Instalace aplikací třetích stran na Samsung Smart TV.

Instalace Samsung Smart TV Widgets online a lokálně. Nejoblíbenější cesty

Dobrý den, milí čtenáři! V kontaktu, komarovsky Vitalik, autor tohoto blogu. A dnes máme velmi populární a horké téma na naší diskusi: Instalace Samsung Smart TV Widgets online a lokálně prostřednictvím počítače.

Dovolte mi, abych vám připomněli, že dříve jsme již považovali některé způsoby instalace aplikací pro naše „chytré“ oblíbené. například. S komplexem tmavého média, stejně jako aplikace lmodserveru.

Stále se konverzuje o rychlé instalaci widgetů z blesku. Ale mnoho čtenářů se zdálo málo. Navíc, podle jejich názoru, tam byly zapomenuty nějaké velmi jednoduché a pohodlné způsoby.

A protože autor vždycky řekl, že toto blog s vámi učiníme, pak budou všichni nabízeni uživateli tématu, samozřejmě budou podrobně projednány a publikování s recenzemi a pokyny.

Proto není překročeno tématem instalací widgetů na Samsung Smart TV. Kdysi chtěl, pak se dostanete. Takže navrhuji začít příběh.

Podívejte se do Samsung Smart TV

Všechny kanály jsou k dispozici pro prohlížení, pokud se připojujete přes Wi-Fi směrovač nebo kabelová televize. Většina uživatelů preferuje bezdrátové připojení k internetu, t.na. V tomto případě není třeba natáhnout kabel. Hlavní akce bude instalace požadovaného programu prostřednictvím Inteeis Smart Hub.

Jaké aplikace jsou nejlepší, nejlepší nejlepší

Widgety. speciální programy, které rozšiřují funkčnost televizoru. Můžete si je stáhnout z sítě jako poplatek a zdarma. Seznam nejoblíbenějších widgetů je:

    Televizní ovladač. Vhodné pro smartphone nebo tabletu se Android, který se otočí do zařízení. Kanály se změnily snadno. „TV Remote“ podporuje nejslavnější značky televizorů, což způsobuje popularitu tohoto programu.

Zde jsou nejoblíbenější top aplikace pro Smart TV pro SMART Samsung TV. Ale ve skutečnosti je mnohem víc.

Jak nainstalovat aplikace z USB

Tento proces, který jsme dosud viděli, je oficiální způsob instalace aplikací na Samsung Smart TV. Můžete mít problém s nalezením konkrétní aplikace v obchodě, ale není zobrazen. Důvodem je skutečnost, že existují určité aplikace, které jsou kompatibilní pouze s nejnovějšími modely těchto televizorů, i když budeme mít příležitost udělat to neoficiálně.

Jedná se o proces, který musíme udělat pod naší odpovědností, protože my budeme muset stáhnout aplikaci zvenčí a pak „stáhnout“ do našeho televizoru z paměti USB. Nezapomeňte, že aplikace tohoto typu mohou mít viry spojené s nimi, které mohou infikovat operační systém, a proto platí pro nás jakékoli poškození nebo odcizení informací. Takže, jak jsme zmínili, je to to, co byste měli udělat na vlastní riziko.

První věc, kterou byste měli vědět, je model našeho televizoru. Pokud jde o stahování a instalaci neformálních aplikací pro televizory pomocí Tizen, existují dva různé typy aplikací v závislosti na modelu televizoru. Chcete-li zjistit, který z nich byste měli stáhnout, budete muset být připočítán s dopisem, který stojí ihned po počtu palců ve jménu modelu televizoru.

Například v modelu „Samsung Crystal UHD 2020 55tu8005“ bude to písmeno „T“. Na jedné straně budou aplikace pro modely J, K, M, N, Q, R a T. A na druhé straně, aplikace pro modely televizorů E, ES, F, H, J4 a J52. V tomto ohledu je možné být relativně klidné, protože jsou obvykle žádosti pro obě rodinné rodiny. Ale je důležité znát tyto informace, protože v obou rodinách je instalační trasa jiná.

Instalace aplikací na Smart TV

Instalace aplikací do různých modelů Smart TV, budete potřebovat několik minut trpělivosti. Self-konfigurace programů na televizoru ušetří peníze na volání průvodce a pomůže vytvořit pohodlný výběr widgetů „pro sebe“.

Každý výrobce televizoru má svůj vlastní operační systém, na kterém zařízení funguje. Pro ni byly vyvinuty jedinečné widgety, které pomáhají řídit Inteeis. Zbývající aplikace lze stáhnout ve speciálním obchodě.

Sociální

Komunikace v sociálních sítích se stala každodenní rutinou většiny lidí. MediaScope portál provedený výzkum v oblasti internetových projektů Ruska. Pro 2021 října bylo na úspěch narazeno 3 lokality pro komunikaci. Seznam zahrnuje WhatsApp, Instagram a Odnoklassniki.

Smart TV Otevře přístup ke všem sociálním sítím prohlížeče a těch, které mají samostatnou aplikaci.

Jaké programy pro komunikaci lze stáhnout pro televizi:

  • Skype. Populární aplikace pro hovory. Můžete mluvit zdarma s přáteli a příbuznými z jiných zemí, odpovídají v soukromých a sdílených chatech. Chcete-li použít v televizi, budete potřebovat účet, webovou kameru a mikrofon;
  • , Vk. Nejběžnější sociální sítě, které jsou také instalovány pro inteligentní televizi. Mají adaptivní pokročilé údaje pro velkou televizi. Pro vstup je povinen existující účet. Po přihlášení získáte všechny funkce sociálního. Sítě: chatování, audiosile, poslech hudby, sledování videa, nákup dárků a her.

Doporučeno

Služby, které jsou původně obsaženy v televizním balení. Jedná se o televizní hráče a stahování utilit. Celý seznam doporučených programů naleznete v menu Smart TV.

Zvyk

Programy různých témat, které uživatel sám může stáhnout v App Store.

Příklady populárních zakázkových widgetů:

  • Megogo. 40 milionů užívá online kino. Muž ze zemí SNS. V katalogu. 250 televizních kanálů a 77 000 videa. Uživatel platí za zobrazení obsahu. Současně všechny filmy a programy ve výborné kvalitě, včetně formátu HD. Můžete umístit pozastavit video a pokračovat ve sledování ze stejného místa na jiném zařízení;
  • Youtube. Video hosting, který prakticky nemá konkurenci v jeho výklenku. Podle generálního ředitele platformy Susan Vochitski v květnu 2021 použili 1,9 miliardy. lidí. A postava se zvyšuje. Lidé milují YouTube pro velkou sbírku volného obsahu, doporučení systému a potoka. V mnoha modelech televizorů se Smart TV je aplikace již ve výchozím nastavení instalována;
  • Televizní ovladač. Stahování této aplikace zjednoduší použití televizoru. Je nainstalován na smartphonu. Doplňkový software TV není vyžadován. Stačí se ujistit, že zařízení má infračervený port;
  • Twitch TV. Největší platformou streamingu, na které můžete vidět vysílání vývojářů her a jejich fanoušků. Fanoušci populárních stuhářů komunikují s autorem obsahu v chatu, dělají dary a přihlásíte se k odběru kanálu za poplatek. Výborná příležitost vidět své oblíbené hráče na velké televizní obrazovce.

Jak nainstalovat aplikaci na Samsung Smart TV, pokud to není v aplikacích

Samsung Smart TV. některé z nejlepších na trhu. Vynikající matrice a zvuk, kvalita a trvanlivost zařízení. všechny tyto výhody způsobují mnoho kupujících s odolnými televizními stoupence od společnosti Samsung. Takové televizory mají širokou škálu instalovaných a cenově dostupných aplikací, které jsou schopny pochybovat i nejsofistikovanějšího uživatele. Ale jak víte, není moc mnoho. Mnoho uživatelů by rád instaloval aplikace třetích stran na jejich televizním přijímači Samsung. Jak nainstalovat takovou aplikaci na Samsung Smart TV, pokud chybí v aplikacích. řekněte o tom v našem materiálu.

Jak víte, Samsung TVS nefungují přímo s hracím trhu a používají svůj vlastní prodej digitálních aplikací, což se nazývá „Apps“. Můžete jít k němu, stahování odtamtud se vám líbilo aplikaci do televizoru Samsung a dále použijte funkčnost zadané aplikace.

Pokud není nutná aplikace v aplikaci „Aplikace“ nevypadat, pak bude tato aplikace nainstalována. Chcete-li to udělat, musíte potřebovat počítač. Je také nutné, aby vaše televizor a počítač byly připojeny k jedné bezdrátové síti.

Před zahájením instalačního procesu aplikace třetí strany na televizoru Samsung se dočasně odpojte na PC Antivirus a bránu firewall schopné prevence procesu.

instalace, aplikací, třetích, stran

Dále vám řekneme, jak nainstalovat aplikaci na televizoru Samsung od roku 2016 a pozdějších verzí, pokud to není v aplikacích. Samotná instalace trvá několik fází:

Níže budeme analyzovat každý ze stanovených fází.

Standardní instalace widgetů

Existuje mnoho takových programů pro televizní program Samsung. Důvodem je otevřená platforma. Společnost však ukládá některá omezení na nakládání jednotlivých widgetů, protože je přesvědčena, že v dostatečných částkách jim poskytlo svá zařízení.

Řemeslníci však dlouho našli způsoby, jak nahrát a instalovat programy třetích stran.

Vzhledem k tomu, že televizor se připojuje k Internetu, musíte jít do nabídky Smart TV pomocí tlačítka Smart Hub na dálkovém ovladači. V okně vyhledávání vytočte název programu, aktivujte vyhledávání a postupujte podle pokynů.

Po dokončení instalace ukončete úložiště, vyhledejte widget v záložkách.

Toto je nejrychlejší metoda instalace. Pokud jste pro vás nepracovali, zkuste to udělat totéž, ale pouze s flash disk.

Philips

Instalace standardních widgetů lze provádět prostřednictvím aplikace galerie aplikace, která je umístěna na hlavní stránce Smart TV. Pokud chcete dát widget ze vývojáře třetích stran, budete potřebovat flash disk.

Vytvořte složku UserWidget v kořenovém blesku.

Přenos do vytvořené složky Archives Widgety s instalačními soubory uvnitř.

Spusťte Smart TV a připojte se k televiznímu blesku.

Instalace widgetů, jejichž soubory jsou načteny do kořenového adresáře jednotky, spusťte automaticky. Po instalaci instalace naleznete aplikace v menu SmartTV.

Namísto blesku pro instalaci widgetů třetích stran můžete použít Forkplayer. Jak nainstalovat tuto aplikaci na Samsung a LG Už jsme to řekl. Pokyny pro Philips:

Otevřete nastavení síťového připojení na televizoru.

Počkejte, až se spojení stane. Pokud nejsou připojení, restartujte televizor.

Otevřete program MegoGo. Místo toho bude fungovat Forkplayer, přes kterou můžete nainstalovat widgety třetích stran.

Některé modely TV Philips fungují na základě OS Android, takže neexistují problémy s instalací aplikací, včetně třetích stran, neexistují žádné problémy. widgety jsou přidány stejně jako na telefonu nebo tabletu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS