Jak dát ochranu na iPhone. Hiya: blokátor spamu telefonní hovor

Omezení přístupu k příslušenství v zařízeních iOS a jak to kolem

Dnes budu říct o jednom zajímavém z technického hlediska rozhodnutí společnosti Apple, jehož prostřednictvím se společnost snažila chránit jeho zařízení před heslem-brunem. a co se stalo. Chcete-li začít, odpovím na otázku, proč potřebujete omezit přístup k příslušenství v iPhone.

Hlavní příběh o bezpečnostním systému IOS je stále před. Teď se chci zaměřit na jeden poněkud kontroverzní rys IOS, který stanoví bezpečnost všech uživatelských dat v zařízení, tak v závislosti na cloudovém účtu na jednom jediném faktoru: kód zámku obrazovky. Pokud je známo zámek obrazovky, lze z IPhone naučit téměř všechna data, včetně hesel z účtů. Ochrana zálohování hesla? Ne, neslyšeli jste: Zdá se, že je to, ale resetovat, znát blokovací kód. o několik sekund. Odmítnout ukradené telefon z iCloud? Pokud je blokovací kód znám. obecně bez problémů; Heslo z ICloud se mění za několik sekund a staré heslo z Apple ID není potřeba. Dvoufaktorová autentizace? Dobře, nezapomeňte jej zapnout! To je jen v případě, že blokovací kód je znám, celé zařízení se stává druhým faktorem. Modelly zmínil takové věci jako databáze uživatelů hesla v ICLAD, jeho SMS zprávy a imessage, stejně jako zdravotní data, které naši programy mohou rozluštit pomocí blokovacího kódu (v případě potřeby klesání hesla z „mraků“ s pomocí všech stejný jeden blokovací kód).

Znát kód blokování iPhone, můžete udělat řadu lahodných věcí; Země by měla znát jeho hrdinové a podrobně budu psát podrobně. Není divu, že poslední zbývající linie obrany je vlastně kód zámku obrazovky. v Apple je hlídán jako oko. Několik let v řadě, délka výchozího zámku není 4, a 6 číslic. Secure Element, Secure Secure Security Subsystému Hardware, s různým úspěchem omezuje rychlost integrity. Takže pro jen inkluzivní (nebo restartovaný) iPhone, rychlost hledání bude malá; Zavolali na obrázcích asi 19 let pro plné heslo. (Nicméně, 6místný blokovací kód nikdo neporušuje útoky „čelního skla“; v průběhu slovníků, ve kterých jsou blokovací kódy seřazeny podle frekvence použití).

Aplikace pro zajištění bezpečnosti iPhone

Dokud Apple prezentoval full-featured Antivirus pro iPhone, můžete vybrat několik položek, které by každý uživatel iPhone měl chránit vaše zařízení.

Dokud Apple prezentoval full-featured Antivirus pro iPhone, můžete vybrat několik položek, které by každý uživatel iPhone měl chránit vaše zařízení. (První a nejdůležitější. nastavení kódu odemknutí, který má být zadán po každém mobilním telefonu. Můžete konfigurovat nabídku Obecné nastavení.)

Obrovská řada dalších funkcí, jako je správa heslem nebo zavedení dodatečné ochrany souborů s důvěrnými daty, je implementována v aplikacích třetích stran. Vzhledem k obrovskému počtu aplikací pro iPhone v AppStore, hledání optimálního řešení úkolu je problém. Další v tomto článku vám řeknu o několika aplikacích, které zvýší bezpečnost telefonu.

Najít moje funkce iPhone v ICloud je bezpečnostní základna vašeho zařízení. Lze jej aktivovat v nabídce Nastavení. iCloud. Pokud je telefon ztracen nebo ukraden, můžete definovat jeho umístění, zobrazit zprávu na obrazovce, reprodukovat zvuk po dobu 2 minut a také dálkově blokovat telefon. Nemusíte si stáhnout bezplatnou aplikaci iPhone najít svůj iPhone, pokud jste ho ztratili. Aplikace vám umožní používat telefon k provádění stejných funkcí na jiných zařízeních iOS.

Gadgettrak (3.99) nabízí funkčnost poněkud odlišná od předchozí aplikace. Pokud byl váš iPhone ukraden, můžete použít jeho fotoaparáty, aby se pokusil udělat zloděj fotky (na rozdíl od mého iPhone). Kromě toho, pokud vám najít můj iPhone umožňuje zobrazit pouze aktuální místo telefonu, pak GadgetTrack umožňuje vidět pozici telefonu v určitém okamžiku, čímž se vám umožní sledovat celou cestu.

INTEGO VIRUSBARRIER IOS (.99). Aplikace není plnohodnotným antivirem pro iPhone, ale poskytuje schopnost skenovat soubory, včetně příloh v písmenech, pro škodlivý software pro Windows a Mac. Podle žádosti na webových stránkách společnosti IOS zabezpečení neumožňuje automatické skenování souborů nebo na harmonogramu. VirusBarrier je systém definice škodlivého softwaru, který vám poskytne schopnost skenovat soubory podle potřeby.

Splashid Safe pro iPhone (4.99) Realizuje zabezpečené úložiště hesel, údaje o kreditní kartě, čísla osobních účtů, registračních kódů v síti. Automatický generátor hesel umožňuje vytvářet silná hesla, uložená data jsou chráněna 256bitovým šifrováním Blankfh a samotná aplikace je synchronizována s aplikací PC (http: // splashdata.COM / Splashid / Desktop /) (19.95).

1Password Pro z agilebitů (14).99) Poskytuje funkčnost podobnou funkci Splashidní, v jedné výjimce. Kromě Wi-Fi pro synchronizaci dat s aplikací PC (49.99) Dropbox lze použít. „Data zpracovaná v 1Password je šifrována na jakýkoliv záznam nebo operaci přenosu“. Na webových stránkách společnosti. „Pokud používáte Dropbox synchronizovat mezi zařízeními, bude uložena kopie vašich dat v systému Dropbox. Ale i když je dropbox hacknut, dešifrování hesel k porušici budete potřebovat své hlavní heslo, známé pouze vám „

Následující volba pro ukládání hesel, Lastpass (Free) nabízí vzdálený přístup k hesel, uložený pomocí služby Lastpass Premium (450 / měsíc). Šifrovaná data uložená v oblaku. Podle společnosti se všechny šifrování / dešifrovací operace provádějí v počítači uživatele, a ne na svých serverech, tj. Důvěrné údaje jsou přenášeny v rámci sítě výhradně šifrované.

Idiscrete (6500.99) chrání nejrůznější obsah (video, obrázky, dokumenty atd.D.) V telefonu. Pokud se jakýkoli neoprávněný uživatel pokusí o přístup k aplikaci, zobrazí se pomocí obrazovky ke stažení FALSE. Pokud nebude moci zadat správný kód, bude aplikace načtena vytvořit poznámky. Chráněné soubory mohou být přenášeny mezi telefonem a počítačem přes Wi-Fi.

Pokud v rozhovorech často diskutujete důvěrné informace, můžete použít Kryptos (zdarma), který převádí 256bitový šifrovací signál AES. Program pracuje v sítích 3G, 4G a Wi-Fi. K dispozici také pro zařízení BlackBerry a Android.

Webroot SecureWeb (zdarma) je pokročilý mobilní prohlížeč s funkcí filtrování pro ochranu uživatelů před škodlivými místy. Aplikace je automaticky synchronizována databází adresy společnosti pro ochranu v reálném čase. Výsledky vyhledávání jsou poskytovány anotacemi spolehlivosti webu.

Mail může přinést obrovské nepříjemnosti, pokud bude ve složce příchozí. Zastanec spamu (zdarma) nabízí řešení typu „Odpověď odpovědi“. Místo použití filtrů detekovat spam a malware, to vyžaduje, aby každý adresát potvrdil svou identitu odpovědi na otázku. Aplikace umožňuje vytvořit účet, spravovat netestovanou poštu, stejně jako upravit seznamy potvrzených uživatelů.

Jeden hacker může způsobit stejné poškození, kolik 10 000 vojáků! Přihlaste se k odběru našeho kanálu Teleagle, abyste zjistili první způsob, jak přežít v digitální noční můru!

Yandex. s Alice

Populární aplikace z YanDEX definuje čísla spamu při hraní s bází Yandex.Adresář „obsahující více než 5 milionů telefonních čísel široké škály organizací.

Pokud je číslo přítomen v databázi Yandex, název společnosti se zobrazí během příchozího hovoru na obrazovce a jeho rozsahu. Pokud je účastník neznámý, aplikace se pokusí rozpoznat cíl volání a informuje o možném podezření spamu.

Podobně, REKK, program umožňuje získat informace o společnosti, s číslem, jehož na vašem zařízení zadal zmeškaný hovor. Vše, co je potřeba, je jít do protokolu hovorů a přečíst informace účastníka. Všechny nežádoucí pokoje mohou být blokovány nezávisle.

Aplikace z Yandexu univerzálně. Kromě automatického determinantu čísel nabízí uživatelům spoustu dalších užitečných možností: pomocí Alice je hlasový pomocník a chytrý fotoaparát, přijímání oznámení o důležitých událostech, poskytování potravin a také informuje nejnovější zprávy, burza cenných papírů kurzy, počasí a mnohem více.

Proč takový banální způsob, jak oklamat časovač USB omezený vůbec funguje

Jakékoliv zařízení připojené přes bleskovací port, pokud je složitější konvenční kabel nebo „krychle“, výměny s smartphone s otevřenými kódy, takže smartphone může určit, co je k němu určit. Tato funkce je zvláště důležitá po úplném selhání konektoru je 3,5 mm zvedák a vznik více adaptérů na trhu pro každou chuť a barvu.

Samozřejmě, Apple inženýři nemohli udělat krok, kdy bude zařízení MFI nuceno po hodině po zamknutí obrazovky: Mluvíme o základních stanicích, kde váš smartphone lze použít jako hráč, adaptéry pro paměťové karty a dokonce banální kabelová sluchátka pro Poslech hudby.

Snad taková chyba bude eliminována přes nucenou tvorbu zástrček bílých listů, která bude moci přijímat prioritu a zastavit časovač funkce USB. Teď to vypadá jako nejpravděpodobnější scénář pro rozvoj událostí. Současně lze jablko opět cyklu na svých vlastních výrobcích a uživatelé čínských replik budou muset zvolit: buď zaručují bezpečnost svého zařízení nebo použijte levnější adaptéry a moduly. Je pravda, že je vždy radikálový způsob. přechod na platformu Android.

USB omezený režim

Zdá se, že blokovací kód ze šesti číslic je již dostatečná záruka zabezpečení dat. Devatenáct let pro úplné vyhledávání hesla prostoru. je to hodně. Nicméně, společnosti, které se snaží hack IOS nesedí zpět. A pokud jsou dnes k dispozici pouze pomalé bustě, pak neexistuje žádná záruka, že zítra nebudou dělat totéž, ale v čase rychlejší. Zoufalé chránit vaše zařízení od CelleBrite a GreyShift z násilí vykořisťovaných, Apple se rozhodl zoufalého kroku, který způsobil bouřlivou nejednoznačnou reakci z novinářů i donucovacích agentur.

O novém režimu USB omezeného režimu, který se objevil, zmizel, pak se opět objevil v beta verze IOS, dnes není napsán pouze líný. V kostce: režim USB omezeného režimu zcela zakáže všechny sdílení dat přes vestavěný port port blesku. Jediná věc, která zůstane k dispozici, je nabíjení; Z hlediska počítače, ke kterému bude iPhone připojen k režimu Activated USB omezeného režimu, přístroj se neliší od například externí baterie.

Možnost 2. Otevřete jeden materiál

Zúčastněte se článku, ale není možné se stát členem klubu „Xakep.ru »? Pak je tato volba pro vás! Pozornost: Tato metoda je vhodná pouze pro články publikované před více než dvěma měsíci.

LOCK ANAMOGS

Pokud jde o aplikace, existuje několik desítek různých programů pro instalaci hesla na složkách. Každý z nich umožňuje určitý způsob, jak blokovat volný přístup k souborům uvnitř katalogu. Jedním z nejčastějších blokovacích nástrojů je zámek složek, který lze stáhnout zdarma na App Store.

Po dokončení aplikace se v nabídce „Nastavení“ zobrazí příslušná položka, ve které můžete vybrat typ složek a ochrany. Program také umožňuje projít a řadu dalších prvků iPhone, včetně „Nastavení“, Seznam kontaktů a komory.

Použijte lokátor a „Najít iPhone

Aplikace najde vaše zařízení na mapě, pokud byl iPhone ukraden nebo ztracen. Také prostřednictvím lokátoru můžete sdílet svou polohu s přáteli a příbuznými.

  • Zapněte funkci „Najít iPhone“ (Nastavení. Apple ID. Lokátor). Váš telefon a podporované příslušenství se zobrazí na mapě.
  • Povolit „Sdílet geopozice“. Prostřednictvím zpráv můžete sdílet své místo s kontakty.

Chcete-li sdílet umístění, na kartě Lidé (v lokátoru) vyberte možnost „Začněte sdílení geopozice“.

Chcete-li zastavit sdílení geopaic, odpojte možnost na kartě „i“.

Pokud používáte přístup k rodině, se vaši rodinní příslušníci automaticky zobrazí v kartě Lidé, i když stále musí hlásit své místo.

Jak zjistit verzi IOS

Před konfigurací dotčené funkce na vašem iPhone byste měli zjistit, jakou verzi IOS na adrese je nainstalována. Můžete to udělat, při pohledu do nastavení.

Takže, zadejte heslo pro aplikaci v žádném iOS. Ve starších verzích však omezení spuštění platí pouze pro standardní softwarový systém a nový. dokonce třetím stranám.

Jsme rádi, že vám může pomoci vyřešit problém.

Popsat, že jste nefungovali. Naši specialisté se budou snažit odpovědět co nejrychleji.

Heslo

Bezpečné v iPhone s vizuální Inteeis, předvídatelným postupem pro akci a speciální pokyny od agilebitů vývojářů, které pomáhají a schovávají se důvěrné informace a porozumět algoritmům ochrany dat i bez použití trezorů. Spolupracujte s lehkým platformou, jedinou věc, kterou musíte litovat. o nekonečné reklamy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS