iphone spadl do vody nefungují reproduktory. Spadl do vody iPhone – odpojte všechny kabely

Co dělat, když telefon padl do vody a ukazuje sluchátka?

Selhání může nastat z následujících důvodů: telefon byl delší dobu používán a tam byl přehřátí sluchátek ze základní desky byly extrahovány v době vyzvánění melodie, v důsledku toho, že zařízení ještě nemělo čas Vyplňte všechny předchozí procesy a upevněny

 • Navlhčete kus vlny v alkoholovém roztoku a zavádí ho do párátka.
 • Vložte design do konektoru.
 • Udělejte několik pohybů otáčení a vytáhněte párátko. Změnit Vatka.
 • Opakujte druhý krok k úplnému čištění. Je důležité změnit párátko s bavlnou.

Amatérská část. co lze udělat sám, pokud iPhone spadl do vody

Nejnovější modely se mohou pochlubit relativní vodotěsné (může snadno vydržet 30 minut ve vodě v hloubce 1 metrů).

Kromě toho výrobce deklaruje plnou stabilitu prachu, ale to je jen jablečný slib.

Například iPhone 7 popsaný jako vodotěsný neznamená, že ho můžeme bezpečně hodit do bazénu a sledovat ji těsnost.

Tam jsou již desítky lidí, kteří se naučili o nedostatku vodotěsné v něm. Kromě toho oběť nemůže vyžadovat odškodnění od společnosti Apple, která mytí rukou, zrušit záruku v případě utonutí.

Proto stojí za to si zapamatovat několik pravidel, která vás ušetří.

První pomoc: Co můžete udělat sami

Jakmile se iPhone spadl a voda se dostala do ní. okamžitě využila následujících doporučení.

 • Rychle získejte zařízení z vody nebo sněhu, zkuste zabránit problémům.
 • Otřete zařízení suchým měkkým hadříkem ze všech stran: Na pouzdru by neměly být navíc vlhkost.
 • Vypněte iPhone, abyste se vyhnuli dalším problémům: nemělo by jíst z baterie, pokud je zvoleno čipy a kontakty.
 • Vyjměte kartu SIM: Může být velmi poškozena pod vlivem vody, jedinou cestou bude vyměněn.
 • Pokud je to možné, opatrně odstraňte vlhkost z vnějšku konverzačního reproduktoru. Jedná se také o konektor kabelu a sluchátek (ve seniorských modelech).
 • Pokud vidíte kapku kapaliny v malých konektorech. jemně nakloňte iPhone ve směru úniku. Je nemožné tvrdě otřást, t. na. Kapalina se může rozšířit přes přístroj.

Pokud iPhone spadl do vody a poté nefunguje reproduktor po dlouhou dobu. naléhavě kontaktujte servisní středisko k dobrému mistrovi.

Zde vidíte správné metody sušení iPhone po pádu do vody.

Existují situace, kdy smartphone trpí vlhkostí po krátkodobém pobytu v malé hloubce (například spadl do louže). a reproduktor začne pracovat po několika hodinách. Důvody pro obavy mají méně. Pokud není zvuk stále, neodloží návštěvu workshopu.

Historie se sprchou

Jeden uživatel, který vzal svůj iPhone 7 ve sprše, aby poslouchal hudbu, všiml si, že voda padla do dutiny reproduktoru a zkreslil zvuk. Namísto čekání, dokud suší, měl nápad: proč ne vyhazovat vodu se zvukem?

Použití bezplatné aplikace pro iPhone nazvanou Sonic, uživatel dokázal zatlačit vodu z dutiny reproduktoru pomocí stejného konceptu jako Apple Watch Series 2 Reproduktor. Hrát sinusová vlna s určitou frekvencí. v tomto případě 165 Hz. byl schopen vytáhnout vlhkost od reproduktoru. Na základě jeho slov sledoval, jak vodní kapky „vyskočilo z reproduktoru“. Poté stačí otřít reproduktor s ručníkem nebo jiným absorpčním materiálem, odstranění výsledné vody.

Když je iPhone ovlivněn, je vysoce doporučeno navštívit servisní středisko. alespoň pro magisterské diagnostice. Pravděpodobnost je, že důsledky „koupání“ nebudou okamžitě a po několika měsících. opravy úrovně takového rizika. Nahrazení kvalifikované pomoci odborníků „metodami lidí lidí“. s největší pravděpodobností, že jste prostě ublížili.

Pokud se chcete zcela vyhnout vzrušení o skutečnosti, že váš „Apple“ gadget bude trpět vodou, měli byste zakoupit iPhone 6S nebo 7. Obě zařízení jsou v různých míře chráněná před vlhkostí: 6. iPhone klidně spočívá pod vodou 10 minut, 7. není vůbec se bojí tekutin.

Pokud iPhone nalil s vodou. reproduktor nefunguje, musíte naléhavě provést řadu postupů, které prodlouží životnost telefonu. Od jak rychle a správně budete jednat, zdraví vnitřních prvků smartphonu zcela záleží. Kromě oxidačních procesů, iPhone ohrožuje poškození kontaktů a mikroobvodů v důsledku uzávěrů. Voda je bezvadným vodičem elektřiny, takže i několik kapek deště může vést k poruše desky, konektorů a reproduktorů mobilního zařízení.

Specialisté nabízejí řadu akcí, které odstraní vlhkost z iPhone. Jejich včasné provedení zabrání poškození mobilního telefonu. Pokud po samočemí čištění z vody, jsou zvuky stále špatně slyšitelné nebo některé funkce zařízení nefungují, odkazují na kvalifikovaný průvodce.

Siri Team

Pomocí rychlého týmu můžete reprodukovat zvuk určité frekvence.

1) Toto je příkaz třetí strany, což znamená, že musíte povolit instalaci příkazů třetích stran na nastavení příkazu.

2) Nyní stáhněte příkaz Vodní vysunutí. Otevřete tento odkaz iPhone a klepněte na tlačítko Získat zástupce.

3) Příkaz se automaticky otevře v aplikaci Command.

4) Přejděte dolů a klepněte na tlačítko Přidat příkaz.

5) Vyberte kartu Moje příkazy a klikněte na příkaz Vodní vysunutí.

6) Oznámení se zobrazí s možností pro zahájení vody. Klikněte na něj

Slyšíte zvuk pro zatlačení vody z reproduktorů.

Prehistorie

Někdy se probouzí brzy ráno, mám touhu běžet podél řeky na lesních cestách pro nějakou povzbuzující hudbu. Snažím se udržet ve formě, kterou víte, zda si plus mozky myslí lépe a nálada stoupá.

Na Jogs Obvykle beru iPod Nano. Je to světlo a ne tak patrné v kapse krátké. Tak to bylo a ten čas. Světelný sprint pro 3 km, zahřátí, koupání v řece.

Když jsem šel na břeh a dosáhl se za tričko Slyšel jsem „hromadný“. můj iPod šel do krmení ryb. Hloubka byla pouze koleno, ale nemění podstatu.

Rozšíření svého gadgetu z vody, začal jsem se s tím rozloučit. Dlouho mi sloužil a nikdy neuspěl. A já jsem pro to v pochin. A tak špatně se stalo, že jsem vyřešil jakékoli způsoby, jak se pokusit znovu oživit mou pomocnou pomocnici.

Metody obnovy telefonu doma

Pokud přístroj upustil do vody nebo kapek, konektory zaplavily po uvedených akcích budou moci provádět řadu dalších postupů pro obnovu iPhone. To jsou následující metody:

 • Dejte iPhone do kontejneru s rýží
 • Stáhněte si speciální aplikace, které se zvukovým přehráváním, nejen 150 Hz „tlačeno“ voda z konektorů
 • Vyčistěte, co zbývá, aby naše klientské vnitřní prvky a zacházet s nimi antikorozní

dvě metody fungují perfektně, když máte malé zamumlané zařízení. Rýže má dobré absorpční vlastnosti, ale bude to jen absorbovat pouze vodu, která byla.

Teplo z vysoušeče vlasů nebo baterie zrychlí odpařování vody, ale možná možnost uzavření paralelně dorazí. Když je telefon zatažen, a vy jste se otočili do ručníku, pak se obsah vlhkosti zařízení zvýší, což aktivuje korozní procesy.

IPhone Oprava po nekonečnu

Po vyšetření gadgetu, inženýr odhalil zařízení. červený indikátor označuje kapalný hit, v obvyklém stavu je bílý.

Pokud indikátor změnil barvu z bílé na červenou, znamená to, že došlo k kontaktu s vodou

Pak specialista demontoval základní desku a připojil jej k laboratornímu napájení (LBP). byl odhalen problém s spotřeby energie.

Po inflaci začaly problémy s spotřebou energie na primárním výkonu obvodu. při spuštění došlo k cyklickému restartování

Jedním z funkcí iPhone X a novějších smartphonů Apple, základní deska této jednotky je jediný design skládající se ze dvou samostatných dílů, pájených ve formě sandwikariánu. Na vrcholu jsou základní prvky. procesor, paměť, regulátor napájení a tak dále, a na dně. rádiová frekvence, kde modem je umístěn a všechny komponenty zodpovědné za iPhone připojení k síti. Chcete-li problém vyřešit spotřeba energie, inženýr sdílí desku do dvou částí.

Na palubě si můžete všimnout stopy koroze

Horní polovina desky konzumuje

Zkontrolujte spodní stranu desky pro spotřebu primárního řetězce

Další, pomocí mrazu, inženýr provádí vyhledávání vysoce vytápění pro určení prvku selhal.

V tomto případě se zvukový zesilovač v IPhone X selhal. Chcete-li problém vyřešit, specialista demontáž poškozeného prvku a nastaví nový.

Je nutné vyměnit prvek selhal

Vzhledem k tomu, že „sendvič“ deska je uložena s nízkou teplotou s nízkou teplotou, šetří se vyhřívané bez použití termofenů. Tímto způsobem lze vyhnout místnímu přehřátí v důsledku rovnoměrného oteplování.

Po Spika je deska opět kontrolována na LBP bez periferií. ke kontrole spotřeby energie.

Deska začíná normální spotřeba energie

Po instalaci desky v případě, zapněte telefon znovu od napájení.

iphone, spadl, vody, nefungují, všechny

Specialista navíc nahradil vibromotor, který také selhal.

Inženýr staví v opačném pořadí a instaluje ochranné těsnění

Snímač vlhkosti byl také nahrazen, obrazovka zázračně zůstala

Pak se specialista sestavuje zařízení. nyní mohou být znovu použity. Tento iPhone byl renovován zde. Ale lepší, samozřejmě chránit iPhone z vody. Pokud je váš iPhone opravdu velmi dobrý pro vás, neberte si to s vámi v koupeli nebo bazénu. Tyto poněkud sladké minuty stojí sotva projít všemi výše popsanými nepříjemnými postupy. Nicméně, pokud se to nedokázalo vyhnout, specialisté z Apple Pro zpřístupní bezplatnou diagnostiku gadgetu, službu iPhone a rychle nahradí položku za dostupné náklady. A předtím, než jste měli případy vody z vstupu do iPhone? Předat níže uvedený průzkum. naučit se, jak je tento problém relevantní.

iphone, spadl, vody, nefungují, všechny

Pokud telefon upustil, ale neporušil, nemyslím si, že je. Má mnoho jemných složek, které by mohly být poškozeny. Jako výsledek, po chvíli se gadget začne horší. Ale to nejsou všechny typy skrytých škod.

Žádná síť, baterka nefunguje, odjíždí aplikace. na těchto a některých dalších problémech uživatelé iPhone si stěžují velmi často. V článku budeme analyzovat nejoblíbenější z nich a rozhodnout, co s ním lze udělat.

iphone, spadl, vody, nefungují, všechny

iPhone je extrémně zřídka lámání nebo buggy, ale někdy se s ním stávají podivné věci: Například začne publikovat nepochopitelné zvuky. Stíněný baculatý a přišel na to, co je způsobeno tím, jak se s ním vypořádat a proč je v některých případech normální

Po vstupu do vody iPhone se obvykle změní na nový iPhone (nejlépe čerstvé modely) ,

| Denial of responsibility | Contacts |RSS