Jak dát budík na iPhone.

Jak snížit budík na iPhone

Standardní aplikace na jakémkoli iPhone „Clock“ je opravdu užitečná funkce, která umožňuje dát budík ve správném čase, aby pokračoval ve spaní, nenechte si ujít práci nebo jiné důležité věci.

Pro ty, kteří nedávno získali telefon od společnosti Apple, se všechna první nastavení se může zdát velmi podivné, zejména pokud uživatel předal Android na iPhone. Ale stojí za zmínku, že instalace budíku na iPhone a na Androidu se v této oblasti prakticky neliší. obrovská výhoda.

Aby bylo možné správně nastavit budík, musíte provést následující algoritmus:

 • Přejděte na Dodatek hodin, které jsou umístěny na hlavní obrazovce, když zapnete telefon. Ikona programu vypadá jako standardní hodiny na černém pozadí. Najít na hlavní obrazovce Tento nástroj nebude fungovat. Tato aplikace je standardní, to znamená, že jde o všechny telefony z Apple. Na telefonu nebere spoustu paměti.
 • Klikněte na ikonu a přejděte na hlavní obrazovku samotného programu. Na to vidíme některé sekce, které jsou zodpovědné za čas. Najít tam a stopky a světový čas. Je nutné najít sekci „Budík“ a klikněte na něj;
 • Dále klikněte na tlačítko Plus, který je umístěn v pravém horním rohu. Je nutné vytvořit si vlastní, nové budíky.
 • Můžete si vybrat, že budík, který je nabízen systémem. Chcete-li jej aktivovat, stačí přeložit posuvník do aktivního stavu. S správnými akcemi se stane zeleným.
 • Po nastavení tohoto budíku, které chceme vytvořit. Pro nastavení musíte určit čas, stejně jako frekvenci. Můžete také použít různé další parametry, například: jméno, zvuk a dokonce opakování;
 • Konfigurace budíku, jít a klikněte na „Uložit“.

Asistent tedy zavolá v čase nakonfigurovaném uživatelem. Takže můžete nastavit připomínku, kterou potřebujete vstát.

Vibrace místo budíku

Pokud si zvyknete na rodinu v různých časech a nepoužíváte hodiny nebo fitness náramek, bude pro vás užitečné přizpůsobit vibrační budík namísto alarmu.

To se provádí následujícím způsobem: Otevřete nastavení požadovaného alarmu a v sekci Melody, vyberte možnost „Ne“.

V nejvyšší položce nastavení zvuku můžete zadat jeden ze standardních možností vibrací nebo vytvořit vlastní.

Spánek cyklu

Pokročilejší verzi aplikace „dobré ráno“ od jiného developera. Pravda pro všechny dobroty, které musíte zaplatit.

Budík na iPhone

Zde vy a statistika spánku a trendy a poznámky, a dokonce i spolupráce s inteligentními lampami phillips odstín. Líbilo se mi velkou zvukovou knihovnu a inteligentní opakování.

Spánek cyklus má velmi pěkný Inteeis. True bez placených funkcí, tento program rozhodně ztratí předchozí možnost.

Užitečné nastavení alarmu

 • Zůstane nastavit čas, kdy musíte vstát. Pokud používáte více alarmů (například jeden v pracovních dnech, druhý je o víkendu), pak můžete napsat popisný popisek, který je nezaměňují.
 • Kliknutím na tlačítko „Uložit“ povolíte, aby zařízení zapamatovalo zadané informace.
 • Pokud hudba, kterou váš iPhone používá výchozí, nevyhovuje vám. Můžete tak učinit, že vstanete za svůj oblíbený vyzvánění.

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

Jak nahrát vyzvánění pro iPhone

Výše popsaná instrukce předpokládá, že máte na iPhone již existuje nějaká hudba nebo vyzvánění, které lze použít jako melodie pro budík. Ale pokud jste dříve nic takového načíst, pak by mělo být provedeno před změnou alarmové melodie, jinak se nic nestane.

Aby bylo možné stáhnout skladby na iPhone, budete potřebovat počítač s nainstalovaným programem iTunes a kabel pro připojení iPhone k počítači. Chcete-li spustit, spusťte iTunes, otevřete „soubor, vyberte“ Přidat složku do knihovny „a vyberte hudební složku, kterou chcete stáhnout do svého iPhone.

Poté, co vybraná hudba načtena do programu iTunes, připojte iPhone pomocí kabelu a klikněte na ikonu zařízení, která se zobrazí v levém horním rohu okna iTunes.

Takže spadnete do nastavení vašeho iPhone. Zde musíte jít do sekce „Music“, povolit synchronizaci hudby a klikněte na tlačítko „Dokončit“.

Dále musíte počkat, až bude proces synchronizace u konce, po kterém můžete začít nastavit alarmovou formou na iPhone. Pokud je něco ponecháno nepochopitelné, přečtěte si náš článek o přenosu hudby z počítače do iPhone. Také na stránkách je článek o vytváření vyzvánění a stáhnout je do iPhone.

Jak nastavit budík na iPhone

Chcete-li využít alarmu, musíte nastavit. Chcete-li to provést, musí být aktivováno a nastavit požadované parametry:

 • Rotační kola, můžete si vybrat datum a čas.
 • Musí určit, zda bude signál opakován.
 • Musíme si vybrat melodii. V tomto případě můžete opustit existující nebo nainstalovat nový.
 • Můžete nainstalovat textovou zprávu, která bude na obrazovce v době probuzení.
 • Uveďte, která ikona chcete použít.

Musíte zadat vhodný objem. Pokud existuje několik budíkových hodin zároveň, je nainstalován na vše najednou. Chcete-li to provést, můžete použít takové způsoby:

 • Požadované množství můžete nastavit stisknutím tlačítek „/.“ na pravém konci iPhone.
 • Chcete-li nainstalovat požadovanou úroveň, můžete zadat nastavení smartphonu. Dále musíte jít do sekce „Sound“. Na obrazovce se zobrazí měřítko nastavení zvuku. Běžec je třeba vložit v souladu s tím, jaký svazek je zapotřebí.

Budík můžete použít, pokud je zvuk zcela zakázán. Nastavení přepínače do požadované polohy, vlastníkem telefonu, takže namísto zvukového volání bude vibrace. Může být povoleno v případě, že bude použit zvukový hovor. Tyto přepínače jsou na stránce Nastavení zvuku v nastavení gadget.

V smartphonu je sada vestavěných melodií vhodný pro použití jako volání. V dle Vašeho výběru je možné vytvořit zvuk. Například pro tento účel můžete použít svou oblíbenou melodii, píseň nebo jiný zvuk.

Zde můžete vidět, jak správně nakonfigurovat hlasitost budíku:

Chcete-li to provést, přejděte do sekce Nastavení zvuku. Na stránce, která se otevře, musíte klepnout na řetězec „Sick Song“. Poté si můžete vybrat příslušný zvukový soubor. Uživatel se dostane do aplikace hudby. Zde bude poskytnut seznam dostupných melodií. Chcete-li vybrat požadovaný řádek, je nutné klepnout na znaménko „plus“. V budoucnu bude budík používat nainstalovanou skladbu nebo melodii.

Po uložení zadaných parametrů bude tento budík přidán do obecného seznamu. V horní části obrazovky vedle indikátoru baterie můžete zobrazit ikonu označující, že systém má aktivní budík. Pokud je volání nakonfigurován tak, že je pravidelný, pak tato ikona zůstane aktivní bez ohledu na zvuk.

Lze jej uchovávat v aktivní nebo zdravotně postiženém stavu. Ten je vhodný pro uložení nakonfigurovaného záznamu a v případě potřeby jej upravte a použijte. Je možné nastavit znovu volání. Zní to asi 10 minut. Použití této možnosti je vhodný v případech. Když je člověk v žádném spěchu a může mu umožnit trochu spánku.

Jak změnit vyzvánění alarmu na iPhone

Standardní probuzení zvuku to vyhovuje všem uživatelům. Někdo je někoho nepříjemný a někdo se prostě nemůže probudit. Chcete-li napravit situaci, stačí změnit zvuk podle vlastního uvážení pomocí funkčnosti aplikace hodin:

 • Otevřete program.
 • Jděte na kartu s budíkem.
 • Zvolte možnost SET Probuzení.
 • V záložce „Sound“ vyberte signál, který se vám líbí.

Konfigurace jiného probuzení signálu a před vytvořením alarmu. To je stejná jako konfigurace opakování nebo názvu, které se změní, když se počáteční zadání dat.

Jako nový signál může uživatel vybrat jeden z navrhovaných zvuků nebo skladby, která je v paměti iPhone.

Chcete-li nainstalovat plnohodnotnou hudební skladbu, na kartě „Sound“, musíte jít do sekce „Song Choice“. Dále odejde na jednu z možností.

Chcete-li vyhledat požadovanou kompozici, přejděte do sekce Melody → Výběr skladby.

Dále byste měli používat navrhované sekce nebo vyhledávání, pro výběr potřebné složení:

Poté zůstane kliknout na „Uložit“ a příště budík se vás probudí s vaší oblíbenou melodií.

Jak nainstalovat několik alarmových hodin najednou na iPhone najednou

Pokud potřebujete tři nebo více alarm, se probudit každý den, to má smysl použít rychlý tým, který bude vytvářet, zapne a bude spustit několik alarmů současně. Nemusíte je aktivovat jeden po druhém. Níže máme podrobnou instalaci a konfiguraci příkazu rychlé „3 alarm“.

V našem příkladu uživatel používá budík nainstalovanou v 7:00. Ale protože uživatel se probudí velmi tvrdě, my (s pomocí rychlého týmu „3 alarm“) Pojďme vytvořit tři alarmové skříně najednou. v 6:50, 6:55 a 7:00. Dále bude uživatel schopen zahrnout vytvořené budík, například frází: „Hi, Siri, 3 Alarms“ nebo stisknutím odpovídající zkratky týmu.

Samozřejmě, že po stažení příkazu můžete nastavit čas a počet alarmů v souladu s vašimi potřebami. Tak:

Kliknutím na tento odkaz stáhnete příkaz „3 alarm“.

Klikněte na tlačítko „Get Fast Team“.

Všechno! Pokud řeknete frázi „Hi, Siri, 3 Alarms“, budou automaticky vytvořeny tři alarmové boblení: v 6:50, 6:55 a 7:00.

Pro nastavení času a počtu budíků podle vašich potřeb:

Otevřete příkazovou aplikaci a přejděte na kartu Moje příkazy.

Klikněte na ikonu s obrázkem tří bodů na příkazovém štítku „3 alarm“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS