iPhone se posadil na nulu a nezapne se. Možnosti řešení

iPhone kompletně vypuštěn a nezapne se nabíjení toho, co dělat?

Jak pravděpodobně víte, iPhone a iPad neopustili nebe k nám a z „garáže práce“. Proto jako veškerý materiál v tomto světě tyto miniaplikace nejsou dokonalí v jejich podstatě a mohou být buggy a pověsit. Pokud se váš iPhone náhle přestal zapnout. máš na správném místě.

V tomto článku zvážíme nejběžnější problémy, ve kterých iPhone nezapne a pokusí se najít řešení pro každého z nich. Nyní přestaň panice a relaxovat teď jsme všichni namočení.

Pokud jste upustil svůj iPad ze 14. patře, nebo byl naplněn iPhone s džíny, tento článek je nepravděpodobné, že vám pomůže. Tady a tak by mělo být jasné, že zařízení je docela vážné poškození. V takové situaci je lepší nehodit, proč se iPhone nezapne, a neprodleně se obraťte na servisní středisko.

 • Pokud se stále utopíte iPhone na záchodě. přečtěte si tento článek
 • Musíte odemknout iPhone nebo bypass aktivační zámek. přečtěte si tento článek
 • iPhone visel na obrazovce „Snímek na upgrade“. přečtěte si tento článek
 • Nevíte, jak restartovat iPhone?. Přečtěte si tento článek

Předpokládejme, že neznáte důvod, proč se váš iPhone přestal zapnout. Pak pojďme navigovat sympatie předložené vaším zařízením a pak se rozhodnout, co lze provést v každém jako.

Ve skutečnosti zde je nejčastější příznaky problému iPhone:

 • Neustále černá obrazovka
 • Visel aplikaci
 • iPhone nereaguje na tiskový tisk
 • Apple je na obrazovce neustále svítí
 • IPhone je velmi horký

Pojďme zvážit každého z důvodů pro více informací, stejně jako seznam možných kroků a řešení pro zapnutí iPhone.

Tipy ukládání peněz na opravu iPhone 13 se nezapne

Zde jsou některé rady pro uložení peněz, které pomohou vyřešit problém „iPhone 13 se nezapne“.

Nabijte svůj iPhone 13

Pokud vaše iPhone baterie vidí, telefon se nezapne. Ačkoli telefon zobrazuje nízkou úroveň baterie, nebudete moci upozornit, pokud telefon nepoužíváte.

V této situaci může být vybitá baterie možným důvodem, proč je váš telefon mrtvý a nezapne se. Tak, vezměte nabíječku a připojte telefon. Po připojení nabíječky do výstupu nechte telefon za půl hodiny. Neočekávejte telefon bezprostředně po připojení k nabíječce.

Kromě toho se ujistěte, že nabíječka není přerušena. Kromě toho se ujistěte, že kabel nebo nabíječ je v dobrém stavu.

Jednoduchý restart / nucený restart iPhone 13

Můžete vyzkoušet jednoduchý restart nebo nucený restart, abyste vyřešili problém, když se iPhone nezapne. Níže je postup pro nucený restart iPhone:

Pokračujte v stisknutí těchto tlačítek, dokud neuvidíte logo Apple na obrazovce telefonu. Pokud se zobrazí logo Apple, znamená to, že váš iPhone se zapne.

Obnovení továrních nastavení přes iTunes (ztráta dat)

IOS zmrazení neumožňuje iPhone zapnout. To je způsobeno poruchou operačního systému. Ve většině případů má být iOS poškozen.

V této situaci nejlepší způsob, jak vyřešit problém „iPhone 13, se nezapne„. Toto je obnoveno tovární nastavení zařízení. Chcete-li provést tento úkol, potřebujete přístup k iTunes prostřednictvím zařízení Windows nebo Mac. Postup zahrnuje následující kroky:

 • Připojte iPhone k počítači, který spustí iTunes.
 • Poté iTunes automaticky určí vaše zařízení v režimu obnovení.
 • Další, iTunes bude diagnostikovat problém a nabídnout buď aktualizaci nebo obnovení továrního nastavení.

Vzhledem k tomu, že potřebujete obnovit svůj iPhone, vyberte možnost „Obnovit“.

Během tohoto procesu ztratíte data dříve uložená v zařízení. Ve skutečnosti to není ztráta, protože jinak nebudete mít přístup k těmto údajům, protože zařízení nezahrnuje.

Co dělat, pokud je iPhone X / 8/8 Plus vypuštěn a nezapne se?

Takže první věc, kterou potřebujete udělat, je najít důvod, proč vaše mobilní zařízení iPhone 8 Plus / 8 / X / 7 Plus / 7 / SE / 6S / 6 / 5S / 5 se nezapne. Chcete-li to provést, musíte jej připojit k nabíječce a počkat chvíli. Obvykle po 10-15 minutách se telefon rozsvítí, jakmile minimální baterie přijímá. Pokud iPhone ležel na velmi dlouhou dobu v vypouštěném stavu po dobu několika dnů, pak bude potřebovat více času, aby dohnal logo nabíjení baterie. Pokud se to nestalo, a iPhone se stále nezapne, pak došlo k selhání programu, což způsobilo toto.

Chcete-li eliminovat chybu systému, můžete použít program zdarma Tenorshare Reiboot, který řeší tento a jiný problém s režimem vstupu a výstupu. Podrobný popis, co dělat, pokud byl iPhone vypuštěn a nezapne se, pak:

Stáhnout Tenorshare Reiboot z oficiálních webových stránek Tenorshare. Nainstalujte jej do počítače a spusťte.

Připojte svůj iPhone, který se nezapne pomocí kabelu USB k počítači. Program rozpoznává vaše zařízení.

Nyní klikněte na režim „Přihlášení do režimu obnovení“. Zařízení zadá režim obnovení. logo iTunes a USB kabel se rozsvítí na obrazovce.

Když bude aktivní tlačítko „EXIT Recovery Mode“, klikněte na něj. Zařízení bude restartováno. Po restartování bude váš iPhone připraven pracovat ve stabilním režimu. Selhání programu bude vyloučeno!

Program Tenorshare Reiboot může pomoci nejen, pokud je váš iPhone 8 vypuštěn a nezapne se. Tento nástroj může řešit další běžné problémy s zařízeními iOS: Po aktualizaci IOS 11, iPhone visel na logu Apple, iPhone visel na černé obrazovce, modrá obrazovka smrti, telefon je neustále restartován, iPhone obrazovka neodpovídá uživateli a další.

Utility Tenorshare Reiboot lze nainstalovat na platformě Windows nebo na Mac. Program je k dispozici ke stažení zdarma.

Ceny pro služby pro opravu iPhone

Hlavní věc není panice a nesnažte se přístroj rozebrat. Chcete-li spustit, zkontrolujte, zda je nabíječka nakonfigurována připojením k jinému smartphonu. Pokud je zařízení účtováno jako obvykle, s největší pravděpodobností je čas vyměnit baterii na iPhone. To lze provést pouze v servisní dílně, protože design Apple Smartphone je nespecifikovaný.

Pokud při připojení nabíječky na obrazovce se zobrazí ikona baterie, ale gadget není účtován a nezapne se důvod, proč může být v zavěšení IOS. To se děje s hlubokým vybitím baterie. Chcete-li tento problém vyřešit, vložte zařízení pro nabíjení po dobu 6-8 hodin a zkuste jej povolit. S úspěšným spuštěním smartphonu sledujte, jak dlouho udržuje nabití baterie.

Další způsob, jak povolit iPhone, je zotavení přes režim DFU. Chcete-li to provést, připojte telefon k počítači, přejděte do iTunes a klepněte na tlačítko „Obnovit“. Ve většině případů tento postup pomáhá zapnout zařízení.

Pokud všechny výše uvedené metody nepomohly, kontaktujte servisní středisko pro diagnostiku. V REM-iPhone centra diagnostika jsou zdarma.

Příčiny

K nejběžnějším důvodům, že iPhone 6 se nezapne po vypuštění, selže v režimu napájení, rozpad mikrokontroléru nebo chyby. Maltacky související s vnitřními částmi a „hardwarem“ by měly být svěřeny odborníkům. Selhání v programu může být odstraněno nezávisle.

IPhone 6 skončil nabíjení a nezapne se

Pokud je-li připojen k nabíjení, váš smartphone neodpovídá na začlenění, došlo k hlubokému vybití nebo problém na úrovni operačního systému. S hlubokým vypouštěním musí být iPhone 6 provedeno níže:

Když bude logo Apple rozsvíceno na displeji, musíte uvolnit klíče;

Pokud se smartphone nezavírá;

Pokud iPhone 6 nezapne po mrazu, co dělat pro uživatele:

Jděte do teplé místnosti a nechte telefon po dobu 30 minut;

iphone, nezapne, řešení

Poté můžete připojit iPhone 6 do sítě.

Apple Electronics pracuje špatně při negativních teplotách. Dlouhý pobyt v mrazu může způsobit úplné vybití zařízení.

iPhone 6 nenabíjejí a nezapne se

Žádné nabíjení způsobené několika faktory: členění baterie, rozbitý regulátor výkonu / náboj nebo non-originální drát nebo napájecí adaptér. Nejprve musíte zkontrolovat kabel. Nemělo by mít poruchy fade a integrity. Měli byste se také ujistit, že původní drát se používá. Pokud je přídavná nabíječka, musíte se připojit k IPHONE 6. Pokud telefon začal účtovat, starý kabel je rozbitý.

Pokud náhrada drátu nepomůže, rozbití je způsobeno baterií nebo regulátorem. Tyto údaje se mění pouze ve službě.

Náhradní ceny baterie:

iPhone nabíjení a nezapne se

Hlavním důvodem, proč iPhone 6 se po nabíjení nezapne, je baterie. Problém může být způsoben hlubokým vypouštěním, pokud iPhone 6 se nezapne po dlouhém nepoužívání. Chyba můžete opravit několika způsoby:

Zvedněte úroveň náboje na spodní prahovou hodnotu. Chcete-li to provést, připojte iPhone 6 do sítě o 6-10 hodin pro obnovení poplatku. Pak se můžete pokusit zapnout smartphone.

Pokud předchozí způsob nepomůže, musíte změnit nabíjení a připojit telefon k napájení.

Přihlaste se režim DFU. Chcete-li to udělat, musíte účtovat smartphone 6-8 hodin. V počítači byste měli nainstalovat iTunes a otevřít stažený program. iPhone 6 Odstranit s nabíjením a připojit k počítači podržením tlačítek napájení a domá. Potom musíte uvolnit tlačítko napájení a podržením klávesy „Home“ na dalších 15 sekund. Na obrazovce by měl být zobrazen upozornění signalizující připravenost smartphonu k obnovení. Je třeba stisknout „obnovení“ a počkat na konec procesu. Poté, co můžete zapnout iPhone 6.

Když se telefon zapnul, musíte ho sledovat. Pokud nabíjení končí rychle, musíte měnit baterii. Měli byste také ověřit, zda je použit původní napájecí kabel. Nabíječky ne z Apple mohou být navrženy pro další proudovou sílu, která negativně ovlivňuje iPhone 6.

Selhání programu

Pokud v programu obvykle svítí pouze jablko a zařízení samo o sobě neodpovídá na začlenění. Pak musíte držet nucený restart. Chcete-li to udělat, držte se domů a moc.

Příčiny

Nejčastějším důvodům, že iPhone X se nezapne po vypuštění, se nezdařilo ve schématu napájení, rozpad mikrokontroléru nebo chyby. Maltacky související s vnitřními částmi a „hardwarem“ by měly být svěřeny odborníkům. Selhání v programu může být odstraněno nezávisle.

IPhone x ukončeno nabíjení a nezapne se

Pokud je-li připojen k nabíjení, váš smartphone neodpovídá na začlenění, došlo k hlubokému vybití nebo problém na úrovni operačního systému. S hlubokým vypouštěním iPhone X musíte provést níže uvedené akce:

Když bude logo Apple rozsvíceno na displeji, musíte uvolnit klíče;

Pokud se smartphone nezavírá;

Pokud iPhone X se nezapne po mrazu, co dělat uživateli:

Jděte do teplé místnosti a nechte telefon po dobu 30 minut;

Poté můžete připojit iPhone X do sítě.

Apple Electronics pracuje špatně při negativních teplotách. Dlouhý pobyt v mrazu může způsobit úplné vybití zařízení.

iPhone X není nabíjení a nezapne se

Žádné nabíjení způsobené několika faktory: členění baterie, rozbitý regulátor výkonu / náboj nebo non-originální drát nebo napájecí adaptér. Nejprve musíte zkontrolovat kabel. Nemělo by mít poruchy fade a integrity. Měli byste se také ujistit, že původní drát se používá. Pokud je přídavná nabíječka, musíte připojit iPhone X. Pokud telefon začal účtovat, starý kabel je rozbitý.

Pokud náhrada drátu nepomůže, rozbití je způsobeno baterií nebo regulátorem. Tyto údaje se mění pouze ve službě.

Náhradní ceny baterie:

iPhone nabíjení a nezapne se

Hlavním důvodem, proč iPhone X se nezapne po nabíjení je baterie. Problém může být způsoben hlubokým výbojem, pokud iPhone X se nezapne po dlouhém nepoužívání. Chyba můžete opravit několika způsoby:

Zvedněte úroveň náboje na spodní prahovou hodnotu. Chcete-li to provést, připojte iPhone X do sítě o 6-10 hodin pro obnovení poplatku. Pak se můžete pokusit zapnout smartphone.

Pokud předchozí způsob nepomůže, musíte změnit nabíjení a připojit telefon k napájení.

Přihlaste se režim DFU. Chcete-li to udělat, musíte účtovat smartphone 6-8 hodin. V počítači byste měli nainstalovat iTunes a otevřít stažený program. iPhone x Odstranit s nabíjením a připojit k počítači podržením tlačítek napájení a domá. Potom musíte uvolnit tlačítko napájení a podržením klávesy „Home“ na dalších 15 sekund. Na obrazovce by měl být zobrazen upozornění signalizující připravenost smartphonu k obnovení. Je třeba stisknout „obnovení“ a počkat na konec procesu. Po zapnutí iPhone X.

Když se telefon zapnul, musíte ho sledovat. Pokud nabíjení končí rychle, musíte měnit baterii. Měli byste také ověřit, zda je použit původní napájecí kabel. Nabíječky ne z Apple mohou být navrženy pro další proudovou sílu, která negativně ovlivňuje iPhone X.

Selhání programu

Pokud v programu obvykle svítí pouze jablko a zařízení samo o sobě neodpovídá na začlenění. Pak musíte držet nucený restart. Chcete-li to udělat, držte se domů a moc.

Příčiny

K nejběžnějším důvodům, že iPhone se nezapne po vypuštění, selže v režimu napájení, rozpad mikrokontroléru nebo chyby. Maltacky související s vnitřními částmi a „hardwarem“ by měly být svěřeny odborníkům. Selhání v programu může být odstraněno nezávisle.

IPhone dokončila nabíjení a nezapne se

Pokud je-li připojen k nabíjení, váš smartphone neodpovídá na začlenění, došlo k hlubokému vybití nebo problém na úrovni operačního systému. S hlubokým výtokem musí být iPhone proveden níže:

Když bude na displeji osvětleno logo společnosti Apple. Musíte uvolnit klíče;

Pokud se smartphone nezavírá;

Pokud iPhone nezapne po mrazu, co dělat pro uživatele:

Jděte do teplé místnosti a nechte telefon po dobu 30 minut;

Poté můžete připojit iPhone do sítě.

Apple Electronics pracuje špatně při negativních teplotách. Dlouhý pobyt v mrazu může způsobit úplné vybití zařízení.

iPhone není nabíjení a nezapne se

Žádné nabíjení způsobené několika faktory: členění baterie, rozbitý regulátor výkonu / náboj nebo non-originální drát nebo napájecí adaptér. Nejprve musíte zkontrolovat kabel. Nemělo by mít poruchy fade a integrity. Měli byste se také ujistit, že původní drát se používá. Pokud je přídavná nabíječka, musíte k němu připojit iPhone. Pokud telefon začal účtovat, starý kabel je rozbitý.

Pokud náhrada drátu nepomůže, rozbití je způsobeno baterií nebo regulátorem. Tyto údaje se mění pouze ve službě.

Náhradní ceny baterie:

iPhone nabíjení a nezapne se

Hlavním důvodem, proč se iPhone nezapne po nabíjení je baterie. Problém může být způsoben hlubokým vypouštěním, pokud iPhone se po dlouhém nepoužívání nezapne. Chyba můžete opravit několika způsoby:

Zvedněte úroveň náboje na spodní prahovou hodnotu. Chcete-li to provést, připojte iPhone do sítě o 6-10 hodin pro obnovení poplatku. Pak se můžete pokusit zapnout smartphone.

Pokud předchozí způsob nepomůže, musíte změnit nabíjení a připojit telefon k napájení.

Přihlaste se režim DFU. Chcete-li to udělat, musíte účtovat smartphone 6-8 hodin. V počítači byste měli nainstalovat iTunes a otevřít stažený program. iPhone odstranit s nabíjením a připojit k počítači podržením tlačítek napájení a domá. Potom musíte uvolnit tlačítko napájení a podržením klávesy „Home“ na dalších 15 sekund. Na obrazovce by měl být zobrazen upozornění signalizující připravenost smartphonu k obnovení. Je třeba stisknout „obnovení“ a počkat na konec procesu. Poté, co se můžete zapnout iPhone.

Když se telefon zapnul, musíte ho sledovat. Pokud nabíjení končí rychle, musíte měnit baterii. Měli byste také ověřit, zda je použit původní napájecí kabel. Nabíječky ne z Apple mohou být navrženy pro další proudovou sílu, která negativně ovlivňuje iPhone.

Selhání programu

Pokud v programu obvykle svítí pouze jablko a zařízení samo o sobě neodpovídá na začlenění. Pak musíte držet nucený restart. Chcete-li to udělat, držte se domů a moc.

Zkontrolujte nabíječku

Vaše gadget hlásí, že existuje poplatek, ale nelze zapnout? Podstatou problému je někdy ve sníženém nabíjecím proudu. Výsledkem je, že baterie, která byla vybitá, není schopna skóre správného množství energie, která bude dostačující pro telefon začít fungovat. Samozřejmě nebudete moci měřit nabíjecí proud pomocí multimetru. Ale můžete použít servisní nabíjení pro kontrolu. Pro tohle:

Ráno se snaží povolit našemu telefonu. Pokud dokonale vyrostl a začal fungovat, budete muset koupit nové nabíjení. Kromě toho musíte zkontrolovat, jak se nabitá baterie bude chovat během dne. Pokud začne rychle propustit, pak považujeme náš gadget do workshopu a změňte baterii.

Chci poznamenat, že takové potíže s nábojem baterie se často vyskytují, když získáte falešné nabíječky, které nevytvořily neznámé mistry. Aby se zabránilo takovým problémům, musíte použít pouze nativní nabíjení vytvořené společností Apple.

Pokud byl iPhone vypuštěn a nezapne se při nabíjení, stojí za to identifikovat. to je způsobeno úplným vypouštěním nebo selháním softwaru a vyřešit vhodný způsob. Pokud je důvod jiný, musíte kontaktovat servisní středisko pro pomoc.

Odstraňte chybu „mimo rozsah“, když spustíte hru

Někdy může uživatel setkat s oznámením „mimo rozsah“, když začnete hru. Jak to opravit a proč se tato chyba objevila, přečtěte si v tomto článku.

Vytvoření databáze v MS Access 2007: Krok za krokem

V moderním světě potřebujete nástroje, které by bylo dovoleno ukládat, systematizovat a zpracovávat velké množství informací, s nimiž je obtížné pracovat v aplikaci Excel nebo Word. Podobné sklady se používají.

Jak hodit fotografii z iPhone do počítače

V Apple se pokusil zavřít operační systém z intervence od uživatele, který to učinil nejbezpečnější OS, ale zároveň způsobil.

‚Data-Post_ID = „29185“ Data-user_id = „0“ Data-IS_NEED_LOGGED = „0“ Data-IS_NEED_LOGGED = „0“ Data-Lang = „EN“ Data-Decom_Comment_Single_translate = „Komentář“ Data-Decomment_Comment_twice_translate = „Komentáře“ Data-Data-Decom_Comment_plural_translate = „Komentáře“ \ t Data-Multiple_Vote = „1“ Data-Text_Lang_Comment_deleted = ‚Komentář Remote‘ Data-Text_lang_edited = „Upraveno v“ Data-Text_lang_delete = „Smazat“ Data-Text_lang_Not_zero = „není null“ Data-text_lang_required = „Toto je povinné pole.“Data-Text_lang_Checked =“ Označte jeden z položek „Data-Text_Lang_Completed =“ Provoz Dokončeno „Data-Text_lang_Items_deleted =“ Objekty byly odstraněny „Data-Text_lang_Close =“ Zavřít „Data-Text_lang_Loading =“ Stáhnout. „

iphone, nezapne, řešení
| Denial of responsibility | Contacts |RSS