Instalace dvou aplikací WhatsApp do jednoho telefonu

Je možné používat dvě aplikace WhatsApp v jednom telefonu??

Lidé, kteří považují komunikaci v aplikaci WhatsApp za pohodlnou a obvyklou, začínají mít známé potíže, když chtějí v aplikaci zaregistrovat dvě SIM karty najednou. Dnes se dozvíte, zda a jak používat dva watsapy v jednom telefonu.

Whatsapp je populární moderní aplikace pro zasílání zpráv. Jen majitelů telefonů se systémem Android je asi miliarda. Můžete si s ním posílat fotografie a videa i hlasové zprávy. Platíte pouze za provoz, který jste utratili, ne za každou zprávu zvlášť. Chcete odeslat mediální soubory? Jak posílat videa ve službě WhatsApp se dozvíte například v našem dalším článku.

Nastavení dvou účtů na jednom zařízení se systémem Android

  Aplikaci WhatsApp již pravděpodobně máte v telefonu nainstalovanou, nemusíte se jí dotýkat. Stačí nainstalovat další aplikaci. GBWA, k tomu potřebujeme Stáhnout GBWA (archivní heslo 123) do telefonu a spusťte instalaci.

Po instalaci otevřete aplikaci a zadejte druhé telefonní číslo.

Pokud máte telefon se dvěma aktivními kartami SIM, neměli byste mít žádné problémy. Pokud ne, vyměňte karty SIM v telefonu na dobu aktivace nebo použijte hlasové potvrzení telefonního čísla. Za tímto účelem stiskněte tlačítko volání a zvedněte sluchátko na telefonu, kde je nainstalována sim karta s novým číslem WhatsApp, bude vám nadiktován kód, který je třeba zadat do GBWA.

Použití aplikace WhatsApp Business

Whatsapp Business. Je obchodní verze aplikace WhatsApp. Původně není určen pro domácí uživatele, ale pro praktické účely jej lze použít jako klienta pro druhé telefonní číslo.

Stáhnout a nainstalovat soubor APK WhatsApp Business, můžete to udělat kliknutím na zelené tlačítko Stáhnout, který zde navrhujeme, a to podle obvyklých kroků.

Po instalaci nastavte a potvrďte druhý účet s druhým telefonním číslem.

Začněte nastavovat WhatsApp Business

Mějte na paměti, že při použití aplikace WhatsApp Business se váš účet s druhým číslem změní na firemní účet a vaše kontakty budou moci tyto informace vidět. Kromě toho budou všechny kontakty z vašeho osobního účtu importovány do vašeho firemního účtu.

Je možné vytvořit jednu aplikaci WhatsApp na dvou telefonech současně pro hovory a zprávy??

Vývojáři aplikace WhatsApp původně takovou funkci neposkytovali. A to je uvedeno v zásadách ochrany osobních údajů aplikace. Ty jsou poměrně přísné a stanoví řadu zásadních bodů:

instalace, dvou, aplikací, whatsapp, telefonu
 • Korespondence uživatelů se ukládá pouze v jejich vlastních zařízeních a neukládá se do žádných jiných databází.
 • Seznam kontaktů, které se dostanou do aplikace Messenger, může být pouze z kontaktů uložených v paměti telefonu.
 • Pro všechny verze mobilních aplikací platí pravidlo: jedno telefonní číslo = jedno zařízení. Při přihlášení do aplikace Messenger z jiného mobilního telefonu je první mobilní telefon odhlášen.

Zdá se tedy, že používání stejného účtu na dvou různých telefonech není vůbec možné. Existuje však alternativní možnost, kterou lze považovat za téměř legální a vývojáři aplikace ji nezakazují.

Vezměte prosím na vědomí! Aplikace WhatsApp má přísné omezení. pokud se přihlásíte ke svému účtu na různých telefonech současně, nebude na jednom z nich k dispozici.

Je možné vytvořit jednu aplikaci WhatsApp na dvou telefonech současně pro volání a zasílání zpráv??

Vývojáři aplikace WhatsApp původně takovou funkci neposkytovali. A to je uvedeno v pravidlech ochrany osobních údajů aplikace. Jsou poměrně přísné a stanoví řadu zásadních bodů:

 • Korespondence uživatelů je uložena pouze v jejich vlastních zařízeních a není uložena v žádné jiné databázi.
 • Seznam kontaktů, které se dostanou do aplikace Messenger, může být pouze z kontaktů uložených v paměti telefonu.
 • Pro všechny verze mobilní aplikace platí pravidlo: jedno telefonní číslo = jedno zařízení. Při přihlášení do messengeru z jiného mobilního telefonu je první mobilní telefon odhlášen.

Zdá se tedy, že používání stejného účtu na dvou různých telefonech není vůbec možné. Existuje však alternativní možnost, kterou lze považovat za téměř legální a kterou vývojáři aplikace nezakazují.

Vezměte prosím na vědomí! Whatsapp má přísné omezení. pokud se přihlásíte ke svému účtu na různých telefonech současně, bude na jednom z nich nedostupný.

Paralelní prostor

Parallel Space je program, který umožňuje klonovat aplikaci a spouštět více účtů téže aplikace současně. Jeden můžete například používat pro obchodní a druhý pro osobní komunikaci. Lze ji použít i v online hrách. Program již využívá přibližně 90 milionů lidí.

Po stažení a instalaci aplikace z Google Play a jejím spuštění budete okamžitě přesměrováni na stránku klonování. Vyberte všechny aplikace, které chcete klonovat, a klikněte na tlačítko Přidat do paralelního prostoru. Poté budete přesunuti do nezávislého prostoru, kde se spustí požadovaný program. Stačí se zaregistrovat do aplikace WhatsApp na druhé kartě SIM.

Některé sociální sítě neumožňují mít dva účty registrované na stejném telefonním čísle současně. K registraci tedy budete potřebovat více než jednu kartu SIM. Musí být aktivní, protože při registraci je zaslána zpráva s potvrzovacím číslem.

V Paralelním prostoru můžete podobně používat i další aplikace, jako je Instagram (zakázaný v ; vlastněný společností považovanou za extremistickou) a Parallel Space podporuje 24 jazyků včetně ruštiny. Nástroj je kompatibilní s většinou aplikací pro Android. Vytvoření druhého účtu je podporováno téměř u všech aplikací pro systém Android. Přepínání mezi účty je okamžité.

Druhý účet nebo i samotnou aplikaci můžete skrýt před zvědavýma očima. Abyste usnadnili navigaci v účtech, můžete pro každý z nich použít jiný styl designu. Svůj pracovní účet můžete například vymalovat tmavými barvami a svůj osobní účet světlými barvami.

Aplikaci Parallel Space si můžete stáhnout a nainstalovat zdarma. Budete muset sledovat reklamy (ale budete mít přístup ke všem funkcím). Lze ji vypnout pomocí placeného předplatného. Jeho design je k dispozici jako nákup aplikace.

Způsoby instalace druhé instance aplikace WhatsApp

V závislosti na zařízení, přesněji řečeno na operačním systému, pod kterým běží (Android nebo iOS), se k získání dvou WhatsApps na stejném smartphonu používají různé metody a softwarové nástroje. Operace pro vytvoření duplikátu messengeru je poněkud jednodušší pro uživatele smartphonů se systémem Android, ale majitelé iPhonu ji mohou také provádět a uchýlit se k neoficiálním metodám.

Vzhledem k otevřenosti operačního systému existuje mnoho způsobů, jak získat druhou kopii aplikace WhatsApp pro Android ve vašem smartphonu. Podívejme se na nejjednodušší řešení tohoto problému.

Před použitím některé z níže uvedených metod vytvoření duplikátu nainstalujte do telefonu aplikaci Messenger podle standardních pokynů.

Nástroje pro Android shell

Někteří výrobci smartphonů se systémem Android poskytují svá zařízení s vylepšenými a dokonce zcela přepracovanými rozhraními. Mezi nejznámější varianty Androidu patří operační systém MIUI od společnosti Xiaomi a FlymeOS vyvinutý společností Meizu.

Prozkoumáme nejjednodušší způsob, jak získat další instanci aplikace WhatsApp ve vašem smartphonu pomocí dvou výše uvedených systémů, ale majitelé zařízení jiných výrobců a uživatelé vlastního firmwaru by měli také zpočátku hledat podobnou funkci ve svém telefonu, jak je popsáno níže.

Klonování aplikací v MIUI

Od osmé verze MIUI má tato aplikace pro Android integrovanou funkci „Klonování aplikací“, která umožňuje vytvořit kopii téměř jakéhokoli programu v systému, včetně aplikace WhatsApp. Funguje to velmi jednoduše (jak ukazuje příklad MIUI 9).

 • Otevřete „Nastavení“ na smartphonu a přejděte do sekce „Aplikace“ posunutím seznamu možností dolů. Najděte položku „Klonování aplikací“, klepněte na její název.

Majitelé chytrých telefonů Meizu se systémem FlymeOS od verze 6 mohou být považováni za šťastlivce, pokud jde o možnost používat více instancí aplikací Android na jednom smartphonu. Mnoho sestavení systému FlyMOS má integrovanou funkci nazvanou „Softwarové klony“. Několik klepnutí na obrazovku a v seznamu nainstalovaných aplikací se objeví druhá instance aplikace WhatsApp.

  Otevřete „Nastavení“ systému FlymeOS a procházejte seznam, dokud nenajdete část „Systém“. Klepněte na položku Spec. Funkce.“.

Whats App Business

Aplikace WhatsApp pro systém Android se ve skutečnosti dodává ve dvou verzích: „Messenger“ pro běžné uživatele, „Business“ pro firmy. Základní funkce obsažené ve verzi pro běžné uživatele jsou podporovány i ve verzi pro obchodní posly. Běžný člověk také nemá žádná omezení pro instalaci, aktivaci a používání aplikace Whats App Business.

Instalací klientské aplikace služby ve verzi Business Edition tak získáte druhou plnohodnotnou instanci aplikace WhatsApp ve svém zařízení.

  Postupujte podle výše uvedeného odkazu ze svého smartphonu nebo otevřete Google Play Market a vyhledejte stránku Whats App Business pomocí vyhledávání.

Vše je připraveno pro používání dvou účtů WhatsApp současně v jednom telefonu!

Paralelní prostor

Pokud se výrobce smartphonu nestaral o integraci duplikátů aplikací do firmwaru, můžete použít specializované nástroje od vývojářů třetích stran pro příjem kopií aplikace WhatsApp. Jedno z nejoblíbenějších řešení tohoto plánu se nazývá Paralelní prostor.

Jak nainstalovat dvě aplikace WhatsApp v systému iOS

Na telefonech iPhone trik s klonováním nefunguje. Použijeme jinou metodu. instalaci upravené aplikace WhatsApp z obchodů TutuApp nebo TweakBoxApp, podobně jako v obchodě s aplikacemi.

Prostřednictvím aplikace TutuApp

Kde stáhnout aplikaci TutuApp a jak ji použít ke stažení druhé aplikace WhatsApp:

Klikněte na Stáhnout nyní a potvrďte instalaci.

Než vám systém umožní otevřít obchod, můžete přejít do nastavení. V části „Základní“ vyberte část „Správa zařízení“.

V hlavním nastavení otevřete ovládací panel zařízení

Klikněte na Nippon, klikněte na „Trust“ a potvrďte akci.

Povolení instalace aplikací od společnosti Nippon

Hledání „WhatsApp“ se slovem duplicitní v názvu.

Vyhledání duplikátu aplikace WhatsApp v obchodě

Klikněte na zelené tlačítko vlevo dole

V dialogovém okně klikněte na tlačítko „Instalovat“. Počkejte na dokončení instalace.

instalace, dvou, aplikací, whatsapp, telefonu

Instalace aplikace WhatsApp trvá několik minut

Vstup do aplikace Messenger a registrace druhého účtu.

Tweakboxapp

Pokud se vám to nepodaří pomocí aplikace TutuApp, použijte jiný obchod s aplikacemi, TweakBoxApp:

Klikněte na modré tlačítko Stáhnout aplikaci. V dialogovém okně klikněte na „Povolit“.

Klikněte na „Instalovat“ v pravém horním rohu a poté na stejnou akci v rozevírací nabídce dole. Klikněte na tlačítko „Hotovo“.

Po dokončení instalace klikněte na „Hotovo“

Spusťte stažený obchod. Na druhé kartě Aplikace najděte část Upravené aplikace. blok s upravenými aplikacemi.

Procházet pro WhatsApp Duplikát. Klepněte na červené tlačítko Instalovat.

Potvrďte instalaci aplikace WhatsApp Duplicate

instalace, dvou, aplikací, whatsapp, telefonu

Počkejte, dokud nebude nainstalována aplikace WhatsApp Duplicate

Otevřete klon aplikace WhatsApp a vytvořte další „účet“.

Pokud máte Meizu nebo Xiaomi, použijte vestavěné nástroje pro klonování Watsapu nebo si stáhněte a nainstalujte App Cloner shell a vytvořte pomocí něj kopii messengeru. Pokud máte „iPhone“, stáhněte si upravenou kopii z obchodu Tutu App. Můžete také používat oficiální verzi aplikace WhatsApp Business. má stejné funkce jako běžná verze.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS