iPhone x, jak dát poplatek v procentech. Vypněte automatické stahování hudebních záznamů

Jak provést procentuální poplatek na iPhone

V nejnovějším iPhone modelech se stala nedostupná úroveň výboje poplatku v procentech. To je způsobeno vývojem nového designu, ve kterém horní informační pole trvá méně místa. Je navržen v souvislosti s vzhledem na větší obrazovku „od okraje na hranu“ a touha tvůrců minimalizovat informační pole. V důsledku prostoru pro zobrazení má, kolik procent má baterii, není vlevo.

Všechny modely iPhone, jak staré, tak nové, umožňují zjistit, kolik procent nabíjení má baterii. Rozdíl je, že Apple Smartphone X, XR, XS XS XS Max nebude schopen demonstrovat data neustále. Pro účely ergonomie, ne nepořádku prostoru na obrazovce, informace byly „skryté“ do závěsu řídicího centra. Můžete získat data v nových modelech odtud.

Uživatel bude muset zavolat další menu přes řídicí bod, který zmizí po použití. V nastavení stačí zahrnout funkci „Aktivní procento“.

Schopnost vidět úroveň poplatku v procentech má psychologický dopad. Jakmile se počet stane méně než 50, výrazně zvyšuje touhu najít zásuvku a nabíječku. Koneckonců to znamená, že smartphone má jen několik hodin práce. Podle výsledků posledních testů se 49% znamená asi 5 hodin mobilního zařízení. Je třeba mít na paměti, že mluvíme o novém telefonu s neceněným necesným provozem baterie.

Pokud se telefon stal rychle vybití a pomalu účtován, zkuste změnit nabíječku. Je nutné použít originální produkty, jinak existuje riziko, že baterie bude rychle přijde do havárie. Pokud poplatek není pomáhat, musíte změnit baterii. Jedná se o vroubkovaný postup, ale ziskový způsob, jak zachránit iPhone než nákup nového.

Omezíme příjem push oznámení z aplikací

Je důležité všechno zakázat příliš mnoho

Co dělat: Otevřete „Nastavení“, přejděte do sekce „Oznámení“, zbavte se všech „způsobem“, které nepotřebujete.

Za prvé, masivní příjem oznámení aktivně zahrnuje mechanismus tohoto nástroje sám. Za druhé, nevyhnutelně obsahuje obrazovku, která systematicky umístí akumulátor mobilního zařízení.

Jak zjistit úroveň poplatku iPhone v%?

Chcete-li přidat widget s displejem na úrovni nabíjení, musíte jej kartáčovat doprava a kliknout na tlačítko „Změnit“ v dolní části obrazovky. Pak v levém horní části displeje klepněte na tlačítko (Cross-Piey Image) a vyhledejte widget „prvky“.

Můžeme si vybrat orientaci a rozměry widgetu: náměstí zabírá čtyři ikony, obdélníkové. osm. Výhodou této metody je, že navíc k účtu iPhone, widget zobrazuje úroveň nabíjení baterie aplikace Apple, airpod a jiná připojená sluchátka.

Na konci smutné shrnutí, že pomocí nástrojů iOS, vraťte ikonu baterie v horní části obrazovky nebude fungovat. Ale můžete použít tipy popsané výše. Na druhou stranu, náboj baterie v procentech není konstantní. Operační systém ukazuje velmi přibližnou úroveň v%. Zhruba řečeno, s různými zátěží, telefon může zemřít 10% baterie za 10 minut a na zbývajících 1% žije jako půl hodiny.

Jak povolit procento nabíjení na iPhone 12, 11, XS a XR

Bohužel, na iPhone se výstřihem v horní části obrazovky, umístěte zobrazení aktuálního nabíjení baterie ve formě procenta v horní lince není k dispozici.

Můžeme však vybrat jednu ze dvou možností av tomto případě:

 • Nejjednodušší je otevřít „řídicí bod“ vytažením z pravého horního okraje obrazovky dolů: V důsledku toho se procento nabíjení zobrazí ve stavovém řádku.
 • Druhá příležitost je k dispozici s výstupem IOS 2. nyní můžeme umístit widget zobrazující úroveň nabití baterie, včetně na domovské obrazovce (nebo v poli vlevo):
 • Stiskněte a podržte prst na prázdném místě domovské obrazovky a když jde do režimu úprav, klikněte na tlačítko „Plus“ vlevo nahoře.
 • Seznam widgetů se otevře, najít položku „prvky“ v seznamu.
 • Vyberte příslušnou možnost widgetu pomocí procentního zobrazení a přidejte jej na hlavní obrazovku.
 • V důsledku toho budete vždy zobrazit aktuální procento poplatků, i když to vyžaduje více místa, než je požadováno, podle mého názoru.

V budoucnu nabídne Apple další možnost ukázat procento nabíjení na těchto modelech iPhone, ale zatím jen.

Poplatek v procentech a starém iphone

Existuje několik způsobů, jak tuto funkci aktivovat. Jak víte, při aktualizaci operačního systému, vývojáři často provádějí změny různých nabídek, takže uvádíme několik cest, které vám umožní nastavit funkci na smartphonu.

 • Přejít na nastavení.
 • Vyberte nabídku „Hlavní“.
 • V okně, které se otevře, rozbalte seznam, vyhledejte položku „Statistiky“.
 • Klikněte na tento řádek v nové záložce, aktivujte položku „CHARGE v procentech„. stačí přetáhnout posuvník.

V devátém iOS a další úpravě aktivačního menu je na této cestě. nejprve přejděte na nastavení, otevřete sekci „Baterie“, kde můžete povolit digitální zobrazovací řádek.

A pokud náhle budete mít majitel jednoho z prvních iPhone modelů (až do verze 3G), bohužel nebudete moci používat funkci, protože je poskytována pouze ve 3.1 a výše. Ale myslíme si, že pravděpodobnost, že máte podobný starý smartphone a stále je používáte, extrémně nízko.

Zapněte zobrazení procenta poplatku

Před vstupem na trh modelů X a následující XS, XS Max, XR, můžete zapnout displej procentuálního podílu poplatku v „Nastavení“ a výběrem „baterie“ a uvedení zaškrtnutí na volbu „Aktivní procento“. Když je režim úspory energie zapnutý, procento začalo automaticky zobrazeno. Ale poslední modely již neposkytují takovou příležitost, což způsobuje určité nepohodlí.

Zahrnout procentuální displej nebude fungovat v žádném případě. Ale můžete vidět. Udělej to je snadné, protože tento grafický prvek se právě přesunut v menu „Control Center“.

Chcete-li tento menu, stačí udělat pouze jeden pohyb. Zvažte krok za krokem:

 • Strávit na obrazovce shora dolů, takže přejeďte;
 • Nyní v pravém horním rohu uvidíte procento nabití baterie;
 • Udělejte švihnutí zdola nahoru a zavřete menu řízení.

Jak snadné je. Další možností: Zeptejte se Siri Assistanta, sázet na otázku „Jaké procento účtu baterie?“.

Tato inovace nebyla chutnat, protože i takový jednoduchý pohyb vyžaduje další čas. Kromě toho skryté zobrazení úrovně nabíjení v procentech často vede k neočekávaně vypnutému iPhone. Majitel prostě zapomíná na stav baterie a nepřipojuje se k síti včas. Současně se společnost Apple domnívá, že takové řešení rozšiřuje životnost baterie: Uživatel méně často účtuje telefon.

Jak povolit zájem o iPhone 11. Indikátor náboje baterie. aktivační metody

Dříve, téměř ve všech modelech iPhone, bez problémů, bylo možné povolit náboj na náboj baterie v%, ve stavovém řádku. K tomu stačilo jít na nastavení. baterie a aktivovat příslušnou volbu. Ale ve verzích smartphonu s TruePth Camera System (iPhone 11, 11 Pro, iPhone X, XS a XR) byla tato funkce zrušena. A přesto existuje alternativa, jak povolit úroky z iPhone 11 a podobných modelů. Dnes mi o něm říkáme.

Nejjednodušší způsob. Váš postup:

 • Dotkněte se pravého „ucha“ v horní části displeje (kde je umístěn indikátor nabíjení);
 • Udělejte si přejeďte dolů a zvolte řízení;
 • V horní části vpravo začne zobrazovat ikonu s indikátorem nabití baterie v%. Položka Managementu lze uzavřít.
 • Strávit prst zleva doprava na základním zobrazení iPhone;
 • Klikněte na příkaz Změnit v obrazovce widgetu, který se otevře;
 • Klikněte na ikonu „“ (zelená) v blízkosti prvků widgetu. Samotný widget by měl být zobrazen v horní části obrazovky, s ikonou „-“ Red Shade;
 • Udělejte znovu přejeďte znovu zleva doprava na hlavním displeji, načtení obrazovky widgetu. Použijte prvky prvků widgetu pro zobrazení aktuální baterie baterie baterie v%.

Další častou otázkou uživatelů „Procento poplatků na iPhone 11. Jak povolit na všech obrazovkách?“. Odpověď zkazí mnoho. je v zásadě nemožné. Snad brzy budou vývojáři eliminují tento nedostatek, ale dnes „uši“ v tomto modelu nedávají příležitost zobrazit poplatek v%.

Vestavěný asistent SIRI. Další možností, jak povolit procenta nabíjení na iPhone 11. Zavolej hlasový asistent, říká „Hej, Siri“ nebo stisknutím tlačítka Power Side několikrát v řadě. Když začíná hlasový asistent, požádejte ho, aby „zobrazit procento nabíjení baterie“.

„Baterie v procentech iPhone 11. Jak povolit?“- Otázka je populární, ale podle Apple Engineers, ne. Zpočátku byla možnost odstraněna, protože kapacita baterie v iPhone 11 byla zvýšena ve srovnání s předchozími modely. Vzhledem k tomu, že emise% je zapotřebí především (např. Apple inženýry) těm lidem, kteří aktivně používají smartphone a závod baterie. Stanovisko je kontroverzní, ale faktem zůstává fakt. možnosti, jak povolit zájem o iPhone, jsou omezeny pouze na metody vyjádřené výše, chybí žádné další alternativy. Doufáme, že uvedené metody budou dostačující pro vaše úkoly.

Co to značně ovlivňuje nabití baterie

Tak se dostal k nejistým smartphonům.

GPS byl vždy a bude hlavní pohltou baterie smartphonu po obrazovce a modulu GSM, který samozřejmě nebudeme vypnout.

Musíte získat data ze satelitů a mobilních kroků, vypočítat polohu zařízení a přenášet tato data do požadované aplikace. To vše se opakuje několikrát za minutu.

Dokonce i programy, které si mohou vychutnat GPS pouze během své práce (místo nepřetržitého použití), mají vážný vliv na rychlost proudění nabití.

Zákazníci poslů a sociálních sítí nemusí znát naše umístění, prohlížeče a klientské banky budou také náklady. Dokonce i aplikace počasí mohou výstup dat na ručně nastavené městem namísto pravidelného automatického vyhledávání.

Mnoho programů zahrnuje geolokaci i při otevírání widgetů

Systémové služby také nemusí nutně znát naši místo, zejména treking a reklamu.

Přejít na Nastavení. Služby soukromí. geolokace a zakázat většinu aplikací, nezapomeňte se podívat do systémových služeb a „zabít“ sekce většina procesů. Úplně odpojte významná místa, geopranchismus a návrhy, všechny druhy kalibrace a sběr dat pro zlepšení produktu.

V podstatě stojí za to opustit pouze možnost najít iPhone.

Dokonce i 10-15 instalovaných aplikací s přístupem k geolokaci může vystupovat na 10% poplatek za noc.

Bezpodmínky nepravidelných aktualizací z App Store, aktualizace obsahu funguje téměř nepřetržitě hodiny.

Umožnit to pouze pro nejpotřebnější programy. Aktualizovat data v pozadí by měla být povolena umožnit bankovní programy a pracovních zpráv. Zbytek bude zcela pokryt synchronizací obsahu při startu.

Měli byste pečlivě nakonfigurovat přepínače v menu Nastavení. hlavní. aktualizace obsahu.

Odpojení 10-20 zbytečných programů ušetří asi 10% poplatku.

Poslední velký náboj jedlík spočívá v nabídce Nastavení. účty a hesla. načítání dat. Zde můžete nastavit ruční interval, když je aplikace spuštěna, stiskněte, což je nejvíce spotřeby energie a režimu odběru vzorků.

Pro většinu uživatelů 15minutového intervalu aktualizovat poštu bude dostačující. Někteří mohou dokonce jít zkontrolovat každých 30 minut nebo časy za hodinu.

Všimněte si, že pro různé poštovní účty můžete konfigurovat různé režimy. Můžete ponechat push pro pracovní poštu a zapnout hodinovou kontrolu osobních.

Přidává se více poštovních účtů, tím silnější bude mít vliv na autonomii

Jsou to tato tři nastavení v mém případě spotřebovává přes noc více než 30% poplatku. Jejich příslušné prostředí umožnilo snížit tento ukazatel na přijatelné 3-4%.

Zbývající možnosti lze konfigurovat podle svého uvážení a vlastníci modelů plus a X mohou je vůbec ignorovat.

Tak jablko v roce 2018 prodává iPhone s činidelnými bateriemi o 2,675 mAh s iPhone 8 Plus nebo 2 716 mAh s iPhone X, které jsou vypouštěny o 30% za noc.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS