iPad je špatně nabitá a rychle vybitá baterie. Zařízení nepoužívejte během nabíjení

Proč smartphone pomalu obviní a jak jej opravit

Jedním z nejčasnějších důvodů pro snížení rychlosti nabíjení smartphonu je změna adaptéru banálního posunu. Můžete jen použít nabíječku někoho jiného s nedostatečným výstupním proudem.

Obvykle v nízkonákladových smartphonech bez podpory zrychleného nabíjení mají původní adaptéry aktuální sílu od 1 do 2. Můžete najít přesně při pohledu na jemné písmo na samotném nabíječce nebo v charakteristikách smartphonu.

Kompletní adaptér Doporučuje se nahradit příslušenství s identickým výkonem výstupního proudu nebo vyšší. I když obvykle používáte paměť 1 A, můžete snadno jít na aktuální adaptér 2 A. Ale pokud jste naopak od 2 a přepnuto na 1 a. Smartphone bude účtován hodně pomaleji.

Rychle výboje iPhone (iPad)? Odstraňte důvod 1 minuty!

Bez ohledu na verzi IOS uživatelé se vždy dostali do situace, kdy je iPhone rychle vypuštěno. Co tento problém vzniká docela mnoho lidí, ale ne mnoho a ne okamžitě věnovat pozornost.

V tomto článku vám řeknu, jak se zbavit tohoto zlobivého a vrátit baterii vašeho iPhone „ByLLL extrahovat“. Mimochodem, informace v tomto článku platí i pro tablety iPad.

V mém případě jsem náhodou všiml, že zájem o zbytkových poplatcích počítadlo začalo zmizet nějakou nepřirozeně rychle. Dokonce jsem začal trávit své zkušenosti: iPhone baterie účtováno na 100% a nechal ho odváží na stole celou noc.

A co si myslíte? K mé velké lítosti, experimenty potvrdily mé obavy. iPhone opravdu disponoval abnormálně rychle.

Za noc (asi 7 hodin) jsem ztratil více než 20% nabití baterie. To za předpokladu, že telefon nebyl vůbec používán, a byl v režimu snížené spotřeby energie. Byla to jen katastrofa! Co dělat?

Existuje neplánovaná oprava iPhone nebo problém spočívá v? Celá spousta otázek, které jsem apeloval na internet. A to je to, co se mi podařilo najít.

Ta věc je, že někde v hloubce IOS „může být konflikt, který částečně se zhroutí jeden z aplikací, což zase začíná“ jíst energii „.

T.E. Všechno je stejně v pořádku, a používáte svůj telefon jako obvykle, ale v jednom dobrém okamžiku, kdy začne „požití“ nabité lithium ionty s neuvěřitelnou rychlostí.

A všimněte si, že to všechno se děje bez viditelných příčin, bez ohledu na verzi IOS a modelu vašeho iPhone. Můj iPhone začal rychle vypustit s čímkoliv.jeden.1, a na IOS 6.jeden.3, a na IOS 7.0.6. Ios 7 nedávno vydáno.jeden. Myslím, že v něm budou stejné nedostatky.

Teď se pravděpodobně ptáte „no, co dělat, když je iPhone rychle vypuštěno?“. Odpověď je vždy jedna. „Postupujte podle níže uvedených pokynů.“

Pokud váš iPhone začal rychle vypouštět, musíte vymazat obsah RAM (zavřete všechny aplikace) a přejděte přístroj pevným způsobem.

A teď více, pro ty, kteří nechápou, co mají dělat:

Krok 1. Zavřete všechny otevřené aplikace na iPhone. Chcete-li to provést, poklepejte na tlačítko Domů, zavolejte na panel Multitasking, kde zavřete všechny aplikace kouření ikon nahoru.

Pozornost! Zavřete absolutně všechny aplikace. Musí existovat pouze domovská obrazovka.

Krok 2. pevně přetížení iPhone. Chcete-li to provést, současně upněte tlačítko domů (kulaté tlačítko pod obrazovkou) a napájení (v horní části telefonu). Držte, dokud se obrazovka nevyjde ven (přibližně 7 sekund).

Pokud výše uvedená metoda nepomůže, je možné, že problém se železem (regulátor baterie nebo nabíjení). Níže uvedené odkazy vám pomohou přijít na to.

To je vše, co bylo potřeba. Celý postup trvá přesně jednu minutu. Nyní váš iPhone rozbije celou noc a nebude vykonávat více než 3%. Kontrolovány!

Proveďte tento postup alespoň jednou za tři měsíce a nezapomeňte, že baterie a baterie všech zařízení jsou spotřební materiál, t.E. Časem ztratíte své vlastnosti a vyžadují výměnu.

Pokud se vám článek prokázal, sdílejte ji se svými přáteli na sociálních sítích. Nechte jejich iPhone vybité ne tak rychle.

Odpojte 3G / 4G mobilní internet (LTE)

V situaci, kdy je nutné maximálně uložit nabití baterie, měli byste odmítnout vysokorychlostní přenos dat přes internet. Připojení podle standardů 3G / LTE může být zakázáno nastavením → mobilní komunikace → data buněk

nebo řídicí stanice (pouze pro zařízení s instalovaným IOS 11 a novějším).

Co dělat, pokud je iPad účtován o 80%

Docela často můžete vidět, jak iPad zůstává osmdesát procent svého maximálního zatížení bez jakýchkoliv vysvětlení. Může to být ochranné opatření, že iPad by měl zabránit zhoršení baterie. Musíte se ujistit, že iPad není příliš horký, dokud se nepopírají, protože to vede k tomu, že nabíjení se zastaví, dokud nedosáhne konce.

Aby se zabránilo jeho vytápění, je důležité jej nabíjet bez jakéhokoliv krytu a uvnitř, kde není přímé sluneční světlo. S těmito tipy, jste zřídka uvízl na 80%, i když je také důležité, aby ji účtovat nabíječkou, která má více energie než samotné zařízení podporuje.

způsobů, jak zabránit přehřátí

Pokud váš iPhone přehřátí v teple, věnujte pozornost 10 tipů níže.

Odstranit s případy iPhone. Další vrstva tepelné izolace je chlazení. Alternativně zvažte akvizici obal s větracími otvory. Dobrým příkladem je stylový ventilovaný případ Razer ARTECH PRO.

Nenechávejte iPhone v autě na slunci. kvůli rychle rostoucí teplotě v uzavřené kabině, iPhone může odmítnout pracovat.

Dlouhodobě nedržte smartphone pod pravým sluncem. Uložte iPhone do sáčku nebo do kapsy.

Vyhněte se hrám. Hry, zejména graficky pokročilé, zatížení a tepla zařízení. Aplikace rozšířené reality poskytují zvláště závažné zatížení a způsobují rychlé vytápění.

Odpojte Bluetooth. poskytuje další zdroj tepla. Je nejjednodušší vypnout z řídicího centra: strávit prstem nahoru (nebo dolů na pravém horním rohu na iPhone bez tlačítka „Domů“) a klepněte na ikonu Bluetooth. Vypne Inteeis až do dalšího dne (automaticky se aktivuje).

Použijte letový režim. Vypne GPS, Bluetooth, Wi-Fi a buněčnou komunikaci. Chcete-li to provést, v řídicím centru klepněte na ikonu roviny.

Zakázat geolokační služby. GPS je pravděpodobně jedinou funkcí, která ohřívá Idevice, je nejvíce. Vypněte jej pomocí menu nastavení. Důvěrnost. Geolokační služby.

Vyhněte se nabíjení telefonu, dokud se nestane chladičem nebo dokud není iPhone v pohodě. Nabíjení zahřívá iPhone.

Pokud můžete bez oznámení udělat, doporučujeme zcela vypnout iPhone na teplo, když se nepoužije. Podržte tlačítko „Režim spánku / probuzení“, posuňte posuvník „vypnout“ posuvník pro vypnutí zařízení. Pokud máte iPhone 11, XS nebo jiný model bez tlačítka „Home“, měli byste zadat tlačítko napájení a jeden z tlačítek ovládání hlasitosti.

Použijte telefonní chladicí zařízení. Na trhu je několik produktů, které jsou speciálně navrženy pro chlazení smartphony. Už našli své obdivovatele.

Například 10-násobná bezdrátová nabíječka s regulací teploty:

Tam jsou také Gamepads s fanoušky pro milovníky hrát:

K dispozici je také stylový magnetický montáž automobilů Moshi, který je vložen do automobilových deflektorů a ochlazuje telefonní trubku klimatizačním zařízením dopadajícím vzduchem (pokud je v autě).

Toto upevnění je miniaturní a stylové, ale vhodný pouze pro kryty Moshi.

Doufáme, že tyto tipy vám pomohou udržovat provoz iPhone při přijatelné teplotě. Pokud ne, možná telefon se srazil vážnější chybou a měli byste to ukázat do servisního centra.

Využijte svůj telefon při normálních teplotách a potěší vynikající práci i v nejteplejších dnech.

Hledáme důvod v drátu

Pokud první činnost majitele musí kontrolovat nabíječku nebo spíše kabel. Je nutné jej zkoumat na poškození. Je nutné to udělat opatrně, protože porucha izolace může být mikroskopický. Doporučuje se také zkontrolovat kontakty, aby se eliminovala přítomnost problémových oblastí.

Další důležitý bod. Kabel značky. Všechny „Apple“ zařízení rozpoznávají pouze originální příslušenství. Pokud nemají certifikaci MFI, systém automaticky zamkne iPad.

Chcete-li tuto příčinu vyloučit, musíte zkontrolovat kabel, připojit jej k jinému zařízení. Pokud na něm nabíjení neprochází, pak musíte nahradit vodič do nového. Pokud se však na obrazovce iPadu objevila zpráva, že toto příslušenství není podporováno, s největší pravděpodobností je kabel jednoduše falešný. Před nákupem se doporučuje věnovat pozornost balíčku, který má být nápis: Vyrobeno pro iPod, iPad, iPhone. Tento štítek se používá, pokud je výrobek vyroben jinou společností, která je oficiálním partnerem společnosti Apple.

Problémy s přístavem

Kabel není jediným zdrojem problémů, pokud jde o pomalé nabíjení smartphonu. Je možné, že hlavní viník je přístav, ze kterého je síla podávána. Zkontrolovat to pro korozi nebo přítomnost cizích předmětů.

Ano, to není jednoznačně důvod, proč je vaše zařízení pomalu nabíjeno. ale tento problém stále stojí za to rozhodnout, jinak nebude váš gadget účtován vůbec, ani rychle ani pomalu.

Chcete-li najít zdroj problémů, odpojte počítač před sítí a potom použijte baterku, magnet a dřevěný (nebo plastový) párátko, abyste odstranili všechny zbytečné položky. Ale nepřehánějte to. jinak si můžete poškodit důležité komponenty.

Proč iPhone a iPad baterie nelze vybit „v nule“ a jak nabíjet zařízení iOS

Jablko Smartphone (Snad s výjimkou plus verzi). ne nejvíce „dlouhodobá“ zařízení na světě, takže nouzové odpojení v důsledku vypouštěné baterie vlastníků iPhone není překvapen. Zdálo by se, že toto. „vystoupil“ a „vystoupil“ ve skutečnosti, takže pomalu, ale oprávněně zabijete náš gadget.

Proč? Obchodní insider Edition specialisté připomenout: iPhone používá lithium-polymerovou baterii. Vyznačuje se přítomností přísně definovaného počtu cyklů plného nabíjení po tomto dosažení kapacity baterie výrazně snižuje. Cyklus plně nabití začíná, když nabití baterie dosáhne 100% a končí, když hladina náboje klesá na nulu. Stačí nabýt iPhone 500krát (více či méně aktivního uživatele bude trvat rok nebo o něco více). a baterie ztratí 20% své schopnosti ukládat energii.

S úplným vypouštěním AKB existuje riziko, že baterie bude přepnout na stav „hlubokého vypouštění“ a v důsledku toho obecně ztratí schopnost držet poplatek. Další potenciální hrozba je mnohem vážnější. riziko zkratu.

Nepřetržité iPhone nabíjení po dobu hodin (například v noci). také není nejlepší volba. V tomto případě se časem snižuje kapacita baterie postupně (částečně kvůli přehřátí). Samozřejmě, v moderních smartphonech je proti takovým problémům ochranu, ale

a) Pro to musíte zaplatit pokles v době práce;

b) v jeho životě pravděpodobně alespoň jednou, ano, slyšel, že iPhone někde explodoval. Technika, dokonce i nejchytřejší, také někdy odmítá. 🙂

Závěr? Je to jednoduchý. Pokud chcete, aby váš iPhone „drží baterii“ co nejdéle. neúčtujte jej až 100% a nevyplácíte „v nule“.

Odborníci doporučují, aby nabíjeli od 80 do 20%.

Chcete-li to udělat, má smysl investovat nějaké peníze na nákup externí baterie (přehled nejlepších modelů).

Jak řešit problémy s bateriemi?

Předpokládejme, že se bojíš příliš brzy odpojení iPhone. Nebo je neskutečný rychle vypuštěný. Nebo jen váš smartphone po dobu dvou nebo tří let a zdroje baterie očekává, že klesne.

Do záložek

A jak se vyhnout. Příznaky se vypnou v zimě? Funguje méně než obvykle? Odříznout o 20%? Není nabíjen až do konce? Z toho nikdo není pojištěný. Baterie v iPhone. přímý odraz vašich návyků. Jako vaše vlastní zdraví, ideálně, je nemožné ho následovat, čas od času musíte ho poke v každém tresh a rychlé občerstvení ze světa miniaplikací. Ale zabránit problémům.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS