Jak aktivovat druhý řádek v systému Android

Jak povolit a nastavit druhou linku pro zastřihovač v telefonu. 3 jednoduché kroky

Dnes vám prozradíme, jak zapnout druhý trimovací řádek v telefonu. Tato služba je užitečná, pokud vaše práce a život zahrnují časté telefonáty nebo pokud nechcete zmeškat naléhavý nebo důležitý hovor. Pokyny pro aktivaci jsou zaměřeny na smartphony se systémem Android: Honor, Samsung, Xiaomi. Pro majitele iPhone jsou kroky podobné, pouze názvy položek se mohou lišit. Na začátku článku stručně vysvětlíme, co je to funkce „Druhá linka pro trimr“ nebo „Čekání na hovor“, a níže uvedeme doporučení, jak tuto možnost povolit. Nezapomeňte si článek přečíst až do konce. dozvíte se v něm, jak chránit své zařízení zakázáním instalace z neznámých zdrojů a jak se vypořádat s obtěžující reklamou a spamem v messengerech.

Nejzřetelnějším příkladem je čekání na naléhavý hovor z práce nebo od příbuzných. Řekněme, že telefonujete a volá vám někdo jiný. Pokud je možnost druhé linky (nebo „čekajícího hovoru“) vypnutá. osoba obdrží krátké pípnutí „Busy“. Pokud je v nastavení povolen čekající hovor. obdržíte druhý hovor a můžete mezi nimi přepínat. Jednoduše řečeno:

Druhá linka trimru. možnost přepnout na příchozí hovor, když aktivně telefonujete. V chytrých telefonech se tato možnost nazývá „čekající hovor“.

Jak povolit čekající hovor?

Chcete-li deaktivovat všechny odchozí hovory, vytočte na klávesnici smartphonu číslo:

  • 33heslo#. Pro deaktivaci funkce vytočte #33password#
  • 35password#. Deaktivace funkce. #35password#
  • 331heslo#. Chcete-li funkci deaktivovat, vytočte. #331heslo#
  • #33#
  • #330password#
  • To je zajímavé:

Jak aktivovat a deaktivovat druhý řádek pro trimr na MTS?

Druhá linka MTSA pro zastřihovač. praktická funkce, díky které nezmeškáte druhý příchozí výstřel.

Při hovoru se můžete dostat do situace, kdy se vám ve stejnou dobu snaží dovolat někdo jiný. A musí počkat, až se uvolní fronta na zastřihovač, aby se k vám dostali. Prakticky všichni mobilní operátoři však mají takovou užitečnou funkci, jako je druhá linka pro trimmer. V MTS je reprezentována možností nazvanou Wait and Hold (Počkat a podržet).

Od roku 2009. U společnosti MTS se tato služba aktivuje automaticky po aktivaci jakéhokoli tarifu. Pokud jste se stali předplatitelem MTS dříve nebo jste tuto možnost někdy deaktivovali, můžete si ji snadno znovu aktivovat. Pokud ani nevíte, zda tuto službu máte, můžete si její dostupnost a stav ověřit zavoláním na tlačítko #43#. Obdržíte SMS s informacemi o službě.

Druhá linka pro zastřihovač je skvělý způsob, jak mluvit se dvěma lidmi najednou, aniž byste museli volit prioritu.

Například si jen povídáte s kamarádem, abyste si ukrátili čas, než se dostanete z práce domů. Pokud nemáte aktivovanou druhou linku, můžete zmeškat hovor. Nebo si sedněte a znuděně čekejte, až vám zavolají z práce, aniž byste zabrali telefonní linku pro střihač.

Pokud máte tuto funkci aktivovanou, uslyšíte během druhého hovoru charakteristický signál a budete moci přijmout další příchozí hovor, aniž byste první hovor přerušili.

Stejným způsobem můžete využít funkci odchozího hovoru: když mluvíte s jednou osobou, můžete ji podržet a rychle zavolat druhé osobě. Lze shrnout, že tato služba je pro každého předplatitele MTS téměř nezbytná.

Jak vytvořit druhou linku k zastřihovači?

Pokud máte nastavenou druhou linku trimru, druhý volající uslyší nabídku, aby počkal, než hovor přijmete, a vy uslyšíte „pípnutí“, které vás upozorní, že na vaši pozornost čeká další příchozí volající.

Po přijetí tohoto signálu může reagovat podle toho, které volání má pro něj prioritu:

  • Pokračovat v hovoru na lince jedna a ignorovat zvukový signál: v tomto případě bude druhý hovor přidržen
  • Přijmout druhý hovor stisknutím číslice 2 a zeleného tlačítka: v tomto okamžiku bude muset první volající počkat na ukončení svého hovoru s druhým volajícím
  • Chcete-li ukončit první hovor a přejít k druhému, stiskněte tlačítko 1 a zelené tlačítko
  • Pokud stisknete 0 a zelené tlačítko, hovor bude přerušen a aktuální hovor bude pokračovat

Je možné nejen přijímat 2 hovory, ale také uskutečnit 2 odchozí hovory současně. Během obchodního hovoru můžete potřebovat upřesnit některé číslice, které jsou k dispozici pouze v kanceláři? Během hovoru můžete vytočit jiné číslo a tlačítko volání. Aktuální hovor bude po dobu trvání obchodního hovoru přidržen.

Další linku pro zastřihovač můžete připojit k jakémukoli tarifnímu plánu MTS. Musíte vytočit číslo USSD 43#. V této sekvenci #43# lze tlačítko volání použít ke kontrole stavu možnosti „Čekání a podržení“.

Během spojení s linkami 0850, 0880, 0890, 112 není možné přepnout na jinou rybářskou linku pro trimer. Příchozí hovor můžete přijmout až po ukončení hovoru.

Jak nastavit druhou linku pro zastřihovač prostřednictvím nabídky telefonu?

Mnoho modelů mobilních telefonů, i těch starších, umožňuje připojit další linku trimru prostřednictvím nabídky nastavení hovorů. V této nabídce zkontrolujte stav možnosti a připojte se podle pokynů.

Pokud váš mobilní telefon podporuje možnost čekajícího hovoru, může mít jednodušší schéma připojení. Tyto informace můžete získat z pokynů v mobilním telefonu.

Opční poplatky

Za tuto možnost se neplatí žádný měsíční poplatek. Výše poplatků závisí na tarifním plánu a cíli hovoru. Za oba kanály budete muset zaplatit, pokud jsou například oba odchozí nebo jeden kanál je odchozí a druhý příchozí je zdarma.

Jak deaktivovat tuto možnost?

Pokud si přejete službu deaktivovat, je k dispozici také tato možnost. Vytočte číslo USSD v tomto pořadí #43# nebo použijte příslušné menu na mobilním telefonu.

Jak zakázat čekající hovor v systému Android?

Když se objeví druhý rybářský vlasec pro trimmer, v reproduktoru smartphonu se objeví krátké pípnutí v pozadí, což znamená, že někdo volá souběžně s hlavním hovorem. V nabídce volání je tlačítko „Podržet“. Pokud ji stisknete, telefon se automaticky přepne na hovor s druhou osobou.

Jak aktivovat čekající hovor v systému Android

Systém Android je plný užitečných triků, které jsou neustále aktualizovány a umožňují vám efektivněji používat naše gadgety.

Pokud chcete dostávat oznámení během hovoru, musíte aktivovat možnost čekajícího hovoru

Toto nastavení je dostupné v telefonech bez ohledu na operační systém, např. Android 5.1 nebo 6.0.1 a uživatelské rozhraní.

V reproduktoru se ozve několik signálů, můžete přepnout na jiný hovor a mluvit s někým jiným.

Tímto způsobem budete moci nechat původní hovor otevřený a přijmout nový, aniž byste museli uzavřít oba hovory.

Pokud během hovoru přijmete jiný hovor, první strana uslyší hlasovou zprávu nebo skladbu, v závislosti na operátorovi sítě.

Jak povolit nastavení čekajícího hovoru v telefonu se systémem Android

Vstupte do aplikace telefonie a povolte je. Za tímto účelem stiskněte vlevo nahoře tlačítko „Možnosti“ a přejděte do nastavení.

Zde v části „Čekání na hovor“ posuňte posuvník do správné polohy.

To znamená, že během hovoru budete dostávat upozornění na další příchozí hovory.

Je toho více. Vraťte se zpět a klikněte na další kartu. „Tóny hovorů“.

Zde před řádkem „Oznámení“ zkontrolujte, zda jste telefon Vertu upozornili na příchozí hovor. Během hovoru“, posuňte posuvník doprava.

aktivovat, druhý, řádek, systému, android

Důležité body při nastavování čekajících hovorů v systému Android

Všimněte si, že názvy se mohou mírně lišit od mých v závislosti na verzi systému Android a uživatelském rozhraní.

V tomto případě jsem použil telefon Samsung Galaxy se systémem Android 6. Zkontrolujte také, zda je aktivní přidržený hovor.

Tato funkce nemá žádné další nastavení a lze ji zapnout nebo vypnout.

V nabídce telefonování jsou další nastavení, se kterými si můžete pohrát, ale s opatrností.

Jde o přesměrování hovorů. ujistěte se, že je nechápete špatně. Zde si můžete vybrat, kdy a které číslo bude předáno jinému.

Můžete také povolit blokování hovorů, zobrazit nebo skrýt své telefonní číslo a další nastavení. Všechna tato nastavení jsou k dispozici v nabídce aplikace Telefon. Hodně štěstí.

Druhý řádek trimru nefunguje, když máte aktivní hovor

Home Otázky Druhá linka trimru nefunguje, když máte aktivní hovor

Odpoledne! Telefon používám už týden. Existuje několik problémů/nároků:1) Druhý řádek pro zastřihovač nefunguje, když mám aktivní volání. Hovor se prostě přeruší a telefon neumožňuje přepnout nebo ukončit aktuální hovor a aktivovat druhou linku trimru. To je velmi nepříjemné, t.К. Můj telefon funguje a mám spoustu hovorů, a co je nejdůležitější, vše důležité :). Prosím, řekněte mi, jak se s tím vypořádat? Prošel jsem nastavení. nic jsem nenašel. Na svých předchozích telefonech (S3 mini a Xperia) jsem takové problémy neměl. 2) V aplikaci WhatsApp. nemohl najít, kde nastavit čas příchozích zpráv. Čas odchozích zpráv (t.Е. Nemohu najít widget kontaktů (S3 mini měl samostatnou plochu (oblíbené kontakty, fotografie). Můžeme s tím něco udělat??3) Widget s počasím. Stejně tak je to s časem. Výstavy 4 hodiny dopředu. A telefon sám ukazuje správný čas. Je to opravdu zatraceně nepohodlné. Samozřejmě jsem našel řešení: odinstalovat ji. Hodiny a počasí jsem si stáhl zvlášť z playmarktu. Otázkou však zůstává.4) Nemohu najít widget s kontakty, který v S3 mini byl na samostatné ploše (Oblíbené kontakty s fotografiemi), kde někdo může stáhnout nebo jak nainstalovat?

Dnešní život je tak dynamický a aktivní, že mnoho lidí musí často během dne několikrát telefonovat. Abyste nezmeškali ten nejdůležitější hovor. od kolegy nebo blízké osoby., je nejlepší nastavit si na telefonu předem druhou linku.

Pokyny

Rytmus moderního života je tak rychlý a den je tak nabitý událostmi, že musíme neustále vyřizovat a přijímat spoustu hovorů. Abyste minimalizovali riziko zmeškání důležitého hovoru, když už telefonujete, musíte vědět, jak nastavit druhou linku pro zastřihovač v telefonu.

Tato možnost vás upozorní, pokud se vám během hovoru snaží dovolat někdo jiný. V této situaci bude volající místo signálu obsazeno upozorněn, že jste na příjmu, ale může počkat, dokud hovor nepřijmete. Na příchozí hovor budete upozorněni výrazným signálem a můžete se rozhodnout, zda nový hovor přijmete tak, že aktuálního volajícího podržíte, nebo jej budete ignorovat. Všimněte si, že tato služba je obvykle poskytována mobilními operátory zdarma a většinou je ve výchozím nastavení povolena. Pokud si přejete, můžete ji vypnout a v případě zmeškaného hovoru budete upozorněni SMS zprávou.

Možnost druhé linky pro trimmer v telefonu umožňuje aktivovat režim čekajícího hovoru pro účastníka, který vám volal, zatímco vy již hovoříte s jinou osobou. A prvního volajícího můžete podržet tím, že přepnete na konverzaci s druhým volajícím. Pokud nebude trvat dlouho a dotyčný počká, až skončí, vrátíte se k přerušené konverzaci. Takto můžete z jednoho čísla uskutečnit dva hovory najednou.

aktivovat, druhý, řádek, systému, android

Chcete-li tuto službu využívat (pokud ji nemáte aktivovanou), zeptejte se svého operátora, jak aktivovat druhou linku pro zastřihovač v telefonu a za jakých podmínek je tato možnost poskytována. Jak jsme již zmínili, s největší pravděpodobností bude zahrnuta ve vašem datovém tarifu a za její používání nebudete muset platit nic navíc. Pokud váš operátor souhlasil s povolením služby, můžete zkontrolovat její nastavení a režim pomocí nabídky smartphonu. Chcete-li zkontrolovat stav služby nebo ji povolit, přejděte do nabídky nastavení telefonu, přejděte na kartu Možnosti volání a zaškrtněte políčko „Čekání na hovor“, čímž ji povolíte.

Pokud jste vše provedli správně, při příštím příchozím hovoru během čekání uslyšíte krátké pípnutí, které signalizuje další příchozí hovor. V tomto okamžiku uvidíte na obrazovce, kdo vám volá. Hovor můžete přijmout tak, že aktuálního volajícího přidržíte, nebo odmítnout a pokračovat v hovoru. Pokud odmítnete příchozí hovor, volající uslyší obsazovací tón. Osoba, kterou jste přepojili na čekání, uslyší příslušnou melodii.

Co je nutné pro použití druhého řádku

Vyřešili jsme tedy, jak připojit druhou linku pro trimr v telefonu, a nyní je jasné, že k tomu potřebujeme pouze dvě věci:

Aktivní karta SIM některého z mobilních operátorů (MTS, Megafon, Beeline atd.).Д.).

Pokud v nabídce smartphonu nenajdete položku, kterou potřebujete k aktivaci služby, použijte následující kombinaci číslic: vytočte 43# a stiskněte tlačítko volání. Tuto kombinaci používá většina mobilních operátorů pro aktivaci pohotovostní služby. Tuto možnost můžete také deaktivovat vytočením příslušné kombinace: #43# a tlačítka volání.

Než si do telefonu nainstalujete druhou linku pro zastřihovač, musíte si uvědomit jednu věc. Pokud jste uskutečnili zpoplatněný hovor a během hovoru jste přepnuli na příchozí hovor tím, že jste první volanou stranu podrželi, bude vám během celého hovoru účtován odpovídající poplatek. Dokud spojení s prvním volajícím neukončíte vy nebo volající.

Moderní technologie umožňují nejen nezmeškat důležitý hovor, ale také rozdělit osobní a pracovní kontakty na různých SIM kartách a využít úspory plynoucí z volby různých operátorů a tarifů pro hlasové hovory a data (připojení k internetu). Pokud máte. Budete moci využívat všechny výhody používání dvou karet SIM v jednom zařízení. Osobní hovory na jednom čísle, všechny obchodní kontakty na jiném. Najděte si levný model moderního, výkonného a cenově dostupného smartphonu LTE se dvěma SIM kartami v nabídce společnosti Wileyfox.

Britská společnost Wileyfox poprvé uvedla své produkty na trh koncem roku 2015. Stylové smartphony s pokročilými technickými funkcemi okamžitě upoutaly pozornost uživatelů. A co je nejlepší, kvalitní gadgety jsou k dispozici za nejpříznivější ceny.

Je třeba zdůraznit, že všechny modely smartphonů Wileyfox podporují dvě SIM karty. Nejen to, ale každý ze dvou slotů lze využít k připojení k internetu 4G LTE podle vlastního výběru. Je to skvělý způsob, jak nejen rozdělit osobní a firemní hovory na dvě čísla, ale také zvolit nejlepší tarifní plán pro hlasové služby i mobilní internet.

Jak nastavit čekající hovor v telefonu se systémem Android

Systém Android je plný užitečných triků, které jsou neustále aktualizovány a umožňují nám efektivněji používat naše gadgety.

Pokud chcete být během hovoru upozorňováni, musíte aktivovat možnost „čekající hovor“

Toto nastavení je dostupné v telefonech bez ohledu na verzi operačního systému, např. Android 5.1 nebo 6.0.1 a uživatelské rozhraní.

V reproduktoru uslyšíte nějaké signály, můžete přepnout na jiný hovor a mluvit s někým jiným.

Tímto způsobem budete moci ponechat původní hovor v podržení a přijmout nový, aniž byste museli zavřít některý z obou hovorů.

Pokud během hovoru přijmete jiný hovor, první strana uslyší hlasovou zprávu nebo píseň, což závisí na operátorovi sítě.

Jak nastavit čekající hovor v telefonu se systémem Android

Přihlaste se do aplikace telefonování a povolte je. Chcete-li to provést, vyberte vlevo nahoře možnost „Možnosti“ a přejděte do nastavení.

Zde v části „Čekání na hovor“ posuňte posuvník do správné polohy.

To znamená, že během hovoru budete upozorněni na další příchozí hovory.

To není vše. Vraťte se zpět a klikněte na další kartu. „Tóny hovorů“.

Zde, před řádkem „Oznámení“. Během hovoru“, posuňte posuvník doprava.

Důležité body při nastavení čekajícího hovoru v systému Android

Všimněte si, že názvy se mohou mírně lišit od mých v závislosti na verzi systému Android a uživatelském rozhraní.

V tomto případě jsem použil telefon Samsung Galaxy se systémem Android 6. Zkontrolujte také, zda je aktivní možnost přidržení hovoru.

Tato funkce nemá žádné další nastavení a lze ji zapnout nebo vypnout.

V nabídce telefonování jsou další nastavení, se kterými si můžete pohrát, ale s opatrností.

Jde o přesměrování hovorů. pozor na zmatek. Zde si můžete vybrat, kdy a které číslo bude předáno jinému uživateli.

aktivovat, druhý, řádek, systému, android

Můžete také povolit blokování hovorů, zobrazit nebo skrýt své telefonní číslo a další nastavení. Všechna tato nastavení jsou k dispozici v nabídce aplikace Telefon. Hodně štěstí.

Jak povolit a nastavit druhou linku pro zastřihovač v telefonu. 3 jednoduché kroky

Dnes vám řekneme, jak zapnout druhou linku pro zastřihovač v telefonu. Tato služba je užitečná, pokud vaše práce a život zahrnují časté telefonáty nebo pokud nechcete zmeškat naléhavý nebo důležitý hovor. Pokyny pro povolení jsou zaměřeny na smartphony se systémem Android: Honor, Samsung, Xiaomi, pro majitele iPhone jsou všechny akce podobné, pouze názvy položek se mohou lišit. Na začátku článku stručně vysvětlíme, co je to funkce Druhá linka nebo čekající hovor, a níže uvedeme doporučení, jak tuto možnost povolit. Nezapomeňte si článek přečíst až do konce. dozvíte se v něm, jak chránit své zařízení zakázáním instalací z neznámých zdrojů a jak se vypořádat s otravnými reklamami a spamem v messengerech.

Nejzřetelnějším příkladem je čekání na naléhavý hovor z práce nebo od příbuzných. Předpokládejme, že telefonujete a volá vám někdo jiný. Pokud je možnost druhé linky (nebo „čekajícího hovoru“) vypnutá. osoba obdrží krátké pípnutí „Busy“. Pokud je v nastavení povolen čekající hovor. obdržíte druhý hovor a můžete mezi nimi přepínat. Jednoduše řečeno:

Druhá linka pro trimmer. možnost přepnout na příchozí hovor, když aktivně telefonujete. V chytrých telefonech se tato možnost nazývá „čekající hovor“.

Co dělat, když nefunguje čekající hovor?

Pokud čekající hovor nefunguje, indikuje následující

Pro vyřešení této situace se můžete pokusit obnovit používání odpojením a opětovným připojením služby, nebo se můžete obrátit na servisní středisko nebo na horkou linku mobilního operátora, kde vám situaci podrobněji vysvětlí. Problém může být v nich, nikoli v telefonu.

Několik let pracoval v prodejnách mobilních telefonů dvou velkých operátorů. Tarifům dobře rozumím a vidím všechna úskalí. Láska gadgets, zejména Android.

Ano, všechny. Tato funkce je připojena ke všem mobilním operátorům, dokonce i k těm neznámějším, protože služba je standardní a bezplatná.

Ne. Maximální počet účastníků. 2 osoby. Bohužel na druhém řádku již nelze připojit žádné další.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS