iPhone není nabíjení zapisovací příslušenství není podporováno. Aktualizovat iOS na vašem iPhone

Co dělat, pokud příslušenství píše není podporován?

Někteří uživatelé důrazně doporučují vyzkoušet následující: Připojte bleskový kabel k vašemu iPhone nebo iPadu. Čekat na zobrazení znovu chybu „Toto příslušenství pravděpodobně není podporováno„. Poté restartujte zařízení připojeným nabíjecím kabelem.

 • Normální opětovné připojení blesku
 • Používáme další USB port na počítači
 • Při připojeném připojení restartujte iPhone / iPad
 • Machinace s tlačítkem „Zavřít“ (další mimořádné řešení)
 • Přinášíme mládež v blesku konektoru

Řešení problému pomocí „Jailbreak

Problém s neformálními kabely pro iPhone není vůbec žádný problém pro ty, kteří vlastní hacknutý gadget. Aby bylo možné oklamat systém, musíte použít vylepšení, která se nazývá „Aktivátor bezobslužných bleskových kabelů“ (autor, stejně jako přesný název, naleznete na internetu). Twitch se aktivuje následujícím způsobem:

 • „Jailbreak“ je implementován (pokud ano, ještě nebylo zřízeno).
 • Je spuštěna aplikace Cydia.
 • Dále přejděte na zdrojovou podmenu.
 • Jako úložiště je třeba přidat adresu papoušek.NET / REPO.
 • Najít a nainstalovat vyladění.
 • Reload gadget.

V budoucnu se zpráva „Toto příslušenství nemusí být podporováno“ už nebude obtěžovat majitele zařízení. Současně, pouze mistr smartphonu je dále odpovědný a automaticky zbaven jakékoli záruky.

Řešení „Toto příslušenství nemusí být podporováno“?

Teď, když víme, že problém souvisí s chybným nabíjecím kabelem vašeho iPhone / iPadu, jak tento problém vyřešit? V dalším článku vám poskytneme některé jednoduché metody, které vám pomohou zbavit se „tohoto příslušenství nemusí být podporováno,“ doufám, že vám mohou pomoci.

Odstraňte prach z nabíjecího portu a kabelu

Prach je jedním z nejčastějších příčin chyby „Toto příslušenství nemusí být podporováno“. Pokud jste nikdy nečistili port nabíječky svého iPhone, může být v něm zablokován prach nebo kapsy. Podívejte se na vyměnitelný port a kabel s jasným světlem a vyčistěte je párátkem nebo starým zubním kartáčkem.

Poté, co je oba vymazáte oba, připojte kabel k výstupu a nabijte svůj iPhone. Pokud je stále zobrazena chybová zpráva, přejděte na následující řešení.

Změňte nabíjecí kabel

Jak jsme říkali dříve, většina problémů spojených s příslušenstvím není podporována kabelem. Zveme Vás, abyste nahradili oficiální kabelový kabel nebo vysoce kvalitní OEM kabelu, připojte jej k výstupu a nabijte iPhone. Podívejte se, zda se chyba stále zobrazí. Pokud tomu tak není, jste v pořádku, možná váš starý nabíjecí kabel je nějak rozbitý. Pokud k tomu dojde, přejděte k dalšímu rozhodnutí.

Povolit režim letu

Nejprve připojte svůj iPhone na nabíječku. Chybová zpráva „Toto příslušenství nemusí být podporováno“, propustit nebo ignorovat. Pak zapněte režim letu na zařízení.

Nyní vypněte svůj iPhone. Počkejte 2 minuty a znovu jej otočte. Už se nebudete zobrazit chybová zpráva.

Změnit napájení

Ne všechny USB porty poskytují stejné množství energie. Někdy můžeme účtovat iPhone z počítače, ale pro nabíjení iPad není dostatek energie.

Proto, pokud máte chybovou zprávu „Toto příslušenství nemusí být podporováno“, možná proto, že zařízení vyžaduje jiný zdroj napájení. Zkuste změnit jiný zdroj napájení a zjistit, zda to funguje.

Použijte útěk z vězení na obchvat „Toto příslušenství nemusí být podporováno

Pokud byl váš iPhone hacknut (ios 8).jeden.3 nelze v tuto chvíli hacknout), můžete použít podporovaný přístupový doplněk dostupný v Cydia.

Proces je jednoduchý: Otevřete Cydia, přidejte nové úložiště. Canolli.MyRepospace.com. a najít pasti bez podpory. Stáhněte a nainstalujte jej, abyste se navždy zbavili chybové zprávy.

Jedná se o všechna řešení, která shromažďujeme, abychom vám pomohli zbavit chybové zprávy „Toto příslušenství nemusí být podporováno.“. Pokud vám jeden z nich vyhovuje, dejte nám vědět v části komentáře níže. Stále máte dotazy „Toto příslušenství nemusí být podporováno“, můžete nám také nechat zprávu.

Zpráva Toto příslušenství pravděpodobně nepodporuje iPhone. co dělat

Jakmile jste viděli neočekávanou zprávu na obrazovce iPhone: „Toto příslušenství pravděpodobně není podporováno“. S největší pravděpodobností, před tím, že jste se snažili nabíjet zařízení nebo přenos dat do notebooku s ním. Proč došlo k chybě? Jak to opravit?

Proč se na obrazovce zobrazí Error-Mesti: „Toto příslušenství pravděpodobně není podporováno“?

Nejčastěji se zobrazí podobná chybová zpráva, když se pokusíte použít příslušenství jiných než licencí a nízké kvality. Vývojáři operačního systému IOS se postaral o maximální ochranu uživatele. Abych to udělal, musel jsem posílit dodržování pravidel developera a zadat omezení používání příslušenství, které nejsou určeny pro zařízení Apple.

Problém se týká nejprve všech bleskových kabelů a je důležitým způsobem, jak zachovat efektivitu zařízení „Apple“. Při použití špatně kvalitního příslušenství jsou možné četné členění: zkažené baterie a čipy smartphone, oheň. To platí zejména pro levné náhražky původního osvětlovacího kabelu od společnosti Apple.

Další důvody pro chybovou zprávu „Toto příslušenství pravděpodobně není podporováno

V některých případech může být váš kabel originální, ale pokud se zobrazí zpráva, označuje následující problémy:

Standard MFI

Nejlepší je účtovat iPhone s nativní nabíječkou Apple nebo zakoupeno v obchodě značky Apple Store. Takové opatření Většina vás chrání od výskytu problémů při nabíjení dobrého zařízení. Pokud používáte původní příslušenství Apple, zkontrolujte dostupnost v kabelu MFI. Tento certifikát zaručuje kontrolu kvality společnosti Apple.

Řešíme problém rychle

V některých případech je problém s připojením kabelu vyřešen poměrně rychle. Nespěchejte spustit do obchodu pro novou nabíječku nebo drát. Takže chybová zpráva zmizí, pomůže jednoduchým akcím.

Znovu připojte ligtning kabel

Někdy je dostačující k opětovnému připojit zařízení k kabelu obnovit komunikaci se zařízením.

Změna portu USB

Pokud jste se pokusili připojit iPhone, než obdržíte chybu do zařízení Mac nebo notebooku, zkuste změnit port USB. Pokud po této chybové zprávě zmizí, pak příčinou problému byl v Port Faun.

Reboot

Slavná rada našich počítačových babiček „sto potíží. jeden reset“ někdy pracuje pro moderní iPhone. Pokuste se restartovat zařízení s již připojeným bleskovým kabelem.

Port Clearance na iPhone

V některých případech je chyba „Toto příslušenství pravděpodobně nepodporuje, je vydáno v důsledku kontaminovaného portu vašeho iPhone. Pokud sledujete stopy znečištění, zkuste čištění přístavu z prachu, boaves cihly s malým akutním subjektem a znovu opakujte připojení kabelu. Dávejte pozor, abyste nepoškodili zařízení Apple s nadměrnou pilností.

Vážné metody

Pokud výše popsaná nouzová pomoc nepomůže zbavit chybu, můžete použít kabel třetích stran. Vyměňte ji na originál nebo MFI. Takové řešení vás bude stát levnější než následná pravděpodobná oprava zařízení v dílně. Předtím, pro spolehlivost, pokud máte pociťovat sílu k boji proti rozmarnému techniku, můžete přeinstalovat systém iPhone.

Chcete-li obnovit funkčnost iPhone, můžete přeinstalovat v režimu DFU. Lze jej provést pomocí aplikace iTunes nebo aplikace třetích stran. Reiboot Reinstalace IOS se provádí s pochopitelnými manipulacemi a v některých případech mohou být přístupnější.

Nejvíce tuhou metodou „léčby“ iPhone z chyby je poskytnout zařízení do servisního střediska. Profesionálové pomohou řešit problémy, pokud jsou porty poškozeny ve vašem smartphonu nebo jsou přítomny jiné poruchy.

Jak odemknout iPhone pro použití příslušenství?

V nabídce Nastavení vyberte kód ID a hesla nebo hesla) nebo se dotkněte ID a hesla a povolit přístup k příslušenství USB v části „Access Access Access“. Pokud je přístup k příslušenství USB zakázáno (jako v obrázku výše), budete možná muset odemknout zařízení iOS pro připojení k příslušenství USB.

 • Zkuste telefonovat pro nabíjení z jiného kabelu. Pokud všechno šlo úspěšně, znamená to změnit adaptér.
 • Problém může být se zásuvkou: Stačí přepnout na sousední
 • Stojí také za kontrolu baterie sám: může se rozhodnout ze stáří, v takovém případě je přesně nutné změnit.

Jak používat Ne certifikovaný bleskový kabel není z Apple?

Chcete-li tento problém eliminovat, vezměte obyčejný párátko a opatrně vyčistěte konektor, přes který je iPhone nabíjení. Pokud nabíjení iPhone nefunguje po aktualizaci nebo se nezastaví, zkuste odstranit nebo vypnout poslední nainstalovaný software, po kterém restartujte iPhone.

Použijte Originální a ne certifikovaný USB kabel

Lidé si často chtějí ušetřit a s rozpadem původní nabíječky nebo USB kabel získává levné protějšky z Číny. Nic dobrého nebude končit. V mnoha případech telefony prostě nepodporují staré nabíjení nebo metody přenosu dat, které se používají na necertifikovaném příslušenství. Někdy je dokonce možné prolomit napájecí konektor zařízení nebo dokonce jeho propuštění.

Některé vysoce kvalitní náhražky mohou opravdu fungovat dobře a dlouho, ale ve většině případů kabel koupil na trhu 100 pod rouškou originálu, nic dobrého gadgetu přinese.

Pokud existují explicitní poškození kabelu nabíječky, je to

Jak účtovat certifikovaný kabel. instrukce krok za krokem

Pokud váš iPhone nebo iPad zobrazí oznámení o připojení necertifikovaného příslušenství, pokuste se problém vyřešit po sledování kroků následujícího návodu:

Připojte kabel k vašemu iPhone nebo iPadu

Důležité! Snažte se vložit drát s různými stranami. Podle jeho vlastních zkušeností mohu být docela citlivé na to a pravděpodobnost, že ji vloží do gadgetu druhou stranou, je nabíjení půjde. Zobrazení oznámení z kategorie „Tento kabel není certifikován“, klepněte v okně Zavřít „.

Odemkněte zařízení stisknutím příslušného tlačítka na bydlení. Vidět re-známé oznámení, klikni „Close“. Bez provedení dalších akcí a ne včetně blokování obrazovky odpojte kabel. Znovu připojte kabel.

Ve většině případů, výše uvedená instrukce pomáhá a všechno funguje dobře.

Chtěl bych však velmi doporučit používat non-originální účtování výhradně jako dočasný jev. ceny pro zařízení Apple nejsou příliš malé a „zabít“ drahé zařízení pro úsporu 500-1000 je jen hloupý.

P.S. Téměř vždy používejte „skutečný“ drát? Jedná se o velmi moudré a správné rozhodnutí. Podporovat svou pozici „Like“!

Baterie nefunguje

Baterie může selhat podle různých důvodů, kapalina by se mohla dostat pod tělo, můžete použít příslušenství, které nejsou certifikovány jablkem, což by mohlo vést k elektrickým poškozením v důsledku častých kapek v síťovém napětí

Aby to stojí za to věnovat pozornost režimům teploty telefonu

Teplota potřebná pro normální provoz s iPhone: od 0 do 35 ° C. Teplota skladování: od.20 do 45 ° C.

Použití iPhone při vystavení nízkým teplotám (pod 0 ° C) může dočasně podceňovat dobu trvání životnosti baterie. Ale to nestojí za znepokojující, výkon baterie se obnoví, jakmile bude teplota znovu normální

Je nezbytné nepoužívat iPhone při teplotách nad 35 ° C. To může nevratně snížit kapacitu baterie.Zjistěte si náklady na výměnu baterie pro iPhone 3G a 3GS | 4 a 4S | 5 a 5C | 6 a 6plus

| Denial of responsibility | Contacts |RSS