iPhone x poplatek v procentech, jak to udělat.

Jak provést procentuální poplatek na iPhone

V nejnovějším iPhone modelech se stala nedostupná úroveň výboje poplatku v procentech. To je způsobeno vývojem nového designu, ve kterém horní informační pole trvá méně místa. Je navržen v souvislosti s vzhledem na větší obrazovku „od okraje na hranu“ a touha tvůrců minimalizovat informační pole. V důsledku prostoru pro zobrazení má, kolik procent má baterii, není vlevo.

Všechny modely iPhone, jak staré, tak nové, umožňují zjistit, kolik procent nabíjení má baterii. Rozdíl je, že Apple Smartphone X, XR, XS XS XS Max nebude schopen demonstrovat data neustále. Pro účely ergonomie, ne nepořádku prostoru na obrazovce, informace byly „skryté“ do závěsu řídicího centra. Můžete získat data v nových modelech odtud.

Uživatel bude muset zavolat další menu přes řídicí bod, který zmizí po použití. V nastavení stačí zahrnout funkci „Aktivní procento“.

Schopnost vidět úroveň poplatku v procentech má psychologický dopad. Jakmile se počet stane méně než 50, výrazně zvyšuje touhu najít zásuvku a nabíječku. Koneckonců to znamená, že smartphone má jen několik hodin práce. Podle výsledků posledních testů se 49% znamená asi 5 hodin mobilního zařízení. Je třeba mít na paměti, že mluvíme o novém telefonu s neceněným necesným provozem baterie.

Pokud se telefon stal rychle vybití a pomalu účtován, zkuste změnit nabíječku. Je nutné použít originální produkty, jinak existuje riziko, že baterie bude rychle přijde do havárie. Pokud poplatek není pomáhat, musíte změnit baterii. Jedná se o vroubkovaný postup, ale ziskový způsob, jak zachránit iPhone než nákup nového.

Omezíme příjem push oznámení z aplikací

Je důležité všechno zakázat příliš mnoho

Co dělat: Otevřete „Nastavení“, přejděte do sekce „Oznámení“, zbavte se všech „způsobem“, které nepotřebujete.

Za prvé, masivní příjem oznámení aktivně zahrnuje mechanismus tohoto nástroje sám. Za druhé, nevyhnutelně obsahuje obrazovku, která systematicky umístí akumulátor mobilního zařízení.

Jak dodat nabíjení baterie jako procento na iPhone x

Strávit na obrazovce dolů z pravého horního rohu. Office se otevře.

Zdá se, že animace kontrolního bodu, takže nejprve uvidíte horní odznaky. Bude existovat stavový řádek s ikonami, které nebyly umístěny kvůli výkopu. První z nich bude procento zbití baterie.

Chcete-li rychle vidět procento poplatku, strávit obrazovku docela trochu z pravého „ucha“ a okamžitě přesunout prstem doprava, aby nedošlo k ukončení procenta, když se objeví.

Dokonce před tím, než se zobrazí hlavní odznaky, zobrazí se procento nabití baterie. Zavřít kontrolní bod, dokud se nikdy neotevřelo, utratit na obrazovku zpět nahoru.

Funguje a vodorovně.

Proč potřebujete znát poplatek baterie v%?

Vyhodnotit, jak dlouho může smartphone rozšířit offline. V časných poplatcích Apple, procentuální poplatek byl zobrazen na obrazovce blokovaných a odemknutých zařízení. vedle ikony nabíjení. V telefonech iPhone X, XS, XR, 11, 12 a 13 z tohoto vizuálního prvku, v důsledku vzhledu „monobros“. výřez jedený kus horní části obrazovky, nezanechává místo pro zobrazení poplatek.

Iphone 13 „Monobrov“ se stal o něco méně tuku, ale ikona% se nevrátila.

Jak povolit procento nabíjení na iPhone 12, 11, XS a XR

Bohužel, na iPhone se výstřihem v horní části obrazovky, umístěte zobrazení aktuálního nabíjení baterie ve formě procenta v horní lince není k dispozici.

Můžeme však vybrat jednu ze dvou možností av tomto případě:

  • Nejjednodušší je otevřít „řídicí bod“ vytažením z pravého horního okraje obrazovky dolů: V důsledku toho se procento nabíjení zobrazí ve stavovém řádku.
  • Druhá příležitost je k dispozici s výstupem IOS 2. nyní můžeme umístit widget zobrazující úroveň nabití baterie, včetně na domovské obrazovce (nebo v poli vlevo):
  • Stiskněte a podržte prst na prázdném místě domovské obrazovky a když jde do režimu úprav, klikněte na tlačítko „Plus“ vlevo nahoře.
  • Seznam widgetů se otevře, najít položku „prvky“ v seznamu.
  • Vyberte příslušnou možnost widgetu pomocí procentního zobrazení a přidejte jej na hlavní obrazovku.
  • V důsledku toho budete vždy zobrazit aktuální procento poplatků, i když to vyžaduje více místa, než je požadováno, podle mého názoru.

V budoucnu nabídne Apple další možnost ukázat procento nabíjení na těchto modelech iPhone, ale zatím jen.

Zapněte zobrazení procenta poplatku

Před vstupem na trh modelů X a následující XS, XS Max, XR, můžete zapnout displej procentuálního podílu poplatku v „Nastavení“ a výběrem „baterie“ a uvedení zaškrtnutí na volbu „Aktivní procento“. Když je režim úspory energie zapnutý, procento začalo automaticky zobrazeno. Ale poslední modely již neposkytují takovou příležitost, což způsobuje určité nepohodlí.

Zahrnout procentuální displej nebude fungovat v žádném případě. Ale můžete vidět. Udělej to je snadné, protože tento grafický prvek se právě přesunut v menu „Control Center„.

Chcete-li tento menu, stačí udělat pouze jeden pohyb. Zvažte krok za krokem:

  • Strávit na obrazovce shora dolů, takže přejeďte;
  • Nyní v pravém horním rohu uvidíte procento nabití baterie;
  • Udělejte švihnutí zdola nahoru a zavřete menu řízení.

Jak snadné je. Další možností: Zeptejte se Siri Assistanta, sázet na otázku „Jaké procento účtu baterie?“.

Tato inovace nebyla chutnat, protože i takový jednoduchý pohyb vyžaduje další čas. Kromě toho skryté zobrazení úrovně nabíjení v procentech často vede k neočekávaně vypnutému iPhone. Majitel prostě zapomíná na stav baterie a nepřipojuje se k síti včas. Současně se společnost Apple domnívá, že takové řešení rozšiřuje životnost baterie: Uživatel méně často účtuje telefon.

Cestou s nabíjením

Pokud účtujete iPhone s vámi vedle vás, můžete k němu připojit smartphone. Baterie se zobrazí na obrazovce v procentech. Metoda není dokonalá, ale někdy bude vhodná. Metoda je relevantní pro kabelové i bezdrátové nabíjení.

Co to značně ovlivňuje nabití baterie

Tak se dostal k nejistým smartphonům.

GPS byl vždy a bude hlavní pohltou baterie smartphonu po obrazovce a modulu GSM, který samozřejmě nebudeme vypnout.

Musíte získat data ze satelitů a mobilních kroků, vypočítat polohu zařízení a přenášet tato data do požadované aplikace. To vše se opakuje několikrát za minutu.

Dokonce i programy, které si mohou vychutnat GPS pouze během své práce (místo nepřetržitého použití), mají vážný vliv na rychlost proudění nabití.

Zákazníci poslů a sociálních sítí nemusí znát naše umístění, prohlížeče a klientské banky budou také náklady. Dokonce i aplikace počasí mohou výstup dat na ručně nastavené městem namísto pravidelného automatického vyhledávání.

Mnoho programů zahrnuje geolokaci i při otevírání widgetů

Systémové služby také nemusí nutně znát naši místo, zejména treking a reklamu.

Přejít na Nastavení. Služby soukromí. geolokace a zakázat většinu aplikací, nezapomeňte se podívat do systémových služeb a „zabít“ sekce většina procesů. Úplně odpojte významná místa, geopranchismus a návrhy, všechny druhy kalibrace a sběr dat pro zlepšení produktu.

V podstatě stojí za to opustit pouze možnost najít iPhone.

Dokonce i 10-15 instalovaných aplikací s přístupem k geolokaci může vystupovat na 10% poplatek za noc.

Bezpodmínky nepravidelných aktualizací z App Store, aktualizace obsahu funguje téměř nepřetržitě hodiny.

Umožnit to pouze pro nejpotřebnější programy. Aktualizovat data v pozadí by měla být povolena umožnit bankovní programy a pracovních zpráv. Zbytek bude zcela pokryt synchronizací obsahu při startu.

Měli byste pečlivě nakonfigurovat přepínače v menu Nastavení. hlavní. aktualizace obsahu.

Odpojení 10-20 zbytečných programů ušetří asi 10% poplatku.

Poslední velký náboj jedlík spočívá v nabídce Nastavení. účty a hesla. načítání dat. Zde můžete nastavit ruční interval, když je aplikace spuštěna, stiskněte, což je nejvíce spotřeby energie a režimu odběru vzorků.

Pro většinu uživatelů 15minutového intervalu aktualizovat poštu bude dostačující. Někteří mohou dokonce jít zkontrolovat každých 30 minut nebo časy za hodinu.

Všimněte si, že pro různé poštovní účty můžete konfigurovat různé režimy. Můžete ponechat push pro pracovní poštu a zapnout hodinovou kontrolu osobních.

Přidává se více poštovních účtů, tím silnější bude mít vliv na autonomii

Jsou to tato tři nastavení v mém případě spotřebovává přes noc více než 30% poplatku. Jejich příslušné prostředí umožnilo snížit tento ukazatel na přijatelné 3-4%.

Zbývající možnosti lze konfigurovat podle svého uvážení a vlastníci modelů plus a X mohou je vůbec ignorovat.

Tak jablko v roce 2018 prodává iPhone s činidelnými bateriemi o 2,675 mAh s iPhone 8 Plus nebo 2 716 mAh s iPhone X, které jsou vypouštěny o 30% za noc.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS