iphone se bez důvodu vypne a nezapne se. Nabíjení zařízení

Co dělat, pokud iPhone se nezapne

Pokud váš iPhone neočekávaně přestal zapnout a reagovat na stisknutí tlačítek, nemusíte paniku a spustit hlavu do servisního střediska. Dokonce i Apple zařízení nejsou ideální a občas může selhat, a to jak z technických důvodů, tak softwaru. A ne vždy vrátit přístroj k životu, je nutné zasáhnout magisterský. iPhone, stejně jako každý jiný gadget, může být vrácen do pracovního stavu sami, zejména pro to je spousta způsobů.

Důvody pro selhání iPhone od zapnutí hodně a jednotný způsob opravy této chyby jednoduše neexistuje. Problém může být jak programový charakter, tak technický, což je mnohem horší.

Mnoho vlastníků telefonů Apple, který vidí, že zařízení se nechce zapnout, okamžitě spěchal do servisního centra. Ale panika nemusí být oprávněná! Často, mnoho důvodů pro selhání lze vyloučit personál.

Často telefon odmítne zapnout kvůli elementárním „hlubokým“ vybitím baterie. Její poplatek není prostě nestačí i na logo značky na displeji. Přístroj musí být jednoduše zahříván a poté jej dejte nabití nejméně 15-20 minut.

Pokud je smartphone zavěšen a nechce reagovat na tlačítko napájení, musí být nuceno restartovat. Je lepší co do činění s napájecím adaptérem na napájecím adaptéru, protože mnoho zařízení pro nucený restart vyžaduje alespoň 40% poplatku, které v tuto chvíli může být jednoduše.

Ale bohužel existují takové situace, ve kterých bude obsahovat telefon musí kontaktovat službu. Ale o tom ve všem níže.

Před analýzou všech existujících způsobů, se kterým můžete pomoci iPhone zapnout, musíte zvážit hlavní důvody, proč odmítá dělat.

Hard Reboot iPhone

Nucený restart umožňuje zařízení resetovat problémy, které se vyskytly nebo ukončí režim obnovení, ve kterém se může telefon přihlásit náhodou. V tomto případě se nemůžete bát vašich dat, tato metoda se neobnoví, neodstraní informace a nevyčistí paměť na vašem iPhone.

Jak udělat tvrdý restart iPhone

Pro různé generace iPhone, metoda pevného restartu se může lišit. Oba jsou pozorní, rané generace iPhone tlačítka jsou upnuty současně, moderní lisy. Pokud první pokus nefungoval, opakujte akci několikrát.

 • iPhone 8, 8 Plus, X, XR, XS, XS Max, SE (2. generace), 11 Pro, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 PRO, 12 PRO MAX:. Střídavě stiskněte střídavě hlasitost tlačítka zoomu;. pak je tlačítko hlasitosti potom;. Po stisknutí a podržení tlačítka Power Boční před zobrazením loga Apple, přibližně 15 sekund. Všechna tlačítka jsou stisknuta, nebude fungovat společně. Hard Reboot iPhone 8 a novější
 • iPhone 7 a iPhone 7 Plus:. Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti současně. a tlačítko spínání napájení po dobu 15 sekund. Hard Reboot iPhone 7 a iPhone 7 Plus
 • iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus:. Zároveň sevřete tlačítko domů a boční tlačítko. Podržte se na vzhled loga Apple, asi 15 sekund. Hard Reboot iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus
 • iPhone 1. gen (2G), 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5s, 5C, SE (1. generace):. Současně podržte tlačítko Domů a hlavní napájení. Podržte se na vzhled loga Apple, přibližně 15 sekund. Tvrdý restart iPhone 1. gen (2G), 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5s, 5C, SE (1. generace)

Doporučuji si vzpomenout na způsob, jak pevný restart vhodný pro váš telefon, někdy to pomáhá!

Zpravidla je většina problémů s zmrazením vyřešena pomocí tvrdého restartu, to je jeden z důvodů, proč jsem to na prvním místě.

Jak eliminovat problémy

Všechny chyby jsou tradičně rozděleny do problémů s železem a softwarem. Chcete-li opravit chyby programu, budeme potřebovat USB kabel a počítač.

Pro léčbu železa bude seznam významně širší:

 • Přísavka o průměru 4-5 cm. Můžete si koupit drahé, v rádiovém automobilu a můžete levnější a ty v koupelně mýdlové krabice ke stěně jsou pevné. Budou fungovat stejně.
 • Pájecí železo, tavící tok a tenká pájka.
 • Kombinované zařízení (tester), můžete být nejhorší.
 • Sada hodinových šeků.
 • Univerzální nabíječka „žába“
 • Alkohol, lepší isopropyl.
 • Štětina s štětinovou tuhostí. Okraj by měl být řezán tak, aby byl hladký.
 • Pokud vaše vize není příliš. nutně zvětšovací sklo na stojanu.
 • Box pro upevňovací prvky a malé části, zanedbané stole a jasná lampa.

Hluboké vybití baterie

Blokováno v důsledku extrémního vybití se regulátor baterie nebude nabíjet pravidelnými metodami.

Proto k vyřešení problému budete muset otevřít přístroj, demontovat baterii, zkontrolujte. Pokud má baterie v pracovním stavu nabíjet s univerzální nabíječkou. Jak to udělat, zkusme zjistit příklad třetí generace iPhone, jak je to s nimi nejvíce.

 • Vyjměte zásobník karty SIM
 • Pomocí šroubováku odšroubujeme dva šrouby vpravo a vlevo od konektoru pro připojení kabelu.

iPhone

Tlačítko Power nefunguje

Tlačítko Power se skládá ze dvou prvků: filmového spínače a plastu Pusher, je to ten, kdo se drží z pouzdra a stisknete to s prstem. Když se mezi Pusher a tlačítko dost hromadí dostatek nečistot. Pusher nemůže dosáhnout tlačítka a iPhone se nezapne. Zpočátku se pokusíme rozmazat akumulaci nečistot s alkoholem, lékařským nebo isopropylem. V žádném případě neberou vodku pro tuto operaci, toaletní vodu, čistič brzdy. V těchto kapalinách, kromě alkoholu, obsahuje spravedlivý podíl vody, zůstane uvnitř stroje a způsobí korozi.

 • Vytočíte do injekční stříkačky (dostatek 5 ml) alkoholu a uvedení do jehlu, kape na tlačítko napájení. Po 8-10 kapkách jsou upevněny na tlačítko, klikněte na něj několikrát, intenzivně, ale Negribur. Opět odřízl alkohol. Opakujte postup tři. čtyřikrát. Pokud byla příčina nečinnosti tlačítka znečištěním. začne reagovat na stisknutí po prvním vpravo.
 • Pokud manipulace s alkoholem nepomohlo. membránový přepínač je vadný a musí být změněn.
 • Demontujte iPhone jako v pokynech výše. V horní části pouzdra odšroubujte šrouby upevňující konektor sluchátek, zapnuté spínače houpacích a zvukových zámků.

Konektor připojení kabelu nefunguje

Příčina této poruchy může být buď kontaminace konektivity nebo poškození kontaktů v něm. Chcete-li odstranit problém, musíte provést následující:

 • S pomocí injekční stříkačky bohatě vlhký alkohol a nechat několik minut.
 • Demontujte konektor a kartáčem střední tuhosti nebo zubního kartáčku, vyčistěte jej od nečistot.

Baterie selhala a musí být nahrazena

Nejjednodušší členění je dostačující k rozebírání iPhone a vyměnit baterii do nového. Můžete si koupit baterii v jednom z mnoha online obchodů prodávajících náhradní díly pro mobilní telefony.

Pokud se neobrátíte na servisní středisko. šance na nákup původní náhradní baterie je nula. Nákup baterie, nezapomeňte jej zkontrolovat na těsnost, nepřítomnost nadýmání a korozi. Pokud je to možné. zkontrolujte napětí testerem.

Zařízení visí na „Apple“ po resetování továrního nastavení

Tento problém se nejčastěji nachází v zařízeních zakoupených od ruky nebo v internetových obchodech, které prodávají použité vybavení. Většina iPhone přinesla ze zahraničí pro prodejní smlouva. smluvní zařízení mobilních operátorů. Takže takový iPhone může pracovat s jakýmkoliv operátorem. potřebuje odemknout rádiový modul. Tato procedura prodejci se dělají sami, protože zařízení umístí jako Neverlock, to znamená, že pracuje s libovolnými SIM karty. Ale ne každý informuje kupujícího, že takové zařízení nemůže být aktualizováno prostřednictvím iTunes nebo propuštění do továrního nastavení. výsledek bude „cihla“ s bílým jablkem na obrazovce.

Chcete-li vrátit iPhone do normálního pracovního stavu, musíte provést následující:

jeden. RUNT HARD HARDWARE RESET

Typicky tvrdý reset řeší tento problém. Tvrdý reset je podobný postupu: „a pokusili jste se přístroj vypnout a zapnout zařízení, ale na hlubší úrovni operačního systému. Obvykle resetuje se továrními hodnotami.

Chcete-li provést pevný reset svůj iPhone s fyzickou domovskou tlačítkem (jakýkoliv model pro iPhone před iPhone 7), svorky a podržením tlačítek „Spánek / Wake“ a „Home“ tlačítka po dobu 5 sekund. IPhone Smartphone bude restartovat, uvidíte blikající ikonu Logo Apple a iPhone bude oživit.

Na modelech iPhone 7 a iPhone 7 Plus, svorky a podržení tlačítek „SLEEP / WAKE“ a „Hlasitost Dolů“.

Co iphone trpí nejvíce?

Někteří majitelé iPhone si stěžují, že jejich „Apple přítel“ je vypnut v chladném již na 70-80% poplatku, ostatní si všimnou stabilní operaci při 50-60%. Co záleží na tom? Každá baterie má určité množství poplatků za vypouštění. Zpravidla je to asi 800-900 cyklů. Pokud aktivně použijete zařízení Apple, kritický moment přijde ve 2-2,5 letech.

Závěr je jednoduchý. telefon v chladném, který je v provozu 2 roky a více.

Ale proč majitelé jiných mobilních zařízení tiše komunikovat v chladném, aktivně používat zařízení na ulici v lednu-únor? Nejnovější iPhone generace jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, které mají vysokou tepelnou vodivost. S nástupem zimy rychle zamrzne. Plastová provádí tepla mnohem horší než sklo a plast, tolik modelů Samsung a Xiaomi (dokonce i rozpočet) jsou tiše pracují, když.30 stupňů.

Druhým důvodem je mírná tloušťka bydlení. Mezi iPhone neexistuje žádná „mastná“, takže jsou neprůchodné mnohem rychlejší. Aby nedošlo k vypuštění iPhone v chladném, použijte jednoduchá doporučení:

 • Oblékněte smartphone v knize kryt, který chrání zařízení před dvěma stranami.
 • Koupit pouzdro na baterie. Drahý, ale docela efektivní způsob, jak zavolat kolegům a příbuzným i v nejvíce víčku.
 • Udržujte přenosnou baterii.
 • Umístěte smartphone ve vnitřních kapsách, jako blízko těla.
 • Pomocí headsetu nedostane iPhone z kapsy.
 • Pokud vypnete iPhone, zkuste to účtovat až 100%, než půjdete ven.

Rozebráme se podrobně situace, kdy iPhone vypne spontánně, považovali jsme řešení tohoto problému. Daleko od vždy muset jít do servisního střediska. Někdy je dost jen pro restartování telefonu, správně ho nabít nebo nedostanete ji do studené.

Proč se nezapnout?

Apple se ukázal jako vysoce kvalitní zboží vyrobené. Ve většině případů je neochota zařízení Apple řádně kvůli nesprávné interakci s ním. Možná, než iPhone odmítl zapnout, upustil jsi to? Buď nalil kapalina? Napjaté paměti a pokuste se vzpomenout, co se stalo s miniaplikací na poslední den před poruchami. Doporučuje se chránit váš gadget a pečlivě zacházet. Nejjednodušší, ale přesto efektivní bezpečnostní zařízení zahrnují ochranný filmový kryt a koupit nárazníky nebo kryty. Snažte se získat produkty pouze na známých online obchodech.

Pokud jste nepustil svůj iPhone, nealiřili ji vodou a ve fyzickém plánu nebylo nic zvláštního plánu, pak je možné, že je možné, že je možné v systémové chybě. Proto stojí za to rozlišovat problémy softwaru a mechanické povahy, které považujeme samostatně.

Ceny pro opravy 6S / 6/5s / 5

V tomto případě nestojí za utahování se otočením na Master, protože toto členění je dostatečně vážné, protože elektrolyt může začít z baterie. Snažte se vyhnout nárazu jakékoli tekutiny do smartphonu, protože to může také zavolat, co váš iPhone 5S, 5, 6s, 6 začne zahřát, a nezapne se. Protože přebytečná vlhkost pod tělem může způsobit poruchu některých prvků.

To znamená, že některé prvky proudového obvodu jsou poškozeny, a to je oni, kteří vytvářejí přehřátí smartphonu. Nejčastěji jsou tyto údaje: výkonové čipy, modem, procesor, síťový modul Wi-Fi nebo senzor GPS. Také celá podstata problému může být v továrně manželství. A za účelem určení přesné příčiny této poruchy je nutné provést podrobnou diagnózu vašeho smartphonu. Doma je to nemožné. Obraťte se na naše servisní centrum, vysoce kvalifikovaní odborníci vám mohou pomoci.

Uživatelé iPhone, stejně jako mnoho dalších, také čelí poruchy. Jeden z populárních otázek uživatelů. iPhone je horký a nezapne se, co dělat. odpovězte na tuto otázku v našem článku a řekněte, jak jednat v tomto případě.

Apple technika je populární v trhu s elektronikou CIS, díky své spolehlivosti a pohodlí. Ale je to stále technika a s tím jsou také problémy. Jeden z nich se stává vysokou teplotou ohřevu. Proto musíte vědět, zda iPhone přehřát a nezapne, co má dělat, proč takový problém může nastat vůbec.

jeden. Spusťte restart s tvrdým hardwarem

Tento problém obvykle řeší tuhý restart. Rigid Reboot je podobný postupu: „A zkuste přístroj se pokusil vypnout a zapnout zařízení, ale na hlubší úrovni operačního systému. Obvykle resetuje se továrními hodnotami.

Chcete-li provést pevný restart vašeho iPhone s tlačítkem fyzického domova (jakýkoliv model pro iPhone před iPhone 7), svorky a podržením tlačítek „Jídlo“ a „Domů“ tlačítka po dobu 5 sekund. IPhone Smartphone bude restartovat, uvidíte blikající ikonu Logo Apple a iPhone bude oživit.

Na modelech iPhone 7 a iPhone 7 Plus, svorky a podržení tlačítek „Power“ a „Power Drop“ pro provádění postupného postupu restartování.

Jak zabránit selhání

Každý se zajímá o iPhone ne buggy v procesu použití. I když se vám podařilo vyřešit problém s nuceným odpojením, musíte zohlednit několik užitečných doporučení:

 • strávit periodicky kalibrační baterii;
 • Nezúčastněte se podezřelých stránek a nestáhněte pochybné soubory;
 • Vždy používejte aktuální verzi IOS;
 • Před aktualizací systému nezapomeňte obnovit na tovární nastavení;
 • Načíst aplikace pouze z App Store;
 • Změňte iPhone včas, pokud je již provozován déle než 4-5 let.

Shoda s těmito jednoduchými požadavky vám umožní nikdy setkat se s problémem. iPhone nebude odstranit sami a můžete použít své oblíbené zařízení s pohodlím.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS