apkpure (například Mapy Google), nebudete se moci přihlásit s přihlašovacími údaji Google, a proto nebudete mít přístup k uloženým nastavením/umístěním atd. Pokud jde o aplikace od třetích stran, které se spoléhají na služby Google, nabídky, jako je funkce WhatsApp, ale nebudete moci zatáhnout žádné zálohování chatu založené na iOS nebo Google; což znamená, že musíte začít od čerstvého.

Обзор Huawei P50 Pro: ЛУЧШАЯ камера и царский дисплей

Zatímco Huawei udělal pokroky ke zlepšení celkového zážitku při tažení aplikací z nesourodých zdrojů, jejich udržování aktualizace může být také výzvou; S některými aktualizovanými APK, které je třeba přeinstalovat nad stávajícími položkami, nelze na pozadí aktualizovat aplikace zvenčí appgallery; vyžadující ruční potvrzení instalace.

Výkon

Jedinečná soubor okolností, které vázají ruce Huawei, ohledně aspektů jeho vývoje produktu. jako je vynucená absence Google Mobile Services. je stejná hnací síla za debutem neobvyklého Qualcomm Snapdragon 888 4G, která poháněla P50 Pro Pro P50 Pro.

Jak název napovídá, telefon používá stejnou 5nm čipovou sadu nalezenou ve většině nejlepších a nejjasnějších chytrých telefonů roku 2021, ale přípona zdůrazňuje další podivný vedlejší účinek neschopnosti společnosti pracovat s určitými americkými technologiemi: Ne 5G.

Proč se tato nejnovější série P nemůže těšit z výhod 5G konektivity, zatímco jiná relativně nedávná zařízení Huawei. jako jeho předchůdce, série Mate 40 a skládací Mate X2. by mohly zůstat nejasné, ale je to další zklamáním Quirk of P50 Pro Pro.

Jak byste mohli očekávat, při testování Pro dokazuje naprosto pohodlné poskytování fantastického vlajkové lodi třídy, ale čipová sada ve svém jádru již spočívá ve stínu jednoho (Snapdragon 888), ale dva (Snapdragon 8 Gen 1) nástupci.

Baterie a nabíjení

Přestože byl Huaweimu tenčí a lehčí než jeho předchůdce, dosud dokázal vytlačit baterii s nejvyšší kapacitou do zařízení s řadou P, s buňkou 4360 mAh uvnitř P50 Pro.

EMUI je známá pro správu energie na pozadí a ačkoli to nezdálo, že by to mělo dopad na každodenní použitelnost, časy zahájení aplikace nebo obecný výkon, je to pravděpodobně důvodem působivé dlouhověkosti telefonu, ve srovnání s podobně specifickými zařízeními. Čas obrazovky, která se neustále přiblížila 8.75 hodin na to ani nesmí být čišeno.

A co víc, telefon přenáší vynikající nastavení nabíjení série Mate 40; s podporou kabelového nabíjení 66 W, až 50 W podpory bezdrátového nabíjení a zpětným bezdrátovým nabíjením; Ideální pro doplnění vašich huawei freebudů zálohování, zatímco venku.

Huawei zahrnuje 66W adaptér doplněného adaptéru, který doplňuje telefon na více než 80% za pouhých 30 minut a plně nabíjí P50 Pro za přibližně 45 minut. I když je to samo o sobě působivé, nabíjecí se zdatnost telefonu je dále posílena skutečností, že budete potřebovat pouze 60% až 70% poplatek, abyste se dostali do celého dne obecně používat celý den.

Kamery

Jedním ze základních kamenů jakékoli vlajkové lodi Huawei je její kamera a design duální matice P50 Pro je zajímavý sortiment senzorů; vedený opticky stabilizovaným 50MP „True-Chroma“ primárního kanisu.

Prof, který vytáhne z několika generací zpět v linii řady P a také integruje vyhrazený 40MP monochromatický senzor (který mimo jiné informuje „monochromatický“ střelecký režim), zatímco 13MP ultrawide a 64MP periskopický teleobjektivní senzor (3 s 3.5x optické zvětšení) Zaokrouhlujte čočky na zadní straně telefonu.

Jak se naráží na značku „True-Chroma“, lepší přesnost barev je hlavním zaměřením kamerového systému této generace; S přidáním 10-kanálového vícebodového senzoru (pro doplnění širší podpory barevných gametů poskytovanou displeji kompatibilnímu s P3), spolu s dalšími doplňky; jako laserové automatické zaostření.

Mezi bodem a přezkumem existuje několik dalších technologií, které pracují na zlepšení kvality obrazu; S „Huawei XD Optics“ údajně opravuje chyby světla před fází zpracování obrazu. Před servírováním konečného obrázku se poté převezme image engine společnosti XD Fusion Pro ‚, navržený tak, aby chytil barvu, dynamický rozsah a detaily.

O záběrech, které P50 Pro zachycuje, je toho hodně milovat. Fotografie mají tendenci nabízet více tlumených, přírodních barev ve srovnání s klíčovými soupeři, zatímco použité zpracování HDR se dobře zachovává k udržení obrazových informací z nejjasnějších a nejtemnějších oblastí rámu, i když to není tak schopné jako vybrané několik nedávných položek ( Podívejte se na naše přehled nejlepších telefonů s fotoaparátem pro více).

Pro veškeré zpracování, o kterém Huawei křičí, P50 Pro vydává obrázky, které se zdají je měkčí a méně zpracované, než co byste očekávali od společnosti Samsung, Google nebo dokonce Apple. Je to spíše jako úmyslné rozhodnutí než nějaká demonstrace technické výhody/nevýhody, a pokud se vám líbí zvuk fotografie, která obchoduje s „popem“ pro autentičnost, pak by P50 Pro může dodat něco blíže k vašemu vkusu.

Střelba slabého světla na tomto Huawei je, jako vždy, velmi kompetentní. nabízí výsledky, které se blíží schopnostem řady Pixel 6, ale fotografie lze zachytit za zlomek času, což zapůsobí.

Video. obvykle jeden z nejsilnějších aspektů dovedností kamery Huawei, ve srovnání s většinou telefonů Android. má tu a tam několik trhlin, které jsem nečekal. Zatímco stabilita je slušná, při pohybu mezi senzory existuje trapné vizuální přeskočení při přiblížení, které se cítí výraznější než u předchozích položek v sérii.

Barevná rovnováha ve videu také vykazovala známky nerozhodnosti, přičemž celkový rám se zdá být více omyje. Je to vlastnost, která se přenáší také na 13MP selfie snapper, který nenabízí stejný dynamický rozsah ani pozornost na zpracování jako zadní senzory, i když dělá slušnou práci při řešení expozice.

Software, zdá se, že existují některé existující podpisové funkce kamery Huawei, které z jakéhokoli důvodu nejsou přítomny na P50 Pro. Nástroj pro odstranění odrazu jeho předchůdce zjevně zmizel, zatímco klasické režimy střelby, jako jsou „světelné stezky“ ).

Nástroj pro úpravy po zachycení se zdá být robustnější než kdy jindy, s nástrojem pro odstranění objektu, který napodobuje magické gumy a editace videa založené na časové ose, která zahrnuje jak automatizované, tak ruční nástroje, které zahrnují rampování rychlosti, klíčové rámečky a další.

Zatímco zobrazovací hardware v nabídce se zdá být slušný a spolehlivý, může se stát, že k vyžehnání nesrovnalostí nalezených ve zpracování obrazu a videa P50 Pro je zapotřebí několik aktualizací softwaru po vydání.

Cena a dostupnost

Po dobře zdokumentované a vytažené cestě k trhu byl Huawei konečně schopen představit čínské publikum P50 a P50 Pro čínské publikum 29. července 2021, přičemž telefony se prodávají následující měsíc (12. srpna).

Pro trhy dále z nich, z těchto dvou, pouze P50 Pro od té doby viděl uvolnění v době psaní. Zpočátku dosažení předobjednávky na mnoha trzích po celém Středním východě a Asii (kolem poloviny ledna 2022), zatímco se na konci měsíce (26. prosince) vydává do Evropy do Evropy (26. prosince).

Ve většině regionů je nejjednodušší způsob, jak dostat ruce na Huawei P50 Pro, je zamířit přímo na vlastní web Huawei, přičemž mezinárodní model stojí 1 199 EUR v Evropě (k dispozici v jedné 8 GB RAM 256 GB úložiště).

Od 22. března je ve Velké Británii také v prodeji stejný singl SKU, cena 1 099 GBP.99. Telefon si můžete vybrat lokálně z webových stránek Huawei ve Velké Británii nebo z maloobchodních prodejců třetích stran prostřednictvím Amazonu jako Amazon.

P50 Pro použitý v tomto přehledu byl testován na síti Vodafone UK. Zatímco dopravce nenabízí telefon sám, můžete si vyzvednout řadu skvělých plánů pouze pro SIM, které zahrnují až neomezená 5G data, za pouhých 23 liber (v době psaní).

Výrok

Huawei P50 Pro neztrácí body ze stejných důvodů, proč většina ostatních telefonů: podceňující kamery, špatný displej nebo špatný výkon. z velké části jsou zde všechny tyto rysy vynikající zde vynikající. Boje, kterým čelí, jsou v tomto okamžiku dobře zdokumentované a jedinečně Huawei; způsobené okolnostmi mimo dosah vlivu společnosti, ale ty, které hluboce ovlivňují produkty, jako je P50 Pro.

Jako takové jsou to samotné okolnosti. ne žádná forma neschopnosti., která opravdu brání Huawei P50 Pro, aby byl jinak zřejmým doporučením.

V roce 2022, vlajková loď založená na hardwaru předchozí generace, podporovaná předchozí verzí Androidu (bez jasné aktualizace plánu), bolestně vysokou cenou. navzdory nedostatku očekávaných vlajkových lodí, jako je 5G. a pokračující absence integrace Google ( Na které tolik uživatelů se mezinárodně spoléhá), všichni podkopávají tvrdou práci, kterou Huawei jasně nalil do P50 Pro, a to je skutečná škoda.

brejle

Huawei P50 Pro: Specifikace

 • 6.6in 2400 x 1224 OLED zakřiveného
 • 300Hz dotyková vzorkovací rychlost
 • Občerstvení 120 Hz
 • 1440Hz vysoká snímková frekvence PWM stmívání (snižuje napětí očí)
 • 1.07B barvy
 • 450ppi
 • Kirin 9000 4G/Qualcomm Snapdragon 888 4G procesor (liší se podle okna/trhu s uvolňováním)
 • 8 GB nebo 12 GB RAM
 • 128 GB, 256 GB nebo 512 GB úložiště
 • NM karta-rozšiřitelná až do 256 GB
 • 50MP f/1.8 „True-Chroma“ Hlavní s OIS
 • 40MP f/1.6 „True-Chroma“ Monochrome
 • 13MP f/2.2 120 ° Ultrawide
 • 64MP f/3.5 periskopických teleobjektiv s OIS (3.5x optický zoom, maximálně 200x rozsah zoomu)
 • 13MP f/2.4 100 ° vpředu směnné otvorové kamery
 • Harmonyos 2.0/EMUI 12 (závislé na trhu)
 • Stereo reproduktory
 • IP68-certifikováno
 • Dual-Sim
 • 4G
 • Wi-Fi 6
 • Bluetooth 5.2
 • NFC
 • USB-C (USB 3.1)
 • Baterie 4360 mAh
 • 66W Rychlé kabelové nabíjení
 • 50 W bezdrátové nabíjení
 • Rozměry: 158.8 x 72.8 x 8.5 mm
 • Hmotnost: 195 gramů
 • Barvy: Cocoa Gold, Pearl White, Charm Pink, Golden Black, Dynamic Sky Blue (liší se podle trhu)

Huawei P50, P50 Pro a P50 Pro Plus Klíčové specifikace unikly

Na 29. července je nastavena odhalení série Huawei P50 a nadále se objevují nové úniky, pokud jde o specifikace a návrh této nadcházející vlajkové lodi a zvyšuje naše vzrušení.

V nejnovějším vydání odhalil známý Weibo tipster klíčové specifikace pro všechny tři modely řady Huawei P50. Tyto specifikace nám dávají bližší pohled na klíčové specifikace těchto zařízení, včetně procesoru, displeje, baterie a dalších důležitých aspektů.

Co se sem tedy dostaneme? Začněme nejprve zkoumat pozoruhodné podrobnosti.

Podle tipéra bude mít standardní Huawei P50 Kirin 9000E 5G a Qualcomm Snapdragon 888 4G Procesor Version, 90Hz displej s designem děr a 10bitovou korekcí barev, 3x Zoom Telephoto Zoom Camera a 4300Mah baterie spolu s 66W super rychlého nabíjení.

Na druhé straně má Huawei P50 Pro také displej pro otvor, Kirin 9000 5G a Snapdragon 888 4G Chip Solutions, nová 5x periskopová kamera, volný tvar ultra široký fotoaparát a nový 2 2.Displej rozlišení 5k s designem s jednou dírou a 120 Hz obnovením pro lepší zážitek z prohlížení.

Huawei P50 Pro Plus přichází na nejvyšší model, přichází s displejem 120 Hz s 2.Rozlišení 5K, dvě kamery optického zoomu včetně 10x optického „kontinuálního zoomu“, volného formuláře Ultralesaná čočka. Navíc tipáč navrhuje, že tato varianta telefonu bude mít také kameru pro tekuté čočky pro rychlé zaměření na předměty. (Přečtěte si více o kapalinové čočce zde)

V současné době není na těchto specifikacích k dispozici žádné oficiální potvrzení, ale záznam o tipáčku je docela dobrý.

Huawei P50:

 • Displej. 6.3 palce s designem horních děr a plochým panelem, 10 bitů, obnovovací frekvence 90 Hz
 • Baterie. 4200 mAh
 • Nabíjení. 66 W kabelové a také podporuje bezdrátové nabíjení
 • Chipset. Kirin 9000e 5G a Snapdragon 888 4G
 • Kamera. 3x teleobjektiv
 • Rozměry. 156 x 74 x 8.3 (186G. Hmotnost)

Huawei P50 Pro:

 • Displej. 6.7-palcová s konstrukcí pro otvor s horním středem a zakřiveným okrajovým panelem, 10 bitů, obnovovací frekvence 120 Hz (rozlišení 1224 x 2696 PX)
 • Baterie. 4300 mAh
 • Nabíjení. 66 W kabelové a 50w bezdrátové nabíjení
 • Chipset. Kirin 9000 5G a Snapdragon 888 4G
 • Fotoaparát-nový 5x teleobjektiv, ultra-široký volný reform
 • Rozměry. 159 x 73 x 8.6

Huawei P50 Pro Plus:

 • Displej. 6.7-palcová s konstrukcí pro otvor s horním středem a zakřiveným okrajovým panelem, 10 bitů, obnovovací frekvence 120 Hz (rozlišení 1224 x 2696 PX)
 • Baterie. 4300 mAh
 • Nabíjení. 100 W kabelové a 50w bezdrátové nabíjení
 • Chipset. Kirin 9000 5G
 • Fotoaparát-nový 10x kontinuální teleobjektivní zoom, ultralehlý volný formulář, kapalná čočka
 • Rozměry. 159 x 73 x neznámé

Nová kamera:

Série Huawei P50 bude dodávána s novým designem fotoaparátu, který obsahuje velký náraz kamery ve tvaru pilulky umístěnou svislým způsobem a skládá se ze dvou kroužků. Patří sem různá nastavení fotoaparátu, aby se mohla pochlubit novým zážitkem z mobilní fotografie.

Při spuštění řady Huawei P50 je třeba prozkoumat více a my vás budeme informovat o dalších podrobnostech.

Huawei P60 Pro vs P50 Pro: Jaký je rozdíl?

Nejnovější telefon Huawei P60 Pro byl v Číně oficiálně představen v březnu před jejím mezinárodním spuštěním v květnu. Víme, že P60 Pro začíná na 1199 GBP/1199 EUR se zdravým 256 GB úložného prostoru a 8 GB RAM, zatímco si můžete také zvolit špičkový model s 512 GB úložného prostoru a 12 GB RAM, i když vás to nastaví zpět 1399 £/1299 EUR.

Už jsme si vybrali, jak se nejnovější Huawei P60 Pro hromadí proti P60, ale jak se jí daří proti jeho předchůdci, Huawei P50 Pro? Rozdělili jsme některé klíčové rozdíly mezi těmito vlajkovými nástěnnými telefony, takže můžete získat lepší představu o tom, zda je novější opravdu lepší.

P60 Pro má adaptivní obnovovací frekvenci 120 Hz

Oba P60 Pro a P50 Pro mají působivé displeje s podobnými specifikacemi, ale nejnovější sluchátko může být díky svému staršímu sourozenci díky zahrnutí adaptivní obnovovací frekvence. Stručně řečeno, adaptivní obnovovací frekvence umožňují displeji změnit, jak rychle se obrazovka osvěží v závislosti na tom, jaké činnosti se účastníte. Vyšší obnovovací frekvence je lepší, když procházíte aplikace a sledujete média, zatímco nižší obnovovací frekvence pomáhá šetřit baterii během méně intenzivních úkolů.

P50 Pro má adaptivní obnovovací frekvenci až 120 Hz, ale Huawei nepodložil, jak nízký může jít. P60 Pro se může přizpůsobit od 1 Hz do 120 Hz, což naznačuje, že může klesnout níže než jeho předchůdce, což umožňuje lépe šetřit baterii a přitom vypadat hladce a čistě při rolování a sledování médií.

Kamery na P50 Pro

P50 Pro zabalí působivé pole fotoaparátu; K dispozici je hlavní senzor 50MP, 13MP ultra široký senzor, 64MP teleobjektivní senzor a další 40MP senzor. Mysleli jsme si, že kvalita obrazu je skvělá, přičemž hlavní kamera vychází jako obzvláště silná.

Všimli jsme si, že přesnost barev by mohla být mimo značku při fotografování s ultralehlými kamerami a zoomem, s trávou výhradně příliš zeleně. Pro většinu případů použití to však bylo více než použitelné, přičemž filtry také pomohly zmírnit jakékoli barevné problémy, se kterými se můžete setkat.

P60 Pro je dodáván se třemi kamerami, včetně hlavní kamery 48MP, 13MP ultralehkového senzoru a teleobjektivu 48MP. Huawei tvrdí, že teleobjektiv může zachytit nedotčené obrázky bez ohledu na vzdálenost, přičemž hlavní kamera se může pochlubit F1.4-F4.0 Automaticky nastavitelný fyzický otvor, který by měl zlepšit fotografii ve stylu portrétu a být užitečný v prostředí nízkých osvětlení.

Dokud tento sluchátko nekontrolujeme v plném rozsahu, nemůžeme vytvořit žádný definitivní комментари funk o kvalitě fotoaparátu; Pokud P60 Pro může lépe zachytit barvu, může to být lepší volba ve srovnání s jeho předchůdcem.

Galaxy S23 Ultra neomezená data data

Nyní máte šanci získat jeden z nejlepších vlajkových telefonů 2023 se spoustou údajů o dobře ceněné smlouvě.

Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs Snapdragon 888

P50 Pro je dodáván s čipovou sadou Snapdragon 888 4G, který obsahuje procesor Octa-Core a Adreno 660 GPU. Tato čipová sada byla zastaralá, když byl telefon spuštěn v loňském roce, ale během našeho testování byl schopen spustit Fortnite bez příliš mnoha problémů. Použití v reálném světě však bylo obsluhovatelné, ale není k dispozici žádná podpora 5G, o které jsme si mysleli, že snižoval přitažlivost telefonů.

P60 Pro přichází s nejnovějším Snapdragon 8 Plus Gen 1, který je nyní také zastaralý od vydání Snapdragon 8 Gen 2 na konci roku 2022. Huawei neučinil příliš mnoho tvrzení o svém výkonu, ale zdá se pravděpodobné, že poskytne plynulejší výkon než P50 Pro díky svému podpoře výkonnosti CPU a GPU, stejně jako nové funkce AI.

P60 Pro je dodáván s nabíjením 88 W

Obě sluchátka využívají technologii Supercharge Huawei, která by měla umožňovat rychlejší nabíjecí rychlosti než standardní nabíječka. P50 Pro je dodáván s baterií 4360 mAh a podporuje maximum 66 W. Zjistili jsme, že to trvalo 17 minut, než to nabila až 50%, s plným poplatkem trvalo 45 minut.

P60 Pro zabalí o něco větší baterii na 4815 mAh, ale podporuje nabíječku 88 W. I když jsme nedokázali vyzkoušet, jak dlouho to trvá nabití telefonu, Huawei tvrdí, že dosažení 50% trvá jen 10 minut. To může zvýšit vhodnější než P50 Pro pro ty, kteří upřednostňují výdrž baterie na sluchátku, s větší baterií, což znamená, že by také měla trvat déle během každodenního používání.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS