Huawei Watch GT 3 Pro Review: Titanium, keramika a kompromisy. Huawei Watch GT3 Pro

месяц с Huawei watch gt 3pro

Huawei Watch GT 3 Pro Review: Titanium, keramika a kompromisy

Huawei Watch GT 3 Pro slibuje hodně. Poskytuje většinu věcí, ale budete muset počkat na jeho hlavní funkci.

Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro má co nabídnout: skvělý design, výdrž baterie, sestavení materiálů a spoustu potenciálu. Ale je to omezeno příliš mnoho softwarových nedostatků, chybějícími funkcemi při spuštění a extrémně omezeným ekosystémem aplikací třetích stran, pokud se neplánujete držet se telefonem Huawei.

Co se nám nelíbí

Funkce EKG zatím není k dispozici

Omezená podpora aplikace třetích stran

Komplikovaný vývoz zdravotních údajů

Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro má co nabídnout: skvělý design, výdrž baterie, sestavení materiálů a spoustu potenciálu. Ale je to omezeno příliš mnoho softwarových nedostatků, chybějícími funkcemi při spuštění a extrémně omezeným ekosystémem aplikací třetích stran, pokud se neplánujete držet se telefonem Huawei.

Huawei Watch Watch GT 3 Family nyní obsahují dva nové modely Pro, které přinášejí další funkce a ještě lépe sestavené materiály. Není nic revolučního, ale je to snadno jeden z nejlepších chytrých hodinek, které Huawei vydal. Bohužel to přichází s některými hvězdičkami. Tohle je Android AuthorityHUAWEI Watch GT 3 Pro Recenze.

Co potřebujete vědět o Huawei Watch GT 3 Pro

 • Black Fluoroelastomer popruh: 369 € / 299 £
 • Šedý kožený popruh: 369 € / £ 299
 • Titanový náramek: 499 EUR / 429 £
 • Bílý kožený popruh: 499 EUR / 429 £
 • Bílý keramický náramek: 599 EUR / 499 £

Huawei Watch GT 3 Pro je poměrně základní smartwatch, ale velmi dobrý fitness sledovač. Provozuje Huaweiho proprietární harmony. To znamená, že nemá stejný rozsáhlý ekosystém aplikací třetích stran nejlepších hodinek Os Wear Os. Na druhou stranu je řada GT známá pro svou dvoutýdenní výdrž baterie.

Hodinky Huawei fungují nejlépe, když jsou spárovány s telefonem Huawei, ale také pracují s jinými telefony Android a telefony iPhone. Některá nastavení lze ovládat na zařízení, zatímco jiné jsou zpracovány prostřednictvím zdraví Huawei na párovém telefonu. V závislosti na telefonu a kde žijete, můžete ztratit přístup k některým funkcím. před zakoupením zkontrolujte graf kompatibility.

Na jakýchkoli telefonech mimo Huawei budete muset být pohodlným bodem v galerii aplikací Huawei. To je nezbytné získat nejnovější verzi Huawei Health a HMS Core.

Data fitness je notoricky obtížné dostat z Huawei nositelné nebo synchronizace s populárními službami, jako je Strava (i když to lze udělat). Pokud neplánujete zůstat v ekosystému Heawei, budete potřebovat řešení. To lze provést prostřednictvím aplikace, jako je synchronizace zdraví, nebo vytvořením ID Huawei pro zemi s podporou funkce, kterou po vaší. Takto je možná podpora nativní Stravy, i když není zdaleka intuitivní.

Existují dvě verze Huawei Watch GT 3 Pro: 46mm titanový model a 43mm keramický model. Verze Titanu má na výběr tři možnosti popruhu; keramická verze, jen dva. Můžete si vyzvednout více z řady popruhů Huawei nebo se podívat na nabídky třetích stran z Amazonu. Oba modely používají prémiové materiály a náklady výrazně více než podobně představoval GT 3.

Vnitřní komponenty v každé verzi jsou do značné míry stejné, vylučující velikost displeje a kapacita baterie. Huawei Watch GT 3 Pro nabíjí bezdrátově přiloženou nabíječkou. Zatímco GT 3 Pro obsahuje čip NFC, nemusí fungovat s bezkontaktními systémy ve vaší zemi. Titulek Nová funkce je EKG, ale nebude k dispozici při spuštění, čeká na certifikaci CE ve vybraných zemích.

Huawei Watch GT 3 Pro byl vyhlášen 18. května 2022. Verze Titanu byla vydána na vybraných evropských trzích 30. května přes Huawei, Amazon a hlavní maloobchodníci včetně Currys. Keramická verze následuje 8. června.

Co je dobré na Huawei Watch GT 3 Pro?

Nejlepší části série Watch GT 3 Pro jsou životnost baterie, sledování fitness a design. První dva byly na hodinách Huawei vždy dobré, ale design je nový silný oblek pro nositele čínského výrobce. Oba modely GT 3 Pro jsou nápadně jedinečné.

Verze 46 mm titanium obsahuje odvážné úhlové oka, které se mi opravdu líbí. Podél okrajů je zkosení diamantu, aby se věci trochu změkčily, ale celkový účinek je stále velmi odvážný a přitažlivý. Spárované s titanovým popruhem Toto je perfektní šaty pro mě.

43mm keramická verze zaujímá zcela odlišný přístup. Celé hodinky jsou vyrobeny z keramiky, včetně odvážného bílého náramku. Miluji zlaté akcenty na (ne-rotační) rámečku, boční tlačítko, rotující korunu a sponu. Huawei s tímto designem vzal potenciálně riskantní punt, ale opravdu si myslím, že to funguje.

Bez ohledu na to, na kterou verzi jdete, vypadá Watch GT 3 Pro a cítí se extrémně prémiové. Zjistil jsem, že některé z předchozích návrhů hodinek Huawei jsou docela zapomenutelné. S GT 3 Pro to není šance.

Životnost baterie je, jako vždy, fantastická na Huawei Watch GT 3 Pro. Huawei tvrdí, že v průměru 14 dní. Mám asi 10-11 dní s vždy vypnutým displejem, ale všechny ostatní funkce povoleny (SPO2, srdeční frekvence, sledování spánku, teplota kůže, monitorování napětí atd.). Pokud povolíte vždy na displeji, očekávání životnosti baterie bude zhruba snížena na polovinu.

Životnost baterie na keramické verzi je asi polovina toho, co můžete očekávat na modelu Titanu. Keramická verze má menší displej a menší baterii. HUAWEI to hodnotí po dobu sedmi dnů, ale podle mých zkušeností je pět pravděpodobnější na základě podobného použití jako model titanu.

Watch GT 3 Pro účtuje o 30% rychleji než GT 2 Pro, s verzí titanu vyžadující méně než hodinu a půl za plnou nabití. To je přímo v souladu s běžným GT 3.

Huawei Watch GT 3 Pro má desítky režimů sledování aktivit podobných těm, které se nacházejí na předchozích sledovačích a hodinek Huawei. Dvě nové aktivity pro modely GT 3 Pro jsou golf (exkluzivní čínský trh) a freediving (více o tom v tom, co není tak dobrá sekce). Existuje spousta dalších aktivit, klasických i románů, k dispozici na GT 3 Pro včetně skokového lana, lyžování, triatlonu, HIIT a rozsahu jízdy.

Přesnost GPS je srovnatelná s běžným GT 3, to je docela dobré, ale ne tak dobré jako Apple Watch. Získání zámku GPS je naštěstí mnohem rychlejší na sérii GT 3, než tomu bylo u předchozích nositelných Huawei. Pro podrobnější analýzu výkonu GPS si můžete přečíst naši plnou recenzi Huawei Watch GT 3 (má stejný dvoupásmový pět systémových GNSS jako GT 3 Pro).

Různé běžecké kurzy a tréninkové plány mohou pomoci vyrovnat vaši kondici, pokud chcete trenéra na zápěstí. Líbí se mi, že můžete stanovit cíle a připomenutí specifické pro aktivitu. Při sledování různých aktivit můžete také přizpůsobit různé obrazovky zobrazené. To vám umožní přizpůsobit uživatelské rozhraní hodinek vašim konkrétním preferencím cvičení.

Sledování srdeční sazby společnosti Huawei je skvělé na sérii GT 3 a produkuje postavy velmi podobné polarovému popruhu H10 hrudníku. GT 3 Pro je o něco méně přesný, chybí extrémní maxima a minima záznamů H10, ale je to docela blízko. Monitorování SPO2 je také dobré a úzce odpovídá Apple Watch.

Huawei Watch GT 3 Pro Recenze

Warteble je poháněn čtenářem. Pokud kliknete pomocí odkazů na webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Nelze popřít, že HUAWEI Watch GT3 Pro vypadá skvěle, a stejně jako ostatní chytré hodinky Huawei se objevují jako opravdu silná volba pro uživatele Androidu. Stále to však není perfektní smartwatch, zejména pokud jste uživatelem iPhone. A tyto doplňky sportovního profilu určitě budou mít výklenek přitažlivost. Pokud jste prodáni na Huawei a můžete utratit za vysoce kvalitní hodinky, GoPro. Pokud ne, namísto toho vyzvedněte GT3.

 • Pohodlný a atraktivní design
 • Přidáno rychlé nabíjení (verze 46 mm)
 • Dobré sledování sportu
 • Neliší se od GT3
 • Lepší podpora pro Android nad iOS
 • Podpora EKG není povolena (zatím)

Huawei Watch GT3 Pro přináší titanium a keramické případové materiály a některé zbrusu nové funkce pro super nabitý verzi společnosti Smartwatch společnosti.

Stejně jako Huawei Watch GT 2 Pro, je to zaměřeno na lidi s více peněz na utrácení, čistě vzhled a estetiku.

Tentokrát se však Huawei podařilo vytlačit v některých nových funkcích. Nejvíce pozoruhodně, má senzor EKG, který poskytuje vážné poznatky o zdraví srdce (i když tato funkce ještě neměla regulační schválení), a také přináší rychlejší nabíjení, aby se zlepšilo na již působivých číslech baterie Huawei.

Standardní hodinky Huawei GT 3 stojí kolem 200 GBP (240), takže je to určitě prémie. Stojí to za to? Tady je náš verdikt o Huawei Watch GT 3 Pro.

Design a materiály

Velká cenovka je hlavně o designu a materiálech a je to fantastické chytré hodinky.

46mm verze zde přichází s pouzdrem na titanium, tlačítkem a rotující korunou hodinek a se šedým koženým popruhem. Je to pěkná váha, popruh se cítí skvěle a cítí se jen vysoce kvalitní. Je to určitě zaměřeno na muž, vzhledem k velikosti případu.

Huawei vám dává možnost silikonu, kůže nebo dražšího titanového popruhu, ale existují i ​​další popruhy, včetně nylonového, který také přichází v řadě barev. V případě však dostanete pouze jeden, takže pokud chcete cvičit, budete chtít silikon.

Menší 43mm verze GT3 Pro Swaps Titanium pro keramiku a je zde možnost keramického nebo bílého koženého popruhu.

Neexistují žádné chytré hodinky, které se mi líbí, takže pokud hledáte něco, co vyniká z hlediska designu, to je to, co dostanete s 43mm GT3 Pro.

Zpět na 46mm verzi a dostáváte stejnou velikost 1.43-palcový, 466×466 Rozlišení AMOLED DOUSHCEEN displej, který obsahuje na stejné velikosti GT3.

43 mm, keramická edice má 1.39palcová obrazovka.

Huawei v posledních letech zasadila na svých chytrých hodinách skvělé obrazovky a s Pro to se neliší. Je to jasné, ostré a citlivé, dává vám ty bohaté černochy, které chcete vidět na obrazovce AMOLED a viditelnost je celkově silná uvnitř a venku v jasném světle.

Jedná se o displej, který lze udržovat za všech okolností, přičemž Huawei nabízí černobílé obrazovky, aby zobrazoval čas, když se nesnažíte pohrávat s jeho inteligentními funkcemi.

GT3 Pro je vhodný k nošení ve vodě, i když pravděpodobně budete chtít ten kožený popruh nejprve vyjmout a místo toho si vyměnit silikon nebo nylon.

Nese hodnocení IP68 i 5atm s odolným vůči vodě, takže je bezpečné být ponořeno do vody až do hloubky 50 metrů. Nyní je také bezpečné pracovat při potápění ve vodě až do hlubokého 30 metrů.

All-in-all the Huawei Watch GT 3 Pro je skvěle postavená smartwatch, která vyzařuje kvalitu. Pokud jsou materiály a pocit, že jsou pro vás dostatečně důležité, abyste zaplatili dvojnásobnou cenu standardního GT 3, určitě to přináší.

Funkce harmonyos a smartwatch

Pod kapotou běží GT 3 Pro na vlastních harmonech Huawei stejně jako ostatní hodinky GT Series. A v podstatě to znamená, že získáváte přesný zážitek z levnějších hodinek Huawei, znovu zdůrazňuje, že jde o případové materiály a styl.

Funguje s telefony Android a iPhone a nabízí další integraci s telefony Huawei. Pokud máte telefon Android nebo telefon Huawei, získáte to nejlepší Huawei, který zde může nabídnout.

Harmonyos běží hladký a hladký a nabízí stejné dotyky uživatelského rozhraní a je to software hodinek, s nímž lze snadno vyrovnat. OS Huawei přináší obchod s aplikace.

Od té doby, co jsme testovali GT3, existuje několik dalších aplikací, ale stále zde nejsou žádná velká jména. Zdá se nepravděpodobné, že harmonie operační systém bude někdy soupeřit s jako OS WEAR OS nebo WatchOS pro aplikace.

Store App Store stranou, můžete zobrazit oznámení a odeslat přednastavené odpovědi nebo emodži odpovědi. Můžete zobrazit hodinové a týdenní předpovědi počasí a nastavit časovače a alarmy a při připojení k telefonu můžete zpracovat hovory přes Bluetooth.

Uživatelé Androidu mohou využít hudební přehrávač k hromadě hudby a nyní existuje hudební služba Huawei pro synchronizaci hudby, ačkoli tato podpora nebyla k dispozici pro testování.

HUAWEI WATCH GT 3 Pro Ceramic, распаковка, обзор.

Pokud vlastníte telefon Huawei, můžete se také zapojit do jeho inteligentního hlasového asistenta Celia a nastavit časovače a alarmy a zkontrolovat hands-free počasí. Určitě tam jsou určitě mnohem více vyvinuté asistenty smartwatch.

Neexistuje žádná LTE a přestože existuje ikona pro Huaweiovu bezkontaktní podporu plateb, v současné době nefunguje s GT3 Pro, pokud vidíme.

Pro věci, jako jsou oznámení, aktualizace počasí, sledování tváře a navigace tohoto softwaru. Pokud chcete více chytrých hodinek, existují lepší možnosti.

Sledování zdraví a fitness

GT3 Pro má všechny stejné vlastnosti jako GT3, pokud jde o sledování vašeho zdraví a fitness-zabudoval zcela nový senzor EKG.

Huawei již přidal EKG na své hodinky v Číně, ale nyní to bere pokročilé metriky srdce globální. nebo alespoň když získá regulační schválení

Huawei musí mít svou technologii senzorů schválenou a to se ještě nestalo v EU nebo Velké Británii. Existuje nulová šance, že se to v USA stane, protože je zakázáno prodávat tam své zařízení.

Při schválení (a pobývajícím se na správném místě) budete moci použít tento senzor a elektrodu na straně pouzdra pro hodnoty 30 sekund, abyste dosáhli analýzy lékařské třídy pro detekci arteriální tuhosti a arteriosclerózy.

To se týká zesílení stěn v tepnách, které souvisí s vážnými zdravotními výsledky.

Nepřetržité monitorování srdeční frekvence Ve srovnání: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo) a Garmin Epix (vpravo)

Do té doby tedy máte Huaweiho Truseen 5.0 Technologie senzoru založená na optice pro nepřetržitě sledování srdeční frekvence a vysílání upozornění, když je srdeční frekvence neobvykle vysoká nebo nízká. To také poskytuje měření SPO2 a výkony sledování napětí prostřednictvím variability srdeční frekvence.

Výkon-moudrý, ten monitor srdeční frekvence se ve srovnání s Garminovým nepřetržitým sledováním vedl dobře.

Zde je také snímač teploty kůže, i když není porovnáván proti osobním základním linii a je prezentován bez kontextu. Je to zářivý příklad implementace funkce na specifickém listu bez poskytnutí užitečných dat. a rozhodně není důvod koupit Huawei Watch GT 3 Pro.

Stejně tak můžete zkontrolovat data SPO2, ale existuje jen málo bystrých dat.

Počty kroků ve srovnání: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo) a Oura Ring 3 (vpravo)

Pokud vám záleží na fitness trackerových svorkách, jste zde dobře zakrytí. Denní krok se počítá do značné míry se shodoval se statistikami ze sledování fitness Ring 3 Oura Ring 3 a máte pěkný vyhrazený widget, který sleduje pokrok.

Sledování spánku porovnáno: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo) a Oura Ring 3 (střed a vpravo)

Pro sledování spánku zde získáváte bohaté škály statistik spolu se svorkami, jako je doba spánku, fáze spánku a schopnost sledovat dýchací kvalitu.

Vzali jsme to do postele se spolehlivým spánkem sledováním Oura Ring 3 a zjistili jsme, že údaje o spánku obecně byly docela podobné, zejména doba trvání, skóre spánku a rozpad fází spánku. Ve srovnání s naší dobou spánku s GT3 se cítil trochu spolehlivější a konzistentnější a konzistentnější.

Huawei také zahrnuje jeho jetel zdravého života, který je méně o automatickém sledování aktivity a více o tom, jak vás přimět připomenout, aby ve vašem dni dělali různé věci.

huawei, watch, review, titanium

Můžete to nastavit tak, aby vám řekli, abyste během dne pravidelně pili vodu, usmívali se a udrželi se na vrcholu počtu kroků a ve správném čase spali. Pokud máte pocit, že tyto nudy potřebujete, pak jsou tam, pokud je chcete.

Sledování sportu

Huawei nabízí stejné funkce sledování sportu jako GT3 Pro plus dva další sportovní profily, z nichž jeden by si mohl proveditelně projít na GT3.

Stále dostáváte 100 sportovních režimů a nyní se k těmto režimům připojil režim freedivingu, který může zobrazovat metriky potápění v reálném čase, jako je hloubka, rychlost a maximální hloubka a také zahrnuje tréninkový režim apnoe pomocí srdeční frekvence a držení dechu doba, která vám pomůže cvičit, jak dlouho můžete zadržet dech.

Druhým novým režimem je profil jízdního rozsahu pro sledování rychlosti houpačky, tempo houpání, čas zpětného sporu a čas downswingu. Zajímavé je, že Huawei zahrnoval bohatší golfový režim pro čínskou vydání GT3 Pro, který zahrnuje profily kurzu a další bohatší metriky, když jedete na rychlé kolo.

Mimo tyto dva profily je to z hlediska výkonu téměř stejné.

Pro běžce existují všechny velké běžecké analýzy a koučování a tréninkové funkce, které se poprvé objevily na GT3 a poté byly zasazeny do konstrukce GT Runnera přátelštějšího.

To zahrnuje nabídku poznatků o schopnosti provozovat, nabízet data školení, doporučení času na zotavení, časy predikce rasy a přidání schopnosti vytvářet intervalové školení. Můžete také importovat trasy a sledovat je také na hodinách.

Sledování GPS Run Srovnávání: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo a střed) a Garmin Epix (vpravo)

Získá také technologii pěti systémů GNSS s dvojím pásma pro zlepšení venkovního sledování v problematických oblastech, když se snažíte zamknout silný signál.

Sledování GPS Run Srovnávání: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo) a Garmin Epix (vpravo)

Profili jsme na spoustu běhů, včetně Edinburghu Half Marathon, proti velmi přesné Garmin Epix, která používá nejnovější technologii multifrekvenční polohy Garmin Epix 2022.

Prof nebyl z pohledu přesnosti celkově spravedlivý, ale na jiných bězích nás stále měla své chvíle, které nás vykreslily budovami. Celkově však bylo spousta přesných běhů.

Sledování srdeční frekvence Srovnávání: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo) a Srdeční frekvence monitorovací hrudní popruh (vpravo)

Metriky jádra byly také dobré a máte schopnost přizpůsobit obrazovky. Přesnost srdeční frekvence však nebyla fantastická.

Na intenzivnějších relacích, jako je tento test polovičního maratonu, byla maximální srdeční frekvence znatelně vysoká ve srovnání s monitorem popruhu hrudníku. Naštěstí máte schopnost to spárovat s externím senzorem, abyste to napravili.

Vnitřní veslování ve srovnání: Huawei Watch GT3 Pro (vlevo a střed) a Garmin Epix (vpravo)

Mimo běh jsme zjistili, že je to solidní plavání sledovacích bazénů a indoor veslovací sezení a pokud jste to dostali spárovanou s hrudním popruhem monitoru srdeční frekvence, funguje to dobře pro trénink HIIT. I když ten kožený popruh není nejlepší možností, jak se zpotit.

Zatímco sportovní sledování GT3 Pro není bezchybné, je to jeden z lepších umělců, které jsme viděli v Smartwatch. Cítím se spolehlivější než sledování společnosti Samsung a tlačí Apple pro poskytování opravdu silného zážitku ze sledování, na který se můžete do značné míry spolehnout.

Životnost baterie

Výkon baterie, který můžete od GT3 Pro očekávat, je téměř stejný jako to, co získáte z GT3 a co jsme zažili při našem testování.

Větší 46 mm, Titanium Pro je schopen až 14 dní v typickém použití a 8 dní v těžkém použití. Tyto scénáře využití jsou založeny na laboratorním testování, takže například při těžkém využití to dělá věci jako volání na Bluetooth po dobu 30 minut týdně, což umožňuje sledování srdeční frekvence 24/7 a nejpokročilejší funkce sledování spánku Huawei.

Rozhodněte se pro 42mm GT3 Pro a můžete očekávat 7 dní v typickém použití a 4 dny v těžkém použití.

Můžeme ručit pouze pro náš čas s 46mm Titanium Pro 3, což říkáme, že je dobré pro solidní týden se směsí lehkého a těžkého použití.

Viděli jsme zhruba 10% z hlediska denního poklesu a to bylo s nepřetržitým monitorováním HR, povolena oznámení a obrazovka není nastavena do režimu vždy zapnuto. Když jsme zapnuli nepřetržité monitorování SPO2 a přesunuli se do tohoto vždy zapnutého režimu, bylo to mnohem kratší než týden, s přibližně 20% denně poklesem.

Jedná se o chytré hodinky, která je více než schopna vám získat solidní 7 dní a déle, pokud pravidelně nevyužíváte GPS, sledování srdeční frekvence a udržování displeje za všech okolností.

Jedinou změnou zde, pouze pro 46 mm GT3 Pro verze, je zavedení rychlejšího nabíjení. Huawei říká, že se ve srovnání s předchozími hodinkami zrychlil o 30%, což vám dává 25% baterii z 10minutového náboje a může jít o 0-100% za 85 minut.

To se týká úrovně rychlého nabíjení nabídek Fitbit ve svém smyslu a smartwatches Versa 3 a mělo by to stačit k tomu, abyste vás provedli denní hrou.

Pro verze HUAWEI Watch GT 3 nepřidává mnoho funkcí, ale design byl výrazně upgradován pomocí titanových a keramických případů

Náš verdikt

Přitažlivost Huawei Watch GT 3 Pro je jednoduchá: jsou to nádherně vypadající hodinky kvůli dostupným titanovým a keramickým případům. Pokud však nejste pro vzhled, standardní běžec GT 3 nebo GT nabídne lepší hodnotu.

Pro

 • Skvělý design a světlá obrazovka
 • Analýza sledování a tréninku sportu
 • Sledování aktivity
 • Působivá výdrž baterie

Proti

 • Levnější GT 3 má stejné klíčové funkce
 • Problémy s GPS a Optical HR přesností
 • Uživatelé iPhone chybí funkce
 • Jen málo aplikací ve srovnání s App Store a Google Play

Poskytujeme čestné recenze a doporučení na základě hloubkových znalostí a skutečných zkušeností. Zjistěte více o tom, jak kontrolujeme a doporučujeme produkty.

Huawei Watch GT 3 Pro je upgradovaná verze Huawei Watch GT 3 a Huawei Watch GT Runner, která nabízí převážně stejné rysy, i když ve stylovém případě pomocí titanových a keramických materiálů.

Upgrade designu zvyšuje cenu, ale na 375 v USA a 299 GBP.99 Ve Velké Británii je to stále levné vzhledem k kvalitě použitých materiálů a rozsahu sportovních a inteligentních funkcí na GT 3 Pro. Existuje silný argument pro to, že je to jedna z nejlepších fitness chytrých hodinek. i když levnější hodinky Huawei nabízejí lepší hodnotu.

Huawei Watch GT 3 Pro Recenze: Cena a dostupnost

Huawei Watch GT 3 Pro je k dispozici ve dvou návrzích. Větší 46.6mm hodinky jsou vyrobeny z titanu a náklady od 375/£ 299.99, zatímco 42.Náklady na bílé keramické hodinky 9 mm od 535/£ 429.99. Sledování standardních huawei GT 3 od 260/£ 209.99 pro hodinky 42 mm a od 285/229.99 pro 46 mm, zatímco 46mm Huawei Watch GT Runner stojí 325/£ 259.99.

Design

Obě verze Huawei Watch GT 3 Pro vypadají fantasticky a bílé keramické hodinky jsou obzvláště nápadné. Titanová verze přichází s výběrem titanových, kůže a fluoroelastomerových popruhů. Keramické hodinky, které mají zlaté akcenty na rámečku a koruně, přicházejí buď s keramickým nebo bílým koženým popruhem.

Na obou hodinek je safírová skleněná obrazovka: 46mm Titanium Watch má 1.43in (36 mm) displej, zatímco 43 mm je 1.32in (33.5 mm). Testoval jsem hodinky Titanium a displej AMOLED 466 x 466 je vynikající. stejně jasný a živý jako obrazovka na jakékoli chytré hodinky, na které jsem se podíval.

Hodinky mají rotující korunu a tlačítko pro navigaci v nabídkách. K tomu lze také použít dotykovou obrazovku a je vysoce citlivý. Větší koruna se zdvojnásobí jako tlačítko, které vás vrací zpět na tvář hodinek. Pravidelně jsem to omylem tlačil, když jsem se snažil něco vybrat, což se stalo frustrujícím.

Dalším upgradem na GT 3 Pro je jeho voda odolnost. Má hodnocení IP68 5ATM a zvládne potápění do hloubky až 30 metrů, které můžete sledovat s novým režimem volného potápění.

GT 3 Pro má Huawei’s Truseen 5.0 Optická monitor srdeční frekvence a může vzít EKG a měřit arteriální tuhost, ačkoli tyto vlastnosti nebyly v Evropě k dispozici při spuštění. Může také měřit nasycení kyslíkem krve, hladiny stresu a má barometr ke sledování změn nadmořské výšky během činností.

Stejně jako u GT 3 a GT Runner má GT 3 PRO s dvojím pásma GPS sledování, což znamená, že může využívat pět satelitních systémů (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou a QZSS) najednou pomocí dvou pásů, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost, což by mělo zvýšit přesnost sledování outdoorových aktivit. Říkám „měl by“, protože jsem to nezjistil, jak jsem to udělal s jinými vícepásmovými hodinkami, jako je Garmin Epix 2 nebo Fenix ​​7.

Sledování sportu

Na GT 3 Pro je více než 100 režimů tréninku, včetně nového režimu volného potápění a vylepšeného golfového režimu. Ten poskytuje statistiky, které vám pomohou porozumět a zlepšit vaši hru, včetně rychlosti houpačky a doba dokladů a downswingu.

Nedokázal jsem zasáhnout odkazy s hodinkami, ale přihlásil jsem se s ním asi 100 km běhu, plus několik cyklů, tréninků na sílu a jógové sezení. Během tréninku můžete nastavit displej tak, aby byl vždy zapnutý a je jasné číst ve všech podmínkách, i když si přeji, abyste mohli přidat další statistiky na stránku, abyste mohli využít jasnou velkou obrazovku.

Je možné přizpůsobit statistiky, které ukazujete, a zatímco řada statistik, ze kterých si můžete vybrat, není tak komplexní jako u vyhrazených sportovních hodinek, uspokojí to většinu lidí. Můžete také spárovat externí senzory, jako je hrudní popruh, senzor rychlosti/kadence nebo měřič napájení přes Bluetooth, abyste získali více dat.

Běžci získají více než kdokoli jiný z GT 3 Pro, což jim nabízí rozsáhlou tréninkovou analýzu a přizpůsobitelné školení pro 5K, 10K, Half Marathon a Marathon Actions, plus přednastavená tréninky, které můžete použít na hodinky. Analýza tréninku je podrobná a poskytuje informace, jako je váš čas na zotavení, hodnocení vaší běžecké schopnosti nasazené proti vašim vrstevníkům, předpovídaných časů závodu a vaší VO2 Max. Je to spousta užitečných informací, které jsou dobře prezentovány pomocí barevných grafů.

Zatímco přesnost GPS a HR nebyla vždy dokonalá, sledování nativního sportu na GT 3 Pro je stejně dobré jako cokoli, s čím jsem narazil na opravdové chytré hodinky. To znamená, že můžete více než jen vytvořit rozdíl pomocí rozsáhlejších obchodů s aplikacemi na zařízeních Apple Watch a Wear OS.

Přesnost GPS a HR

Jako horlivý běžec, který tráví příliš mnoho času posedlým přesností GPS, jsem zjistil, že nová vlna zařízení s vícepásmovým GPS vzrušujícím. Viděl jsem znatelná zlepšení přesnosti vzdálenosti a tempo z vícepásmových zařízení Garmin-včetně nového předchůdce 955 a 255-a Coros Vertix 2 také zapůsobil na tuto frontu, ne-li tolik jako Garmins.

Při testování dvoupásmových zařízení Huawei jsem však byl zklamán přesností GPS. Ani běžec GT, ani GT 3 Pro neprokázali zlepšení oproti standardnímu sledování GPS, navzdory jejich schopnostem s dvojím pásma. Zjistil jsem, že na mých bězích často stříhají rohy, takže sledovaná vzdálenost skončila krátce. GT 3 Pro není katastrofálně špatný. obvykle v několika stovkách metrů od skutečné vzdálenosti, kterou jsem běžel, dokonce i při delších bězích. ale pravidelně jsem viděl vtípky v mém současném nebo klínovém tempu, což znamenalo, že bylo těžké použít hodinky k posouzení mého tempo, zejména na tvrdých bězích. Keen běžci doufají v přesnost nejvyšší úrovně v smartwatch to nenajdete zde.

Přesnost srdeční frekvence byla také zklamáním a během mých běhů často četl příliš vysoko. Mám podezření, že hodinky se během těchto kadence zamykaly, což je nepříjemné, protože na mě začalo střílet upozornění „vysoká srdeční frekvence“ v pravidelných intervalech. Stojí za to propojit monitor srdeční frekvence hrudníku, pokud chcete z analýzy tréninku hodinek co nejlépe využít.

Aktivita a sledování spánku

Huawei Watch GT 3 Pro odvádí skvělou práci při sledování vaší každodenní aktivity, zaznamenávání všech obvyklých statistik, jako jsou kroky a aktivní minuty, a váš pokrok směrem k denním cílům je zobrazen v barevných kódovaných kroužcích, které musíte vyplnit.

Také získáte upozornění na nečinnost, pokud je příliš dlouho stacionární a funkce zdravého života v aplikaci může být nastavena tak, aby vás upozornila na pití vody, nebo každý den provádí pravidelná dýchací cvičení. Může vám dokonce připomenout, abyste se usmáli, což je podle mého názoru otravné upozornění.

GT 3 Pro je skvělý sledovač spánku: Huawei’s Truseep 2.0 Monitorování spánku poskytuje množství údajů o vašem spánku, zálohované jasným vysvětlením každého měření. Hodinky byly přesné v tom, že zaznamenaly podobné doby spánku a skóre jako u prstenu Oura, které jsem zjistil jako nejlepší sledovač spánku, který jsem testoval.

Životnost baterie

Huawei uvádí výdrž baterie na GT 3 Pro až 14 dní obecného používání nebo osm dní těžkého používání. Jako těžký uživatel, nahrávání venkovní běží většinu dní, mi to trvalo přesně osm dní. Jedním z důvodů, proč se hodinky dostanou tak skvělou výdrž baterie, je to, že nespustí opotřebení OS, místo toho pomocí Huaweiho harmonyosů. To má svou nevýhodu z hlediska inteligentních funkcí, ale mít hodinky s obrazovkou tohoto dobrého posledního po dobu déle než týden, když běží denně, je působivé.

Chytré funkce

Testoval jsem Huawei Watch GT 3 Pro s iPhone, což znamená, že jsem zmeškal několik inteligentních funkcí, včetně toho, že jsem mohl načíst hudbu na hodinky a synchronizovat mé aktivity s aplikacemi třetích stran, jako je Strava.

Uživatelé Androidu mají na hodinách více inteligentních funkcí, ale je to stále méně působivé než skutečné chytré hodinky. Aktivity synchronizace jsou externě chmurné a vyžadují další aplikaci s názvem Healthsync a Appgallery Huawei má méně aplikací než App Store nebo Google Play.

Během činností můžete synchronizovat trasy GPX na hodinky a existuje ukazatel zády k startu, který zajistí, že se při jakémkoli běhu nebo cyklu neztratíte příliš. Pokud máte telefon Huawei, můžete získat aplikaci Mapy Petal Maps pro navigaci za obrat.

Hodinky také podporují oznámení z vašeho telefonu a mají předpovědi počasí, ale navzdory hvězdné obrazovce GT 3 Pro nedosáhne standardů inteligentních funkcí skutečné smartwatch. hlavně kvůli nedostatku aplikací.

Sledují Huawei GT 3 Pro to za to?

Další funkce na Huawei Watch GT 3 Pro je nepravděpodobné, že by mnohé přesvědčily, že upgradují, takže je to otázka, jak moc si ceníte designu hodinek, abyste učinili toto rozhodnutí. Je to určitě dobře vypadající hodinky a balí to působivé množství funkcí pro sledování sportu a aktivit, i když přesnost není vždy na místě.

Apple Watch Series 7 zůstává pro uživatele iPhone nejlepším sportovním chytrým hodinám, zejména vzhledem k hrozícím upgradům aplikace Native Workouts, ale zjistil jsem, že hodinky Huawei nabízejí uživatelům Androidu více zaměřené na kondici než soupeři, jako je řada Galaxy Watch Samsung’s Galaxy Watch.

Ztratíte však s inteligentními funkcemi s Huawei a obchod s aplikacemi je omezený. Další možností je Garmin Venu 2, který nabízí vynikající sportovní sledování společnosti Garmin a jasný displej AMOLED; Huawei Watch GT 3 Pro je však levnější a já bych řekl, že je to také lépe vypadající.

Huawei GT3 Pro je luxusní hodinky s inteligentními funkcemi

Takže jste byli ve stálém a odhodlaném vztahu se svými Apple Watch už několik let, a přestože si to můžete milovat, nemůžete si pomoci, ale přemýšlíte, co jiného je tam venku. No, přišli jste na správné místo, protože se chystám rozebrat nový Huawei Watch GT3 Pro a porovnat ho s mým zkušeností s nošením Apple Watch SE.

Ti, kteří mě sledují, vědí, že jsem testoval svůj podíl nositelné technologie: ať už je připoutána na čelenku Muse, aby meditovala, nebo nosí brýle s rozšířenou realitou na konferenci, vždy jsem hra, abych vyzkoušel budoucnost módy. Ale toto je poprvé, co jsem konkrétně přezkoumal chytré hodinky, tak dejte mi vědět, co si myslíte o tomto typu obsahu. Než začneme, chci zveřejnit, že zatímco Huawei tento článek sponzoroval, zavázal jsem se k upřímné a čestné recenzi. Pojďme se tedy ponořit přímo v:

Estetický design

První věc, kterou jsem si všiml přímo z krabice, byla váha GT 3 Pro. Toto není plastový náramek nebo sledovač aktivit. Je to mnohem těžší než Apple Watch a je srovnatelnější s rolexem nebo klasickým hodinky. Může to být profesionál nebo Con v závislosti na tom, jak se na to díváte. Pokud se vám líbí lehký pocit Apple Watch pro běh nebo cvičení, nemusíte milovat váhu GT 3 Pro. Ale pokud jste zvyklí na luxusní hodinky, můžete být již zvyklí na tuto váhu. Ve skutečnosti se vám tato váha může opravdu líbit, protože se cítí podstatnější.

Když už mluvíme o luxusních hodinek, celkový vzhled GT 3 Pro dává vibrace Chanel J12, což jsou keramické a ocelové hodinky z Chanelu, které stojí mezi 7 000 až 20 000. Huawei Watch GT 3 Pro je vyroben z nanokrystalické keramiky, což je materiál, který je známý pro jeho trvanlivost. Má diamantový leštění prášku, díky čemuž je super lesklý a vysoce kvalitní. Tuto hodinky jsem nosil už více než měsíc a stále to vypadá zcela nový, přestože jsem to několikrát narazil. Je to určitě odolnější k poškrábání, než byste očekávali a zůstávají mnohem čistší než některé z textilních pásů, které jsem použil v minulosti.

Design má kulatý obličej, která není jako čtvercová tvář, na kterou jsme zvyklí, ale nikdy se mi opravdu líbila čtvercová tvář. Myslím, že kulatá tvář je klasičtější a ve skutečnosti vám umožňuje vidět informace jasněji. Je to 1.43palcový barevný displej s vysokým rozlišením AMOLED. Podle Huawei získaly hodinky své jméno z automobilového průmyslu. GT je krátký pro Gran Turismo, což znamená cestování na dlouhé vzdálenosti. Vybrali si toto jméno, protože hodinky jsou vyrobeny s delší výdrží baterie a jsou navrženy tak, aby držely krok s rušným životním stylem.

Než se dostanu do mluvení o výdrži baterie, vím, že popruhy a tváře jsou jednou z prvních věcí, které si lidé chtějí přizpůsobit jejich chytrým hodinám, takže pokud chcete tento koupit, měli byste vědět, že popruhy jsou ve srovnání K možnostem, které máte s Apple Watch. Titanový i keramický model lze změnit na kožené popruhy a můžete si vybrat z omezených stylů bezplatných hodinek v aplikaci Huawei Health, s ostatními, kteří jsou k dispozici ke koupi.

Životnost baterie

Ve srovnání s Apple Watch SE vydrží výdrž baterie na GT 3 Pro, ale doba závisí na tom, jak těžce ji používáte, což je pro mě trochu nepředvídatelné. S mými Apple Watch to účtuji rutinně každou noc telefonem. Když jsem začal testovat hodinky Huawei, vypadl jsem z rutiny noční nabíjení, protože jsem opravdu chtěl vidět, jak dlouho to bude trvat, ale to, co se nakonec stalo, bylo, že jsem zjistil, že jsem došel baterii uprostřed dne. Stejně jako jakýkoli nový vztah to může být přepínání vaší rutiny, ale brzy na to přijdete. I když mám rád myšlenku jít na dovolenou a nemusím sbalit kabel pro můj chytrý hodinky, myslím si realisticky, kdybych šel kamkoli déle než 3 dny. Vím, že prodloužená výdrž baterie je něco, co Apple právě oznámil ve svých nových hodinek Ultra Series, takže se zdá, že průmyslové standardy směřují k delší výdrži baterie.

mluvčí

Jedna věc, kterou používám své Apple Watch po celou dobu, je přijmout hands-free telefonní hovory, když jsem za běhu, a mohu s jistotou říci, že reproduktor je mnohem lepší na Huawei GT 3 Pro. Reproduktor Apple Watch na SE je velmi plechový a zjistil jsem, že pokud jsem na Apple Watch a osoba, se kterou mluvím, je také na Apple Watch, kvalita není skvělá. Hovory, které procházejí na GT 3 Pro jsou křišťálově čisté, takže je to určitě výhoda. Na straně „con“. a to je něco, co byste měli vědět, pokud si koupíte tyto hodinky. hodinky Huawei jsou chatrnější než Apple Watch, což znamená, že ve výchozím nastavení by mi to poskytlo tréninkové vysílání, která byla užitečná, ale ale, ale Někdy rušivé v mé třídě jógy, takže musíte tato oznámení nastavit na ticho.

Kompatibilita

GT 3 Pro pracuje s iOS i Androidem, což je skvělé, ale také hraje dobře s vaším dalším příslušenstvím Apple. To znamená, že můžete odpovědět na telefon na hodinách a poté například předat hovor na vaše AirPods. Vím, že někteří lidé, kteří používají výhradně produkty Apple, jsou zvyklí mít vše ve stejném ekosystému, ale neměl jsem problémy s kompatibilitou, dokud jsem nechtěl stáhnout další aplikace mimo to, s čím přicházejí hodinky. Ve skutečnosti najdu čistič aplikací pro zdraví Huawei a snadněji pochopitelný než jiné doprovodné aplikace.

Zdatnost

Pokud jde o používání vašeho smartwatch jako fitness společníka, myslím, že Huawei Watch GT 3 Pro má to všechno, ale nejprve ne červenat se. To myslím tím, když jsem poprvé otevřel aplikaci pro trénink, neviděl jsem činnosti, které normálně dělám, jako je jóga, silový trénink a jízda na koni. Ale když si stáhnete aplikaci Huawei Health, můžete skutečně přidat více než 100 režimů cvičení. Zdá se, že existuje mnoho funkcí zaměřených na běžce jako výchozí, takže pokud jste běžec, je to plus. Jakmile jsem zjistil, jak stáhnout typy tréninku z mé aplikace do telefonu, byl jsem mnohem více připraven použít tyto hodinky jako fitness společníka. Zdůraznil jsem testování tepelné odolnosti hodinek ve třídě horké jógy a také odolnost proti vodě v bazénu. Mohu potvrdit, že tyto hodinky zvládnou vše, co na to hodíte z pohledu fitness. Jedna funkce, která se mi opravdu líbí, je, že můžete přizpůsobit tlačítko dolů jako zkratku pro tréninky, což je mnohem snazší zaznamenávat aktivity na cestách.

Wellness

Kromě podpory fitness existuje řada aplikací na podporu vaší celkové wellness, včetně meditační aplikace, která vede vaše dýchací cvičení a sledování cyklu. K dispozici je také monitor spánku, který může detekovat, pokud jste v hlubokém spánku, lehkém spánku a REM, abyste mohli lépe porozumět svému spánku a jak jej vylepšit. Jediná věc je kvůli váze těchto hodinek, nemusíte být pohodlně nosit v noci, když spíte, takže je to něco, co je třeba zvážit. Můžete také povolit funkce, jako je měření kontinuálního teploty pokožky a monitorování srdeční frekvence. Hodinky vás upozorní, pokud je vaše klidová srdeční frekvence neobvykle vysoká nebo nízká, a také bude sledovat množství kyslíku ve vaší krvi s nejmodernějším monitorem SPO2.

Konečný verdikt

Stejně jako ve vztazích v reálném životě je vztah s vaší chytrý hodinou stále důležitější, protože plní roli fitness společníka, wellness trackera a osobního asistenta. Šel jsem do této zkušenosti opravdu nepřesvědčený, že jsem potřeboval něco mimo své Apple Watch, ale to, co jsem zjistil, je, že nevíte, co vám chybí, dokud to nezkusíte. Funkce standout pro mě jsou větší obrazovka, tím delší výdrž baterie, vylepšený reproduktor a myslím, že nejdůležitější je, že luxusní vzhled a pocit. Doporučuji tyto hodinky, pokud hledáte něco, co se cítí spíš jako klasický hodinky s inteligentními funkcemi. Největším pád podle mého názoru je váha, která může být pozitivní, pokud se vám líbí těžší hodinky, pro mě to bylo jen trochu husté na zápěstí.

Samozřejmě to nemělo být vyčerpávající přehled, ale doufám, že jsem vám dal dostatek informací, takže nyní pochopíte, jak se GT 3 Pro ve srovnání s Apple Watch SE, takže můžete učinit informovanější rozhodnutí o nákupu. Je mi jasné, že Huawei vytvořil luxusní hodinky, které mohou konkurovat jakémukoli dobrodružství, a bude zajímavé sledovat, jak se GT 3 Pro srovnává s Ultra, což jsou nově oznámené Watch Apple Apple.

Co si myslíte o krajině smartwatch dnes? Jakékoli oblíbené, o kterých bych měl vědět? Dejte mi vědět v комментари и мнения

| Denial of responsibility | Contacts |RSS