iphone ukazuje, že je nabíjení, ale nezapne se. Použitelné pro: bleskovací kabel, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone Xr, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE 2

Pokud iPhone ukazuje, že je nabíjení, ale nezapne se. co dělat v takové situaci?

Pamatovat! Li-Ion baterie životnost o 3-4 letech, nebo 300-400 cyklů nabíjení.

Pokud smartphone slouží déle než tentokrát, je to přímo v dílně!

Připojení k nabíječce

Dejte smartphone pro nabíjení, je možné, že právě propustil. Po určité době, po připojení drátu (doporučujeme, abyste počkali nejméně 15 minut), musí iPhone předložit známky života: na obrazovce se zobrazí baterie nebo logo, po kterém iOS zatížení se spustí.

Pokud není zapnuta, červená ikona baterie svítí na obrazovce (smartphone je připojen k paměti), nabíjení je vadné a mělo by se změnit. Zkontrolujte napájení kabelu a napájení na jiném telefonu. Problémem může být v původním nabíjení, zkuste vyhledat originální sadu nebo jeho mfi blesky analogů.

Doporučujeme zkontrolovat nabíječku blesku, obdélníkový otvor je často ucpaný prachem a nečistotami. Podrobné pokyny právěže.

Alternativní čínské soupravy často selhávají, jsou krátkodobé, ztrácí kompatibilitu se zařízením s časem, mohou způsobit self-hořící iPhone nebo jednoduše stratifikovat a rozpadat. Defecce se často vyskytuje uvnitř izolace, měděná žíla uvnitř se může zlomit a pracovní kabel přestane nabíjet telefon. Nejvyšší kvalita non-originál. nabíječkou společnosti Rock a Orico, žádné stížnosti se jim nestane.

Pokud smartphone nezdaří běžet za 15 minut, obrazovka zůstane černá, ani se nezapne podsvícení nebo byl pořízen výstupu a bleskovací obraz, baterie byla vybitá „v nule“. S největší pravděpodobností musíte změnit Batarek na nový, ale o tom těsně pod.

Udělejte „tvrdý“ restart

Můžete se pokusit „probudit“ zařízení sami: Restartujte zařízení bez odpojení od nabíjení. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko „Zapnutí“ a „Home“ současně (nebo klíč hlasitosti pro modely z 7. generace), podržte 10-20 sekund. Chcete-li vynutit iPhone x přetížení, stiskněte tlačítko hlasitosti nahoru, a pak dolů a upněte tlačítko napájení, dokud se neobjeví znak Apple. Podrobné pokyny pro každý model viz zde.

Po mrazu nebo těžkém teplu

Pokud dodržujete iPhone po dlouhou dobu pod slunnými paprsky, baterie bude přehřát více než 45 stupňů a bude vyžadovat chlazení před zahájením práce: Objeví se ikona teploměr a nápis „Teplota je zvednuta, chladit zařízení“. Zatímco teplota se nesníží, funkce zařízení nebudou k dispozici.

Studený nižší.3.5 stupňů, také „vypne“ smartphone: Po SuperCooling musí být přístroj udržován v teple. Někdy buněčné okamžitě vypne v zimě, to je znamení akumulátoru, který přišel do bytí: existuje riziko, že bude muset nahradit.

iPhone nebo iPad visel, nezapne se a neodpovídá na tlačítka (může být černá obrazovka)

Běžný problém. Plně nabitý iPhone (iPad) dokončeno (program visel) nebo se vypnul vůbec. Stisknutím tlačítka na obrazovce nebo boku, bohužel pro nic zapnuto a nespouštějte zařízení.

Neboj se! V 99% se nestalo nic strašného, ​​smartphone se automaticky přepínal na tzv. „Save režim“, to se stane, v případě, že jste velmi zřídka restartovat zařízení.

Je třeba poznamenat, že v závislosti na zařízení se mohou lišit metody resuscitace. Tak.

, 4S, 5, 5S, 6, 6s

Majitelé Apple Smartphone často čelí situaci, kdy se iPhone nezapne a neúčtuje. Ale neměli byste okamžitě spustit do servisního střediska nebo naplánovat výměnu telefonu. Je pravděpodobné, že řada jednoduchých akcí pomůže vyrovnat se se situací bez návštěvy SC. Řekneme vám, jak vyloučit nebo potvrdit nejčastější důvody, které vedou k tomu, že iPhone nereaguje na nabíjení a nezapne se.

Proč se iPhone nezapne a neúčtuje

Z nepříjemného překvapení ve formě černé obrazovky a žádná reaktivní tlačítka nejsou pojištěna nikdo, ani majitelé spolehlivého iPhone. Software havaruje, členění nabíječky nebo standardního USB kabelu jsou snadno diagnostikovány a vyřešeny bez příjezdu do servisního střediska. Ale zde jsou závažnější problémy s vnitřními prvky schopnými způsobit spoustu bolestí hlavy. Podrobně budeme analyzovat nejčastější příčiny, proč iPhone nezapne, neúčtuje to, co dělat v jednom způsobu, nebo když je čas kontaktovat službu.

Příčiny poruchy

  Charger nebo USB kabel.

Řešení

Pokud se porucha objevila kvůli dopadu nebo kapku telefonu, pak je pravděpodobnost, že bude snadné se ho zbavit. Chcete-li začít, zkuste to nejjednodušší způsob, jak vyřešit problém.

Výstup smartphonu z „hlubokého“ výboje

Pokud je telefon vypuštěn, a poté jsem ještě nějak poklesl bez dobíjení, pak smartphone nebude mít dostatek energie na zapnutí obrazovky. Pokud existují důvody, proč předpokládat hluboký vypouštění baterie, jednoduše připojte telefon k nabíječce a počkejte 15. 20 minut. Pak bez odpojení od sítě zapněte smartphone. Pokud je obrázek nabíjení, pak je vše v pořádku, zůstane čekat na okamžik, kdy iPhone zvedne dostatek energie ke stažení iOS a pokračovat.

Restartování zařízení

Dalším standardním krokem při řešení problémů s počítačem a mobilním technikem. restartování zařízení. Pomůže ve dvou běžných případech. s zmrazením a když je smartphone vstup do „režimu ochrany“. Poslední případ často děsí iPhone ighroiled majitele. Když je smartphone účtován, ale není používán po dlouhou dobu, nebo zřídka restartování, vypne se nezávisle, aniž by reagovalo na tlačítko napájení.

Restartovat iPhone s tlačítkem Fyzické domov (modely s 4 až 6S inclusive) se provádí pomocí tlačítek napájení a „Domů“. Současně stiskněte klávesy pro uložení po dobu 15 až 20 sekund. Taková akce zašle smartphone do nuceného restartování, obnovení normálního provozu zařízení.

Apple oznámil novou soutěž pro majitele iPhone Apple vyvíjí tužku Apple s Touch ID a fotoaparátem

Jednoduchý restart nemusí v případě, kdy telefonní firmware selže. Oprava Tento problém pomůže možnost obnovy z aplikace iTunes. Chcete-li to provést, připojte smartphone do počítače s nainstalovaným programem a po synchronizaci vyberte možnost Stáhnout poslední zálohování. Aplikace obnoví software a restartujte iPhone.

Řešení problému s nabíječkou

Poslední nadějí je dělat s „nízkou krví“. toto je členění nabíječky. Najít 100% cvičení práce a zkuste s ním účtovat gadget. Všimněte si, že samotný zdroj napájení může přerušit a USB kabel sám. S intenzivním (a ne opatrným) používáním kabelové vodiče jsou kladeny nebo uzavřeny.

Pokud byl použit non-originální čínské nabíjení nebo levný automobilový adaptér, pak mohou být prvky regulátoru výkonu přijít do havárie. Stává se, že smartphone přestane identifikovat původní nabíječku, i když se nadále nabíjí s čínským analogem. Toto je první znamení, že brzy je regulátor napájení selže a bude vyžadovat náhradu.

Změna součástí a modulů

Pokud nic nepomohlo, pak je problém s největší pravděpodobností v selhání prvků uvnitř iPhone. Je pravděpodobné, že regulátor výkonu, konektory a smyčky, které jsou účtovány za nabíjení nebo dobíjecí baterii. Můžete je nahradit sami. na internetu desítky stránek s podrobnými pokyny, ale stále doporučujeme se obrátit na inženýry z servisních center. Pravděpodobnost něčeho, co by mohlo poškodit něco, když demontujete zařízení nebo nenaleznete příčinu, protože je zaručeno diagnostikovat poruchu může být schopen SC na speciální vybavení.

Doporučení pro péči

Pečlivý a přesný postoj schopný silně rozšiřovat životnost vašeho iPhone a eliminovat problémy spojené s poruchou zařízení v důsledku nesprávné operace. Doporučení jsou uvedeny v pokynech telefonu, ale jsou zřídka čtěte, takže jsme duplicitní tipy zde:

 • Nedovolte, aby telefon Wetting, vlhkost z otvoru na přístroji.
 • Vyhněte se nalezení smartphonu vedle zdrojů tepla a dlouhodobé expozice přímému slunečnímu světlu.
 • Nepouštějte a ne zasaženou telefonicky.
 • Nepoužívejte non-originální nabíjení a kabely pochybného původu.
 • Použijte ochranný případ.

Není zahrnuto iPhone 5 (iPhone 5)

Dokonce i nejkrásnější telefon se stává zbytečným, pokud se nezapne. Takový problém se někdy vstane před majiteli iPhone 5. Telefon neodpovídá na nabíjení, stiskněte tlačítka pro stisknutí zbytečné. Co dělat?

Nejjednodušší možností je připisovat oběť opravy. Ale část diagnostické práce lze provádět samostatně. Pak budete alespoň vědět, co se stalo s smartphone a jak zhruba je oprava stát.

Vizuální kontrola

Často se stává, že iPhone 5 (a jakýkoli jiný telefon) odmítne zapnout po pádu nebo jiných mechanických účincích. Ve většině případů pokles díky které je elektronika poškozen, nechte viditelné stopy v případě.

Pokud se na vašem iPhone objevily čerstvé promáčknutí, praskliny nebo čipy, je možné, že stejná rána poškozená a elektronika.

Častá příležitost. ztráta baterie při bít. Když již není upevněna uvnitř bydlení a volně visí, vede k tomu, že smyčka vede k němu.

Stává se však, že elektronická část je poškozena a bez viditelných symptomů. Potřebujeme dobře namáhat paměť a pamatovat si, co se stalo s vaším mobilním telefonem v posledních dnech před zahájením problémů.

 • Příjem zobrazení. Diagnostikovat příčinu je nepravděpodobné uspět bez pomoci specialisty. I přibližně nebude schopen říci, kolik bude oprava stát. Pokud je však displej neporušený, znamená to, že částka je nepravděpodobná, že bude překládána. S největší pravděpodobností se změní pouze smyčka spojující baterii a smartphone deska;
 • Displej je rozdělen. Náklady na výměnu elektroniky budou muset být nahrazeny nahrazením obrazovky. velmi drahé složky. Je možné, že nákup nového zařízení bude výhodnější a příjemnější.

Spadl do vody

Je těžké padnout s smartphone do vody a nevšimnout si to. Pokud se vám potíže stal nebo alespoň ve vaší přítomnosti, pak pravděpodobně víte. Je jasné, že pokud voda spadne do nabíjecího konektoru, nebude mít nic dobrého pro regulátor výkonu.

Ale skutečně špatná zpráva je, že to, aby se plave přes řeku s smartphone v kapse nebo ji nechat do louže vůbec. Stačí to nechat s otevřeným konektorem v dešti: pár kapek v ohroženém místě, zbavuje jeho schopnost účtovat.

Regulátor napájení

Výše uvedený regulátor napájení je však zranitelná složka. Může trpět napěťovým poklesem v síti, od použití poplatků kompatibilních s nízkou kvalitou (a jak je nepoužívat, pokud je původní nabíjení Apple sdíleno přes několik měsíců?).

Elektronický regulátor Apple obsahuje tři čipy, z nichž každá může selhat:

 • pojistka Q2;
 • Regulátor nabíjení a synchronizace přes USB U2;

Podle statistik musí být na těchto schématech velký podíl poškození iPhone 5. Samozřejmě, pokud je problém v regulátoru, poté po vybíjení smartphonu a nemyslí, že se znovu účtuje.

Systém

Připomeňme si, že moderní mobilní gadget (stejně jako každý počítač) je komplexní hardwarový a softwarový balíček. A kvalitní práce programu je stejně důležitá jako dobrá „železo“.

Často není zahrnuta iPhone 5 po pokusu o záblesk, vězení nebo IOS aktualizace přes iTunes. Důvodem je obvykle v procesu přerušeného firmwaru. Bez mít na palubě dobrého operačního systému, zařízení nebude vloženo.

Pokud nejste tak dávno experimentován s jeho programovou částí, pak s největší pravděpodobností důvodem tohoto.

Co dělat? Zkuste obnovit operační systém pomocí iTunes:

 • Ujistěte se, že máte novou verzi programu;
 • Pokud nechcete nainstalovat nejnovější iOS k dispozici, pak se nejprve stáhnete požadovanou verzi;
 • Připojte svůj smartphone k počítači a současně stiskněte klávesu Domů PowerI. Držet je asi deset sekund;
 • Stiskněte klávesu SHIFT a klepněte na obrázek zařízení v pravém horním rohu okna
 • Sledujte instrukce iTunes

Ve většině případů tento pravidelný postup šetří. Pokud ne. musíte se odkazovat na profesionály, které budou používat pokročilejší nástroje.

Jak vidíme, iPhone 5 není zahrnuta z různých důvodů. A pokud jsou některé z nich snadno (dobře, nebo relativně snadné), jsou řešeny doma, pak složitější případy jsou nějak podepisování výlet do workshopu.

Ale složitost opravy, v závislosti na poškození, je jiná. A je lepší předběžně vědět, že čekáte, že nebudete čelit neočekávaným vysokým nákladům nebo pokusům hrát svou nevědomost. Doufáme, že výrobek pomohl pochopit možné příčiny problémů.

iPhone ukazuje nabíjení a nezapne se. iPhone neúčtuje, ale ukazuje, že je nabíjení. co dělat

Apple Smartphony a tablety jsou technologicky složitá zařízení, jejichž práce je založena na správné interakci „železa“ a softwaru. Pokud firmware selže nebo vzhled technické poruchy, nemusí být iPhone nebo iPad zapnut. Ne vždy v takových situacích vyžaduje zásah specialistů servisního centra a vlastník zařízení se může pokusit odstranit problém nezávisle.

V rámci tohoto článku je zkontrolováno, co dělat, pokud iPhone nezapne, aniž by měl viditelné poškození. Pokud je přístroj například rozdělen nebo spaden do vody, je nepravděpodobné, že by tipy níže pomohly napravit situaci.

iPhone se nezapne a obrazovka se nesvítí

Problém je distribuován, když iPhone nereaguje na tlačítko napájení a jiných uživatelských akcí. Obrazovka v této situaci zůstává naprosto černá a dokonce i ikona Apple se obvykle vyskytuje při načítání. Nejčastěji je důvodem takové chyby je problémy s baterií nebo firmwarem. Pokud iPhone nezapne a obrazovka zůstane černá, doporučuje se, aby fungoval následovně:

Pokud žádná z výše uvedených tipů nepomůže iPhone, můžete zkusit připojit zařízení k počítači pomocí kabelu USB. V takových případech se smartphone automaticky zapne. Kdy a to se nestane, můžete hovořit o dostupnosti problémů s baterií.

iphone se nezapne a na jablku

Když smartphone zcela odmítne zapnout, ve většině případů je problém spojen s baterií. Ve stejné době, pokud zařízení předkládá známky života, ale stahování se zastaví na logu Apple. postižené jablko, s největší pravděpodobností vadný smartphone software. Často s takovou situací, uživatelé, kteří provádějí nesprávný jailbreak iPhone, kvůli tomu, jaké problémy vznikají s původním firmwarem IOS.

Pokud se iPhone nezapne a na Apple, budete muset přístroj obnovit:

Poznámka: Pokud jste dříve vytvořili záložní kopie iPhone, můžete vrátit všechna data do zařízení s jejich pomocí.

Pokud neúčtujete iPhone, teď se pokusím vyřešit váš problém.

Zvláště pro vás jsem připravil 7 důvodů, protože to nemusí být účtován iPhone a teď vám o nich řeknu!

Software Glitch

První častý důvod, proč iPhone není nabíjen, je to závada v samotném systému. Možná, že něco v iOS záviselo a regulátor, který dává dobrý přenos aktuální baterie, prostě nefunguje. Nejjednodušší způsob, jak se zbavit ios z mrazu, je udělat tvrdý restart. Je prováděna snadno a právě. Stiskněte tlačítko Domů současně a tlačítko Zámek a držte je přibližně 20 sekund.

Zároveň věnujte pozornost, když restartování, bílá obrazovka s jablkem se otočí, když.

V tomto okamžiku nemusíte uvolnit klíče. Držte se domů a blokování pro více než 5-8 (zatím to půjde všechno to všechno).

Po takovém „tvrdém restartu“ znovu zapnete iPhone a zkontrolujeme, iPhone je nabíjení nebo ne.

Problémový firmware

Pokud váš iPhone přestal nabíjení po aktualizaci systému, pak je nějaký druh závady při firmwaru. Nevztahuje se na nějakou definovanou verzi IOS. To v 11. místě, že na 6., v zásadě, na všech verzích IOS, iPhone nabíjení 🙂

Další věc je, že někdy po aktualizaci firmwaru se smartphone přestane nabíjení. I když všechno fungovalo všechno před firmwarem. Co dělat v tomto případě?

Pokud před aktualizací do nové verze jste provedli záložní kopii zařízení (zálohování), pak v tomto případě není obtížné obnovit zařízení prostřednictvím iTunes. Je to velmi jednoduché. V programu iTunes pro to je speciální tlačítko „Obnovit z kopie“

Pokud jste neučinili zálohu, je to velmi špatné: (jak v tomto případě bude mít. S plným resetem jsou odstraněny všechny informace s iPhone. Včetně všech fotografií, videa a hudby budou odstraněny.

Vadná nabíječka

Pokud iPhone není nabíjen, pak velmi důležitý okamžik při hledání důvodu je zkontrolovat nabíječku a kabel. V dalším bodě budeme hovořit o bleskovacím kabelu a nyní podrobně o nabíjení.

Zde je také tento blok, může selhat:

Jednoduše dejte, dříve nebo později může hořet. Zvláště pokud mluvíme o levné čínské nabíječce. Obecně platí pro nabíjení iPhone „Levý“ nabíjecí zařízení. Mohou být velmi a velmi drsné následky. V nejlepším případě je baterie prodloužena mnohem rychleji a v nejhorším případě, v iPhone něco zlomí něco nebo bude jednoduše explodovat.

Dobře, dobře, nevnímejte slova s ​​výbuchem velmi vážný. Stále po celém světě, ne tolik iPhone explodoval.

Snažte se vzít další nabíjení a pokud ji nemáte, zkuste telefon k nabíjení přes počítač. Pokud to funguje, je dobré, hledáme další nabíjení a používání na zdraví. Pokud se nezabývají z počítače, pak pokračujte v hledání příčiny!

Chybný bleskový kabel

Dříve jsem řekl, že v příštím bodu budeme hovořit o blesku, protože také selhávají a ještě častěji než nabíjecí jednotka.

Tady je původní kabel Apple s nepřesnými používáním selže po 1 roce:

Tam je Dofiga, ale rozbije rychleji než nějaký levý.

Pokud existuje příležitost, testujete výkon nabíjení pomocí jiného kabelu. Protože, i když váš starý kabel vzhled vypadá dokonale, pak to neznamená, že on pracovník.

Pokud neexistuje jiný bleskový kabel, budete muset koupit nový. Dříve jsem již řekl, že je nemožné používat non-originální nabíjení, ale je to naštěstí ne bleskovací kabely.

Pokud iPhone stále odmítne zapnout

Dříve poskytli doporučení pro připojení nabíječky do iPhone. Pokud je vše v pořádku s smartphone, detaily a komponenty, po několika minutách se na displeji zobrazí indikátor nabíjení. Pokud se indikátor neobjevil během jedné hodiny nebo zařízení pokračuje v „žádat“ pro připojení napájení, problém s velkou pravděpodobností poruchy napájecího adaptéru, kabelu a / nebo konektoru.

Musíte provést následující: Zkontrolujte výkon napájecího adaptéru a USB kabelu v komplexu s jiným iPhone. Pokud všechno funguje, telefon rozbil konektor. Obraťte se na servisní středisko; Obraťte se na servis specializující se na prodej komponent pro iPhone a zkontrolujte, zda váš smartphone reaguje na připojení 100% pracovní nabíječky. Pokud reaguje, nabíječka se zlomila. Koupit nový.

Obnovujeme iPhone

Když je telefon nabíjen, ale nespustí se, je možné jej vytvořit pro obnovení funkce aplikace DFU. Takže potřebujete nechat telefonní poplatek celou noc. Pak potřebujeme počítač s iTunes instalovaný na něm. Připojujeme telefon s počítačem, stiskněte tlačítko HOME a Power a počkejte na 10 sekund. Pustili jsme power klíč, a „home“ držet dalších 15.

V průběhu minulého času se iTunes hlásí, že detekované zařízení je připraveno k obnovení iPhone. Klikněte na tlačítko Potvrdit a počkejte výsledek. Po tom zkuste znovu spustit telefon.

Také chtějí dodat, že pokud jste přišli s mrazivou ulici, pak je to žádoucí, že asi hodinu telefon zůstane bez práce. A teprve pak se můžete pokusit spustit.

Proč je iPhone nabíjení, ale nezapne se. eliminovat problém

Pokud je iPhone nabíjení, ale problém se nezapne, může být v fyzickém poškození, poruchy v provozu operačního systému a jednoduše vadnou nabíječku. A ne vždy uživatel může vyřešit problém sám. V takových případech je nutné vědět, co dělat, aby nepoškozoval smartphone ještě více. Zvažte všechny příčiny poruchy a způsobů, jak to vyřešit sami, jak prostřednictvím servisního centra.

Jak se vyhnout problémům s režimem napájení miniaplikací v budoucnu

Aby se zabránilo nabíjení a začlenění gadgetu v budoucnu, je nutné přísně dodržovat určitá pravidla. Můžete vybrat nejdůležitější z nich:

 • Vždy nabíjte gadget úplně;
 • Nedělejte časté krátkodobé nabíjecí zařízení;
 • Vždy aplikujte originální adaptéry a napájecí kabely;
 • Vyměňte baterii pouze v servisním středisku, aby nedošlo k zakoupení falešné baterie;
 • Opravte kabel USB nebo mini adaptér v servisním středisku;
 • Zkontrolujte konektory pro připojení kabelu a nabíječky pro vstup do odpadků a mechanických vad;
 • Když selže ovladač napájení pro předání telefonu do služby, abyste získali záruku na nainstalovanou položku.

Nabíjecí telefon by měl být až 100% kapacitou baterie, aniž by proces v mezilehlých fázích

Pokud dodržujete doporučení, gadget je garantován dlouhou dobu provozu a nepřerušované operace.

Pokud se vyskytnou problémy s inkluzi nebo nabíjením zařízení pro iPad nebo iPhone, se uživatel doporučuje provádět akce, které jsou podrobně demontovány v článku. Je zaručeno, že v osmdesáti procentních případech bude proveden výkon výrobku. Zbývající dvacet procent klesne na mechanické poškození a selhání elektronických součástek. Problémy tohoto typu se doporučují eliminovat pouze ve specializovaných servisních střediscích. Bude to chránit před aplikací falešného příslušenství a poskytne příležitost používat mobilní zařízení po dlouhou dobu.

Přihlásit se k odběru našeho kanálu v Yandexu.Dzen

Píšu články o tématech informačních technologií. Pracuji v opravě počítačů a počítačových programů po dobu delší než 20 let. Provedené informace podpora bankovních programů a dalších, univerzálně používaných, software.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS