Jak hodit hudbu z Aytyuns na iPhone. Závěry o tom, jak rychle stáhnout hudbu v iPhone nebo iPodu přes iTunes zdarma

Jak hodit hudbu z počítače na iPhone

Uživatelé, kteří si poprvé koupili iPhone, velmi často čelili problémy, když se snaží něco hodit z počítače do smartphonu. Zvláště často problémy se vyskytují při práci s hudbou. Pokud jste se také dostali do podobné situace, pak by vám tento článek měl pomoci. Zde se podíváme na dvě cesty najednou, jak hodit hudbu z počítače na iPhone.

První metodou je hlavní, zahrnuje použití programu iTunes a je to, že většina vlastníků iPhone ji používá. Druhým způsobem je alternativa. Chcete-li použít tuto metodu, budete potřebovat program ITOOLS vytvořený čínskými vývojáři.

Je možné rychle stáhnout hudbu v iPhone přes iTunes

Protože je tak velký počet lidí vztahuje k nedůvěře vůči iTunes? Všechno je velmi trite. dlouhé mapování dat vám neumožňuje stahovat s dobrou rychlostí na iPhone nebo hodit potřebná data z ní, včetně písní.

Jen málo lidí znají, ale iTunes ke stažení hudby vůbec. Program umožňuje vysokou rychlostí s hudbou čerpání na libovolném zařízení s operačním systémem iOS po aplikaci jediného nastavení, které budou vyprávěny později.

Ale poznamenejte si, že pomocí této metody budete ručně používat knihovnu iPhone. A když je tato funkce vypnuta, bude všechna stažená hudba nahrazena obsahem iTunes.

Jak přidat hudbu do iPhone přes iTunes

Když se nejprve seznámíte s iPhone, mnoho uživatelů má potíže s prováděním některých operací. Například, ne každý uživatel pochopí, jak přidat hudbu z počítače do iPhone přes program iTunes. Zvláště pokud uživatel použil k používání smartphonů založených na adrese Android a přidal hudbu jednoduchým kopírováním souborů.

Pokud jste také takové potíže, tento materiál by vám měl pomoci. Zde budeme krok za krokem zvážit celý proces přidávání hudby na iPhone přes iTunes.

Spusťte iTunes a přejděte do sekce „Moje hudba“.

Pokud chcete přidat hudbu z počítače do iPhone, musíte nejprve nainstalovat iTunes. Stáhněte program iTunes do počítače (odkaz na stažení) a nainstalujte jej. Poté spusťte iTunes a okamžitě otevřete sekci „Moje hudba“.

Pokud jste dříve přidali žádnou hudbu, v sekci „Moje hudba“ nebudete mít žádné hudební skladby. Je to normální a mělo by být.

Přidat hudbu do knihovny iTunes.

Dále potřebujete otevřít soubor „Soubor Přidat do menu MEDICS“ (přidat pouze jednu skladbu) nebo „Soubor přidat složku do nabídky Knihovna“ (aby se přidala celou složku najednou).

Pokud vyberete složku s velkým počtem hudebních skladeb, otevřete se okno „Přidat soubory“, ve kterém můžete sledovat proces přidávání souborů do knihovny iTunes.

Před zahájením dalšího kroku počkejte, dokud nebudou všechny soubory přidány do knihovny iTunes.

Synchronizace médií iTunes s iPhone.

Po přidání požadované hudby do knihovny iTunes, může být synchronizována s iPhone. Chcete-li to provést, musíte připojit iPhone k počítači pomocí kabelu a klikněte na ikonu iPhone v levém horním rohu iTunes. Takže se přesunete z knihovny iTunes na nastavení vašeho iPhone.

Po kliknutí na ikonu iPhone v levé části okna iTunes se zobrazí obraz zařízení a v nabídce IT s nastavením. V tomto menu musíte vybrat sekci „Hudba“ a potom aktivovat funkci „Synchronizovat hudbu“ a potvrdit akci stisknutím tlačítka „Dokončit“, který je umístěn v dolním okně. Pokud nechcete přidat veškerou hudbu z knihovny iTunes Media do iPhone, pak můžete zahrnout Funkce „Funkce“ Oblíbené seznamy playlistů, umělců, alb a žánrů „. V tomto případě si můžete vybrat, které hudební kompozice musí být staženy do iPhone a které ne.

Po kliknutí na tlačítko „Dokončit“ se zobrazí další okno s požadavkem na potvrzení. Zde je třeba kliknout na tlačítko „Použít“.

Po dokončení synchronizace se hudba přidaná do média iTunes zobrazí v paměti iPhone.

Proces házení písní

Nalijte hudbu na iPhone přes iTunes je poměrně jednoduchá, ale proces trvá hodně času kvůli vlastnostem nakládání a navrhování. Zpočátku budete muset přenést požadovaný soubor do „knihovny“ přehrávače, a pak strávit synchronizaci s smartphone. Následující je instrukce pro lepší porozumění, jak to provést správně:

 • Po zadání ID Apple ID spusťte aplikaci iTunes v počítači.
 • Nyní přidejte skladby do aplikace „Knihovna“. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Přidat soubor do knihovny „a pak z libovolné složky v počítači vyberte vhodné skladby. Zatížení automaticky spustí a přehled bude vytvořen.
 • Případně se tyto stopy mění nebo přidávají své vlastní kryty, takže při poslechu hudebního kompozice vypadalo esteticky a krásně. Chcete-li upravit, klikněte na stopu a vyberte položku „Podrobnosti“.
 • Připojujeme iPhone k počítači pomocí Wi-Fi nebo přímé připojení přes kabel.
 • Po připojení přejděte na kartu „Hudba“ a pak synchronizujte skladby s pamětí telefonu, jak je znázorněno na obrázku.

Jak vidíte, přidejte skladby na iPhone. ne tak obtížný úkol. Po závislosti na takovém systému se stává velmi pohodlným. Schopnost přidat informace metadat a bezplatné úpravy do značné míry zjednodušuje život uživatele.

hodit, hudbu, iphone, rychle

Export iTunes Songs v MP3 / M4a a transfer do iPhone 11 (Pro)

Mnoho Apple Music Subscribers ke stažení skladeb pro autonomní poslech přes iTunes v počítači, ale nemůžete přenést stažené hudební skladby Apple do jiných zařízení, protože uploadable hudební soubory Apple mají M4P formát a přidané skladby. „Apple Music AAC AAC AUDIO FILE“, když se pokusíte použít iTunes, aby převede nahrálené hudební skladby Apple, nabídnou vám iTunes „Skladby nelze převést, protože chráněné soubory nelze převést na jiné formáty“.

Apple hudba. Jedná se o službu Streaming Music Service Když se přihlásíte k odběru streamingové hudební služby, můžete hrát online nebo stahovat pro autonomní poslech na autorizovaném zařízení, ale nyní můžete projít stažené skladby hudby Apple do jiných zařízení. Protože všechny stopy hudby Apple jsou chráněny DRM, což vás omezuje od sdílení, přenosu nebo poslechu stažených skladeb hudby Apple po zrušení předplatného. Chcete-li uložit stažené hudební skladby Apple navždy na jiných zařízení pro iPhone, musíte prozkoumat, jak exportovat Apple Music Songs z iTunes do MP3 nebo M4A soubory a přenést je do svého iPhone.

Pokud chcete plynule hrát iTunes hudbu v MP3 přehrávači, iPod Nano, iPhone a další zařízení, musíte exportovat iTunes Songs ve formátu MP3 jako první. Pokud máte skladby, které byly staženy z Apple Music nebo zakoupeny v obchodě iTunes, nelze použít iTunes k převodu do formátu MP3 v důsledku ochrany DRM.

Nebojte se, Ukeysoft Apple Music Converter je speciálně navržen tak, aby odstranil DRM z apple hudebních písní a iTunes M4P, a pak je převádí do normálního MP3, M4a, Flac, AU, AAC a T. D. Můžete si stáhnout Ukeysoft Apple Music Converter zdarma. To může převést a exportovat všechny iTunes Songs do formátů MP3, M4a, Flac nebo AAC s kvalitou kvality 100%, pak můžete přímé importovat tyto výstupní soubory MP3 do vašeho iPhone, iPad, iPod přes iTunes nebo třetí stranu IOS nástroj.

Tato metoda je nejlepším způsobem, jak ušetřit apple hudbu reprodukovatelné po zrušení předplatného, ​​stáhněte si prosím zdarma hudební konvertor zdarma a začněte přijímat Apple Music zdarma.

 • Odebrat DRM z Apple Music pro uložení souborů navždy;
 • Převést písně, playlist a apple hudební alba v mp3, m4a a t. D.
 • Převést iTunes M4P hudba, Audioknihy v mp3, m4a a t. D.;
 • Exportní písně a iTunes AudiObooks ve formátu MP3, M4A;
 • Převést iTunes Audio do 16x rychleji s kvalitou bez ztráty;
 • Po převodu uchovávejte informace o tagu ID3;

Nosíme hudbu z Mac na iPhone pomocí Waltr

Mnoho uživatelů se nelíbí iTunes. S největší pravděpodobností je to kvůli skutečnosti, že pokaždé, když nabídne aktualizaci firmwaru, zeptá se potvrzení o párování s iPhone a má spoustu paměti RAM.

Nemilé pro mnoho programů Existuje slušný konkurenta. aplikace Waltr. Je to jednoduché a pohodlné použití. Jak s ním převést hudbu:

 • Nainstalujte aplikaci na Mac.
 • Připojte telefon k počítači. Pokud počítač a telefon používají jednu síť Wi-Fi, nemusíte se připojit přes USB.
 • Spustit aplikaci.
 • Najít hudební soubory v počítači, který chcete importovat, a přetáhnout do okna aplikace. Formát souboru není důležitý, protože aplikace je automaticky překročí a třídí.

Udělejte Apple Music na iPhone FREE FOREVER

KROK 1. Po stažení a spuštění programu v počítači spusťte převodník Apple Music Converter na PC nebo Mac. iTunes se automaticky otevře.

Vyberte možnost Apple Music odstranit DRM a převést na MP3. V tomto kroku můžete vidět všechny seznamy přehrávání knihovny iTunes na levé straně programu. Vyberte požadovanou hudbu iTunes, nejprve přidejte hudební skladby Apple nebo playlisty do knihovny iTunes. Poté aktualizujte program a vyberte je a importujte program.

Vyberte nastavení výstupu MP3. Chcete-li přehrát hudbu Apple na zařízení pro iPhone, vyberte výstupní formát MP3 a M4A. Potom můžete nakonfigurovat bitový, vzorkovací frekvenci a t. D. V souladu s vašimi preferencemi.

Odstranit Apple Music DRM a převést na MP3 bez DRM. Po výběru.MP3 jako výstupní formát nakonec klikněte na „Převést“, abyste obejít iTunes DRM a Apple hudební skladby s ochranou DRM a převést je do mp3. Po konverzi si můžete vychutnat veškerou převedenou Apple hudbu v MP3 bez iTunes nebo zařízení iOS.

Přenos jablečných hudebních skladeb na iPhone po konverzi Můžete převést převedené skladby Apple Music na iPod / iPhone pro offline přehrávání bez omezení DRM. Můžete hrát Apple Music na iPhone nebo iPod s větší svobodou, i když předplatné na Apple Music bude zrušen.

Stáhněte si aplikaci Apple Music Converter pro zdarma pro Mac nebo Windows a zkuste vytvořit aplikaci Apple Music jako zdarma místní hudební soubory.

Hudební přenos přes itools

Kromě výše uvedené metody existují i ​​jiné alternativní metody pro přenos hudby z počítače do iPhone. Můžete například použít program ITOOLS. Tento program není oficiální, vyvíjí čínské programátory. Z toho vyplývají jak výhody a nevýhody. Na jedné straně je program Itools mnohem jednodušší než iTunes, a na druhé straně má problémy s kompatibilitou, někdy jen odmítá pracovat.

hodit, hudbu, iphone, rychle

Program Itools si můžete stáhnout na webových stránkách PRO.Itools.CN buď na fóru 4PDA. Tam můžete získat také více informací o tomto programu.

Chcete-li převést hudbu z počítače do iPhone pomocí programu ITOOLS, musíte připojit iPhone, spustit program ITOOLS a jít na kartu „Music“. Zde musíte kliknout na tlačítko „Import“ a vybrat požadovanou hudbu.

Jak odstranit hudbu s iPhone?

Možnosti, jak odstranit hudbu z iPhone, alespoň čtyři. to vše závisí na radikalitě přístupu:

Odstranění jedné stopy s iPhone

 • Způsob Elementary. No PC, ani žádné další nástroje.
 • Postup Další: Otevřené embedded hudební aplikace.
 • Najít titulní kompozici a tlak na název.
 • V zobrazené nabídce najděte položku „Odebrat z médií“.
hodit, hudbu, iphone, rychle

Smazat veškerou hudbu s iPhone

Metoda je i když radikální, ale v některých situacích jsou opravdu užitečné, zejména při pohybu z zimního playlistu na jaře nebo v létě. Ano, a obecně, proč ne emocionálně restart?

 • Můžete vymazat „vše“ prostřednictvím nastavení vyhledáním položky „Hudba“.
 • V zobrazené nabídce je sekce „stahování“ důležitá. Je to, že se zobrazí počet prostoru vynaložených na stopách.

Odstranění hudby prostřednictvím iTunes

 • Za prvé, smartphone nebo tablet musí být připojen k počítači pomocí USB.
 • Dále v pravém menu musíte vybrat položku „Song“ a otevřít celou složení kompozic dostupných v knihovně.
 • Která dráha se nelíbí. s tím a musíte komunikovat s pravým tlačítkem myši, volání odpovídající rozevírací nabídky, kde se zobrazí dlouho očekávaná „Smazat“.

Jak změnit počet písní na iPhone bez mazání?

 • Možnost s konzistentním čištěním „MediaMatka“ pro opakování zcela volitelného. Někdy jednodušší upravit seznam souborů, které je třeba synchronizovat s knihovnou iPhone.
 • Chcete-li to provést, budete muset smartphonu připojit k počítači a okamžitě „ponořit“ v informačních informacích.
 • V sekci s „hudbou“ (vybere v levém rohu v speciálním menu), budete muset dát klíšťata před umělci, alba a žánry, které by měly být na smartphonu. Poslední etapa. Synchronizace s výslednou sadou a všemi, sbírka je uvedena do dokonalosti!

Výše uvedené pokyny pomohou zbavit se všech přes iPhone zcela odlišné způsoby. Nějaká práce dočasně (až do jiné synchronizace s PC), což vám umožní vytvořit knihovnu doslova od nuly. To vše záleží na tom, kolik písní a stopy jsou unavené.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS