Jak dát poplatek zájem o Samsung. Zakázat systém UI tuner

Jak dát procento nabíjení baterie na Samsung Galaxy J4 (2018)

Baterie je nejdůležitějším prvkem smartphonu. Záleží na tom, jak dlouho bude zařízení fungovat offline, to znamená, že bez připojení k mřížce napájení. Za úrovní náboje umožňuje sledovat stavový řádek, kde je ikona umístěna ve formě baterie, která je vyplněna, pak vyčerpává. Bohužel to neumožňuje určit přesnou úroveň. Proto se doporučuje zahrnout procento baterie Samsung Galaxy J4 (2018) v jednom ze způsobů popsaných níže.

Samsung Galaxy J4 (2018) Telefon, stejně jako jakékoli jiné zařízení na operačním systému Android 6 a vyšší zobrazuje úroveň poplatku ve formě ikon. S jeho pomocí, lze předpokládat, jak hrubě nabíjení baterie: 100%, 75%, 50% a tak dále.

Takže systém je schopen zobrazit přesné procento nabíjení, musíte provést přejezte z horní části obrazovky. Otevře se opona oznámení a na ikonách baterie se objeví informace o úrovni nabíjení.

Navzdory skutečnosti, že telefon může vždy ukázat procento, je tato metoda nepravděpodobná, že by se nazývá pohodlná. Koneckonců, uživatel bude muset dát závěs pokaždé, když se seznámí s přesným poplatkem. V tomto ohledu se doporučuje věnovat pozornost alternativním metodám pro změnu ikon, že procento bylo vždy zobrazeno. I v případě, kdy je opona oznámení uzavřena.

Jak povolit procento nabíjení baterie?

Aby bylo možné aktivovat procento nabíjení baterie na zařízeních Samsung Galaxy zařízení s jedním uživatelským rozhraním, postupujte takto:

1) Přejděte na „Nastavení“ a vyberte sekci „Oznámení“;

2) Stiskněte „Status String“ a aktivujte funkci „Zobrazit procento nabíjení“.

poplatek, zájem, samsung, systém, tuner

Aby bylo možné aktivovat procento nabíjení baterie na zařízení XIOMI C MIUI 12, postupujte takto:

1) Přejděte na „Nastavení“ a vyberte sekci „Screen“;

2) Otevřete „řídicí centrum a opravu oznámení“;

3) Stiskněte „Indikátor baterie“ a vyberte požadovanou ikonu.

Procento nabíjení baterie na Android 6, 7 a 8

Tato metoda se objevila v Androidu 6 a byla k dispozici v několika následujících verzích. Metoda je používat skryté funkce operačního systému Android. Chcete-li získat přístup k těmto funkcím, musíte otevřít horní oponu, klikněte na tlačítko ve formě převodovky (tlačítko pro otevření nastavení Android) a přidržte toto tlačítko asi 5 sekund. Po kterém musí být tlačítko uvolněno.

Pokud bylo vše provedeno správně, pak musí být otevřena nastavení Android. V tomto případě by se v dolní části obrazovky zobrazovala zpráva, že funkce System UI tuner byla přidána do menu Nastavení. Pokud se objeví taková zpráva, pak jste udělali všechno správně, pokud ne, zkuste to znovu.

Pokud se zobrazí zpráva, nyní musíte posouvat nastavení Android na nejjednodušší konec a otevřete sekci „System UI tuner„, který by se tam měl objevit.

Po otevření sekce System UI tuneru se zobrazí varování, že se jedná o experimentální funkci a nemusí fungovat v budoucích verzích Android. Pokračujte kliknutím na tlačítko OK „.

Dále přejděte do sekce „Station String“.

A najít funkci „baterie“. Ve výchozím nastavení tato funkce funguje v režimu „Zobrazit procento během nabíjení“.

Klikněte na funkci „Baterie“ a změňte režim jeho práce „vždy zobrazit procento nabíjení baterie“.

Poté, uvnitř ikony baterie, která se zobrazí ve stavovém řádku, číslo, které označuje procento nabíjení baterie. Nevýhodou této metody je, že číslo je zobrazeno ve velmi malém písmu a může být obtížné číst.

Jak zjistit procento zbití baterie na nový iPhone

V novém iPhone, s výstupkem pod tredeptthovou komorou, existuje několik míst ve stavovém baru. A schopnost zobrazit poplatek vypnutý. Jsou to všechny modely začínající na iPhone X a starší (iPhone XS, XS Max, 11, 11 Pro, 11 Pro Max).

Ale kolik zůstane v procentech poplatku, můžete stále zjistit. Chcete-li to provést, stačí kartáčovat z pravého horního úhlu, abyste stiskli nabídku „Control“.

Přes Office

Nejjednodušší a nejpohodlnější způsob, jak zjistit procento baterie na iPhone 12. přes řídicí bod.

Trávit dolů z pravého horního rohu obrazovky otevřete ovládací prvek.

Stavový řádek se objeví procento nabíjení a Bluetooth ikon a geolokační služby.

Metoda s nabíjením

Pokud účtujete iPhone s vámi vedle vás, můžete k němu připojit smartphone. Baterie se zobrazí na obrazovce v procentech. Metoda není dokonalá, ale někdy bude vhodná.

S siri

Můžete se také zeptat na procento Siri. Aktivujte osobní asistent a zeptejte se ho o aktuální úrovni nabíjení na iPhone. Siri zavolá procento zbývajícího poplatku.

Widget na domovské obrazovce

Widgety podpory IOS 14 na iPhone byla omezena. nemohli být přidány na domovskou obrazovku. S vydáním IOS 14 se změnilo.

Můžete přidat widget baterie přímo na domovskou obrazovku vašeho smartphonu tak, aby procento účtů bylo vždy viditelné. Zde je, jak to udělat:

Odemkněte svůj iPhone a otevřete domovskou obrazovku.

Držte ikonu nebo prázdné místo na obrazovce.

Otevře se režim Úpravy domovské obrazovky.

Klikněte na ikonu „“ v levém horním rohu.

Panel se otevírá s přidáním widgetů.

Vyberte widget baterie, abyste jej přidali na domovskou obrazovku.

Tři různé velikosti pro widget: Malé, střední a velké.

Klikněte na „Přidat widget“ v dolní části obrazovky.

Tento widget můžete také přidat na obrazovku „Dnes“. Je také nutné jej držet a stiskněte ikonu „“ v levém horním rohu obrazovky. Proces přidávání widgetu bude stejný.

Můžete se přidat přidaný widget, abyste ji přesuli na jiné místo.

Zapnutí nabití náboje baterie v procentech na čisté Android 9

V nejnovějších verzích Android povolte nabíjení nabití baterie v stavovém řádku pomocí jednoduchého nastavení (pokud neexistují žádné takové metody použití z následujících částí). Kroky, které zahrnují:

Jedná se o všechny nezbytné akce. požadované informace by se měly okamžitě zobrazit v horní části obrazovky vašeho smartphonu.

Displej procenta

Tam jsou ty, kteří nemusí zobrazit v procentech. Účtují smartphone tak často, že prostě nemá čas sedět pod 60-70%. Ale i přes to, i já jsem člověk, který těší bezdrátové nabíjení a udržuje telefon vždy na tom. stále miluji pochopit, kolik procent zúčastněného jsem odešel.

Jak zvýšit životnost baterie smartphonu a jeho čas.

Řekněte, že zájem není potřeba, když je v rohu obrazovky indikátor baterie? Částečně budete mít pravdu, ale je to tak malé, že mluví o jeho informativnosti je prostě nelogická. Dovolit, definovat úroveň poplatku s přesností do procenta a ne nejdůležitější informace, ale na takovém indikátoru často není možné rozlišit 40% náboje od 60% nebo dokonce 70%. A to je vážné a může znamenat několik dalších hodin práce.

Problém se týká nejen smartphony Samsung

Jak omezit procento nabíjení do 85% na Samsung

Aktuální procento nabíjení telefonu se může vždy podívat na horní část telefonu.

Pokud se nezobrazí ikona Procent. Ale neustále ho sledujte a vypněte náboj, když dosáhne 80-85% nepohodlné.

Instalace možností maximální úrovně nabití se objevila v Samsung telefonech relativně nedávno. Proto se může stát, pak toto nastavení nebude v telefonu, ale také pro vás existuje řešení.

Omezení procenta nabíjení na Samsung děláme následující. Otevřete nastavení telefonu a přejděte do sekce Údržba zařízení.

A otevírání dalších nastavení baterie.

Ve samotném dně najdeme položku ochrany baterie a zapněte ji.

Jak mohu pochopit z popisu, toto nastavení je potřeba k rozšíření životnosti baterie omezením maximální úrovně nabití na 85%.

Položka ochrany baterií nemusí být na vašem telefonu Samsung, protože se nastavení neobjevilo tak dávno a ne všechny telefony obdržely aktualizace. Pokud jste se setkali, můžete svůj problém vyřešit přes Accubtery.

Jak povolit procento nabíjení baterie na iPhone, iPad nebo iPod Touch

Na všech iOS miniaplikacích bez výstupu truonepthové kamery je procento baterie ve stavovém řádku jednodušší než jednoduché. Dostatečně v nastavení, abyste našli položku „Baterie“ a povolte možnost „Citel v procentech“.

Funkce dostupná na modelech iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7 a iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus.

Sledujte poplatek baterie dnes. aktuální odvzdušnění. Navzdory skutečnosti, že kapacita baterií instalovaných v našich smartphonech postupně roste, to se stane pomaleji než chuť k jídlu na energii stejných zařízení. Vyvíjí se také rychlejší nabíjení technologie, plus se objeví ve svých kapsách a batohových přenosných nabíjecích. Ikona baterie ve stavovém řádku stále zůstává důležitá.

MIUI Smartphony mají také podobnou příležitost. Ale tady je zcela odlišná skořápka, proto se to dělá trochu jinak.

Nastavení. baterie a výkon. Stravování. Zařízení v pravém horním rohu. Indikátor baterie. Procento.

Máte-li zájem o IT World News také silně, jako my, přihlaste se k odběru našeho telegramu kanálu. Všechny materiály se objevují co nejrychleji. Nebo možná jste pohodlnější k „“ nebo ? Jsme také v Yandexu.Zen a dokonce

Zbývající úroveň náboje baterie smartphonu je téměř jediným indikátorem pro uživatele informování o zbývající době gadget. Ačkoli tentokrát lze odhadnout pouze přibližně a do značné míry závisí na intenzitě energetiky běžících aplikací v budoucnu, úroveň náboje je jediná věc, na kterou většina uživatelů věnuje pozornost.

Prostřednictvím nastavení

Zajímavá baterie viditelné v průběžném základě umožňují nastavení Samsung Galaxy A01. Pokud jste tuto možnost nikdy užil, naleznete v pokynech:

Tato metoda funguje, pokud jste aktualizovali Samsung Galaxy A01 do Androida 9 a novější verzi operačního systému. Pokud používáte starý firmware, algoritmus bude mírně odlišný:

  • Snížit oponu oznámení.
  • Klikněte na ikonu zařízení a držte prst na několik sekund.
  • Po asi 5 sekundách budete převzít do sekce Nastavení a funkce „System UI Tuner Funkce je přidána do menu Nastavení bude zvýrazněna níže. To bude mít důkaz, že se vám podařilo odemknout nabídku Upřesnit parametry.
  • Nyní musíte jít do „System UI tuner„.
  • Vyberte „Status String“.
  • Klikněte na funkci „Baterie“ a aktivujte procento nabíjení baterie pro stavový řetězec.

Při použití modifikovaného názvu firmwaru některých položek nabídky se mohou lišit. Ale nebrání průběžně nakonfigurovat procento. Stačí se zaměřit na sekce „baterie“ nebo „baterie“ a v případě potřeby můžete použít vyhledávání pro nastavení.

Pomocí aplikace

Umístěte procento nabíjení, můžete nejen s vestavěnými nástroji telefonu, ale také pomocí speciálních aplikací, jako je „akumulátor procento“. Můžete snadno najít na hracím trhu. K dispozici je také masa jiných podobných programů, které mohou jednat podobně s úkolem.

Chcete-li zobrazit procento, musíte spustit aplikaci a označit zaškrtávací políčko, které je zodpovědný za zobrazení přesné úrovně poplatku. Pro všechny programy působí o stejný algoritmus, takže to může být použito bez ohledu na to, který nástroj stáhli majitele Samsung Galaxy A03 Core.

Současně stojí za to vysvětlit, že procento bude zobrazeno odděleně od ikony baterie. Mnoho této skutečnosti se může zdát neobvyklé a nepříjemné. Kromě toho, pro stálé nabíjení, musíte povolit aplikaci třetích stran na práci v pozadí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS