iPhone se posadil a nezapne černou obrazovku. Příručka: Opravte černou obrazovku na iPhone pomocí Ukeysoft fonefix

Co dělat, pokud iPhone se nezapne

Pokud váš iPhone neočekávaně přestal zapnout a reagovat na stisknutí tlačítek, nemusíte paniku a spustit hlavu do servisního střediska. Dokonce i Apple zařízení nejsou ideální a občas může selhat, a to jak z technických důvodů, tak softwaru. A ne vždy vrátit přístroj k životu, je nutné zasáhnout magisterský. iPhone, stejně jako každý jiný gadget, může být vrácen do pracovního stavu sami, zejména pro to je spousta způsobů.

Důvody pro selhání iPhone od zapnutí hodně a jednotný způsob opravy této chyby jednoduše neexistuje. Problém může být jak programový charakter, tak technický, což je mnohem horší.

Mnoho vlastníků telefonů Apple, který vidí, že zařízení se nechce zapnout, okamžitě spěchal do servisního centra. Ale panika nemusí být oprávněná! Často, mnoho důvodů pro selhání lze vyloučit personál.

Často telefon odmítne zapnout kvůli elementárním „hlubokým“ vybitím baterie. Její poplatek není prostě nestačí i na logo značky na displeji. Přístroj musí být jednoduše zahříván a poté jej dejte nabití nejméně 15-20 minut.

Pokud je smartphone zavěšen a nechce reagovat na tlačítko napájení, musí být nuceno restartovat. Je lepší co do činění s napájecím adaptérem na napájecím adaptéru, protože mnoho zařízení pro nucený restart vyžaduje alespoň 40% poplatku, které v tuto chvíli může být jednoduše.

Ale bohužel existují takové situace, ve kterých bude obsahovat telefon musí kontaktovat službu. Ale o tom ve všem níže.

Před analýzou všech existujících způsobů, se kterým můžete pomoci iPhone zapnout, musíte zvážit hlavní důvody, proč odmítá dělat.

Scénář 1. Vypouštěcí baterie

Nezapomeňte na nejzřejmější příležitost. iPhone baterie lze vypustit. Vyzkoušejte první náboj telefon není škodlivý. Pokud je příčina poruchy iPhone vypouštěnou baterii, obrazovka telefonu se rozsvítí a zobrazí se po připojení iPhone do zásuvky.

Pokud se to stane okamžitě, nehledejte na chvíli panice, a pak se objeví, zobrazí se nebo ne. Pokud telefon stále nereaguje, přejděte na další situaci.

Co dělat, pokud iPhone nezapne a černou obrazovku?

Tenorshare Reiboot je vytvořen tak, aby vyřešil většinu chyb v platformě IOS pomocí vstupu a výstupu z režimu obnovení. Jeho hlavní výhodou je, že po obnovení zařízení, všechna data na adrese budou uloženy. Nemusíte ani zálohovat všechna data. Řekni vám, jak opravit chybu:

Stáhnout z oficiálních stránek Tenorshare Tenorshare Reiboot. Nainstalujte jej do počítače.

Připojte svůj iPhone pomocí kabelu USB k počítači. Pak spusťte program Tenorshare Reiboot.

Jakmile program rozpozná zařízení, budete vyzváni k zadání režimu obnovy. Klikněte na režim „Přihlášení do režimu obnovení“. Počkejte!

Po chvíli bude aktivní tlačítko „EXIT Recovery Mode“. Váš iPhone 6 bude restartován. Po restartování iPhone se změní na a bude připraven k práci. V tomto případě budou uložena všechna data.

Nyní víte, jak vyřešit problém černé obrazovky na iPhone 7 po aktualizaci IOS 12. Pomocí programu Tenorshare Reiboot můžete také opravit takové chyby jako: iPhone visel na logo Apple, iPhone neustále restartuje nebo nereaguje na stisknutí a další. Můžete si stáhnout Tenorshare Reiboot pro zdarma pro Mac a Windows.

iPhone hlásí, že se nabíjí, ale nechce se zapnout

Společnost Appel vytváří některé z nejúčinnějších smartphonů na světě, který vyhrál POLIM. Ale a na staré ženě je drup. Když iPhone pokračuje v nabíjení, ale zároveň nechce běžet, tento jev někdy ukazuje, že jeho elektronický obvod není v pořádku. Takže se snažíme kopat hlouběji a odhalit příznaky a důvody tohoto jevu. Také si myslíme, že můžete udělat.

Černá obrazovka na iPhone. Co dělat

Dokonce ani nejvyšší kvalita a moderní mobilní zařízení selhávají. Každý uživatel může na IPhone setkat s „černou obrazovkou“. Vzhled takového členění může dojít v důsledku různých situací, z nichž většina může být odstraněna samostatně, bez zapojení mistrů.

Tvrdý reset

Pokud iPhone zobrazí černou obrazovku a nezapne se, mělo by být provedeno nucené („tvrdé“) restart. Takový krok umožní zobrazení iPhone z režimu obnovy.

Tvrdý reset se provádí jinak, v závislosti na modelu telefonu. Možnosti resetu mohou být následující:

 • Simultánní upínání tlačítka „Domů“ a „Power“, podržte nejméně 15 sekund, dokud se na obrazovce neobjeví značkové logo;
 • Tlačítko pro snížení hlasitosti a „napájení“ je stisknuty do 15 sekund před vzhledem loga Apple;
 • Klepněte a okamžitě uvolní tlačítko Přidání a zvedání hlasitosti, po kterém potřebujete k upnutí bočního tlačítka při podržení po dobu 15 sekund před zobrazením loga na obrazovce

Nucený restart, ve většině případů pomáhá zbavit se selhání. Je důležité si pamatovat, jaké kroky je třeba podniknout. Tato volba je pro telefon plně bezpečná.

Použijte iTunes

Pokud je ztráta dat z telefonu na posledním místě nebo dříve, bylo provedeno jejich zálohování, iTunes může pomoci s rozlišením „černé obrazovky“ na iPhone.

 • Aplikace běží na osobním / notebooku na osobním počítači a připojte mobilní zařízení k němu přes kabel USB;
 • Po zobrazení zařízení proveďte zálohování, uložte nejnovější dodatky;
 • Po dokončení zkontrolujte správnost uložení, s přihlédnutím k datu a čase poslední uložené kopie;
 • Obnovit tovární nastavení se provádí přes menu „Obnovit zařízení“;
 • Chcete-li znovu potvrdit, je stisknuto „Obnovit“, po které program otílí nejnovější verzi IOS a přístroj se automaticky restartuje;
 • Poté můžete telefon nakonfigurovat jako nový a vrátit uložená data do tlačítka „Obnovit z kopie“.

Když se na monitoru zobrazí následující zpráva,

Uživatel by měl vybrat tlačítko „Update“. Bude proveden pokus o přeinstalaci iOS bez vymazání osobních údajů.

Nezasahujte do práce programu. Načítání bude trvat asi 15 minut. Pokud resetujete aktualizaci, přístroj dokončí práci v chybovém režimu.

Použít Tenorshare Reiboot

Pokud hovoříme o této aplikaci, pak se může nazvat jednou z nejvyšší kvality. Jeho hlavní plus je, že je vhodný pro práci s jakýmkoliv softwarem na zařízení Apple.

Aplikace je k dispozici v několika verzích.

První verze je nejlepším volným programem, který vám umožní vyřešit nejběžnější problémy, na které zařízení visí na iTunes a vrátí se do zařízení IOS. Tyto operace jsou prováděny v jednom kliknutí, se zachováním osobních údajů. Není požadováno žádné heslo.

Tenorshare Reiboot Pro pomůže navíc vyřešit následující problémy:

Jinými slovy, program rozhoduje i ty problémy, které by aplikace iTunes mohla vyrovnat. Vše, co bude potřeba udělat, je nahrát a nainstalovat vybraný balíček nejnovější verze tovární firmwaru.

Odstraňování telefonu s pomocí programu v úvahu, bude nutné:

 • Spustit v počítači Poslední pracovní verzi programu, pokud není nainstalován, stáhnout a aktivovat;
 • Připojte zařízení k počítači přes kabel a po rozpoznání klikněte na tlačítko „Opravit operační systém“;
 • Stiskněte „Hluboké zotavení“. Důležité! Při použití této funkce nebudou možné ukládání dat z telefonu;
 • Dále klikněte na tlačítko Start „(Pokud telefon nebyl automaticky rozpoznán, program může požádat o restartování v závislosti na typu);
 • Po rozpoznání zařízení bude vyzváni k výběru nejnovější verzi firmwaru a místo pro dočasné uložení balíčku;
 • Po stisknutí tlačítka „Download“,

Proces stahování bude trvat určitou dobu. Poté musí uživatel kliknout na „opravit nyní“. Po přeinstalaci telefonu se stiskne „Ready“ a výstup z aplikace se provádí.

Obnovujeme pomocí Fonelab ios

Pokud všechny výše uvedené metody nepomohou, můžete se pokusit použít nástroj jiného výrobce. Nejvýkonnější asistent v této situaci je program nazvaný Fonelab ios.

 • Stáhněte a nainstalujte program do počítače;
 • Připojte telefon k počítači;
 • Vyberte „Obnovit iOS“, poté, co software detekuje zařízení;
 • Po odhalování problémů v přístroji, program navrhl kliknutím na tlačítko „Start“, pro spuštění práce a potvrzení informací o telefonu;

Program Fonelab umožňuje přeložit iPhone z režimu DFU, obnovu, logo Apple, režimy sluchátek atd. V normálním pracovním stavu bez ztráty dat.

Použijte Ukeysoft Unlocker pro opravu černé obrazovky obrazovky iPhone

Pokud jde o odemknutí zařízení, Ukeysoft Unlocker. Vynikající nástroje pro odemknutí obrazovky. Ukeysoft Unlocker odemkne různé typy zámku obrazovky, jako jsou 4místné / 6místné heslo, ID obličeje a touch ID. Kromě toho jej můžete použít k resetování iPhone / iPadu bez hesla. Jeho principem je přeložit svůj iPhone do režimu obnovení a znovu načíst příslušný balíček firmwaru, abyste odstranili problém s telefonním systémem. Takže váš telefon funguje znovu. Všechna data však budou vymazána, včetně blokované obrazovky. Nyní zjistěte, jak opravit a odemknout heslo na černé obrazovce iPhone.

Konvenční a jednoduché způsoby, jak vyřešit problém černé obrazovky na iPhone

Jak opravit problém s černou obrazovkou na iPhone? Po zpracování materiálů jsou pro referenci nabízeny následující rozhodnutí. Nejprve zkuste následující bezplatná řešení, ale není nutné, aby byl problém vyřešen. Chcete-li vyřešit 100%, stiskněte tlačítko Tenorshare Reiboot.

Spustit počítač iPhone Reboot

Restartování zařízení je běžnou korekční metodou pro jakýkoliv softwarový problém.

Chcete-li restartovat iPhone 6S, iPhone 6 nebo starší zařízení iOS, stiskněte a podržte tlačítko „Spánek / Probuzení“ a tlačítko „Domovská stránka“ po dobu deseti sekund, a pak počkejte na vzhled loga Apple na obrazovce.

Pro iPhone 7 a iPhone 7 Plus, stiskněte a podržte tlačítka „Sleep / Probuzení“ a „Snížení hlasitosti“ tlačítka po dobu deseti sekund a pak počkejte na vzhled loga Apple na obrazovce.

Pro iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X stiskněte jednou tlačítko „Hlasitost“, stiskněte tlačítko „Snížení hlasitosti“ a nakonec podržte tlačítko Boční (nebo tlačítko „Sleep / Probuzení“) po dobu 10 sekund, dokud neuvidíte logo Apple na obrazovce.

Zařízení se restartuje a zkontroluje, zda černá obrazovka zmizí.

Nabít baterii

Nemyslete si, že tato metoda je směšná, ale ve skutečnosti je baterie pro telefon velmi důležitý. Pokud je iPhone baterie vyčerpána, lidé nevidí indikátor, který označuje, že nabíjí telefon. Zkuste připojit telefon k nejbližšímu výstupu a klepněte na tlačítko „Home“ nebo tlačítko „napájení / spánek“. Pokud je černá obrazovka způsobena nízkou baterií, rozsvítí se obrazovka iPhone a na displeji se zobrazí ikona prázdné baterie.

Obnovení iPhone v iTunes odstranit černou obrazovku

Uživatelé mohou také použít iTunes k řešení problémů s černým obrazovkami iPhone, ale nevýhodou tohoto přístupu je, že všechna data a nastavení budou odstraněny po obnovení v iTunes. Pokud nechcete ztratit data nebo nepohodlně pro zálohování, klepněte zde.

Pokud je telefon iPhone x. Proveďte následující:

Spusťte iTunes v počítači a připojte iPhone k počítači, stiskněte Trust pro důvěřování počítače;

Klikněte na ikonu iPhone a vyberte možnost „Shrnutí“;

Poté vyberte „Obnovit iPhone“ pro obnovení továrního nastavení iPhone.

Pokud vaše zařízení. iPhone 8/8 plus. Proveďte následující:

Připojte telefon na PC / Mac a spusťte iTunes;

Umístěte iPhone 8 / 8P v režimu obnovy;

iTunes automaticky detekují iPhone 8/8 plus a otevře okno. Klikněte na tlačítko „Update“ pro aktualizaci systému IOS.

Pokud váš telefon. iPhone 7/7 / 6s / 6s / 6 / 5s / 5. Proveďte následující:

Otevřete iTunes v počítači a připojte iPhone 7/7/6 / 6S / 6 / 5S / 5 s černou obrazovkou do počítače. Pokud je obrazovka iPhone černá a připojena k iTunes, iTunes ji detekují v režimu obnovy a dávají příležitost k jeho obnovení;

Pro spuštění procesu klepněte na tlačítko „Obnovit“;

Po dokončení, pokud uživatelé dříve vytvořili zálohu v iTunes nebo iCloud, iTunes nebo Icloud požádá a zeptejte se, zda uživatelé chtějí obnovit ze zálohy.

Pokud výše popsané metody nemohou problém vyřešit, zkuste použít Reiboot.

Jaká je příčina černé obrazovky iPhone?

Chcete-li opravit obrazovku černé smrti iPhone, je velmi důležité určit příčinu obrazovky černé iPhone. Problém s vybavením nebo softwarem?

Pokud jste nedávno upustili telefon nebo se dostal do vody, na vašem iPhone může být černá obrazovka smrti kvůli problémům s vybavením. Vzhledem k fyzickým účinkům může LCD kabel spadat, což povede k vzhledu černé obrazovky. V tomto případě byste měli jít do Apple Store opravit černou obrazovku iPhone přímo.

Zaměřujeme se na problém se softwarem, existuje několik hlavních důvodů pro vzhled černé obrazovky iPhone, který uvádíme níže.

 • Baterie telefonu je vybitá.
 • Nestabilní aktualizace IOS nebo firmware.
 • Zařízení je ovlivněno škodlivým.
 • Aplikace se nezdaří.
 • Selhání systému, selhání vězení hack.

Zde je několik bypassových cest pro opravu černé obrazovky smrti iPhone.

Opravte černou obrazovku na iPhone pomocí Tenorshare Reiboot

Velmi kvalitní aplikace. Plně kompatibilní s nejnovějšími verzemi iPhone 13/13 Pro a IOS 15. Aplikace je k dispozici ve dvou verzích: „Tenorshare Reiboot“ a „Tenorshare Reiboot Pro“.

Tenorshare Reiboot je nejlepší volný program, který vám umožní vyřešit nejčastější problémy, například visí na iTunes (přihlašte se do režimu obnovy) a vraťte se do zařízení iOS („Ukončit režim obnovení“). Tyto operace jsou doslova v jednom kliknutí s ochranou osobních údajů a bez požadavku hesla. Tenorshare Reiboot Pro navíc řeší problém černé (modré, zmrazené a t.D.) Obrazovka a osvícení na logu, reset a odemykání a více než 50 krizových případů, s nimiž se i iTunes nevyrovnávají. To se provádí bez nutnosti znalosti hesla pohodlným stahováním a instalací vybraného balíčku nejnovější verze tovární firmwaru („opravit režim operačního systému). Bohužel v některých kritických případech mohou být nejnovější údaje ztraceny. Takže odstranit černou obrazovku:

Musíte stáhnout a nainstalovat nejnovější verzi programu v počítači. Spusťte program a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Po rozpoznání zařízení klepněte na tlačítko „Start“.

V tomto režimu klikněte na „Deep Repair“. Všimněte si, že v této funkci, která se používá výhradně v obtížných situacích, úspora údajů není možná.

Klikněte na „Deep Repair“. V případě, že iPhone není automaticky rozpoznán, program může požádat o restartování gadgetu podle pokynů v závislosti na typu zařízení.

Po rozpoznání zařízení bude navrženo vybrat verzi firmwaru (ve výchozím nastavení. nejnovější dostupné na oficiálních webových stránkách Apple), stejně jako místo dočasného uloženého balíčku. Můžete zadat verzi již k dispozici v tomto počítači. Po výběru klepněte na tlačítko Stáhnout „.

Stahování bude trvat nějakou dobu, pak použijte „opravit nyní“.

Po přeinstalaci gadgetu klepněte na tlačítko Dokončit a ukončete aplikaci.

Nyní je váš iPhone připraven k práci. V přítomnosti zálohování můžete vrátit obsah uložený v něm.

Výsledek: Pokud je práce smartphonu obnovena, uvědomte si, že současný provoz obou funkcí se může vyrovnat s efektem černé obrazovky:

„Nastavení“ „Obrazovka a jas“ „Zvyšování aktivace“;

„Nastavení“ „Hlavní“ univerzální přístup „“ Home „“ Otevření, připevnění prstu „.

Vyberte si jednu možnost a možná se vyhnete opakováním problémů.

Pokud jste nepomohli a program Tenorshare Reiboot Pro, pak zůstane doporučeno kontaktovat nejbližší servisní středisko Apple. Jakmile není možné vyřešit problém černé obrazovky programátorů, to znamená pravděpodobnost poruchy hardwaru smartphonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS