Jak dát poplatek v procentech. Poplatek baterie v procentech na starý iPhone

Jak provést procentuální poplatek na iPhone

Ti, kteří mají nejnovější modely iPhone, si všimli, že okna na úrovni nabíjení v procentech ne. To je způsobeno tím, že vývoj nového designu neznamená přítomnost okna nabíjení. Informační pole nyní zaujímá malé místo, vzhled nové velké obrazovky vzal celý prostor. V důsledku toho byl zúžen prostor, který byl zapojen do výstavy procent. Nemá rád mnoho uživatelů, takže se snaží přijít se způsobem, jak znovu dát procento nabíjení.

Více podrobně o tom, jak se modely smartphonu změnily, můžete vidět v tomto videu

Proč potřebujete znát poplatek baterie v%?

Vyhodnotit, jak dlouho může smartphone rozšířit offline. V časných poplatcích Apple, procentuální poplatek byl zobrazen na obrazovce blokovaných a odemknutých zařízení. vedle ikony nabíjení. V telefonech iPhone X, XS, XR, 11, 12 a 13 z tohoto vizuálního prvku, v důsledku vzhledu „monobros“. výřez jedený kus horní části obrazovky, nezanechává místo pro zobrazení poplatek.

Iphone 13 „Monobrov“ se stal o něco méně tuku, ale ikona% se nevrátila.

Na iPhone bez „bančic

IOS zařízení používají několik dalších filozofií a navrhují zahrnout zobrazení zájmu pro nastavení baterie. Chcete-li to provést, projděte přes konfigurační cestu. baterie a aktivujte přepínač „nabíjení v procentech„.

Výše popsaná volba není vhodná pro iPhone, doplněnou vybráním na obrazovce. Zde procento nabíjení lze vidět pouze na speciálním widgetu nebo v řídicím bodě. Tyto způsoby jsme dříve popsali, takže nebudeme podrobně zastavit.

Modely a zobrazovací metody

Všechny modely smartphonů Apple, v závislosti na dostupných způsobech zobrazení úrovně nabití v procentech, lze rozdělit do několika kategorií.

  • Z iPhone 5 do iPhone 7 Plus. Všechna tato zařízení jsou k dispozici najednou 4 metodách. Jedná se o widget na hlavní obrazovce, zobrazení ovládacího panelu, v nastavení, stejně jako pomocí Siriho hlasového pomocníka.
  • Z iPhone 8 do iPhone 8 Plus. Zde zůstaly pouze 3 způsoby zobrazení. Je to widget, ovládací panel, stejně jako laskavý hlasový asistent.
  • Z iPhone X a novějšího. Všechny čerstvé verze smartphonů Apple jsou nakonec 2 možnosti. Toto je ovládací panel, stejně jako SIRI.

Tweak BatchaerCent12 Zobrazuje procento nabíjení v ikoně baterie

Na tom vše. Jak můžete vidět, aktivovat zobrazení dat nabíjení baterie v tomto formuláři je velmi jednoduchý. Všimněte si, že digitální data poskytují přesnější představu o tom, jak rychle se gadget může vypnout, a tato možnost iPhone je nepochybně velmi užitečná.

Jak vložit procento baterie na verzi iPhone IOS 3-4-5-6-7

Všechny funkce jsou původně postaveny do smartphonu, naštěstí se nic nebude muset stáhnout, bude to stačit, aby se trochu vykopal v nastavení podle pokynů.

Podobně mohou verze iOS 8 umožnit poplatky. Jen trochu změnil způsob, jak najít nastavení, o kterou máte zájem.

Pro IOS 9 a vyšší, nechte toto nastavení změněno trochu více.

  • Otevřu také „Nastavení“.
  • Přejděte na položku „Baterie„.
  • První nastavení v tomto odstavci je procentuální poplatek. Aktivujte jej a posuňte jezdec doprava.

Baterie nabití jako procento na nový iPhone

Takže, aby bylo možné procentní podíl nabíjení na iPhone, musíte otevřít nastavení iPhone a přejděte do sekce „Baterie“. Tato sekce musí být mírně pod sekcí „Základní“.

A pak je vše velmi jednoduché. V sekci „Baterie“ je „nabíjení v procentech“ přepínač. Zapněte tento přepnutí do polohy „Enabled“ a ve stavovém řádku vedle ikony baterie se hodnota nabíjení zobrazí v procentech.

Tato metoda funguje stejně dobře na všech modelech iPhone s novými verzemi IOS, včetně iPhonex.

Jak udělat poplatek v procentech na iPhone x

Mnoho uživatelů smartphonů a dalších mobilních zařízení se používají k vyhodnocení aktuálního nabíjení baterie pomocí procentního indikátoru, který je obvykle v pravém horním rohu obrazovky. Taková příležitost byla ve všech modelech iPhone. V nastaveních došlo k možnosti, po zahrnutí, která vedle ikony baterie (v pravém horním rohu obrazovky) se indikátor náboje objevil v procentech, což oznámilo, kolik procent baterie zůstane od uživatele.

S výstupem iPhone X však tato funkce jednoduše zmizela z nastavení. V tomto ohledu má mnoho uživatelů zájem, jak provést poplatek v procentech na iPhone X.

Okamžitě řekněme, že je to nemožné. Apple se rozhodl opustit možnost, která umožnila sledovat poplatek za baterii v procentech. Tato funkce byla odstraněna z nastavení a žádné triky, které by to umožnilo zapnout, jednoduše ne. Takové řešení Apple je s největší pravděpodobností díky tomu, že na novém iPhone X prostě není místo pro zobrazení baterie v procentech. Výstupek v horní části obrazovky jí většinu informačního panelu.

Pokud se však používáte k navigaci přesně na náboji baterie v procentech, a ne na obrázku ikon baterie, pak můžete otevřít „správu položky“ a zjistit, kolik procent zůstane zůstat. Koneckonců, zatímco „Správa položky“ je otevřen na obrazovce. Baterie se zobrazí přesně jako procento. Pokud nevíte, jak otevřít „správu položky“, pak proveďte následující:

Dotkněte se pravého horního rohu obrazovky, ve kterém je umístěna ikona baterie.

Bez uvolnění prstu vytáhněte, až se otevře „Management Point“.

Věnujte pozornost na horní část obrazovky, indikátor, který zobrazuje jeho procentuální poplatek, by se měl zobrazit vedle ikony baterie.

poplatek, procentech, baterie, iphone

Bohužel, aby bylo možné zjistit, kolik baterie zůstává tyto akce musí být prováděny pokaždé.

Připomeňme si, dříve Chcete-li povolit zobrazení procent, musíte otevřít aplikaci „Nastavení“ a přejděte do sekce „Baterie“.

poplatek, procentech, baterie, iphone

Poté může být zobrazení procenta aktivováno pomocí přepínače „CHARGE IN Procent“.

Můžete si to přečíst v našem článku „Jak dát procento nabíjení na iPhone“. S největší pravděpodobností bude tato instrukce také relevantní pro iPhone XR a iPhone XS.

Zapněte zobrazení procenta poplatku

Před vstupem na trh modelů X a následující XS, XS Max, XR, můžete zapnout displej procentuálního podílu poplatku v „Nastavení“ a výběrem „baterie“ a uvedení zaškrtnutí na volbu „Aktivní procento“. Když je režim úspory energie zapnutý, procento začalo automaticky zobrazeno. Ale poslední modely již neposkytují takovou příležitost, což způsobuje určité nepohodlí.

Zahrnout procentuální displej nebude fungovat v žádném případě. Ale můžete vidět. Udělej to je snadné, protože tento grafický prvek se právě přesunut v menu „Control Center“.

Chcete-li tento menu, stačí udělat pouze jeden pohyb. Zvažte krok za krokem:

  • Strávit na obrazovce shora dolů, takže přejeďte;
  • Nyní v pravém horním rohu uvidíte procento nabití baterie;
  • Udělejte švihnutí zdola nahoru a zavřete menu řízení.

Jak snadné je. Další možností: Zeptejte se Siri Assistanta, sázet na otázku „Jaké procento účtu baterie?“.

Tato inovace nebyla chutnat, protože i takový jednoduchý pohyb vyžaduje další čas. Kromě toho skryté zobrazení úrovně nabíjení v procentech často vede k neočekávaně vypnutému iPhone. Majitel prostě zapomíná na stav baterie a nepřipojuje se k síti včas. Současně se společnost Apple domnívá, že takové řešení rozšiřuje životnost baterie: Uživatel méně často účtuje telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS