Jak dát prst otisku na aplikacích pro iPhone. Jak dát heslo pro aplikaci iPhone 7?

Jak stáhnout aplikace Imprint?

Krok za krokem pro přidání nového tisku

 • Otevřete „Nastavení“ a přejděte na pododdíl „Screen Zámek a otisk prstu“.
 • Klikněte na „Vybrat heslo“ a „otisk prstu“.
 • Postupujte podle pokynů Průvodce nastavením.
 • Návrat na menu „Zámek obrazovky a otisku prstu“ a klepněte na tlačítko „Přidat otisk prstu“.

Dotkněte se ID při ochraně aplikací a složky: APLOCKER, BIOPROTECTION [CYDIA]

Skener otisků prstů, úhledně zapsaný v obvyklém domovském tlačítku, se stal jedním a nejdůležitějším iPhone 5s žetony. Čas ukázal, že možnost je nejen dobře podávána, ale také v praxi. Otázky zůstaly pouze pro jeho funkčnost, nesmírně omezené i podle standardů Apple. odemknutí zařízení a potvrzují nákupy, na toto vše. Ale příchod žaludku na IOS 7 očekával situaci.

Rozbalte možnosti skeneru Touch ID pomůže jedné z nových Cydia Store. Applocker nebo BioLocker.

Applocker začínající na verzi 2.2 Podporuje skener otisků prstů, což vám umožní použít k přístupu ke specifickým aplikacím a složkám. Odemknutí se provádí s heslem s klávesnicí nebo dotykovým ID skeneru, je možné nastavit slovo pro obnovení hesla. Všechno by bylo v pořádku, ale vizuálně proces rozpoznávání otisku není vizualizován.

BioLocker navrhuje chránit pouze programy, ale má vynikající Inteeis. Indikátor čtení prstu není pro systém nižší, ale na rozdíl od toho vám umožní vybrat si design: černý, stříbrný nebo zlatý.

prst, otisku, iphone, heslo, aplikaci

Oba programy jsou placeny, dostupné v Cydia. Zeptal se pro APPLOCKER, 99 (pro uživatele předchozích verzí aktualizovat nástroj zdarma), BioLocker bude stát 6500.99. Je velmi dostačující pro schopnost udělat soukromou galerii nebo posel. Pro použití je vyžadováno iPhone 5s s útěkem z vězení.

P.S. Argumentujte, že vaše „prsty“ nejsou, pro které servery nejsou odeslány a majetek zámořských speciálních služeb se nestane.

Pokud jste našli chybu, vyberte textový fragment a stiskněte klávesy Ctrlenter.

Konec

 • Pravděpodobnost falešného průchodu, t.E. že otisk náhodného člověka bude rozpoznán jako váš, rovný 1 až 50 000;
 • Systém umožňuje provádět 5 pokusů o skenování dříve, než je požadováno heslo uživatele. Nelze tedy provádět útok typu brutální síla a pravděpodobnost, že skener může být hacknut útočníkem rovný ≈0.0001;
 • Scanner odstraní rastrový obraz o pixelech 88×88 a 500 ppi hustotu. Výsledná bitmapa je převedena na vektor a podroben další analýze;
 • Přijaté tisková data jsou uložena v zašifrované podobě ve speciální oblasti (zabezpečené enklávy) na procesoru A7. Data jsou šifrována soukromým klíčem, který je generován a zaznamenán v bezpečné enklávě během zpracovatele vyrobeného v továrně. Apple argumentuje, že ani šifrované daně, ani soukromé klíčy opouštějí mobilní zařízení a nejsou známy třetím stranám, včetně samotného jablka.

Jak chránit aplikace na iPhone 5S otisků prstů pomocí bioprotect Tweak (Jailbreak)

Apple. pokrok motoru ve světě přenosných zařízení a miniaplikace. Byla to společnost z Cupertino, poprvé na světě, ukázala pohodlný revoluční smartphone s dotykovou obrazovkou a gyroskopem. Nyní, Apple, uvolnění iPhone 5s s vestavěným snímačem biometrického dotykového ID, opět tlačil vývoj smartphonů dopředu.

Jak jsme očekávali, komunita Jailbreaker, okamžitě začala rozšířit počet příležitostí pro tuto inovaci. Elias Limneos iOS-Developer (Elias Limneos) prezentované vylepšení, rozšiřování standardních schopností dotykového ID.

Jaké Apple dodané iPhone 5S Biometrický senzor je chvályhodný. To je však jen první krok a potenciál není plně zveřejněn. Ve výchozím okamžiku, ve výchozím nastavení uživatelé povoleni pouze odemknout zařízení a nákupy v aplikaci App Store a iTunes obchodech. Mnozí uživatelé by však chtěli blokovat neoprávněný přístup k jiným telefonním funkcím. Například blokování spuštění vybraných aplikací na domovské obrazovce iPhone. Jinými slovy, zahraničního uživatele, jehož výtisky nejsou registrovány v dotykovém systému, nebude moci aplikaci otevřít bez vlastníkem znalostí iPhone.

Elias Limneos zavedl Bioprotect Tweak, přesně opakovat výše popsanou funkčnost. Expanze umožňuje nastavit přístup k aplikacím umístěným na domovské obrazovce iPhone 5S pouze v systému Touch ID pro prsty.

Instalace a používání této aplikace je velmi jednoduché. Po instalaci, při pokusu o spuštění programu se zobrazí varování s žádostí o prst na senzor touch id a přihlásit se. Při úspěšném povolení bude požadovaná aplikace i nadále spustit. Pokud je povolení neúspěšné. Spuštění aplikace se zastaví a uživatel uvidí odpovídající zprávu z bioprotect.

Tato aplikace a možnosti, které se otevírá uživatelům, mohou být velmi užitečné pro rodinné lidi. Můžete například zakázat dítěte spustit některé aplikace. Jeho příležitosti by měly být posuzovány podnikateli, kteří si váží soukromí a bezpečnost korporátních tajemství.

V budoucích verzích Bioprotect, vývojář slíbil, že implementuje ochranu složek.

Bioprotect není bezplatná aplikace. V tuto chvíli je jeho cena 6500.99. Můžete si ji stáhnout z Cydia Store ve standardním úložišti BigBoss. A samozřejmě instalovat Bioprotect bude potřebovat iPhone 5s s IOS 7 Jailbreak.

Jak používat ID ID při nakupování v App Store a Itunes Store

S Touch ID můžete potvrdit nákup v App Store. To je zvláště užitečné pro ty, kteří používají obtížné heslo, protože musí být opět podávány každých 15 minut. Aby bylo možné namísto hesla potvrdit nákup otisku prstu, musíte přejít na nastavení. Dotkněte se ID a hesla a přesuňte úložiště iTunes, Slider App Store do aktivního stavu.

Chcete-li zakoupit používat aplikaci Touch ID, postupujte takto.

 • Otevřete obchod iTunes, App Store nebo iBooks Store.
 • Vyberte si program, skladbu, video nebo knihu, kterou chcete koupit. Poté se zobrazí požadavek na skenování dotykového ID.
 • Mírně klepněte na tlačítko „Domovská stránka“ prstem, z nichž otisk, který používáte pro autorizaci. Po tom bude nákup proveden a začne stahovat.

Jak falešný otisk prstu pro iPhone

Vývojáři vytvořili senzor otisků prstů na iPhone jako způsob, jak dále chránit telefon a data. Ale s pomocí určitých triků je možné obejít tuto opatření opatření.

V mobilním průmyslu Mezinárodního světa Světového kongresu (mobilní světové kongresy) v Barceloně, Zaměstnanci VKansee, vKansee zaměstnanci prokázali způsob jako použití Plastelíny a zubní sádry, aby obejít Touch ID na iPhone. Vkansee se zabývá vývojem miniaturního doteku otisku prstu.

Stisknout zubní omítku.

Dále vložte prst na extrudovanou směs a udržujte pět minut. Poté, co pomalu zvedněte prst.

Otisk prstu zůstává na zubní sádi. Nechte ho osušit pár minut.

V další fázi připevňujeme plastinu na zmrazenou omítku.

Na fotografii, dva senzor snímače vkansee, který má větší detail než v iPhone. To vypadá jako senzor otisků prstů v telefonu:

Na fotografii pod standardním optickým senzorem otisků prstů. Je docela velký. Vkansee argumentuje, že jejich menší senzory.

Tak vidí počítač znovu vytvořený otisk prstu:

Ale co je jako „plastelíny“ verze, která se ukázala stačit, aby obejít senzor v iPhone:

Jak je znázorněno na fotografiích, je uživatel dostačující, aby se prstem k sádě a počkali, až se mráz. Plastelíny se aplikuje na výsledný odlitek, který je vhodný pro odemknutí iPhone. Ale pro spravedlnost stojí za zmínku, že touch id bylo vyvinuto pro konvenční smartphone, a ne pro super tajné zařízení, na stejné a obejít senzor je poměrně jednoduchý. Kromě toho lze iPhone chránit heslem, které, jak se ukázalo, není schopen vyzvednout ani FBI. Ano, a učinit takový útok v praxi poměrně obtížné. Získejte sádrový nebo plastelíkový otiskem prstu bude velmi obtížné. To bude vyžadovat speciální vybavení a fyzický kontakt s uživatelem.

Proč neuvádět otisk na iPhone?

Ujistěte se, že senzor touch id a prsty jsou suché a čisté. Vyberte „Nastavení“ „Touch ID a heslo“ a ujistěte se, že je povolena možnost „Odemknutí iPhone“ nebo „iTunes Store a App Store“ a že jste zaregistrovali minimální otisk prstu. Zkuste zaregistrovat jiný otisk prstů.

Jak blokovat aplikace třetích stran na IOS

 • Klepněte na tlačítko Nastavení.
 • Klepněte na tlačítko Screen Time.
 • Omezení a omezení důvěrnosti.
 • Press Povolené aplikace.
 • Nastavte všechny zelené přepínače na OFF pro aplikace, které nechcete používat.

Jak dát heslo na WhatsApp v iPhone

Začněte na vašem smartphonu WhatsApp.

V dolní části aplikace vyberte kartu Nastavení.

Přejít na účet → Zásady ochrany osobních údajů.

Přejděte na obrazovku na položku „Screen Lock“ a klikněte na něj.

Klikněte na přepínač vedle položky „Vyžadovat ID obličeje“ nebo „Vyžadovat touch id“.

Přítomnost jedné nebo jiné možnosti v posledním kroku závisí na modelu vašeho iPhone. Pro iPhone X a novější modely bude vyžadováno ID obličeje a pro iPhone 8 a starší verze budou muset použít touch ID.

Spodní menu má možnost vybrat čas WhatsApp zámku: ihned po ukončení aplikace, po 1 minutě, po 15 minutách, za hodinu a další. Vyberte příslušnou možnost pro vás.

Nyní pokaždé, když je spuštěn na vašem iPhone, budete muset použít ID Touch ID nebo Face ID pro přístup k chatamům.

V případě, že biometrický senzor nefunguje, WhatsApp bude výzvou zadat kód hesla zámku iPhone.

Jak nastavit heslo pro spuštění selektivních her a programů na iPhone a iPad

Počínaje IOS 12 je možné nastavit dočasné limity pro použití aplikací. Odemkněte uzamčené aplikace zadáním kódu hesla.

Na domovské obrazovce otevřete aplikaci „Nastavení“;

Přejděte do sekce „Screen Time“ a klepněte na tlačítko „Povolit čas obrazovky“.

Na obrazovce, která se zobrazí, klepněte na tlačítko Pokračovat a na dalším vyberte jednu z možností je můj iPhone nebo tento iPhone mého dítěte (a velkým, bez ohledu na to, jaký bod vyberete).

Na hlavní obrazovce, funkce Otevřít čas, klepněte na tlačítko Ano pro použití kódu hesla.

Vytvořit kód hesla, který bude vyžadován vyřešit aplikaci.

Zadejte své ID Apple, který bude zapomenout, pokud zapomenete kód hesla.

Návrat na hlavní stránku „Screen Time“ a vyberte možnost „Limity aplikací“;

Nastavte přepínač limitu aplikace do polohy a klepněte na tlačítko „Přidat limit“;

Vyberte potřebný software, který bude omezen na limity a klepněte na tlačítko Další;

Nastavte „blok na konci limitu“ Přepněte do polohy „včetně“.

Nastavte časový limit, po kterém se vybrané aplikace přestanou otevírat. Můžete také zadat potřebné dny.

Poznámka: Pokud chcete nainstalovat trvalé heslo pro spuštění konkrétní aplikace, nastavte limit za 1 minutu.

Když spustíte uzamčenou aplikaci (po limitu), systém zobrazí obrazovku s oznámením pro dosažení limitu a ikona blokovaných aplikací se rozsvítí a vedle nich se zobrazí ikona přesýpacích hodin.

Chcete-li pokračovat v práci s uzamčenou aplikací, klikněte na tlačítko „Zeptat více času“ a potom „Zadejte kód hesla“.

Po úspěšném zadání kódu hesla bude uživatel nabízen 3 možnosti pro odemknutí aplikace:

Pro ovládání limitů všech zařízení synchronizovaných s jedním ID Apple, nastavte zapněte „Zvažte na všech zařízeních“ na hlavní stránce části Otevřít čas na pozici „ON“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS