Jak aplikovat video na video Android. Přihlaste se na účet

Jak oříznout nebo připojit video na telefonu Xiaomi. Uveďte efekt na videu.

Žijeme v takovém čase, kdy většina uživatelů nemá nic kromě telefonu. Telefon dnes není jen nástroj pro hry nebo sociální sítě, ale také nástroj pro práci. Před několika lety upravit video na telefonu nebylo možné. Dnes, mediální editory na telefonu mohou být porovnány s příležitostmi s některými softwarovými programy. Pokud potřebujete oříznout video, uložte video hudbu nebo efekty, přemístit video z několika kusů na telefonu Xiaomi, pak tento článek pro vás.

Pozitivní točivý moment ve videu spojení je přijetí nejoblíbenějších formátů, jako je MP4, AVI, FLV, WMV, MOV, VOB a MPG, jsou kompatibilní s aplikací. Kromě kombinování videa umožňuje snížit soubory v částech, které potřebujete., buď několik sekund nebo několik minut.

Instalace videa docela fuligit, že mnoho lze udělat pomocí plně editora, který přitahuje velkou pozornost. Publikace je zdarma, takže není pochyb o tom, že jeden z nejlepších dostupných možností. Více než 100.000 13 stažení. Váží asi 100.000 megabajtů a více xnumx xnumx lidé staženi.

video, android

Kromě toho, VideoShow také rychle a snadno kombinuje obrázky, odstraňte kusy klipu, odstraňte vodoznaky, přidejte titulky a libovolný text na video. Trvá všechny typy video formátů, MPG, MKV a osm dalších potvrzených společností, mezi nimiž jsou FLV.

S tímto nástrojem můžete video stisknout, pokud chcete sdílet jej pomocí instantních zpráv nebo je třeba jej stáhnout na server. On je ve španělštině a ve 29 jazycích. To je jeden z nejvíce stahovatelných aplikací., Protože dosáhne 100 milionů stahování a byl aktualizován 26. února.

Aplikace, ve kterých můžete rychle (a cool) namontujte válec na smartphonu

Procesní fotografie jsme více či méně naučeni. Ale s natáčením a instalací videa, mnozí mají tak daleko komplexní vztahy. V projektu PIKABU A AVITO Professional Editor Roman Taktashovy sdílí zážitek: s tím, co aplikace namontovat video tak, aby nikdo ani nechápal, co jsi to vzal na smartphone.

Montáž videa. Moje hlavní příjmy (a koníčky). Nemám zvláštní vzdělání: Jednou jsem šel do instalačních kurzů, ale skóroval jsem. Bylo to příliš nudné, a rád jsem se učil z vašich zkušeností více. Co to říkám? A skutečnosti, že střelba a namontované video je snazší, než se zdá! Montáž na základní úrovni může někdo, i když učitel počátečních tříd je schopen. Můžu to říct s důvěrou: Mám odpovídající diplom.

S největší pravděpodobností, právě teď máte mocný nástroj pro střelbu a úpravu. Projev o nějakém moderním smartphonu. Hlavní věc, která zastaví ty, kteří chtějí fotografovat video. není jasné, kde začít. Odpověď je jednoduchá: Vyjměte video. Kdokoliv. Kočka je vtipná procházka po ulici, pták ptáků se krásně rozpadl přes oblohu, podzimní listí padá ze stromu. Nebudete moci namontovat cokoliv cool, pokud nic neodstraní. Když je to namontováno, nejvíce vzrušující. čas experimentů začne!

Ale první věci jako první. Chcete-li začít, řeknu vám, jaké aplikace a nástroje pro montážní zkuste tak, abyste neztráceli čas, jak jsem strávil.

Program, ve kterém se nejčastěji mládá. IMOVIE. Apple Application ve výchozím nastavení není nainstalována na iPhone, ale můžete si jej stáhnout zdarma z App Store. Pokud sníte o kariéře Instabinder, je to vaše volba pro jednu cestu do metra, můžete udělat mumor, aby se humorné video namontované z krátkého videa nahoru Video s překrytí. Zde jsou. lehké husky!

V IMOVIE, můžete řezat a duplikovat kusy videa, udělat zpět (když video jde v opačném směru. s náležitou tvořivostí, to je nejjednodušší způsob, jak udělat legrační), uložte hudbu, upravte hlasitost zvuku. Uvnitř několika jednoduchých filtrů, přechody pro připojení kusů videa a titrů. Moje oblíbené filtry „Retro“ a „Misty“. Moskevský každodenní život okamžitě začíná hrát s barevnými barvami. A nebojte se experimentovat: všechny změny jen se vrátí zpět, jak se použijí.

Až na připojení několika videí uložíte zvukovou stopu, text a filtr, v imovie téměř nic nemůže být provedeno. Ale to není mínus! Pro seznámení s instalací této sady, více než dost.

Nedávno moji přátelé na dovolenou jízdu na amerických diapozitivech. Nemohl ho udržet a za pět minut jsem namontoval takové video. Řezá nejvíce stresujících momentů, uložila hudbu z mezihvězdného, ​​titrů a filtru. Na konci, mírně urychlil video a udělal hudbu hlasitější. Matthew McConaja, promiň!

Náhle přes intersellar. ne limit. Můžete například namontovat něco, co se dotýká babičkových narozenin nebo nezapomenutelné video od opilosti s One-Laugure. Apple Ecosystem Lovers Bonus: To, co jste vyrazili s iPhone, pohodlné Domid na MCBOOK. C. Synchronizace.

Spolu s iMovie jeden z nejoblíbenějšího editoru videa. Protože svobodný! Ale nejen. Sada funkcí zde je také podobná imovie: můžete snížit a lepit klipy, uvalit hudbu, filtry, titry. A stále mění proporce rychlosti videa a přehrávání, přidejte módní efekt bokeh (rozostření pozadí) a samolepky.

Od jiných výhod InShot. nejjednodušší Inteeis a nízké požadavky na telefonní výkon. Můžete také dělat zábavné koláže.

Editor společnosti Gopro, výrobci akčních kamer. Současně se aplikace vypočítá pro každý typ videa. nejen s gopro. Majitelé iPhone, instalovat rychlý, řekne, že jejich telefon je schopen stejným! Ano, funkce „vzpomínek“ je opravdu podobná tomu, co rychle dělá, ale stále není docela. Pro uživatele systému Android vysvětlím: „vzpomínky“ je funkce Apple gallery, která automaticky shromažďuje fotografie a video do jednoho videa pro hudbu.

Rychlá odrůda. Celkem 26 hotových šablon, můžete přidat text a upravit před lepením: Změnit měřítko, řez, aby zvuk hlasitější nebo tišší, zvýšit rychlost reprodukce jednotlivých fragmentů a celý válec obecně.

Zatímco to zní docela typické. Ale aplikace má vraha-funkci. Faktem je, že rychle může při přidávání zvukové stopy automaticky nastavit video sekvenci pod rytmem kompozice. Stačí načíst svou oblíbenou trať a video je rozmazané samo o sobě, upraví přechody a ukládá účinky na správných místech

Pro IOS a Android, pro plnou verzi: 329 za měsíc nebo 2050. rok

Trochu složitější program s slušným nástrojem Arsenal. Tady jsou některé z nich:

Bude užitečné pro průzkumný hlas, pokud chcete poblahopřát kamarádci Všechno nejlepší k narozeninám jménem společnosti Hideo Codisima:

Stejné zelené pozadí vidíte na rámech z natáčení hollywoodských bloků. Ve skutečnosti se používá nejen v kině, miluje bloggery. Vzhledem k tomu, že barva je velmi odlišná od všech ostatních v rámu, při instalaci nahoře je snadné uvalit jakýkoliv obrázek: Stačí změnit barvu chromu na to, co potřebujete.

Předpokládejme, že chcete od 3 do 8 sekund na obrazovce, došlo k jednom efektu, od 5 do 13. jiný a od 5 do 8. obojí. Bez několika vrstev, nemůžete dělat.

Ne filtry všechny nepořádek! Samostatné plus. exportní soubory do 4K rozlišení. Pokud je váš cíl maximální kvalita obsahu, bude to pro vás užitečné. Jako velmi, velmi silný telefon. Slabý nemusí táhnout.

Standardní verze Kinemasteru je zdarma, ale vodoznak zůstane na namontovaných válcích. Nefopool! Chcete-li se zbavit, budete muset zaplatit 329 za měsíc nebo 2050 za rok pro prémiovou verzi. Ale bonus bude mít více než 1000 nových šablon, titulů, přechodů, samolepek, fonty, pozadí a hudby (ale mohou být zakoupeny samostatně). Pokud si nejste jisti, zda potřebujete prémiovou verzi, vývojáři dávají 7 dní zdarma.

Instalační video funguje zdarma, bez stahování a instalace programů. Editor videa nepřidává vodoznaky a vytvořené video je ideální pro použití v reklamě a distribuci v sociálních sítích.

video, android

Inteeis je téměř stejný ve všech prohlížečích na všech zařízeních a s přihlédnutím k specifikům, je odlišný pouze způsob, jak uložit hotové video v galerii Android.

Roztomilý řez

Full-featured editor s velkým počtem standardních funkcí doplňovaných třiceti unikátních nástrojů pro kreslení. Pomocí roztomilého řezu můžete vytvářet válce s imitací „obrázky investované do obrázku“, kreslit přímo na upravitelnou stuhu. Pro příslušnou práci se vývojáři zavedli na briefingu, krok za krokem popisuje funkčnost služby. Intuitivní Inteeis stylizovaný pod bookpinem a širokou škálou flexibilních nastavení. Pět milionů stažení. Hodnocení 4.5.

Bude chtít ochutnat fanoušky retuberů. Software je navržen tak, aby střílel s uložením účinku amatérské filmové komory 80. let, 90. let, nahrávacích válců pro magnetické kazety. V levém dolním rohu rámu odráží datum a čas fotografování, který je automaticky nainstalován a aplikován na všechny záznamy zpracované systémem.

Videokamera umožňuje stáhnout jakákoliv média z galerie, automaticky přeměnit pásku ve VHS. Má vysoce kvalitní práci, má kompaktní velikost a minimální nastavení, což způsobuje potěšení a nostalgii. Hodnocení 4.6.

Montážní program na mobilních telefonech, který má svou vlastní sociální síť. Zde můžete sdílet své oblíbené práce ve Společenství, blog, najít podobně smýšlející lidi, komunikovat, rozvíjet dovednosti, popsat fantazie a myšlenky. Snadno fungovat: Knihovna obsahuje stotní základnu efektů, přechody, šablony, animace a moderní hudbu.

Dokončené položky mohou být umístěny ve společenství stejného jména, ušetřit a odeslat všem populárním sociálním sítím, e-mailem a SMS. Kwai podporuje talentované a dynamické lidi, uspořádání soutěží a chelja, butals a boje. Více než padesát milionů instalací. Hodnocení 4.5.

Šest nejlepších video úprav

Na trhu mobilních aplikací v dostatečném množství jsou multifunkční nástroje prezentovány, se kterým můžete video zpracovat na videu nebo telefonu Android Smartphone nebo tabletu:

 • Rozdělit video do několika fragmentů;
 • Použijte vložky ze speciálních přechodů;
 • Otočte obraz;
 • Vložte potřebné titry nebo zvukové stopy.

Níže budeme informovat o nejoblíbenějších programech editorů, které pomohou učinit zastaralý válec s hudbou na vašem zařízení.

Video VIVA

Vynikající foto / Video Editor, který s důvěrou lze umístit jako jeden z nejlepších nástrojů pro překrytí zvuku na videu v Smartphone s Android OS. Počet instalací se blíží k obrázku 500 milionů, což přesvědčivě potvrzuje svou poptávku.

Program umožňuje fotografovat docela kvalitní video přímo z přístroje, pro to je sada speciálních čoček v vestavěné videokameře HD:

 • Pro hlavní a hudební video;
 • Selfie se všemi druhy efektů a filtrů;
 • Pro střelbu v reálném čase a t.D.

Po uloženém materiálu můžete okamžitě začít editovat:

 • Proveďte prořezávání;
 • Kombinovat několik klipů;
 • Ukládat hudební doprovod;
 • Využijte cyklického přehrávání;
 • Použijte účinky rozmazané pozadí a přechody, přidejte samolepky a různé zvuky, změňte rychlost a t.D.

Androvid

Pohodlný, multifunkční video editor, se kterým můžete vytvořit svůj klipový produkt hodný být prezentován na jakémkoli zdroji.

Program má funkci stmívání videa, která umožní zbytečné fragmenty oříznutí, vestavěný transcoder převádí video na požadovaný formát a video truhlář pomůže kombinovat více klipů v jednom válečku a přidat hudební kompozici.

Aplikace má navíc spoustu zajímavých nástrojů:

 • Možnost vytváření prezentace s přidáním hudební dráhy a účinku vyblednutí;
 • Přidání textového formuláře;
 • Hudební překrytí pomocí videa zvuku / mixer;
 • Mnoho video efektů, zachycení rámců a mnoho dalšího.

Androvid se vztahuje na volný a placený základ. V prvním případě budete muset „vychutnat“ prohlížení reklamu, ve druhém získat pokročilý nástroj Arsenal.

Kinemaster. Pro Video Editor

Vynikající profesionální video editor pro Android zařízení s kompletní sadou funkcí a podpory pro vícevrstvé video, stejně jako text a obrázky.

Pomocí Kinemasteru můžete určitě vyříznout nebo oříznout video, použijte vícevrstvý zvuk a t.D.

Kromě toho patří mezi vlastnosti programu, není možné poznamenat následující:

 • Přímo ze smartphonu online je schopnost provádět audio / video záznam;
 • K dispozici jsou filtry barevných lutů;
 • Obrovské množství všech druhů efektů (zvuk a vizuální), hudba zdarma atd.;
 • Různé typy animace;
 • Existují různé zvukové filtry, které nám umožňují změnit hlas.
 • Mnohem více.

Práce s Kinemasterem se provádí předplatným a ve zkušební verzi je možné zdarma použití, ale ne pro komerční účely.

Práce s programem je docela jednoduchá:

video, android
 • Nainstalujte aplikaci;
 • Vyberte video soubor v zařízení;
 • V nastavení aktivujte položku „Hudba“;
 • Z navrhovaných kompozic zvolte požadovanou stopu;
 • Určujeme parametry, po kterém bude náš válec prokázán doprovázený vybranou melodií.

Video show

Nemůžete se dostat kolem editoru videa ze studia EnjoyMobi Video Editor, když je otázka jako na Android, aby byla hudba na videu. Tento nástroj se stal skutečným zásahem, který je potvrzen téměř pět set miliónth částí instalací.

Aplikace je obdařena velmi jednoduchým inteeisem a hmotou všech druhů funkcí:

 • Několik set volných hudebních stop pro překrytí;
 • Schopnost střílet samo video videa (tam je fotoaparát se speciálním režimem a různými efekty);
 • Obrovská nastavení arzenálu;
 • Je možné přidat vlastní hudební složení nebo mnoho hudebních segmentů;
 • Hmotnost fontů pro překrytí titry, video pohony, různé speciální efekty a mnohem více.

Další zajímavou užitečností je rozhodně hoden vaší pozornosti, která nabízí rychlé a nejvhodnější úpravy videa. Prosím, podívejte se, videozáznamy, které vám představí svou práci:

A na mě všichni. Zůstaňte v kontaktu, hodně štěstí!

Okouzlující hudbu na fotografii na zařízení s androidem

VIVA Video. jeden z nejoblíbenějších aplikačních programů pro Android Foto a editaci videa. V jejím arzenálu, velká sada funkcí: ořezávání, zpomalení, zrychlení, video kombinující, nastavení přechodu, vytváření prezentace a další. Existuje mnoho volných témat, filtrů a efektů, ale jen se zajímáme o příležitost ukládat hudbu na obrázku.

  Spusťte aplikaci, klepněte na tlačítko „Editor“, otevřete kartu „Foto“, vyberte alespoň jeden obrázek a tapa „Další“.

Ve výchozím nastavení je každý obrázek zobrazen na tři sekundy. Chcete-li tento parametr změnit, vyberte požadovaný snímek, nahrávání „Délka“ a poté posuvník přesuňte doprava nebo vlevo.

Pokud potřebujete okamžitě použít změny na všechny fotografie, v dolní části obrazovky přepnuta na kartu „Všechny klipy“. Uložení nastavení, Tapack „Apply“.

Chcete-li přidat hudbu, otevřete kartu „Knihovna“, klepněte na požadovanou stopu, pokud je to nutné, snížit ji pomocí posuvníků umístěných na okrajích pásma přehrávání a klepněte na tlačítko „Použít“.

Chcete-li přidat druhou kompozici, přeložíme kurzor na konec aktuální audio stopy, dokud se ikona neobjeví s plus, klepněte na něj a přidejte další skladbu.

Kdykoliv můžete změnit hlasitost, oříznutí, změnu, odstranit kompozici nebo jej zapnout. Chcete-li to provést, vyberte zvukovou stopu a použijte ovládací panel v dolní části obrazovky.

Chcete-li zkontrolovat připravenost projektu, stiskněte tlačítko „Přehrávání“.

Pro uložení videa nahrávání „Export“ vyberte pouze dostupné oprávnění VIP bez předplatného a počkejte na proces.

Připravený klip bude nalezen v části „Moje videa“ nebo v paměti zařízení na zadané cestě.

Pokud kliknete na tlačítko „Uložit“, bude klip umístěn v „Chernovik“. Odtud může být kdykoliv naloženo, aby s ním pokračoval v práci.

Magic video auto

V současné době je jedním z nejznámějších editorů pro všechny interní funkce. K dispozici, Magic Video Maker je ideální pro řezání, kombinování a přidávání více filtrů. Aplikace má malou váhu, pouze 43 megabajtů a spotřeby na telefonu v pozadí téměř nepozorovaně.

Často se aktualizuje a je jedním z aplikací, které nedávno přijaly ocenění kvůli snadnému použití a snadnému použití. Magic Video Maker umožňuje přidat text a titulky, kromě exportu videa v kvalitě HD pro všechny známé 2K (jeden z nejvolí).

Magic Video Maker byl hodnocení 3,9 bodu z 5 možných., Kromě dobrých recenzí od těch lidí, kteří ho používali ve skladu. Je to asi milion ke stažení a v posledních týdnech vstoupil do top 20 stahování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS