Jak aktualizovat telefon se systémem Android Huawei

Instalace a aktualizace firmwaru Huawei a Honor. Jak aktualizovat Honor 8

Vzhledem k tomu, že společnost do svých zařízení postupně instaluje nové skořápky, může se u některých smartphonů další aktualizace firmwaru opozdit. Můžete čekat, až na vás přijde řada, pouze pokud je aktualizace pro váš konkrétní model Honor výrobcem spolehlivě podporována.

Po dokončení procesu resetování zařízení je třeba smartphone zapnout a zkontrolovat jeho stabilitu. Pokud je vše v pořádku, můžete záložní soubory obnovit.

Pokud jste zálohovali prostřednictvím služby Disk Google, stačí se přihlásit do telefonu pomocí účtu Google. Vaše data budou obnovena automaticky. Pokud jste během aktualizace přenesli záložní soubory do jiného zařízení, musíte je přenést zpět do mobilního zařízení.

Pokud se záloha neobnoví automaticky, je nutné operaci provést ručně. Musíte otevřít Nastavení, přejít do části Systém a aktivovat možnost Zálohování.

Sdílejte tuto stránku se svými přáteli.

aktualizovat, telefon, systémem, android, huawei

Které smartphony Honor a Huawei budou aktualizovány na Android 10?

Vývojáři telefonů OnePlus a Google oznámili, že jejich gadgety budou v roce 2022 aktualizovány na Android 10. Tím se zlepší proces úspory baterie, zvýší se rychlost zařízení, poskytne se možnost používat tmavé téma všude. Zařízení můžete ovládat také gesty. Vyvinutý speciální režim pro maximální použitelnost aplikací. zaměření. Aplikace, o kterých nechcete být informováni, můžete zařadit na černou listinu. Výrazně lepší ochrana soukromí. Vzhledem k tomu, že Wi-Fi může určit polohu uživatele, je nutné získat jeho souhlas, aby k informacím o síti mohla přistupovat jiná osoba. Zajímavé je, že nová verze systému Android funguje jako stolní počítač. Může přistupovat k celému pevnému disku. Nastavení soukromí je navíc na jednom místě. v části Soukromí. Pouze 10 % zařízení od různých společností má obdržet podobnou aktualizaci. To je způsobeno určitými obtížemi. téměř každá řada vyžaduje jedinečný firmware.

Honor

Seznam smartphonů Honor, které dostanou Android 10, se právě sestavuje:

Seznam se může čas od času měnit. Sledujte oficiální webové stránky. Všimněte si, že seznam zahrnuje i zařízení, pro která se vyvíjí čínský firmware. Poté však obvykle přichází globální vydání postupně pro každou sérii. Vývojáři zahájili uzavřené testování na vybraných dobrovolnících. Pro některá zařízení již bylo nabídnuto beta testování.

Huawei

Seznam smartphonů Huawei, které dostanou Android 10, obsahuje:

 • Mate. 30, 20 a Pro verze Lite, 20 X 5G, 20 Porsche RS, X, 10Pro, Porsche Design 10 RS.
 • P. P30 Pro Lite, P20Pro, P Smart (2019) Z.
 • Nova. 5i, Pro, 4 e.

Je pozoruhodné, že mnoho uživatelů nečeká na aktualizaci kanceláře a aktivuje proces sami prostřednictvím aplikace HiCare.

Po otevření aplikace přejděte na: „Rychlá služba“/“Aktualizace“. Systém chvíli hledá aktuální možnosti a poté požádá o potvrzení stisknutím modrého tlačítka „Stáhnout a nainstalovat“.

aktualizovat, telefon, systémem, android, huawei

Kde získat oficiální firmware pro tento model

Příručky a software jsou k dispozici v sekci podpory na oficiálních webových stránkách, včetně firmwaru pro většinu modelů. Jsou zdarma a jejich použití je naprosto bezpečné.

Stáhněte si firmware od výrobce, abyste si byli jisti, že s vaším přístrojem nebudou žádné problémy.

Hledejte na portálu podle čísla modelu. Funkce vyhledávání podporuje plné názvy i názvy servisních modelů.

Jak aktualizovat systém Android. Tablety se systémem Android. 2022

Systém Android vás čas od času upozorní, že je k dispozici aktualizace systému. Aktualizace zabezpečení operačního systému Android se objevují přibližně jednou měsíčně. Výrobce vašeho zařízení může vydat aktualizaci. Společnost Google občas vydá novou verzi operačního systému Android.

Když je aktualizace k dispozici, zobrazí se ikona oznámení o aktualizaci systému, jako je na obrázku. Výběrem tohoto oznámení použijete aktualizaci.

Na obrazovce se také může zobrazit vyskakovací zpráva nebo přípitek, když je k dispozici aktualizace. Máte možnost provést aktualizaci okamžitě nebo ji odložit. Pokud má systém Android dostatečnou výdrž baterie (nebo se můžete připojit ke zdroji napájení) a nechystáte se v nejbližších minutách s telefonem nebo tabletem dělat nic zásadního, použijte aktualizaci okamžitě.

Aktualizace můžete zkontrolovat také ručně. Věnujte pozornost těmto pokynům:

 • Otevřete aplikaci Nastavení.
 • Vybrat systém.
 • Vyberte Aktualizace systému.
 • Stiskněte tlačítko Zkontrolovat aktualizace. Pokud je aktualizace v procesu, zobrazí se v seznamu.

Ve starších verzích systému Android vyberte v kroku 2 možnost „O telefonu“ nebo „O tabletu“. Na této obrazovce najdete položku „Aktualizace systému“.

aktualizovat, telefon, systémem, android, huawei

  Verze 8.0 pro Android „Oreo“ dostane aktualizaci, pokud je v očekávání. Ve starších verzích operačního systému Android jsou aktualizace povoleny podle kvót. Ruční kontrola aktualizací, i když jsou v očekávání, nemusí zařízení aktualizovat.

Připojení zařízení ke zdroji napájení během aktualizace softwaru. Nechcete, aby se baterie vybila uprostřed operace.

Resetování Huawei přes Google Android

Android Manager dokáže najít, uzamknout a vymazat smartphone Huawei pomocí funkce vyhledávání ve většině telefonů Huawei se systémem Android. Přihlaste se do webové aplikace pomocí své adresy a hesla Gmail (odkaz v části Zdroje) a. pokud má váš účet více než jedno zařízení se systémem Android. vyberte správný název zařízení z rozevírací nabídky v horní části. Stiskněte tlačítko „Vymazat“, pokud byl telefon nastaven na Google. To nebude fungovat, pokud jste telefon předtím nezaregistrovali ve Správci Androidu.

Bez přístupu k účtu Google však budete muset zařízení resetovat pomocí externích tlačítek. Tento postup se liší podle modelu, ale obvykle zahrnuje současné podržení kombinace tlačítek, dokud zařízení nepřejde do režimu obnovení. Například modely Huawei Valiant a Vitria vyžadují, abyste několik sekund mačkali klávesy „Zvýšení hlasitosti“ a „Napájení“, dokud se neobjeví robot Android s červenou ikonou chyby. V tomto okamžiku můžete procházet nabídku obnovení pomocí tlačítek zvýšení, snížení a vypnutí hlasitosti a vybrat možnost vymazání zařízení.

Přidejte zpětnou vazbu nebo sdílejte užitečné informace a tipy

Chytré telefony s nejlepším fotoaparátem. V žebříčku jsou uvedeny telefony s nejlepším fotoaparátem k dnešnímu dni.

Propagační telefon zdarma. Bezplatné chytré telefony, dotykové a tlačítkové chytré telefony od známých a značkových výrobců, jako je Samsung, iPhone atd.

Poskytnutím zpětné vazby pomáháte ostatním správně se rozhodnout. VÁŠ NÁZOR SE POČÍTÁ.

Odrazit vlastní flash soubory (Cyanogenmod, MIUI, Paranoid Android)

Pokud jste nainstalovali vlastní ROM, oficiální firmware lze obnovit stejným způsobem jako při ruční aktualizaci. Pomocí softwaru Odin, který byl již zmíněn v recenzi. Předtím je nutné na webu individuálně vyhledat firmware, který je vhodný pro váš model smartphonu. Pravděpodobně nejlepší zdroj pro vyhledávání. mobilní portál 4PDA, zde můžete najít jakýkoli firmware pro téměř jakýkoli model telefonu.

 • Připojení mobilního zařízení k počítači
 • Spuštění systému Odin
 • Vypněte telefon a přejděte do režimu stahování. Stiskněte tlačítko domů, vypínač a tlačítko pro snížení hlasitosti
 • Po stažení telefonu aktivujte režim stahování stisknutím tlačítka zvýšení hlasitosti
 • Na hlavním formuláři Odinu vyberte stažené soubory jako PIT, PDA a CSC
 • Stiskněte tlačítko Start v aplikaci Odin a počkejte na aktualizaci všech souborů.

Úspěšné dokončení procesu vrácení zpět bude indikováno zeleným rámečkem s nápisem PASS v horní části.

Informace o úspěšném návratu k předchozí verzi prostřednictvím Odinu

Co dělat po instalaci aktualizace

Po úspěšném dokončení procesu přeflashování zařízení je třeba smartphone zapnout a zkontrolovat jeho stabilitu. Pokud je vše v pořádku, můžete záložní soubor obnovit.

V případě zálohy nahrané přes Disk Google se jednoduše přihlaste k účtu Google v telefonu. Vaše data budou automaticky obnovena. Pokud jste záložní soubor pro aktualizaci uložili do jiného zařízení, měli byste jej přenést zpět do telefonu.

Pokud se záloha neobnoví automaticky, je třeba operaci provést ručně. Musíte otevřít nastavení, přejít do části „Systém“ a aktivovat funkci stahování záloh.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS