Jak dát hudbu na budík na iPhone. Také by vás mohlo zajímat

Jak snížit budík na iPhone

Standardní aplikace na jakémkoli iPhone „Clock“ je opravdu užitečná funkce, která umožňuje dát budík ve správném čase, aby pokračoval ve spaní, nenechte si ujít práci nebo jiné důležité věci.

Pro ty, kteří nedávno získali telefon od společnosti Apple, se všechna první nastavení se může zdát velmi podivné, zejména pokud uživatel předal Android na iPhone. Ale stojí za zmínku, že instalace budíku na iPhone a na Androidu se v této oblasti prakticky neliší. obrovská výhoda.

Aby bylo možné správně nastavit budík, musíte provést následující algoritmus:

 • Přejděte na Dodatek hodin, které jsou umístěny na hlavní obrazovce, když zapnete telefon. Ikona programu vypadá jako standardní hodiny na černém pozadí. Najít na hlavní obrazovce Tento nástroj nebude fungovat. Tato aplikace je standardní, to znamená, že jde o všechny telefony z Apple. Na telefonu nebere spoustu paměti.
 • Klikněte na ikonu a přejděte na hlavní obrazovku samotného programu. Na to vidíme některé sekce, které jsou zodpovědné za čas. Najít tam a stopky a světový čas. Je nutné najít sekci „Budík“ a klikněte na něj;
 • Dále klikněte na tlačítko Plus, který je umístěn v pravém horním rohu. Je nutné vytvořit si vlastní, nové budíky.
 • Můžete si vybrat, že budík, který je nabízen systémem. Chcete-li jej aktivovat, stačí přeložit posuvník do aktivního stavu. S správnými akcemi se stane zeleným.
 • Po nastavení tohoto budíku, které chceme vytvořit. Pro nastavení musíte určit čas, stejně jako frekvenci. Můžete také použít různé další parametry, například: jméno, zvuk a dokonce opakování;
 • Konfigurace budíku, jít a klikněte na „Uložit“.

Asistent tedy zavolá v čase nakonfigurovaném uživatelem. Takže můžete nastavit připomínku, kterou potřebujete vstát.

Vibrace místo budíku

Pokud si zvyknete na rodinu v různých časech a nepoužíváte hodiny nebo fitness náramek, bude pro vás užitečné přizpůsobit vibrační budík namísto alarmu.

To se provádí následujícím způsobem: Otevřete nastavení požadovaného alarmu a v sekci Melody, vyberte možnost „Ne“.

V nejvyšší položce nastavení zvuku můžete zadat jeden ze standardních možností vibrací nebo vytvořit vlastní.

Spánek cyklu

Jedná se o jeden z inteligentních budíkových hodin, které nejsou aktivovány přesně v čase, ale budou ve fázi mírného snu, když vstanete snadnější. Aplikace používá mikrofon a akcelerometr smartphonu pro sledování kvality spánku a používá tato data, která vás ráno probudí. Aplikace také zachovává statistiky o délce a kvalitě vašich v sekci „Magazine“.

Představte si, že bastard goose z neuvedené husí hry se objevil bratr budík pro iPhone. a to je nejlepší popis hlasitého budíku z možných. Doporučuje se pro ty, kteří se ráno probudí velmi tvrdě a ignoruje běžné budík. Jak vyplývá z názvu, aplikace se vyznačuje super hlasitým zvukem. a širokou sbírkou ošklivých vyzvánění, včetně požárních sirenů a brouší nehty na palubě.

Nečekejte na měkké probuzení, stejně jako z portálu, a vaše ráno bude sotva laskavá, ale přinejmenším určitě nepřijme důležitou schůzku. Můžete také nainstalovat hlasový asistent, který bude „povzbudit“ v procesu zvedání. ideální pro ty, kteří snili o slyšení odsouzení z Jarvise ze železného muže nebo postavy hvězdných válek. Každá postava má průměrně 15-20 různých frází, takže neohrožuje monotónnost.

Jak přidat vyzvánění na iPhone pomocí PC

Tato metoda je komplikovanější než předchozí, a vyžaduje dostupnost počítače. Ale je to zcela zdarma.

Pokud máte počítač s Windows nebo Mac s MacOS Mojave nebo starší verzí OS. můžete přenést vyzvánění na iPhone přes iTunes. Chcete-li to provést, připojte Smartphone k počítači, vyberte jej v iTunes, přetáhněte vyzváněcí tóny do okna programu a proveďte synchronizaci.

V MAC s Macos Catalina a novější verze se synchronizace obsahu provádí pomocí vyhledávače, ale neexistuje žádný oddíl s vyzváněcími tóny v něm. Pro přenos melodií použijte standardní hudbuhudbu„.

Po připojení kabelu iPhone se objeví na postranním panelu v části „Zařízení“. Budete muset pouze vybrat a přetáhnout vyzvánění v okně aplikace. Nebude žádné zprávy, ale v nastavení zvuku se zobrazí nové melodie volání.

V obou případech musí být vyzvánění ve formátu M4R. Tyto bezplatné služby můžete použít pro ořezávání a převod zvukových souborů.

Nastavení budíku

 • „Tag“: Klepnutím nastavíte název pro budík.
 • „Zvuk“: Klepnutím vyberte zvuk pro přehrávání, když je alarm spuštěn.
 • „Později“: Zapněte, že když je alarm spuštěn, možnost „Později“.
 • Klikněte na „Uložit“.
 • Nastavte hlasitost budíku

  Přejděte do menu „Nastavení“ zvuky, hmatové signály „. V části „Volání a varování“ přetáhněte jezdec doleva nebo doprava změnit hlasitost. Jak přetáhnete a zrušíte signál, bude zvuk zvuk a uslyšíte úroveň hlasitosti. Chcete-li nastavit hlasitost alarmu pomocí tlačítek hlasitosti na zařízení, musíte povolit funkci „Změnit tlačítko“. Zjistěte, co dělat, pokud máte příliš nízký nebo vysoký objem alarmu.

  Jak změnit vyzvánění alarmu na iPhone

  Standardní probuzení zvuku to vyhovuje všem uživatelům. Někdo je někoho nepříjemný a někdo se prostě nemůže probudit. Chcete-li napravit situaci, stačí změnit zvuk podle vlastního uvážení pomocí funkčnosti aplikace hodin:

  • Otevřete program.
  • Jděte na kartu s budíkem.
  • Zvolte možnost SET Probuzení.
  • V záložce „Sound“ vyberte signál, který se vám líbí.

  Konfigurace jiného probuzení signálu a před vytvořením alarmu. To je stejná jako konfigurace opakování nebo názvu, které se změní, když se počáteční zadání dat.

  Jako nový signál může uživatel vybrat jeden z navrhovaných zvuků nebo skladby, která je v paměti iPhone.

  Chcete-li nainstalovat plnohodnotnou hudební skladbu, na kartě „Sound“, musíte jít do sekce „Song Choice“. Dále odejde na jednu z možností.

  Kde si udělat hudbu?

  Samozřejmě, že nejprve musíme zkontrolovat, jaký druh hudby máme na iPhone, a pak jej přidejte v případě potřeby. Můžete se přihlásit k odběru iTunes zápasu, a pak poslouchat hudbu a udělat to bellvand budík z ICloud.

  Ale je tu chyba. Pokud v přístroji není žádný internet, budou všechny zvukové parametry fungovat na továrním nastavení. Samozřejmě, v tomto případě je spolehlivější načíst píseň do vnitřního disku, a ne věnovat pozornost, je zde internet, nebo ne. Teď nebudu poukázal, ze které stránky musíte načíst požadovanou melodii. Každé chuti jejich chutí a můžete dokonale najít správné písně na internetu sami.

  Jak vytvořit vyzvánění na iPhone

  Najít a stáhnout libovolnou skladbu nebo připravený vyzvánění ve formátu mp3.

  Nyní si můžete stáhnout téměř jakoukoliv skladbu v síti bez problémů a nové funkce Safari v IOS 13 vám umožní stahovat všechny typy souborů.

  Líbí se vám melody ukládat soubory v aplikaci. Další užitečná IOS 13 je zde užitečná.

  Stáhněte si fotografii garageband aplikace na iPhone. Volný program pro vytváření hudby z Apple pomůže ve dvou účtů otočit píseň v vyzvánění.

  Spusťte garáž a vyberte šablonu cesty. Audio Adder.

  Přepněte na režim úpravy stopy.

  Otevřete Správce objektů.

  Vyberte si staženou melodii z aplikačních souborů.

  Přetažením na volnou cestu.

  Melodii si můžete vyčistit podle vlastního uvážení, přidat filtry, ukládat efekty a dokonce snižovat s jinou melodií.

  Jděte do menu s vytvořenými melodie.

  V kontextovém menu melodií zvolte Sdílet.

  V okně Export vyberte vyzvánění.

  V posledním kroku specifikujeme, jakmile melodie chceme používat stopu.

  Všechno! Můžete nastavit melodii pro všechny příchozí hovory nebo volání z vybraných předplatitelů.

  Pokud projdete cestovacími cestami. zvuky, hmatové signály. vyzvánění, viz všechny melodie vytvořené.

  S pomocí bočního posunu můžete odstranit zbytečné.

  Do záložek

  Jak nainstalovat skladbu na alarmový signál v iPhone

  Po instalaci na vlastní melodii se vám líbí alarmového signálu v iPhone, budete se probudit s potěšením a na plný pozitivní. A nejpříjemnější věc. pro každý sady alarm můžete vybrat samostatnou melodii. V tuto chvíli, když vás obtěžují, můžete je nahradit novou.

  Roman Vladimirov. Jablečný expert, pedant.Ru. Appleiwatch Site Consultant.Jméno, spoluautor článků. Pracuje s produkty Apple více než 10 let.

  | Denial of responsibility | Contacts |RSS