iphone spadl na podlahu a nezapne se. Jak nebezpečný je pokles v dotykovém telefonu?

Co dělat, když iPhone 13/12 visel na jablko?

Jeden z nejčastějších neúspěchů na iPhone je osvícení na logu Apple. Pokud když zapnete nebo restartujete telefon, na obrazovce se zobrazí bílá ikona Apple a nemění nic, to znamená, že máte přesně situaci. Někteří uživatelé také poznamenávají případy, kdy iPhone 12 visel na jablko s proužkem, jako při instalaci aktualizace systému. Tyto typy chyb mohou nastat v důsledku stahování virového softwaru z důvodu poškozeného aktualizačního souboru pro aplikace nebo iOS, stejně jako po selhání systému. V tomto článku podrobně analyzujeme, co by mělo být provedeno, pokud iPhone 12 visel na Apple, a představte si krok za krokem pokyny pro nejlepší způsoby, jak vyřešit tento problém.

Pokud váš iPhone 12 je visel na jablko a nevypne se, pak se objeví první věc (jako v případě jakéhokoli selhání telefonu). Tato nejjednodušší metoda je často poměrně efektivní a pomáhá řešit malé systémové chyby nebo aplikace. Vzhledem k tomu, že standardní postup vypnutí není možné v tomto případě, budete muset provést tzv. Rigidový počítač iPhone restart pomocí tlačítek umístěných v případě zařízení. Chcete-li provést nucený restart iPhone 12, postupujte takto.

 • Krok 1: Na vašem iPhone stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko hlasitosti.
 • Krok 2: Poté stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko redukce hlasitosti.
 • Krok 3: Další, svorka a podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví logo Apple, pak uvolněte tlačítko boku a počkejte, až telefon stáhne jako obvykle.

Tipy ukládání peněz na opravu iPhone 13 se nezapne

Zde jsou některé rady pro uložení peněz, které pomohou vyřešit problém „iPhone 13 se nezapne“.

Nabijte svůj iPhone 13

Pokud vaše iPhone baterie vidí, telefon se nezapne. Ačkoli telefon zobrazuje nízkou úroveň baterie, nebudete moci upozornit, pokud telefon nepoužíváte.

V této situaci může být vybitá baterie možným důvodem, proč je váš telefon mrtvý a nezapne se. Tak, vezměte nabíječku a připojte telefon. Po připojení nabíječky do výstupu nechte telefon za půl hodiny. Neočekávejte telefon bezprostředně po připojení k nabíječce.

Kromě toho se ujistěte, že nabíječka není přerušena. Kromě toho se ujistěte, že kabel nebo nabíječ je v dobrém stavu.

Jednoduchý restart / nucený restart iPhone 13

Můžete vyzkoušet jednoduchý restart nebo nucený restart, abyste vyřešili problém, když se iPhone nezapne. Níže je postup pro nucený restart iPhone:

Pokračujte v stisknutí těchto tlačítek, dokud neuvidíte logo Apple na obrazovce telefonu. Pokud se zobrazí logo Apple, znamená to, že váš iPhone se zapne.

Obnovení továrních nastavení přes iTunes (ztráta dat)

IOS zmrazení neumožňuje iPhone zapnout. To je způsobeno poruchou operačního systému. Ve většině případů má být iOS poškozen.

V této situaci nejlepší způsob, jak vyřešit problém „iPhone 13, se nezapne“. Toto je obnoveno tovární nastavení zařízení. Chcete-li provést tento úkol, potřebujete přístup k iTunes prostřednictvím zařízení Windows nebo Mac. Postup zahrnuje následující kroky:

 • Připojte iPhone k počítači, který spustí iTunes.
 • Poté iTunes automaticky určí vaše zařízení v režimu obnovení.
 • Další, iTunes bude diagnostikovat problém a nabídnout buď aktualizaci nebo obnovení továrního nastavení.

Vzhledem k tomu, že potřebujete obnovit svůj iPhone, vyberte možnost „Obnovit“.

Během tohoto procesu ztratíte data dříve uložená v zařízení. Ve skutečnosti to není ztráta, protože jinak nebudete mít přístup k těmto údajům, protože zařízení nezahrnuje.

IPhone padl a nezapne: algoritmus pro další akci

iPhone. nejúspěšnější projekt během existence Apple: 70% zisků společnosti obdržel od prodeje smartphonů s „Apple“. Populární zařízení a u Ukrajinců: Podle buněčných operátorů se v zemi podává půl milionu iPhone.

Fatální pád

Uživatelé přitahují status značky, nádhernou grafiku a stylový design smartphonu. Vývojáři argumentují, že se jedná o odolné zařízení, což vede k příkladu parašutisty, poškozeného iPhone z výšky 4000 metrů. Telefon byl nalezen na Zemi: s rozbitým obrazovkou, ale pracující. Bohužel, ne každý vlastník iPhone je tak šťastný: obvykle jeden pád z rukou na pevné podlaze je dost pro smartphone přestat reagovat na vnější podněty. Stroky a mechanické poškození. nejčastější příčiny vypínacích zařízení.

Co se stalo

Cokoliv vedlo k selhání zařízení, první věc je zjistit, který prvek v telefonu selhal.

Odborníci VS-CENTER nazvali následující důvody:

 • Poškození skla a dotykové obrazovky. Někdy rozbitý smartphone funguje, ale pokud zařízení nereaguje na dotek, bude iPhone a Screen Case nahrazen.
 • Deformace sboru: Dents a praskliny na těle zkazí estetiku iPhone a v kombinaci s vypnutím, říkají přítomnost vnitřního poškození.
 • Displej nebo Loop baterie. Můžete zkontrolovat připojení, mírně třepání telefonu: Pokud smartphone pak získal. problém je v crucible smyčky. TRUE, přístroj se může kdykoliv vypnout, takže stále musí pokračovat v provozu.
 • Procesor Breakdown nebo základní deska: Pokud se „mozky“ zařízení selhalo, Shake nebude pomáhat. pouze opravit.
 • Poškozená dráha na čipu.
 • Dotykové tlačítko bylo nasazeno.
 • Rozbitá elektronická řídicí jednotka.
 • Poškozená baterie.

Každý z těchto poruch vyžaduje odvolání na Oficiální servisní středisko Apple. Pokud je poškození zahrnuto v seznamu záručních případů a zařízení je stále na záruce, pak iPhone je pevně nastaven nebo nahrazuje nový.

Společnost „All-Ukrajinian Service Center“ vyrábí iPhone Oprava v Kyjevě, které již ukončily záruku.

poslední pokus

Před přenášením zařízení do služby zkuste spustit zařízení. Chcete-li to provést, stiskněte tlačítko napájení současně a domů. Držte, dokud se telefon nezapne.

Pokud to nefungovalo, připojte smartphone prostřednictvím počítače do iTunes a pokuste se spustit telefon, podle pokynů softwaru.

V případě, kdy smartphone nikdy „přišel k životu,“ pokračujeme v provozu bez váhání.

Rada pro budoucnost: Jak chránit iPhone

Vyhýbání se problémům bude i nadále pomáhat dalším prostředkům ochrany smartphonu, například pouzdro nárazníku. Estetika takové příslušenství nepřidá, ale iPhone ušetří při pádu.

Postarejte se o „Apple“ a iPhone nebude dávat důvody pro smutek!

Můj telefon padl a nezapne se. Co dělat, když telefon padl na podlahu a nezapne se?

Nejhorší věc, která se může stát telefonem po snadném pádu, je rozbít stopu uprostřed desky.

Toto členění je opraveno, obvykle pouze výměna celé telefonní tabule, která může být ve skutečnosti srovnána k nákupu nového telefonu. Ze starého telefonu je pouze případ, obrazovka, smyčky a mikrofonní reproduktory. Ale to je ziskové, t.na. Některé modely mají hlavní náklady telefonu se zeptá na obrazovku. Existují však výjimky, některé desky se jim podaří obnovit.

Na externích funkcích je velmi obtížné určit takový členění.

iphone, spadl, podlahu, nezapne, telefonu

Méně hrozné, které se může stát telefonem na lehkém podzimu. je porazit nějakou mikroobúru, který není dost v telefonu, z procesoru, flash disky, regulátory napájení, rádiových rekordérů a vysokofrekvenčních čipů, které jsou odpovědné komunikující telefon s sítí.

V tomto případě je hlavní obtížnost najít to, co konkrétně bojovalo, co mikroobvod.

Externí značky, které s telefonem.

Bez telefonu bez rukou. Toto prohlášení se stále více stává veletrhem pro moderní osobu. Dekada jsme mohli udělat pouze ve stacionárních telefonech. „Minulé století!“- Mnoho myšlenek. Ale to je, milí čtenáři. Dnes ve století číslo 21, člověče a mobilního telefonu. neoddělitelné věci. Promluvme si o tom, co dělat, pokud váš malý přítel odmítne pracovat. Co dělat, pokud se telefon nezapne? Tak:

Telefon se nezapne! SOS!

Hlavní věc, milí čtenáři, bez paniky. Příběhy Znáte hmotnost případů, kdy konkrétní jedinec právě zapomněl účtovat telefon, který se nezapnul kvůli malému náboji baterií. Proto před nákupem nového připojovacího nástroje zkontrolujte, zda telefon může jednoduše ztratit energii a je třeba jej nabít.

Předpokládejme, že telefon byl po dlouhou dobu účtován, ale nikdy se nezapnul. Zde může být různé možnosti. První způsob, jak vyřešit problém, je odstranit.

Nouzová pomoc, co dělat, pokud sluchátka byly připojeny k telefonu nebo on účtoval? Problémy, které mohou nastat po telefonu dostat do vodního lidového suchého sušení mobilního telefonu, pokud byla voda solená? Co můžu dělat?

Mobilní telefon je teď vůbec, a pravděpodobně ho mnozí upustili do vody, kůlního čaje, šťávy nebo kávu. Ale ne každý může přesně odpovědět, co dělat, když telefon spadl do vody. A mimochodem je to právě první minuty po incidentu a rozhodne, zda zařízení obdrží druhý život nebo se nikdy nezapne.

Nouzová pomoc

Okamžitě řekněte, že množství tekutiny nemá zvláštní význam. Někdy je dostačující dát telefon na mokré podlahy a přestane fungovat a některá zařízení i po koupeli bez selhání, ale druhá možnost je vzácná. Jak jednat správně, pokud váš telefon padl do lázně, umyvadla nebo jakékoliv nádoby na vodu?

Okamžitě si to z.

Otázka o LG Optimus L4 II E440 Host Zeptal se 12.06.2014 13:23 Přidat odpověď

Co dělat, když telefon padl na podlahu a nezapne se? spadl na podlahu a nezapne se, ale reaguje na nabíjení zařízení, a pokud se připojujete k počítači přes kabel USB, ukazuje, že telefon se nabíjí.

Více o tomto telefonu: Odpovědi (20) Woolfy34 Funkce Odpovědi LG Optimus L4 II E440 20.06.2014 04:06

S největší pravděpodobností jste poškodili tlačítko napájení telefonu nebo tlačítko (pusher) nebo samotné plastové tlačítko. spustit telefon musí být rozebrán. protože pokud problém v plastovém tlačítku je snadné zavést. po kterém telefonu bude Pokračujte v práci. v případě, že Pusher potřebuje posunovač. pro tlačná čerpadla.

Proč se telefon nezapne?

Představte si, že život moderního člověka bez mobilního telefonu je nemožný. Navzdory množství prostředků pro komunikaci a komunikaci je tento malý asistent stále na prvním místě. Telefon se stal jako pokračování ruky a jeho nepřítomnost způsobuje nepohodlí a nejistotu. najednou někdo volá nebo napíše, zatímco majitel ztratil bdělost? Někteří obzvláště fanatičtí uživatelé se dokonce pohybují kolem bytu s přístrojem. to jak v kuchyni, tak v koupelně, a pod polštářem. Můžete jen hádat, jaký zklamání je všeobecné, pokud telefon vypnul a nezapne se. Jaké jsou důvody pro takové potíže? A co dělat, pokud mluvíme o novém smartphonu? Nepanikař.

Neubližovat!

Pokusy o okamžité demontáže telefonu a zkontrolovat, „Co je tam uvnitř“, může být destruktivní pro křehké zařízení. Mít speciální znalosti, pochopit strukturu žetonů a nepochopitelných částí.

Absence jakékoli reakce z milovaného gadgetu může učinit, aby to vše zaujalo. Pokud jde o drahý nebyl telefon, bohužel není nezranitelný a věčný. Pokud se zařízení zastavilo zapnutí, musíte se pokusit navázat příčinu a pokusit se jej odstranit. Problémy mohou být hardware a software.

Základní hardwarové chyby

Jeden z nejčastějších příčin výstupu z všech telefonů je pád. Někdy je poměrně jednoduché upustit zařízení na podlahu, takže přestane předkládat známky života. Pokud váš oblíbený smartphone se nezapne přesně po pádu, nebude možné s tímto důvodem vyrovnat bez přítomnosti schopností opravy mobilních telefonů. Je lepší kontaktovat úředník

Padlý telefon. co dělat? „Mobilní telefon se rozbil?

Toto členění je opraveno, obvykle pouze výměna celé telefonní tabule, která může být ve skutečnosti srovnána k nákupu nového telefonu. Ze starého telefonu je pouze případ, obrazovka, smyčky a mikrofonní reproduktory. Ale to je ziskové, t.na. Některé modely mají hlavní náklady telefonu se zeptá na obrazovku. Existují však výjimky, některé desky se jim podaří obnovit.

Na externích funkcích je velmi obtížné určit takový členění.

 • Méně hrozné, které se může stát telefonem na lehkém podzimu. je porazit nějakou mikroobúru, který není dost v telefonu, z procesoru, flash disky, regulátory napájení, rádiových rekordérů a vysokofrekvenčních čipů, které jsou odpovědné komunikující telefon s sítí.

V tomto případě je hlavní obtížnost najít to, co konkrétně bojovalo, co mikroobvod.

Externí značky, že to bylo přesně to, co se stalo s telefonem, je to, že po telefonu je šokován, nebo na něj bude zaklepat, nebo můžete nějakým způsobem, nebo jít někam. to funguje, ale to není vždy. Stává se, že čip nasadil, ale na tomto základě není možné určit.

Obtížnost eliminace takového členění leží ve skutečnosti, že v moderních telefonech se snaží obnovit ztracený kontakt, musíte zahřát telefon nebo kopat mikroobvodu, a pak znovu se páje. V důsledku těchto akcí může telefon konečně selhat, t.E. „zemřít“.

Oprava telefonu s nasekanými čipy pokrývají nebezpečí, že telefon zemře.

Pravda, pravděpodobnost, že telefon zemře nižší než nejzkušenější mistr opravy telefonu. Pokud každý nebolí, v uvolněné atmosféře, kdy si můžete myslet na možné vedlejší účinky, pak pravděpodobnost, že telefon zemře. snižuje.

Nicméně, pokud byl telefon dán k opravě v dílně a udělal to, ale neudělal to, a pak to dal do jiné dílny, takže to bylo provedeno, pravděpodobnost, že telefon bude velmi umřít. Je to proto, že nový mistr neví, co udělal předchozí, a je pro něj obtížné vzít v úvahu všechny faktory a akce předchozího mistra, který mohl být nadbytečný nebo poškozený telefon. Mísa všech takových telefonů zemřou během opravy a pro master není možné jej dokonce vrátit do stavu před opravou. To se stane, protože se nestane známo, co by mohlo selhat? Nebo nový mistr byl nesprávný, dělat určité akce, nebo vystoupili na chyby starého mistra, který se snažil postavit své mise, představil jeho know-how, který se dal vědět, kdy opravit, protože nový mistr nevěděl o něm.

Z tohoto důvodu, mnoho mistrů nebere opravit telefony po opravě něčího opravy, ušetřit nedorozumění klienta, že telefon zemřel s vámi, a ne oni. Proto je důležité, aby zákaznické workshopy pochopili, že s každou novou workshopem, pravděpodobnost, že telefon zemře. zvyšuje, a je dobré okamžitě dát své oblíbené v dobrých osvědčených rukou.

Za prvé, po telefonu telefonu, musíte zkontrolovat:

Externě zkontrolujte, zda na obrazovce nejsou žádné trhliny a případ.

Proveďte potřebná tlačítka pracovat pro zadání hesla?

Ať už tlačítka pro vytáčení a volání?

Má telefon stále neustále při mluví, není nečekaná spojka?

Udělejte vše, ještě nebylo prokázáno, tlačítka?

Má videokamera, Bluetooth (Bluetooth), externí obrazovka, boční tlačítka, flash karta?

Není telefon v nějakém režimu více než obvykle?

Pokud všechno funguje dobře, a během 1-2 dní se z toho nic nedostalo, pak se vám nic nestalo.

Ale pokud ne, je nutné telefon opravit, a v Charkově lze provést v servisním středisku RMT

Telefon: (057) 764-23-17; (093) 906-7-504 ICQ: 588920524 RMT

Otevírací doba: od 10-00 do 18-00 s PN FRI

Obsah: „Co dělat, když“

Rada pro budoucnost: Jak chránit iPhone

Vyhýbání se problémům bude i nadále pomáhat dalším prostředkům ochrany smartphonu, například pouzdro nárazníku. Estetika takové příslušenství nepřidá, ale iPhone ušetří při pádu.

Postarejte se o „Apple“ a iPhone nebude dávat důvody pro smutek!

Druhá verze Nokia C2 s kovovým pouzdrem je prezentována spolu s Nokia C21 Duetem, HMD zavedla ještě cenově dostupnější možnost. Nokia C2 2nd Edition. To je úspěšné.

Samsung Galaxy A23 obdržel 50mp komora Samsung představil Smartphone Galaxy A23, který běží pod operačním systémem a.

OPPO Najít X5 Pro obdrží 150 W nabíjení Nedávno, Oppo Najít X5 Smartphone, najít X5 Pro a najít X5 Pro Dimense Edition a dnes.

Série Xiaomi Redmi K50 bude první, nabízet Bluetooth Série Redmi K50 z Xiaomi přitahovalo docela mnoho pozornosti za posledních pár měsíců, společnost.

Galaxy Z Fold 4 a Z Flip 4 budou vybaveny bočním skenerem o Není divu, že za posledních pár let se biometrické technologie zlepšily do té míry, že jsme.

Odhadované obrazy OPPO RENO 8 LETSGODIGITIONAL URČENÝ PRŮMYSLŮ, KTERÉ JSOU PODPOROVANÉ OPPO DO ČÍSLO PATENTU. Jméno a.

Vlajková loď Exit Xiaomi 12 Ultra není již mimo hory Síťové zdroje Zpráva o tom, že topický smartphone Xiaomi 12 ultra bude prezentován v Číně již v ma.

Samsung Galaxy S22 svítí v několika barvách Obrazy Samsung Galaxy S22 Smartphone se objevily v síti v černé, zelené, bílé a růžové barvy

IPhone vyšel na obrazovku, ale to funguje. co dělat

Začněte lépe z nejjednodušší volby. Postup je běžný pro všechny smartphony, rozdíl pouze v kombinaci tlačítek v závislosti na modelu:

Na iPhone 5 a 6 modelů a jejich verze vyžadují dlouhé simultánní stisknutí dvou tlačítek: „POWER“ (PLATNOST / ZAPNUTO) a „HOME“ (HOME „(HOME“) Asi 10 sekund před zobrazením loga (Apple).

Na iPhone 7 a 7 plus stejnou akci, ale s tlačítky „Power“ a „svazek dolů“ (snížení hlasitosti).

Na verzích 8/8 plus konzistentně klikněte a uvolněte střídavě „Volume Up“ a „Snížení hlasitosti“ (Snížení hlasitosti) a stiskněte tlačítko „Power / Sleep“ (vypnout / spánek) do loga Apple.

Na verzích 11 / xs / x stiskněte a podržte tlačítko zoomu nebo sníte hlasitost a boční tlačítko, dokud se nezobrazí posuvník „vypnout“.

Pokud tyto akce nepomohly, pak přejděte na další položku.

Co dělat, pokud iPhone vypnuto?

Pokud iPhone vypnul, a poté se nezapne, pak byste měli kopat z důvodů takového fenoménu. Jak zajišťují mistři, nedělejte nic z větší části, protože je to kvůli problémům s provozní pamětí zařízení. Například je silně naloženo. Pokud je to důvod, proč se iPhone nezapne, stačí to restartovat. Současně stiskněte tlačítko „HOME“ a „Zapnutí“. Držet je tak několik sekund. asi 15. V reakci na vaše manipulace by se mělo objevit načítání Apple.

Je třeba mít na paměti, že v tuto chvíli nelze smartphonu připojit k počítači přes kabel. Jednoduše může resetovat a obnovit tovární nastavení. Pokud se to stalo, nepotřebovali jste a potřebujete ukládat informace v telefonu, pak byste neměli paniku a dělat rampantním manipulacím. Stačí vypnout připojení a znovu znovu restartujte zařízení stejným schématem.

Stává se, takže iPhone vypnout kvůli skutečnosti, že nabíjení baterie. Obvykle se rozsvítí v okamžiku při nabíjení. Stává se to automaticky. Stává se však, že rozsvítí se načítání Apple, a pak se nic nestane. To znamená, že telefon se nabíjí, ale nezapálil se na konec. Pokud se to stalo, pak vše, co můžete udělat v tuto chvíli. Stačí restartovat zařízení. Tato operace se provádí stejnou kombinací klíčů. „Domů“ a „otočení moci“. Poté, co by měl vše normalizovat. A nechte telefon dále.

Mimochodem, stojí za to zvážit, že takový problém může indikovat problémy s firmwarem zařízení. V tomto případě se situace při zapnutí iPhone nezapne, dokud nebudete pracovat se softwarem v zařízení. Pokud se telefon po restartu nezapne, budete muset nést do služby.

V případě, že jste vypnul iPhone a nezapne se, neměli byste se snažit splnit pochybné doporučení spojené s baterií zařízení. Řemeslníci doporučují tahat baterii a dát mu lehnout. Nedělejte to, protože:

 • Za prvé, dostat baterii v tomto modelu telefonu je poměrně obtížná
 • Za druhé, výsledek bude podobný tomu, co dostanete, když je smartphone restartován. A ne vůbec skutečnost, že po takové manipulaci s iPhone se zapne

Varoval. armáda

Instrukce: Pokud spadnete a nezapne iPhone 6, existuje několik důvodů, proč se to stane. Doporučujeme zvážit nejčastější.

 • Pokud váš iPhone nezapne po kapkách, zkuste restartovat zařízení nejprve. Chcete-li to provést, budete muset stisknout tlačítko Domů a klíč pro začlenění. Držet je několik sekund, po kterých bude zařízení restartovat.
 • Možná byla poškozena samotná baterie. Co dělat v tomto případě? Stačí dát nový.
 • Je možné, že zařízení jednoduše vypouští. Zkontrolujte samotný konektor, který by mohl selhat.
 • Byl poškozen regulátor napájení. To často pochází z rozdílu napětí nebo silné fouká. V tomto případě se komponenty budou muset změnit.
 • Pokud smartphone nereaguje na nabíjení, zatímco konektor je neporušený, škody by mohly poškodit, poplatek. Může se také vyskytnout prostřednictvím vlhkosti od vstupu do zařízení. Chcete-li přesně určit, proč se iPhone 6 nezapne, bude možné po diagnóze.

Pokud po pádu není zapnuta iPhone 6, instrukce a opravy s vlastními rukama je možná naší pomocí.

Celkový: V prvním, druhém nebo třetím případě se můžete pokusit opravit zařízení sami. Zbývající členění jsou vyloučeny pouze v servisním středisku.

Opravy v servisním středisku Apple Telemama

 • Používejte pouze originální náhradní díly.
 • Cena. Podrobnosti se ve velkém množství ve velkém množství. Dostáváme slevu a nabídnete nízké ceny.
 • Pokud členění není vážný, eliminujte jej za 20 minut. Často je nutné provést diagnózu, která odtrhne od 20 minut, závislost na rozbití.
 • Záruka je vydána na 1 rok.

Pokud iPhone 6 se opravdu nezapne po pádu, pomůžu vám. Rozpad může být velmi komplikované, takže doporučujeme kontaktovat telemama servisní centrum pro pomoc. Pokud nemůžete přijít osobně osobně, v tomto případě využít poskytování kurýrního porodu.

V našich SCS bude diagnostiku zdarma. Poté, co definujeme členění, se zákazníky koordinují náklady na opravu a načasování práce. Pokud opravujeme techniku, pak jsme vložili pouze originální náhradní díly. Po dokončení musíme vydat záruku na 1 rok.

Poté, co jsme opraveni, budete vydán na 1 rok záruku. Ihned po tom, můžete vyzvednout iPhone z SC. Můžete použít kurýrní služby. Dále Vám nabídneme slevy pro vaše opravy pro následné opravy. Bude nutné jednoduše volat číslo objednávky.

Prodáváme náhradní díly po mnoho let a. Kromě toho vám můžeme poradit, pokud chcete přístroj opravit sami. Jakmile distribuuji iPhone, řekněme, jakoukoliv část musíte nahradit a můžete to udělat sami. Ceny za služby a podrobnosti jsou v našem ceníku. Po přečtení ho budete pronásledovat osobně, že budeme dělat vaše zařízení levně. Navíc poskytujeme ziskové slevy, provádíme akcie. Pokud je používáte včas, můžete opravit techniku ​​za cenu.

Pravidelní zákazníci jsou obsluhovány zvláštní cenou, kde již byly poskytnuty nejnižší ceny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS