Jak aktualizovat WhatsApp na telefonu Nokia Lumia. Prostřednictvím služby Google

Jak nainstalovat WhatsApp na telefonu Nokia Lumia 830 telefonu

WhatsApp je nejoblíbenější posel na světě, kteří si užívají stovky milionů lidí. Především je v poptávce majiteli mobilních zařízení, kde pracuje prostřednictvím aplikace stejného jména. Takže je důležité pochopit, jak nainstalovat WhatsApp na Nokia Lumia 830.

Tato metoda je hlavní a doporučená pro použití všech majitelů Nokia Lumia 830. Ve vašem smartphonu, stejně jako na jiném zařízení založeném na Android, předinstalovaným obchodem přehrávání trhu. Spusťte to a pomocí vyhledávacího panelu, najděte WhatsApp.

Po aplikaci klikněte na tlačítko „Instalovat“. Další, automatické načítání distribuce a jeho instalace začne. Tento procesor můžete sledovat bez odchodu na trh. Ale zároveň můžete zavřít úložiště aplikací, zapojení do jiných záležitostí. Načítání z toho nebude přerušit.

Když je Messenger nastaven na hlavní obrazovce Smartphonu nebo v seznamu aplikací, zobrazí se jeho ikona, skrze kterou je program spuštěn. Můžete také otevřít WhatsApps prostřednictvím hracího trhu, kde bude umístěno odpovídající tlačítko.

Jak si vybrat WhatsApp pro Nokia

Nokia telefony podporu najednou 3 formáty, takže někteří nevědí, která verze watsapa stahovat do vašeho smartphonu. Proto, co by nebylo chybné, přečtěte si náš vzorek nejoblíbenějším modelům:

  Vůdce na stahování je stále soubory s přítomnou jar. Tento formát je podporován velmi populárními modely, mezi nimiž je Nokia C3. Pokud máte tento model nebo podobný telefon. Načíst whatsapp tohoto formátu.

Důležité! Pokud jste nenajdete svůj telefon mezi uvedenými, neznamená to, že je nemožné nainstalovat tento messenger. Vložte odkazy WhatsApp do telefonu a samotná stránka bude určovat požadovanou expanzi.

Funkce WhatsApp Aplikace pro mobilní Windows 10 (Microsoft Lumia, Nokia Lumia a T.D.)

Můžete si stáhnout WhatsApp telefony Lumia 630, 525, 520, 60, 800, 510, 640, 710, 510, 640, 710, 510, 510, 640, 710, 510, 720, 625, 900, 1520, 535 a dalších Spraftonů, které pracují na Windows 10 mobilní a okna Telefon 8 Operační systémy.jeden.

Jak zkontrolovat aplikační verzi

 • Jít do playmarketu;
 • Otevřete menu vlevo;
 • Vyberte položku „Moje aplikace a hry“;
 • Pokud je před operací WhatsApp Messenger na tlačítko zapsána aktualizovat, pak je vaše verze aplikace zastaralá.

Hlavní funkce

Pod hlavními funkcemi předpokládá obvyklou korespondenci, jako ten, který poskytuje službu ICQ. Také používat tuto aplikaci lze rozdělit s přáteli multimediální soubory (fotografie, zvuk a videa). Hlasové a video hovory, jako například v Viber, není v tomto programu předpokládat, ale jeden nesrovnatelný plus stále má. Chcete-li pokračovat s použitím této aplikace, stačí zadat své telefonní číslo do prvního okna a potvrdit jej v dalším okně pomocí kódu, který přijde do zprávy odpovědi (SMS).

Jakmile je registrace dokončena, se ocitnete v hlavním menu s oblíbenými kontakty a můžete argumentovat, že tento seznam nebude prázdný. Vše proto, že program pracuje s kontakty stejně jako u kontaktů jiných uživatelů, a když zadáte telefonní číslo během registrace, na serveru je synchronizace čísel těchto uživatelů, v smartphonu, z nichž vaše číslo. Zároveň se kontroluje přítomností registrovaných telefonních čísel na serveru, které jsou k dispozici ve vašem notebooku. Ukazuje se tedy, že během registrace svých přátel a přátel se zvolený kontakt zobrazí v programu WhatsApp a zobrazí se vaše kontakty.

Není těžké odhadnout, že v případech, kdy jsou v této službě registrovány některé z nových uživatelů existujících ve vašem notebooku, automaticky se zobrazí ve vás v oblíbených. Nejdůležitější nevýhodou programu, pokud to lze nazvat, je to, že můžete použít absolutně všechny jeho schopnosti zdarma pouze v prvním roce, a když si na to zvyknete, budete muset zaplatit každý rok jeden dolar. Program má velmi jednoduchý Inteeis, který se podobá SMS-korespondenční okno, a je nepravděpodobné, že by způsobilo obtíže při zvládnutí nového typu komunikace.

Jak si stáhnout WhatsApp na Nokia Asha

V tuto chvíli ne všichni zástupci modelové řady Nokia Asha podporují schopnost instalovat na ně nejoblíbenější WhatsApp Messenger. Pokud je Nokia Asha 210 první telefon vybavený speciálním tlačítkem rychlého přístupu k aplikaci WhatsApp, pak modely Nokia Asha 303 a 310 nepodporují WhatsApp, protože to byl řešení samotných vývojářů a je velmi problematický dostat se kolem něj.

Majitelé Nokia C5. Nokia 301. Nokia 306. a Nokia 311 a řada dalších modelů ze slavného finského výrobce mají štěstí do mnohem většího stupně. Pro své mobilní telefony existují plné verze Messenger WhatsApp Messenger, který vám umožní komunikovat s více miliony-dolar účastníka bez jakýchkoliv omezení. Algoritmus pro stahování a zahájení procesu instalace podobný způsob instalace aplikace na telefonu Nokia Lumia popsané výše. Neexistují žádné významné rozdíly, s celým postupem trvá minimální množství volného času.

Dosud je velký počet lidí majitelům multifunkčního telefonu Nokia Lumia. Musíme přiznat, že jsou dost bohatí, protože mohou snadno využít příležitosti ke stažení široké škály užitečných aplikací do jejich smartphonu. Chcete-li to udělat, stačí jít do oficiálního obchodu, a stáhnout co, podle jejich názoru, přijít vhod pro komunikaci nebo zábavu. Mezi velkou řadou mohou uživatelé vybrat aplikaci, se kterou můžete kompletně komunikovat s blízkými, i když jsou na druhém konci planety, a to je WhatsApp pro Nokia Lumia. Specifický software je naprosto zdarma.

Pokud jde o jeho další instalaci. vše je zde velmi jednoduché. První věc, která bude určitě musí udělat, je zadat své reálné číslo vašeho mobilního telefonu. Po dobu několika minut, SMS zpráva musí přijít k tomu, která určuje potvrzovací kód. Téměř ve všech případech je vložena na správné místo samostatně, ale pokud se to nestane. musí být zadán sám, jednoduše přepisem čísel od SMS do jednoho vstupního pole. Poté můžeme předpokládat, že instalace posla je plně dokončena a můžete začít známost ze služby.

Volbou přezdívky a nastavení fotografie, můžete s mimořádnou snadností objevování neomezených možností této aplikace a neustále být v kontaktu s těmi, kteří jsou také injikováni.

Pravděpodobně každý uživatel tohoto telefonu by měl, a ujistit se o jeho užitečnost a všestrannost, stejně jako zdarma výměnu zpráv se svými přáteli a příbuznými!

Aplikace používá Wi-Fi nebo 3G připojení k Internetu, ale jeho funkce je „malá chuť k jídlu“, a proto internetový provoz „listy“ poměrně trochu, a to souhlasíte, velmi potěšeni. Pomocí Ottzappa můžete poslat zvuk, video a fotografii a je to opravdu cool!

Tento program je velmi dobrý, a to obvykle funguje bez neúspěchů. S ním můžete pouze sdílet mediální soubory a psát zprávy, ale také zavolat! Ale co je nejdůležitější. může být instalován na jakýkoliv model Nokia Lumia.

Proto, pokud chcete komunikovat s lidmi, kteří jsou od vás pryč, ale volání v zahraničí jsou poměrně drahé. instalace. Díky ní, můžete být trochu blíže těm, kteří chtějí být blízko, stejně jako neustále si uvědomit události, které se konají v životě lidí blízkých vám. Souhlasím, je to vynikající příležitost, kterou si jistě potřebujete použít.

Jak aktualizovat WhatsApp na Android Krok za krokem přes herní trh

První cesta. Aktualizace

Nejjednodušší a cenově dostupný způsob aktualizace WhatsApp na smartphonu Provozování pod vedením operačního systému Android má použít herní trh. Corporate Store je instalován na každém zařízení, protože je součástí balíčku služby Google. Chcete-li stáhnout Messenger, je vhodné dodržovat následující algoritmus.

 • Spusťte herní trh a otevřete nabídku aplikace, klepnutím na obrázek tří proužků v levém horním rohu obrazovky.
 • Dotkněte se řetězce „Moje aplikace a hry“ a přejděte na kartu „Update“.
 • V seznamu programů, pro které se objevily nové verze, najít „Whatsapp“ a klikněte na ikonu.
 • Po studiu inovace, které vývojář nabízí nové vydání posla, klikněte na tlačítko „Update“.
 • Zbývá čeká, až budou aktualizované komponenty staženy ze serverů a jsou nainstalovány.

Můžete použít aktuální verzi populárního messengeru ihned po dokončení procesu instalace. Chcete-li to provést, dotkněte se tlačítka „Otevřít“ na stránce aplikace (bez opuštění úložiště) nebo použít zástupce v sekci „Aplikace“ dostupná z obecného menu zařízení Android.

Metoda druhé. Přeinstalace aplikací

Pokud nemůžete aktualizovat WhatsApp na Android není možné z důvodu chyby nebo jiných nepředvídaných problémů, můžete zkusit znovu nainstalovat aplikaci. Můžete to udělat příliš prostřednictvím služby Google. V důsledku nevratných manipulací bude skutečná verze příspěvku instalována na zařízení. Pokyny pro přeinstalování programu se skládá z několika fází:

 • Spusťte herní trh, po kterém ve vyhledávacím řetězci zadejte název „WhatsApp Messenger“ aplikace, abyste se okamžitě dostali na hlavní stránku.
 • Stiskněte tlačítko „DELETE“ pro spuštění odinstalace Messenger. Před odstraněním však musíte povolit funkci zálohování. To bude ukládat kontakty, volání log a korespondenční příběh.
 • Pro potvrzení akce v rozbalovacím okně klikněte na tlačítko „OK“, po které čekáte na dokončení procesu.
 • Teď nenechávejte stránku, měli byste stáhnout Messenger zdarma, dotýkat se kláves „Instalovat“. Vzhledem k tomu, že nejnovější verze bude nainstalována na smartphonu, nebudete muset aktualizovat aplikaci na aktualizaci.

Bude jen čas čekat, dokud WhatsApp bude instalován v zařízení Android. Poté bude možné pokračovat v komunikaci bez jakýchkoliv problémů a zároveň testovat nové funkce.

Instalace WhatsApp na Nokia Lumia 1020 (žlutá) přes APK soubor

Operační systém Android je známý pro svou otevřenost a telefon Nokia Lumia 1020 (žlutý) umožňuje instalovat WhatsApp ne přes herní trh, ale vestavěné nástroje zařízení. To znamená, že instalační program odeslaný jako soubor APK. Můžete najít odkaz ke stažení kontaktováním oficiální stránky WhatsApp.com.

Distribuce je k dispozici ke stažení na počítači i na telefonu. Ale stále je lepší ihned stáhnout do mobilního zařízení.

aktualizovat, whatsapp, telefonu, nokia, lumia

Dále vás prohlížeče požádá o výběr aplikace pro spuštění instalačního programu. Jen vyberte Chrome, pokud je to hlavní webový prohlížeč. Můžete vidět zprávu o nebezpečí stahování, ale nebojte se, protože si stáhnete soubor APK přes oficiální web, takže v tomto případě musíte kliknout na tlačítko „OK“ a potvrdit stahování.

Na rozdíl od play trhu není instalace přes soubor APK automaticky provedena, ale ručně. Uživatelé často mají problém, protože Nokia Lumia 1020 (žlutá) často blokuje instalaci. Proto musíte podstoupit předběžnou fázi.

Výcvik

Hlavním úkolem přípravné fáze je umožnit aplikacím z neověřených zdrojů. Chcete-li to provést, musíte otevřít nastavení Nokia Lumia 1020 (žlutá), přejděte do bezpečnostní sekce a zkontrolujte požadovanou položku.

Instalace

Nyní je vše připraveno k instalaci, a můžeme se vrátit do složky „Stahování“, kde soubor APK automaticky klesne. Okamžitě jej otevřete.

Systém se pak požádá o potvrzení instalace. Klikněte na tlačítko „OK“, po které se instalace spustí.

aktualizovat, whatsapp, telefonu, nokia, lumia

Instalační proces bude trvat několik sekund. Na konci můžete okamžitě spustit WhatsApp okamžitě kliknutím na tlačítko „Otevřít“ nebo vstup přes ikonu umístěnou na hlavní obrazovce.

Instalace WhatsApp na Nokia Lumia 730 Dual Sim přes APK soubor

Operační systém Android je známý pro jeho otevřenost a telefon Nokia Lumia 730 Dual SIM telefon vám umožní instalovat WhatsApp ne přes herní trh, ale vestavěné nástroje zařízení. To znamená, že instalační program odeslaný jako soubor APK. Můžete najít odkaz ke stažení kontaktováním oficiální stránky WhatsApp.com.

Distribuce je k dispozici ke stažení na počítači i na telefonu. Ale stále je lepší ihned stáhnout do mobilního zařízení.

Dále vás prohlížeče požádá o výběr aplikace pro spuštění instalačního programu. Jen vyberte Chrome, pokud je to hlavní webový prohlížeč. Můžete vidět zprávu o nebezpečí stahování, ale nebojte se, protože si stáhnete soubor APK přes oficiální web, takže v tomto případě musíte kliknout na tlačítko „OK“ a potvrdit stahování.

Na rozdíl od play trhu není instalace přes soubor APK automaticky provedena, ale ručně. Uživatelé často mají problém, protože Nokia Lumia 730 Dual Sim často blokuje instalaci. Proto musíte podstoupit předběžnou fázi.

Výcvik

Hlavním úkolem přípravné fáze je umožnit aplikacím z neověřených zdrojů. Chcete-li to provést, otevřete nastavení Dual SIM SIM Nokia Lumia 730, přejděte do sekce „Security“ a zkontrolujte požadovanou položku.

Instalace

Nyní je vše připraveno k instalaci, a můžeme se vrátit do složky „Stahování“, kde soubor APK automaticky klesne. Okamžitě jej otevřete.

Systém se pak požádá o potvrzení instalace. Klikněte na tlačítko „OK“, po které se instalace spustí.

Instalační proces bude trvat několik sekund. Na konci můžete okamžitě spustit WhatsApp okamžitě kliknutím na tlačítko „Otevřít“ nebo vstup přes ikonu umístěnou na hlavní obrazovce.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS