Jak dát hodiny na obrazovce Samsung Lock. Jak nastavit hodiny a datum na telefonu Android?

Jak nastavit čas na obrazovce telefonu

Zobrazení data a času na obrazovce se vztahuje na standardní funkce. Pokud jej uživatel vypustil, může vrátit widget několika způsoby. Jedná se o použití standardních nástrojů a instalace aplikací.

Na většině smartphonů se hodiny automaticky zobrazí na hlavní obrazovce a duplikovány na obrazovce zámku. Uživatel může tento widget omylem vypnout. A po restartování se nezobrazí na displeji. Není třeba okamžitě přilákat telefon do servisního střediska pro blikající zařízení. Nainstalujte hodiny Android na obrazovce a používejte vestavěné nástroje.

Hodiny patří standardním widgetům a nemusíte je stáhnout. Widgety nainstalované navíc mají rozšířený soubor funkcí. Chcete-li nainstalovat ovladač Android, musíte se řídit tímto instrukcím:

 • Je nutné kliknout na (Dlouhodobý tisk) na volné části displeje. Otevře se kontextové menu.
 • Musíte jít do sekce „widgety“. V seznamu aplikací, které se objevily, vyberte „Hodiny„.
 • Kliknutím na tento widget podržením ikony se zobrazí, aby se přesunul do volné části obrazovky.

Po těchto akcích by se hodiny měly zobrazit na hlavním displeji a obrazovce zámku. Uživatel si může vybrat pohled na hodiny. analogové a digitální.

Po zadání grafického objektu můžete změnit jeho rozměry. K tomu musíte držet prvek po dlouhou dobu a vytáhnout ho na jeden konec. Poté klikněte na volné místo na displeji.

Parametry hodinek pro Android mohou obsahovat různé možnosti návrhu. To vše závisí na výrobci a modelu smartphonu. Pokud chcete získat další funkce, můžete nainstalovat další software. Také v některých modelech bude uživatel muset potvrdit akci, například nainstalovat další návrh hodin.

Jak dát hodiny na spořič obrazovky v režimu spánku?

Otevřete aplikaci Nastavení. Vyberte Screen Screen Screen Screen Screen Screen Screen Screen Screen Screen (Stylová hesla).

Hodiny na ploše „Android“. Jak dát

Jsou zde vestavěné a třetí strany řešení: standardní widgety hodin z systému Android (volba je velmi malá) a aplikace od ostatních vývojářů, které lze stáhnout z „Play Market“.

Klasické widgety ze systému samotného

Jak přidat vestavěný widget s hodinami:

Vyberte si jeden ze dvou typů widgetů pro hodinky

Posuňte hodiny na bližší pracovní plochu

Widgety sledování třetích stran ve formě programů

Pokud nejste spokojeni s tím, co „Android“ nabízí, hledejte zajímavější řešení na hracím trhu (oficiální aplikace pro aplikaci pro systém Android):

Zadejte vyhledávací dotaz s lupou

Povolit aplikaci použít kalendář, multimediální soubory v telefonu

Jak přidat, měřítko nebo odstranění hodinek?

S takovými jednoduchými akcemi můžete nastavit hodiny na displeji telefonu. Někdy však jejich velikost nevyhovuje uživateli, například pokud překrývají tapetu na obrazovce. Aplikace však mají individuální funkci nastavení, takže je možné nastavit měřítko na požadovanou velikost. Udělej to tak velmi jednoduché, aby se postupoval podle pokynů.

 • Stiskněte a podržte na widgetu „Hodiny“.
 • Po této akci po hodinách se objeví značky, které vám umožní upravit jejich velikost. Přesunout značky, dokud nedostanete svůj efekt.
 • Pokud potřebujete odstranit widget z obrazovky smartphonu, a pak to velmi jednoduché. Odstranění hodin nebude neublížet systém a vrátit je na předchozí místo bude možné kdykoliv.
 • Stiskněte a podržte na obrazovce widget „Hodiny“.
 • Poté neuvážíte stisknutím, přejděte na obrazovku, abyste označili „Smazat“.

Stejným způsobem můžete přesunout hodiny na libovolné místo zobrazení.

Jak dát hodiny na uzamčené obrazovce

Chcete-li nastavit hodiny na Samsung A51 nebo A50, přejděte na nastavení a hledejte kategorii „Lock Screen“.

Zadáme tam. Přejděte dolů, dokud nevidím „styl hodin“. Nalezeno? OTEVŘENO. Vyberte položku „Lock Screen“.

Nyní ikony níže se posouvají doprava, dokud nenajdeme nejpopulnější zobrazení, které nám vyhovují.

Klikněte na něj a níže potvrďte kliknutí na možnost „Dokončit“. Pokud tento vzhled nevyhovuje stejným způsobem, můžete si vybrat jiný.

Jak nastavit hodiny na hlavní obrazovku

Stiskněte prst na hlavní obrazovku, kde na několik sekund nejsou žádné ikony a zpoždění, dokud se panel neobjeví níže.

Pokud se zobrazí vydání a klepněte na tlačítko „Widgety“. Jaro doprava a levý vyhledejte ikonu hodin.

Jednou klikněte na něj. Zobrazí se 4. Rolování vlevo, vyberte, které chcete. Poté klepněte na prst a podržte prst, když se ikona nezobrazí na hlavní obrazovce.

S pravou a levou stranou budou dva „body“. Protáhnout je, pokud chcete zvýšit hodiny na obrazovce Samsung A12.

To není vše. Nyní je můžete ještě konfigurovat. Chcete-li to provést, podržte prst, dokud se neobjeví instalační panel.

Vyberte možnost Nastavení „. Nyní, pokud posunete posuvník doleva před řetězcem „respektive režim stmívání“, můžete odstranit nebo změnit pozadí.

Jak nastavit hodiny na hlavní obrazovce Samsung

Dejte čas a datum na hlavní obrazovce Samsung Galaxyho telefonu není opravdu práce. V důsledku kroků, které jsou popsány níže, máte tento výsledek:

Aby to bylo možné, první věc je přesvědčena, že máme dostatek volného místa na hlavní obrazovce. Obrazovka, kde přidáme hodiny widgetu.

Další dlouhý kohoutek na volné oblasti obrazovky přejděte do režimu nastavení desktopů.

Vyberte sekci Widgets.

V seznamu widgetů nebo pomocí vyhledávání nebo jednoduchým rolováním najdeme widget hodinky.

Klikněte a v zobrazeném okně vyberte Date a Time Widget, co nejvíce nejvíce. Pokud chcete získat stejný widget jako na začátku článku, vyberte poslední a klepněte na tlačítko Přidat.

S největší pravděpodobností, časový widget se nezobrazí tam, kde bychom chtěli. Dlouhý klepnutím si vezmeme náš widget a vezmeme to na hlavní obrazovku našeho telefonu.

V této fázi není vzhled našich hodin stejný, jak bych chtěl. Klepnutím na tlačítko Dlouhý klepnutím na widgetu a vyberte nastavení.

Doporučuji nastavení transparentnosti o 0%, aby neviděl toto bílé pozadí kolem hodin. Tento parametr můžete nastavit podle vlastního uvážení.

Zůstane pouze nastavit požadovanou velikost. Je-li velikost dat a časový widget malý, pak se nezobrazuje den v týdnu. Chcete-li zobrazit den v týdnu a datum úplně, dlouhý klepnutím na widgetu přejděte do režimu úprav. Pak přes ukazatele podél okrajů obrazovky nastavíme požadovanou velikost.

Chcete-li tento režim ukončit, klikněte kdekoli na obrazovce.

To je vše, nyní víte, jak nastavit čas na hlavní obrazovku na telefonu Samsung.

Co když zmizel widget z obrazovky obrazovky zámku na Android

Stává se to, že hodiny zmizí samy. Zřídka se stane, ale docela případ. Typicky je uživatel sám vinit za své činy, které podle jeho akcí přivedl operační systém určitým chybám. Pokud program zmizel, následuje:

 • Zkontrolujte, zda se nedávno provedlo vymazání dočasných souborů a programů. Je možné, že uživatel omylem zavřený soubor aplikací;
 • Nezapomeňte, zda nebyl proveden resetování telefonu, který odstranil všechna uživatelská data, včetně widgetů;
 • Zkuste pochopit, zda uživatel nemohl aplikaci odstranit v nastavení obrazovky zámku.

Pokud je aplikace pryč, lze ji znovu stáhnout

Tak to bylo rozebrat, jak přesunout hodiny na obrazovce Lock Android zařízení a co dělat, pokud je to widget hodinek na Android. Nastavit tuto aplikaci je dostatečně snadná, jak je odstraněna, ale s nastavením na všechny telefony věci jsou trochu jiné.

Jak skrýt hodinky na obrazovce Samsung Lock?

Změna témat na telefonu může také pomoci zbavit se hodin na obrazovce zámku. Zobrazení témat a vybrat ten, na kterém byla obrazovka zámku jedním nebo jiným změněním, ať už se jedná o změnu barvy nebo písma.

Můžete například nainstalovat dobře známé volné téma Wintersnow z Design Aire. Nainstalujte téma do smartphonu a hodiny na obrazovce zámku se změní.

Další způsob, jak změnit hodiny na obrazovce zámku Samsung. nainstalujte aplikaci počasí. Doporučuji instalovat aplikaci WeatherBug a ne jasná oznámení před aktualizací. Tím se přesune skener otisku prstu, který nahradí hodiny na obrazovce zámku.

Někteří uživatelé nabízejí nainstalovat téma Dream8, který také pomůže skrýt hodiny na obrazovce Samsung Blocking.

Vzhledem k tomu, že takový velký počet uživatelů je nešťastný, můžeme předpokládat, že Samsung bude dělat něco v blízké budoucnosti. Některé nadcházející aktualizace musí přinést hodiny na přirozenější. Do té doby můžete použít výše uvedené mezery.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS