iphone se změní na jablko a vypne se. Porucha hlavního mikroobvodu

Co když iPhone zavěsil na „Apple

Každá technologie uživatele Apple se může setkat se situací, kdy gadget visí na bílé obrazovce s logem Apple. To se stává zřídka, ale stále se to stane. Naštěstí je často možné vyřešit problém sami, aniž byste odkazovali na servisní středisko. Řekněte určitým způsobem.

Osvícení Apple Smartphony se dějí z různých důvodů. Systémová chyba je obvykle na vině, v důsledku kterého zařízení nemůže odkazovat na procesor, zkontrolujte paměť a další komponenty. Nejčastěji se vyskytne při instalaci nového firmwaru, vrácení staré verze dat iOS nebo obnovení ze zálohy. Někdy gadget zamrzne při připojení k PC nebo neúspěšným útěkám.

Také selhání může vzniknout v důsledku problémů s hardwarem. vodou, poruchy baterie nebo poškození způsobené kapkou. V takových případech musíte kontaktovat servisní středisko.

Pojďme zvážit populární řešení pro opravu bílé obrazovky iPhone.

iPhone nebo iPad visel, nezapne se a neodpovídá na tlačítka (může být černá obrazovka)

Běžný problém. Plně nabitý iPhone (iPad) dokončeno (program visel) nebo se vypnul vůbec. Stisknutím tlačítka na obrazovce nebo boku, bohužel pro nic zapnuto a nespouštějte zařízení.

Neboj se! V 99% se nestalo nic strašného, ​​smartphone se automaticky přepínal na tzv. „Save režim“, to se stane, v případě, že jste velmi zřídka restartovat zařízení.

Je třeba poznamenat, že v závislosti na zařízení se mohou lišit metody resuscitace. Tak.

Proč iPhone spontánně vypne (vypne se, restartuje)

Problémy s akumulátorem

Demontáž IFIXIT iPhone 7 Plus

Stejně jako jakákoliv jiná moderní baterie má iPhone baterie omezený zdroj. po každém 500 nabíjení / výbojkových cyklech se sníží o cca 15-20% (podrobně o nabíjecích cyklech jsme zde napsali). Čím větší je baterie vyčerpaná, tím vyšší je pravděpodobnost spontánního vypnutí smartphonu již 20-30%.

Proč v chladném nebo při teplotě u nulu iPhone vypne nebo rychle sedí baterii?

Apple nedoporučuje používat iPhone při okolní teplotě pod 0 stupňů (detail). Hliník, ze kterého je provedena hlavní část pouzdra, má vysokou tepelnou vodivost, která zase vede k ochlazení baterie a zahuštění elektrolytu.

V důsledku toho může smartphone začít „pájení“ nebo jednoduše vypnout. Stojí za zmínku, že zmrazené zařízení by se nemělo okamžitě připojit k napájení, je nutné jej předehřívat při teplotě místnosti.

Metoda pro nové verze iPhone 7 / iPhone 7 Smartphone Plus

Možnost začlenění nových jablek smartphonů, iPhone 7 a iPhone 7 Plus. S nízkým odlišným od univerzální metody. Důvodem je skutečnost, že „sedm“ namísto mechanického tlačítka je postaven dotykový klíč „Home“. Současně stiskněte a podržením tlačítek „Zapnutí“ a tlačítka hlasitosti po dobu 10 až 20 sekund, uživatel používá režim probuzení speciálního telefonu. Na displeji se zobrazí logo společnosti a zařízení se spustí v normálním režimu.

Mobilní gadget může docela často viset při práci jako jeden z programů, které způsobily selhání systému IOS. V tomto případě tlačítka nefungují a je nutná analogicky s předchozím situací pro zahájení procesu nuceného restartování telefonu.

Tyto příklady neustále vyplývají s většinou zařízením výrobce. Seznam pokynů řeší ohromující číslo, ale pokud nemáte štěstí, a přístroj stále nechce načíst, vypadá to, že byste mohli čelit jedné z následujících problémů:

 • Baterie nebo telefonní regulátor (tablet) selhal;
 • Zlomená nabíječka nebo propojovací kabel. V tomto případě je nutné vyměnit poškozený nabíjecí prvek;
 • Ucpaný nebo rozbitý konektor pro připojení kabelu. Chcete-li to provést, vyčistěte konektor;
 • Použití příslušenství a nabíjení bloků z jiných gadgetů, zařízení nemusí dostat požadovaný výkon. Vyměňte non-originální příslušenství nebo kabel pro nabíjení;
 • Vyřešit hardware a mechanické problémy spojené s nabíjecím prvkem, obraťte se na oficiální servisní středisko;
 • Telefon mohl přeskočit, pokud mají dlouho používat v chladu;
 • Docela většina zařízení může být vadná a nehodí kvalitu výrobků. Vezměte zařízení do obchodu a změňte ji v záruce.

Většina popsaných vad a uvažovaných situací se nemusí projevovat v práci gadgetu. Každý uživatel vpravo osobně rozhodne, jak to udělat v určité situaci.

Kontaktujte Apple

Pokud jste provedli všechny výše uvedené postupy, jsme odstranili všechny možné důvody pro náhlé vypnutí vašeho iPhone i s dostatečnou úrovní nabití na úrovni programu.

To je vše, co můžeme udělat sami. Možná, že vaše zařízení má poškozenou baterii nebo jinou jinou vnitřní elektronickou komponentu. Pokud je váš iPhone asi 3 nebo více než 4 roky, pak je to pravděpodobně, takže tam je (dokonce jsem potkal iPhone 6 s podobnými vadami).

V tomto případě je nejlepší věc, kterou můžete udělat, je zavolat podporu nebo navštívit podporu Apple nebo Apple Store. Pokud je vaše zařízení stále na záruce nebo existuje rozšířená záruka z Apple Care (vždy dobrý nápad), pak může Apple změnit vaše zařízení na nový nebo zaplatíte opravu zařízení.

Kontrola smyček

Vzácné, nicméně, ne méně důležité, důvod může být skutečnost, že vlak odlet z konektoru. Pak musíte provést následující: Musíte se otevřít případ, zkontrolujte, zda všechny položky jsou umístěny na scéně (pro to je dostačující najít obraz správného schématu a odkazovat se na něj).

Pokud ano, doporučuje se provést následující: Take Střídat se začít PRECHELL všechny konektory se smyčkami. Poté, co je nutné pečlivě zavřít případ a zkontrolovat pracovní kapacitu mobilu.

 • IPhone baterie je vybitá a telefon se může zapnout pouze jablko, po kterém se vypne.
 • Operační systém SIRA iOS v iPhone.
 • Nesprávné stažení aktualizace iOS.
 • Selhání operačního systému v důsledku útěkce.
 • Hardwarové problémy v důsledku mechanického poškození.
 • Voda se dostat do iPhone v důsledku uzavření.
 • Tlačítko napájení přestalo pracovat / vypnuto).

Všechny tyto důvody budeme analyzovat a snažit se poskytnout konfiguálně srozumitelné pokyny, abyste mohli opravit iPhone visící na jablku.

iPhone zavěsil na jablko

Pokud je iPhone zavěšen na „Apple“, nezapne se a nereaguje na připojení k počítači nebo restartování, máte dobrou šanci vrátit smartphone k životu sami. Je nejjednodušší udělat to prostřednictvím programu Reiboot, který udělá vše pro vás, ale pokud si přejete, můžete riskovat a pokusit se udělat všechno ručně.

DIY Oprava vás nebude stát nic (s výjimkou pravděpodobných nervů), zatímco pro použití všech možností Reiboot bude muset zaplatit: Licence stojí pouze 1,509, 2,517 nebo 3 021 za měsíc, rok, rok, rok, rok a neomezené použití, díky tomu Dočasná propagace TENORRU30. Dává 30% slevu. Dokonce i maximální verze je stále menší než služba v oficiální službě Apple. kromě toho, pokud vám nepomůžeme, vývojáři jsou připraveni vrátit peníze do 7 dnů ode dne platby.

Co dělat, když se obrazovka s logem nezmizí a iPhone stále nefunguje

Pokud je zařízení restartováno, aktualizujte firmware a dokonce resetování nastavení nepomohlo, problém může souviset s hardwarem. V tomto případě je nejlepší kontaktovat službu specializující se na opravu produktů Apple.

Pokud náhle zhasne iPhone, objevuje se na něm logo a pak se nic nestane, znamená to, že se software něco pokazilo. Příčiny vzhledu obrazovky s logem:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS